Stop NWO – 16.01.2013

Dyskusja w studio NTV – udział wzięli: Krystyna Maciąg, Dariusz Brzozowiec i Paweł Nogal. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski, a dotyczyła takich spraw, jak ekonomia, biznes i etyka w życiu publicznym. Na początku dokonano podsumowania Spotkania Wolnych Ludzi w Kielcach.

Panel Ekonomiczny, który się odbył w ramach X Harmonii Kosmosu i I Kongresu Wolnych Ludzi we Wrocławiu. Udział wzięli: Dariusz Brzozowiec, Paweł Nogal, Krzysztof Lachowski, Janusz Lewicki i Mikołaj Rozbicki. Nad przebiegiem całości czuwał Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

81 odpowiedzi na „Stop NWO – 16.01.2013

 1. Kalina pisze:

  Ludzie nie moga wiecej bladzic . Wycinanie lasow jest objete „Green line Abraham shit magic „To shit jest ode mnie .

 2. Maniek pisze:

  🙂

 3. aid pisze:

  No i się wreszcie dogadaliśmy 😉

  jako ciekawostkę podam wypowiedź piewcy „wolności”,
  na którego głosowałem po otrzymaniu praw wyborczych.

  Smutne.

  JKM o GMO:
  http://www.youtube.com/watch?v=l8rGg2UKT78

 4. Łukasz Nowak pisze:

  Drodzy Państwo

  Wiedza ekonomiczna nie jest przed nami w żaden sposób ukrywana. O mechanizmie kreacji pieniądza przez banki dowiedziałem się w szkole średniej jakieś 13-14 lat temu. Mało tego – ta wiedza jest ogólnodostępna dla wszystkich np. na portalu nbportal.pl W czasach gdy nie miałem dostępu do internetu (2000 r.) płyty z prezentacjami dołączane były do gazet. To ludzie nie chcą być świadomi w zdobywaniu informacji.

  http://www.nbportal.pl/pl/np/animacje/prezentacje Tutaj można obejrzeć animacje i prezentacje przedstawiające w prosty sposób (bez książkowego bełkotu) niemal wszystkie zagadnienia z dziedziny finansów i polityki finansowej państwa. Śmiało! To nie boli.

 5. Maniek pisze:

  @Łukasz Nowak

  Drogi Panie,

  bajeczki NBP o tym , jak dobrze, że wprowadzono system bankowości centralnej,czuwający nad dobrym wszystkich, nie nadają się nawet dla grzecznych dzieci na dobranoc, a Pan tu na forum teorii spiskowych chcesz je polecać , jako podstawowe źródło informacji. Wiedza jaką rozpowszechnia bank centralny, stosowana w praktyce jest przyczyną kryzysów.

  Jak Pan tak dobrze znasz mechanizm kreacji pustego pieniądza, to proszę go tu wyjaśnić w przystępny sposób. Zobaczymy, czy Pana wiedza jest coś warta , czy to tylko bezmyślne powtarzanie zmanipulowanych doktryn ekonomicznych, powszechnie rozpowszechnianych przez tzw. system powszechnej edukacji.

 6. Maniek pisze:

  P.S.
  Z mechanizmu tworzenia pustych pieniędzy, nie zdaje sobie sprawy wielu ekonomistów na tzw. świeczniku, a Pan tu tak pięknie się wyedukował kreskówkami NBP.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.