UFO? Oni już tu są! – 21.06.2013

Kontynuacja rozmowy z Ewą Wierzbicką o książce Stewarda Swierdlowa – „Niebieska krew prawdziwa krew konflikt i kreacja”. Rozmowę poprowadził Paweł Nogal.

Ciąg dalszy analizy zdjęć i obiektów związanych z „Akcją 2013 – Mentalne Zaproszenie”, które omawia Waldek Czarnetzki z Kolonii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

83 odpowiedzi na „UFO? Oni już tu są! – 21.06.2013

 1. Piotr pisze:

  Lotny Wół

  „Mówi do mnie, że nazywają się 300” W jakich to było latach?

 2. Kalina pisze:

  Lotny wol
  Oni stosuja w stylu Rothschild magie ze swoim ochydnym kozlem holograficznym Molech-albo sowa ,kreuja swoje pole w Matrix zeby nia manipulowac . Ma to zwiazek z polityka, religia !!!! i forsa . Tak wiec wielki wrzod na pupie, magic Mushroom co w Polsce nazywaja ludzie Czyrak albo cos w tym rodzaju .
  A co najsmieszniejsze , ze grupa uczestniczacych w Polskim Bohemia Grove nazywa sie madrymi ludzm, ktorzy nie popelniaja bledow ortograficznych i charakteryzuja sie swietnym pismem i demagogia slowa:) .
  Na vizji sa wstawki angielskie tez i wogole mi to nieprzeszkadza .
  Poczesci zgodze sie ze Swerdlowem , dlatego , ze doswiadczylam dzialania w Matrix Reptalianskiej na ich dawnych terenach .
  Zgodze sie tez z tym , ze ludzki umysl wyksztalcil forme archatypu Chrystusa sugerujac energie milosci i ta energia ma duze znaczenie . Nie ma ta odnosnika do zadnych dogmatow nalezy ona do ludzi uzywajacych tej energii .
  Nadmieniam , ze jezeli popelniam ortograficzny blad to o tym nie wiem . Wystarczy , ze ktos inny wie 🙂

 3. SeJa pisze:

  @Aid

  Przepraszam, Ciebie i wszystkich. Czasem włącza mi się polewka, za to w miejsce wścieklizny 😛 hehe Wiesz, jestem mściwa i okrutna i jestem w tym dobra 😉 Bo i w prawdzie nic nie dzieje się bez powodu, i jest dobre. Pytanie po co taki cyrk, a jednak długo by wymieniać. Nawet Szatan słurzy najwyższemu planu, każdy też sądzi że rządzi, a sprawy z każdego z poziomów jawią się zupełnie inaczej. Wszystko też jest powiązane i zbieżne mimo pozornych sprzeczności. Jak dualizm. Tu na ziemi, gdyby nie fakt że wszyscy się mylą, to jak najbardziej mają rację ;)) Lecz co komu po cudzej wiedzy, czy wierze. Przekonaj się, a zapewniam Cię że dla dobrego wszystko na dobre.

  Ale żeby nie poprzestać na steku komunałów z mojej strony. Co do Białego światła, nawet fizyka o tym świadczy iż jest to PEŁNE SPEKTRUM (biel) nie fiolet, bo nawiasem mówiąc fiolet wziął się jak kryształowe helisy od osób które bazują na subiektywizmach w oparciu o własne wyobrażenia żeczy jakich nigdy nie mieli okazji oglądać. Więc wykrystalizowanie się DNA, zostało przekształcone w krystaliczne DNA. Pierworodny Syn w Jednorodzonego Syna. Tak mieszanka szafiru z seledynem w jaśniutkich odcieniach, jest brane za fiolet. Wielu ludzi nie odróżnia kolorów już swoja drogą. http://www.subiektywnie.org/wp-content/uploads/2012/09/kuler-kolory.jpg Bo jak można nie widzieć różnicy? Ten środkowy to rzekomy fiolet, reszta to ściema. Jest prawdziwym płomieniem oczyszczającym który płonie w domu Ojca, ale nie jest pełnią, a lekarstwem. Tak trzeba by dementować po kolei wszystko, wszystko wynikłe z chęci łechtania ego w dzisiejszych czasach, całą sieć tkaną tysiące lat. Jednak już w starożytnym Egipcie ta wiedza poprzez autsajderów z naszych światów została Wam przekazana, lecz nigdy ogółowi. Nawet dziś nikt nie jest gotowy odróżniać duszę od ducha, utożsamione bioenergie = ciało astralne od nich, co po co i jak, kto i kiedy oraz po co. to jest wiedza i bardzo trudna. Stąd bzdury o żywieniu się energią, co jest prawdą i mało tego, Wy wszyscy oraz ja nie żyjecie samym tylko chlebem, ale każdym słowem jakie wychodzi z ust Waszych. Artyści, celebryci, politycy, skandaliści … Najwyższą formą jest umiejętność transformacji każdego rodzaju nawet ataków na swoją korzyść ponad dualizmem, energia to energia, Jest jak narkotyk. W sumie wszyscy, zawsze wiecie że dzwoni, ale gdzie? Warto to wiedzieć, by poznać siebie. Mało tego, nikt Wam tego nie zabrał, tylko czy potraficie przyjąć? Wielu dało sobie spokój z przekazaniem Wam tej wiedzy i więcej, idąc za cytatem Alberta A iż, najlepszym dowodem na istnienie inteligencji we wszechświecie, jest fakt że się z „nami” nie kontaktują (Są dzieci Boże, ponad-dualne i plan jak krowa). Dla tego też, mam gdzieś uznanie oraz to że jestem jak Prometeusz obca dla swoich i dla Was. Ja mam czas. I chce by wiadomym było iż nie szukam czego nie zgubiłam, oraz jestem tu nie dla siebie.
  Co warta cudza wiedza, wiara narzucona siłą. Macie alternatywy, odrzućcie 90% Biblii, niemniej ją samą zachowajcie. Opowiedzcie się, wszystko jest monitorowane na poziomie serc i umysłów, nic nie jest tajemnicą. Wiedzcie że gardzę tym jakimi chcecie się jawić, za to kocham Was za to czego się w sobie obawiacie, za najskrytsze zakamarki Was.
  I nie Bój się przyjacielu, chadzaj gdzie chcesz bo nie ma mocy nad Tobą. Decyduj. Ucz się i wyzwierzaj.

  Pozdrawiam, Tańcząca na Niebie 🙂

 4. SeJa pisze:

  Poprawka literówki, „Zwyciężaj” ;P Ja popełniam :D.

 5. SeJa pisze:

  Więc nie mówię nic, bo jak powiedzieć wszystko? Skoro to przyjąć mogą jedynie Bogowie, ale nie uzurpatorzy. Wyjść poza ziemię ludzki umysł, poza bioenergie utożsamienia, światy czasoprzestrzenie i wymiary, a to dopiero wstęp do preludium. Nie na zasadzie urojeń i widzi mi się czy przekazów, ale wiedza nie do podważenia gdzie już za same podstawy się jest uznaną za groźna wariatkę. I ujawniają się najgorsze instynkty. Powiem tylko tyle. To wszystko nie istnieje za razem jak istnieje, a Wy sami jesteście obserwatorami już zaistniałego jedynie i wybieracie interferencje fali z jaką rezonujecie, w istocie jesteście wszyscy odbiciem jednego umysłu jak kręgi na tafli wody gdzie zachodzą ujemne i dodatnie interferencje jednocześnie, a rozdzielenie jest iluzją. Co wcale nie przeczy naukom Jezusa czy Biblii. I jak Wy jesteście, tak Bóg Ojciec jest osobowo, nie usłyszycie wyjaśnień szczegółowych ponieważ nikt z tych którzy wyjaśniają ani nawet Bracia z Gwiazd tego nie wiedzą, tam nie byli, nie znają tego poziomu. Choć jest kilka osób jak Jezus właśnie. Który sam Wam powiedział to samo, iż byście nie przyjęli prawdy. Ale przyjdzie dzień kiedy poznacie jak jesteście poznani.

  Nie mogę dłużej patrzeć na Was, by Wam nie szkodzić 🙂
  http://www.youtube.com/watch?v=bMJkddvJ4L4
  Z poza, papa 🙂

 6. Lotny Wół pisze:

  Do Piotr – 2009, do Kalina – on mi mowil o sowie.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.