SEMINARIUM z JASNOWIDZEM

 „SEMINARIUM z JASNOWIDZEM”
Anna Beata Stanclik

10 – 11 czerwca 2017

PROGRAM:


JASNOWIDZENIE

 • Praca jasnowidza w praktyce;
 • Rozmowy o przyszłości uczestników seminarium;
 • Tworzenie dobrej energii;
 • Oczyszczenie energetyczne grupowe dla wszystkich uczestników;
 • Wyniki pracy jasnowidza;
 • Omówienie wybranych, efektywnych przykładów;
 • Pytania uczestników i odpowiedzi na pytania.

MEDIUM

Czym jest MEDIUM?

 • Praca medium i efekty;
 • Sesja medium polegająca na przywołaniu duszy zmarłej, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość kontaktu z osobami zmarłymi.

OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

 • Czym jest oczyszczanie energetyczne?
 • Kiedy i jak stosować oczyszczanie domów, firm i osób?

 „SEMINARIUM z JASNOWIDZEM”

 

Nazywam się Anna Beata Stanclik, pochodzę z Bielska-Białej z rodziny, która od wielu pokoleń posiada i rozwija dar jasnowidzenia i medium.

Często bywa tak, że kupujemy mieszkania, domy od osób, których nie znamy. Nie znamy także przeszłości i historii tych miejsc. Mieszkając w nich czujemy się źle, chorujemy. Naszemu życiu towarzyszy zniechęcenie, apatia lub stres i agresja.

Nie rzadko jest tak, że miejsca te mają swoich „nieżyjących już lokatorów” – dawnych właścicieli, dzieci, istoty, które z różnych powodów odwiedzają te miejsca, bo są z nimi związane. W ścianach pomieszczeń, zapisywana jest cała energetyczna historia od początku powstania takiego miejsca. Wpisane bywają emocje, takie jak smutek, lęk, niemoc.

Jeśli często chorujemy, bez wyraźnej przyczyny, tracimy kolejną pracę, nie układa nam się w życiu osobistym, w związkach, w relacjach z innymi ludźmi, jeśli to wszystko sprawia, że nie czujemy satysfakcji ze swojego życia, cierpimy – być może my sami, nieświadomie posiadamy energetyczne podłączenia, które czerpią z nas siły witalne i ograniczają w wielu sferach życia.

Jeśli mamy własną firmę, która nie przynosi nam zysku, czujemy, jak gdyby energia przepływu została zablokowana i jest nam bez przyczyny źle – nauczmy się w prosty sposób oczyszczać naszą energie oraz energię wszystkich osób, którzy do nas przychodzą, z którymi się spotykamy. Świadomie lub nie, każdy człowiek może przekazywać wiele negatywnych emocji, w czasie zwykłego podania dłoni na powitanie. Proste sposoby oczyszczania, zabezpieczą nas przed przyciąganiem takiej negatywnej energii i uchronią nas przed nią. Staniemy się silniejsi, a nasze życie szczęśliwsze.

Każde zblokowanie, głębokie niezadowolenie, uporczywe dolegliwości chorobowe, czy notoryczna apatia powinny być zawsze motywacją do podjęcia działania, samodoskonalenia i usiłowania poznania możliwych przyczyn ich powstawania. Z mojego doświadczenia wiem, że takich trudnych stanów, należy szukać zaczynając od sfery duchowej i energetycznej.

W czasie spotkania, pokażę Państwu jakie, często ukryte predyspozycje posiada każdy z nas i jak warto skutecznie odczytywać informacje zapisane w naszej indywidualnej dacie urodzenia… liczbie dnia, miesiąca, roku…

Przekażę to, co można wyczytać z daty urodzenia, aby swojemu życiu nadać właściwy kierunek, aby układało się ono zgodnie z naszymi ukrytymi predyspozycjami. Na seminarium poznacie podstawowe zagadnienia z zakresu numerologii oraz omówione zostaną szczegółowo wybrane spośród uczestników (za ich zgodą) daty urodzenia.

Żyjemy w świecie energetyczno-duchowym. Jesteśmy bytami, które przenikają świat materialny i duchowy na wielu poziomach istnienia. Większa tego świadomość i umiejętność poznania, są kluczem odkrywania i doskonalenia samego siebie. To możliwość jasnego odnalezienia się „tu i teraz” – przestrzeni, w której przyszło nam doświadczać i rozwijać się.

Każdy z nas, posiada nieograniczone możliwości samego siebie, a umiejętność odkrycia ich w sobie i wykorzystania w życiu, jest nie mniejszym wyzwaniem, jakie warto podejmować każdego dnia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych,

Anna Beata STANCLIK


Organizatorem Seminarium jest
Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia RIAD

 Koszt udziału w 2 – dniowym seminarium – 350 zł

 Rezerwacja miejsca na seminarium polega na wpłacie zaliczki na poniższe konto Fundacji RIAD w wysokości 200 zł. Jest to potwierdzenie uczestnictwa w Seminarium.

Wpłaty na konto ( uwaga nastąpiła zmiana nr konta! ):
23 8882 1032 2001 0027 1934 0002
wraz z dopiskiem:
Darowizna celowa – seminarium – Jasnowidz

 E- mail: fundacjariad@gmail.com

 Zapraszamy !!!


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.