Stop Nowemu Porządkowi Świata – 20.06.2012

– rozmowa Pawła Nogala z Danielem Huszczem z Wałbrzycha w sprawie lokalnego referendum
– relacja Michała Stenzla z podróży do Nowego Jorku
– rozmowa telefoniczna z panią Beatą Peszko (farmaceutka) dotycząca stwardnienia rozsianego
– Maciej Lisowski – Fundacja Lex Nostra
– rozmowa z Piotrem Szałwińskim – ponadprzecietni.org.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Stop Nowemu Porządkowi Świata – 20.06.2012

 1. Aneta pisze:

  Z Beatą Peszko mam bardzo dobry kontakt. Pomaga mojej siostrze chorej na stwardnienie rozsiane i to skutecznie ( głównie podpowiedzi co do terapii witaminowej, ale nie tylko). Podoba się mi jej obiektywne spojrzenie na sm i nie uleganie „ogólnym tendencjom” przy tej chorobie. Znam jej niektóre poglądy na inne tematy, nawet nie związane ze zdrowiem, medycyną i bardzo sobie cenie dyskusję z nią. To naprawdę wspaniała osoba.

 2. Ryszard pisze:

  Po 1 godzinie 06 minutach 58 sekundach pani Peszko mówi o badaniach grupy w Buffalo. Prowadzili te badania neurolodzy: Robert Zivadinov i Bianca Guttman. Oboje dostają pieniądze od: od Biogenu, EMD Serono and Questcor Pharmaceuticals, Tevy, Genzyme, Bracco, Questcor Pharmaceuticals !!!
  Wszystko jasne w tej sytuacji z Buffalo Studie
  Dowody: http://msj.sagepub.com/content/16/10_suppl/S7.full.pdf+html rozdział 82 na dole. Chyba nie trzeba pani Peszko tłumaczyć, że są to firmy farmacji.
  Ryszard

 3. Ryszard pisze:

  p.s. proszę się samemu zastanowić, jak deformacje żylne mogą być skutkiem SM i porównać z badaniami dr Putnama na psach, którym to podwiązywał żyły szyjne i psy te dostawały SM. Proszę się zapoznać najpierw z materiałami, a następnie zabierać głos: http://www.ms-mri.com/index.php?site=history , praca dr Schellinga:
  http://www.ms-info.net/ms_040504.pdf , tłumaczenie na język polski http://ccsvi-ms.pl/Dr.pdf

 4. Aneta pisze:

  Dlaczego powstają deformacje żylne ? jakie czynniki na to wpływają ? czy geny mają tutaj jakieś znaczenie ? dlaczego w mojej rodzinie mam już 2 przypadki sm (siostra i kuzynka) ? niech Ryszard Wierciński zastanowi się, co jest ważniejsze: znalezienie przyczyny sm ( niech to nawet będzie szukanie przyczyny deformacji żylnych) czy robienie zabiegów balonikowania i stentowania i poprawianie tych zabiegów ? jeśli Ryszard Wierciński wie, kto jest na czyjej smyczy to znaczy, że jest bardzo, ale to bardzo dobrze poinformowany, o wiele lepiej niż my wszyscy razem wzięci (łącznie z dziennikarzami). Jeśli fałszuje się wyniki badań (badania grupy w Buffalo) i ktoś ma na to dowody to musi sprawę pokierować wyżej. Nie możemy być manipulowanie przez nikogo, musimy zachować spokój w tym dochodzeniu do prawdy. Ja osobiście cieszę się, że toczy się spór, ostra dyskusja wśród chorych na sm, bo to przyniesie efekt taki, że o sm będzie się się mówiło. Zdaję sobie sprawę, że jeśli Beata Peszko nie wypowie się w samych superlatywach o ccsvi, to Ryszard Wierciński będzie ją za to krytykował, więc będzie musiała sobie z atakami poradzić (jak zwykle zresztą). Uważam, że w tym sporze nie będzie wygranych ani przegranych ! Przecież liczy się tylko i wyłącznie dobro chorych !
  Jest tyle ośrodków badawczych na całym świecie i nie potrafią
  znaleźć przyczyny choroby ( a „nienaukowcy” próbują ), to w takiej sytuacji mówienie że medycyna jest na wysokim poziomie jest twierdzeniem nieuprawnionym.

 5. Robert pisze:

  Jedno jest pewne gdy badania są finansowane przez firmę farmaceutyczną nie można im do końca wierzyć, bo przecież firma nie będzie odcinać gałęzi na której siedzi.

 6. Robert pisze:

  Wywiad z Panią Joanną Wojciechowską:
  http://chomikuj.pl/robnie/Dokumenty

 7. Ryszard pisze:

  „Dlaczego powstają deformacje żylne ?”
  Przyczyn deformacji żylnych jest wiele. Oto niektóre z nich:
  Wypadki komunikacyjne, wysunięcie się dysku C1 powodujące nacisk na żyłę szyjną Jogularis. W kilku przypadkach na podstawie przesłanych wyników MRI do dr Schellinga, dr Schelling pytał się mnie o wypadki komunikacyjne tych osób. Wszyscy ci, o których pytał dr Schelling odpowiedzieli pozytywnie.

  Wrodzone deformacje żylne:

  http://www.facebook.com/note.php?note_id=130412202210 cytat:

  The origin of Dr. Zamboni’s work in Multiple Sclerosis began when he was a vascular surgeon in Sardinia, Italy. Sardinia is noted for its high level of epidemiology in MS in the general population. During 1987-1992, he noted a high prevalence in children with malformations of the jugular veins. His paper on this topic, “So-Called Primary Venous Aneurysms” was published in 1990. He noted AV fistula and a closed ring stenosis that could not be crossed by their blood in these children, external compression and this vascular anomaly appeared to be congenital. 20 years later, 90% of these children he studied have been diagnosed with MS.

  Dzieci opisywane w latach 90 w Sardynii przez dr Zamboni z deformacjami żylnymi 20 lat później 90% z nich dostaje SM.

  Tu jest praca prof Prineasa, za którą dostał nagrodę Charkota (taki Nobel w neurologii), który udowadnia, że w pierwszej fazie SM jeszcze nie ma reakcji systemu immunologicznego, a już jest SM:

  http://www.direct-ms.org/pdf/ImmunologyMS/Prineas%20new%20lesion.pdf

  25% chorych na SM ma niedrożne żyły azygos, lędźwiową, nerkową z lewej strony, które odprowadzają krew z kręgosłupa.

  Jedną z przyczyn mogą być hapteny zatykające naczynia włoskowate w mózgu.

  „Naukowcy” szukający przyczyny SM wiedzą, gdzie nie należy szukać, aby omijać te miejsca i szukać dalej. W międzyczasie kasować granty za szukanie i nadal sprzedawać drogie pseudolekarstwa za 9 miliardów $ rocznie, a w planie 2017 r mają zamiar zarobić 20 miliardów $ rocznie: http://www.companiesandmarkets.com/Market/Healthcare-and-Medical/Market-Research/Multiple-Sclerosis-Therapeutics-Pipeline-Assessment-and-Market-Forecasts-to-2017/RPT834651 . Czy będzie to możliwe, jak będzie znaleziona i ujawniona przyczyna SM?. Tu są zainwestowane miliardy $.!
  Polecam http://www.ms-mri.com/index.php?site=history , praca dr Schellinga:
  http://www.ms-info.net/ms_040504.pdf , tłumaczenie na język polski http://ccsvi-ms.pl/Dr.pdf opierającą się na pracy 165 naukowców, łącznie z pracą prof Charkota, ojca neurologii. Jednak w tamtym czasie nie było takich urządzeń diagnostycznych.
  Kiedy Zivadinov na kongresie w Orlando wygłosił swoją teorię, że to SM jest sprawcą deformacji żylnych, spowodowała ta teoria kompromitacje Zivadinova. Jeśli się usuwa jeden z objawów, to ustępują też inne objawy?. Odpowiedź broniącego stanowisko prof Ryglewicz na mój list prof Kleinroka z Departamentu Nauki i Szkolnictwa przy Min Zdrowia: http://ccsvi-ms.pl/MZdr3.jpg . Słowo „tylko” znaczy bardzo wiele, ale to mogą tylko zrozumieć chorzy na SM.
  Ja nie chcę nikogo na siłę wyprowadzać z błędu. Jednak nie chcę dopuścić, aby chorych wprowadzać w błąd, zwłaszcza jak do manipulacji używa się mego nazwiska.
  Ryszard Wierciński

 8. Ella pisze:

  Stwardnienie zanikowe boczne nie jest inną odmianą ani nową formą choroby ! Stephen Hawking od wielu lat na to choruje. Z pozostałymi tezami Pani Beaty się zgadzam 🙂 w 99 % 😉

 9. Ella pisze:

  Robercie nazwisko Joanny pisze się przez y = Woyciechowska 😉

 10. Ryszard pisze:

  Tu są dodatkowe komentarze i odpowiedzi na ten temat bez czekania na moderacje z licznymi dowodami naukowymi: http://tnij.org/q6ij
  Ryszard

 11. Uzdrowienia na drodze duchowej wg nauki Bruno Groeninga nie są bajką,tylko faktem.”Nie ma chorób nieuleczalnych”mówi Bruno Groening i uczy w jaki sposób przyjmowac Bożą Siłę życia,która pomaga i uzdrawia.Aby się o tym samemu przekonać proszę o kontakt z Kołem Przyjaciół Bruno Groeninga.Strona Internetowa:www.bruno-groening.org/polska

 12. Jola pisze:

  Dla mnie autorytetem w dziedzinie sm jest Doktor Schelling nie pani Beata. Doktor poświęcił ponad trzydzieści lat życia żeby zbadać przyczynę sm . Został człowiekiem Roku 2012 w Orlando. Ten wspaniały ale zarazem skromny człowiek za darmo odczytywał wyniki resonansu chorym między innymi mojej córki . Na własny koszt jeździł aby wykonać sekcję zwłok zmarłym na sm , bardzo często do USA . Powiedział , że dla niego zapłatą jest powrót chorych do zdrowia . Miałam zaszczyt poznać Doktora Schellinga osobiście to było bardzo wzruszjące przeżycie . Pani Beata nie zna chorych , którym pomógł zabieg więc informuję, że mojej córce po zabiegu CCSVI w dwanaście godzin powrócił wzrok , mam wszystko udokumentowane ( badanie przed i po zabiegu ).
  Jola

 13. Letitt pisze:

  Anomalie zdrowotne , co nazywaja w medycynie genetyczne . jest to MIND pattern z jakim te osoby przychodza przed narodzeniem , Sama to obserwpwalam na uposledzonych Jest to defect mozgu ze nie ma takiej percepcji na rzczywistosc jak inni .Pracujac z uposledzonymi mialam takich co ciagle byli glodni i nie jedli jedzenia tylko je polykali jak weze .Mind pattern wedlug Swerdlowa trzeba szybko zyc poniewaz jest ono krotkie . Mialam tez takich ktorzy grzbali w ziemi zeby cos zjesc jak ptaki i nawet wydobywali z siebie kruka dzwiek , wedlug Swerdlowa oznacza , ze trzba szybko poznac ta rzczywistosc i zlaczyc sie z nia , rozumieja wiec ta rzczywistosc jak male dzieci . I Wiele innych syndroms , ktore mi daly obraz naszego spoleczenstwa .Tak jak epilepsja , schizowfrenia czy autism.
  Jeszcze inna koncepcja na genetyczny wplyw niektorych chorob moze byc modelowanie techniczne naszych cial i w ten spoosb kreowanie MIND pattern co wiaze sie na przyklad z tym , ze ktos ma problem z nogami . Moze byl komputerem w poprzednim jakims zyciu od polowy . I w zwisku z tym powstal pattern niedoskonalosci tych czesci nie wiem ale intuicyjnie jak sie czlowiek zaglebi w ta sfere to zaczyna byc bardzo zrozumialy problem chorob w spoleczenstwie . Radze sie z tym zapoznac , poniewaz mozna sie odprogramowac i wyleczyc .

 14. Letitt pisze:

  Jeszcze jedno – samo zatajenie tego ze my jestesmy nieswiadomi naszego MIND Pattern o ktorym Ministerstwo na pewno wie i rzady na swiecie tez bo prowadza experymenty w tej dziedzinie od wielu lat ,swiadczy o tym ze klamia .
  Farmacja i studia sorry odnosnie tego tematu sa rzadowa przewala od wielu lat tez . Ja nie lubie klamst i czy one sa dobrej wierze czy w zlej istnieje ich energia KLAMSTWO.
  Smieszne jest to ze cala ta rzeczywistosc ma schzofrenie poniewaz schzofrenia jest to MIND Pattern wedlug Swerdlowa poniewaz szeszynka zostaje zdeaktivizowana .Kiedy dwie polkole Mozgu sa ciagle poza balansem . Najwazniejszy gland w naszym ciele zostaje zupelnie pomijany . HEJ SLUZBA ZDROWIA PROPONUJE CZYSZCZENIE SZESZYNKI TECHNIKAMI PODANYMI PRZEZ SEKRETNY PROGRAM RZDOWY rozwijany w bardzo specyficznych miejscach , ktore sluzyly przeciwko czlowiekowi a nie do rozwijania jego mozliwosci psychicznych .
  Dziekuje za kreatywna produkcje mojego MIND
  I Do roboty ludzie jest juz czas na nas .

 15. Gregory pisze:

  Letitt. Jest jakaś informacja, głębia w tym co piszesz, ale „poprawność” pisowni (pozostawiająca wiele do życzenia…) niestety nie pozwala na wniknięcie we wszystko.
  Np. zdanie: ‚Farmacja i studia sorry odnosnie tego tematu sa rzadowa przewala od wielu lat tez’. Sorry, wychowywałeś się za granicą?…

 16. Letitt pisze:

  Mam na mysli ze wielu naukowcow genetykow jet autystycznych i daja im dzidzine do anlizy wiedzac ze beda bladzic . To jest dokladnie tak jak szukanie codownego grzyba w lesie i podazanie za zajacem Tak jak to robia na polowaniach . Wiec wielu naukowcow sie babra w laboratoriach teoriach maja nieprzecietna wiedze chemiczna i w konsekwencji Kombinuja jakis chemiczny drug , ktory ma wiecej skutkow ubocznych niz dobroczynnych . Bo i tak ten kto bierze ten lek uzywa mind i sie prawdopodobnie sam leczy . Ale przy tym zaczynaja mu szfankowac inne czesci ciala poniewaz juz zostal skarzony mysla ze moze miec skutki uboczne tego leczenia O TO CHODZI , WLASNIE O TO . Zwodzic naukowcow i dawac im projekty wygodne dla rzadu i zwodzic ludzi leczyc jakies schorzenie i niszczyc z drugiej strony inny organ .
  Jak na reklamach wrazie czego jak bedzie sie cos dzialo to isc do lekarza . NO I CO lekarz na to pomoze , Przeciez nie cofnie sie w czasie . Co on ma zrobic . Ja powiem wszystkim wrazie czego jak bedzie sie cos dzialo po tym leku i skutkach ubocznych to poprostu usaccie wygodnie w fotelu uzyjcie MIND i wyrzucajcie sami ten lek z ciala . Ja mysle nie bedac zarozumiala ze to jest o wiele lepsza metoda niz meczyc lekarzy zeby latali dziury w waszej aurze zdrowia

 17. Letitt pisze:

  Odezwa do tych , ktorzy mysla ze sa skarzeni genetycznie .
  Nie nie jestescie tylko wasze wierzenia tak gleboko sie zakorzenily w waszej podswiadomosci ze jestescie . NO i wtedy jestescie .
  Oczywiscie cala machina na to pracuje zebyscie wierzyli ze jestescie . Ok Trzeba kogos przeciez leczyc . Nawet stwierdzono ze 3000tysiace chorob jest gentycznych . He He Ja mysle ze czas jest przeanalizowac glebie swojej istoty . w spokoju i pod kazdym kontem . Pomyslec cos
  A potem zapytac sie czy to jest moje myslenie . Czy tez ktos mi narzucil .Llepiej byc uwazanym za przyglupa ale byc soba wtedy jest sie zdrowym.
  Mozna sobie zrobic balanse na kartce papieru Moje mysli i inne mysli .
  Bedziecie bardzo zdziwieni jak wywnioskujecie ze nie macie zadnych swoich Wszystkie albo przeczytane , zaslyszane,doswiadczane w srodowisku .
  Strasznie zalosne zycie i tak malo kreatywne i stlamszone . Cigle obawy o cos o kogos .

 18. Letitt pisze:

  Jak chcecie mili czytelnicy to przekaze wam troche informacji co robic zeby sie zajac swoja szeszynka Jest to wazny Gruczol bardzo wazny . Ostatnio otkrylam tez ze nastepnym gruczolem, ktorym sie bedziemy zajmowac bedzie Grasica . Jak udoskonali sie te dwa gruczoly to imunologiczny sytem zacznie funkcjonowac bardzo dobrze . Najpierw to radze tym co choruja koncentrowac sie na tych miejscach i czuc milosc do tych partii ciala ogromna milosc mowic sobie caly czas jak sie to kocha i jakie jest kochane . W tym momencie Soul -Dusza bedzie sie wprowadzala do tego domu To tak jest jakbyscie sie wprowadzili do innego domu i zaczeli przygotowywac ten dom do zamieszkania .Wtedy tworzycie inne warunki . Robcie to cwiczenie jakis czas i zobaczcie jak sie z tym czujecie powodzenia BIG SMILE do wszstkich .

 19. Gregory pisze:

  „Strasznie zalosne zycie i tak malo kreatywne i stlamszone”

  Woody Allen:
  Myślę, że życie dzieli się na straszne i żałos­ne. To są dwie ka­tego­rie. Straszne to, no nie wiem, śmier­telne przy­pad­ki, niewi­domi, ka­lec­two. Nie wiem jak so­bie ludzie dają z tym radę, to zadzi­wiające. A żałos­ne są życia wszys­tkich po­zos­tałych…

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.