Stop Nowemu Porządkowi Świata – 07.11.2012

Rozmowa z Darkiem Kwietniem na temat prowokacji wobec środowisk alternatywnych.

Telefoniczna rozmowa Janusza Zagórskiego z Maciejem Lisowskim z Fundacji Lex Nostra.

Prof. Kazimierz Nowaczyk – Konferencja Smoleńska – Warszawa 2012

Piotr Szałwiński – Fundacja Ponad Przeciętni

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

43 odpowiedzi na „Stop Nowemu Porządkowi Świata – 07.11.2012

 1. Wojtek pisze:

  Gratulacje dla Darka i Janusza. Tak trzymać. Jesteśmy z Wami.

 2. Lutzky pisze:

  Panie Januszu, apeluję o możliwy obiektywizm i zrozumienie sytuacji. Zarówno Pan Sidor jak i Kwiecień to osoby konfliktowe, które nie powinny zaistnieć w NTV. Pan Sidor może i jest oszołomem i wiele można mu zarzucić ale Pan Kwiecień również pokazał się przez ostatnie kilka miesięcy jako manipulator, kłamca i bajkopisarz.

  Panie Januszu, proponuję aby Pan przesłuchał rozmowy i nie bronił Pana Kwietnia tylko dlatego, że go Pan w pewnym momencie promował. Nie robił Pan tego w złej wierze ale od jakiegoś czasu bronienie go to niestety medialne samobójstwo i przymykanie oczu na to co sobą zaprezentował Pan Dariusz. Proszę kierować się faktami a one jasno wskazują, że Pan Dariusz ciągle straszy i udowadnia udział służb a po chwili okazuje się, że nie ma żadnych dowodów i odsyła do czegoś „w internecie” co nie miało miejsca.

  Jestem zasmucony, że Pan, Panie Januszu tak łatwo daje się wmanipulować w całą sytuację bo to nie jest żaden wyraz jedności środowisk alternatywnych tylko objaw niezrozumienia konfliktu i niestety słabości.

  Czym dalej Pan tego dotyka tym większy ferment pozostanie po tym jak Ci dwaj Panowie w końcu spotkają się w sądzie i okaże się, że oboje przekroczyli jakiekolwiek granice zdrowego rozsądku.

  Pozdrawiam, stały widz 🙂

 3. husarz333kjs pisze:

  Zapraszam na odwiedzanie mojej strony; http://www.konstytucja.manifo.com

 4. AdaKovacz pisze:

  Panie Dariuszu Kwiecień , ja mogę tylko powiedzieć, że dobrze iż ma Pan tak mocną psychikę. Inny człowiek na Pana miejscu mógłby sobie zrobić coś złego. Myślę, że ten Pan, o którym tu była mowa jest jednak bardzo chory, nie rozumiem – nie mogę zrozumieć że z premedytacją można tak traktować innych. Współczuję mu po ludzku, ale nie żal mi go. Kto zasiał wiatr, zbierze burzę.
  Niech światło będzie z wami Panie Januszu Z. i Panie Dariuszu K. i Panie Krzysztofie R.

 5. AdaKovacz pisze:

  Pan Janusz Z. jesteś wielki :-))) niech od teraz do… zawsze światło i moc, będą przed Tobą podążać. Pięknie Pan umie panować nad podziałami i własnym ego.

  Uczmy się od Pana Janusza Z.

  Szacunek i wielkie dziękuję z mojej strony.

 6. maq pisze:

  Nie spodziewałem się że pan Janusz zaprosi do studia pana Dariusza K. który jest jedną nogą w więzieniu lub w zakładzie dla umysłowo chorych. Jak można było panie Janku nie zapoznać się z rozmowami telefonicznymi które upublicznił Tomasz Sidor ani z jego forum? Jeżeli ktoś grozi sądem i policją to chyba należałoby tak zrobić?! A tak właśnie uczyni prokuratura która ma możliwość sprawdzenia autentyczności rozmów a także ustalenia czy rzeczywiście się one odbyły. A podobno się odbyły czego pan Kwiecień nie zakwestionował. Mało tego, nakłamał jeszcze więcej czym bardziej zaszkodził sobie, swojej sprawie i panu. Odniosę się tylko do jednej kwestii jaką w audycji usłyszałem – Tomasz Sidor to kret, agent, tajniak, który chce zniszczyć „ufologów” i nasze środowisko. Jakoś tak to szło. Ja się pytam racjonalnie – dlaczego ten agent prowadzi forum z tematyką ufo i zachęca innych do własnych obserwacji tego fenomenu!? Jaki agent tak działa??? Być może jest to powód dlaczego do ORMO się nie dostał 😀 Kończąc, bardzo się zawiodłem, gdyż nie takiego rodzaju audycji się spodziewałem w tej sprawie. Albo zabrakło zdrowego rozsądku albo wcale go nie było 🙁

 7. Kamila pisze:

  Kiedy z ciekawości weszłam na stronę Pana Sidora nie mam żadnych wątpliwości – człowiek z zaburzeniami osobowości .
  Co do Darka Kwietnia – poczytałam blog – dość ciekawy, merytoryczny.
  Kamila

 8. gość pisze:

  Bez wątpliwości Pan Kwiecień to kłamca i bajkopisarz. Proszę poczytać jego bloga i posłuchać rozmów telefonicznych z Panem Tomaszem. Nawet teraz siedząc w studio kłamie.

  Pytam sie dodatkowo, kto pozwolił Panu Kwietniowi i jego kolegom szabrować polskie zabytki do czego się we własnych nagraniach wideo przyznaje. To jest skandal !!!

  Inna sprawa, że Pan Sidor stabilny psychicznia na pewno nie jest, ale nie zmienia to faktu, że rozmowy demaskujące prawdziwe oblicze Kwietnia faktycznie nagrał.

  Panie Januszu….traci Pan autorytet kontaktując się z wielokrotnie skompromitowanym Kwietniem.

 9. spin pisze:

  Witam, jak dla mnie wystąpienie Pana Kwietnia to kolejny strzał w stopę, po przesłuchaniu nagrań telefonicznych jakie wykonywał D. Kwiecień do T. Sidora ( tak to D. Kwiecień do niego dzwonił a nie na odwrót ) nie ma szans na to by uwierzyć w to co głosi Pan D. Kwiecień , sam zastraszał a teraz stwierdza że to on był manipulowany i przez to wynikł konflikt między nim a Panem J. Zagórskim, większość tego można zweryfikować i polecam każdemu zainteresowanemu to zrobić . Gadać każdy może więc może jak się publikuje taki materiał to należy przedstawić obie strony, dziwi mnie że Pan Janusz nie uszanował tego prawa i udzielił głosu tylko D. Kwietniowi co jest nieobiektywne i wielce niesprawiedliwe.
  Pozdrawiam.

  // No cóż, byłby twardy orzech do zgryzienia gdyby druga strona się zgłosiła z takim życzeniem…
  Pozdrawiam – Voytek [Administrator].

 10. Pogromca Mastodontów Społecznych pisze:

  Do skompromitowanych Mastodontów Społecznych typu (…)

  // Prosiłbym o nie podgrzewanie atmosfery niepotrzebnymi epitetami. Żadnej ze stron to nie służy! Następne wypowiedzi w tym stylu osunę już bez ostrzeżenia.
  Pozdrawiam – Voytek [administrator]

 11. arek pisze:

  dla mnie wiarygodny jest pan darek, szanuję jego zainteresowania pasję.arek

 12. arek pisze:

  popieram panaa darka i dziekuje panu JN za odwagę. Arek

 13. przytomnyczlowiek pisze:

  Przeciez to P.Sidor najpierw wydzwaniał do P.Kwietnia prowokując różne zachowania i nagrywając przebiegle reakcje bez wiedzy zainteresowanego, a potem chytrze przedstawiał w negatywnym świetle każde najmniejsze podtknięcie swojej ofiary.Zdaje się kliniczny przykład psychopatii…

 14. gość pisze:

  To się nazywa obiektywizm…”szanuję jego zainteresowania, pasję” więc Pan Kwiecień jest wiarygodny. Gdzie tu jest szacunek dla samego siebie? Jak można szanować kogoś, kto rozkopuje polskie zabytki, przeinacza historię, publicznie się ośmiesza, operuje kompromitującym językiem i jest prymitywny do tego stopnia, że nadal nie zauważył, iż Pan Sidor nie miał i nie ma niczego do stracenia natomiast on sam Kwiecień zaprzepaścił na własne życzenie cały swój dotychczasowy dorobek oraz dobre rodzinne imię. Co za wstyd.

 15. maq pisze:

  Do przytomnyczlowiek

  Co wiesz na temat projektu Cheops? (…):D

 16. Baca pisze:

  Po emisji tego materiału koniec NTV zbliża się wielkimi krokami, albo inaczej przeprosiny WIELKIM DRUKIEM w AlterNews.
  Trzeba było najpierw posłuchać rozmów, a potem się bratać w drugą stronę to nie zaskoczy.
  A teraz pieśń pocieszenia dla pana Janusza i NTV sto lat, sto lat, niech żyją……..
  Przepraszam za ten radosny nastrój, ale dziecko mi się urodziło.

 17. niedowiary pisze:

  Przesłuchałem wszystkich rozmów Kwietnia z Tomaszem Sidorem oraz przeczytałem wszystko co TS pisał w tej sprawie na swoim forum i i to co mówi Kwiecień w tym wywiadzie jest kolejnym stekiem kłamstw i pomówień całkowicie mijających sie z prawdą. A to, że pan JZ to w ogóle dopuścił do nadania świadczy, że pan Janusz jest bardzo zdesperowany tym, ze TS uchylił rąbek prawdziwego jego oblicza. Myślę, że JZ i DK jeśli nie dowiodą tego co w tym wywiadzie mówili na TS będą mieli przez to prawne kłopoty bo mój znajomy prawnik powiedział, że takich pomówień nie wolno publikować zanim sie nie przedstawi dowodów lub nie zgłosi do prokuratury. Źle widzę przyszłość obu panów i jeśli TS założy obu sprawę, a to wszystko nie okaże się prawdą to wygra i pan JZ i DK będą mieli kłopoty.

 18. Baca pisze:

  maq co ja wiem o Projekcie cheops?
  Tylko tyle, że 5 tys. wystarczy, wystarczy 🙂

 19. Gregory pisze:

  Nie wiem czy Dariusz K. jest czegoś winien czy nie – nie śledzę jego sprawy, dlatego po prostu , że od początku nie interesują mnie sprawy związane z wykopywaniem czołgów spod ziemi i tp, i niebyt orientuję się, co – to co robi i czym interesuje się Dariusz K. – ma to wspólnego z…Alter niezależnością NTV. Wydaje się, że Dariusz K. swą pasją nazbyt silnie zaznaczył swą obecność w NTV. Gdyby chociaż jego działania skoncentrowane były ewidentnie na znaleziskach, wykopaliskach, śladach po UFO… Głównie wydaje się, że są to jednak sprawy związane z II W.Ś. , hitleryzmem, i na tym poziomie pozostają. Podobno są jakieś poszlaki kierujące uwagę na związki hitlerowców i na ich pakt z UFO… W dzisiejszych czasach już niczego (mnoży się tyle wciąż nowych odkryć, sensacji) a więc i tego, wykluczyć nie można. Jeśli tak było nawet, i były związki faszystów z UFO , to jest to grzebanie się (archeologiczne i mentalne) w negatywnych energiach. Proponowałbym wrócić do szlachetnej idei (piękne rozmowy filozoficzne Polaków, Janusza Zagórskiego z Pawłem Nogalem o ufologii, religii i inn.) poszukiwania przez NTV kontaktu z UFO – którym można zaufać… czyli tym, którzy nie splamili się kolaboracją z ludzkim reżimem, przynajmniej go nie wspierali.
  Przykład kolaboracji:
  http://www.eioba.pl/a/1inj/rzad-usa-sprzedal-nas-obcym
  (polecam w całości ten artykuł, jest rozszerzony o inne ciekawe aspekty związane z Obcymi – ich możliwą działalnością na Ziemi, na człowieku…

  PS.Drobiazg jaki nie uszedł uwadze. Dariusz K. nie powinien ulegać wypowiedziom nacechowanym niedomówieniami. Zwróciłem uwagę na jeden, chociaż tego typu było więcej w ostatnim z nim wywiadzie. Np: ‚(…)wpłacił na moje konto 50 czy 100 zł’
  Albo albo. Albo 50. Albo 100.
  Dariusz K. nie pamięta tak istotnej rzeczy?? A może razem to 150?… Albo więcej…..
  Proszę mówić prawdę jak już się zaczęło, ale całą!…
  A.Einstein: „1/2 prawdy równa się całe kłamstwo” (To jego, chyba najbardziej konkretne równanie jakiego dopuścił się dla tego świata; jakby powiedział o Einsteinie Tesla. To tak na marginesie w nawiasie).

 20. aid pisze:

  Wystarczy porównać dorobek Kwietnia i Sidora. Jeden biega po bagnach i tunelach i wszystko co odnajdzie „nieistniejącego” oficjalnie : upublicznia w internecie, za co naraża się na groźby, inwektywy i urzędowe wizyty… – drugi biega po warszawie z kamerą rejestruje w nocy obiekty na niebie i ubliża wszystkim, którzy powiedzą cokolwiek, co mu się nie spodoba. Wystarczy wejść na jego kanał YT. Robiłem to kiedyś z ciekawością, ale bluzgi i agresja z jaką wyrażał się o innych badaczach zniechęciła mnie do zaglądania na prestissimoLIVE – to było jakiś rok temu, zanim przykleił się do Janusza i Darka. Dziwię się ludziom, którzy tak łatwo oceniają Kwietnia – niech spróbują polatać po krzakach, dołach i zalanych tunelach z oddechem na plecach dziwnych ludzi, służb etc. które dewastują wszystko co zostało upublicznione – może zrozumieją róźnicę między sterylnym badaniem „naukowym” oparym o stolik w bibliotece a emocje i napięcia związane z działalnością w terenie. Mogą mu czasem puszczać nerwy. Na pewno Kwiecień nie jest dyplomatą, ale z dyplomatycznym nastawieniem mógłby się co najwyżej zająć filatelistyką a nie odkrywaniem nieznanej historii.

 21. stomil pisze:

  @ aid
  Dokładnie. Słuchałem kilka razy opowieści Kwietnia i zaimponował mi. Mimo że te historie brzmią czasem jak czysty nazi-horror SF rodem z filmów typu „OUTPOST”, jeśli komuś to nie odpowiada niech nie słucha. Mamy wolność słowa, każdy może mówić co chce, Daeniken może mówić o historii ludzkości, discovery kręcić filmy o nazistowskim ufo, to dlaczego Kwiecień ma nie mówić o historii II wojny? Kwiecień wzbudza moją sympatię szczerością wypowiedzi i entuzjazmem – nie wydaje mi się żeby to było udawane, myślę że szkoda jego czasu i energii na wdawanie się w awantury z ludźmi dla których internetowa wojna jest priorytetem.

 22. Marek pisze:

  Dokładnie tak skoro słuchając osobę czujesz empatycznie coś pozytywnego to przecież Twoja intuicja i tego się słucha z przyjemnością i tego słuchaj ,,,, po co panowie typu darek za wszelką cene starają się temu zaszkodzić? Pana Zagórskiego podziwiam i chciałbym mieć tyle obiektywizmu co Pan . pan tomek, więcej pytań nie mam do gazu rozweselającego bo smutny jesteś jak wyrok dożywotni ,,najdelikatniej mówiąc Debilu….

 23. Marek pisze:

  Sprostowanie „panowie typu tomek”

 24. niedowiary pisze:

  Pojęcia nie macie o czym piszecie. Albo nic nie wiecie, albo udajecie. DK działał w nazistowskim THULE i ma prokuratorskie zarzuty za głoszenie treści nazistowskich, a przed wszystkimi udaje, że jest niesłusznie oskarżony. Zobaczymy co powiecie kiedy dostanie wyrok? Widzę też, że NTV tendencyjnie unika podawania linków do strony rzekomego autora ataków na to alternatywne środowisko. I tak większość ją zna, ale wypadało by posłużyć się jakimś materiałem dowodzącym czegokolwiek o czym kłamał Kwiecień w tym wywiadzie.
  Mina wam wszystkim zrzednie za kilka miesięcy kiedy wszystko się powyjaśnia.

 25. Kalina Letitt Masarz pisze:

  Popatrzcie na tlo w pierwszym Video – PROGRAM !!!!!!!wojskowe tlo .
  Nie analizowanie tylko szybka pierwsza reakcja jest wazna -Gdzie sa programy i revers speaking .
  Musimy sie tego uczyc wtedy bedziemy wiedziec gdzie jest program nawet prowadzacy programy nie jest w stanie kontrolowac swojej sytacji gdzie i jaki programa go przejal . Wszyscy jestesmy programowani tylko trzeba sie nauczyc nie gadac ale szybko widziec.

 26. Baca pisze:

  Popieram działalność T.Sidora nie dlatego że go lubię, ale dlatego że na każdy jego zarzut pod adresem Kwietnia podaje sensowne dowody. Jak do kogoś nie docierają fakty, to już jego problem.
  1. D.Kwiecień należał do Thule(sam sie przyznał).
  2. Przekręca fakty historyczne do czego też się przyznał.
  3. Zmyśla, konfabuluje i pomawia, nie mając na to żadnych dowodów (film wyżej).
  Czekam na rozstrzygniecie tej sprawy i mam nadzieję, że do wielu z was w końcu przemówi zdrowy rozsądek.

 27. Bafica pisze:

  Rozumiem że użytkownik niedowiary widział na własne oczy dowody na to że Pan Janusz Zagórski był działaczem komunistycznym, że w dalszym ciągu działa jako UB-ek, SB-ek czy co tam jeszcze?

  W programie Pan Tomasz S. nie został ani razu oskarżony o nic. Były tylko gdybania. Może psychiczny, może tajniak. Dywagacje o motywy działania człowieka nie są pomówieniami. Aby było pomówienie ktoś w programie musiał by COŚ STWIERDZIĆ.

  Nawiązując do działalności Kwietnia w faszystowskich bla bla bla. Jak miałam 14 lat bawiłam się w satanizm. Dziś mam 29 i codziennie przed snem wygłaszam monolog do Boga z podziękowaniami, przeprosinami i prośbami. Jak tylko mam możliwość zrobić coś dobrego, czuję wdzięczność do Boga że mi tę możliwość dał. No ale byłam satanistką…. Przez cały miesiąc. Czyli moje dzisiejsze dobre uczynki się nie liczą. Z twojego puntu widzenia, przez ten miesiąc tak przesiąkłam „szatanem” że na pewno to co robię dzisiaj to tylko przykrywka. No cóż, byłam też Punkiem, bawiłam się w Krysznę, jarało mnie New Age. Ale na tym polega życie. Człowiek szuka swojej ścieżki, ma ich wiele do wyboru. Zanim znajdzie właściwą, nieuniknionym są pomyłki.

  To co robi Pan TS (dobrze że nie TW) świadczy o tym że jeszcze właściwej ścieżki nie znalazł. Oczernianie Kwietnia, Zagórskiego i innych ludzi którzy osiągają sukcesy w dziedzinach w których Jemu nie wyszło nie pomoże mu się rozwinąć. Zazdrość niszczy tylko Jego a ludzi których próbuje atakować, jedynie wzmacnia.

  Żadnych wartościowych informacji Pan Tomasz nie przedstawił. Na zarzuty kierowane w kierunku Pan Janusza nie przedstawił pół dowodu, a nawet źródła jego twierdzeń. Jeżeli ktoś dał radę przeczytać to co wypisuje ten „grafoman” ta gratuluję wrażliwości i wyobraźni. Jeżeli jedna strona radosnej twórczości zawiera 2000 słów, w tym 1200 z nich to wulgaryzmy, znaczy to tyle że autor potrafi określić poziom intelektualno – kulturalny swoich odbiorców.

  A patrząc na to już zupełnie chłodnym spojrzeniem, pragnę zauważyć że na tym żenującym forum, kiedy skoczyła liczba wyświetleń, nagle pojawiły się reklamy, PAY PER VIEW. Czyli za każde wyświetlenie strony ufe-dewjacje Panu Tomkowi wpada złotóweczka do kieszonki. Niech każdy z zainteresowanych tematem, zastanowi się ile razy tę stronę otworzył i jakiej wielkości jałmużnę Sidorowi przekazał.

 28. stomil pisze:

  Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie. Czemu ma służyć to opowiadanie się coraz to nowych osób za jedną ze stron? To chyba jakiś konflikt sztucznie przez kogoś wzniecany na tym forum. Kiedy czytam posty takie jak Baficy, czuję że jestem w swoim gronie, moje życie wyglądało tak samo ciekawie. Myślę że zdecydowana większość z nas jest otwarta i podchodzi właśnie w ten sposób do życia.

 29. aid pisze:

  @ bafia & stomil

  mam podobne odczucia.

  możliwe, że DK rzeczywiścia miał chwilową słabość do ciemnej strony – możliwe, że działa cały czas dla niej… ale idąc tropem myślenia Sidora : po co Darek oddaje znaleziska za free i odsłania online tak pilnie strzeżone do dziś tajemnice?
  Czy nie jest to absurdem?
  Mógłby zarobić na tym nizły kesz – w zamian ma przeciw sobie coraz więcej wkur… organizacji i instytucji.

  Każdy może się czasem pogubić, ważne by wyciągnął z tego wnioski.
  Silni są nie ci, którzy nie upadaja, ale ci, co potrafią powstać.

  DK nie wygląda mi na intryganta i konspiratora, raczej na entuzjastę, człowieka czynu – kierującego się b. intuicją niż kalkulacją. Czasem podaje nieścisłe informacje, przeinacza fakty, ale idzie za węchem w kierunku wielkiej tajemnicy.
  Stąd też – kiedy dostaje razy z każdej strony – może na odlew trafić i w przyjaciół.

  Jeśli, się wkręcił i gadał coś na ludzi mu przychynych – lipa…
  Ważne, że przeprosił publicznie.

  Wolę jednak ludzi kierujących się sercem, niż księgowych oceniających innych za detale. Presstisimo od lat znieważa ludzi w necie. Akurat taki prokurator – nie jest dla mnie wyrocznią.

 30. ---------------2012 pisze:

  (…)

  Wszystko co było do powiedzenia zostało powiedziane. Szkoda nafty na czytanie tego. Każdy może sobie wejść na stronę niejakiego TS i wyrobić własne zdanie. Na teksty żarliwie broniące osobę pana TS tutaj szkoda miejsca. I takie wątki będą usuwane. Dla adwokatów miejsce będzie na rozprawie.
  Nie zawsze Trójkąt jest winny… że coś leci w kubeł 😉
  Życzę miłego dnia – Voytek [Administrator]

 31. ---------------2012 pisze:

  Sprawę to będzie miał zagórski za ten wywiad i to na 100% baranie zajebany

  // Ach, jaki piękny i treściwy komentarz!
  Teraz widać dlaczego moderacja jest potrzebna i twój wpis potwierdza zasadność usunięcia poprzednich. Z takimi tekstami i wulgaryzmami to na stronę pana TS. Tam jest właściwe miejsce i towarzystwo na taką twórczość.
  Voytek [Administrator]

 32. aid pisze:

  zaje… 2012 to możesz loda na centralnym

 33. maq pisze:

  Do aid:

  Przykro mi to mówić kolego ale jesteś typem człowieka, który jak zostanie uderzony przez osobę, jak ją opisałeś: „wygląda na entuzjastę, człowieka czynu” to zaczniesz rozgłaszać że uderzył cie w dobrej wierze i takie tam podobne brednie.

 34. Bafica pisze:

  do maq:

  Moja Mama zawsze była entuzjastką dobrego wychowania i kobietą czynu. Kiedy miałam 14 lat i wróciłam do domu o 5 rano, nawalona jak szpadel (w tedy dzieciaki nie miały komórek) Wybiła mi górną jedynkę 😀 Słodki Jezu, zrobiła to w dobrej wierze. Już nigdy nie zachlałam z obcymi kolesiami poza miastem 🙂 A korona ładniejsza

 35. Bafica pisze:

  Wszyscy jesteśmy dorośli (w większości na pewno…) Dajmy już spokój dywagacjom. Każdy jest w stanie sam ocenić czy Darek postępuje słusznie, czy nie. Dla czego robi co robi, wie tylko on. Ten ferment jaki został rozpuszczony po stronach ALTERNATYWNYCH swoje zadanie jak widać spełnił. Rozpętał wojnę. Proponuję zrobić to co będzie najgorszym co może Tomasz spotkać. Zlać go ciepłym …. Bo z tego co widzę co się dzieje teraz w internecie Pan TS zmienił nick i dalej sieje defetyzm, tyle że naiwnie myśli że zmiana nicka i publikowanie na cudzych serwerach uchroni go od odpowiedzialności. A sytuacja wygląda wręcz odwrotnie,. Właściciele serwisów w których Pan TS szaleje będą zasilać szeregi świadków na sprawie sądowej.

 36. Kwiecień-plecień pisze:

  Autorytet, bez zęba z przodu i wszystko jasne.

  // I co mądrego wnosi ten wpis? Świadczy tylko o autorze.
  Ku przestrodze – kolejny taki wpis = kosz!
  Voytek [Administrator]

 37. Kwiecień-plecień pisze:

  Wiesz o czym swiadczy?
  Dokładnie o tym co napisała autorka, czyli że szlajała sie w wieku pietnastu lat pijąc gorzałę, a jej matka wybiła jej ząb.
  Dla mnie to patologiczna rodzina, a dla ciebie co,.. kółko różańcowe?

  // Dla mnie to otarłeś się o KOSZ! Zawłaszcza jak patrzę na adres maila, który wpisujesz… ładnie się przedstawiasz, dobrze, że mało kto to widzi 😉
  Voytek [Administrator]

 38. Kwiecień-plecień pisze:

  Przesadzasz panie WOJTEK(po polsku nie łaska?).
  W koszu to jest cała wasza wspólnota, która pachnie mi jakąś sektą.
  W życiu nie naczytałem się większych głupot niż tu, a wasz góru robi Was w konia i pewnie ma niezły ubaw.

  // Nie, w koszu jest cała wspólnota takich osób pokroju pana TS, które używają więcej wulgaryzmów niż innej treści. Tak i to jest sekta, właśnie w tym koszu, sekta głupoty i chamstwa, której miejsce jest w kiblu. Ja tylko spuszczam wodę i też mam niezły ubaw, jak co poniektórzy się zgrzewają…
  Voytek [Administrator]

 39. Bafica pisze:

  Dla Ciebie patologiczna rodzina, dla mnie klasyczne wychowanie. Gdyby mnie rodzice nie tłukli jak przeginałam w młodości ,to by ze mnie taki trol wyrósł który nawet nie ma odwagi podpisać się pod swoimi wypocinami. Napisz jednego KONKRETNEGO posta, BARDZO Cię proszę . W czym masz problem? Uważasz że Kwiecień kłamie? Twoje prawo. Myślisz że kogoś oświecisz? Ze masz do czynienia z głąbami które łykają każdą bujdę, do tego stopnia że sam próbujesz upychać swoje?

  Kwiecień robi co robi, kto chce ten go ogląda. Nie chcesz, nie musisz. Po co ta bardacha?
  Twój wpis świadczy nie tylko o poziomie twoich rodziców, bo zapewne to Oni Cię tak wychowali. Świadczy również o tym że NIE POTRAFISZ CZYTAĆ.
  1. W wieku 14 lat (nie 15)
  2. Napisałam że mam koronę, która jest ładniejsza.

  Jeśli ominął cię bunt okresu młodzieńczego, to tłumaczy wiele z twojego zachowania. Bardziej prawdopodobne że wszystko dopiero przed Tobą młody człowieku 😀

 40. Bafica pisze:

  Nie rozumiem co ma na celu ta krucjata. Niech któryś osobnik smarujący tu na Kwietnia powie jasno, co chce osiągnąć. Takie smarowanie „czego kol wiek” tylko uwiarygadnia teorię o służbach specjalnych. Jest wiele postaci w tym kraju, które nie tylko koloryzują
  ale perfidnie kłamią. Kłamstwa są im udowadniane codziennie. Ewa Kopacz, Tusk, można wymieniać bez końca. Osoby publiczne, opłacane z naszych pieniędzy. Czemu na nich nie wsiądziecie? Myślisz że nie dasz rady? Spróbuj. Po co sobie zawracać głowę maluczkimi.

  Kwiecień ma swoje grono fanów, tak samo jak Justin Bieber, Kasia Cichopek czy jak widać sam Pan Sidor. Co wam do tego? Jeśli pomawia Sidora to za to beknie, to samo w drugą stronę. I tyle w temacie.

 41. Voytek pisze:

  @Kwiecień-plecień
  Poczytaj to co pisze Bafica i przemyśl.

 42. Kwiecień-plecień pisze:

  Aj tam 14, 15 co to za różnica, ważne, że matka lała, a tym samym zrobiła Ci krzywdę.
  W rodzinach patologicznych dochodzi do przemocy bardzo często, poczytaj o „dysfunkcji w rodzinie” i jakie są konsekwencje takich przeżyć w życiu dorosłym.
  Ja nie musiałem się buntować, ponieważ moi rodzice dziś już dziadkowie, przekazali mi coś o czym Ty najwyraźniej nie wiesz, czyli miłość.Objawiało się to tym, że w trudnych chwilach mogłem na nich liczyć.Nikt nie wybijał mi zębów, byłem kochany i czułem się bezpiecznie.
  Dziś jako dorosła osoba mogę to docenić i być jedynie wdzięcznym, że moi rodzice nie zrobili mi krzywdy tak jak Tobie.

  A wracając do tematu głównego Kwiecień jak każda osoba, która propaguje chore treści powinien być co najmniej wyśmiany publicznie, dla przestrogi innych podobnych tworów.
  cyt. Kwietnia z forum:

  (…) // dosyć odgrzewania kotleta! – Voytek [Administrator]

  „to nie żart ktoś złozył wniosek o umozliwienie Osówki dla potrzeb ewakuacji, statki matki już ponoć są na ciemniej stronie księżyca, wczoraj otrzymałem zadanie ujawnienia prawdy o riese to może uratować tysiace ludzi- no to się dzieje”

  To są urojenia, chorej głowy !!!

 43. Voytek pisze:

  @Plecień
  Załóż sobie forum albo siedź u pana TS i tam wyśmiewaj kogo chcesz.

  I tym akcentem zamykamy komentowanie w tym wątku.
  Voytek [Administrator]

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.