Warsztat: „Jak uzdrowić swoje plecy?” – Dr Theo Brylka

Jak uzdrowić swoje plecy?

Warsztatowa metoda samouzdrawiania Pleców
Prowadzi dr Theo Brylka.

Samouzdrawianie czyli autoterapia daje nam samodzielność, niezależność – jest najtańsze i najskuteczniejsze

Warsztaty przeznaczone są dla osób cierpiących na chroniczne dolegliwości pleców, w tym również takich, które według badań lekarskich, nie wynikają z widocznych przyczyn. Są skierowane do osób preferujących holistyczny sposób rozumienia problematyki zdrowia.

Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy i umiejętności samodzielnego usuwania własnych dolegliwości oraz praktycznych metod zapobiegania ich nawrotom.

 Program:

Praktyczne i teoretyczne zajęcia w zakresie koncepcji samouzdrawiania (autoterapii) wraz z  indywidualnym rozpoznawania przyczyn dolegliwości, analizy niedoskonałości  aparatu ruchu, oraz zdefiniowanie i przyporządkowanie objawów bólowych określonym deficytom i zakłóceniom funkcjonalnym aparatu ruchowego.
Częścią praktyczną warsztatów jest opracowanie i opanowanie indywidualnych programów autoterapii, w tym ćwiczeń i technik samo uzdrawiania.

Nasze warsztaty dają uczestnikom wiarę we własne możliwości i umiejętność uruchamiania własnego potencjału samouzdrawiającego.

Ilość uczestników: 8 osób
Koszt: 250 zł

zapisy, informacja i kontakt: Robert Drozdowski,
tel 602 394 325
mail: fundacjariad@gmail.com

Termin:
1 grudnia (piątek) 16:00 – 20:00 spotkania indywidualne
2 grudnia (sobota) zajęcia grupowe 9:00 – 17:00

Czas trwania: 
1 dzień
Rozmowa indywidualna (ok. 20 min. na uczestnika warsztatów), w tym czasie  nastąpi rozpoznanie  rodzaju dolegliwości, diagnoza stanu aparatu ruchu i określenie wstępnych założeń indywidualnego programu samoleczenia

2 dzień
8 godz. lekcyjnych zajęć grupowych- zajęcia praktyczne – ćwiczenia technik samouzdrawiania.

ZAPRASZAMY


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.