Stop NWO – 24.06.2015

Paweł Nogal rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego o globalnej sytuacji ekonomicznej, kartelach finansowych, przepływie pieniądza i zbliżającym się krachu finansowym oraz tzw. Resetem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Stop NWO – 24.06.2015

 1. aka pisze:

  Bardzo interesująca i pożyteczna wiedza dla nas od tradera 21. Dziękujemy. Otóż z wiedzy, którą posiadam nasunęła mi się taka refleksja i w kilku zdaniach napiszę tu: celem żydów od zawsze było było zniszczenie chrześcijaństwa. Aby tego dokonać przyjęli dalekosiężny plan wielotorowy, który realizują b. skutecznie. Wykorzystują do tego masonów, polityków (i in. pożytecznych idiotów), własne banki, własne media, watykan i własną V kolumnę we wszystkich krajach min, w Chinach. Jest wiele b. widocznych oznak upadku chrześcijaństwa i cywilizacji łacińskiej. Nie będę o tym pisać. Już wiele lat temu zanim żydzi amerykańscy przerzucali złoto z ameryki do chin, dogadali się z żydami chińskimi. W czasie 9/11 również przerzucali złoto do Chin, pomagali budować w pewnym sensie budowę potęgi chin, bo tylko w taki sposób mogli dokonać zniszczenia chrześcijaństwa, którego nienawidzą od zarania dziejów. Nota bene pomagają im w tym wszyscy papieże od II soboru. To tyle w skrócie.

 2. SeJa pisze:

  „przywrócić wiarę w pieniądz” = Religia Boga Mamona 😉

 3. Gregory pisze:

  46, 47min:
  „Powszechne u nas przekonanie, że jakąkolwiek sprawę można załatwić u nas przy pomocy utworzenia urzędu, jest ogromną naiwnością, bo o ile w interesie społecznym idzie o to, żeby problem był jak najszybciej rozwiązany, to w interesie urzędników tworzących ten urząd „stworzony dla rozwiązania” problemu – jest dokładnie odwrotnie, co innego… Oni chcą jak najdłużej ten problem rozwiązywać, wtedy będą mieli niekończące się pensie aż do emerytury, może nawet przekażą swym dzieciom w spadku wraz ze stanowiskami. Widać więc od razu kolizję interesu społecznego z interesem kasty urzędniczej
  https://www.youtube.com/watch?v=SEzkMz3CTD0

 4. Krzysztof pisze:

  Panowie sobie spokojnie, kulturalnie rozmawiają o bliskiej przyszłości i choć co chwila pada z ich ust termin „reset”, jakoś nie przejmują się tym, co pod tym terminem może sie skrywać. Przy totalnie powiązanej gospodarce światowej na wszystkich poziomach i we wszystkich aspektach, poważne zachwianie przepływem dóbr, spowoduje stopniowe zatrzymanie i rozpad całego systemu podtrzymania życia w rozwiniętych gospodarkach. Niby niewinny termin: „reset” oznacza rozpad wszystkiego na czym opieramy nasze poczucie bezpieczeństwa.
  Lepiej szukajmy kontaktów na wsi, aby można było się tam przenieść w razie czego.

  • SeJa pisze:

   Powolne wykrwawianie i zatrzymanie w nienaturalnym jest od lat, jak nie setek lat …
   A zwyczajnie jak pierdyknie to ino raz, efekt domina, śnieżnej kuli, lawinowo, tsunami. Nie będzie Pana w ciemnych okularach w TV, pewnego dnia obudzimy się o ile w ogóle hukiem bomb za oknem i serii z automatów. I to tylko przy wielkim „szczęściu” bo znajdzie się powód do przesiedleń i ewakuacji w skali regionów i narodów = cicha eksterminacja baranów ( już w toku dyskretnie wojną biologiczną, chemiczną, elektroniczną, psychologiczną, … w ramach systemu puki się da ) …

   • Iza45 pisze:

    I to przeszliśmy, po to, aby zrozumieć, że nie tędy Droga. To już było i scenariusz przerobiony. Wiem, ze dzieci mogą umrzeć mi na rękach z głodu, czy pragnienia i Żydów będę ukrywać, jak babka tym razem przed islamistami. Wszystkie scenariusze w grze. Że ucieczka na wieś? Te tłumy w ucieczce też już przerabialiśmy vide zdjęcia z 1939 roku. Tych scenariuszy nie można wypierać tylko zaakceptować i pomimo tego, pomimo tego poszerzać Świadomość.
    Wszystko nadal jest możliwe.. „czas goni”… Problemy rozwiązuje się poziom wyżej niż ten, na którym się manifestują (materia). To każdemu świadomemu człowiekowi powinno przyświecać.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.