Relacja z Alternatywnego Festiwalu w Krakowie, cz. 4

W dniach 30-31 maja 2015 r. w Krakowie odbył się „Alternatywny Festiwal”, impreza, które nawiązywała do tradycji dawnych festiwali „Nie z tej Ziemi” i potem „Czwartego Wymiaru”. I jak lata temu tak i teraz gościny Festiwalowi użyczyło NCK. Alternatywny Festiwal w nowym wydaniu to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Byliśmy tam z kamerą i prezentujemy czwartą, ostatnią część naszej relacji, w której znalazły się rozmowy, mini wywiady  z zaproszonymi gośćmi. W roli prowadzącej wystąpiła Krystyna Maciąg, a całość przygotował Michel Rachel.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum audycji, Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Relacja z Alternatywnego Festiwalu w Krakowie, cz. 4

 1. Jojo pisze:

  A prelekcji I.Witkowskiego nie bedzie?

  //
  Będzie na wczasach z UFO w sierpniu pan Witkowski osobiście wraz z prelekcjami i wycieczką po niemieckich pozostałościach 😉

  Voytek – [Admin]

 2. Bea pisze:

  Bylam w tym czasie w Krakowie, szukalam info o roznego rodzaju spotkaniach i festiwalach alternatywnych, ale NIC nie znalazlam, dopiero teraz, po czasie..wielka szkoda!! Powinnismy pamietam zeby rozsylac wici szeroko i wszedzie, z pewnoscia skorzysta wtedy o wiele wiecej osob, a przeciez o to chodzi.

 3. Piotr pisze:

  Może akurat nie tutaj, ale zawsze na temat 🙂

  Wpis Jerzego Zięby

  Skandal w Centrum Zdrowia Dziecka! CZD ukrywa przed Polakami służące szybkiemu zdrowieniu dzieci, rewolucyjne odkrycia naukowe dr. Marka Bachańskiego. Informujmy o tym rodziców chorych dzieci, szczególnie dzieci chorych na padaczkę

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/nie-plac-lekarzom-uzdrow-sie-sam/

  Bosze! ty nie grzmisz?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.