UFO? Oni już tu są! – 4.09.2015

Kolejna prezentacja Grzegorza Sławickiego. Tym razem omawiana jest  katastrofa olbrzymiego UFO w górach Tien-Szan. Obiekt miał długość 600 m, średnicę 110 m i leciał nad Morzem Kaspijskim z północnego zachodu na wysokości 6600 m z prędkością 960 km/h. Nie odpowiadał na żadne wezwania…


Łukasz Kulak pasjonuje się zagadnieniami powstania życia na Ziemi i wpływu elit na życie człowieka. Wyznaje koncepcję, że technologie oraz religia starożytnych cywilizacji zostały podarowane ludziom przez przybyszów z kosmosu, którzy na Ziemi byli uważani za bogów.

Tytuł prelekcji wygłoszonej na „5 Wczasach z UFO” nawiązuje bezpośrednio do niedawno wydanej przez niego książki o tym samym tytule.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „UFO? Oni już tu są! – 4.09.2015

 1. Astre pisze:

  No super Panie Sławku….
  Oby Pan jak najczęściej gościł na antenie NTV…
  Mnie osobiśćie temat UFO zaszczepił mój Ojciec, który jeszcze w czasie tzw. komuny zwłaszcza latem wstawał bardzo wcześnie rano i wypatrywał UFO. Wtedy miałem kilkanaście lat i nie za bardzo obejmowłem ten temat, ale z biegiem czasu wpadłem na podobne tory
  myślenia, czy poszukiwania jak i mój Ojciec. Doświadczenia mam różne, lecz z powodów osobistych jak również z tego, że ta ludzkość w ogóle nie jest przygotowana i pędzi tutaj na tej planecie żywot nieuczonych zwierząt, raczej nie będę tych doświadczeń szczegółowo opisywał. Niemniej podzielę się kilkoma jak i podziele się pewnymi wnioskami. Nasi bracia i siostry (bo tak i nazywam i tak czuję), a nie, że to jacyś obcy oni wiedzą z kim mają do czynienia. Przelatuje ich tu setki codziennie nad naszymi głowami. Zawsze miałem intencję, aby się z nimi spotkać i wiem, że do tego dojdzie jak i przekazane mi zostaną bardzo ważne informacje w odpowiednim czasie.
  I było już tak, gdy siedziałem w nocy przy komputerze i szukałem co nowego pojawiło się w temacie kręgów zbożowych poczułem silną (intencję/przekaz), aby zaznajomić się z tym :
  https://www.youtube.com/watch?v=INaUh9AWW5I

  Przekaz ten właściwie mówi wszystko – jeżeli tylko mu się z otwartym umysłem przyjrzeć zostawiając z boku człowieczą filozofię, która w istocie jest nie bardziej prawdziwa niż cokolwiek innego na ten sam temat.
  Z takich ciekawych doświadczeń podziele się jednym, który w swej treści mówi o wiele więcej. Było to latem, o ile pamiętam czerwiec/lipiec i gdy miałe iść spać, to wtedy poczułem intencję – wyjdź…. W tej intencji rónież było to, abym odszedł/odjechał od swojego domu. Trochę mi się niechciało , bo już twardo zdecydowałem iść spać. Na dodatek pomyślałem sobie, że dobrze było by pojechać 2-3 kilometry poza miasto na jakieś pustkowie, ale miałem wtedy awarię samochodu, gdzie samochód jechał, ale jakoś szarpał i gasł i pomyślałem sobie, że mnie jeszcze zwinie policja, bo oni zaraz się interesują takimi niepewnie poruszającymi się pojazdami. Ale, o dziwo choć z problemami technicznymi auto wyjechałem poza miasto. Odczułem, że mam się zatrzymać i zatrzymałem. Wysiadłem z samochodu i nie gasiłem świateł.
  Stałem tam około 20 minut, ale nikogo nie było, lecz czułem pewną obecność.
  Powiedziłem ” Im” z silną intencją – rozumiem i akceptuję, a teraz odjeżdzam.
  I odjechałem i co mnie bardzo zaskoczyło to, to, że samochód jechał bardzo dobrze, wręcz wspaniale i od temtej pory miałem go jeszcze jakieś 3- lata i ani raz się nie zepsuł.

  Cud ?
  Cudów nie ma, nie istnieją i samo nic się nie dzieje i wiem, że oni mi go naprawili, bo sczytali jaki mam problem. Co ciekawe zauważyłem dopiero następnego dnia do południa, że na masce samochodu były jakieś znaki przypominające różne spirale.

  Chciałem tu zaznaczyć jedną rzecz. Oni doskonale wiedzą co tu się dzieje na tej planecie, kto, co, dlaczego i to z bardzo drobnymi szczegółami.
  Wiedzą kim jesteś, jakie masz intencje, do czego zmierzasz, znają nasze prymitywne technologie. Wiem, również, że któregoś ”pięknego” dnie zdezaktywują wszelką broń i wszelkie reaktory atomowe. I od tego zacznie się koniec tej ”cywilizacji”, a w zasadzie koniec pewnego eksperymentu.
  Dużo bólu, ale wciąż czas….

  Pozdrawiam

  • Majestic pisze:

   „Nasi bracia i siostry” patrząc na zmodyfikowana forem życia jak czlowiek to tak, to jacyś tam bracia , ale My nic nie mamy wspulnego z tym ufolandem ,Nas wrobiono w te powłoki !! , i nawet jak je opuszczamy to siec jest bardzo gęsta , naprawdę tylko dla orłów ! ganiamy za ufo bo jeden widział drugi nie widział , tu jakieś tajne technologie, tam jakieś brania itp , to wszystko to gnój jedno jest pewne ze ,mordercy ,Bestia ,potępiła i potępia Lucyfera ,celowo zniekształciła jego wizerunek a to znak ze siły federacji -światła istnieją i tylko w nich możną oczekiwać oświecenia i wyzwolenia spod panującego jarzma anty -live . aby nieco dokonać analizy rzeczywistosci polecam https://krystal28.wordpress.com/ jest na tym Blogu cala wykładnia sytuacji historii , kulisów itd Pozdrawiam

 2. epfeel pisze:

  Cieszy fakt, że na YT na kanale Wylatowo archiwum jest tak dużo materiału. Usystematyzowane fragmenty – obserwacje, komentarze w połączeniu z kalendarium wydarzeń dałyby fajny cykl, który pokazałby ustalone fakty, zebrane dowody ale i kulisy wydarzeń.

  • Majestic pisze:

   „”zebrane dowody””” co tu jest do uwodnienia ? swiadomosc, logika mówi sama za siebie ze oni tu byli są i będą ,powiem po sobie ze w pierwszych chwilach jest euforia , a później raczej strach -obawa , każdy kto mówi inaczej to kłamca ,i nie jest to bezpodstawne bo widząc stosunkowa nisko nad ziemia rozpięty na 600 metrów obiekt można sobie wszystką resztę uzmysłowić o co tak wlasciwie chodzi ,a chodzi o to ze rzeczywistość ziemska jest niemal w stu procentach oszukana i to świadomie , tak samo jak prawda jest w stu procentach zdegradowana poprzez manipulacje w wszystkich dziedzinach .

   • Majestic pisze:

    (udowodnienia ) oczywiscie .

   • epfeel pisze:

    ”Zebrane dowody” mniej więcej w takim rozumieniu jak w sądzie – czyli dowody rzeczowe. Z wypowiedzi nagranych osób wynika, że takowe zostały zebrane, opisane a nawet poddane dalszym badaniom. Natomiast wnioski z nich płynące to osobny rozdział. Sam masz zapewne świadomość, że interpretacje materiału dowodowego mogą być skrajnie różne. I dobrze – każdy ma jakiś aparat poznawczy, jakieś doświadczenia.
    Ponieważ sam nie jestem przekonany i nie twierdzę, to nie mam też zamiaru angażować się w udowadnianie tego komukolwiek.

    Odnośnie świadomości i logiki: zrozum człowieka, który rozumie zamiast czuć. Świadomość wynika dla niego ze stanu wiedzy, a logika stawia mu twarde warunki. Człowiek, który obserwuje, wnioskuje, neguje jest tak samo uprawnionym poszukiwaczem prawdy co ten, który czuje, wierzy, kocha.

   • Majestic pisze:

    „dowody rzeczowe””osobny rozdział.” chcesz mnie rozśmieszyć epfeel ? nigdy coś takiego nie miało miejsca, jest a niema, niema a jest ? do kogo z tymi dowodami ? myślisz ze to coś znaczy Wylatowo i tysiace innych miejsc ? zobacz jaka płeta, sam sobie odpowiedziałeś „””zamiaru angażować się w udowadnianie tego komukolwiek””” na takich samych zasadach , i jest to odniesienie właśnie do pierwowzoru mojej odpowiedzi , może nieco ironicznej , ale taka jest była rzeczywistość . gdy odkryto precyzyjna obróbkę kamieni , głazów bazaltowych ,diorytu ,granitu w Egipcie w Puma punku itp”””naukowcy „”” pominęli setki istotnych następstw technicznej obróbki ,któryś udawał ze wiercono to wyklepaną rurą z miedzi ,podsypując ją piaskiem no i udowodnił w wiec udowodnił ze niema dowodów !,widzisz to są realia ,a w tych realiach liczy się kasa no i prestirz , brak prestiżu pozbawi kasy, wiec nikt się nie wychyli zobacz tutaj Słowiańskie korzenie około 50 tys lat https://www.youtube.com/watch?v=frpy9Kd5E5o Pozdrawiam Ps, nie odbieraj czasami tego jako coś złośliwego , wręcz przeciwnie i absolutnie nie mam zamiaru Cie do czegoś przekonywać i jestem wdzięczny za możliwość takiej debaty 🙂

 3. Majestic pisze:

  Astre pisze:”znają nasze prymitywne technologie” to oni aranżują technologie od tego trzeba zacząć ,ziemia jest przez nich długi czas okupowana ,to jest temat ! jestesmy izolowani od kosmosu,od samych siebie , ci manipulatorzy maja właśnie do tego znakomita technologie , praktycznie przyjaźni kosmici nie maja mozliwosci przedarcia się do nas , system słoneczny był i jeszcze jest szczelnie chroniony na wszystkich poziomach energetycznych ,ziemianie już nie raz oglądali gwiezdne wojny na firmamencie , niestety pozytywni zawsze przegrywali bo ta cześć kosmosu jest zdominowana przez anty live , i podobne pasożyty ,jeżeli odkryjemy oficjalnie ich, będzie to koniec ludzki rodzaj zostanie zmieciony z powierzchni , było tak za każdym razem i następnym tez tak będzie . świat Sumeru to jedynie epizod ,ziemia to hodowla na przeciagu milionów lat , jedynie rozwój duchowy , swiadomosc, uchroni Nas , Nas jako ciała energetyczne bo powłoki mamy obce , na wzór i podobieństwo Anty Live – abyśmy byli kompatybilni jako żywiciele dla hodowców ,wiec walka jest ta autentyczna ,na innych poziomach i o inne poziomy , czy nie jest dziwnym ze ludzkość jest cofnięta w swoich możliwościach ze ma uśpione wysuszone energetycznie sekwencje DNA , czy jest to normalnym ze niby w imię postępu dążenia do ewolucji dobrobytu u samego zarania zatraciła coś czego nie mogla nawet zaznać? to gdzie tu sens ? sens jest taki ze hodowcy w edenach i innych laborach potrzebowali jedynie GMO ludzkie i nic więcej , aby spełniało potrzebne dla nich parametry, Pozdrawiam

  • Majestic pisze:

   „Wiedzą kim jesteś, jakie masz intencje” oczywiscie , tak naszpikowanego czipami gatunku na ziemi niema jak czlowiek ,i setki innych technologi ,idiotyzmem ludzkości jest ze się dala zagonić do koncentracji nad materią a wprowadzone celowo „religie” praktycznie obcięły od świata duchowego -energii , ale to nie wszystko , cześć ludzkości mimowolnie wracała do źródła , wiec w ostatnim akcie stworzono bardziej intensywnego Homo (plus- anty live) aby mógł systematycznie podążać z czlowiekiem praktycznie jeden krok dalej , aby trzymać stado w ciaglej niewoli , strachu , zadłużeniu ,wojnach , szczepionkach, kredytach .

 4. Weniks pisze:

  Ziemia planeta Śmierci!!
  Pytaniem,które jest. Dlaczego cywilizacja przewyższa swoim rozwojem technicznym – technologicznym,etyczno-moralnym nie dokona bezpośredniego -oficjalnego kontaku z Rodzajem ludzkim??
  Powszechny proces Śmierci na planecie jest Zjawiskiem Nieznanym,niedoświadczanym przez inne cywilizacje Wszechświata.Istniejący proces Śmierci na planecie ma Przyczyny ,które są jak Wirus.a przeniesienie tego WIRUSA POZA System słoneczny staje się Skażeniem dla Cywilizacji która się nim skaże i w konsekwencji będzie Doświadczała Takich SamCh Skutków jakie są na planecie- wojny,choroby,cierpienie,walka o byt itp. NIKT z wysoko rozwiniętych Cywilizacji Wszechświata nie chce Siebie,ani Swoich Cywilizacyjnych braci Skazywać na Doświaczenia Rodzaju Ludzkiego.
  WOLNE ISTOTY WSZECHŚWIATA nie są Zniewolone Złem i Kłamstwem co jest Doświadczeniem Ogólnocywilizacyjnym na Ziemi.

 5. Weniks pisze:

  Cywilizacja która nie Zna Swojej Historii Skazana jest na samozagłade.
  Czy Rodzaj ludzki Wie,co to jest Historia Grzechu Pierworodnego?
  Czy jest Świadomość Rodzaju ludzkiego ,że Historia Światowa Grzechu Pierworodnego jest Powtarzana na Planecie .A ten Proces Ewolucji jest Drugii po Kataklizmie jaki Dokonał Rodzaj ludzki III Wojną Światową .Cywilizacja Rodzaju ludzkiego nie jest Cywilizacją Żyjąca na Świecie,jak Żyją Inne Cywilizacje na Świecie odwiedzająca planete jako Rezerwat Zła i Kłamstwa.Cywilizacja Rodzaju ludzkiego mieszka i żyje tylko i wyłacznie na Ziemi.która nie jest Światem,a tylko Planeta Świata.

  • Majestic pisze:

   „Cywilizacja Rodzaju ludzkiego” no zobaczmy kto jest autentyczny jako oryginalny rodzaj ludzki ? przecież jest kilka ras na ziemi .

 6. SeJa pisze:

  Witam Panie Łukaszu 🙂 😉

  Wreszcie ! Nawiasem tamta Pani jaka zapytała o zbieżności w Rycie-uaów (Rytuał) miała raczej na myśli Nie Prahistorię jak powiedziała, a raczej problem w tym że Ludzie nie rozumieją Rożnicy z Przed czyli Pra a Antycznej. 😉 Gdzie jak wszędzie wypisz wymaluj 😉 Nawiasem pięknie opisał Pan demoralizującą funkcję przesunięcia poczucia poprzez wyznacznik wartości poza Człowieka w Ekwiwalent wkładu czytaj stanu posiadania i dosłowne przekształcenia na dzisiejszą sytuację. Za co tu nie chcę być pompatyczna więc zwyczajnie Dziękuje 🙂 Przy czym warto zdać sobie też sprawę że owa Ludność Prahistoryczna czyli z przed oficjalniej Historii była już w istocie pozostałością Post Apokaliptyczną w wyniku najazdu na Ziemię i sprzedania systemów wartości i transformowania Pojęć przez i tu bardzo polecam kolejną odbitkę z przeszłości o Demonach w przełożeniu na istoty Duchowe jakie przejmują ciała ORI i GOALD czyli symbiont albo inaczej Implant w tym energetyczny a Pradawni czyli Przetrwali z przed upadku w kontekście świetnego obrazowania „Gwiezdne Wrota” film i serial. Czyli sens i anatomia niewolenia gdzie ciało Jak u U-nas`ów nie ma większego znaczenia. I dziś się je przejmuje, ba Linkowanie 😉 Dość, wspomnieć też o pozaziemskich pracownikach agencji Rządowych jak Dzafar i tak dalej 😉 Tu wspomnę słów klucz jak systemy religii i redystrybucji bioenergii znane od dawna jak Religie tu ORI 😉

  Pozdrawiam 🙂

  • SeJa pisze:

   Oglądam dalej 😉

   Na usługi Bogów = „Bioskafander” Bio maszyna w jaką można się wcielać z założenia dla tego też jest to wykorzystywane przez inne byty.

   Bogowie = My z przed upadku.

   Bogowie później = Ciemiężca / Demon / Najeżdża / Złodziej Ciał.

   Jahwe J.H.W.H. = Ja Jestem który Jestem (Wyraz świadomości i odniesienie do Absolutu nie imię) Osoba czyli Pradawny jaki wrócił i zastał Ziemię i zastał Ją Zniewoloną. Faktyczny Twórca Ciał Ludzkich na potrzeby Człowiecze czyli istot Wcielonych = Nas.

   EnKi = Uzurpator, Wąż, Kłamca, Szatan, Ori, … (nauczyciel rozumu)

 7. SeJa pisze:

  No to pytanie do plemienia jaszczurzego jakie nie potrafi podnieść głowy a pełza i nawet Wolność poprzez niewole rozumie.
  Jedno pytanie 🙂

  Czy Małpy nie mają Móżdżku? zresztą jak i koty, psy, … Odpowiem Mają, więc jak ktoś wszczepił / zaimplantował cechy gadzie? Absurd!!! Bezdenny.

  A czym jest móżdżek? Biosem dla Ciała czyż nie? Żeby więc powielać takie idiotyzmy trzeba karmić się Urojeniami, nieświadomie lub świadomie pracować na kłamstwo swojego Ojca, Ojca Kłamstwa i Upadek Ludzkości i Planety. Czy Dzieci Wężowe nie mają ni odrobiny rozumu? No nie mają bo nie są siani z tego samego nasienia = Goauld lub tylko puste niezamieszkałe skorupy jakie powielają na autopilocie.

  • SeJa pisze:

   Jak się ostoicie? Kiedy sami w sobie rozłam czynicie przeciw sobie. Jak macie być Świadomi jak zdrowi kiedy przeciw własnym mózgom występujecie? … Jak nie spękani wewnętrznie i jak to ma się nie przełożyć na zewnętrze Wasze i relacje w społeczeństwie jeśli jedności ni w sobie nie znacie? Czy to nie Szaleństwo? 😉

   • SeJa pisze:

    Sim Lock, blokada na Mądrość i Piękno, na wszystko co dobre i to powielacie bo tylko to znacie.

  • SeJa pisze:

   Pod dywan 🙂 Znów powiecie za 30s że Kosmity wam biednym Małpkom wszczepili Gadzie Móżdżki. Nie ważne że to debilizm w czystej postaci, ważne że jakichś Goauld z ZACHODUUU wyssał sobie to z palca u nogi. = Dogmat.

   Bo ktoś inny nie głupi tak nazwał kiedyś podstawowy segment oprogramowania każdego Ziemskiego i innego Ciała jaki musiał powstać jako pierwszy w odróżnieniu do funkcji innych niż zachowawcze i sterujące u bardziej zaawansowanych organizmów, co jest logiczne i OCZYWISTE ale ponad wszystkie aż dwie w porywach szare komórki u powielaczy z kompleksem niższości.

 8. Astre pisze:

  Twierdzenia typu, że Ziemia jest zdominowana przez jakieś Anty-Life, tudzież inne pasożyty jest zasadniczo niefalsyfikowalne, tym samym pozbawiona jakiegokolwiek sensu empirycznego. Pytanie zasadnicze jaki wynik obserwacji i eksperymentów, jakie urządzania techniczne, jaka metodologia badań przedstawia (rzetelne!) dowody na istnienie takich domniemanych bytów ?
  Fakt, iż wielu ludzi wyraża takie przekonanie, można wytłumaczyć jedynie ich głębokimi lukami w ich wiedzy, w której brak wskazówek jak odróżniać twierdzenia zasadne od bezpodstawnych.
  Wobec powyższego pytanie o istnienie takich bytów, które zapragnęły władać ludźmi i ich umysłami, to pytanie o świat realny, czy pytanie o rzeczywistość literacką, bądź opartą o infekcje irracjonalizmu rożnej postaci…?…!

  Każdy ma prawo umieścić swoje wierzenia i przekonania w świecie nawet krasnoludków, tylko pytanie zasadne ile szkód może wyrządzić drugiemu człowiekowi taka indoktrynacja w społecznych przestrzeniach, która odbiera krytycyzm wobec takim infekcjom głoszononym przez samozwańcze atorytety ?

  Niestety, ale również takie środki społecznego przekazu jak NTV, NTNS, czy porozmawiajmy.tv nie dokonują głębszej weryfikacji materiałów i robią (show) z treści, które są poznawczo jałowe, czy powołując się na domniemane źródła informacji.
  Na szczęście Ci sami dla równowagi publikują rzeczy cenne i wartościowe.

  Ostatecznie, dzieje się tak, co można samemu potwierdzić w swoim życiu, że to w jaki sposób potrafimy pomyśleć i dostrzec określa granice tego co jesteśmy w stanie osiągnąć. Dlatego na plan pierwszy wyłania się, to, aby zmienić zestaw zasad odnoszacych się do tego jak skonstruowana jest rzeczywistość…?

  Dla mnie nie ma różnicy pomiędzy jakimkolwiek kosmitą, istotą, we Wszechświecie ponieważ dla mnie są, to w potocznym rozumieniu nie (byty), lecz wzorce świadomości wyrażone w postaci światła i informacji przemieszczających się poza czasem i przestrzenią, gdyż czas i przestrzeń jest ILUZJĄ.
  Wobec powyższego najbliższe określenie jakie moge wyrazić, są to moi bracia i siostry.
  Nie są oni lepsi, ani gorsi, lecz są tylko inni ….

 9. Lisek pisze:

  Do Pana Łukasza Kulaka.

  Jak można nabyć Pana książkę, czy jest w księgarni? W Empiku?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.