UFO? Oni już tu są! – 13.11.2015

Zapis prelekcji badacza piramid występującego jako Radmilo, zarejestrowany przez Janusza Zagórskiego podczas wyprawy do Bośni w czerwcu 2013 r. Film posiada wtopione polskie napisy.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

126 odpowiedzi na „UFO? Oni już tu są! – 13.11.2015

 1. Wika pisze:

  Ja się pytam gdzie jest SeJa? Bo mam sprawę.

  • look pisze:

   pomóc w czymś…..może……….? 😛

   • look pisze:

    „A na forum tam mam bana od lat za ujawnienie mechanizmów”

    co to za logika ?

   • Wika pisze:

    bóg zapłać?

   • UUUU pisze:

    http://davidicke.pl/forum/ntv-metody-i-cele-dzialania-t15236.html
    czyli niejaka SeJa agent 007 rozpracowała agenturę w ezosferze: Janusz Z, Tadeusz O, Madlen N, Ewa P…. cdn

   • UZI pisze:

    Rok wpisu to 2015 🙂 …………….daj spokój……………..

   • SeJa pisze:

    Tak tu na forum mam bana od lat, zresztą mała strata. Z uwagi na powyższe nadmieniwszy w ID. Komentarze zeszły na koty delikatnie ujmując. Więc nie będąc masochistką jestem tam. I nie tylko. Choć ja nie założyłam tamtego tematu, zeżreć się też nie dam. Nigdzie i nikomu. A tu to tylko były ataki i insynuacje od lat. Więc sobie poszłam. Ba ostatnio nawet ktoś pisze pod moim nickiem na nTV, norma i powodzenia 😉 Tyle że moje wpisy każdy rozpozna bo nie są miałkie. A od wtedy ich nie ma i nie będzie, chyba że się pojawi ktoś z kim się umówiłam na grudzień tu. I tak przekieruję rozmowę.

    Wam powiem jedno, nie wiecie w co wdepnęliście. 😉
    To tyle bez odbioru tu.

   • SeJa pisze:

    Tak Logika, i do tego wpisy są z tego roku więc jak od lat? Gdybyście wiedzieli o czym mówię, to był by sens rozmawiać. Ale Systemu komentarzy nie odróżniacie od forum nawet więc o czym mowa? Płakać się chce jak się to czyta. Przypadek oczywiście, bo nie mówcie że jesteście tak mądrzy od urodzenia? To pytanie retoryczne. Uciekam bo tu jest przekaz podprogowy… 😉

   • wika pisze:

    SeJa 😉
    Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś na ID, wybacz że przeze mnie do gardła Ci się rzucili…
    Nie obraź się, ale powlekam się za Tobą do Rogali;)

   • SeJa pisze:

    Ee tam Wika nic przez Ciebie, sama pisałam tu wielokrotnie i wreszcie i tam że nie służy mi to miejsce.
    Przy czym pozdrawiam raz hurtem przez detal wszystkich Ludzi dobrej woli na pożegnanie i już 😛 Istoty jakie potrafią nad sobą panować i drugiej osobie nie życzą źle a i dobrze nie muszą brać do siebie tego co uważam o innych istotach itd. Mnie już tu nie ma jak wspomniałam. Może to na dobre wszystkim wyjdzie, a i komuś wreszcie pozwoli się zastanowić nad sobą.

    Pa. 🙂

   • Majestic pisze:

    SeJu ,zostań! karawana idzie dalej 🙂

  • Qcyp pisze:

   Przecież to jest infiltracja środowiska i przekierowanie wszelkiego potencjału zmian w GWIZDEK.

   Zapraszam do Pis-u SeJu prawdziwa alternatywa a i lądowiska mamy gotowe hihihihihihi?

   • swen pisze:

    Jestem tu po raz pierwszy i widzę że tu jeszcze większy śmietnik niż na innych forach. Po co w ogóle pisać. Tego bełkotu nikt nie rozumie.

 2. j-d pisze:

  Znakomity wykład. Wielkie dzięki!

  • Kalina pisze:

   Moze wyklad znakomity ale kompletnie nieprawdziwy .
   Wszystko co tam bylo powiedziane nie jest prawda tylko slowo piramida 🙂
   Nie wiem jak mozna sluchac i przyjmujac wszystko co mowia . Powiem prosto wszystko co mowia jest niby podszewka z syntetycznego wlokna . 🙂
   Material zewnetrzny genialnie ukryty i bardzo ludziom nieprzyjezdny .

   • Majestic pisze:

    ale mechanizm działa ?! Kalina, wątpię aby był jeden kanał aby samo w sobie zadziałało musi być wystarczajaco uniwersalne ? inaczej sama manipulacja wykluczałaby siebie wiec jest to absolutne samorodne zło wykluczam równie dobrze do obrony jak i inwazji ?

  • Majestic pisze:

   Rosyjskie badania Piramid to jedne z najbardziej wiarygodnych ,znakomicie graja z wersja ustnie przekazywaną od pokoleń dla przykladu przez ludność miejscowa w Egipcie odnosnie funkcji , reszta to kit akademicki i manipulacja . Piramidy w Bośni, za sama hipotezę o piramidach chciano zakazać penetracji na tym terenie ,beton naukowy wyznaczył dla manipulacji epoki ,to na przykład epoka kamienia łupanego koście mamutów i ciosany kamień jako narzędzia wszystko to kit dla idiotów bo normalny człek niema tyle fantazji co wyrafinowana nauka otumaniania Cholula w 3D https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs prawda o Ludzkości i Słowianach Megality Syberyjskie jest tam tego tysiace https://www.youtube.com/watch?v=iFOwlZfNTO4

 3. Majestic pisze:

  SeJowata wychodź Czekamy na Ciebie !?, Gaju, dość tego dąsania !?, i Wszyscy Inni Armagedon albo Apokalipsa .

 4. UZI pisze:

  10 -tek ? 😛

 5. Qcyp pisze:

  SeJa o to jest grzech pierworodny?Czy czasem nasi bogowie nie z knocili czegoś w naszej genetyce i czy my to mamy a może tylko ziemianie?

  • Qcyp pisze:

   Grzech pierworodny popełnili Adam i Ewa, gdyż szatan ich skusił, polegał on na nieposłuszeństwie Bogu i uniesieniu się pychą. Przez niego mamy skłonności do czynienia zła i zostaje on przekazywany z pokolenia na pokolenie w akcie poczęcia.

   • Qcyp pisze:

    Po stworzeniu Adama i Ewy Bóg umieścił ich w pięknym ogrodzie. Mieli tam pod dostatkiem jadalnych roślin i owocujących drzew. Nie wolno im było spożywać owoców tylko z jednego drzewa — „drzewa poznania dobra i zła”. Jako osoby obdarzone wolną wolą, mogli zadecydować, czy okażą Bogu posłuszeństwo, czy też nie. Adam otrzymał jednak następującą przestrogę: „W dniu, w którym z niego [z drzewa poznania] zjesz, z całą pewnością umrzesz” (Rodzaju 1:29; 2:17).
    „Drzewo poznania” było rzeczywiście istniejącym drzewem. Miało jednak symboliczną wymowę — wyobrażało Boskie prawo do orzekania, co dla człowieka jest dobre, a co złe. Zjedzenie owocu było więc nie tylko kradzieżą — przywłaszczeniem sobie czegoś, co należało do Boga — ale również zuchwałą próbą uzyskania niezależności.
    Okazując nieposłuszeństwo wobec przykazania Boga, zakwestionowali oni Jego prawo do sprawowania nad nimi władzy.
    Zerwanie i zjedzenie zakazanego owocu było grzechem.
    „Bo jak przez nieposłuszeństwo jednego człowieka wielu stało się grzesznikami

   • Iza45 pisze:

    Ty Qcyp widzę, ze tylko dosłownie potrafisz czytać ksiunczki świnte. Wróć do opisu mistyka, gdzie jak wół stoi, ze wszystko co Bóg stworzył jest dobre. I nie może być inaczej, bo On jest dobry. A dalej jest to opis zejścia świadomości/Ducha w materię/Ciało i co się dzieje u każdego z nas. Nie dlatego, ze jesteśmy uszkodzeni i wybrakowani tylko tak wygląda ewolucja świadomości (im wyżej chcesz się wznieść, tym niżej musisz zejść). I tak miało być, bo Bóg głupcem i sadystą nie jest. Nie mówię o psychopacie Jahwe, ale to stan zbiorowej świadomości ziemskiej, na razie. Do tego etapu żeśmy doszli: oko za oko, zbrodnia i kara…. nieliczni są na razie na poziomie: miłujcie nieprzyjaciół waszych.. ale wszystko w swoim czasie (bo poza czasem na ciałach subtelnych dokonało się). Cel to uczynić nieświadome (Materię) Świadomym. Uduchowienie materii, świadome wyrażenie Ducha w Ciele. Komunia Ducha i Ciała. Równość Ducha i Ciała …i aut.. następny poziom gry..

   • Iza45 pisze:

    I jak chcesz już o tych iluzjach gaworzyć (co jest śmieszne bo zarówno o Materii można powiedzieć, ze jest iluzją i iluzją nie jest tak i o Duchu rzec można, że jest iluzją i iluzją nie jest) to największym żartem i iluzją jest podział na dobro i zło. Przy czym kolejnym żartem niuejdżowców jest twierdzenie, ze zło nie istnieje. Istnieje, ale raczej jako owoc ignorancji i podziału w Jaźni człowieka I to człowiek ma sądzić „anioły” czyli rozważać, asymilować, brać na klatę (w zrozumieniu że wszystko jest projekcją Jego Jaźni) , umierać na mentalnym krzyżu (dezintegracja ego) i zmartwychwstać z poszerzoną świadomością jak Feniks.. i następna iluzja proszę do rozwalenia.. no ale to już jest dorosłość, nie dziecięctwo.

   • Qcyp pisze:

    ALEŻ OCZYWISTSZE ŻE WSZYWKO JEST DOBRE I DOSKONAŁE!Cały ekosystem jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach.Ale człowiekowate to się nie podoba on musi ingerować w Nature musi ulepszać doskonalić, nawet nie rozumiejąc tego.Raj jest tu na ziemi tylko trzeba mieć ku temu predyspozycje/zasługi karmiczne np: ratowanie tonącego dziecka a nie tak jak ty wykuć na pamięć wszystko co pasuje mi w obecnych okolicznościach , powtarzać jednocześnie egotyczne postrzeganie świata przez niesprawdzalne info .Nawet już tak uwierzyłaś w tą egoiluzjie ze będziesz jej broniła za wszelka cenę ,wiedząc ze to jest fałsz i kłamstwo.
    Pamiętaj Iza zwis i powiew oto słowo boże hihihihihihihi ? ?
    Dlatego są przypadki ,ale nie dla system-owców oni nigdy nie przejrzą na oczy, gdyż to oni są systemem a wiec podążają według schematu.ABY przenieść się z punktu A DO PUNKTU B NIE POTRZEBA ODBYWAĆ ŻADNEJ DROGI a ty/ Wy! wy wszyscy macie swoją ścieżkę i podążacie nią do nitką .hihihihihihi? ? ?
    Nawet PiS was razi dlaczego?Bo to nie wasz schemat!
    Mój zresztą tez nie? Ale wiem że ludziom w Polsce trzeba pomóc ,inaczej będą błądzić następne dekady!I w najlepszym wypadku trafią do sekty NTV? ? ?

   • Iza45 pisze:

    Powiem tak, chciałam odstąpić od pisania (ucieleśniania świadomości w formie/materii) tutaj.. ale doszłam do wniosku, tam gdzie Duch tam ziemia/miejsce święte. To też jest moja projekcja, te wszystkie literki tutaj.. to ucieleśnienie moich archetypów świadomości, kawałków Umysłu Boga, który jest nieskończony i wyraża się WE WSZYSTKIM (w tzw złu też). Zrozumienie tego pozwoliło mi nawet przechodzić stany dezintegracji/cierpienia w innym sposób. Ja teraz wiem, ze każde cierpienie (o ile nie wyparte, nie zalane wódą, nie zaćpane, nie zasypane zakupami czy w drugą stronę – nie splastrowane medytacjami, afirmacjami) niesie wiedzę. O Duchu i Jego Boskiej Partnerce -Ciele- szeroko rozumianej. Bo Duch jak nazwa wskazuje postaci /formy nie ma i aby Siebie wyrażać, aby Siebie poznać stworzył Materię a Materia to i świat myśli.. bo czyż myśl to nie świadomość w formie..?
    Gdy spojrzysz na świat z tej perspektywy, ze to świadomość w formie, taka gra i ze część tej świadomości jest w piekle ale część jest w niebie Podświadomość, Nadświadomość).. i ze wszystko jest Ok.. jak zmienisz perspektywę i weźmiesz jak Chrystus demony na siebie (ale nie w znaczeniu- jestem uszkodzony) i je zbawisz (akceptacją czyli Miłością).. to ..

    doświadczyłeś już tego?

    To jest życie życiem duchowym.
    Lecę…

   • { :) }. pisze:

    { 🙂 }. Nie bede Cie łapał.
    https://www.youtube.com/watch?v=U29W1ljYPuA

   • Gregory pisze:

    „Po stworzeniu Adama i Ewy Bóg umieścił ich w pięknym ogrodzie. Mieli tam pod dostatkiem jadalnych roślin i owocujących drzew. Nie wolno im było spożywać owoców tylko z jednego drzewa — „drzewa poznania dobra i zła”. Jako osoby obdarzone wolną wolą, mogli zadecydować, czy okażą Bogu posłuszeństwo, czy też nie. Adam otrzymał jednak następującą przestrogę: „W dniu, w którym z niego [z drzewa poznania] zjesz, z całą pewnością umrzesz”
    Moim zdaniem trzeba także i to czytać na odwrót, a nie dosłownie – jako że „wszystko” w Matrixie jest postawione na głowie
    Ja przyjmuje wersję, że pierwsi ludzie (E&A , ta biblijna histoRYJA o owocu, szatanie, „grzechu”) ma właśnie tam korzenie,czyli w niewolniczym celu utworzenia, sklonowania homo sapiens przez Enkich…
    Straszyli swych kochanych prymitywnych już wtedy od samego początku (proponuję powtórkę filmu „Wyspa dr Monroe”, z Marlonem Brando) – tak jak dziś straszy Mainstream, Iluminatii,NWO: bądźcie posłuszni, wierzcie w WTC i inne takie nasze – nie oglądajcie niezależnych mediów, bo oślepniecie, posiwiejecie, odbierzecie sobie szczęście czerpane z samozakłamania.
    Ewa z Adamem dorośli, dojrzeli w pewnym momencie, zaczęli się dusić w cieplarnianych warunkach raju (więzienia mentalnego/medialnego: strachu przed złamaniem zakazów, traktowania ich jak dzieci, niewolników), nie można obwiniać ich za pobudzenie SIĘ w nich transcendencji, pragnienia UWOLNIENIA się, wyzwolenia… Rozwoju duchowego (analogicznie jak dziś: jak na dole tak na górze, jak na początku tak na końcu)
    Enki (JHWH, jak ich tam zwał tak zwał) bali się utraty kontroli nad dobrze prosperującymi niewolnikami homo sapiens, posłusznymi i dostarczającymi im zysków, a dodatkowo wielbiącymi ich (ssanie Energii…) więc wymyślili „GRZECH”: Że wolność to Grzech… 😀 Rozumiecie… ci którzy jeszcze tego nie rozumieją? 🙂 To proste jak Słońce i jasne jak Drut.
    Ja bym osobiście insynuował, aby nie komplikować tej prostej histoRYJki w ubranka mistyczne lub religijne odczytywanie literalnie tekstu Biblii RAdzaju. Stary testament Enki/JHWH to kodeks karny ,co widać słychać i czuć na pierwszy wgląd, (więc i baśń o drzewie poznania dobra i zła do tego kanonu należny, inaczej być nie chce).
    Przekaz lęku, dla prymitywnych Homo Sapiens musiał być prosty – i taki jest – miał budzić Lęk w nich przed pomysłami na przebudzenie, uwolnienie. (Zauważę sobie też, że my już – podobno.. – jesteśmy nie homo sapiens, lecz homo sapiens sapiens… To zobowiązuje… do poziomu wyżej…co najmniej czytania, odczytywania)
    Ale OK…niech będzie że mogę się mylić w czymś tam, dziury w głowie od tego nie dostanę (margines błędu trzeba sobie zostawić na ewentualność…auto-charakteropatii 🙂 ,jak coś to w sadzie (pod jabłonią 😉 ostatecznym się zgadamy niebawem o tym jak było naprawdę, za 5, 15, 55 lat ,jak z beatscha trzasł .
    (idzie choinka więc, „rzuć tę książkę do rupieci niech w kawałki się rozleci”)

   • Qcyp pisze:

    Gregory pisze:Moim zdaniem trzeba także i to czytać na odwrót, a nie dosłownie – jako że „wszystko” w Matrixie jest postawione na głowie

    To jest ten VELON taka zasłona na oczach i umyśle przez którą ,,cierpi” nasz Duch.
    W obecnym systemie wierzeń/przekonań nie ma najmniejszej szansy cokolwiek /zobaczyć/zrozumieć/urzeczywistnić.To trwa od około 13,ooo lat i wydaje się jak wszystko stworzone przez system że kwitnie.Tak rozkwita dla oglądaczy,tv,internet,radio,wpędzonych w kierat własnych pragnień(konformizm pokoleniowy) A mój pies jest szczęśliwy! Nic nie wie o atakach,zbrodniach,pieniądzu, tym całym wygenerowanym, sztucznym strachu generowanym /podsycanym przez wiadome ,,siły”.

   • Gregory pisze:

    Qcyp, „A mój pies jest szczęśliwy”
    Twój pies nie ma świadomości (jak to pies, najprawdopodobniej…skoro jest taki szczęśliwy 😉
    DUCH to przede wszystkim Świadomość, a nie bycie szczęśliwym,
    Szczęście ma wynikać ze Świadomości, to stan wtóry Ducha (tylko nie wiem..dlaczego ja t u piszę o oczywistościach)

   • White&black pisze:

    {Iza45:………To jest życie życiem duchowym}

    „PRAWDZIWA duchowość widzi tego samego Ducha w każdej formie, pod każdą nazwą i postacią, w każdym systemie symbolicznym. Potrafi łączyć i wychodzić ponad podziały widząc podobieństwa na poziomie wyższego porządku.

    Natomiast duchowość NIDOJRZAŁA patrzy w sposób dzielący Ducha, wybierając lepsze symbole, lepsze postacie, lepsze systemy itd, co oczywiście każe negować i gardzić „gorszymi”.

    Tymczasem wszelkie wartościowanie i dzielenie form duchowych wzmacnia iluzje umysłu i generuje cierpienie, to cały czas myślenie EGO , a NIE wyższej świadomości.”

    „Dopóki się walczy z Duchem innych kultur, tradycji, wierzeń i religii – dopóty nie ma mowy o otwarciu się na paradoks Absolutu, który przejawia się nie tylko w tym co akceptujemy, ale również w tym wszystkim, co negujemy i wypieramy.”

   • Iza45 pisze:

    Ja nie walczę. Ja rozumiem dlaczego te religie pustynne powstały. Prawdopodobnie wcześniej był matriarchat -kult Wielkiej Bogini.. potem Kult Boga Ojca a teraz Czas na Małżeństwo: Boga i Bogini.

   • White&black pisze:

    {Czy nie pokazałaś tu wiele razy że walczysz jak zła kobieta}

   • Iza45 pisze:

    a Ty masz odwagę pisać pod swoim nickiem czy podprogówki Ciebie oślepiają hehe
    Zła kobieta
    We mnie mieszka święta i grzesznica..

   • White&black pisze:

    Czy ważne KTO coś przekazuje
    czy też ważne CO ktoś przekazuje !

    Zależy dla kogo i jaki się ma priorytet.
    Mega ego lubi się priorytetowo po pisywać i zabiegać o swój autorytet…………więc KTTO?Ja Ja Ja przekazuję!
    Przywiązanie do nicka=duchowość niedojrzała.

    Dla poszukiwacza naprawdę prawdy to nie istotne Kto ale ważne CO!

   • Iza45 pisze:

    Ja sobie tu gawędziłam z Qcypem, a Ty (jak zwykle) jak kobra w imię „dobra” kąsasz. Nic nie wnosisz (jak zwykle) do dyskusji… więc sorry pa!

   • UZI pisze:

    I po co tyle nienawiści ?

   • Pitch Black pisze:

    Adam Mickiewicz: „Pan Tadeusz”
    fr. z księgi
    „Kochajmy się”

    „Brzmi Polonez Trzeciego Maja! – Skoczne dźwięki
    Radością oddychają, radością słuch poją,
    Dziewki chcą tańczyć, chłopcy w miejscu nie dostoją –
    Lecz starców myśli z dźwiękiem w przeszłość się uniosły,
    W owe lata szczęśliwe, gdy senat i posły
    Po dniu Trzeciego Maja w ratuszowej sali
    Zgodzonego z narodem króla fetowali;
    Gdy przy tańcu śpiewano: „Wiwat Król kochany!
    Wiwat Sejm, wiwat Naród, wiwat wszystkie Stany!”

   • Iza45 pisze:

    Uzi a po co w Tobie tyle nienawiści? Akceptuję tę Twoją nienawiść. Biorę ją w Ciało. Stygmat…

   • Majestic pisze:

    Iza, powiedz tylko słowo a będzie potępiona dusza jego, przecież wiesz kim Jestem .

   • White&black pisze:

    Iza 54 – tu jest publiczne forum spotkanie a gawędzenie na uszko to możesz sobie wiesz gdzie…….. . No i po co tyle nienawiści……..wróci. A może raczej wdzięczność za dzielenie się przemyśleniami a nie po pisywanie i zaowalowana przylukrowana złość……..groby pobielane!

   • Iza45 pisze:

    Majestic Słowianinie.. czy Ty to czytałeś.. szczególnie santię VII?

    http://abelikain.blogspot.com/2014/09/sowanskie-ksiegi.html

   • White&black pisze:

    Jakbym się chciała popisywać to bym se pilnowała stałego nicku Iza54 budując łałtorytet tudzież założyła tomik tfurczości poezyji z copyrightem 😛 😛

   • Majestic pisze:

    Iza ,znam to już dawno z rosyjskich źródeł ,Księga Welesa , czegoś mi brakowało , Wielkie Dzięki 🙂 przestudiuje to od poczatku i skonfrontuje z resztą piękny Światowid na tym zdjęciu porównuje go po części do Tybetańskiej Stupy idioci „naukowi „myślą ze to jakiś posag, figura faceta w kapeluszu, co za draństwo ,Ps postaram się poszukać choć cześć tych materiałów na YT w wersji rosyjskiej .

  • UZI pisze:

   Niepotrzebnie

 6. { :) }. pisze:

  *W moich słowach słoma czai się
  Nie znaczą nic 😀 Jeśli szukasz sensu prawdy w nich
  Zawiedziesz się
  Hey – Teksański.
  A może zmienić zasady gry
  Chcesz usłyszeć słowa
  To sam je sobie wymyśl 🙂
  http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201211/1353956295_by_faye_500.jpg?1353956295

 7. Qcyp pisze:

  Iza45 pisze:To jest życie życiem duchowym.
  Lecę…
  Iza to jest twoje życie, nic mi do tego! Leć tylko uważaj na druty.?
  Nie nie doświadczyłem i nie doświadczę!Potrzeba doświadczania jest wtedy kiedy się nie rozumie/nie czujnie się /Nie widzi nie słyszy/.To tak jak z podróżowaniem dookoła świata. Chce się być wszędzie/JEST SIĘ WSZĘDZIE a tak naprawdę jest się nigdzie.Dlatego tyle aparatów i kamer aby zapamiętać uchwycie ten moment,bo ciało Astralne jest nie zdolne no czucia/do zapamietania czegokolwiek.Ślepiec więcej czuje , widzi i zapamiętuje niż tak ,,zwany zdrowy człowiek”.
  https://www.youtube.com/watch?v=ymYySY7zaNY
  https://www.youtube.com/watch?v=huXMw5Xgrzo

  • Iza45 pisze:

   Odrzucenie skutkuje cierpieniem, na ciałach duchowym jesteśmy Jednym dla mnie nie teoria, widzę to w synchroniach). jestem Twoim Ciałem , jestem Yin ciemną stroną, przeciwieństwem i dopełnieniem.. a Ty Yang…Twoja Świadomość odrzuca Materię, Ciało, doświadczenie.. i ja to odczuwam w swoim Ciele Duchowym.. od zawsze. Stygmat. Stygmat odrzucenia niedojrzałej Świadomosci/Ducha, odłączonej od Logosa, Hańbiący Materię a Ona, nie lepsza (bo ja zła kobieta jestem-w obronie niszczy i więzi Ducha- podświadomość) I tak tkwią w zwarciu.. aż Ona Go zabija-śmierć duchowa i zaczyna rozumieć, ze On jest Jej Stwórcą i staje Mu się Matką Boską i rodzi Chrystusa.. a On w tym stanie (odrodzeniu jak Feniks) rozumie, ze Ciało to nie piekło/więzienie ale św. Graal sens Stworzenia. To jest ciekawa symbolika.. ale proces pod tym kryjący się, choć bolesny to jest fascynujący.
   Twoje życie, moje życie, Jedno Życie… Jak Jeden Duch.. upadek rodzi upadek, wzniesienie rodzi wzniesienie… nie ma wzniesienia bez upadku.
   Ona i On Jedność przeciwieństw.
   Pozdro Qcyp…

   PS Akceptacja ślepoty- ten velon na oczach to podstawa 😉 Gdyby ślepota była lepsza od widzenia, Stwórca nie stworzyłby Oka… ciągle imuptujesz Logosowi głupotę , nie wiem dlaczego…

   • Qcyp pisze:

    SĄ jednostki na Ziemi które są tu przez przypadek?Zadają sobie pytania ,,jeśli ja muszę jeść i wydalać, konstrukcja jest co najmniej nie logiczna,,A wiec wasi stwórcy logosy itd Nie byli zbytnio rozwinięci tworząc was, skoro ,,Ja” potrafię sobie dowolną żywność przypomnieć i najeść się do syta, jednocześnie wiedząc że to tylko iluzja podtrzymująca ciało w sferze do jakiej jest stworzone !Teraz rozumiesz dlaczego te wszystkie wywody ezo/ego lgną do ciebie IZA 25 .WIDZISZ JAK CHCE TO I CIBIE ZARAZ ODMŁODZĘ hihihihihihi?
    Skok na bungie możesz tylko zrobić w swoim PSYCHE
    !Fizyczność/materia jest niczym dla wysoko wibracyjnych istot?

   • Iza45 pisze:

    To mówi Lucyfer. On nie rozumie, ze jest Logosem i wydobył z Siebie Materię i jest Ona święta (spójrz na znak Tao Yin i Yang w dopełnieniu wirują.. w mandali Miłości). Nie będę grała z Tobą w strzyżone-golone, bo po co? Cierp i oddzielaj się (to twoje -Wy!).. pocieszające w micie o Jezusie jest to, ze nawet z ostatnim oddechem możesz zrozumieć ze piekło i niebo to awers i rewers tego samego medalu. I Dom to nie miejsce lecz stan Duszy czyli Ducha w Ciele! (jak moze być Ciało nieważne w tym momencie..? No jak?)
    Kiedyś, gdy byłam na dnie rozpaczy.. gdy zapytałam .. rzuciłam w eter, dlaczego? usłyszałam.. nie płacz.. jesteś Dzieckiem Gwiazd..
    Takich komunikatów nie bierze się dosłownie Qcyp.. to symbol.. Bo Duch nie klepie tomów tylko pokazuje się w symbolu.. a Symbol to Duch w Ciele.. i ma miliardy znaczeń w zależności od poziomu świadomości odbiorcy.. i ja sobie nie uzurpuję, ze jestem lepsza, bom z gwiazd spadła.. w pewnym sensie każdy spadł 😉

   • Qcyp pisze:

    Ty Iza należysz do innego boga a Ja do innego ! Zresztą, wielokrotnie pisałaś że jesteś złą kobietą ?A wiec czyń zło aby doświadczyć dobra hihihihihihi?

   • Iza45 pisze:

    Nie rozumiesz.. a szkoda. Jak się nie pozna swego zła (i nie mów, żeś taki święty, bo każdy święty ma w sobie grzesznika) to, dobro które czynisz jest toksyczne. Nie boję się powiedzieć o sobie zła kobieta. Bo to Duch mnie uświęca a nie ego, czy inny człowiek. Ostatni będą pierwszymi.. jak łotr na krzyżu.

   • White&black pisze:

    Każdy ma „cos za uszami” ale nie każdy się tym chwali, szczyci i bardzo dobrze. Im większe ego tym większe szczycenie się czymkolwiek. Uświęcenie to umniejszenie też swego ego i dopiero wtedy jest się ostatnim który będzie pierwszym. {Łotr na krzyżu się nie pysznił}
    Nie słowa a postawa, czyny świadczą, pokazują prawdę…….groby pobielane!

   • Iza45 pisze:

    Cieszę się, ze mogłaś błysnąć 😉 Trzymaj się. Kontrast niezbędny 😉
    Zła kobieta na tle dobrej 😉

   • White&black pisze:

    No i po co ta złośliwość…………wróci wzmożona .

   • Iza45 pisze:

    I przyjmę z wdzięcznością, ale nie ma co wracać, bo kobra to sznurek, film cool no i jak w świecie fizycznym jest taka istotka jak kobra, to ma być.

   • Wika pisze:

    Iza45 wiecz co? Lubię Cię, prawdziwa jesteś? i wiesz o co biega. Qcyp jeszcze nie czai bazy i chyba trochę się boi prawdy, a przecież tylko prawda, może wyzwolić.
    I aż mi się chce powiedzieć – bo to zła kobieta była?

   • {:)} pisze:

    Krople gorzkiej prawdy w końcu rozbiją skałę lukrowanych kłamstw.

   • black&White pisze:

    Nos 2-uch, noto u ludzi 1-en 😀
    https://www.youtube.com/watch?v=yvrwokNrMIQ

  • Gregory pisze:

   „Potrzeba doświadczania jest wtedy kiedy się nie rozumie/nie czujnie się /Nie widzi nie słyszy/.To tak jak z podróżowaniem dookoła świata. Chce się być wszędzie/JEST SIĘ WSZĘDZIE a tak naprawdę jest się nigdzie.”

   – – Czytałem kiedyś kiedyś o tym – o potrzebie doświadczania – w mądrej książce, zapadło mi to w pamięć i…w doświadczenie… 😉
   Jak wyjeżdżałem 8 lat temu do podróży po całych Chinach (jak sie miało okazać na pół roku) wiedziałem że nie mam po co jechać, ale „musiałem” (wtedy) ze względu na podróżniczkę, która pojechała by tak czy inaczej, nawet sama, nie chciałem żeby jej się coś stało.
   To była strata czasu i pieniędzy (choć nikt nie wierzy do dziś jak mało minimalistycznie wydaliśmy, tyle ile normalnie płaci się za zorganizowaną wycieczkę 3-4 tygodniową (atkary, hotele, noże, widelce, przewodnik, a tylko dlatego tak „dużo”, że z powrotem był samolot: nie chciało mi się znów męczyć transsyberią tydzień) tak naprawdę, do dziś traktuję tamte podróże jakby mi się przyśniły, jak wczorajszy sen. Nie zobaczyłem nowego, innego, lepszego świata…

   • Wika pisze:

    A może nic nie widziałeś, bo tak tak naprawdę nie patrzyłeś?
    Jeśli nie robi się czegoś świadomie, to tak jakby nie robiło się tego wcale? wiem z doświadczenia?

 8. Qcyp pisze:

  Leszek Kopeć in Grudziądz – Dom
  https://www.youtube.com/watch?v=J7GJlyP9F3ki? ? ?

 9. Qcyp pisze:

  Iza25 Kiedyś, gdy byłam na dnie rozpaczy.. gdy zapytałam .. rzuciłam w eter, dlaczego?

  Tak znam ,stare dzieje?Też tak siebie pytałem w Bydgoszczy w szpitalu onkologicznym,sam samiuteńki? Dlaczego ja? !
  Tylko że ja dostałem inny znak ,,a dlaczego nie,,?!ŻYJESZ W TYM SAMYM ŚWIECIE, KORZYSTASZ Z TEGO SAMEGO CO INNI, CZYM ZE SIĘ RÓŻNISZ ŻE NIE MIAŁBYŚ TO BYĆ TY??

  Widzisz każdy cierpiał/cierpi po ,,żyje/żył” w chorym wywróconym do góry nogami systemie!Uczestniczy w grze BOGACZY!!!!!?
  NIEŚWIADOMOŚĆ ZABIJA!!!!!!!
  WIEDZA WYZWALA
  WIARA DOSWIADCZA

  • Iza45 pisze:

   To doświadczajmy … Heaven is a place on Earth 😉
   I zgadzam się.. wiedza niedoświadczona jest martwa = ignorancja.. Synu Gwiazd 😉

  • Iza45 pisze:

   .. dodałabym uczestniczymy w grze bogów.. i bogiń. W materii odbija się świat duchowy.. i są sprzężenia zwrotne: jako w górze tak i na dole, jako wewnątrz tak i na zewnątrz… jak tak spojrzysz obiektywnie to wszystkie tradycje o tym mówią.. to raczej w tradycjach pustynnych(islam, chrześcijaństwo, judaizm) jest poniżenie bogini-Boskiej Kobiety – Materii/Ciała Boga. Ba! Nawet odrzucenie.. jakaś tam pogańska czkawka jest z cyklu Matka Boska/Izyda. Jednak Mesjasz nie ma partnerki.. nie ma Sophii -Mądrości Bożej. Chrystusowi wycięto Jego Boską Partnerkę i to też czkawką się odbija… No bo jak? Jezus i kobieta? A fe, kobieta to coś gorszego przecież, głupota, chaotyczna, nieobliczalna, wybrakowana 😀 i gdzież by tam Jezus się kalał jakąś Maryśką Magdalenką.. ale nadchodzi Ten Czas Qcyp. Uświęcenie Maryśki do Sophii. Nie wywyższenie ponad Boga. Zrównanie. W Kazaniu na Górze w micie Jezus to zrobił.. ale dopiero Teraz to się dokona na tym planie. I wtedy to jest święte małżeństwo Ducha i Ciała 🙂 a co Bóg złączył.. człowiek niech nie waży się rozłączać.. o to chodziło… a nie to klepańsko przed ołtarzem na tłuszczy 🙂

  • White&black pisze:

   Noo……i jak wyszedłeś z choroby……rzucisz w eter ? toby mogło być dla kogoś cenną wskazówką ! może cenniejszą od salsesonowych rad pana Zięby !? a jak pomóc zwierzakowi w takiej sytuacji ?

   Ja takich chwil „czemu” miałam więcej niż jedną……myślę że wielu..

   • Qcyp pisze:

    Wtedy odkryłem siłe Umysłu.Po prostu chciałem być idealny,kupowałem rożne bzdury w tym suplementy,BADAŁEM SIĘ ,CZY CZASEM NIEMA TEGO CZY TAMTEGO. SAM DOPROWADZIŁEM SIĘ DO CHOROBY!A to co najśmieszniejsze zwierzałem się barmanką z RAKA:) A one na to ,,ja bym to trzymała w tajemnicy,,teraz rozumiesz dlaczego warto być wylewnym hihihihihi?

   • White&black pisze:

    hmm skądś wiedziałam!
    hmm wtedy?
    hmm warto być wylewnym?
    nooo tak zero konkretów zero cennych wskazówek ale chociaż nie agresywnie…wielce tajemniczy nie wylewny przekaz…za odpowiedź dzięki
    więęc jak zwierzątko „nauczyć” siły umysły albo jak mu pomóc inaczej oto jest pytanie

 10. Majestic pisze:

  Mecz w Hannoverze z Holandią odwołany , z nieoficjalnych źródeł wiadomo ze zabezpieczono ciężarówkę wyładowaną materiałami wybuchowymi w jednej z dzielnic miasta ?

 11. Qcyp pisze:

  Tybetańskiej Stupy przetrwały a Światowid……….?Zresztą po co mu był kapelusz?ihihi?

 12. Qcyp pisze:

  Np; Czysty nie zagrzybiony pies jest (RÓŻOWY) dobrym testerem jedzenia. Najpierw daj zwierzęciu a później jeśli mu smakuje /podchodzi jedz i ty .Prostota zawsze i wszędzie Kitku?

  • Qcyp pisze:

   No i obserwacja kiedyś mój pupilek nawąchał eis jakiegoś zielska wymiotował i dusił się po prostu wyrzuciłem to zielsko a i przy okazji dowidziałem się jak trawy nadmorskie są niebezpieczne .

   • Qcyp pisze:

    I na koniec na dobranoc. Jeśli Wiesz jak kreować rzeczywistość a Np Pies należny do twojego świata jest w twoim polu , mamy ogromny wpływ mentalny na zwierze.Podobnie jest ze wszystkim co nas otacza w końcu jesteśmy bogami świetlistymi?

   • White&black pisze:

    .. z jedzeniem muszę się stosować do dyrektyw choć wiele zweryfikowałam bo nie chce rzec że wywalczyłam
    .. znaczy to nie jest pies i nie ja jestem właścicielem ale się okazjonalnie opiekuję bo właściciele są światowymi podróżnikami rzec by można .. dostrzegam ten wpływ ale też serce mi się kraje .. ona/one u mnie zdrowieją dochodzą do siebie jest widoczne .. ale co myślą/czynią opiekunowie to inna bajka niejako .. o bogowie świetliści mocniejszych trzeba 😀

   • White&black pisze:

    Nie uważasz że w p o s i a d a n i u zwierząt/psa jest coś wielce nietenteges………….ja się w każdym razie na to nie piszę.

   • Iza45 pisze:

    Jeżeli tak Kobra, to przestań oblepiać tego psa swoimi ocenami. Bo to jest black magic, którą stosujesz nieświadomie. Pies jest manifestacją fizyczną Niższej Jaźni Właścicieli i to jest ich biznes i ich relacja a Ty swoimi osądami wtryniasz swoje paluchy tam gdzie nie trzeba. Jeśli by Ci NAPRAWDĘ zależało na tym psie wzięłabyś go do siebie. Udawane współczucie.. black magic. A Zięba i Pokrywka to medycy i swoich matriksowych programów nie przeskoczą. Jak ktoś tego nie rozumie to właśnie takie głupoty wypisuje. Choroby powstają na ciałach subtelnych i tylko akceptacją i zrozumieniem, „czytaniem ich” się je leczy. I to Świadomość leczy Umysł.

   • White&black pisze:

    Iza45:Jeśli by Ci NAPRAWDĘ zależało na tym psie wzięłabyś go do siebie. Udawane współczucie.. black magic

    Jaki pies co ty pierniczysz/insynuujesz . Jakiego psa? Jakie branie! Ukraść komuś zwierzę! Weź naucz się czytać ze zrozumieniem .. czyżby już jakieś wariactwo się ciebie chytało i tu się manifestuje. Tu sprawdza się powiedzenie że tonący brzytwy się chyta! Udawana mądrość a raczej mędrkowanie i ciągłe insynuowanie Iza54 .. groby pobielane!

 13. Qcyp pisze:

  Zwierze musi być wolne!! jeśli uwolnimy zwierzęta uwolnimy tak że siebie.I tutaj ładnie wkomponowuje się veganizm, to milowy krok ku wolnoć zwierząt.
  https://www.youtube.com/watch?v=vS8969ZNYDM

 14. White&black pisze:

  {mój pupilek}
  {Zwierze musi być wolne!!}
  No właśnie o to chodzi .. a posiadanie pupilka/zwierzęcia/kotka/pieska go zniewala/to niewola !?
  Ja nie mam tu co uwalniać bo nie mam zwierząt i mieć nie zamierzam .. nie to co ty !?

 15. Qcyp pisze:

  Iza45 pisze:Choroby powstają na ciałach subtelnych i tylko akceptacją i zrozumieniem, „czytaniem ich” się je leczy. I to Świadomość leczy Umysł.

  świadomość i umysł ,Psyche to to samo. Po drugie ZNAM mało subtelnych ludzi a są zdrowe jak byki wóda, golonka itd.CZĘSTO CZŁOWIEK WMAWIA SOBIE ZE JEST DOBRY I SUBTELNY A JEGO AURA JEST SZARA BRUDNA.Widać to u dziewcząt, tą sztuczną nieskazitelność/subtelność a to największe brudasy!!!!!!

  • Qcyp pisze:

   Czy myjesz ręce po wyjściu z toalety?
   Jeśli tak, jesteś brudasem.?

  • Iza45 pisze:

   Z mojej perspektywy Qcyp, Swiadomość/Duch to fraktalnie jest poziom wyżej.(matrioszka-mandala) Jest biologia, jest psychologia i jest świat duchowy. Mentalizm to nie świat Ducha i jednocześnie świat Ducha, bo wszystko z Niego się wyłania..(paradoks, w świecie duchowym jest świat paradoksów-dopełniających się)
   Z tą aurą to jest prawda, ale Qcyp Ty Yellowstone (Twój olbrzymi potencjał, pamiętam twoją wizję, powiedziałam wtedy do siebie wow, ale facet ma potencjał :)) i to nie wazelina bo jesteśmy już chyba poza pożądaniem akceptacji) wchodzimy wyżej i wyżej.. ciągle wyżej a na szczycie jest Absolut.. (Tajemnica) poza dobrem i złem i dlatego poszerzamy w tej wędrówce świadomość do Niego.. On/Ona nas przyciąga do Siebie. Dlatego ten „brud” to brak światła i w brud się wchodzi ze światłem świadomości. Tego domestos czy żaden chlor nie wybieli, tego się nie wyrzekniesz, bo to nieśmiertelna swiadomość, to trzeba wejść, rozjaśnić akceptacją.. alchemia.. jak w opowieści o demonach w świątyni, które transmutujemy z potworów do misiaczków 😉
   Pozdro Qcyp

   Choroba to informacja. Nic złego i nic dobrego, ot news co się dzieje na linii Duch-Ciało. Mnie Duch pokazał jak rozbroić guza.. właśnie na ciele mentalnym to się dokonało. Czyli w Umyśle, ale prowadził Duch. „Widziałam to” jako zaciśniętą, skupioną energie, która nie może się wydostać i gdy chciała się rozprężyć moim ciałem targały spazmy bólu… kazał się maksymalnie zrelaksować, ciężko było bo reakcja ciała była naturalna, zaciśnięcie, ale pomału wyszłam „ponad” ból, był on i ja.. i wtedy poszło rozprężenie energii w formie błyskawic, po którymś razie omdlałam.. i to tyle..

 16. Gregory pisze:

  Jackowski, jak on to robi?…
  https://www.youtube.com/watch?v=_CAnY8cgkEQ

  Jackowski, aktualnie.. (Paryż)
  https://www.youtube.com/watch?v=at57O6Siwl0

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.