Stop Nowemu Porządkowi Świata – 24.09.2014

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Michałem Piechowiczem o projekcie „Wymiary biznesu”, a także o duchowości z biznesie.

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Maciejem Lisowskim z Fundacji Lex Nostra na temat prób niszczenia Fundacji i Macieja Lisowskiego. Wyraźnie widać, że swoja działalnością Fundacja nastąpiła komuś na odcisk i w majestacie prawa próbuje się ją „załatwić”.
Więcej na stronie fundacji: http://fundacja.lexnostra.pl/

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego na temat zjawiska i mechanizmów deflacji i inflacji.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Stop Nowemu Porządkowi Świata – 24.09.2014

 1. freeone pisze:

  Warto przesłuchać całość lecz większym zainspirowaniem dla wszystkich powinny być
  słowa wymawiane po 1:00 minucie.
  10 REASONS WHY You Are V2K Targeted INDIVIDUALS Gang Stalking
  https://www.youtube.com/watch?v=WISrOxpcoZ8#t=61
  Inne ciekawostki
  http://www.lonestarconsultinginc.com/free-mind-control-tutorial.htm

  Radio Frequency Mind Control_How to record voice to skull (V2K).avi
  https://www.youtube.com/watch?v=czMgipDrQoY#t=29

 2. Sylwester pisze:

  Pan Piechowicz ma nadmiar 8-znaczy chce by autorytetem-również finansowym,nie ma nadmiaru 7 -znaczy to,że musi czytać aby mądrzeć,ma nadmiar 3-znaczy,że chce być przed kamerami,i ma brak 1-znaczy,że podwiesi się pod korporację,bo sam nie jest mądry na tyle aby sobie poradzić.Co to było?Mówił o moralności,a przecież jest złodziejska,katolicka,podwójna i setki-np.pijacka.Ma zatem własną moralność-udziela kretytów po to aby zarabiać,bo ma rodzinę do wykarmienia.Jest pan wszystkożerny panie Januszu.Niech panu przynajnmiej coś przeleje na konto-to powinien za promo.

 3. Sylwester pisze:

  Dodam-do moralności i etyki.Piechowicz udzieli kredytu pomimo wiedzy,że może nieść ryzyko i zaszkodzić-w jego moralności nie ma ostrzeżenia pacjenta.W kodeksie lekarskim jest inaczej-nie jest-masz własny rozum,to decyduj-jak u bohateraPiechowicz nie jest lekarzem-może zaszkodzić-tak się duchowo rozwinął .

 4. otco pisze:

  Witam.Ciekawe stwierdzenie p.Piechowicza-cyt. w korporacjach wiele dobrego się nauczyłem- to odnosi się chyba jak sterować i manipulować ludzmi.Z perspektywy czasu widać jaki Cel przyswiecał i przyswieca tym tzw. instytucjom finansowym.Zrobic z człowieka niewolnika pieniądza.Sam gość programu mowi jak to ,,cięzko,,pracował podpisując w miesiacu 70 umów w tzw okresie gdy banki wciskały kazdemu kredyty.Ilu w ciągu kilku lat ,,doradził,, w ten sposób ?wciągając ludzi w pułapkę kredytową.Czy ma świadomość ,że wiele osob ma dziś rozwalone zycie przez te kredyty. A i ciekawą ma dziś pracę ,biorąc dwie prowizje tj. od klienta i niewątpliwie od instytucji finansowej do której skierował klienta.A moralnością doradcy finans. winno być ,że szuka dla potencjalnego klienta najlepszej opcji, najtańszego produktu na rynku w zamian za prowizję od poleconej instytucji.

 5. Sylwester pisze:

  Panie Macieju-proszę się skontaktować z Zbigniem Kękuś-znajdzie Pan na YT-on był na badaniach psychiatrycznych i odmówił -może doradzić jak postąpić-znaczy odmówić dobrowolnemu poddaniu się badań.Jak będzie wyrok-wtedy się Pan podda wyrokowi-a nie decycji-ochocie sądu.Zachowuje się Pan bardzo emocjonalnie,jest Pan w stresie-to jest ewidentne i czytelne.Doradzam zaproszenie nieemocjonalnego doradcy,który przejmie reprezentacje Fundacji.Zachowuje się Pan jak człowiek wystraszony-znaczy jest Pan do pożarcia.Proszę dbać wyłącznie o prawną niennaganność pracy Fundacji.Proszę nie mówić co Pan myśli-proszę się nie dawać identyfikować z osobistą miękkością i wrażliwością.Ma Pan wiele roboty do zrobienia-to co Pan robi jest pożyteczne i dobre.Zostań Pan szefem i niech ktoś robi resztę-wtedy będzie dobrze i lepiej.Pana wystąpienie powinien Janusz usunąć dla Pana dobra i identyfikacji człowieka wystraszonego.Wystąp do Janusza o usunięcie tego co tu słychać.Zadne wsparcie nie jest istotne-ma Pan być spokojny i silny.To wystąpienie może Ci wyłącznie szkodzić-za dużo emocji.Janusz pociska kit-on jako ktoś, kto może nieść pomoc poprzez publikacje.Janusz nie pomoże-on tylko pokaże na YT.Chciałbym kiedyś się dowiedzieć,że Janusz komuś pomógł-no sory-panie Januszu.Zbigniew Kękuś może doradzić prawnie-tak myślę,ale proszę kontrolować-ma być bez szarpania sądu i rozgrywek personalnych-wyłącznie sucha interpretacja prawa-on jest naprawdę dobry.

 6. milosz137 pisze:

  Za to takie absurdy są ok . Powinni wysłać pracowników ZUS na badania psychiatryczne .
  http://www.altermedium.net/pod-zus-absurdy-uzdrowienia/

 7. stomil pisze:

  Dzisiaj Trader gadał bardzo fajnie i do rzeczy 🙂
  Jeśli chodzi o zastraszanie p. Lisowskiego to wątpię żeby szło o ten tekst z białorusią zajmującą warszawę, z tego co pamiętam to takie teksty puszczało wiele bardziej znanych osób w rodzaju choćby Korwina oraz nawet sami wojskowi

 8. Qcyp pisze:

  W Odessie odbył się wiec antywojenny
  Na Placu Katedralnym w Odessie około 150 lokalnych mieszkańców przeprowadziło akcję, podczas której wezwało ukraińskie władze do zbadania tragedii z 2 maja i zażądało przerwania operacji militarnej na wschodzie Ukrainy.
  Ludzie przyszli z plakatami, na których widniały napisy: „2 maja – tragedia narodowa” i „Nie dla wojny”. Akcja odbyła się bez incydentów, żaden z jej uczestników nie został zatrzymany.
  2 maja w Odessie w wyniku pożaru w budynku Domu Związków Zawodowych zginęło kilkudziesięciu zwolenników federalizacji kraju i aktywistów ruchu „Antymajdan”.

 9. Qcyp pisze:

  W Europie i na Ukrainie odbywają się akcje protestu przeciw zbrodniom Kijowa
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_09_27/W-Europie-i-na-Ukrainie-odbywaja-sie-akcje-protestu-przeciw-zbrodniom-Kijowa-8302/

 10. Qcyp pisze:

  General Electric będzie kontynuować pracę na Sachalinie bez względu na sankcje
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_09_29/General-Electric-bedzie-kontynuowac-prace-na-Sachalinie-bez-wzgledu-na-sankcje-5139/

 11. gregory pisze:

  Czasem wydaje się że ten świat nie padł całkowicie na pysk: „30 mln dolarów za wskazanie, kto zestrzelił boeinga”
  To nie nowa informacja, jednak od czasu do czasu warto zajrzeć w niezależne Info by wiedzieć czy dzieje się coś z 30 bańkami…
  Na razie DziennikTv.pl wydelegował przed kamerę gościa socjologa, który poinformował miliony rodaków, że w obliczu tragicznej śmierci 300, te wystawione na przynętę 30 mln jest wg niego czymś….niesmacznym (dziwne to gusta dobrego smaku prawdy, ciekawe co je…)

  http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/zestrzelony-samolot/news-zestrzelony-boeing-777-jest-pierwszy-raport-holenderskich-ek,nId,1497260?parametr=embed_tyt_zdj_lead

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.