Stop NWO – 11.06.2014

Zaproszenie na „I Niezależne Forum Śledcze”, na dzień 12.06.2014 do Warszawy. Tematem spotkania jest problematyka porwań dla okupu (m.in. sprawa Olewnika) oraz parapsychologia w pracy śledczej.

Janusz Zagórski rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego o aktualnej sytuacji globalnych finansów oraz perspektyw rynków finansowych w sytuacji słabnięcia dolara i przechodzenia krajów na rozliczenia barterowe lub z pominięciem dolara.

7 czerwca 2014 odbyła się konferencja Jana Taratajcio, na którą zaproszonych zostało kilku niezależnych prelegentów, którzy przedstawili wyniki swoich wieloletnich badań i doświadczeń zawodowych.

W prezentowanym materiale przedstawiamy wystąpienie prof. zw. dr hab. med. Jana Talara na temat niewłaściwego prawa polskiego (i unijnego), które powodują, że nie wykorzystuje się wszystkich możliwości leczenia chorych w stanie śpiączki. Profesor jednocześnie przedstawia przykłady wyleczenia swoich pacjentów, którzy przez wielu innych lekarzy mogli spełniać kryteria śmierci mózgowej.

Zapis wystąpienia Pawła Nogala i Janusza Zagórskiego na temat prawdziwych teorii spisku, które miało miejsce na „Festiwalu Rytuał: Teorie Spisku”. Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu 31 maja 2014 r.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Stop NWO – 11.06.2014

 1. Alina7 pisze:

  Wielki szacunek dla pana profesora. Niemniej muszę zaznaczyć, że sporo osób i z zagranicy zajmowało się tym problemem, biło wręcz „na alarm”. Mniej więcej 9, 10 lat temu, przez polską prasę przetoczyła się fala dyskusji, odnośnie pobierania organów, przeszczepiania ich. Pamiętam wstrząsające relacje lekarza z jednego z zachodnich krajów, kiedy przy przeprowadzaniu operacji poboru organów, poddawana temu kobieta, której stwierdzono zgon po wypadku, zaczęła jęczeć. Ponieważ, nie było już odwrotu, bo „coś” już zostało usunięte, lekarze przeprowadzający operację zdecydowali kontynuować ją. Po tym wstrząsie właśnie, młody transpalntolog stał się zagorzałym przeciwnikiem przeszczepów. Niewiele osób o tym wie, ale serce musi być przeszczepione gdy zachowany jest krwioobieg u człowieka, od którego pobiera się ten organ. O śmierci decydują lekarze określając tzw. śmierć mózgu, a z tym jak wiadomo, bardzo różnie bywa i niejednokrotnie ludzie, u których stwierdzono zgon, „cudownie” powracali do rzeczywistości. Temat jest bardzo delikatny, bo faktycznie przeszczepy są szansą dla wielu, a tu jeszcze dochodzi kwestia „przenoszenia” cech osobowości i gdyby to wiązało się z problemami odchodzącej duszy, co sugerują niektóre przekazy paranormalne, warto byłoby się nad tym zastanowić, czy wyrażać obustronną deklarację, odnośnie zgody na przeszczepy. Choć i tak większość ludzi, chce przedłużyć życie za wszelką cenę, a lobby związane z przeszczepami jest przecież bardzo silne. Nadzieja w nauce. Już można za pomocą komórek macierzystych sprowokować odbudowę tkanek. O organach też były doniesienia. I chyba tu jest nadzieja, tym bardziej, że odpada wtedy olbrzymie ryzyko związane z „odrzutami” i koniecznością zażywania do końca życia, leków immunosupresyjnych.

 2. Marianek pisze:

  Mój znajomy dr medycyny specjalista onkologii twierdzi, że caly system NFZ jest tak ulożony, aby ludzi starych juz nie leczyć i nie wydłuzac im życia skutecznie lecząc. Jego zdanie np. ceny leków są absurdalnie zawyżone. Jak widac panuje nadal darwinowska teria społeczna, że przetrwają tylko najsilniejsi, a publiczna służba zdrowia to sciema – wyłudzanie cieżkich pieniedzy na nieskuteczne leczenie (brak konkurencjiwsrod lekarzy co jest efektem zamknięcia tego zawodu i „nadzoru” nad lekarzami przez państwowe instytucje. Stare wygi tłumią wszelka innowacyjnosć, jak prof. Jana Talara. Gdyby była rpawdziwa wolna konkurencja, to on zostałby moze nawet miliarderem, a wielu ludzi żyoby nadal

 3. Kalina pisze:

  Brawo Genialne dwa you tube . Dzieki za transmisje .
  Pawle w Kubrika filmie tez jest sekwencja , ktora mowi o szklanym niebie ;
  No coz forsuje swoja idee 🙂 No i co zrobimy z tym fantem ?

 4. Mag pisze:

  Super ,Panowie i Niepokonana Pani Doktor!

 5. Sylwester pisze:

  Dałem ocnę wspaniały,ale tylko Januszowi-ach jak pięknie ,uniesionym głosem,czytelnie i dobitnie przekazał !Januszowi tylko wystąpienia publiczne zalecam-plus uroczej sekretarki życzę.

 6. Majestic pisze:

  http://www.infra.org.pl/historia-/zagadki-dziejow/1443-bolesaw-potpiony-i-damnatio-memoriae- kolejna porcja mordowania tożsamości narodowej i tradycji Słowiańskich damnatio-memoriae- obecnie ta metoda jest w powszechnym użytku i to w skali globalnej .Ps ,chyba powinno być (potępiony) ?.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.