Otwarte Forum Tematyczne – 29.04.2017

Zatrzymać GMO – wypowiedź Edyty Jaroszewskiej-Nowak w Sejmie 21.04.2017 w gmachu Sejmu po połączonym posiedzeniu sejmowych komisji: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ochrony Środowiska.


ŚLADY GMO w organizmie człowieka – wypowiedź dr Bogumiła Wojnowskiego w Sejmie 21.04.2017 w Sali Kolumnowej po połączonym posiedzeniu sejmowych komisji: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ochrony Środowiska.


Zatrzymać GMO – Antoni Przechrzta – Wypowiedź w kuluarach Sejmu 21.04.2017 w gmachu Sejmu po połączonym posiedzeniu sejmowych komisji: Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ochrony Środowiska.


Zielona fala – to określenie silnego wzrostu zainteresowania tematyką naturalnych metod uzdrawiania. Janusz Zagórski zapowiada materiał filmowy ze znanym zielarzem Łukaszem Lubickim.


Wypowiedź Szymona Gilsa w czasie Festiwalu Słowian w Masywie Ślęzy.


W czasie pobytu na Festiwalu Słowian w Sobótce 28 – 29.04.2017 spotkaliśmy nieprzeciętnego człowieka, który mieszka w camperze i podróżuje w nim po świecie. Rozmowę z Waldemarem Broniewskim przeprowadził Janusz Zagórski.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

42 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 29.04.2017

 1. OBSERWATOR pisze:

  Janusz – jaki z Ciebie DYPLOMATA ?! 🙂 To, co te beSStie robią ze społeczeństwem, to na to jest TYLKO JEDNO określenie: LUDOBÓJSTWO !!!
  Tak więc WSZYSCY którzy są zaangażowani w REALIZACJĘ tego LUDOBÓJSTWA są LUDOBÓJCAMI i bez znaczenia jest to, jakimi ci ludobójcy tytułami posługują się, ani też to, jakie funkcje społeczne pełnią! 🙂

  tzw. „struktury demokratycznego państwa” – to jest ARMIA LUDOBÓJCÓW która działa w cywilnych ciuchach, żeby OFIARY nie zorientowały się w tym, że mają do czynienia z ARMIĄ ZBRODNIARZY – LUDOBÓJCÓW.

  „Po owocach ich poznacie” – oznacza, że po CZYNACH, po DOKONANIACH rozpoznaje się ludobójców, a nie po PROPAGANDZIE, jaką nieustannie uskuteczniają w kontrolowanych przez nich ścierwo-mediach, aby NAS OSZUKAĆ i UKRYĆ przed nami ich PRAWDZIWE ZAMIARY wobec nas – Polaków ! 🙂

  A jak komuś nie pasuje „religijny” sposób na rozpoznawanie ludobójców, to równie łatwo rozpozna ich w sposób NAUKOWY. Stanisław Michalkiewicz nawiązując do tzw. „teorii spiskowej” – jego ulubionej, mówi, że teoria ta MUSI spełniać dwa warunki:

  1 – musi być wewnętrznie spójna,
  oraz:
  2 – musi wyjaśniać to wszystko, czego za pomocą innych teorii, nie da się wyjaśnić.

  Zauważmy też, że naukowe podejście do życia polega na tym, że jeśli OBSERWACJA POTWIERDZA TEORIĘ, to TAKA TEORIA JEST PRAWDZIWA i staje się POPRAWNYM OPISEM RZECZYWISTOŚCI ŚWIATA, w który żyjemy.

  Zadaję więc retoryczne pytanie:
  W jakim NAPRAWDĘ celu wprowadzono nam takie prawo, jak np.:
  – 1066,
  – GMO,
  – szczepienia pod przymusem,
  – prawo, które karze lekarzy za to, że ratują czyjeś życie,
  – prawo, które odcina chorych od skutecznego leczenia,
  – prawo, które czyni chorego przestępcą, jeśli sięgnie po skuteczne lekarstwo,
  – CETA
  …itd.

  Czy to WYGLĄDA na DOBRODZIEJSTWO, które ma zapewnić CORAZ LEPSZE życie Polakom, o co – rzekomo – zabiegają te tzw. „rządy”, które wierzymy, że sami je sobie wybieramy, aby działały w naszym interesie – w interesie społeczeństwa?

  Czy może jednak bardziej WSKAZUJE to na CHĘĆ UNICESTWIENIA Polaków, po tym, jak w 89r ludobójcy – ekonomiczni zabójcy, uruchomili systematyczne działania, aby Polaków POZBAWIAĆ ŚRODKÓW DO ŻYCIA, realizując w ten sposób plan unicestwienia nas, który jest wykonywany „rękami” tych tzw. „rządów”, jakie mamy od 89r, które są ich marionetkami?

  (niszczenie gospodarki = niszczenie źródła życia społeczeństwa i skazywanie ludzi na powolną śmierć, którą ludobójcy chcą PRZYSPIESZYĆ i w tym celu wprowadzają „prawo”, które ma to ZAPEWNIĆ oraz uniemożliwić nam obronę przed ludobójcami)

  Jeśli ktoś POTRAFI UZASADNIĆ WPROWADZANIE TAKICH „PRAW” w INNYM CELU niż realizacja ZAPLANOWANEGO przez „kogoś” LUDOBÓJSTWA na NARODZIE POLSKIM to UPRZEJMIE ROSZĘ o LOGICZNE (!!!) UZASADNIENIE potrzeby wprowadzania takich „praw”.

  A kiedy ofiary już zaczynają orientować się, że mają do czynienia z ludobójcami, to ludobójcy oskarżają swoje ofiary o zniesławienie – tak to DIABELSTWO DZIAŁA 🙂 (patrz np. Justyna Socha)

  Zauważmy, że:
  Gdyby wojska okupacyjne JAWNIE stacjonowały w jakimś kraju, to byłyby one WIDOCZNE i społeczeństwo WIEDZIAŁOBY o tym, że zostało PODBITE, a podbite społeczeństwo ZAWSZE DĄŻY do WYZWOLENIA SIĘ, co z kolei jest PROBLEMEM dla OKUPANTA, który – wcześniej czy później – zostaje WYPARTY z terytorium, które okupuje.
  Wiemy z historii, że podboje nigdy nie trwały bez końca, więc OFICJALNE PODBOJE są ZAWSZE SKAZANE na PORAŻKĘ.

  Dlatego psychole-ludobójcy, których nigdy nie brakowało w historii świata (więc nie łudźmy się, że „nagle” powymierali, jak dinozaury) szukali NOWYCH SPOSOBÓW na dokonywanie podbojów i takim sposobem jest PODBÓJ i ZNIEWOLENIE ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ, czyli takie jej u-KSZTAŁTOWANIE przez pokolenia, żeby OFIARY PODBOJU nie miały POJĘCIA o tym, że zostały PODBITE.

  Zwróćmy uwagę na to, że na przestrzeni dziejów ZAWSZE „ktoś” miał INTERES w tym, aby nas nie było, aby nas „wymazać z mapy świata”.
  Co więc takiego stało się, że „nagle” ten „ktoś” zrezygnował ze swojego interesu „wymazywania nas z mapy świata” i pozwolił nam być wolnym, samo-decydującym o sobie narodem?!! 🙂
  Owszem – w bajkach może być zawarta prawda, ale nie w tych BAJKACH, które nam opowiadają AGENCI OBCYCH INTERESÓW występujący w meNdiach KONTROLOWANYCH przez OKUPANTA POLSKI !!! 🙂

  Na podbitym terytorium świadomości zbiorowej, również musi istnieć jakaś „armia”, która będzie tego podboju PILNOWAŁA. A jaka armia nie będzie rzucać się w oczy podbitemu społeczeństwu? 🙂
  Tylko jedna armia jest przez społeczeństwo niedostrzegalna – ta armia to:

  ARMIA URZĘDASÓW TWORZĄCA tzw. „STRUKTURY DEMOKRATYCZNEGO PAŃSTWA PRAWA” która dysponuje BRONIĄ MASOWEGO RAŻENIA – MEDIAMI!!

  Czyż nie wzrosła liczebność armii urzędasów po tym, jak Polskę opuściła poprzednia armia okupacyjna?
  Czy ścierwo-media kiedykolwiek powiedziały Polakom, że „okrągły stolec” był OSZUSTWEM w którym brała udział także ta tzw. „hierarchia kościelna” ?! 🙂
  Albo czy ścierwo-media kiedykolwiek powiedziały społeczeństwu, że np. WTC było tzw. „robotą wewnętrzną” a ten cały terroryzm został wymyślony po to, żeby ODBIERAĆ PRAWA ludzkości? Przecież to jest już OCZYWISTE dla każdego, kto potrafi myśleć SAMODZIELNIE, więc dlaczego te niby polskie media nie mówią o tym Polakom ?!
  albo…
  Czy pamiętacie, jak Komorowski – po przewrocie na Ukrainie dokonanym przez demony – mówił w mediach, że istnieje tam pilna potrzeba przeprowadzenia reformy administracyjnej, na co miała iść kasa od tych, którzy tego przewrotu dokonali?

  A dlaczegóż to AKURAT REFORMA ADMINISTRACYJNA, była tą NAJPILNIEJSZĄ RZECZĄ, jakiej w pierwszej kolejności dokonywały demony na Ukrainie? 🙂 🙂 🙂
  Czy nie dlatego, że trzeba było NATYCHMIAST „postawić wartę wojskową” która będzie PILNOWAŁA INTERESÓW tych, którzy tego przewrotu dokonali ?!

  Spójrzmy też na NASZĄ POLSKĄ nie tak odległą RZECZYWISTOŚĆ, bo sprzed DWÓCH LAT, kiedy to DIABELSKIE DEMONY OKUPUJĄCE POLSKĘ próbowały nam WPROWADZIĆ STAN WYJĄTKOWY, aby SPACYFIKOWAĆ naszą ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ, której coraz SZYBSZY WZROST objawia się u diabelskich demonów tym, że „ich psychika wysyła im coraz większe ilości maili do nadciągającej kupy, że nadszedł czas na spotkanie w spodniach”.
  Demonom nie udało się nas spacyfikować, ale spójrzmy GDZIE/DO KOGO POSZŁY ZAWIADOMIENIA o TYM DIABELSKIM PRZEDSIĘWZIĘCIU, szykowanym na nas:

  Cyt: „15.maja 2015 r. STAN WYJĄTKOWY W POLSCE –WYSTĄPIENIE – NAGRANIE TV B. KOMOROWSKIEGO i E. KOPACZ GOTOWE

  KOPERTY OPATRZONE OPISEM „OPERACJA KRAJ 2015 ” OTRZYMALI JUŻ , KOMENDANCI WOJEWÓDZCY POLICJI PAŃSTWOWEJ, STRAŻY GRANICZNEJ , J.W.P ORAZ PREZYDENCI MIAST, BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE + WSZYSTKIE URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ – WOJEWODOWIE A ZA ICH POŚREDNICTWEM KOMÓRKI DO SPRAW WOJSKOWYCH PRZY ZAKŁADACH PRACY PODLEGAJĄCYCH MILITARYZACJI , SZPITALE , WODOCIĄGI .”
  (źródło: http://pressmania.pl/wprowadza-stan-wyjatkowy-w-polsce-political-fiction-czy-moze-realny-scenariusz/ )

  I co? Chcecie tak „NA SIŁĘ” WIERZYĆ, że ta synagogaSSatana z Wiejskiej i nie tylko – że te wszystkie SZYDŁA/DUDY/KACZYŃSKIE/SCHETYNY/KIJOWSKIE/PETRU/PREZYDENCI/WOJEWODOWIE/… PROFESOROWIE-EKSPERCI MEDIALNI/SĘDZIOWIE/PROKURATORZY/ZWIERZCHNICTWO WOJSKA/POLICJI/SŁUŻB… itd – że CAŁA TA DIABELSKA ZARAZA, CZYLI AGENCI DO REALIZACJI OBCYCH INTERESÓW NA TERENIE POLSKI, KTÓRZY NARZUCAJĄ NAM TO LUDOBÓJCZE PRAWO ABY NAS WYMORDOWAĆ, to są „STRUKTURY DEMOKRATYCZNEGO PAŃSTWA PRAWA” które DZIAŁAJĄ w INTERESIE NARODU POLSKIEGO ?!!! 🙂

  Pamiętajmy, że:
  BRAK WYOBRAŹNI NIE TYLKO POWODUJE ZATRZYMANIE CYWILIZACYJNEGO ROZWOJU w takim SPOŁECZEŃSTWIE, które CIERPI na BRAK WYOBRAŹNI
  ale:
  BRAK WYOBRAŹNI MOŻE TAKŻE ZABIĆ KAŻDE SPOŁECZEŃSTWO, które NIE POTRAFI SOBIE WYOBRAZIĆ ZAGROŻENIA, które UKRYWA SWOJE ISTNIENIE

  W jednej z rozmów jakie tutaj miały miejsce, była mowa o buszmenie i prądzie, z którym buszmen nigdy nie miał do czynienia, więc nie potrafił sobie wyobrazić zagrożenia związanego z prądem.
  Prąd może zabić, jeśli komuś zabraknie wyobraźni, lecz to, czy to prąd zabija, to kwestia interpretacji informacji, bo równie dobrze możemy powiedzieć, że to nie prąd zabija, tylko BRAK WYOBRAŹNI, bo przecież wszyscy mamy do czynienia z prądem bez przerwy, wręcz nie potrafimy sobie wyobrazić życia bez prądu, a mimo to żyjemy.

  Doświadczenie powinno nas uczyć, ale nie tylko to aktualne, lecz także to z przeszłości, historyczne, bo zdaje się, że cierpimy na „krótką pamięć”, skoro mówi się, że „Polak przed i po szkodzie …”, a potem Michnik w jarmułce jeździ po świecie i bełkota, że: „Polacy to stado baranów…”
  A dlaczegóż to Żydzi nie mieliby być takim STADEM OSŁÓW, któremu ubzdurało się, że są „czarnym koniem” w tej ziemskiej rozgrywce, a Polacy tymi, którzy mówią tym żydowskim osłom: „STOP – dość już tego waszego rumakowania”?! 🙂

  To, co OGRANICZA WYOBRAŹNIĘ człowieka, to JEGO WŁASNE EGO, które każe mu WIERZYĆ, że oto znalazł się „na szczycie cywilizacyjnego rozwoju” i że „niczego więcej nie można już wymyślić”. Wtedy EGO „mówi” człowiekowi zamkniętemu w jego własnych ograniczeniach:
  „przecież wiesz już wszystko o świecie w którym żyjesz”! 🙂
  A kiedy naiwny człek UWIERZY sam sobie, że wie już wszystko, wtedy PRZEGRYWA.

  W takiej sytuacji są te ziemskie sługusy demonów, które – w swej pysze – również uwierzyły, że w cywilizacyjnym rozwoju, nie da się już wymyślić niczego bardziej sprytnego i bardziej przebiegłego, ponad to, ponad tę wiedzę o świecie, jaką posługują się oni – ludobójcy, aby zniszczyć życie na planecie.
  Dlatego przegrali – przegrali z powodu ICH PYCHY!

  Nie warto iść w ich ślady i wierzyć w to, że obecny sposób postrzegania świata – bez względu na to jak szerokie mogą wydawać się nam nasze horyzonty myślowe – to „szczyt możliwości”, jaki ludzkie myślenie może osiągnąć. Taka wiara ZAWSZE prowadzi do UPADKU.

  TO WŁAŚNIE TAKA WIARA DOPROWADZIŁA LUDOBÓJCÓW do ich UPADKU

  • sesia pisze:

   jeśli mowa o tak zwanych demonach, jeśli ktoś woli złodziejach ciał ze zbanowanego alka-tras wycinka naszego świata to ja się z tobą jak najbardziej zgadzam. mało tego że się zgadzam mam wielką wyobraźnię i jeśli się ich zbanuję to zadbam też o to by pokazać możliwość zasilania urządzeń bez zewnętrznego źródła a nawet bez prądu, bo nikt nie powiedział że wie już wszystko i koncepcja prądu jest jedyną możliwą więc i jedyną słuszną.

   sami się ograniczamy i oddajemy nad sobą władzę demonom, a wystarczy im podziękować z uśmiechem na twarzy i zaopiekować się nimi w sensie wsparcia psychologicznego wcześniej zabierając im brzytwę z łapsak / tych renców jaką im sami daliśmy. no tak, zawsze jakiś kukliński nie rzuci buławy, ale odnajdzie się jako babinicz kiedy nadciągnie odsiecz wyzwolicieli = zjednoczonych wojsk pacyfikacyjnych kiedy to też tu cytat z filmu walka o ziemię, teleportują roboty gazowe… chociaż jeśli zrobimy to mądrze, na prawdę w oparach mięty, nie złamiemy żadnego prawa a po prostu zgodnie z gałązkami oliwnymy ich zapakujemy w kaftan bezpieczeństwa by się nie skrzywdzili to nie ma podstaw do żadnej interwencji gdyż świat sam na to czeka i jeśli zobaczy że dzieje się coś na prawdę innego niż z programowania zacznie śledzić mimo własnych programów z zainteresowaniem, powiedzą sobie, zaraz 🙂 na pewno im się nie uda, zaczną się grabić i mordować, a wtedy wjedziemy z naszą pseudo starą prawdą ale mi się uda i mogą jedynie w zachwycie deptać po językach i składać sztandary w akcie skruchy i podziękowań…

   a jeśli mówisz nie o tak zwanych demonach a o żydach i już. to idziesz w kaftan, wyjdziesz z ciupy kiedy zobaczysz że człowiek to człowiek bez względu na cokolwiek jeśli dobry i nie szkodzi. wtedy ze wszystkimi rodami będziesz się radował … i nie wcześniej wyjdziesz z oddziału zamkniętego gdzie naukowcom pokażemy sposoby jak wygnać złodziei ciał, a im też pokażemy że mogą się wcielić na naszej ziemi i być dobrymi ludźmi pomożemy im i sobie. zalejemy ich świat i odbijemy go jak organizacja rodów zjednoczonych wyzwolimy piekło i otworzymy bramy nie wcześniej… a wcześniej kiedy otworzą się nam serca i umysły już nie będą spętane czytaj opętane czterech naszych odzyska jeńców i całą ziemię dwa / orion.

   a inaczej znów nas skołują i obrócą wszystko w perzynę by zbudować nowe lepsze gówno przeciw ludziom.

   aha ja wierzę że jak na górze tak na dole, spójne co powiedziałam i wierzę że ostatni będą pierwszymi, i iluminaci / nie laminaci bo laminaci są przejęci a iluminaci z nazwy nawet są oświeceniem i to ja widzę nie luciowym też są naszymi przyjaciółmi, ale w konspiracji na okupowanej planecie, a wszystkie teorie ze świętych mediów są diabła warte.

  • sesia pisze:

   powiedziałam mi się uda, to nawet nie jest kwestia próby, ja się nie wiem jak, i co.

   bo dość mam obłudy i czekania że może komuś się nie uda… ja wiem jak i chce wziąć za to odpowiedzialność na siebie. i tyle. nie ściemniać. ale róbta co chceta ja chętnie tylko jak potrafię pomogę bo lubię cień.

 2. vv pisze:

  ..ja obse,.. masz jaja,… ważniejsze, że nasz ducha,..on pozwala jasno i prosto widzieć, słyszeć, i czuć …wykraczać poza nazwy i nazwane,.. nie wikła się nazwami..

  • sesia pisze:

   tylko że jak się kto nie wikła to niech się nie wikła, jak widzi jasno i prosto to niech jasno widzi i prosto. za stara wyga jestem by nie widzieć papierka lakmusowego w zupie pod tytułem już można? a tak choćby dla przykładu nie żeby tam w jakieś nazwy, każdy chętnie łyknie lepkiego cuksa że ci przecież żydzi, no nie oparł by się, owszem nie jestem niczyją strażniczką ale dobrze wiem co było by za chwilę bo weź wreszcie wyrwij ten wij jak chwast że to jakaś nacja z wiadomego wszystkim równoleżnika. skoro tak a czemu z zasady nie inna? takie wij się wij i zawijaj i zagarniaj. a jeśli nie to po co to, po co te lepkie cukiereczki bo każdy wie jaka to nazwa i dla przykładu że ci żydzi. ja się na to nie godzę, nie ważne jaką nację kto znienawidzi z zasady. ja już to widziałam…

 3. vv pisze:

  ..i nazwanym..

 4. lilka pisze:

  Gozdnicy to prosze nie reklamować ,nie ma tam wydeptanej az tak sciezki i jak sie idzie to z krzakow sie zdejmuje kleszcze ktore potem mozna normalnie liczyc w pokoju wieczorem gdzies na poscieli na podlodze na ubraniu ,to jakis koszmar byl.nigdy wiecej takich dzikich sciezek.tylko szeroko wydeptane.Kleszczy jest tam bardzo duzo .

 5. zwykły...pacuś pisze:

  Święto Flagi, Konstytucja 3 maja… co ja mam o tym wiedzieć? Po co? Gdy przed chwilą koło mojej klatki przeszła dziewczynka na rolkach, nawet nie spojrzała na flagę, co ona może wiedzieć? Co może chcieć…? zastanawiam się po co jest nauka, po co jest historia, nowo narodzone dzieci, czy będą miały czas uczyć się historii, przecież historii pisanej jest coraz więcej… po co małej dziewczynce, wiedzieć, że jest konstytucja 3 maja, po co jej wiedzieć że są Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc, ona tylko marzy by dostać prezent na Mikołaja, na urodziny… jak wytwarza się prezenty, ktoś musi mieć kasę, chęci, kochać lub lubić… zawsze chciałem obdarowywać, bardziej niż dostawać, większość dzieci szczególnie woli dostawać, ale do jakiegoś wieku, potem wpędzają się w wyścig szczurów, by obdarowywać, by mieć jak najwięcej, i by się spełniać…. czy historia będzie ważna za 30 lat? którą będziemy pamiętać, na pewno wojnę światową, ale czy te gierki polityków, odsłonięcie pomnika Kaczyńskich….. hmm… co jest ważniejszego niż własna pisana historia, żeby mieć co wspominać, żeby mieć o czym marzyć, żeby nie było chorób….. ta dziewczynka, siedzi mi w głowie, chce tylko się bawić… chce tylko być blisko mamy, chce jeść, i używać codziennych zabaw ze znajomymi, co więcej trzeba czego trzeba w dorosłości, gdy już nie ma zabaw wspólnych z przyjaciółmi alkohol, narkotyki w wieku dojrzewania, jedni wyjdą z tego inni nie. koleje losów… co jest stałego. Przyjaciele odchodzą, miłość łączy się tylko z sexem, miłość bezwarunkowa, kogo chcemy oczarować? kim chcemy być mając miłość bezwarunkową, jak chcemy się czuć? Do czego dążymy? i co chcemy zrozumieć? czy zrozumienie da nam szczęście, z czego można się cieszyć, jak dziś być szczęśliwym…? czy uśmiech to szczęście, a jak ktoś ma krzywą mordę jak ja to nawet uśmiech go nie cieszy, krzywa morda. Do czego się posunąć ? jaką iluzję ominąć? czym jest wiara….. pomódl się do Boga, pogadaj z nim, to powiedzą Ci że Bóg nie odpowiada, pomyśl że Bóg to natura to Cię wyśmieją, powiedz, że Boga nie ma, to będą snuli teorię, pomyśl, że Bóg jest, to nie możesz go już znaleść…. gdzie ja żyję, na jakiej planecie….. i czy to jest planeta? skąd wiem, że planeta jest planetą. i co to oznacza w moim mniemaniu, że ma słońce, że są inne planety, układ słoneczny, droga mleczna, nigdy jej nie widziałem, przyjmuję, że ta z obrazków droga mleczna jest prawdziwa, przyjmuję, że wiem na czym żyję, nikt nie widział płaskiej Ziemi jak i okrągłej, nie wierzcie im, tym co byli w kosmosie, to nie byłeś Ty, ani ja.. nie wiesz jak to wygląda, stąd pytanie, po co jest nauka, czego chcą nas nauczyć? które słowa są bardziej prawdziwsze, która widza jest najprawdziwsza, jak się czujesz? Że tak zapytam… umiesz to ogarnąć? Powiedzieć, czuję się dobrze, a potem zdefiniować dobrze? jak to jest czuć się dobrze?uśmiechnąłeś się dzisiaj raz? Z jakiego powodu, czy jesteś wesoły z natury, czy to daje Ci szczęście, czy szczęście to może nie potrzebować niczego więcej? Pragnienia…. trzeba czekać aż się spełnią… niektórzy w ogóle nie czekają, bo nie wierzą w pragnienia… lub nie mają warunków na spełnienie ich.. są ludzie co nie mają bliskiej osoby, są teraz zdołowani, są chorzy, wiecie o co walczymy, by nikt nie był samotny, prześcigamy się, kto kogo bardziej kocha, kto jest bardziej wyjątkowy, jesteśmy gównem. małym zasranym śmierdzącym gównem. Muchy żywią się tym gównem. Są bardziej szczęśliwe niż my, myślimy zabijemy muche mamy władzę, jesteśmy rozumni, zabijamy się na wzajem… zabijamy ducha, nikt nigdy nie podążył moją drogą, Twoją też nie, chcesz tego, bo chcesz mieć kontrolę nad człowiekiem… chcesz miłości, byś był słuchany, byś nie był sam na starość, byś sam nie umierał, bo co możesz dać miłości, zabrać ją gdzieś, póki jesteście młodzi, możesz zabrać ją do domku letniskowego czy w góry zimą, i uprawiać namiętny sex, możesz jej kupywac pełno rzeczy jak masz za co, co to da? czy to nie jest płytkie? Rozmowy, myślałem, że są ważne a czasem nie wiemy zupełnie co powiedzieć, cisza, jest już lepsza niż rozmowy, ale wciąż nawet w niej potrzebujemy zrozumienia, człowiek szuka człowieka, czy to dziwne? może nie… może nie… próbuję powiedzieć, że cokolwiek się teraz dzieje, cokolwiek robisz, kogokolwiek kochasz, kogokolwiek nienawidzisz, i czy wierzysz, czy nie wierzysz, wszystko to nie ma sensu… nawet jak zrozumiesz siebie, czujesz się lekko chory, czujesz, że Twoje myśli nie podążają razem ze światem, jest to do niczego, myśli. Serce. krew. dziedzictwo. związki. rodzina. nie wszystkim jest to dane, ale w większości to mamy, w cywilizowanym świecie, kochają nas lub nie….. jesteśmy dobzi lub zli, co to kurwa znaczy? po co są te nazewnictwa ? dasz mi to co chcę dziś,mam czekać, wierzyć w miłość? czy być miłością? co to znaczy, bo jak tym nie jesteś, kim jesteś? możesz być na szczycie, lub spychany na dno, wszystko to już było……. wszystko to już było….. trzeba coś zmienić, siebie, było, poznać, Boga, nie chcę się i nie da się….. żyć !!!!!!!! dla samego życia….. być zgodnym ze swoim sumieniem, daje szczęście, pokonać słabości, dla kogo? Po co, czym są słabości, wszyscy jesteśmy silni, tylko boimy się, że ktoś w nas zobaczy słabość, że będziemy gorsi, że oddalimy się od stada, ze będziemy odrzuceni niechciani… dlaczego wkurza mnie ten brązowy blat… na którym stoi komputer? dlaczego nie jest kolorowy, nie mam farbek bo dziś bym go przemalował. Chcę żyć, boże tak bardzo chcę żyć….. i zyję, albo nie żyję, zalezy dla kogo? ale czy dla siebie? Boję się być egoistą, bo egoista zawsze robi wszystko dla innych tak naprawdę. bo mając siebie już jesteś w stanie pomóc innym, egoista, dobry człowiek, gorzej jak egoista wykorzystywacz, niż egoista kochacz… romantyzm. zniknął w tych czasach…. jedna osoba musi być najważniejsza… kim są wszyscy, jakim prawem mówimy o wszystkich? nie znając siebie…. o innych można mówić, plotki, czy dosięgają odbiorcę? zawsze wychodzą na jaw….. walczysz albo z zyciem albo plotkami, to jest prawda. jak z życiem to plus dla Ciebie. bo nie przejmujesz się innymi, stajesz się egoistą wykorzystywaczem, jak walczysz z życiem i plotkami stajesz się egoistą kochaczem, i przegrywasz, bo czas ucieka, jak walczysz tylko z plotkami, stajesz się kochającym wszystko !! Bo plotki są wazniejsze niż życie, i ja jestem w tym stanie, ale teraz chce kochać samo życie i siebie, i być egoistą wykorzystywaczem i kochaczem….. „Bóg”

  • zwykły...pacuś pisze:

   na kogo wychowujemy swoje dzieci? najlepiej odciąć je od nauki, uczyc je jak zarobić jak kombinować, co maja chodzić w garniturach, pracować dla kogoś, marnować się, pokazać im naturę, uczyć odwagi, pozytywnych uczuć, życia w przyjazni, pokazać czym jest miłość człowiecza i boża, mieć dziecko przy sobie do końca życia, nie pozwolić mu się żenić, nie pozwolić… dopóki nie zrozumie życia, dopóki nie będzie ustawiony i nie będzie w stanie ustawić małżonki, małżonka, w ole co do ślubów mam własne zdanie, to wszystko kościelne…… zgony chrzciny, chrzest bierzmowanie, wpędzili nas w grę, trzeba sie ochrzcić by mieć imię, zapłacić księdzu, by być pochowanym, i by założyć obrączkę, gdybym miał dziecko pozwoliłbym mu skończyć tylko podstawówkę dla rozwoju, i zostawił go z własnymi wyborami po 10 roku życia by jak będzie pełnoletnim, co znaczy być pełnoletnim? Kupywac alkohol, głosować? iść na swoje, nigdy nie puszczajcie dzieci, bo one nie wracają, rzadko które… nie wiem zresztą co bym zrobił, ale moje dziecko było by wyjątkowe nie póścił bym do szkoły dopuki sam go nie nauczę czym jest życie, jak nie puscisz do szkoły zabiorą Ci je, glupota oddaliśmy dzieci w ręce państwa, wszystko chca od nas !!! tu coś jest nie tak… ze wszystkim i dojdę do tego kiedyś…. 🙂

  • sesia pisze:

   to tomek napisał „Boję się być egoistą, bo egoista zawsze robi wszystko dla innych tak naprawdę. bo mając siebie już jesteś w stanie pomóc innym, egoista, dobry człowiek”

   tak jest tomek.

   ba widzicie. wszyscy tak pragniemy szczęścia jak w tytule piosenki. szukamy go na zewnątrz skoro wyeksportowali mam fargmentując nas to co nasze w tym i poczucie wartości własnej i ego właśnie poza nas jako zło i niechciane, moja wina moja bardzo wielka kara mnie nie minie…. tej dziury nie zapcha nic więc to dziura bez dna konsumpcjonizmu to jedyne uznane dobro mieć mieć mieć. a kiedy widzimy miałkość kajdan stając się niewolnikami stanu posiadania co ma wyznaczać naszą wartość jedyną i widząc że to nie działa inaczej jak nas niewoląc jescze bardziej. chcemy się zwracać do lidera, w stronę idei, pod sztandarem gdzie przecież bóg z nami. problem w tym że i bogu chcecie sie przypodobać co jest skrzętnie przekierowywane, zawsze ogrzać własny ziąb w czyimś blasku i stąd problemy. a ja mówię odrzućcie wszystko co wiecie, odnajdźcie siebie i niuchajcie własną koszulkę bądźcie tymi co mają by móc obdarować i innych tym co macie by to ptaki niebieskie w waszej koronie gniazda wiły i przyszłości upatrywali na chwałę boga w was. to nie jest przebrzydłe jak mawia profanatka gaji od złodziei ciał. to klucz do raju ja= ego i moje dobro… dobrem wszystkich, moje nieszczęście to nieszczęście dla bliskich… nieszczęście wszystkich to upadek zwany wzniesieniem i wielki ucisk z zaniechania siebie na rzecz diabłów i ich hord krzywdzicieli…

   • sesia pisze:

    chej plastik tańcz, wiem że zakazane …

   • zwykły...pacuś pisze:

    moja mała glorio, zwyciężyć, to spotkać przeznaczenie, gdy piórko przeleci obok Ciebie dając znać o sobie, zauważone, tworzy jedność z Twoim ciałem z Twoją osobą, wzrokiem, pokazuje Ci, mówi, jestem pięknym piórkiem…. właśnie zmieniam Twoją rzeczywistość… zapamiętasz mnie, bo nie ma nie było i nie będzie drugiej takiej chwili, ta chwila jest dla Ciebie pozwoliłem Ci się zauważyć, byś dostrzegła że jest coś ponad….. to co niezależne od nas, tym czymś jest Bóg druga osoba, i Bóg w każdym z nich… Bóg patrzy prosto w Twoje oczy, pytanie czy Ty potrafisz patrzeć oczami Boga? prosto tak w oczy innych, wznieść czyiś wzrok, gdy o kimś myślimy, sprawić, by zmienił się cały…. bo jak zobaczysz iskierkę w oczach nie możesz pozwolić jej zgasnąć, i nie ważne czy to Twoje oczy czy kogoś, te iskierki Oczy Boga, Wszechświata i Niebios, całego Świata, muszą lśnić, to boli jak iskierki gasną, to boli gdy nie potrafimy mieć wpływu na czyjeś oczy, zachowanie, dążmy by ludzie byli lepsi… widzę w nich ja, lepszych ode mnie, i uczę się być, podobnym, ale może na moich oczach też się uczą, Ci młodsi słabsi….. nie chce pustki w oczach, chcę by iskierki mój wszechświat żeby był odczytywany, tylko że mało kto potrafi czytać w oczach, może gdzieś są, daleko….. jak ktoś umie, nie zapomnisz tej chwili nigdy, jak nie boicie wymieniać się spojrzeniem, z extazą, lub dla zdrowia z rozsądkiem, zdrowiem właśnie…. marzą mi się oczy, takie jak moje i takie jak Twoje człowiecze…. chciałbym by jedno oko było inne niż drugie, jak w młodzięczej miłości, odgadywanie, czarownie….. 🙂 Marzenie….. co ja moge z moim pustym wzrokiem, jak nie odgadnę swojego wzroku, żadnych uczuć nie oddam, widzę wciąż, obserwuję się, zmieniam oczy, ale błękit ten sam, gotowy do rozczytywania. Tylko czy ktoś chce? a może moje oczy powinny ogarnąć cały wszechświat, każde stworzenie, każdą rzecz, zachwycać się nią, by kiedyś jednym spojrzeniem oddać to wszystko w ręce miłości, w oczy miłości, i podróżować, po błękitno zielonych oczach jej i swoich, aż rozpoznają nas w tłumie….. i być i kochać…. 🙂

 6. Kalina pisze:

  To jest pedofilia o , ktorej pisze dlugo .https://www.youtube.com/watch?v=FINagt2K48U

 7. zwykły...pacuś pisze:

  Gdy pozytywnie myślimy, gdy mamy coraz więcej pozytywnych myśli to chyba lepiej się żyję, tylko czy na pewno, kiedys przed snem myślałem o seryjnych mordercach, teraz zasypiam, z czystymi myślami, budzę się spokojny. nic nie zaprząta moim umysłem, ale też w dobroci mało jest ciekawych myśli i rozwiązań. umysł za dnia wciąż śpi… to błogi sen. nic się nie chcę. nic nie sprawia radości….życie jest nudne. a Nuda… wystarczy czymś się zająć, łatwo się mówi.. wystarczy. nic juz nie ograniam, nawet swojej psychy. zwariowałem doszczętnie. brzuch mnie boli. nie widzę przyszłości, nie trwam w teraznieszości, przeszłość mnie nudzi. nie mam na nic wpływu, nie chce mi się mieć. umarłem za życia. do niczego sie nie nadaję.. nie umiem kochać, lubić… nic nie umiem…. jestem słaby. nikogo nie mam. to bylo złudne ze kogoś mam, nikogo nie mam. nikogo. jestem sam……. na tym świecie….. i mam coraz mniej sił.. nie wiem czy chciałem sie przypodobać, czy pokonać coś, jakieś słabości, mam ich tyle… najgorsze jest że nic mi się nie chcę, i że nie umiem nic zrobić….. po co ja żyję? sami silni w okół mnie Wy. A gdzie miejsce na słabości? tylko czyha się na czyjąś słabość, mężczyzni silni, kobiety mądre… tylko ja taki niedorozwinięty. Codzienność, codzienność taka sama, czekam z niecierpliwością, na coś nowego, nie mogęs pać po nocach, a potem mnie to nudzi… a potem robię coś, by znowu nie spać w nocy, ale czasem śpię…… jestem załamany, totalna załamka… Kiedyś moje zwierzenia miały sens, teraz nikt nie chce zobaczyć słabego mnie, nie wiem kim jestem….. nie wiem po co żyję…. nie wiem kim jest Bóg… na żaden temat nie umiem rozmawiać czuję się odrzucony, przez samego siebie…. nie lubie gdy nic nie znaczę… ale muszę się chyba z tym pogodzić, nic nie znaczę…. ide zrobic sobie jajka, ugotuję… zjem z solą albo majonezem….. po za tym u mnie nic.. Przepraszam. 🙁 nie wiem o czym pisać, czy to zle, chciałbym by cos sie tutaj działo, wczoraj w nocy przeczytałęm dokładnie wasze wszystkie komentarze, nie wiem czy się wypowiadać czy już mnie nie chcecie…… czasem mółgłbym coś napisać, ale jestem słaby, Wy wszystko wiecie najlepiej… Wy prowadzicie to forum, mnie tu nie ma, głupek. 🙁 🙁 🙁 jajka….. i spać, znowu….. w nocy postaram się coś wymyśleć, ale jużnie chce mi się myśleć !!!!!!! Nie chce mi się. Chciałbym Was czytać w nieskończoność, nie lubie gdy kończą się tematy….. a jednak tak długo cisza, tylko się nie kłucicie, bo po co, zreszta wasza sparawa. ja milknę chyba na długo znowu…. bo i tak mnie nie ma…. nie żyję….. mowiłem kiedys o sobie głupek, to mówiliście, że nie jestem, dziś mówie parszywy głupek, cieakwe czy ktoś odpisze… co ja mam zrobić ,by być kim chcę? Dzisiaj. szukam słów, i coraz mniej ich we mnie…. nie umiem już zaskoczyć… nie podoba mi sie to kim się stałem i nie umiem okreslic kim sie stałem, przepraszam ze sie zale, ale nudzi mi się strasznie, mam jakies wyrzuty sumienia, dobrze ze mam sumienie, a moze to niepotrzebny balast? Dobra nie chce mi sie dyskutować, obniżenie nastroju przyszło, wybaczcie, papa ja chce jajka !!!!!!!! :))))))) nie dobrze mi tak mi nie dobrze….. nie ma osoby która mi pomoże, wesprze, bo sam nie umiem w sobie niczego znalezsc jestem no właśnie kim?? nawet lubic sie nie dam. zbruzgałem vv ze jest głupszy ode mnie, nie to chciałem napisać, nie to powiedzieć, chciałem dopiec sesi, pokazac wyzszosc, ostatnim razem, jestescie madrzejsi ode mnie, a mnie pozostawcie w tyle. PA 🙂 PA 🙂 PA 🙂 PA 🙂 PA 🙂 głupek.

 8. zwykły...pacuś pisze:

  Jak wierzyć w reinkarnację, gdy noworodki umierają? tata i mama robią dziecko przypadek. ze jesteśmy. dlaczego nie możemy dosięgnąć Boga? Bo go nie ma !!!!!!!!!!!! gdyby był byśmy nie umierali….. koniec z moim życiem, myślę tylko o sobie i Bogu aż pokonam nieśmiertelność 🙂 do końca juz ide spać i myśleć…. myśleć myśleć, dopóki nie umrę.

 9. OBSERWATOR pisze:

  Oto, jak obŻYDliwy OKUPANT Polski wyprowadza swoją obŻYDliwą „armię” na ulicę: http://fakty.interia.pl/autor/aleksandra-gieracka/news-bunt-samorzadowcow,nId,2389307 – aby „na deskach sceny teatru”, który nazywa się „Polska”, WYKONAŁA ZADANIE ODEGRANIA TEATRALNEJ ROLI, której ZADANIEM jest POKAZANIE ŚWIATU że w Polsce źle sie dzieje ! 🙂

  Na co oczywiście zewnętrzna obŻYDliwość, która ten TEATR WCZEŚNIEJ ZAPLANOWAŁA – natychmiast reaguje: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/polska-w-ue/news-timmermans-o-polsce-fundamentalne-zagrozenie-dla-panstwa-pra,nId,2389370

  W TAKI SPOSÓB obŻYDliwość MANIPULUJĄCA ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ ROBI NIEUSTANNE WIDOWISKA TEATRALNE KTÓRYCH ZADANIEM JEST POKAZAĆ ŚWIATU UZASADNIENIE DO „ZAJĘCIA SIĘ POLSKĄ” w KTÓREJ JEST ZAGROŻONA ta tzw. „DEMOKRACJA” ! 🙂
  czyli:
  OKUPANT PANIKUJE PRZED KONSEKWENCJAMI POPEŁNIONYCH ZBRODNI bo NIE MA GDZIE SIE UKRYĆ ANI DOKĄD UCIEC WIĘC – JAK NA TONĄCEGO PRZYSTAŁO – „ŁAPIE SIE BRZYTWY” którą ostatecznie SAM SIĘ POCHLASTA ! 🙂

  To oczywiście nie wszystko, bo RÓWNOCZEŚNIE obŻYDliwość usiłuje SKŁÓCIĆ POLAKÓW „na konstytucję”: http://fakty.interia.pl/polska/news-sadurska-prezydent-jest-konsekwentny,nId,2389356 – czyli zamierza DZIELIĆ Polaków na tych, którzy są:

  1 – za zmianą konstytucji: http://fakty.interia.pl/polska/news-prezydent-duda-o-zmianie-konstytucji-i-tym-kto-jej-broni,nId,2389387
  oraz:
  2 – przeciw zmianie konstytucji: http://fakty.interia.pl/polska/news-nie-ma-rozmowy-o-zmianie-konstytucji-z-tymi-ktorzy-ja-lamia,nId,2389343

  Czyli typowe dzielenie społeczeństwa wg następującej „recepty” na podziały:

  1 – STWÓRZ TEZĘ:
  Cyt: „Konstytucji bronią ci, którzy ją stworzyli, z drugiej ci, którym gwarantuje ona pewne status quo, pewną pozycję społeczną. Więc z jednej strony pozycję, z drugiej przynależność do jakiejś elity, w pewnym sensie jakąś nietykalność – powiedział w środę prezydent Andrzej Duda.”

  2 – i ANTYTEZĘ:
  Cyt: „Nie ma rozmowy o zmianie konstytucji w sytuacji, w której większość parlamentarna łamie ją na co dzień w Sejmie, kiedy łamie ją premier i prezydent; nie wolno rozmawiać z tymi, którzy gwałcą zasady konstytucyjne – podkreślali w środę politycy PO: Andrzej Halicki i Jan Grabiec ”

  a następnie:
  3 – ZETRZYJ JE ZE SOBĄ – tak działa obŻYDliwy OKUPANT …

  • sesia pisze:

   zwykla mowa nienawisci i rasizm mająca na celi zwiedzenie i pchniecie lidzi w stare z gury wiadomo że szkodliwe tory. w piirkach teoski i dobra.

   • OBSERWATOR pisze:

    Tak – samoobrona poprzez demaskowanie mechanizmów, jakimi działają zbrodniarze, to ZAISTE mowa nienawiści! 🙂
    Społeczeństwo powinno być głupie i dać się doszczętnie ograbić a potem zabić podstępnym psychopatom-ludobójcom, żeby mogli oni posiąść cały świat na własność, jak to sobie zaplanowali…

    Skąd Orwell wiedział, że nastaną takie czasy i tak będzie, że prawda zostanie okrzyknięta mową nienawiści? 🙂

   • sesia pisze:

    głupi jestes

   • sesia pisze:

    diable

   • Kalina pisze:

    Skad Orwell wiedzial ciekawe ?
    A moze Orwell byl propagatorem bo byl jednym z nich prawdopodbnie propagatorem ich chanellingu z tej slynnej spirytualnej 4 przestrzeni , wibracji wyzszej podswiadomosci ,nagranej komputerem astrologicznego uzaleznienia reciclingu dusz i caly ten crab spirytualnych wypocin o kurach/kogotach z pod firnamentu .Co dowodzi , ze maja wieloprzestrzenna, wielowymiarowa ( mowiac metafizycznie ) wytyczona historie dla ludzkosci jeszcze jeden dowod , ze zyjemy w chiken pen i kilka kogotow z dobrym chipem szeszynkowym i czynnym jeszcze pieje przyszlosc kiedy rosol z nas bedzie .

   • Gaja pisze:

    OBSERWATOR Licz się niestety z rykoszetem – w stosunku do swoich wibracji jakimi emanujesz. Tak niestety lub na szczęście działa rzeczywistość w której funkcjonujemy /”Doswiadczenie z podwójną szczeliną” , czyli doświadczenie Younga /.

   • OBSERWATOR pisze:

    „Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości (…) i słudzy jego podszywają się pod sprawiedliwość. Ale skończą według uczynków swoich!”

    To całkowicie normalne, że w świecie opanowanym przez demony, które „odwróciły wszystko do góry nogami” więc i samych siebie przedstawiają ludzkości, jako anioły pokoju i sprawiedliwości, którym zależy na losie ludzkości – prawdziwe anioły zawsze postrzegane będą, jako diabły 🙂
    (zobacz np., z jaką wściekłością demon zaatakował ostatnio Jurka Ziębę! 🙂 )
    Ale taka sytuacja trwa TYLKO do czasu, aż ludziskom „spadnie bielmo” i cała ludzkość przejrzy na oczy. Wtedy ludzkość dostrzeże PRAWDĘ, która ją WYZWOLI z NIEWOLI prawdziwych DIABŁÓW
    Dla ludzkości pracuję – dla EFEKTU KOŃCOWEGO a nie dla POKLASKU ze strony „ślepców”, a to, co sobie tam ubzdurasz – Twoja rzecz! 🙂 Wściekaj się „na zdrowie”, bo mnie Twoja wściekłość nijak nie rusza! 🙂
    Pamiętaj, że doświadczasz tego, czym się stajesz (emocje), więc nie licz na to, że Twoja wściekłość uderzy we mnie – uderzy w Ciebie …

 10. Kalina pisze:

  Moskowiec -Polin .Tak mowi o Polsce Duda do zydowskich swoich braci facet z zydowskiego ojca . Jak spojrzalam na tego polityka z czuciem to az mi sie wymiotowac zachcialo Nie wiedzialm dlaczego .Wydawal mi sie bardzo obslizglym padalcem . I dalej nie zmienie zdania robcie z moja opinia co chcecie . Jak utracicie Polske to przyjdzie nam zyc na pustyni Bo Oni spieniezaja wszystko bez jakiego kolwiek feelingu do natury Tam w ich genetyce jest wirus homocpansis o , ktorym nawet to mowi filozof zydowskiego- moze nawet polskiego pochodzenia Robert …….. Nie mam pamieci dobrej do Polskich nazwisk . Moze dobrze bo niedlugo ich nie bedzie

 11. Kalina pisze:

  No moze nie wirus bylabym to hash gadac o Toxoplasmosis .Dlatego nie jedza pork bo ten cholerny wirus -robakowy zawirusowal by ich niezle moze wyrzucil by z wysokiego IQ i by przeszli na naziemne pelzanie , ale zobaczcie jaka jest roznica w wygladzie ha ha ha
  Jeden troche zydowski profil a drugi homo capenisi http://nationalvanguard.org/2017/01/a-difference-of-minds-jews-and-the-reptilian-brain/
  Co sie potwierdza z Kiary teoria o zmijowym plemieniu ha ha ha . No coz bracia Polacy nic nam nie pozostalo jak nabijac sie z niezwykle inteligentnego zorienowanego mozgu do manipulacji innymi i szczegolnie inteligentnym podejsciem do zagrabiania czyisc osiagniec i czyjejs kasy . Albert Einstein byl clownem http://www.deism.com/einstein.htm do momentu kiedy nie splynal na niego swietlisty kabalistyczny chanelling .

 12. Kalina pisze:

  Jews Demanding Money Again — and Again — and Again
  http://nationalvanguard.org/2016/12/jews-demanding-money-again-and-again-and-again/
  Piekna twarz do zidentyfikowania tak z kopyta .http://nationalvanguard.org/2016/10/fbi-weiner-sexting-computer-found-to-contain-questionable-hillary-clinton-emails/ 🙂
  A do kogo te gebe mozna by zaliczyc . Nie badzmy skromni nazywac sprawy po imieniu
  Sorry ale to sa ziemscy dewiatanci i skurwiele ludzkosci z zydowskim nawet pol-Hitlerem i Gebelsem . Tak malo niby ich jest a tak nagle duzo bylow wszedzie . Ciekawe ? bardzo ciekawe Nikt mi nie moze zarzucic , ze jestem dyskriminatorem jakiejs rasy To sa fakty Panowie i Panie Fakty nie zbite , ze ten okrutny narod zydowski nawet sie sam nawzajem wymordowal Bo obozy byly Nazistowskich zydow i sponsorowane przez nazistowskich bankierow zydow- przez szwjacarsko- amerykanski bank .
  http://nationalvanguard.org/2016/10/fbi-weiner-sexting-computer-found-to-contain-questionable-hillary-clinton-emails/
  No i tutaj mamy cala smietanke socjalistyczno- komunistycznych heglowskich nierzadnic . Hej ludzie to wszystko zydowska inteligentna tworczosci .
  Dziekuje bardzo za ten teatrt zycia na ziemi dany ludzkosci z wysokim I Q Fuk IQ sorry Fuck IQ No more HAARP zydowskich inzynierow dzielo . Dziekuje nie przyjmuje juz wiecej zadnych idei zydowskich nawet jak by byly wykwitnie madre .Dla mnie sa falszywe denne mordercze i glupie i biora sie juz z samej gentyki wedlug mojego rozumienia i IQ .
  Chyba najwyszszym I Q moze sie szczycic normalny czlowiek jak rozszyfruja gre zydowskich nazistow przeciwko norodom i nawet przeciwko swojemu narodowi .Bo paru zydow moze wyszlo na prosta Bo znam takich i mam respect .
  Ja nie chce takiej comunity w moim kraju Nie chce ich religii i nie mam zadnej tolerancji na zadne wogole religie I mam prawo patrzac na mordy jakie byly robione w ich imieniu .

  • lilka pisze:

   Zgadzam sie ,wlasnie genetyka ma bardzo duze znaczenie,dlatego oni jej tak pilnują ,nie mowie o wszystkich żydach ale o tych tzw „czystej krwi”,i to nie na darmo sie krzyzowali sami ze sobą co mieli ta „zimną niebieską”krew.Bo genetyka jest kluczowa.
   I tak jest tez z ludźmi .Slowianska genetyka nie pozwala na robienie innym krzywdy bo mamy wysoki poziom empati chociaz zroznicowany i dlatego Slowianie są byli i będą niszczeni i manipulowani aby sie sami niszczyli nawzajem .A ze Słowianie w swej jednak naiwnosci wynikającej z myslenia ze wszyscy są raczej dobrzy i nie miesci sie nam w glowie jak mozna być takim zwyrodnialcem ,to niestety przyjmujemy te klamstwa rzadzących.A oni są sprytni i źli a my nie chcemy w to wierzyc.

 13. Kalina pisze:

  Stream the Luciferian dark folk master’s new album, ‚Sex,’ and get ready to die at 69 with the Beezlebub of Jerusalem.

  Zydowski kriminal artystyczny jak widze.
  https://notjustreligiousmusic.bandcamp.com/album/njrm-013-king-dude-songs-of-flesh-blood-in-the-key-of-light
  Ha ha ha King Duda ha ha ha.

 14. Kalina pisze:

  Zenujaca jest ludzkosc walczaca o zdrowe ziarno dla siebie !!!!!!Zenujacy jest rozwoj naszego wielkiego JA walczacego o przetrwanie i cieszacego sie z ochlapu rzuconego nam na talerz Wrzeszczycie Precz z GMO ,wiec,wiec,wiec-” wam damy kawalek gownianej wygranej . ZENUJACE JEST ZEBYSMY BYLI TRKTOWANI JAK PSY W KLLATKACH Z OCHLAPEM MIESA ZE ZGNILA KOSCIA O KTORA TAK UJADAMY ZENUJACE .
  Hej obudzcie sie , Fucken dosyc tego blagania i skomlenia o nasza wolnosc i o nasze zycie . To powinno byc inaczej zrozumiane a nie ciagle szarpanie sie o prawa dla naszego zycia na Ziemi .Ziemia jest nasza a nie ich od tego trzeba zaczac .

 15. Kalina pisze:

  No wiec wrocmy do pedofilii I zwracam uwage juz od dawma , ze jak to ochydne manipulowanie energia ludzka zginie z nszego ziemskiego padolu to sytuacja sie zmieni diametralnie w naszym calym zyciu prosze mi wierzyc Wiec trzeba sie sfokusowac tylko na tym a nie na zadnej dobrej energii i pozytywnym mysleniu To automatycznie przyjdzie jak przestanie sie gwalcic i mordowac niewinne istoty pobudzonbe do zycia w nowym malym ciele .
  Pmietajcie , ze pedofilia i mordowanie rytualne dzieci i i zwierzat zaczelo sie 13 tysiecy lat temu i nalezy do tych , ktorzy obecnie manipuluja ziemia . Jerst to wysokie bagno , ktore na ludzkosc spada swoja smierdzaca mazia juz bardzo dawno i jest bardzo protect i beda robic wszystko zeby wszelkie poszlaki tego procederu ukryc zatuszowac wysmiac i zniwelowac . JA OSOBISCIE UWAZM I WIEM ze jestem nieomylna w tym i wiem z mojej glebi organic istoty z centrum , ze mordowanie pedofilia i wszystkie seksualno- rytualne- religijne dewjacje maja byc usuniete z ziemi .
  Bedzie spokoj i bedzie wielki spokoj na ziemi Nie bedzie innych spraw probojacych stlamsic ich pobor z nas energi poprzez rytualy . Te wszystkie inne bzdury moim zdaniem sa tuszowanie poboru rytualnego energii z niewinnosci organicznej .

  • lilka pisze:

   Nie wiem jaki ma to zwiazek ale pewnie cos w tym jest ze koscioly czesto stawiali na skrzyzowaniach kanałow energetycznych ziemi i poprzez rytualy ta energia zła sie rozchodzi jakos po całej ziemi,byc moze tak jest.Nie mowie o zwyklej mszy oczywiscie.

   • Kalina pisze:

    Tak jest mapa rytualow postaram sie poszukac i przesledze ta sprawe z moja przyjaciolka doglebnie gdzie i w jakich miejscach sie robilo to nagminnie . Wiem , ze potworne rzezie byly w Amerykach wytluczono prawie cala poprzednia genetyke ludzkosci To dalo im power do zawladniecia innymi kontynentami Wiem , ze Parkers mowil , ze byl ofiara na sarkofagu egipskim Prawie kazdy w reinkarnacji byl ofiara homocpansis dlatego nie pamieta swojego poprzedniego zycia . Ja nie bylam w reinkarnacji zadnej i moze dlatego poprzez czucie od dziecka bylam skierowna na ochrone niewinnosci na ziemi .
    jest pare procent ludzi , ktorzy unikneli reinkarnacji i defragmentacji swiadomosci przed narodzeniem . Trzeba tych ludzi szukac bo zastali celowo zniszczeni ocalaly jednostki rozrzucone po wszystkich kontynentach tez celowo seperowane i powiem tak przez sprogramowanych ludzi atakowane Oni maja niezwykla wiedze o swiecie organicznym Ja nie mam bo astral mna manipulowal w zyciu obecnym poprzez rozne prace z najbardziej zdefragmentowanymi souls w astralu ( mam na mysli uposledzonych ludzi i bardzo agresywnych czasami ) i zwiazki i podroze seperacje ciagle brak kontaktu fizycznego i emocjonalnego z ukochanymi mi ludzmi . Ciagle klad mi klody pod nogi zeby stlamsic swiadomosc i jaknajbardziej posztakowac ja w obecnym zyciu . Ale to jest trudniejsze zrobic jak czlowiek ma fizyczne cialo A jak tylko ma energie do manipulacji w tak zwanym niebie to jest im latwiej stwarzac dla czlowieka iluzje niebiskie . . Dlatego wiem , ze nie mam nic wspolnego z niebianskim swiatem I mowie tak do ludzi jak chca pozbierac swoje defragmentacje z Astralu powinni sie totalnie uziemnic . Dlatego kosciol wymyslil , ze pieklo jest w ziemi a to odwrotnie .Dlatego te linie na ziemi jej najwyzszej swiadomosci zostaly balamucone kosciolami sarkofagami mordu i krwia i cierpieniem ludzkim .

   • Kalina pisze:

    Zwaz Lilka , ze zaraz po moim wpisie cala metafizyczna smietanka forum bedzie tuszowala swoimi spirytualnymi wielce wibracyjnymi wpisami prawde o ziemi .Bedzie lista tak zwanych defragmentacyjnych bzdur ujetych w pieknym jezyku i koronce nieprawdy ale iluzja artu slowa sie liczy u zdefragmentowanych souls bardziej niz slowa prawdy o zyciu tutaj .

 16. Kalina pisze:

  Mamy na wizji kobiete wysokiej rangi inzyniera Dr. Katherine Horton,w CERN Ciekawe co powie ?
  Zaczeto ja laskotac „przyjemna energia” , ktora to znamy juz z NTV Mikrofalowa bronia rzadowa w pieknej Szwajcari ha ha ha Fucked Szwjcarii sorry ale tak czuje ten kraj jak zaczela publicznie ujawniac pewne kwestie szczelania do niej bronia mikrofalowa w jej domu . Oczywiscie wyniosla sie z domu .Cos o tym wiem .Bo ja tez sie wynioslam z Tasmani i czesto spalam w samochodzie w gorach w bushu gdzie nie jedna kobieta by ze strachu umarla jakby spala w bushu tasmnskim gdzie zywej istoty nie ma oprocz zwierzat dzikich ale dla mnie to bylo bardzo frendly place w porownaniu z domem .
  No wiec widzicie w tej pieknej Szwajcarii kazdy dom ma przeciwnuklerny bunkier Ciekawe , ze my nie mamy ale neutralna szwajcaria ma .
  JA NAPRAWDE MAM DOSYC na NTV dwoch reporterow z Pieknej Szwjacari , ktorzy maja niestety bledne informacje albo specjalnie sie pokazuja na alternatnewsie zeby splycac sprawe .Dr. Katherine Horton obecnie mieszka w zimnym bunkrze pod swoim domem .
  Ok reszte dla Ewy Pweli i dla Stowarzyszenia STOPZET zeby wysluchali jej jak ta energia pracuje na ludziach . Wkoncu Ona jest specjalistka w tej dzidzinie . https://www.youtube.com/watch?v=a_h921GCGsI

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.