V Konferencja Wolnych Ludzi – Rzeszów 16.09.2012

Ruch Wolnych Ludzi

zaprasza:

„Szanse dla Polski”

V Konferencja Wolnych Ludzi

16.IX.(niedziela) 2012, godz. 10.00 – 15.00

Rzeszów ul. Okrzei 7, Wojewódzki Dom Kultury

Restauracja „Bohema”

Patronat medialny: niezaleznatelewizja.pl (NTV)

Info: Janusz Zagórski, 533 885 883, januszzagorski8@gmail.com

Ryszard Kus, 602 298 449

Wstęp wolny

W programie między innymi:

Ruch Wolnych Ludzi jako bezprecedensowy projekt zmian cywilizacyjnych w Polsce – Janusz Zagórski

Rewolucja technologiczna proponowana przez Fundacje Keshe – Dionizy Pietroń

Nowy ustrój gospodarczy w oczach Nowej Ekonomii – dr Roman Szostak

Nowa ekonomia, waluty lokalne, systemy barterowe – Dariusz Brzozowiec

Fotovoltaika w praktyce – prezentacja Romana Tabaki z Leszna

Wokół silnika Stirlinga – Andrzej Wąsowski

10 przykazań na dzisiejsze czasy – Ryszard Kus

Nowa Polska – jak to zrobimy? – dyskusja panelowa prowadzona przez Janusza Zagórskiego

Mapa:

Loading
Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Google Maps Znajdź drogę

 

Konferencja w Rzeszowie 15.09.2012: „ZAGROŻENIA DLA POLSKI”

Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski www.soirp.iap.pl NTV Niezależna Telewizja serdecznie zapraszają na VII Spotkania z Polską temat ogólny: „ZAGROŻENIA DLA POLSKI ”
wynikającemin. z:

 • wprowadzania upraw i żywności GMO
 • składowania dwutlenku węgla i wydobywania gazu łupkowego
 • przymusowych szczepień, Codeksu Alimentarius i chemtrails
 • niszczenia i rozkładu Kościoła Świętego
 • błędnej polityki energetycznej
 • błędnej polityki ekonomicznej i gospodarczej
 • dysfunkcji wymiaru sprawiedliwości i szpiegowania Polaków

Konferencja odbędzie się dnia 15września2012r. ogodz. 1500 (sobota) w siedzibie Stowarzyszenia w Rzeszowie przy Al.J. Piłsudskiego 8-10 (w głębi podwórza)

Aktualna sytuacja Polski, budzi coraz większy niepokój o jej przyszłość, u wszystkich Polaków, myślących w kategoriach patriotycznych i religijnych. Obecnie tylko nieliczni wierzą w zapewnienia przedstawicieli rządu i eurokratów oraz w ich dobre intencje. Nawet najwięksi dotychczas sympatycy działającego układu, zmanipulowani przez media, przecierają ze zdumienia oczy i z niepokojem spoglądają w przyszłość, widząc postępujący gwałtownie rozkład państwa polskiego i działania destrukcyjne rządzących, którzy zamiast polskich, reprezentują interesy zagranicznych ośrodków decyzyjnych i korporacji. Nareszcie zdali sobie sprawę z tego, jak dotychczas byli oszukiwani i jak bardzo została ograbiona Polska i Polacy. W okresie międzywojennym, pewne lobby zadecydowało o eksterminacji polskiej inteligencji i elit, aby pozbawić ten szlachetny, honorowy i pełen godności Naród kadry przywódczej (mózgu)Plan ten został zrealizowany w czasie II Wojny rękami niemieckich i sowieckich oprawców, a dokończony w okresie stalinowskim i później. Obecnie mamy tego efekty! Dzisiaj, gdy jesteśmy na skraju przepaści należy zapytać: gdzie jesteś polska inteligencjo? Dlaczego pozwoliłaś dopuścić do takiego stanu Polski, w jakim jest obecnie? Przez cały czas realizowane są kolejne etapy i plany likwidacji Polski, eksterminacji Polaków i pozbawiania ich majątków i wszelakich dóbr jakie posiadają. A posiadają niemałe! Plany i zamiary są przerażające! Ilość Polaków ma zostać zredukowana do ok. 15 mln i mają oni być tanią siłą roboczą, na garnuszku u obcych. Niszczy się naszą kulturę, religię i inne tak bardzo dotychczas cenione wartości, za które całe pokolenia na przestrzeni wieków, przelewały krew i oddawały życie. Na to miejsce wprowadza się obcą kulturę, religię, różne sekty, nihilizm, konsumpcjonizm i libertynizm. Zawłaszcza się nasze wartości, a wprowadza nam się obcych kontrowersyjnych bohaterów wmawiając, że są naszymi. Prowadzona jest eksterminacja Polaków na wszystkich frontach i wszelkim możliwymi metodami. W obecnej rzeczywistości niesłychanie rzadko można usłyszeć dobrą dla nas wiadomość. W związku z powyższym i grożącymi nam coraz to nowymi zagrożeniami, aby uratować Polskę i Naród Polski, Polacy muszą się obudzić z letargu w jakim tkwią i czym prędzej stanąć w obronie swoich wartości. To właśnie w tym celu Stowarzyszenie Obrony i Rozwoju Polski razem z NTV Niezależną Telewizją, zorganizowały w ramach cyklu „Spotkania z Polską” szereg wykładów dotyczących zagrożeń dla Polski. Mają one na celu przybliżenie i unaocznienie oraz zrozumienie tych zagrożeń, po to, aby Polacy zdali sobie sprawę z powagi zagrożeń i skutków jakie one niosą. Chodzi o to, aby Polacy się przebudzili, zjednoczyli, zorganizowali i zabrali się do ratowania i odbudowy Polski. Nikt za nas tego nie zrobi! Sami musimy tego dokonać!
„VII Spotkania z Polską” – tematy wykładów:
 1. Zagrożenia jakie niesie GMO i zła polityka rolna. Lokalny plan działania. Adrian Kołodziejczyk.
 2. Składowanie dwutlenku węgla, wydobywanie gazu łupkowego i elektrownie atomowe – wypływające z tego zagrożenia. Teresa Wojda.
 3. Przymusowe szczepienia, Codex Alimentarius i grożące nam, planowane pandemie. Tadeusz Chołda.
 4. Zagrożenia dla Kościoła Świętego. Niszczenie i rozkład od wewnątrz. Sławomir Zakrzewski.
 5. Pułapki ustawy reprywatyzacyjnej wg Donalda Tuska i Aleksandra Grada. Dr Zbigniew Kękuś.
 6. Zagrożenia płynące z błędnej polityki ekonomicznej, podatku katastralnego i innych. Dr Roman Szostek.
 7. Elektrownie wiatrowe, manipulacje z tym związane, oraz wynikające z tego zagrożenia. Janusz Chwaszcz.

Po wykładach dyskusja na temat, jak się przeciwstawić zagrożeniom i jakie podjąć działania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zapowiedzi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „V Konferencja Wolnych Ludzi – Rzeszów 16.09.2012

 1. gUrol pisze:

  czuję się zaproszonym, wraz z kolegą 🙂

 2. CoreBMK pisze:

  czyżby troska także o losy naszego Kościoła ? brawo za pkt.4. ! Tego aspektu życia duchowego brakowało na tym forum. Nie można odcinać się radykalnie od swoich korzeni duchowych i historycznych. Naród polski wydał jednego z największych w dziejach świata przywódcę duchowego – Jana Pawła II.

 3. gUrol pisze:

  @ CoreBMK
  Niech Ci Bozia w dziatkach wynagrodzi za dobre słowa :-)))

 4. gUrol pisze:

  @ CoreBMK
  🙂 „”Boże chroń nas przed swoimi wyznawcami”” 🙂

 5. Qcyp pisze:

  Czy będzie transmisja z V Konferencji Wolnych Ludzi?

 6. coreBMK pisze:

  drogi
  gUrolu, szacunek do innych, to szacunek do siebie samego…

 7. lukasz_neumann pisze:

  Szerzycie NWO
  Ponieważ w Pana dziele nie ma nic O Bogu nie ma nic o Jezusie Chrystusie a Temu właśnie zależy NWO wyłączyć Boga z życia ludzi
  Proszę się zastanowić nad tym co Pan robi przejrzałem Pana zamierzam przeciwdziałać temu !!

 8. lukasz_neumann pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=6La-zFhU8uM&feature=related

  zachecam do obejrzenia tego filmu aby kazdy zrozumial co mam na mysli piszac tekst wyzej

 9. lukasz_neumann pisze:

  Jesli ktos twierdzi ze przy Polskim patencie wydobywanie gazu lupkowego za pomoca CO2 to zagrozenie to trzeba byc totalnym ignorantem !!!

 10. Raynold pisze:

  Pozdrawiam uczestników 5 ZWL w Rzeszowie. Materiały z niego będą ukazywać się systematycznie.

 11. Qcyp pisze:

  Prof. Walter Veith to jest bardzo dobry fachowiec w dziedzinie żywienia, ale w filmie który wkleił lukasz_neumann widać że nie wytrzymał presji opuszczenia Afryki i coś mu się stało z psychiką.

 12. Qcyp pisze:

  @Lukaszu_neumann ‘Jak wiesz, kiedy Ciało Astralne reinkarnuje się jako dziecko, przechodzi przez ‚Rzekę Zapomnienia’ i jego wcześniejsza wiedza materialna zostaje wymazana. Dlatego też malec urodzony w Betlejem nie byłby zdolny dokonywać ‚cudów’ nawet gdyby żył 100 lat. Niemniej jednak, był istotą wysoko rozwiniętą, taką jak Mojżesz. Udowodnił to w sposób, w jaki zadziwił uczonych w świątyni w wieku dwunastu lat. Podobnie jak teraz bardzo młodzi ludzie na Ziemi, których nazywa się geniuszami, ponieważ
  zdają się dokonywać obliczeń w głowie, Jezus był człowiekiem, w którym mieszkało bardzo rozwinięte Ciało Astralne. A jednak pomimo tego, nawet gdyby studiował w najbardziej zaawansowanych szkołach na Ziemi,
  pośród Nagów, nigdy nie zdobyłby wiedzy, aby ożywiać umarłych i leczyć chorych.Wiem, że są ludzie na Ziemi, którzy wierzą, że od dwunastego roku życia aż do swego powrotu do Judei, Jezus studiował w klasztorach Indii i Tybetu. W ten oto sposób próbują wyjaśnić lukę w Biblii, kiedy Jezus, z Betlejem, po prostu zniknął.
  Opuścił dom rodzinny w wieku czternastu lat w towarzystwie swego dwunastoletniego brata Ouriki. Podróżował do Birmy, Indii, Chin i Japonii. Jego brat towarzyszył Jezusowi wszędzie, do czasu gdy Ouriki został przypadkowo zabity w Chinach. Jezus wziął z sobą kosmyk włosów Ouriki, ponieważ bardzo go kochał.
  Jezus miał pięćdziesiąt lat, gdy przybył do Japonii, gdzie się ożenił i miał trzy córki. Ostatecznie umarł w japońskiej wiosce Shingo, gdzie żył przez czterdzieści pięć lat. Pochowano go w Shingo, które leży na głównej wyspie japońskiej – Honshu i obok jego grobowca znajduje się drugi grobowiec, zawierający małe pudełeczko z kosmykiem włosów Ouriki.Ci z twoich bliźnich, którzy lubią dowody, mogą udać się do Shingo,
  znane poprzednio jako Herai w prefekturze Aomori.
  Ale wróćmy do naszej szczególnej misji pod tym względem. Jedynym wysłannikiem, którego mogliśmy zesłać na Ziemię, musiał być jeden z nas.Chrystus’, który umarł na krzyżu w Jeruzalem, nazywał się Aarioc.
  Przywieźliśmy go na pustynię w Judei, po tym jak zaofiarował się zmienić swoje ciało fizyczne. Tak oto porzucił on swoje ciało hermafrodyty, w którym żył przez znaczny okres czasu na TJehoobie i przyjął ciało Chrystusa, które stworzyli dla niego nasi Thaori. Czyniąc tak, całkowicie zachował wiedzę, którą posiadał na TJehoobie.
  ‘Dlaczego nie mógł zostać w swoim ciele i po prostu zmniejszyć jego rozmiary, tak jak przede mną zrobiły Latoli i Biastra? Czy nie mógł pozostać wystarczająco długo w ‚skurczonym’ ciele?
  ‘Jest jeszcze jeden problem, Michel. Musiał przypominać człowieka z Ziemi pod każdym względem, a ponieważ jesteśmy hermafrodytami, nie ……..CDN

 13. Qcyp pisze:

  @Lukaszu_neumann: Nie mogliśmy ryzykować, że Hebrajczycy zauważą, że ten posłaniec od Boga jest pół-kobietą. Potrafimy regenerować ciało do woli, co wyjaśnia dlaczego widziałeś tak mało dzieci na Tjehoobie. Możemy również stworzyć ciało, jak właśnie ci wyjaśniłam, możemy także zmniejszyć jego rozmiar. Nie patrz tak na mnie, Michel. Zdaję sobie sprawę, że trudno ci
  jest to wszystko przyswoić i uwierzyć w to co mówię, ale wyjawiliśmy ci już wystarczająco dużo, żebyś wiedział, że potrafimy panować nad większością naturalnych zjawisk.
  ‘Jezus, który pochodził z Tjehooby, został przez nas zabrany na
  pustynię i wiesz, co było dalej. Wiedział, że musi stawić czoła licznym trudnościom i że zostanie ukrzyżowany. Wiedział wszystko, ponieważ przewinęliśmy’ mu jego życie, ale widział je będąc Ciałem Astralnym w ciele fizycznym.Pamiętał, tak jak ty dobrze pamiętasz i będziesz pamiętał swoją podróż
  na Mu i migawki z twoich poprzednich wcieleń.Powtarzam, że wizje widziane przez Ciała Astralne w ciałach fizycznych nie są wymazywane tak, jak wizje widziane przez Ciała Astralne
  u swoich Wyższych Jaźni. Tak oto wiedział wszystko i wiedział dokładnie,co robić. Oczywiście miał moc wskrzeszania zmarłych, leczenia głuchych i niewidomych. Kiedy został ukrzyżowany i umarł, byliśmy tam, aby go zabrać i przywrócić do życia. Odsunęliśmy kamień z grobu, wzięliśmy go
  szybko na nasz statek, który znajdował się niedaleko i tam przywróciliśmy go do życia. We właściwym momencie pojawił się znowu, aby dać dowód swojej nieśmiertelności, pokazując w ten sposób, że naprawdę istnieje życie po śmierci, odradzając nadzieję wśród ludzi, przekonując ich, że rzeczywiście należą do Stwórcy i że każdy z nas posiada iskierkę Jego boskości.
  A więc te wszystkie jego cuda były dokonywane po to, aby udowodnić,że to czego nauczał jest prawdą?
  Tak, ponieważ Hebrajczycy i Rzymianie nigdy by mu nie uwierzyli,gdyby nie udowodnił wszystkiego na sobie. Jednym z bardzo dobrych przykładów siły sceptycyzmu pośród ludzi na Ziemi, jest przykład Całunu Turyńskiego. Chociaż miliony wierzą w zejście Jezusa i w mniejszym lub większym stopniu praktykują religie chrześcijańskie, to jednak oczekiwali z niepokojem wyników badań naukowych przeprowadzonych przez
  specjalistów, czy Całun zakrywał Chrystusa po jego ‚śmierci’, czy też nie.Teraz znasz na to odpowiedź. Niemniej jednak ludzie szukają dowodu, i jeszcze większego dowodu, i wciąż jeszcze większego dowodu, ponieważ w ich umysłach wciąż są wątpliwości. Budda, Ziemianin, który zdobył swoje
  zrozumienie na drodze własnych studiów, nie mówił, jak twoi bliźni:”Wierzę”, ale raczej „wiem”. Wiara nigdy nie jest czymś doskonałym,natomiast wiedza jest. MISJAMichel Desmarquet

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.