Stop nowemu porządkowi świata – 16.04.2014

Janusz Zagórski rozmawia z dr Krzysztofem Lachowskim nt. odbytej w Warszawie Konferencji pt. „Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu”.

Zapis wystąpienia Jacka Rossakiewicza wraz z obszernymi fragmentami dyskusji na Konferencji „Autonomiczne i prospołeczne systemy finansowe w warunkach kryzysu.”

Zapis wystąpienia Dariusza Brzozowca na I Zlocie Sympatyków NTV.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Stop nowemu porządkowi świata – 16.04.2014

 1. Zielarz pisze:

  Auto zostalo czesciowo zfinansowane w Dobrych, a Dobrych w obrocie jest aktualnie 20k …
  faktycznie czesciowo 🙂 ale dobra robota w kazdym razie. Trzymam kciuki za przedsiewziecie. Dopiero teraz jak uslyszalem odpowiedz o opodatkowanie tych tranzakcji zrozumialem czemu jeszcze te systemy nie zostaly zlikfidowane 🙂
  Dla zwyklego czlowieka jednak praca za Dobre jest alternatywa jedynie dla braku pracy/mniejszego zarobku. W przypadku opcji rownego kwotowo zarobku Dobry/Zloty o powiazanym kursie wybór jest oczywisty.
  Ciekawe czy bedzie sie dalo kiedys tranzakcje internetowe tym zalatwiac (rozumiem ze z zasady sa nie-lokalne) ale sama taka mozliwosc by wzbudzala respekt.

 2. Qcyp pisze:

  TAK czy NIE – Janusz Korwin-Mikke vs Michał Szczerba
  http://www.youtube.com/watch?v=2DUaS1l8W1g

 3. andrzej pisze:

  bezcenna wiedza! dziekuje :)

 4. Majestic pisze:

  Kilka tys lat historii Państwa Polskiego ,to cala wschodnia Europa i Azja, Świat Słowian który dzięki sprzedawczykom kurczy się co dekadę ,grzebiąc prawdę o Przodkach Ojcach tych Ziem, aby zrozumieć dzisiejsza rzeczywistość , należy sięgać do przeszłości bo tam jest odpowiedz na wszystkie pytania , https://www.youtube.com/watch?v=SKoeIOfISu8

 5. ostasz pisze:

  Nasze pieniądze przepływają nie tylko bezpośrednio do międzynarodowych korporacji. Nasze pieniądze DOBROWOLNIE przekazujemy na pokrycie kosztów łapówek, które te korporacje wkładają do kieszeni decydentów.
  System jest tak skonstruowany, że nawet kryminalne zachowania korporacji i karteli opłacamy my sami. Mafijne kartele farmaceutyczne opanowały to do perfekcji, a jak to działa opisane jest tutaj: http://www.altermedium.pl/alt-news/eskalacja-kryminalnych-dzialan-koncernow-farmaceutycznych/
  Co ciekawe – nikogo to nie dziwi. Piszą o tym nawet media głównego nurtu (ścieku). I co? I nic. Ludzie i tak pójdą na wybory. A my się będziemy podniecać tym, że w kwietniu wsparcie dla naszej niezaleznejtelewizji wyniosło aż 809 zł! I będziemy zajadle tłumaczyć trolom na co ta kasa poszła…
  Pięć tysięcy sympatyków wolności zrzuciło się po szesnaście groszy! A wystarczy zeżreć jednego kartofla, zamiast kupić „witaminę” C (czy inny syf) firmy GlaxoSmithKline w aptece.

 6. Sylwester pisze:

  Twórca dobrego niczym aktor-konkretnie ,rzeczowo i z uśmiechem-nie odkładaj dobrego-wydawaj go na bieżąco!-ciekawa koncepcja ekonomiczna-podyktowana osobistym interesem -można było powiedzieć wprost-obracaj dobrym-rozwijaj nas.Zauważalna krytyka bitcoina.NTV już przestało o nim pjać-chodzi o koguta-chyba coś dotarło,bo ani mru mru-zero kabaretu.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.