UFO? Oni już tu są! – 19.09.2014

W studio NTV gościmy Barbarę Grząbkowiak-Wolski z którą Janusz Zagórski omawia aspekty wizyty Stewarta Swerdlowa we Wrocławiu.

Pierwsza część zapisu wideo z wrocławskiego seminarium Stewarta Swerdlowa. Nasz gość wystąpienie rozpoczął od przedstawienia swojego życiorysu i istotnych jego aspektów po czym zajął się historią Iluminatów i agendą NWO, a także systemem światowej kontroli umysłów…

W studiu ponownie Barbara Grząbkowiak-Wolski z którą Janusz Zagórski omawia aspekty wizyty Stewarta Swerdlowa, a także przedstawiamy trzy wypowiedzi uczestników sesji indywidualnych.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

876 odpowiedzi na „UFO? Oni już tu są! – 19.09.2014

 1. Majestic pisze:

  Dobrej Nocy dla Ludzi Dobrej Woli 😀 noc dla wiekszosci to Astral wiec zaglądajmy tam na wszystkie poziomy bacznie obserwując co tam budujemy zwlaszcza na niskich poziomach czy aby na pewno nie donosimy części do własnego „Madeja” w postaci zbawiciela, nieba ,piekła ,albo innego hologramu w hologramie .

  • Alina7 pisze:

   Ja zbuduję sobie chmurkę i zdrzemnę się, a diabełki będą mnie wachlować swoimi ogonkami.

   Dobrej nocki

  • Gaja pisze:

   Majesticu Wracając jeszcze do poprzednich Twoich wypowiedzi , można to ująć krótko. Wplywasz na Pole swoimi intencjami to zmieniasz tym samym Pole . A kiedy zmieniasz Pole , to zmieniasz atom w tym Polu. Tego więc się trzymajmy i idzmy do przodu . Spij spokojnie kochanie. Dobranoc.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.