Stop NWO – 28.05.2014

Obaj panowie koncentrują się na skomentowaniu aktualnych wydarzeń politycznych. A zaczynają od wyborów do PE.

Paweł Nogal rozmawia z Krzysztofem Królem i jego synem Pawłem na temat systemu wymiany barterowej, który uruchomili na witrynie internetowej. Strona tej inicjatywy to: http://bartersi.pl/

Janusz Zagórski i Paweł Nogal w dyskusji na temat podpisanej umowy gazowej pomiędzy Rosją i Chinami.

Paweł Nogal i Janusz Zagórski omawiają temat kontroli umysłu (mind kontrol). Temat wypłynął niejako z powodu zwiększającej się ilości osób będących ofiarami wpływu technik i technologii kontroli umysłu.

Dobra ilustracją tego tematu jest poniższy materiał filmowy:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Stop NWO – 28.05.2014

 1. g-k pisze:

  celem doinformowania proponuję zapoznać się z niżej podanym filmem ;

  https://www.youtube.com/watch?v=YOw8sMHwlSw

 2. kaszeba pisze:

  Panowie dajcie sobie spokój z sympatiami politycznymi w waszej a naszej NTV,dyskutując o polityce tak długo zatraca się charakter waszego projektu na temat wiedzy alternatywnej.

 3. Wróżka pisze:

  Odnośnie kontroli umysłu….

  „Kobieta aktywowana sms’em wpada w szał”
  http://innemedium.pl/wideo/kobieta-aktywowana-sms-em-wpada-w-szal

  I odnośnie microchipów,materiał w j.angielskim http://www.youtube.com/watch?v=H9zg3Tk69xI

  Rozmowy James’a Rink’a wersja językowa amerykański angielski.
  http://www.youtube.com/channel/UCzoZ_aiAcpM7F4X7Zimnd8A

  Warto też wpisując na youtube hasło „targeted individuals”, aby mieć większe rozeznanie w skali zjawiska kontroli ludzkich umysłów i życia…

 4. aid pisze:

  Ciekawe dyskusje Panowie.
  Trudno mi jednak zrozumieć jak na jednym wydechu można promować nowego francuskiego ekonomistę, który ostrzega przed zapaścią w dobie kapitalistycznego wyzysku i egoizmu elit a promowaniem KNP i Korwina – którego postulaty ekonomiczne są PRAWYM betonem – za którym już może być tylko krańcowo lewicowy komunizm w odwrotności. Ich poglądy nt. ekologii, spółdzielczości czy zarządzania wspólnym dobrem to masakra. Wszystko determinuje zysk. Wszystko ma być prywatne, a kapitału ma strzec silna policja i wojsko. To muzyka dla uszu bilderbergów zaiste… Błękitna krew posiadaczy kontra motłoch…

  Co to ma wspólnego z harmonią, złotym cięciem, synergią… (???)

  Jest w NTV z tym spory misz-masz – dlatego tak często wpadamy z Piotrkiem (który ma poglądy „austryjackie”) w mocne polemiki. Jakoś się trzeba określić…
  Pozdro dla adwersarza ofkors 😉

  • Marianek pisze:

   Skoro dla ciebie wolnosc człowieka to „masakra” to bardzo ci wspólczuje. dla ciebie swiat idealny to taki, w ktorym wszyscy podporzadkuja sie Twoim ideom. Dzięki za cos takiego. W swiecie wolnych ludzi Twoje idee maja szanse xzafunkcjonowac, o ile znajdziesz sobie grono zwolenników.
   P.S. stwierdzenie „KNP i Korwina – którego postulaty ekonomiczne są PRAWYM betonem – za którym już może być tylko krańcowo lewicowy komunizm w odwrotności.” – to przykład braku logiki w Twoim rozumowaniu. Poglady wolnosciowe i komuizm są na przeciwstawnyc biegunach. Tobie bardzo blisko do komunizmu.
   P.S. 2 Ekonomia mówi tylko o tym, jak najskuteczniej podejmowac decyzje ekonomiczne, a nie mówi nic o ekologii, tk jak matematyka nie mówi nic np. o leczeniu.
   Życze bardziej logicznego myslenia

 5. Marianek pisze:

  Nowy Karol Marks? Cholera jednego popaprańca mało! ale chyba nie nawoluje do kolejnej krwawej rewolucji? Tylko komunistyczni utopisci moga myslec, że ludzie będą mieli po równo. Jeden lubi pracowac, a inny nie – obaj maja miec „według potrzeb”? Dzięki, to już przerabialismy !!!

 6. piotr pisze:

  a co z podatkami np. VAT od barteru?

 7. BoBo pisze:

  Brawa dla Krzysztofa i Pawla Krol ! Bardzo dobra i potrzebna inicjatywa !Dzieki Pawle !pozdrawiam

 8. burek pisze:

  Nie rozumiem was jak wy możecie być za demokracją? Jak możecie popierać rządy motłochu wytłumaczcie to! Ty możesz być świadomym wyborcą w tych śmiesznych referendach i mieć wiedzę na dany temat albo powiedzmy 60% może nie mieć i co wtedy? Uznasz że 60% idiotów jest mądrzejszych od ciebie? No głupota normalnie.

 9. Paniznaprzeciwka pisze:

  ciekawe,naprawdę ciekawe przemyślenia panowie odnośnie kontroli umysłu. Czyżbyście jako jedyni byli poza tą całą schizonawigacją skoro dopiero teraz zaczyna Was to na dobre frapować?

 10. Kalina pisze:

  Przyjechala do mnie kobieta z Poludnia Polski , poklejona bialymi tasmami wychudza, wystraszona , ze podczas drogi jej do mnie stanie sie cos zlego albo mi sie cos stanie zlego bo jedzie do mnie . Przechodzi horor napsaci technologicznej . Miala zaklejone uszy poniewaz tam ja atakowano duzy kapelusz na glowie poniewaz sciskano jej glowe .
  Jak daleko mozna sie posunac do tego zeby katowac ludzi technologia . Jej telefon jest manipulowany tez poniewaz dzisiaj z nia rozmawialam i byl zupelnie inny odbior z tego telefonu niz z innych telefonow .
  Czy to tylko jest mind control ? Czy cos wiecej ?

 11. Maciej z Wyspy pisze:

  O czipowaniu maluczkich
  Od stycznia 2015 dyrektywą brukselskiego gniazda dekadencji wszystkie nowe auta mają mieć obowiązkowo tracker, który ma „podnieść bezpieczeństwo ruchu drogowego”. Polegać to ma na, i tu uwaga: powiadamianiu służb ratunkowych w chwili uruchomienia poduszek powietrznych i napinaczy pasów bezpieczeństwa!!!! Po odpaleniu poduszek i napinaczy z reguły jest już „po ptokach” i nie znajdujemy się w kategorii „bezpieczeństwo ruchu drogowego” a w kategorii OIOM. Niemniej jednak dzięki takim małym pudełeczkom będzie wiadomo gdzie i jak „pospólstwo” podróżuje.
  Lokalne przepisy nakazywać będą, że jak kto to ustrojstwo usunie, to nie zaliczy przeglądu…a ubezpieczalnie już knują nowe warunki ubezpieczeń.
  A i policjanci z suszarkami odejdą do lamusa, czip w łapę nie weźmie:-(

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.