Stop nowemu porządkowi świata – 19.09.2012 – Nowe Niemcy c.d.

– Nowe Niemcy – nowe powstałe państwo na terenie Niemiec, relacja ekipy NTV
– Jerzy z Niemiec – komentarz do sprawy Nowych Niemiec
– Dan Winter – symbolika pentagramu
– połączenie via Skype z Kazimierzem Styrną – projekt Nowej Konstytucji

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Stop nowemu porządkowi świata – 19.09.2012 – Nowe Niemcy c.d.

 1. Gregory pisze:

  Wciąż czymś coraz bardziej zaskakuje świat, tak z dołu… jak z góry… Jak nie parcie na wojnę z Iranem, to przymusowe szczepienia (apropo, ciekawe dlaczego nie krzyczą przed wzięciem szczepionki: ‚skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą!’ ,czy szczepionka to nie lek? co najmniej prewencyjny), a teraz nowe Królestwo Niemiec.
  Jeśli w takim tempie będzie zaskakiwał ten świat, to pozwolę sobie na futurystyczny nieco zapęd, można potraktować to pół serio, póki co…
  Dlaczego by nie Królestwo Ślęży?
  Sobótka, to pogranicze dwóch „zaprzyjaźnionych” z Niemcami województw. Polska ma zadłużenie nie do spłacenia. Może w rozliczeniu dojść do… jeśli nie fizycznego oddania ziem polskich, to powiększenia jurysdykcji niemieckiej, prawa autonomicznego na tych terenach. I wtedy… to co pozornie, na tę chwilę nierealne, staje się z dnia na dzień realne – –

 2. NowySwiat pisze:

  Jestem jak najbardziej za tym po co nam wojny, zbrojenia nie lepiej pokój na całej ziemi. Same niemcy nie są już takie jak kiedyś, głośno nikt nie mówi o tym że ludzie nie maja już pracy jak kiedyś, zarobki są marne, 11 mln niemców żyje w skrajnej nędzy. Ludzie są inwigilowani a przez bzdurne przepisy odbiera im się ich ciężko zdobyty majątek. Jeżeli rzeczywiście są ludzie, którzy mogą coś zmienić to niech przestaną się wreszcie bać i uczą od mądrzejszych. Dlaczego hamowane są projekty, pomysły ludzkie, kradnie się patenty a potem nikt już nigdy o nich nic nie słyszy.

 3. Doorta pisze:

  Nowe Niemcy
  Jeśli dobrze się orientuję, to Niemcy są pod jurysdykcją aliantów do dzisiaj.
  Może *gra* w to nowe miasto/państwo toczy się o tą niezależność którą utracili?
  Może to nie+śmiały początek odbudowy utraconego/starego?
  To mogłoby tłumaczyć także użycie świętej geometrii…pomnijcie historię.
  Nazwa pieniądza Angel–czyż nie kojarzy się z Angelą ?

  Wybaczcie mą nieufność do tych zza Odry jak i zza Buga…jeszcze, a może już nie potrafię.

 4. Robert pisze:

  I nagle na wszystko maja zgode niemieckiego rzadu????? Zadziwiajaco podejrzana sprawa . I skad maja na to srodki?? Czyli czwarty do kolekcji z tego co w tym linku zalaczam. Powodzenia NWO. http://worldtruth.tv/the-trinity-of-global-empire-2/

 5. konserwa pisze:

  inwestor prywatny (mignął parę razy na filmie) wyłożył „oszałamiającą” kwotę 200 tys EURO – w nrdowie jest taniocha :-))

  w sumie jak każdy tam obecny wyłożyłby po 1000 EURE to mieliby więcej…

 6. Włodek pisze:

  A ja chciałbym podziękować za nadanie rozmowy z Danem Winterem dotyczącej symboliki pentagramu i tak zwanego interwału diabła. Jest to poniekąd kamyczek również i do mojego ogródka, który jakiś czas temu założyłem na forum wolnych ludzi, a którego głównym, choć może niezbyt wyraźnie zaakcentowanym laitmotiwem jest próba rozpatrywania tematyki NWO i tajnych stowarzyszeń w nieco szerszym niż tradycyjna krytyka źródeł kontekście.
  Oczywiście ogrodnik ze mnie żaden, o czym sami państwo mogą się przekonać
  http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=10 , zaś brak czasu i dolegliwości zdrowotne nie pozwalają mi nawet na pozamykanie wątków, które na marginesie prelekcji pana Dachtery sam pootwierałem. Sądziłem bowiem, że nieco prowokacyjny charakter moich postów, oraz podpięte linki jak choćby artykuł Jerzego Prokopiuka sprowokują kogoś z państwa do dyskusji, która z czasem pozwoli nam zbliżyć się do takich pojęć jak gnoza, gnostycyzm, gnozy niezamierzone, magia, mistycyzm itp. Niestety o wiele łatwiej, wysłuchać internetowej pogadanki, doczytać coś sobie na jakimś antymasońskim i zwykle ultrakatolickim portalu i wyrokować na temat pentagramów, czy innych symboli na temat których, poza ich wyróżnieniem nadal nie wie się prawie nic. Dlatego też, jeżeli oczywiście maja państwo na to ochotę, zapraszam do czegoś w rodzaju gnostyckiego ABC, które chciałbym niniejszym zaanonsować.
  Ciąg dalszy na http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=10
  Pozdrawiam serdecznie,
  W.

 7. Maniek pisze:

  Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego. Co tam oświadcza lud wobec króla, strasznie niewyraźnie coś bełkoczą, poddanymi się deklarują, czy co ? Powinni założyć jakiegoś fraktala a nie królestwo, bo służby specjalne wstawią im zaraz króla lokalnej siatki wywiadowczej. Polityka pieniężna z dodrukiem pieniądza, odpowiednio do wzrostu przemysłu, jak sam król oświadczył, to jedzie żydowskim systemem bankowym i nieefektywną gospodarką w konsekwencji. Powinna być stała baza monetarna. Choć w takiej mikroskali, spójna struktura gospodarcza , nie ma szans na wyklucie się , wiec i pieniądz trefny.
  No ale inicjatywa godna naśladownictwa, jeśli pod warstwą wierzchnią nie ma drugiego dna.

 8. Maniek pisze:

  P.S.
  Tak apropos tego Wörgl , nie jarajcie się tym Wörgl, bo to głupi pomysł, żeby nie oszczędzać pieniędzy tylko puszczać je bez przerwy w obieg, żeby wirowały , jak opętane. Cechą boomu gospodarczego jest to, że pieniądze zaczynają krążyć szybciej niż normalne, od tego zaczyna się boom , a po boomie zawsze nadchodzi kryzys, czyli prawdziwe bum. Stabilny trwały wzrost gospodarczy cechuje się normalnym obiegiem pieniężnym, bez żadnych zrywów i zawirowań . Po drugie, inwestycje biorą się z oszczędności, żeby powstała jakaś wartość dodana w gospodarce, postęp, innowacje muszą być oszczędności. To , że ludzie są karani za posiadanie oszczędności, tak jak to miało miejsce w Wörgl, to zwykła żydowska ekonomia Keynesa, gdzie trzeba cały czas żreć, żeby żyć, taka gospodarka prowadzi do ubożenia ludzi, co widać właśnie po światowej ekonomi, skoro oszczędności są zaraz konsumowane. Rozwiązanie w Wörgl to rozwiązanie na krótką metę. Do stworzenia czegoś więcej zawsze potrzeba realnych oszczędności , działanie w przeciwnym kierunku prowadzi do ubożenia, choć efekty korzystania z bieżących zasobów bez odnawiania ich jednocześnie mogą działać , jak narkotyk. Postęp, inwestycje , biorą się z realnych oszczędności.

 9. maq pisze:

  Jeżeli miłość i nienawiść są takim samym sztucznym podziałem jak dobro i zło to czym będzie wtedy krecja? Bo na pewno nie bezgraniczną miłością jak to się przyjęło w różnych nurtach.

 10. opolek pisze:

  Jeśli koleś z filmiku podnieca się brzmieniem trytonu niech sobie go nagra i słucha przez 12 godzin dziennie, zobaczy jakie będą efekty, możę przestanie bredzić z miną znawcy dlaczego tryton został wykluczony z klasycznej harmonii.
  Wolę nie używać narzędzia które może sprowadzić kłopoty. Od wieków ludzie używali pewnych figur i znaków do robienia złych rzeczy i te złe rzeczy miały miejsce, a teraz mamy sobie powiedzieć że to był przypadek?
  Nie było nigdy żadnego dowodu na to że satanistyczny pentagram ma udostępniać jakąś moc (której my nie potrafimy wykorzystać), a nie robią tego poprzez właśnie ten znak jakieś astralne byty z innego wymiaru, które traktują go jak umówiony sygnał.
  Doświadczenia egzorcystów pokazują że człowieka opętuje zło (tak jak np. nazistów) w niektórych przypadkach tylko i wyłącznie pod wpływem zajmowania się takimi symbolami.
  Przekonanie że znaki same w sobie mają jakąś moc, tylko to zacofani ludzie nie potrafią się nią posługiwać (tak jak np. nożem) to nie jest żadna wiedza tylko znowu przeznaczona dla „wybrańców” religia okultystyczna.
  I o to w tym chodzi: znowu jedni muszą się poczuć lepsi od drugich.

 11. Gregory pisze:

  „Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego. Co tam oświadcza lud wobec króla, strasznie niewyraźnie coś bełkoczą, poddanymi się deklarują, czy co ? Powinni założyć jakiegoś fraktala a nie królestwo”
  – jak zakorzeniłeś, wolisz królestwo Kaczora Donalda to powodzenia na znanych śmieciach 😉

  #opolek. ‚Nie wiem co’ ale coś w Twoim komentarzu JEST…
  I ta Engel M. też. Sporo tych…różnych znaczeń, skojarzeń, symboliki, ryzykownych bądź co bądź. Trochę sporo tego… Ale też wątpliwości są po to, jeśli już są, by je rozważyć.
  Jeżeli to królestwo ma być demokratyczne (czy monarchiczne?…) wystarczy referendum w sprawie symboliki na banknocie.
  „Pieniądz” jako taki to sprawca większości ‚zła’ tego świata, nakręcania matrixa od tysiącleci, do stanu „cywilizacyjnego” klasy…ZERO/JEDEN obecnie nad przepaścią samounicestwienia.
  Po co więc nadawać banknotom symbole magiczne mocy?… Raczej trzeba dążyć do wyeliminowania pieniądza, na początek przez…neutralizację jego wpływu na człowieka. Silnie oddziałującą symboliką (jakkolwiek świętą) tylko wzmacnia się go, uwzniośla!…
  Po co? Paru osobom ,po komentarzach, wydaje się JUŻ że wiedzą po co…
  Nie lepiej zastosować było na banknocie mniej ryzykowną symbolikę, jak np ‚Kwiat Życia” ze św. Geometrii? Ładny, neutralny.
  ANGEL, abstrahując od p. E.Merkel’ówny. Uważam że to nie jest żadna fortunna nazwa dla banknotu. Wyobraźcie sobie, zapytajcie każdego, profesjonalnego anioła czy podoba mu się Angel na banknocie? Wątpię. Oni najlepiej wiedzą ile, co… światu dał pieniądz.
  Ta symbolika idzie w kierunku czczenia kasy (tego samo co mamy). Albo tam ktoś zbyt spontanicznie, na haju się do tego zabrał, albo jest to przemyślane. Pierwsze można zmienić. Drugie nie…

 12. Maniek pisze:

  @Gregory

  Jakich znanych śmieciach ? Dupokracja pośrednia i system partyjny, to nie jedyny sposób sprawowania władzy przez naród.
  Królów można zmanipulować , zrobić z nimi , co się chce, tak samo jak z obecną władzą, na co dowodem jest historia Polski, ale nie ta uczona w szkołach, teraz i wcześniej , większość królów to debile, a naród buduje im pomniki, jak ten ,na placu Zamkowym , na starym mieście.

 13. Maniek pisze:

  Starym Mieście

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.