XVII Zlot Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 28-30 czerwca 2019 roku w Sulistrowicach

 

Program wykładów na XVII Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2019 w Sulistrowicach.

Program realizowany na scenie A w dniach 28-29-30 czerwca 2019 r

Scena A

Tytuł

Rozpoczęcie programu- Janusz Zagórski i Fundacja Alterpedia

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 10:00 – 10:20

Tytuł

Ekowioska BHRUGU ARANYA – Miejsce gdzie Ekologia spotyka się z Duchowością”- Jarek Bizberg i Parvati

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 11:40 – 12:05

Tytuł

Bożena Tobiasz- Trójpodział społeczny Rudolfa Steinera, Edukacja z inspiracji pedagogiki steinerowskiej, Biodynamika w nurcie Marii Thun

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 12:05 – 12:50

Tytuł

Mgr Halinka Jurkowska Instytut Biolit z Zachodniej Syberii- „Właściwa ekologia- zabezpieczenie zdrowia. Badania syberyjskich naukowców”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 12:45 – 13:15

Tytuł

Eko Centrum ICPPC Jadzia Łopata i Julian Rose- „Twórcze rozwiązania na eko problemy”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 13:15 – 13:55

Tytuł

Zbyszek Sadowski – rolnictwo ekologiczne w Świebodzicach – ” Czy wydajne i nowoczesne rolnictwo służy naturze i człowiekowi”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 13:55 – 14:20

Tytuł

Robert Wagner „Rolnictwo ekologiczne”- metody upraw ekologicznych oraz problemy związane z produkcją ekologiczną

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 14:20 – 14:45

Opis

Tytuł

Wioska ekologiczna „Anielskie ogrody” Bogdan Kasperski- „Ekologiczny ogród na słabej ziemi, który jest spiżarnią apteką i miejscem odpoczynku dla rodziny”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 14:45 – 15:15

Tytuł

Eko Brzozówka – Paweł Fijałkowski i Agnieszka …”Konopie w uprawie, zdrowiu i budownictwie”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 15:15 – 15:40

Tytuł

Monika Podsiadło – Permakultura – droga do samowystarczalności.

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 15:40 – 16:05

Tytuł

„Sokole Ranczo” Krzysztof i Bartosz Filapek- Rodowe siedlisko według koncepcji Anastazji

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 16:05 – 16:30

Tytuł

Domy kopułowe i budownictwo z konopi- Studio Sergiel

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 16:30 – 16:55

Tytuł

Osada Rodowa ZWON GORA z Białorusi- Swoją osadę, idee i zasady które są podstawą funkcjonowania tej wiejskiej społeczności, metody naturalnego ogrodnictwa oraz nieco muzyki zaprezentują Osadnicy: AŁŁA MISZURNAJA, ALIAKSANDR KARGIN

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 16:55 – 17:25

Tytuł

Republika Ślężańska na Masywie Ślęży- Janusz Zagórski

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 17:25 – 17:45

Tytuł

Doktor Tadeusz Błaszczyk- Ziołolecznictwo

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 17:45 – 19:00

Tytuł ( czekamy na potwierdzenie )

Jarna – wioska ekologiczna w Szwecji ( bank alternatywny, szpital alternatywny, szkoła Steinerowska, 18 aglomeracji)

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 19:00 – 19:45

Tytuł

Mariusz Piotrowski- bretarianizm od strony naukowej

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 19:45 – 20:15

Tytuł

Bartosz Filapek- „Czy sportowiec może być na diecie witariańskiej?”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 20:15 – 20:45

Tytuł

Projekt „Odmładzanie na Surowo” Agnieszka Juncewicz i Mariusz Budrowski- „B12, Omega 3, D3Mity czy kity, czyli co jest niezbędne a poczym grozi nam hiperwitaminoza?”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 20:45 – 22:00

Tytuł

Marzena Tomaszczak- KRYSZTAŁOWE BAJKI- na siłę moc, miłość i dobry wybór i poezja „Kryształowe Przebudzenie” przekazy, medytacja

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 22:00 – 22:15

Tytuł

Koncert- Przemysław Paśko i zespół „CO TO”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 22:15 – 23:00

Tytuł

Ania Kotela- zajęcia z Qi gong . Zapraszamy do wspólnej porannej

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 08:00 – 08:45

Tytuł

Kasia Kulas- poranne zajęcia z Qi gong. Zapraszamy do wspólnej

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 09:00 – 09:45

Tytuł

Medytacja w intencji pokoju i harmonii w nas, w Polsce i na Świecie- poprowadzą Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 09:00 – 09:15

Tytuł

Parvati ( Fran Rosen-Bizberg)- “Joga i Medytacja dla Dzieci. Program redukcji stresu”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 10:00 – 10:20

Tytuł

Indubhuszan Dasa Arja- ” fundamentalne terminy Wedyjskie i boskie zasady i prawa”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 10:20 – 10:45

Tytuł

Ryszard Waluś- „Jogasutry- starożytny traktat o jodze”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 10:45 – 11:10

Tytuł

Prof. Dr hab. Joanna Sachs – Joga w Bhagavatgicie

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 11:10 – 11:40

Tytuł

Dominika Dominiak- starożytne mantry z różnych tradycji duchowych w stylu reggae

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 11:40 – 12:00

Tytuł

Czesław Białczyński- Słowiańskie korzenie a wolność, suwerenność i demokracja bezpośrednia

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 12:10 – 12:50

Tytuł

Tadeusz Strzępek, Janusz Zagórski, Dominika Dominiak- O Stachu z Warty – Stanisław Szukalski

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 12:50 – 13:10

Tytuł

Reżyser Irek Dobrowolski: moje filmy : „Struggle” – zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego i rodzina DiCaprio, „Tajemnica Templariuszy”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 13:10 – 13:50

Tytuł

Koncert- Jaruha i Vedamir premiera płyty „Przebudzenie Lehitów”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 13:50 – 14:15

Tytuł

Marek Taran- Templariusze i Katedry Notre Dame Nasza Pani- największy sekret zakonu”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 14:15 – 14:45

Tytuł

Igor Witkowski-„Przemiany na Ziemi w aktualnej perspektywie”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 14:45 – 15:30

Tytuł

Aleksander Koptelov- „Od statków kosmicznych po uzdrawianie”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 15:30 – 16:15

Tytuł

Roman Nacht- „Kosmos, ludzkość i obecne zmiany na Ziemi”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 16:15 – 17:00

Tytuł

Jarek Dobrucki- „Anunaki , stworzenie człowieka i cywilizacji na Ziemi „

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 17:00 – 17:30

Tytuł

Adam Kaczmarek- ” UFO – pozaziemska aktywność – tajny rząd”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 17:30 – 18:00

Tytuł

Janusz Zagórski- „Ufo oni już tu są”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 18:00 – 18:30

Tytuł

Grzegorz Skwarek- ” Astrologia wedyjska kluczem do wyjścia z matrixa”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 18:30 – 19:00

Tytuł

Iwona Litewczuk- „Uzdrowicielska i magiczna moc minerałów”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 19:00 – 19:20

Tytuł

Egipt-relacja z wyprawy śladami starożytnej cywilizacji Agnieszka Jurko, Janusz Zagórski, Dominika Dominiak

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 19:20 – 19:50

Tytuł

Franc Zalewski- „Tajemnice starożytnych Technologii”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 19:50 – 20:30

Tytuł

Bogdan Głowacki- „Przekaz od wody dla Nowego Świata”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 20:30 – 21:00

Tytuł

Rasmus Gaupp- Berghausen- Inżynier, który współpracował przez 10 lat z Dr. Emoto – „ Woda doświadczenia Masaru Emoto w oczach bezpośredniego uczestnika”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 21:00 – 22:00

Tytuł

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 22:00 – 22:15

Tytuł

Arek- „Winylowa odyseja”- muzyka z płyt winylowych

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 22:15 – niedziela, 30 czerwca 2019 00:00

Tytuł

Ania Kotela- zajęcia z Qi gong . Zapraszamy do wspólnych porannych ćwiczeń.

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 08:00 – 08:45

Tytuł

Kasia Kulas- poranne zajęcia z Qi gong. Zapraszamy do wspólnych zajęć

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 09:00 – 09:45

Tytuł:

Medytacja w intencji pokoju i harmonii w nas, w Polsce i na Świecie- poprowadzą Kasia Gołębiowski i Thomas Hahnel

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 09:00

Tytuł

Janusz Zagórski- rozpoczęcie programu

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 10:00 – 10:15

Tytuł

Wojciech Dobrzyński – Koniec cywilizacji pieniądza dłużnego- wolność niekoncesjonowana

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 11:15 – 11.45

Tytuł

Jerzy Zięba- „Zdrowi Polacy w zdrowej Polsce”

Fakultatywnie: Debaty: Największe zagrożenia dla wolności ludzi w Polsce i na świecie

niedziela a, 30 czerwca 2019 11.45 – 13.30

Tytuł

Działania i plany grupy inicjatywnej „My wolni ludzie”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 13.30 – 14:00

Tytuł

Wystąpienie Burmistrza Sobótki – Mirosława Jarosza

niedziela 30 czerwca 14.00 – 14.15

Tytuł

Dyskusja: DLACZEGO środowiska niezależne przegrały ostatnie wybory do Parlamentu Europejskiego? Prowadzi Janusz Zagórski

Niedziela: 30 czerwca 14.15 – 15.00

Tytuł

Finał eksperymentu Demokracja Bezpośrednia na Harmonii Kosmosu w formie E-Głosowania

niedziela 30 czerwca 15.00-15.45

Tytuł:

Podsumowanie Zlotu

Losowanie nagród

niedziela 30 czerwca

Tytuł

Zakończenie XVII Zlotu Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”

Czas: 17.00

 

Scena B

piątek, 28 czerwca 2019 13:30 – 14:00

Tytuł

Irmina Mrozowicz Szmidt- „Energetyka Człowieka a Fizyczność – jak szukać prawdziwych przyczyn chorób”.

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 14:00 – 14:30

Tytuł

Monika Podsiadła- „Permakultura”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 14:00 – 14:30

Tytuł

Jadwiga Kalinowska -Kowalik: „Zakłamane nałogi i ratunek Kudzu Root”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 14:30 – 15:00

Tytuł

Zuzanna Rzepecka- „Dlaczego adaptogeny są bardziej skuteczne niż zwykła suplementacja”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 15:00 – 15:30

Tytuł

Małgorzata Lew- „Szkodliwość Wi-Fi,  5G i co możemy sami zrobić dla siebie wykorzystując różne technologie”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 15:30 – 16:00

Tytuł

Norbert Czerniak -„Profilaktyka z punktu widzenia Ayurvedy i Yogi”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 16:00 – 16:30

Tytuł

Beata Polek- „Ziołolecznictwo i zastosowanie ziół w kosmetykach”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 16:30 – 17:00

Tytuł

??? Jakub Zemła- Jakub Zemła Prezes Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 17:00 – 17:30

Tytuł

Grażynka Mikołajczyk- „Joga śmiechu- zapraszamy do wspólnego śmiania się”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 17:30 – 18:00

Tytuł

Ryszard Piotr- „Jak przeżyć w chemicznej dżungli, naturalne odżywianie, samodzielne suplementy”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 18:00 – 18:30

Tytuł

Piotr Łysoniecki- „MEDYCYNA CHIŃSKA I DIETETYKA TCM – CZY ABY NA PEWNO DLA NAS?”.

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 18:30 – 19:00

Tytuł

Jarek Bizberg- “UZDRAWIAJ ATMOSFERĘ, ZIEMIĘ I SIEBIE” – „Agnihotra i jej znaczenie we współczesnym świecie”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 19:00 – 19:30

Tytuł

Romuald Kosznik- „Nie bój się raka czyli Totalna Biologia w praktyce „

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 19:30 – 20:00

Tytuł

Tadeusz Miszczak- „Organizm, genialny lekarz – homeostaza”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 20:00 – 20:30

Tytuł

Marek Roland – LEDiet w spowolnieniu starzenia się o 40 procent – dr Marek Roland

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 20:30 – 21:00

Tytuł

Olga Pietkiewicz – LEDiet w budowie tkanek organizmu.

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 21:00 – 21:30

Tytuł

Grzegorz Ślezak- „Lecznicze a głodówki”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 21:30 – 22:00

Tytuł

Zofia Buczma ( Veni) – „Wpływ Drzew na byt Człowieka i jego rozwój duchowy”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 10:00 – 10:30

Tytuł

Mateusz Bajerski-„Jak rozszerzyć swoją świadomość.”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 10:30 – 11:00

Tytuł

Małgorzata Rosiewicz- Poezja i uzdrawiający Qigong ( ćwiczenia )

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 11:00 – 11:30

Tytuł

Grzegorz Korzeniec-„Misy i gongi kute w Polsce – moje początki”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 11:30 – 12:00

Tytuł

Izabela Ołdak- „Zwierzęta Mocy i Szamańskie Koło Życia”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 12:00 – 12:30

Tytuł

Axami Vitra (Mariusz Frey) – Struktura Umysłu ” z pamiętnika Szamana”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 12:30 – 13:00

Tytuł

Jerzy Kryształowiacz- „Rody- energia korzenii”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 13:00 – 13:30

Tytuł

Edward Szypunow- „Zdrowie psychiczne jednostki i system społeczny”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 13:30 – 14:00

Tytuł

Karolina Górecka i Krzysztof Fijałkowski-„Poród lotosowy drogą do świadomego rodzicielstwa”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 14:00 – 14:30

Tytuł

Regina Sidorkiewicz- rysowanie aury człowieka

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 14:30 – 15:00

Tytuł

Witalis Kobus- Fenomen uzdrawiania bioenergią według Domancica

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 15:00 – 15:30

Tytuł

Krzysztof Kruk- Bioterapia i indywidualna technika z intonowaniem mantry Om w trakcie zabiegów

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 15:30 – 16:00

Tytuł

Beata Socha (Bioenergoterapeutka Beatris) – ” Dostrajanie się do częstotliwości Boga w nas”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 16:00 – 16:30

Tytuł

Sebastian Glania- Co to jest energia i jak ją pozyskiwać na co dzień? Ujawnienie 5 000-letniej wiedzy starożytnych Mistrzów, która daje wskazówki, jak z korzyścią dla obu stron, radzić sobie z agresją czy kłótnią.”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 16:30 – 17:00

Tytuł

Adam Klone-„Doświadczanie osobistej mocy dzięki praktykom taoistycznym”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 17:00 – 17:30

Tytuł

Iwona Litewczuk- „Duchowość niezbędny element w mojej twórczości”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 17:30 – 18:00

Tytuł

Regina Bukowska – „Świadomość wizerunku w duchowości, zdrowiu i w biznesie”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 18:00 – 18:30

Tytuł

Kaya Stefaniak- Rewolucyjne działanie osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej oraz Plasma IQ pen

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 18:30 – 19:00

Tytuł

Daniel Kubach ( Anioł Biznesu)-Efektywność w działaniu-prezentacja z wykładem

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 19:00 – 20:00

Tytuł

Katarzyna Krawiec -„Biznesowe inspiracje polek na świecie”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 20:00 – 20:30

Tytuł

Katarzyna Królikowska (Mentorka Instytutu HearthMath)- „Koherencja Kwantowa”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 20:30 – 21:00

Tytuł

Marek Tomczak-” Wpływ mechanizmów socjologiczno – psychologicznych na ilość wolnej uwagi”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 21:00 – 21:30

Tytuł

Sławek Szerer- moja twórczość i Atlantyda

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 21:30 – 22:00

Tytuł

Rasmus Gaupp-Berghausen- „Sound of Soul”-aparatura tworząca muzykę serca w 432hz projektu Dr. Emoto

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 10:00 – 11:00

Tytuł

Artur Stanek- „Wolna energia – kolekcja wiedzy o życiu i twórczości Lester’a Hendershot’a”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 11:00 – 11:30

Tytuł

Piotr Pokrywka-„„Zdrowienie okiem Akademii Długowieczności”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 11:30 – 12:00

Tytuł

Edyta Borzymowska- “JAK ŻYĆ ŁATWO, LEKKO I PRZYJEMNIE”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 12:00 – 12:30

Tytuł

Idalia Raganowicz-„Żyj prawdziwie a będziesz zdrów”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 12:30 – 13:00

Tytuł

Indu-„Kosmologia wedyjska i konsekwentnie hierarchia we wszechświecie”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 13:00 – 13:30

Tytuł

Ania Garncarek- “ Wiedza o Energiach w praktyce “

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 13:30 – 14:00

Tytuł

Małgorzata Wołukanis-„Nowe makro zjawiska w naszych podświadomościach”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 14:00 – 14:30

Tytuł

Krzysztof Orłowski i Dorota Wenus ( Zespół Terapii Świadomości)-„SZTUKA SAMOPOZNANIA”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 14:30 – 15:00

Tytuł

Karol Patyjewicz- „Numerologia odkłamana”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 15:00 – 15:30

Tytuł

Dorota Hałdyń Biel- ” Uzdrowienie Międzypokoleniowe.

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 15:30 – 16:00

Tytuł

Robert Kwiatek- wielopoziomowa mapa zdrowia – „Przyczyny chorób i możliwości uzdrawiania „

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 16:00 – 16:30

 

Scena C

Tytuł

Włodek Łagocki- prekursor Maha Jogi w Polsce, autor 1600 haseł do encyklopedii PWN- „Praca z ciałem i oddechem według Maha-jogi- wykład i zajęcia praktyczne”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 10:00 – 11:30

Tytuł

Andrzej Sartys- joga kundalini z przekazu od Jogi Bhajana- „Zdrowy Kręgosłup – praktyka”.

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 11:30 – 13:00

Tytuł

Fizyczny i duchowy wymiar Aikido- wykład + warsztat poprowadzą wykwalifikowani trenerzy Aikido: , Piotr Masztalerz ( stopień 6 DAN), Przemek Gawroński (stopień 5 DAN), Paweł Zajc( stopień 2 DAN), Michał Kruk ( stopień 1KYU), Tomasz Madejski ( stopień 1 DAN)

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 13:00 – 14:30

Tytuł

Wioletta Tuchowska- „Wiedźmą być czyli świadoma kobiecość”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 14:30 – 15:15

Tytuł

Anna Taran- „Kobieta Kompletna- taniec i sztuka”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 15:15 – 16:00

Tytuł

Marek Taran – wykład + warsztat „Kobieta- Świątynia Światła”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 16:00 – 17:30

Tytuł

Martyna Gibes i Tom Chodnik-” Warsztat tantryczny LOVE IS THE ANSWER”-Spotkanie dla par: małżeństw, znajomych, przyjaciół , dla wszystkich pragnących doświadczyć świadomej wymiany i przepływu energii między sobą

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 17:30 – 18:15

Tytuł

Malwina Stach- „Pokochaj Swój Cień”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 18:15 – 19:00

Tytuł

Grażynka Mikołajewicz- „Miłość Hawajska Aloha- pokaz masażu Lomi Lomi Nui”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 19:00 – 19:45

Tytuł

Jadwiga Spychała- Dekoding- „Jakie kody,inaczej wzorce myślowe nam towarzyszą od dzieciństwa i jak wpływają na nasze życie?”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 19:45 – 20:30

Tytuł

Ewa May – LFT life coach z Australii- „Sekrety manifestacji intencji” – wykład i mini warsztaty praktyczne

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 20:30 – 21:15

Tytuł

Sabina Piłat i Artur Leszczowski- „Harmonia w miłości”

Czas

piątek, 28 czerwca 2019 21:15 – 22:00

Tytuł

Projekt „Odmładzanie na surowo” Agnieszka Juncewicz i Mariusz Budrowski- ” Czy CUKRZYCA jest przedsionkiem do większości chorób cywilizacyjnych?

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 10:00 – 11:30

Tytuł

Bartosz Filapek- „Jaki wpływ ma energia jedzenia na nasze zdrowie”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 11:30 – 12:15

Tytuł

Teresa Łabazewicz- ” o szczepionece dla kobiet”- Stowarzyszenie Centrum Informacji o Zdrowiu

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 12:15 – 13:00

Tytuł

DR Błaszczyk- Ziołolecznictwo

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 13:00 – 14:30

Tytuł

Piotr Kołacz- Andaluzyjski sposób na zachowanie zdrowia stosowany w Ośrodku Naturoterapii „Clinica Natura”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 14:30 – 15:15

Tytuł

Mgr. Halinka Jurkowska Instytut Biolit z Syberii- Nowe podejście do zdrowia jelit. Autorski program naukowy Instytutu Biolit- warsztaty”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 15:15 – 16:00

Tytuł

Jadzia Łopata i Julian Rose Ekocentrum ICPPC – „Zbuduj swoją arkę”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 16:00 – 16:45

Tytuł

Krzysztof Kazmierowicz – „Feng Shui czyli sposób na szczęście oraz medytacja z Perłą Smoka”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 16:45 – 17:15

Tytuł

Ireneusz Mielec- „Jak wykorzystać Feng Shui dla zdrowia”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 17:15 – 17:45

Tytuł

Domy Kopułowe- „Świadome kształtowanie energii i wpływ kształtów na życie „

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 17:45 – 18:35

Tytuł

Eko Brzozówka – „Zastosowanie konopi dla zdrowia i w budownictwie”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 18:35 – 19:45

Tytuł

Dominik Strzelecki – Nasze przeżycia w dżungli z 2,5 letnia córeczka Różą – prezentacje o północnym Peru i Indianach Shipibo oraz Matses

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 19:45 – 20:30

Tytuł

Mieczysław Bielak-„Ekonomia dobrego bytu”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 20:30 – 21:15

Tytuł

Tadeusz Owsianko- „Centralne zmiany na progu dzisiejszego Wszechświata”

Czas

sobota, 29 czerwca 2019 21:15 – 22:00

Tytuł

Bożena Tobiasz- „Woda, Schauberger, miedź, energetyzowanie preparatami biodynamicznymi i żywa muzyka”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 10:00 – 10:45

Tytuł

Monika Podsiadła- warsztat „Jak hodować dżdżownice kalifornijskie w domu”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 10:45 – 11:30

Tytuł

Karolina Kryczka- „Leczenie niepłodności”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 11:30 – 12:15

Tytuł

Karol Patykiewicz- „Numerologia odkłamana”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 12:15 – 13:00

Tytuł

Dominika Brzeżańska- “GDZIE spotykają się Ciało – Umysł i Duch”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 13:00 – 13:45

Tytuł

Agnieszka Ziembińska- Wykład i warsztat z totalnej biologii, drzewa genealogicznego i medycyny tybetańskiej

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 13:45 – 14:30

Tytuł

Ireneusz Mielec- „Jak wykorzystać piramidę dla zdrowia i szczęścia ludzi”

Czas

niedziela, 30 czerwca 2019 14:30 – 16:00

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.