Spotkania Sympatyków NTV – 18.09.2015 ŁÓDŹ

Regionalne spotkania Sympatyków NTV:

Piątek 18 września 2015r.
godziny 17.00 – 20.00

Ł Ó D Ź

Pałacyk u Milsha
ul. Łąkowa 21

 

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Janusza Zagórskiego, które przebiegać będzie pod hasłem „Nowa Polska”. Zostaną na nim poruszone najbardziej leżące nam na sercu problemy i zaproponowane rozwiązania. Janusz powraca właśnie z audiencji u Króla nowo utworzonego pastwa Niemieckiego w Niemczech, więc dodatkowo czekają nas interesujące, już wdrożone w życie pomysły.

Na spotkanie zaproszony jest również przedstawiciel Spółdzielni NFD, która ma własny bank, inwestuje w rozwiązania ekologiczne w tym jest w posiadaniu generatora. Być może uda nam się przedstawić jeszcze paru innych interesujących gości, którzy poruszą tematy związane z wpływem symboli na sytuacje polityczną.

Spotkanie potrwa około 2 godzin i niewątpliwie jest okazją do zapoznania się z poglądami ludzi „siedzących” w tematach kraju i wyrażającymi własne poglądy czy pomysły.

Wstęp jest wolny. Jedynie ewentualne zamawiane z karty posiłki będą płatne.

ZAPRASZAMY

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Spotkania Sympatyków NTV – 18.09.2015 ŁÓDŹ

 1. Lena pisze:

  Czy jedzie ktoś z Brzezin lub Rawy Maz.?

 2. Leto Atryda pisze:

  WIELKA SZKODA, ŻE NIC NIE BYŁO WIADOMO O SPOTKANIU WCZEŚNIEJ. LUDZIE AKTYWNI MAJĄ PLANY 🙁 PROSZĘ CZĘŚCIEJ ZAGLĄDAĆ DO ŁODZI Z TAKIMI POMYSŁAMI.

 3. Bogna pisze:

  O świetnie, to miło ze NTV nas odwiedza.
  choć info mogło być wcześniej. Mam nadzieje że będzie wielu zainteresowanych
  Pozdrawiam Pana Janusza

 4. Piotr Bugdał pisze:

  Jadę przez Warszawę. Mogę kogoś zabrać.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.