Stop nowemu porządkowi świata – 4.12.2013

Janusz Zagórski rozmawia z właścicielem portalu IndependentTrader.pl
Poruszono m.in. następujące zagadnienia:

– sytuacja budżetowa w USA i to co może się stać przy kolejnym zamieszaniu w związku z limitem zadłużenia na początku nowego roku.

– proces deamerykanizacji czyli porzucania dolara jako waluty rozliczeniowo – rezerwowej oraz utratę znaczenia USA na arenie międzynarodowej

– czym jest Bitcoin, jego fenomen oraz zagrożenia jakie niesie za sobą elektroniczna waluta

– TAFTA (Trans Atlantic Free Trade Agreement) który nie ma dużo wspólnego z wolnym handlem ale zniesieniem regulacji ochrony środowiska, bezpieczeństwa żywności oraz innych przepisów dla zwiększenia swobody handlu przez amerykańskie korporacje w Europie. W praktyce np Monsanto będzie mogło pozwać rządy poszczególnych krajów o odkodowanie wynikające z utraconych korzyści w efekcie blokady GMO. Ukraina jest obecnie tematem zastępczym aby nie wspominać w mediach o układzie.

Gościem Alexa Berdowicza z PorozmawiajmyTV jest Dorota Goetz, zajmująca  się od ponad dwudziestu lat stowarzyszeniami i innymi organizacjami pozarządowymi.

5 thoughts on “Stop nowemu porządkowi świata – 4.12.2013

 1. Jeśli ktoś na poważnie poszukuje Prawdziwej Duchowej Strawy: http://d-h.st/ouz

  Środkowy przycisk DOWNLOAD prowadzi do pliku
  (pozostałe to odnośniki do reklam – ad.propellerads.com na pasku stanu).

 2. 🙂 @babyjagy 😀

  Tyn kaiak jusz dawno płynie dogÓry denkem 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=NEkIxBeskSE
  „stanie się tak Jak gdyby nigdy nic nie było.JAK GDYBY NIGDY NIC” 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=e2XP5cc-AAQ
  „wszystko jest takie łatwe i paradoksalne
  Zadowolony niosę radość dzisiaj wszędzie,
  znowu się uśmiecham,
  wiem, że wszystko dobrze będzie
  zagubiony w tłumie chcąc odnaleźć się w tym pędzie,
  buduję swoje życie na miłości fundamencie” 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k
  3-majmy sie blizÓtko 🙂

 3. W wywiadzie publikowanym w Nexusie z masonem 33-stopnia,
  pada informacja, że Azja przejmuje prym w NWO.
  Rockefellerom postawiono ultimatum, że albo sami zburzą 2 wieże w NY,
  które są sybolami 2 wież świątyni Salomona, albo zostaną uśmierceni w ciągu
  jednego dnia. Stąd cała medialna akcja z września i upichcenie dla rodzin kilku deali jednocześnie – wejście do Iraku, totalna inwigilacja świata pod nowym zarzutem, czy trywialny zarobek z podwójnego ubezpieczenia budynków…

  Nowymi wieżami NWO są dwie wieże czyli Petronas Twin Towers w Kuala Lumpur.
  http://neronek.geoblog.pl/wpis/96081/kuala-lumpur-dwie-wieze-czyli-petronas-twin-towers

  Dlatego upadek Stanów, może być wpisany w plan globalistów.
  Centrum jest już gdzie indziej…

  Bitcoin może być koniem trojańskim.
  Wirtualna waluta – kreowana z tyłka…

  BTW. Wysokość budynków PTT to 452 m. wychodzi, że 4+5+2 = 11,
  ale trochę naciągane, może przywpadek?… na zdjęciu sprzed wejścia widać logo z 11 -stoma promieniami na 11 sztycach… 11 to liczba mistrzowska…
  http://neronek.geoblog.pl/zdjecie/267004

 4. Stop NWO a po prawo ta reklama Swiadomosc Jednosci „Zapraszamy wszystkich ktorzy pragna aby wizja NOWEGO SWIATA juz zaistniala” LOL wlasnie w tym tkwi caly trick ze NWO wkradnie sie w takim podobnym stylu, jako rewolucja wyzwolenie itp populistycznie – utopijnie a tak na prawde bedzie czyms czego kazdy potem bedzie zalowal bo tak naprawde zmiana systemu jest zawszepretekstem do mega kradziezy np w Polsce w okolicy Okraglego Stolu doszlo do hiperinflacji co jest sladem dowodem jakichs przekretow. Z czego wnioskuje ze obecna sytuacja w Ameryce jest DOSKONAŁA a prawdziwy kryzys nastapi dopiero potem, on jest na razie wirtualny propagandowo wymyslony i zostanie urzeczywistniony! Jesli jeszcze nie chwytacie tego obejrzyjcie drugi, trzeci albo piaty raz film „Falling Down” jesli nadal nie bedziecie chwytac to dam taka wskazowke „street” to „wallstreet” oraz symbol „bridge” w kontekscie piosenki w wspomnianej w filmie. Wszystko to nawet bylo ukryte w Illuminati animacjach Google. Z tego co ja wiem, nie ma sie niczym przejmowac i tak wogule to caly ten scam jest zaplanowany na 2015 To co ostatnio rzad USA kombinowal z ta cala dyskusja o kryzysie i wylaczeniem rzadu mialo glownie na celu wylaczenie NASA gdy Ison przelatywal blisko Marsa, zreszta podobno jest jeszcze cos innego wiekszego co nadlecialo do nas i to cos przywiozlo ze soba komety. Myslicie ze jak otworzycie jedno pudelko to juz wszystko wiecie a w tym pudelku jest dziesiec innych pudelek, kto ma niskie IQ tego zadowala otwarcie pierwszego, w tym trick.

  Falling Down – Whats wrong to the street?
  http://youtu.be/N8b3963VRW4

 5. Tego juz za wiele w USA Monsanto _ Gady robia co chca z prawem ale u nas w Europie to juz za wiele , pozwac kraj za to ze niechce czegos co chce mu sie sprzedac co do KUr….

  Paranoja

Comments are closed.