15 stycznia – spotkanie Wolnych Ludzi w Kielcach

Patronat medialny: niezaleznatelewizja.pl (NTV)

Dokąd zmierza Polska?
Plan Wielkich Zmian
Spotkanie Wolnych Ludzi w Kielcach

15 stycznia 2013 r. (wtorek)
godz. 19.00 – 21.00
Sala konferencyjna Hotelu Kongresowy – EXBUD
Al. Solidarności 34, Kielce

W programie między innymi wystąpienia:

 • Dokąd zmierzamy? Perspektywy Nowej Cywilizacji. Janusz Zagórski (RWL)
 • Mechanizmy finansowe współczesnego świata a Nowa Ekonomia – Dariusz Brzozowiec
 • Nowa strategia zdrowia dla Polski
 • Stanisław Szczepaniak (INWEX, Kielce)
 • Jarosław Kasprzak ( WCPZ, Poznań)
 • Paweł Nogal (RWL)
 • Program Ruchu Wolnych Ludzi
 • Dyskusja panelowa

Info: niezaleznatelewizja.pl oraz 533 885 883 januszzagorski8@gmail.com

Wstęp wolny !

Mapa

47 thoughts on “15 stycznia – spotkanie Wolnych Ludzi w Kielcach

 1. Czyżby całkiem nowy kierunek, bez pieniędzy? ,wstęp wolny ?,spontaniczność?To jakoś nie pasuje do was i jest co najmniej podejrzane.Oglądam was od prawie roku i przeważająca większość przygotowanych programów to czysta reklama Ludzi chcących na Duchowości zarobić ,nawet są tacy którzy otwarcie o tym mówią ,wskazując prawdziwe motywy zarobkowe nie kryjąc swojej hipokryzji .W każdym bądź razie coś drgnęło w waszym sposobie myślenia i oby to nie był jednorazowy przebłysk Świadomości. Wszystkiego najlepszego z okazji Nowych Myśli i Zwyczajów.

 2. A nie może być tak, i jest dla Ciebie dziwne to (a i sarkastyczne) ,że tym razem sala jest sponsorowana przez Wolnego Człowieka (może właściciel tej izby) i, nie ma kosztów…
  Gdyby były drinki i herbata za darmo to też bałbyś się pojechać, bo…z drugiej strony podejrzane 😉 , no nie? Sekta wciągająca, podpuszczająca suwenirami 🙂

 3. Panu/Pani Qcyp nie podoba się ale ogląda (pewnie jeszcze regularnie) od prawie roku… Bez komentarza.
  Życzę uśmiechu, pogody ducha i przede wszystkim życzliwości dla innych!

 4. @Mia żadnej życzliwości dla wierzących w magie pieniądza.Życzenia są chybione i spóźnione o 40 lat.Nie życzy się komuś pięknego mieszkania ,jeśli już posiada piękne i wygodne.
  NO nie Gregory, jak mogłeś posądzić mnie o takie myślenie( sekciarstwo)Jestem ostatni który by się wyrzekł NTV, tu chodzi o oczyszczenie środowiska z materialistów,katolików,reklamodawczyków i innych dewiantów.Nie daje im żadnej szansy poprawy!(trzeba chcieć) ,gdyż zrozumienie jest poza ich możliwościami.

  Reklamodawca=wyrabianie sobie prestiżu w tym i finansowego po przez skrzętnie zaplanowane reklamy ,dalej pomyśl ………. zanim powiesz no nie.

 5. wygląda na to że Qcyp ma problem z pieniędzmi.
  przekonanie że pieniądze i duchowość się wykluczają wynika z fałszywych wzorców na temat pieniędzy.
  Można być glęboko uduchowionym, moralnym i uczciwym człowiekiem i robić pieniądze.
  Zazdrość i pogarda szkodzą tylko temu który je w sobie trzyma.

 6. @zetubeer przestań ciemiężyć ludzi którzy pracują na twoją,, duchowość”taki bajeczki to możesz wstawiać świadkom jehowy lubiącym jeść małymi łyżeczkami ,po to tylko, żebyś pławił się w luksusie moralnym ,duchowym i okłamywał się że jesteś uczciwy.Problem z pieniędzmi obecnie ma 90% z ogółu na planecie ,dlaczego ja mam być inny?Pogarda do pieniędzy a jednocześnie (BACZNOŚĆ)wydawania czyni mnie Człowiekiem Wolnym ,w odróżnieniu od zakłamanych niewolników Mamona.

 7. Qcyp pisze:
  NO nie Gregory, jak mogłeś posądzić mnie o takie myślenie( sekciarstwo)Jestem ostatni który by się wyrzekł NTV, tu chodzi o oczyszczenie środowiska z materialistów,katolików,reklamodawczyków i innych dewiantów.Nie daje im żadnej szansy poprawy!(trzeba chcieć) ,gdyż zrozumienie jest poza ich możliwościami”

  – – O sekciarstwo nie, to był tylko taki cięższy żart cyniczny 😉 ,ale już o ortodoksję ocierającą się czasem/często o …fanatyzm, to tak. Twoje poglądy, generalnie, pacyfistyczne, antyglobalistyczne imponują. A niechęć do Matrixa Pieniężnego jest mi bliska, jak bliski jest TZM. Jednak czasem przeciągasz strunę, tę ortodoksyjności… 🙂

  „Reklamodawca=wyrabianie sobie prestiżu w tym i finansowego po przez skrzętnie zaplanowane reklamy”
  – – Kogo masz na myśli i jakie praktyki, podaj przykład (zanim powiesz nie, pomyśl, że żyjemy w silnym, brutalnym wręcz systemie monetarnym. Nie chcę powiedzieć: ‚każdy orze jak może’ ,to slogan usprawiedliwiający każde działanie na rzecz zdobycia monety, nawet sposobem nieetycznym. Mam raczej na myśli: orze się czasem, bo trzeba przetrwać’ jak w przypadku NTV, chyba nie jestem zbyt naiwny, co? Interesuje mnie Twoje zdanie na ostatnie pytanie…

 8. zeetuber
  Nie prawda co mowisz . Pieniadza energia doprowadzila swiat do takiej formy w jakiej jest obecnie . Wielcy posiadacze fortun pracuja nad posiadaniem ich poprzez siec innych time line i Dimension uzywaja do tego magi i instrumentow stosowanych w magi . Wytworzyli system wampirzenia jedenego na drugim . Dlatego wszystkim potrzebne sa pieniadze , Dlatego ze forsa niewielu wiec osobnikow ma zdolnosc do kreownaia swojej rzeczywistosci mentalna droga .Kiedy pokazuje sie pieniadz wszyscy dostaja kuku ryku w glowie , jakby zaslony opadly im na oczy i serce chowalo sie do podstawowej czakry . Program takiej egzystencji zaczyna ludziom nie pasowac bo jak widzisz idzie to w brzydkim kierunku bardziej niz w ladnym . Pare dobrych gadzetow do domu ,dobry samochod i dobre jedzenie -wrazenie poczucia bezpieczenstwa . Zareczam cie ci co maja wiecej jeszcze chca wiecej i bezpieczenstwa tobie nie zapewnia . Raczej moga zapewnic tobie Krzeselko z wulkaniczna blyszczaca jaskrawa energia i moga cie wysadzic w powietrze a potem zreinkarnuja w tej samej religii i w tych samych wierzeniach i w tej samej blood line bo oni maja bardziej cooper dlatego jestes dla nich nie wiecej jak chicken z twoja mizerna fortuna dziedziczenia . A zarabianie pieniedzy wyglada w ten sposob :
  http://www.celebritynetworth.com/articles/entertainment-articles/25-richest-people-lived-inflation-adjusted/

 9. @Gregory.Jasne trzeba przetrwać ale trzeba dawać wyraźnie do zrozumienia(tym bucom) że to oni ,nas potrzebują a nie my ich.Gdy będziemy czujni nic nam nie grozi,ale z chwilą gdy tylko troszeczkę będziemy łagodni(zmiany bez naszej zgody), wyssą z nas wigor ,siłę ,uśmiech empatie ,tak jak ,, ropę”wysysają z Ziemi

  @Letitt Porównanie do wampirów jak najtrafniejsze ,Wampir musi pić krew żeby żyć ,(buce) muszą mieć pieniądze wyssane z nieświadomych (jeszcze ludzi)żeby uzależnienie nie skończyło się śmiercią.Dzięki internetowi mrok dobiega końca ,zaczyna świtać,nikt nie będzie latał z osinowym kołkiem żeby ich dobić,zrobi to za nas Natura która zawsze przychodzi z pomocą.

 10. Skąd żeś w ogóle taki hardy? Obrabowali Cię banksterzy? Nie moja sprawa, tak tylko pytam. I kogo nazywasz bucami, wszystkich nieświadomych roli monety w Matrixie, wampirów i konsumentów?
  „zrobi to za nas Natura która zawsze przychodzi z pomocą.” – – weź prosze przypomnij to „zawsze” 🙂 ,kiedy po raz ostatni?… Bardzo mnie zaciekawiło to, czego nie pamiętam

 11. @Gregory widzisz nie rozumiesz procesów zachodzących w Naturze. jesteś jak dziecko co nie odróżnia stanowczości od hardości,więc ci wytłumaczę jak dziecku ,,Jest sobie morze i jest plaża drobinki piasku,muszelek,kamienie,glony ,skorupiaki, trawa ale na tej samej plaży jest też butelka po piwie czy pepsi.Morze pozbywa się na ile potrafi (a dużo potrafi) niepotrzebnych gości (buców),bez szansy powrotu i co powiesz ?ale to morze jest harde nie powiesz ale to morze jest silne i mądre, bo nie daje szans szkodnikom,wie doskonale że gdyby się nie wzburzyło(sztorm) szkodniki przejęli by kontrole zanieczyszczając cały akwen Tak samo jest w życiu(finanse) ,zrozumienie tego jest proste ,tylko stanowcza postawa społeczeństwa oczyści społeczeństwo ze szkodników(buców) i nie jest to żaden podział tak jak ty to widzisz,na konsumentów i buców ,wręcz przeciwnie ,jest to naturalna potrzeba żywego organizmu do oczyszczania się.
  Natura zawsze przychodzi z pomocą ,tylko mało kto dostrzega w tym siłę Natury i myli z anomaliami lub z innymi dziwactwami odbiegających od prawdziwych procesów.Co do bank-sterów to są za głupi żeby mnie okraść z czegokolwiek.Sadzę że Leszek Balcerowicz(buc i złodziej żaden ekonomista )to bardzo dobra lekcja ,aby banki omijać dalekim łukiem nawet te spółdzielcze.

 12. Gdzie można znaleźć w wersji papierowej lub nagraniowej „Program Ruchu Wolnych Ludzi”? Niestety nie będę mógł przyjechać do Kielc.

 13. Qcyp, hehe Natura to ma w nosie Twoje wywody, nie jest o nich poinformowana. I tak na marginesie, musi być w Tobie olbrzymi konflikt wewnętrzny, może związany z tym, ze pracujesz w nienajładniejszym fachu, wciskając ludziom kity, bo tak rozumiem branżę reklamową. Może to problem? Porzuć tę reklamę, zostań rolnikiem. Porzuć marzenia chore o broni tym bardziej laserowej :))), bo pachnie to bolszewią. Chcesz mordować? Człowieku opanuj się! Już były takie rewolucje, nihil novi sub sole.. niestety. Dosyć przemocy, nawet tej mentalnej i wyzywanie ludzi od buców i czego tam chcesz. Nie jesteś Źródłem, nie patrzysz na całość tylko na wyrywki, Twój umysł szatkuje rzeczywistosć, ocenia: dobre, złe według Twoich (???) przekonań. I tak tworzysz swoje cierpienie. A w Źródle jest wszystko w harmonii tzw dobro i zło. Jak się nie uspokoisz, to Natura, rzeczywiscie Cię wyprostuje.

 14. Kol.Qcyp. Nie wiem co wiesz o Naturze (może coś wiesz – niestety nie pozwoliłeś bym to wiedział) Współczuję Ci przykładu (Morze) jaki użyłeś, akurat tak się składa że mieszkam całe życie nad morzem i coś niecoś o nim wiem. Wciąga wszystko i wyrzuca wszystko – tylko że…już martwe.
  Miałem 10 lat temu takie jedno hobby, pływanie wpław w sztormach. Było ich więcej niż kilkanaście takich fest, wypływałem na głębokie, nie jakieś chlapanie na pierwszej mieliźnie. Pamiętam z nich 2 (może Ci kiedyś opowiem, ale nie tu) i raz nie było sztormu, cichutko było, i dostałem jakiegoś szoku termicznego zaraz po sierpniowym powrocie z silnego wyeksploatowania w górach, tydzień bez szlaków, schronisk, ciężkie plecaki, ze szczytu na szczyt, etc uwieńczony Gerlachem).
  jakieś 8 lat temu odgrodzono plażę od wydm wysoka 2 m metalową siatką z grubszymi okami, oczywiście na palach to ogrodzenie, na długości chyba kilometra albo więcej.
  Pech polegał na tym tej siatki i tej inwestycji, że służyła jeden letni sezon. Zimą przyszedł zdrowy sztorm, najpierw wyrwał i wciągnął w morze, a następnie skręconą w jeden wielki kłąb drutu i pali wypluł w jedno miejsce, zresztą moje ulubione w Grzybowie, gdzie wyjątkowo na plaży rośnie trzcina, a w niej mozna się skryć na małych piaszczystych poletkach bez osłon, wiatrochonów.
  Wszystko trwało 3 dni! 😀
  mam zdjęcia tego kłębowiska.

 15. Kolego Qcyp, lubię cię i szanuję za twoje (że tak je nazwę roboczo na poczekaniu) liberalne poglądy. Ale Iza ma rację – nie ująłbym tego lepiej.

 16. Też kolegę Qcypa lubię i szanuję. Różnimy się poglądami i tak jest ciekawie. Jakby wszyscy mieli takie same poglądy, ufff ale by było nudno :).

 17. @Iza40 spokojnie nikt nikogo nie będzie mordował ,konflikt wewnętrzny to bardzo uproszczona teza tego co czuje na słowo ,,pieniądz.”Jeśli tobie nie przeszkadza niewolenie ludzi to nic na to nie poradzę, taka jesteś i nic i nikt tego nie zmieni ,nawet mistrzowie Huny czy Zenu,środowisko i zwyczaje robią swoje .Co raz mocniejszego nabieram przekonania że ta robota Illuminati(NWO)jest na rękę szczególnie( jajogłowym) uczonym, tak jak kapo w obozach koncentracyjnych ,zrobią wszystko żeby tylko przeżyć.
  Zusy- srusy i podatki mnie nie interesują,cierpienie moje wygląda tak że nawet nie mogę się z tobą nim podzielić ,nie chce wywoływać zazdrości ,życie ułożyłem sobie tak jak ja chce ,a nie jak kolega( system ),z ruszania mózgownicy są tylko korzyści ,ale pewnie to też ci jest obce tak jak UFO, wolisz naśladować sąsiada czy kogoś tam niż iść swoim życiem dosłownym swoim ,własnym.Nie mów o czymś ,jak nie masz zielonego pojęcia co to jest ŻRÓDŁO,jesteśny na samym początku a do zrozumienia tego jest nam bardzo daleko.Nawet ten dialog jest tak prymitywny CO ŚWIADCZY ŻE TAK NAPRAWDE TO NIC NIE WIEMY a obrona własnych racji do niczego nie prowadzi.

 18. @Gregory sam się o to współczucie prosiłeś ,rób ze swojej wyobraźni użytek ,pewnie nie kierujesz samochodem ,tam można w bardzo łatwy sposób ocenić swoją wyobraźnie ,to takie ćwiczenie jak kto woli. Szanuję każdego kto ma takie same podejście do życia jak ty,może to nie jest altruizm ale dobry kierunek.
  NIECH cię WIELKI DUCH wspomaga w w twoich vojażach.

 19. Rozśmieszyłeś mnie do łez tą swoją pogardą. Niestety nie jesteś wolnym człowiekiem, żyjesz w iluzji co widać w Twoich postach. Niech Ci będzie, to w końcu Twoje doświadczenie, co mi do tego.
  Aha, to że nie klękam przed Twoją „Misją” Drogi Misjo-narzu, nie oznacza, że zjawisko UFO jest mi obce :))).

 20. @Iza40 Może i w iluzji ,ale to jest moja własna iluzja .Nie jestem Wolny to chyba oczywiste Sherloku,oto właśnie toczy się bój ,za to ty jesteś na pewno wolna ha hah ha.

 21. Qcyp pisze:
  ‚pewnie nie kierujesz samochodem ,tam można w bardzo łatwy sposób ocenić swoją wyobraźnie’
  Kieruję, choć nie uważam siebie za jakiegoś mega kierowcę, większe miasta wolę objechać.
  Nie wiem…wsiadłbyś na przejażdżkę ze mną, gdybym Ci zaproponował ową powiedziawszy że 7 dzień nic nie piłem i nie jadłem? (Wszyscy których zaprosiłem do środka, a którzy mnie znają, nie odmówili 🙂

 22. @Gregory jak nic nie jadłeś i nic nie piłeś to lepsza uwaga i koncentracja ,więc nie widzę zagrożenia ,raczej ocenił bym twój sposób jazdy w trakcje ,jak poczuł byś się źle to bym cie zastąpił.A czemu nic nie piłeś 7 dni?

 23. @Gregory mocny jesteś!, ja 7 dni robię raz w roku i to jak jest upał ,ale woda to musi być i to ze źródła.

 24. @szok po tym wszystkim co przeczytałem zrozumiałem że JZ od roku 2013 zaczyna działalność NO PROFIT.A na wiadomość że nie jest patriotą podskoczyłem z radości.SADZĘ ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z GENIUSZEM SKORO JUŻ 1980ROKU ROZSYŁAŁ BIBUŁĘ I NIKT TEGO NIE CHCIAŁ CZYTAĆ.
  JEST TAK DO DZISIAJ to nie prawda co mówił HITLER ŻE JESTEŚMY INTELIGENTNI ,JESTEŚMY GŁUPIMI IGNORANTAMI SKORO OD 30 LAT NIE MOŻEMY ZROZUMIEĆ CO BYŁO NAPISANE NA BIBULE.

 25. Szok ja nic z tych waszych podchodow w Polsce nie rozumiem . Jest tego tyle , ze mi leb peka nie wiem jak mozna w tak krotkim czasie natworzyc tyle historii nie tylko narodowi ale i jego poszczegolnym mieszkancom .Tak lecicie pokolei jak domino . Moze trzeba sobie wykupic wykrywacz mysz do tego domu i zostawic im , nie zajmowac sie zaplesnialym serem z przed laty . Bo tak wlasciwie nic sie nie zmienilo any way w swiatowej polityce . Impression inna .
  Patrzec na globalna calosc a nie jakis kroste na czyim nosie .
  Sama nie wiem o czym pisze tez sie pogubilam . Ale nic wysle to .

 26. Przelotne opady spamerów.

  Pogoda zapowiadana na następne tygodnie? – Czyste niebo nie zakryte chmurami 🙂

  Pozdrawiam Wszystkich 😉

 27. Co do pytania Tomby, sam jestem ciekaw gdyż ponoć go dopiero wszyscy wspólnym wysiłkiem staramy stworzyć 😉

  Tutaj chyba chodzi o zarys wspólnych idei a także przyszłych zmian ustrojowych, w tym zmian w konstytucji i rozwinięcia tych tematów.

  Tym bardziej że jest to ujęte w dyskusji panelowej – ergo, będzie to kolejna swobodna rozmowa na ten temat 😉

 28. w szoku! pisze:
  I chciałem zapytać czy darmowy wstęp na spotkanie 15 stycznia to wynik zawieszenia działalności gospodarczej?

  Nie wiem jaki to może mieć związek??
  Zawieszenie działalności p/n „Ośrodek Edukacji” po 20 latach istnienia powinno być po prostu ogłoszone (o ile nie było wzmianki o tym w alternews, może przeoczyłem…przesłyszałem) ,w końcu słaliśmy datki na konto i adres ‚Ośrodka…’
  Reszta sprawy wydaje mi się banalna. Nawet jeśli było coś w myśleniu czy działaniu Janusza Z. ,co może się nie tylko jednej osobie (próbującej go oczernić, + Darka K., który też się nie podoba dywersantowi z tamtego blogu: „UFO****Relacje”) nie tylko jemu ale wielu może się nie podobać, to nie był on tajnym prowokatorem na usługach PZPR, nie przyczynił się cierpienia ludzi. Poza tym mógł, jak każdy, popełnia jakieś głupstwa młodości (zgaduję, że były, jak u każdego, nie wiem co jakie, nie wnikałem w to rzekome ich popełnienie przez niego)
  Nie widzę tu żadnego Szoku. Pan Szok może być podstawiony, czy być też samym PROWOKATOREM. Nawiasem…prowokator napracował się gromadząc, czy preparując te dane silnie nad-interpretowane moim zdaniem. To się po prostu czuje, że Prowokator nie lubi Janusza Z. Mogą to być jego prywatne animozje, którymi próbuje zarazić innych. Ale nie mnie.
  Dopóki nie zobaczę że Janusz Z. jest zdrajcą…z wczoraj (nie jakieś pseudo sensacje sprzed 30-40 laty) dalej oglądam z przyjemnością NTV
  Dzięki i Pozdrawiam

 29. Gregory kosmiczna naiwność przez Ciebie przemawia. Ale młody jesteś i naiwny, albo stary i głupi.
  Ale na pewno jesteś ostatnią osobą na tej planecie by wyrażać opinie, że JZ nie był tajnym prowokatorem na usługach PZPR. A skąd ty to niby wiesz e?
  Widzisz w szoku prowokatora, a szok dał linka do opisu prowokacji jaka właśnie JZ swego czasu dokonał i co tej prowokacji nie widzisz?
  Teraz też powiesz, że ja jestem prowokatorem bo zadaje pytania i wyrażam wątpliwości co do krystaliczności JZ?
  Napisałeś, że dopóki nie zobaczysz, że JZ jest zdrajcą to dalej oglądasz NTV? No to ja Ci powiem chopie, że dla mnie polaka wychowanego przez prawdziwych patriotów i ludzi walczących za Polskę praworządną i wolną, samą zdradą od dziecka było nie bycie w ruchach opozycyjnych dzięki, którym Ty i ja dzisiaj możemy tak pisać i tu pisać.
  Dziś JZ po mimo, że był po drugiej stronie barykady pełnymi garściami czerpie z tego co wywalczyli ci, którym wykrzyczał niegdyś, że to nie demokracja…

 30. @derwe Nie wiem? ale nasz ukochany patriotyczny naród przekrętów z inklinacjami hebrajskimi nie widzi w tym nic zdrożnego .Gdybyśmy sztamę z Niemcami trzymali W OPERACJI Z 1939 ROKU to dzisiaj byśmy byli kimś na świecie a nie pariasami ,tak że nie dziw się że w naszych szeregach są zdrajcy .Byli ,są i będą bo pokusa pieniądza jest zbyt atrakcyjna dla indywiduów.

 31. Qcypku, ale najsmutniejsze w tym jest to, że temu narodowi starcza tyle tolerancji i wyrozumiałości wobec tych, którzy chcieli doprowadzić i doprowadzają byśmy byli takimi pariasami. A dawni „oficjalni i legalni” dziś przeflancowani na społecznych działaczy i duchowych guru skutecznie w zawoalowanej formie prowadzą swe stado ku niechybnemu poddaństwu głosząc przy tym jednocześnie hasła wolnościowe i demokratyczne. Takich niuansów Gregory i wielu jemu podobnych nie zauważa i nie chce zauważać bo miraż wolności jest na tyle uwodzący, że wystarcza mu za samą wolność.

 32. Widze po dyskusji wyzej , ze umysl zawsze gdzies chce isc . W to pudelko albo w tamte . A kiedy idzie gdzies przestajemy byc dla siebie rzeczywistoscia .

 33. Opowiem wam historie . Byla sobie taka dziewczyna czy kobieta . Chciala isc na szkole artystyczna nic nie robila przed pojsciem na nie poprostu zadecydowala ,ze bedzie robic cos innego niz robila zwykle . jakim dziwnym trafem troche nacigajac dostala sie na ta szkole . Wybrala sobie kila przedmiotow w tym byl rysunek z modela . Pierwsze zetkniecie z gruba modelka ktora lezala na kozetce gotowa do rysunku troche ja zszokowalao . Potem doszla do wniosku , ze nigy nic nie rysowala wiec muszi podejsc inaczej do tego wszystkiego i zwrocic sie do swojej rzeczywistosci wewnnetrznej . Wydala dyspozycje sama do siebie „GO to infinity ” I nagle zaczela wykonywac dziwne ruchy infinity na papierze rysunek byl skonczony w 15 minut . Zlozyla swoje chaco na pulpicie nauczyciela i wyszla skonczyla przed czasem 30 minut . Nauczyciel popatrzyl na to i troche byl zdumiony . Na koncu roku dostala ocene Distinction za cos czego wogole sie nigdy nie nauczyla . Oceny wystawiali ci , ktorzy byli wyuczeni .
  Jakie wiec sa konkluzje . Przez zbytnie analizowanie blokujemy swoja Creativity .

 34. Dziękuję Ci Kalinko, za ten trafny komentarz. Mam już dość tej wojny polsko-polskiej, szczególnie, że głowni rozgrywający siedzą za kulisami i pociagają za sznurki i się świetnie bawią. A ludzie sobie do gardeł skaczą.

 35. nie mam czasu czytać ale wygląda na to, że parówczaki od prestisimka znowu się uaktywniły 😉

  nikt nie chce oglądać ufo-relacji?

 36. Nikt nie idzie nigdzie taka jest prawda.I nikt nie odgadnie co w trawie piszczy :)I nikt nie zalatwi niczego . To jest taka fajna gra .No i ten bogaty soczek wychodzi z roznorodnych owocow ust tak zeby sie wszystko krecilo lepilo i saczylo ,czasami cos chlupnie na podloge i jest duzy splash . To sie nazywa brudny nielad .
  Ty to wiesz Droga Izo:)

 37. @Iza40 Raczej bym powiedział wojny Syjonizmu przeciw Polakom.Może Kalina nie wie ale Syjoniści są powiązani lub są to ci sami banksterzy przez których jest narzucane NWO
  – Adolf Hitler w 1945 roku stwierdził, że wojny z Polską nie chciał w żadnym przypadku lecz został zmuszony przez Anglików i Żydów amerykańskich (Taland Jan: „Ostatnie sto dni”). Nie należy zapominać, że GDYBY, AŻEBY dzieje potoczyły się inaczej, to nie byłoby nas i inny byłby świat. Należy więc cieszyć się swą ŚWIADOMOŚCIĄ ISTNIENIA oraz wyciągać wnioski z historii i przeciwdziałać tendencjom podobnie negatywnym w świecie współczesnym. JESZCZE BARDZIEJ ZŁOŻONYM!

 38. Wiem O Zionist Qcyp . Oni obecnie w Matrialnym i Black Magic Polu opanowali wiecej niz pol kuli ziemskiej naszej ludzkiej rzeczywistosci .Zionist criminals and Star of Remphan, Molech, 666…. – Naleza do nich najwieksi bankierzy na swiecie . Musimy pamietac , ze na ziemi tez sa inne cywilizacje nie wygladaja jak my . Sa one wszedzie pod oceanami i nad ziemia i pod powierzchnia ziemi.
  Poprzez ich Magie maja wplyw prawie na kazda strukture polityczna na planecie ziemi poprzez typowo ziemskie sprawy jak banki , i wszystkie materialne dotyczace nas rzeczy -technologia tez . Nie wiem tylko dlaczego zmienili plan . Chaos w Mali a nie w Iranie . Moze Iran ma jakas bron , ktora im nie pasuje . Poniewaz ich energia ma troche inny pattern niz nasza i nie ma Duszy . Jeden rodzaj broni jest taki , ktory moze ich zalatwic .
  Czuje sie troche dziwnie w tej chwili – bo gram gre

 39. @Kalina A wiesz że Polska to ich HQ ,dlatego mamy taki syf w kraju .Polak polakowi wilkiem gdyż to są mistrzowie manipulacji jesteś w samym centrum gadzich machlojek.Jeśli cię to interesuje zacznę od Gierka i jego pożyczek a skończe na Tusku-kolega Olechowski Grupa Bilderberg .

 40. Smiechu warte , ze sie polityka zajmuje .Ja mysle , ze tego pana Olechowskiego trzeba zgniesc jak papierek i wyrzucic do kosza na smieci . Wstyd sie przyznac nawet nie wiem jak on wyglada .Rothschild wszystkie rzady na swiecie niszczy po kolei zalatwia w bialych rekawiczkach . Jak czarne diabelskie lapy to w bialych rekawiczkach . Nie wiem jaki jest tego koncowy zamiar ale niszczy . Moze tak mu kaze Molech . Ten Molech tez mnie atakowal na Tasmani wiec wiem jak on wyglada . Umieja uzywac tej energi jak ktos im stoi na drodze . To nie znaczy , ze jestem wazna politycznie , wogole nie wiedzialam , ze mam jakas waznosc .
  My jestesmy juz zalatwieni , caly zachodni cypel mam na mysli Europa zachodnia no i Polska i US . Dlaczego China sie tak niezwykle rozwinela. Chong-wo-ren nie zrobnil tego . Rothschild niszczy po kolei wszystkie rzad na swiecie i promuje zeby pozniej zalatwic jak mu sie zabawka znudzi .
  Zobacz The Sunday Times sept18 2008.
  bank of china buys into Rothschild.
  Bank of China took a stake in to Rothschild banking dynasty on Thursday but ruled out of white knight rescue of crisis -from institutions in N.Y or London .
  Ha ha „Rescue” to mi sie najbardziej podoba 🙂
  Kto dostanie najbardziej w pupcie sami biedni chinczycy .
  Tam uzywal takiego oto tytulu La Compagnie Financiere Edmond De Rothschild(a to Szarlatan ). Gdzie indziej uzywa Lord -jak mu wygodniej . Czym ze on juz nie jest ten Pan Rothschild.. Za wszelka cene chce zmusic zachodnia polityke do kreowania stalego ekonomicznego niewolnictwa . To mam na mysli , ze zadluzenie bedzie tak zrobione , ze nikt nie bedzie wstanie sie z tego wyplatac i wyplacic . No wiec wszystko bedzie nalezalo do niego i tylko poprostu do niego .
  Zeby wizualnie to bylo Ok To Chiny maja teraz swiat w/g Rothschild
  ABC/Chong -Wo.
  Chong-wo-Everbright Bank

 41. Nie Chong -wo tylko Zhong -wo -znaczy Chiny .Jak dobrze popatrzylam to mi sie przypomnial nagle moj chinski .

Comments are closed.