Warsztaty free-PEMF

Twój biorezonans
Pierwszy taki projekt w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu widzów NTV organizujemy, wspólnie z twórcą projektu biotronika.pl Krzysztofem Czobą oraz z Fundacją RIAD, warsztaty budowy własnych urządzeń free-PEMF do stymulacji pulsującym polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości np. naturalnymi wibracjami Ziemi.

Celem warsztatów jest umożliwienie osobom, które chcą posiadać urządzenia biorezonansowe, a nie mają wystarczającej wiedzy i umiejętności na samodzielne złożenie tych urządzeń po okiem instruktora. Szczegółowe informacje o urządzeniu i wykorzystaniu free-PEMF znajdziesz na stronie: biotronika.pl

Każdy z uczestników samodzielnie złoży własny zestaw free-PEMF na warsztatach, zostanie przeszkolony z jego obsługi.

Warsztaty są jednodniowe, trwające od godziny 10:00 do 18:00. Adres warsztatu 14 października: Wrocław, Hotel „Kamienica pod aniołami”, ul. Kazimierza Wielkiego 33, 3 piętro, sala konferencyjna (przycisk w windzie: 3+)

http://kamienicapodaniolami.pl/

Cena warsztatów wynosi 600 zł od osoby. W cenie uwzględniono koszt elementów składowych urządzenia.

Korzyści z posiadania free-PEMF są nieograniczone. Od profilaktyki zdrowotnej, poprzez działanie antystresowe, relaksacyjne, obniżające ciśnienie i poprawiające cyrkulację krwi, do przeciwbólowego, przeciwobrzękowego, gojąco-regenerującego, anty-reumatycznego, przyspieszające leczenie kontuzji, detoksykacyjnego, harmonizującego i wiele innych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres:

ntvwroclaw@gmail.com

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 16 osób, dlatego będzie liczyła się kolejność zgłoszeń. Osoby, które dostaną zwrotnie potwierdzenia zgłoszenia prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł na konto:

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia RIAD

23 88821032 2001 0027 1934 0002

PBS Kędzierzyn-Koźle

z dopiskiem „Warsztaty free-PEMF w dniu….” (wpisując jeden z podanych terminów ).

Pozostałą część kosztów warsztatów będzie można wpłacić bezpośrednio przed warsztatami.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.