Warsztaty z Agnieszką Ziembińską w Sobótce

                   Warsztaty z Agnieszką Ziembińską w Sobótce

W Totalnej Biologii (Recall Healing) w celu odkodowania własnego wzorca narodzin używa się Projektu Celu. Uświadamiając sobie nasze programy z dzieciństwa uwalniamy się od nich, od programów, schematów i wzorców sterujących naszym życiem, którymi obciążeni zostaliśmy w czasie okołoporodowym uwalniamy potencjał, z jakim przychodzimy na świat. Uświadamiając sobie, dlaczego i po co żyje zyskujemy dostęp do prawdziwej esencji. Zaczyna pojawia się w naszym życiu to, czego nam brakowało, zaczynamy aktywować swój własny, nienarzucony przez nikogo cel.

Podczas warsztatu będziemy omawiać plan celu, czyli podstawowy program – cel nieświadomy przyjęty przez dziecko w okresie okołoporodowym, które później, w całym swoim życiu dąży do jego realizacji. Cel ten wynika z atmosfery, zdarzeń i emocji, których doświadczali rodzice lub jedno z nich niedługo przed poczęciem dziecka, w chwili poczęcia, w okresie ciąży, podczas narodzin i w 1 roku po porodzie.

Każdy z nas realizuje cel zgodny z planem wykreowanym przez jego twórców – biologicznych rodziców. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to rodzice tworzą plan dla swojego dziecka i tym samym wyznaczają mu swój cel, zanim jeszcze przyjdzie na świat. Psychologiczny konflikt rodziców z okresu Projekt Cel staje się konfliktem ich dziecka. To wszystko dzieje się poza naszą świadomością i dopóki nie uświadomimy sobie tych mechanizmów jesteśmy zobowiązani do realizowania przypisanego nam przez rodziców celu.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Ziembińska.
Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, konsultantka/terapeutka Recall Healing, specjalistka Ustawień Hellingerowskich, trenerka, terapeutka Gestalt, malarka, arteterapeutka.
Prowadzi sesje Recall Healing.
W nowatorski sposób wykorzystuje ustawienia Helingerowskie w połączeniu z Recall Healing. Wykorzystuje w tym celu m.in. drzewo genealogiczne i projekt cel. Prowadzi treningi oraz terapie indywidualne pomagające uświadomić sobie wpływ doświadczeń klanu rodzinnego na los następnych pokoleń oraz wskazujące możliwości przerwania niekorzystnych programów decydujących o jakości naszego życia.
Ma wieloletnie doświadczenia w pracy psychologa i psychoterapeutki. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do uczestników i uczestniczek warsztatów. Jest niezwykle empatyczna

Czas warsztatów 2 dni – cena 600 zł
zapisy: Agnieszka Ziembińska: +48507053125
mail: agaziembinska@gmail.com

Sesje Indywidualne: 29 styczeń 2018r.
Miejsce : Sobótka

 

ZAPRASZAMY


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.