Warsztaty Free-PEMF w Sobótce

Warsztaty Free-PEMF w Sobótce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu widzów NTV organizujemy, wspólnie z twórcą projektu biotronika.pl Krzysztofem Czobą oraz z Fundacją RIAD, warsztaty budowy własnych urządzeń free-PEMF do stymulacji pulsującym polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości np. naturalnymi wibracjami Ziemi.

Celem warsztatów jest umożliwienie osobom, które chcą posiadać urządzenia biorezonansowe, a nie mają wystarczającej wiedzy i umiejętności na samodzielne złożenie tych urządzeń po okiem instruktora. Szczegółowe informacje o urządzeniu i wykorzystaniu free-PEMF znajdziesz na stronie: biotronika.pl

Każdy z uczestników samodzielnie złoży własny zestaw free-PEMF na warsztatach, zostanie przeszkolony z jego obsługi.

Organizujemy dwa warsztaty jednodniowe, trwające od godziny 10:00 do 18:00. Adres warsztatu pierwszego (16 grudnia 2017) i warsztatu drugiego (17 grudnia 2017): Sobótka k/Wrocławia, Hotel „Ślęża”, ul. Św. Jakuba 4, sala konferencyjna.

http://www.hotelsleza.com/

Cena warsztatów wynosi 600 zł od osoby. W cenie uwzględniono koszt elementów składowych urządzenia.

Korzyści z posiadania free-PEMF są nieograniczone. Od profilaktyki zdrowotnej, poprzez działanie antystresowe, relaksacyjne, obniżające ciśnienie i poprawiające cyrkulację krwi, do przeciwbólowego, przeciwobrzękowego, gojąco-regenerującego, anty-reumatycznego, przyspieszające leczenie kontuzji, detoksykacyjnego, harmonizującego i wiele innych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres:

ntvwroclaw@gmail.com

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 16 osób, dlatego będzie liczyła się kolejność zgłoszeń. Osoby, które dostaną zwrotnie potwierdzenia zgłoszenia prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł na konto:

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia RIAD

23 88821032 2001 0027 1934 0002

PBS Kędzierzyn-Koźle

z dopiskiem „Warsztaty free-PEMF w dniu….” (wpisując jeden z podanych terminów ).

Pozostałą część kosztów warsztatów będzie można wpłacić bezpośrednio przed warsztatami.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Warsztaty Free-PEMF w Sobótce

 1. vv pisze:

  ..ome..na,

  „vv do Qcypa:
  ..psłuchaj,… kompletny dupku niewolniku Wjota,… nie wszyscy są i nie wszyscy muszą być dupkami i niewolnikami WJota,.. jej niewolnikami są tylko dupki,.. nawet nie kompletne jak ty ale dupki, nie szanujący siebie i swego..

  on wie lepiej, że był, jest i będzie tylko dupą do buicia swego NadJota..

  ^
  a co ty tu rozumiesz pod słowem „Wjot NadJot ?”

  ..kucipie się nie pochwaliło?,.. to nad się wyniesione przez ogłupiałe współczesne ludziska już dyć mocno zaprzedane demonom i dyć już mocno wynaturzone barachło zwane przez nich na ich zgubę Wyższą Jaźnią lub Nadjaźnią,.. to pasożytniczy demon , demoniczny pasożyt strojący się im na ich Boga i wielbiony przez nich jako ich Bóg,… ciut młodszy i niewiele mniejszy od gorszego i starszego ich demona, zwanego przez nich Duszą…

 2. sesia pisze:

  nikt nie wyrwie mi serca…

  • sesia pisze:

   a już na pewno z powodu uwielbienia do poprawionego wzoru na gęstość jaki napisałam mając sześć lat…

   żadna szmata na moim wietrze…

 3. Qcyp pisze:

  Każdy z nas dzieli Wyższą Jaźń z ośmioma innymi osobami na Ziemi!

  • Kiara pisze:

   Qcyp pisze:
   7 listopada 2017 o 05:41

   Każdy z nas dzieli Wyższą Jaźń z ośmioma innymi osobami na Ziemi!

   *** TAK, JEŻELI JEST HYBRYDĄ TAK JEST. a może być nawet więcej klonów z jednej matrycy energetycznej.. tylko później okazuje się że wszyscy maja taką samą pamięć przeszłych wcieleń wgraną…. 🙂 🙂 było 10 Napoleonów albo 10 Kleopatr. 🙂

   KAŻDY CZŁOWIEK DUCHOWY TO JEDNA ISTOTA DUCHOWA, KTÓRA W KAŻDYM WCIELENIU MA TYLKO JEDNĄ KREACJĘ MATERIALNĄ… CZŁOWIEKA DUCHOWEGO.

   Rety jakie jeszcze głupoty ludzie będą propagowali dla błyśnięcia brakiem posiadania mózgu?

   Kiara.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.