Stop NWO – 15.06.2016

Andrzej Grabarz w cotygodniowej korespondencji ze Szwajcarii o światowej sytuacji w dziedzinie finansów, bankowości, gospodarce i polityce oraz trendach w tych sektorach.


Wykład wygłoszony na Powitaniu Wiosny 2016 w Sobótce.

Izabela Litwin – ekonomistka, edukatorka i popularyzatorka wiedzy ekonomicznej, nauczycielka rachunkowości, doradczyni podatkowa, członkini Rady Fundacji „Jesteśmy Zmianą”, autorka książek „Zanim wyjdziemy na ulicę – rozmowy o ekonomii” oraz „Zanim znajdziemy się na ulicy – rozmowy o ekonomii”.


Izabela Litwin, w krótkim spocie promocyjnym zaprasza do Warszawy na Konferencję „Dwa Filary Obfitości”.


Gościem Janusza Zagórskiego jest Witold Hake, który omawia działalność dwóch postaci ze środowiska technologii mind control. Pierwszą z nich jest Carl Clark, były członek brytyjskich służb specjalnych (MI-5), CIA i Mosadu, a obecnie demaskator używanych przez nich metod. Druga osoba to generał KGB Borys Konstantynowicz, który udzielił obszernego wywiadu w wielkonakładowym dzienniku w Rosji. To swoiste wyznanie prawdy wysokiego oficera KGB dotyczyło m.in. stosowania broni psychotronicznych itp. eksperymentów.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.