Otwarte Forum Tematyczne – 20.07.2016

Janusz Zagórski rozmawia z dr Grzegorzem Chrośniakiem na temat trendów w zarządzaniu biznesem.


„Zakwitnij tam, gdzie Cię posadzono” – taki tytuł nosi rozmowa w studio NTV na temat sensu życia człowieka żyjącego w ograniczeniach. Pełne pasji i mądrości wypowiedzi Marcina Antoniaka w rozmowie z Januszem Zagórskim.


Część 1 zapisu panelu dyskusyjnego na XIV Harmonii Kosmosu, poświęconego zagadnieniom śmierci klinicznej i aspektom przebywania „po drugiej stronie” po wyjściu świadomości z ciała fizycznego. W panelu udział wzięli: Bartosz Jachym, Jarosław Dobrucki i Wojciech Drewniak. Prowadzenie – lek. med. Irmina Mrozowicz-Szmidt.


4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.07.2016

 1. Panie Marcinie jestem pod wielkim wrażeniem pańskiej wypowiedzi . Jest Pan wspaniałym człowiekiem- taką prawdziwą ludzką perłą , która zdarza się niezwykle rzadko. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie i przytulam do serca .

 2. Czy wyscie juz oszaleli z programami reperujacymi geny i mind .
  Nic sie nie da zreperowac jak sie nie bedzie swiadomym podstaw naszego tak zwanego uujajenia .Co z tego , ze wyleczycie cialo jak swiadomosc bedzie w innym balonie Wysokiej Jazni na przyklad :)))
  A teraz chce powiedziec Polakom Ile informacj jest prawdziwej na przyklad o tej szantrapie Szwajcarce – od faraonow templars pochodnej Okrutnej i jak na nia patrze to mi sie kojarzy z nie ludzkim DNA
  W Polskiej informacji w Wikipedia jest tylko tyle https://pl.wikipedia.org/wiki/Carla_Del_Ponte
  po Angielsku jest tyle https://en.wikipedia.org/wiki/Carla_Del_Ponte
  Rewanda sie klania i Kosowo morderstwa na ludzkosci i bladzenie UN ocierajace sie o sciany NATO

 3. Pozdrawiam szczególnie Pana Marcina Antoniaka …tak trzymać…daje Pan siłę innym ludziom…

Comments are closed.