XVII Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 28-30 czerwca 2019 roku w Sulistrowicach

Program  XVII Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu” 2019 w Sulistrowicach.

 

Program XVII Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu” 28 -30 czerwca 2019

Organizatorzy: Janusz Zagórski, Fundacja Alterpedia. Patronat NTV i „Czwarty Wymiar”

Scena A – 28.06.2019 – Piątek:

08:00-08:45 Ania Kotela-zajęcia z Qi gong . Zapraszamy do wspólnej porannej praktyki.

09:00-09:40 Kasia Kulas-poranne zajęcia z Qi gong. Zapraszamy do wspólnej praktyki.

10:00-10:20 Oficjalne rozpoczęcie programu – Janusz Zagórski i Fundacja Alterpedia.

10.20-10.50 Irena Bambor, Małgorzta Dobroń, Katarzyna Jastrzębska – „ I Pan Bóg stworzył chwasty”

10.50-11.30 Krzysztof Adam Wolski – Życie i produkcja ekologicznych win w Południowej Afryce a zdrowie człowieka

11.30-11.40 Komunikaty organizacyjne

11:40-12:05 Ekowioska BHRUGU ARANYA -Miejsce gdzie Ekologia spotyka się z Duchowością”-Jarek Bizberg i Parvati.

12:05-12:50 Bożena Tobiasz-Trójpodział społeczny Rudolfa Steinera, Edukacja z inspiracji pedagogiki steinerowskiej, Biodynamika w nurcie Marii Thun.

12:45-13:15 Mgr Halinka Jurkowska Instytut Biolit z Zachodniej Syberii-„Właściwa ekologia-zabezpieczenie zdrowia. Badania syberyjskich naukowców”.

13:15-13:55 Eko Centrum ICPPC Jadzia Łopata i Julian Rose-„Twórcze rozwiązania na eko problemy”.

13:55-14:20 Zbyszek Sadowski -rolnictwo ekologiczne w Świebodzicach -” Czy wydajne i nowoczesne rolnictwo służy naturze i człowiekowi”.

14:20-14:45 Robert Wagner „Rolnictwo ekologiczne”-metody upraw ekologicznych oraz problemy związane z produkcją ekologiczną.

14:45-15:15 Wioska ekologiczna „Anielskie ogrody” Bogdan Kasperski-„Ekologiczny ogród na słabej ziemi, który jest spiżarnią apteką i miejscem odpoczynku dla rodziny”.

15:15-15:40 Eko Brzozówka – Paweł i Agnieszka Fijałkowscy – „Konopie w uprawie, zdrowiu i budownictwie”.

15:40-16:05 Monika Podsiadło -Permakultura –droga do samowystarczalności.

16:05-16:30 „Sokole Ranczo” Krzysztof i Bartosz Filapek-Rodowe siedlisko według koncepcji Anastazji.

16:30-16:55 Domy kopułowe i budownictwo z konopi-Studio Sergiel.

16:55-17:25 Osada Rodowa ZWON GORA z Białorusi-Swoją osadę, idee i zasady które są podstawą funkcjonowania tej wiejskiej społeczności, metody naturalnego ogrodnictwa oraz nieco muzyki zaprezentują Osadnicy: AŁŁA MISZURNAJA, ALIAKSANDR KARGIN.

17:25-17:45 Republika Ślężańska na Masywie Ślęży – Janusz Zagórski.

17:45-18:45 Dr Tadeusz Błaszczyk – Zioła chińskie w polskim ziołolecznictwie.

18:45-19:05 Michał Toczyłowski -Zdrowie Jelit a tajemnice Rosyjskie.

19:05-19:25 Wiesław Bruzgo -Lawenda, zdrowie, ochrona pszczół.

19:25-19:45 Izabela Woś-„Akademia Miodu ze Starej Pasieki”.

19:45-20:15 Mariusz Piotrowski – bretarianizm od strony naukowej.

20:15-20:45 Bartosz Filapek-„Czy sportowiec może być na diecie witariańskiej?”.

20:45-22:00 Projekt „Odmładzanie na Surowo” Agnieszka Juncewicz i Mariusz Budrowski-„B12, Omega 3, D3Mity czy kity, czyli co jest niezbędne a po czym grozi nam hiperwitaminoza?”.

Scena A 29.06.2019 Sobota:

08:00-08:45 Ania Kotela-zajęcia z Qi gong . Zapraszamy do do wspólnych porannych ćwiczeń.

09:00-09:40 Kasia Kulas-poranne zajęcia z Qi gong. Zapraszamy do wspólnej praktyki.

09:40-09:55 Medytacja w intencji pokoju i harmonii w nas, w Polsce i na Świecie-poprowadzą Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel.

10:00-10:20 Parvati ( Fran Rosen-Bizberg)-“Joga i Medytacja dla Dzieci. Program redukcji stresu”.

10:20-10:45 Indubhuszan Dasa Arja-” fundamentalne terminy Wedyjskie i boskie zasady i prawa”.

10:45-11:10 Ryszard Waluś-„Jogasutry-starożytnytraktat o jodze”.

11:10-11:40 Prof. Dr hab. Joanna Sachs -Joga w Bhagavatgicie.

11:40-12:00 Związek Ajapa Joga – Piotr Moskalik – Kim Jestem? Odwieczne poszukiwanie…

12:10-12:50 Czesław Białczyński-Słowiańskie korzenie a wolność, suwerenność i demokracja bezpośrednia.

12:50-13:10 Tadeusz Strzępek, Janusz Zagórski, Dominika Dominiak- O Stachu z Warty – Stanisławie Szukalskim

13:10-13:30 Dominika Dominiak-starożytne mantry z różnych tradycji duchowych w stylu reggae.

13:30-13:50 Monika Półrolnik- Nasza Prawdziwa Natura – Słowiańska Gimnastyka Kobiet – wykład z elementami pokazu.

13.50-14.15 Koncert Jarucha – Vedamir – Przebudzenie Lehitów

14.15-14.45 Marek Taran – Templariusze i Katedry Notre Dame Nasza Pani – największy sekret zakonu

14.45-15.30 Igor Witkowski – „Przemiany Ziemi w aktualnej perspektywie”

15.30-16.15 Grzegorz Skwarek – „Astrologia wedyjska kluczem do wyjścia z Matrixa

16.15-17.00 Miłosz Wymazała „Sprzyjaciele” – Jak samemu zrobić Ormus z soli ? (pokaz) i kilka słów o mądrych książkach

17.00-17.30 Jarosław Dobrucki – „Anunaki” – stworzenie człowieka i cywilizacji na ziemi

17.30-18.00 Adam Kaczmarek – UFO – pozaziemska aktywność – tajny rząd

18.00-19.00 Janusz Zagórski – „Oni już tu są”

19.00-19.20 Iwona Litewczuk – „Uzdrowicielska moc minerałów”

19.20-19.50 Egipt – relacja z wyprawy śladami starożytnej cywilizacji – Agnieszka Jurko, Janusz Zagórski, Dominika Dominiak

19.50-20.30 Franc Zalewski – „Tajemnice starożytnych technologii”

20.30-21.00 Bogdan Głowacki – „Przekaz od wody dla Nowego Świata”

21.00–22.00 Rasmus Gaupp-Berghausen (inżynier,współpracownik dr Masaru Emoto) – „Woda doświadczenia Masaru Emoto w oczach bezpośredniego uczestnika.

Scena A  – 30.06.2019 Niedziela


08:00-08:45
Ania Kotela- zajęcia z Qi gong . Zapraszamy do wspólnych porannych ćwiczeń.

09:40-09:55 Medytacja w intencji pokoju i harmonii w nas, w Polsce i na Świecie-poprowadzą Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel.
09:00-09:40
Kasia Kulas-poranne zajęcia z Qi gong. Zapraszamy do wspólnych zajęć.

10:00-10:15 Janusz Zagórski-rozpoczęcie programu.

11:15-11:45 Wojciech Dobrzyński -Koniec cywilizacji pieniądza dłużnego-wolność niekoncesjonowana.

11:45-12.15 Działania i plany grupy inicjatywnej „My wolni ludzie”.

12.15–13.00 Finał eksperymentu Demokracja Bezpośrednia na Harmonii Kosmosu w formie E-Głosowania.

13.00- 13.30 Dyskusja: DLACZEGO środowiska niezależne przegrały ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego? Prowadzi Janusz Zagórski

13:30-14:00 Zatrzymać 5G – Ewa Pawela

14.00-14.30 Jerzy Zięba – „Zdrowi Polacy w zdrowej Polsce” – połączenie telefoniczne z USA

14:30-14:45 Wystąpienie Burmistrza Sobótki – Mirosława Jarosza.

14:45-15.15 Wolna trybuna Wolnych Ludzi

15:1516.45 Konkursy z prezentami od wystawców

16.4517.00 Zakończenie XVII Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”.

Scena B  – 28.06.2019 r.  – Piątek

10:00-10:30 Kontrowersje wokół Jana od Boga sytuacja na dzień dzisiejszy krótki opis działania łóżka kryształowego Marian Fiedorowicz i Klaudiusz Kulas.

10:30-11:00 Eugeniusz Winiecki- Znaczenie żywej wody , czystego powietrza oraz pożywienia bez patogenów dla zdrowia człowieka.

11:00-11:30 Ryszard Walczak- niezwykłe właściwości kryształowej wody.

11:30-12:00 Akademia Słowiańska – Wiesław Glancer – Tożsamość Narodów Słowiańskich

12:00-12:30 Polska Akademia Zdrowia- Inga Inglot „Hirudoterapia- leczenie za pomocą pijawek „.

13:00-13:30 Konopie w Przemyśle i Medycynie – Jarosław Stadnik.

13:30-14:00 Akademia Boleriozy – „Kontrowersje w diagnostyce i leczeniu boreliozy oraz nowoczesne rozwiązania fitoterapii w boreliozie”

14:00-14:30 Irmina Mrozowicz Szmidt- „Energetyka Człowieka a Fizyczność – jak szukać prawdziwych przyczyn chorób”.

14:30-15:00 Jadwiga Kalinowska – Kowalik: „Zakłamane nałogi i ratunek Kudzu Root”.

15:00-16:00 Zuzanna Rzepecka- „Dlaczego adaptogeny są bardziej skuteczne niż zwykła suplementacja”.

16:00-16:30 Norbert Czerniak -„Profilaktyka z punktu widzenia Ayurvedy i Yogi”.

16:30-17:00 Beata Polek- „Ziołolecznictwo i zastosowanie ziół w kosmetykach”.

17:00-17:30 Zeno Howiacki- Moje Camino – dziennik uczuć prowadzony w drodze do Santiago de Compostela

17:30-18:00 Grażynka Mikołajczyk- „Joga śmiechu- zapraszamy do wspólnego śmiania się”.

18:00-18:30 Ryszard Piotr- „Jak przeżyć w chemicznej dżungli, naturalne odżywianie, samodzielne suplementy”.

18:30-19:00 Piotr Łysoniecki- „Medycyna chińska i dietetyka TCM – czy aby na pewno dla nas?

19:00-19:30 Jarek Bizberg- “Uzdrawiaj atmosferę, ziemię i siebie” – „Agnihotra i jej znaczenie we współczesnym świecie”.

19:30-20:00 Romuald Kosznik- „Nie bój się raka czyli Totalna Biologia w praktyce „.

20:00-20:30 Tadeusz Miszczak- „Organizm, genialny lekarz – homeostaza”.

20:30-21:00 Marek Roland – LEDiet w spowolnieniu starzenia się o 40 procent – dr Marek Roland.

21:00-21:30 Olga Pietkiewicz – LEDiet w budowie tkanek organizmu.

21:30-22:00 Grzegorz Ślezak- „Lecznicze głodówki”.

Scena B – 29.06.2019 – Sobota:

10:00-10:30 Zofia Buczma ( Veni) – „Wpływ Drzew na byt Człowieka i jego rozwój duchowy”

10:30-11:00 Mateusz Bajerski-„Jak rozszerzyć swoją świadomość.”

11:00-11:30 Małgorzata Rosiewicz- Poezja i uzdrawiający Qigong ( ćwiczenia )

11:30-12:00 Grzegorz Korzeniec-„Misy i gongi kute w Polsce – moje początki”

12:00-12:30 Izabela Ołdak- „Zwierzęta Mocy i Szamańskie Koło Życia”

12:30-13:00 Axami Vitra (Mariusz Frey) – Struktura Umysłu ” z pamiętnika Szamana”

13:00-13:30 Jerzy Kryształowiacz- „Rody- energia korzeni”

13:30-14:00 Edward Szypunow- „Zdrowie psychiczne jednostki i system społeczny”

14:00-14:30 Karolina Górecka i Krzysztof Fijałkowski-„Poród lotosowy drogą do świadomego rodzicielstwa”

14:30-15:00 Regina Sidorkiewicz- rysowanie aury człowieka

15:00-15:30 Witalis Kobus- Fenomen uzdrawiania bioenergią według Domancica

15:30-16:00 Krzysztof Kruk- Bioterapia i indywidualna technika z intonowaniem mantry Om w trakcie zabiegów

16:00-16:30 Beata Socha (Bioenergoterapeutka Beatris) – „Dostrajanie się do częstotliwości Boga w nas”

16:30-17:00 Sebastian Glania- „Co to jest energia i jak ją pozyskiwać na co dzień? Ujawnienie 5 000-letniej wiedzy starożytnych Mistrzów, która daje wskazówki, jak z korzyścią dla obu stron, radzić sobie z agresją czy kłótnią.”

17:00-17:30 Adam Klone-„Doświadczanie osobistej mocy dzięki praktykom taoistycznym”

17:30-18:00 Iwona Litewczuk- „Duchowość niezbędny element w mojej twórczości”

18:00-18:30 Regina Bukowska – „Świadomość wizerunku w duchowości, zdrowiu i w biznesie”

18:30-19:00 Kaya Stefaniak- Rewolucyjne działanie osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej oraz Plasma IQ pen

19:00-20:00 Daniel Kubach ( Anioł Biznesu)-Efektywność w działaniu-prezentacja z wykładem

20:00-20:30 Katarzyna Krawiec -„Biznesowe inspiracje polek na świecie”

20:30-21:00 Katarzyna Królikowska (Mentorka Instytutu HearthMath)- „Koherencja Kwantowa”

21:00-21:30 Marek Tomczak-” Wpływ mechanizmów socjologiczno – psychologicznych na ilość wolnej uwagi”

21:30-22:00 Sławek Szerer- moja twórczość i Atlantyda

Scena B  – 30.06.2019  – Niedziela:

10:00-11:00 Rasmus Gaupp-Berghausen- „Sound of Soul”-aparatura tworząca muzykę serca w 432 hz projektu Dr. Emoto.

11:00-11:30 Artur Stanek- „Wolna energia – kolekcja wiedzy o życiu i twórczości Lester’a Hendershot’a”.

11:30-12:00 Piotr Pokrywka-„„Zdrowienie okiem Akademii Długowieczności”.

12:00-12:30 Edyta Borzymowska- “Jak żyć łatwo, lekko i przyjemnie”.

12:30-13:00 Idalia Raganowicz-„Żyj prawdziwie a będziesz zdrów”.

13:00-13:30 Indu-„Kosmologia wedyjska i konsekwentnie hierarchia we wszechświecie”.

13:30-14:00 Ania Garncarek- “ Wiedza o Energiach w praktyce “.

14:00-14:30 Małgorzata Wołukanis-„Nowe makro zjawiska w naszych podświadomościach”.

14:30-15:00 Krzysztof Orłowski i Dorota Wenus ( Zespół Terapii Świadomości)-„SZTUKA SAMOPOZNANIA”.

15:00-15:30 Karol Patyjewicz- „Numerologia odkłamana”.

15:30-16:00 Dorota Hałdyń – Biel- ” Uzdrowienie Międzypokoleniowe.

16:00-16:30 Robert Kwiatek- wielopoziomowa mapa zdrowia – „Przyczyny chorób i możliwości uzdrawiania „.

Zakończenie

Scena C   – 30.06.2019 r.  – Piątek:

10:00-11:30 Włodek Łagocki- prekursor Maha Jogi w Polsce, autor 40000 haseł do encyklopedii PWN- „Praca z ciałem i oddechem według Maha-jogi- wykład i zajęcia praktyczne”.

11:30-12:15 Andrzej Sartys- joga kundalini z przekazu od Jogi Bhajana- „Zdrowy Kręgosłup – praktyka”.

12:15-13:00 Piara Ravi (Natalia Norko)- Warsztat Mocy z Kundalini Jogi z Gongiem.

13:00-14:30 Fizyczny i duchowy wymiar Aikido- wykład + warsztat poprowadzą wykwalifikowani trenerzy Aikido: , Piotr Masztalerz ( stopień 6 DAN), Przemek Gawroński (stopień 5 DAN), Paweł Zajc ( stopień 2 DAN), Michał Kruk ( stopień 1KYU), Tomasz Madejski ( stopień 1 DAN).

14:30-15:15 Wioletta Tuchowska- „Świadomość kobiecości” – prelekcja plus mini warsztat

15:15-16:00 Anna Taran- „Kobieta Kompletna- taniec i sztuka”.

16:00-17:30 Marek Taran „Kobieta- Świątynia Światła” – wykład + warsztat

17:30-18:15 Robert Zabielski i Bogumiła Małota- Spektakl – Celebracja Mądrości Pierwszego ŻRÓDŁA na temat współtworzenia.

18:15-19:00 Malwina Stach- „Pokochaj Swój Cień”.

19:00-19:45 Grażynka Mikołajewicz- „Miłość Hawajska Aloha- pokaz masażu Lomi Lomi Nui”.

19:45-20:30 Jadwiga Spychała- Decoding- „Jakie kody, inaczej wzorce myślowe nam towarzyszą od dzieciństwa i jak wpływają na nasze życie?”.

20:30-21:15 Ewa May – LFT life coach z Australii- „Sekrety manifestacji intencji” – wykład i mini warsztaty praktyczne.

21:15-22:00 Sabina Piłat i Artur Leszczowski- „Harmonia w miłości” – wykład plus warsztat

Scena C   – 29.06.2019 r. – Sobota:

08.15-9.45 Monika Półrolnik – Słowiańska Gimnastyka Kobiet: Nasza prawdziwa natura – zajęcia praktyczne

10:00-11:30 Projekt „Odmładzanie na surowo” Agnieszka Juncewicz i Mariusz Budrowski- ” Czy CUKRZYCA jest przedsionkiem do większości chorób cywilizacyjnych?

11:30-12:15 Bartosz Filapek- „Jaki wpływ ma energia jedzenia na nasze zdrowie”.

12:15-13:00 Teresa Łabazewicz- ” Kontrowersyjna szczepionka przeciw wirusom HPV – czy skuteczna, bezpieczna i potrzebna? – prezentacja Białej Księgi HPV

Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu „Dobrostan”

13:00-14:30 Dr Tadeusz BłaszczykUprawa ziół chińskich w Polsce

14:30-15:15 Piotr Kołacz- Andaluzyjski sposób na zachowanie zdrowia stosowany w Ośrodku Naturoterapii ” Clinica Natura”.

15:15-16:00 Mgr Halina Jurkowska Instytut Biolit z Syberii- Nowe podejście do zdrowia jelit. Autorski program naukowy Instytutu Biolit- warsztaty”.

16:00-16:45 Jadzia Łopata i Julian Rose – Ekocentrum ICPPC – „Zbuduj swoją arkę”.

16:45-17:15 Krzysztof Kazmierowicz – „Feng Shui czyli sposób na szczęście oraz medytacja z Perłą Smoka”.

17:15-17:45 Ireneusz Mielec- „Jak wykorzystać Feng Shui dla zdrowia”.

17:45-18:35 Domy Kopułowe- „Świadome kształtowanie energii i wpływ kształtów na życie „.

18:35-19:45 Eko Brzozówka – „Zastosowanie konopi dla zdrowia i w budownictwie”.

19:45-20:30 Dominik Strzelecki – „Fale mózgowe a stany umysłu”

20:30-21:15 Mieczysław Bielak-„Ekonomia dobrego bytu”.

21:15-22:00 Tadeusz Owsianko- „Centralne zmiany na progu dzisiejszego Wszechświata”.

Scena C  –  28.06.2019 r.   – Niedziela:

08.15-9.45 Monika Półrolnik – Słowiańska Gimnastyka Kobiet: Nasza prawdziwa natura – zajęcia praktyczne

10:00-10:45 Bożena Tobiasz- „Woda, Schauberger, miedź, energetyzowanie preparatami biodynamicznymi i żywa muzyka”

10:45-11:30 Monika Podsiadła- „Jak hodować dżdżownice kalifornijskie w domu” – warsztat

11:30-12:15 Karolina Kryczka- „Leczenie niepłodności”

12:15-13:00 Karol Patykiewicz- „Numerologia odkłamana”

13:00-13:45 Dominika Brzeżańska- “Gdzie spotykają się Ciało – Umysł i Duch”

13:45-14:30 Agnieszka Ziembińska- Wykład i warsztat z totalnej biologii, drzewa genealogicznego i medycyny tybetańskiej

14:30-16:00 Ireneusz Mielec- „Jak wykorzystać piramidę dla zdrowia i szczęścia ludzi”

Zakończenie

Scena D –  Ognisko – 30.06.2019 r. Piątek:

22:00-22:15 Marzena Tomaszczak- Kryształowe BAJKI- na siłę moc, miłość i dobry wybór i poezja „Kryształowe Przebudzenie” przekazy, medytacja.

22:15-23:00 Koncert- Przemysław Paśko i zespół „CO TO”.

23:00-23:45 Tomasz Motyka- premiera płyty „Jesteśmy wyjątkowi” i wybrane utwory z płyty „Nie poddawaj się”.

23:45-00:30 Koncert- Jaruha i Cezary Stawski – Vedamir – premiera płyty „Przebudzenie Lehitów”.

00:30-01:10 KIRTAN- wspólne śpiewanie mantr poprowadzą: Dominika Dominiak ( Devi) i Natalia Norko ( Piara Ravi).

01:10-02:00 KRIS -Krzysztof Zadrożny- wewnętrzna podróż – opowieści po północy- gitara elektroklasyczna.

02:00-02:30 Koncert- Grzegorz Korzeniec „Harmonia Przestrzeni – Magia dźwięku minerałów”.

02:30-03:15 Koncert- Marek Tomasz Tomczak i Kornela Biernacka” Misterium gongów”.

Scena D – Ognisko – 30.06.2019 r.   – Sobota

22:15-22:55 Koncert Macieja Blumkowskiego pt. „Nic nie wiem”.

22:55-23:40 Koncert reggae- Bajarz spod Zamku „No i taka Baja”.

23.40-00.30 Koncert AK – 47

00.30-01.15 „Vibraciones de Amor – Wibracje miłości” – Filip Ziółkowski i Juanita Pena

01.15-02.00 Koncert „DOONTKI FRACTAL VIBRATIONS” – Grzegorz Kot (strings and effects) and Goran Dimitrijevski (percussions).

02.00-03.00 Tomasz Niewiadomy – (Organic Art Syntony) – Medycyna dźwięku 4 kierunków (gongi, instrumenty archaiczne).

Scena E (bez nagłośnienia) – 29.06.2019 – Sobota:

10.30-12.00 Uniwersalna bajka familijna – ćwiczenia poruszające zmysły odczuwania – Robert Zabielski i Bogumiła Małota

12:00-14:00 Medytacje z bębnem matki (Motherdrum) z kamieniami i paleniem roślin-Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel.

16:00-18:00 Medytacje z bębnem matki (Motherdrum) z kamieniami i paleniem roślin-Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel.

18:00-19:00 Koncert „Music Medicine”- Martyna Gibes – wokal, ukulele, flet,drumla,dulcimer appalahijski, gitara akustyczna Tomasz Chodnik (SideWalk) – instrumenty rytmiczne (bębny), didgeridoo, gitara akustyczna,wokal.

19:00-19:45 Ania Gardzilewicz, Włodek Brzeziński – Spotkania z hawajską pieśnią i tańcem.

21:10-21:45 Agnihotra- Uzdrawiaj Atmosferę, Ziemię i SIEBIE”- poprowadzi Jarek Bizberg.

Scena E (bez nagłośnienia) –  30.06.2019 r.  – Niedziela:

11:00-13:00 Medytacje z bębnem matki (Motherdrum) z kamieniami i paleniem roslin-Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel.

14:00-16:00 Medytacje z bebnem matki (Motherdrum) z kamieniami i paleniem roślin-Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel.

———————————————————————————————————-

W czasie Zlotu od 10 rano 28.06.2019 (piątek) do 12.00 30.06.2019 (niedziela)odbędzie się głosowanie nad zestawem pytań przygotowanych przez portal: wolniludzie.net 

Trzeba się zarejestrować i wejść w zakładkę – E-głosowania. Będą to pierwsze ćwiczenia z obszaru E-Demokracji.

Koszty uczestnictwa w Zlocie:

Karnet na 3 dni wraz z miejscem w własnym namiocie – 100 zł

Karnet na 3 dni bez miejsca w własnym namiocie – 80 zł

Pojedynczy bilet na piątek lub sobotę lub niedzielę – 40 zł

Zakup w miejscu imprezy!

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.