Stop NWO – 1.10.2014

Na temat aktualnych przemian państwowo ustrojowych w świecie w studio NTV dyskutują dr Artur Ławniczak (prawnik konstytucjonalista), Janusz Zagórski i Paweł Nogal.

Krzysztof Janoszka, absolwent Centrum Nauk Sądowych UW oraz Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie opowiada o metodach parapsychicznych stosowanych w pracy policji na przykładzie dokonań Krzysztofa Jackowskiego.

„Ekonomia obfitości. Polska recepcja idei kredytu społecznego” to tytuł prelekcji Marty Zimniak-Hałajko wygłoszonej na konferencji „Ekonomia Dobra Wspólnego”. Konferencja miała miejsce w Warszawie, 25 września 2014 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Stop NWO – 1.10.2014

 1. ula pisze:

  Dziekuje Panu Januszu za fajny wywiad. Trzeba promować młodych i zdolnych ludzi, którzy nie boja się mowic prawdy. Panu Jackowskiemu tez naleza się gratulacje .

 2. gregory pisze:

  Paweł N, 13 min: „trudno Im napuścić nas na siebie (narody), ponieważ mamy osobiste relacje czy to z Niemcami, czy z Rosjanami – jest przepływ”
  No nie wiem. Raczej trudno się z tym zgodzić.
  Jak nasze rodzime NWO wywoła strzelaninę i przyjdą do mnie z powołaniem do szlachetnej służby dla umiłowanej ojczyzny walczyć za wolność i demokrację naszą waszą a nawet ich (?) i za odmowę (bo kocham Rosjan, a w ogóle to oni mi nic nie zrobili) pokażą mi lufę przy skroni (a wcześniej odstrzelą kogoś już dla przykładu i nagłośnią to w mainstreamie) to każdy zastanowi się nad pochopną odmową….
  Paweł N jeszcze resztą nadziei uczepił się we wiarę w dobro tego świata.
  Jednego nie musimy się obawiać. Do Niemców nie każą nam stzrelać, Niemcy robią duże biznesy z Rosją wciąż, nie czuć na horyzoncie dziejowym osłabienia, poza tym media nadają niesłabnąco o przyjaźni polsko niemieckiej.
  Takie są mniej więcej kierunkowe i wytyczne dla polskości

  Trzeba wsłuchać się w to co mówił pan dr’rek
  1.Demokracja Prawdziwa jak szwajcarska, lichtensztajnowska ma rację bytu na małym obszarze z mniejszą społecznością. I trzeba zdać sobie z tego w końcu sprawę!
  Po drugie…jak powiedział Artur Ł ,jesteśmy – jako uczestnicy/widzowie Zamierzenia Ntv – SEKTĄ. Uzasadnił to obrazowo i rzeczowo, jak ktoś ma wątpliwości niech przesłucha to sobie drugi raz!
  Akurat to, że jesteśmy sektą to nic nie znaczy. Problem jest w tym, że jesteśmy sektą rozbitą („sekta” typu klasztor zakonny mógł więcej, bo przynajmniej jednoczył ludzi w jednym miejscu, możliwa była bezpośrednia i demokracja, i jej wyniki w materii i ciele. Podobieństwo sekty klasztornej tkwi jedynie w tym, że i ona i my jesteśmy zamknięci w murach. Oni mieli/mają okno na niebo, my monitor na świat. Tu i tu są pewne inne ograniczenia jak i możliwości rozwoju ,np. współpracy, czy np. świadomości ).

  Panowie Redaktorzy, czas zastanowić się nad bawieniem w polityczne pitolenie („bawić się”, w tym samym kontekście… słowa Pawła N w ostatnim Alternews) o cudzie demokracji na świecie czy w Polandii (właśnie zauważyłem, uświadomiłem sobie,że przestałem używać słowa „Polska” od jakiegoś czasu na rzecz Po’Landu, czy Polandii, coś w tym musi być… może wypowiedź spod lady ministra Sikorskiego: „Polska formalnie nie istnieje” także odcisnęła swe piętno na tym…)
  Jedynie „zuchwałym” i szlachetnym przedsięwzięciem był projekt NCw Gminie w który wielu uwierzyło. I było to piękne. I dzięki za tamte chwile Pomysłodawcom i Koordynatorom Pomysłu.
  Dalsze dywagacje o NWO tracą na ważności już, wszyscy już to wszystko wiedzą. Być może zacznie niedługo być to nudne, w sensie powtarzalności. Co z tym zrobić? Nie wiem.. Nie mam na razie pomysłu.

 3. gregory pisze:

  Krzysztofowi Janoszce, absolwentowi Centrum Nauk Sądowych UW oraz Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zasłużone podziękowania i uznanie za dokonaną pracę, postawę oraz publiczne wystąpienie w Ntv
  Poruszający to wywiad

 4. BoBo pisze:

  Az mi sie cieplo na sercu zrobilo po wywiadzie z Krzysztofem Janoszka ! milo widziec i slyszec mlodego czlowieka nie poddajacego sie rezimowi… i glupocie…napawa optymizmem i wiara w zmiany na LEPSZE …a moze wreszcie na NORMALNOSC…pozdrawiam

 5. "gUral" pisze:

  🙂 Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem 😀
  http://innemedium.pl/wiadomosc/eliksir-madrosci-2
  🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.