Otwarte Forum Tematyczne – 22.07.2016

Warsztaty prowadzone przez Adama Anczykowskiego we Wrocławiu. Tematem spotkania jest ormus. Rozmowę prowadzi Janusz Zagórski.


Anna Beata Stanclik jest jasnowidzem i medium, która swoje zdolności odziedziczyła po swoich przodkach. Pochodzi z południowej Polski.
Link do strony na facebooku:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008159358425&fref=ts
tel. 662318988


Drugi dzień Międzynarodowej Konferencji „Konopie w teorii i praktyce” – cz.8. Konferencja odbyła się w dniach 20-21 maja 2016 r.
Prowadzenie – Aleksandra Pezda z radia Tok FM.


 

26 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 22.07.2016

 1. To co teraz napiszę nie jest skierowane do Pani Beaty , którą serdecznie pozdrawiam . Pragnę natomiast tą drogą zwrócić się do jasnowidzów , którzy ostatnio intensywnie zastraszają różnymi okropnościami jakie nas podobno czekają i to rzekomo z mocy „istot wyższych” – celem zakładania nauki dla nas . Kompletnie się z tym nie zgadzam , gdyż Istoty Wyższe przebywają w Świadomości Chrystusowej i powyżej , więc nie są w stanie nikogo skrzywdzić , kierując się wymierzaniem innym śmierci jako ich argumentem i ich stylem działania . Natomiast jak wiadomo , nasze myśli mają stwórczą moc , co udowodniła już dawno fizyka kwantowa . Jaki świat może wykreować wokół siebie , wiecznie zastraszany człowiek ? Strach jest przyczyną większości ludzkich tragedii i nie sposób tego nie zauważyć . Manipulacja strachem w tzw „dobrych celach ” to stary program i gdyby był on skuteczny , to z pewnością nasz świat , byłby znacznie lepszy niż jest obecnie .

  1. Gaja Człowiek Ziemski, odzyskuje ze wsparciem tej Mocy Matczynej, z jej Serca Świadomość, która zawsze miał w Sobie i Był Nia od swojego zrodzenia, tego pierwszego, Prawdziwego, ma również w Sobie, caly Energetyczny zapis, dla którego wielu, potrafiło zrobić wszystko, aby tylko z tym Życiem Ziemskim stać się Jednością, Jednym Światłem i wielu się stało, pozostając Życiem, bo z wiedzą zebraną bez tego Życia, które ma tej Planety wibracje, poza tę przeszczeń nie wyjdziesz, aby zastosować ja u „siebie” czy tam gdzie wielu, próbowało ja wynieść z tej Planety, Kochani, Gdy Ziemia, ta Planeta będzie ukończona, każda Nowa zrodzona za darmo otrzyma Tę wiedzę, energetycznie w swoje Światło, z Moca , która iskrą zapalna będzie w waszych zebranych czystych Rodach, wychodzenie z Ciała, bycie Świadomością, tylko Świadomością, oddziałowująca na Ziemskie Życie, No to Życzę powodzenia, a Więc Rozumny Człowiek, bo jest również nim ,w tej podstawie, którą chciano zrozumieć, zajmuje się Soba i chyba rozpoczyna coś sadzić w swoim ogrodzie, swoimi rękoma, które tak często przez To co nazwałaś i jego odmiane, było iluzja Życia, Czy Człowiekowi potrzeba jest tych wyświęconych wierzeń , myśli, i czy Jako Myśl, pozbawiona Ziemskiej Mocy, bo bez tego Serduszka Fizycznego jej otrzymać nie zdoła, może sama coś jeszcze wymyślić na tej Planecie, Czy Dzielenie Energii Ziemskiej na Ciemność i Światło, wciąż sztucznie będzie utrzymywane, Czy Świadomego Człowieka można będzie jeszcze obłożyć przeciwieństwem Miłości, która proponuje się dla Niego, Strachem, wiele niewiadomych, które są pozostawiane w czy wzroście, przyjmowaniu tej Matczynej Mocy, która przepływa przez Ziemię czyniac Tę Planetę przez Jej na Powierzchni Życie, już Świadome Jednym Żywym Życiem w drżeniu, które dopasowane jest idealnie do Ziemskiej Energii, zrodzonej i teraz tą Mocą w harmonii wypełnianej, czy Radość? jak myślisz, czy kiedykolwiek ten Człowiek odczuwał Siebie i swoje drżenie, Czy teraz ze zdziwieniem patrzeć zaczyna przez Swoje ludzkie oczy, i nadziwić się nie może, bo czuje swoja Prawdę, będąc w tej którą stworzono, poprzez udawadnianie kto jest Miłością i Światłem a kto tym czarnym Pozdrawiam Myślących , że myślą, będących chwilowo zasilanych Tą Życia Moca, która łącząc się z Życiem tak normalnie jako Życie rozpuszcza swym drżeniem każde ubrańko, i tak z myślicielki pozostaje tylko Gajutka Normalna Ziemska Kobieta, Czy organizm, a może więcej Moc Żywego Życia w Prawdziwym Życiu,

   1. ela ” Punkt widzenia , zależy od punktu siedzenia ” 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie .

  2. Istnieje prawo karmy, przyczyna jest i skutek…los zalezy od naszych wyborów..każde wydarzenia są nauką…jakie są pytania takie i odpowiedzi…myśli to jedno ale ważne są czyny, dusze chcą mieć pewne doświadczenia nawet te drastyczne..istoty wyższe znają plany dusz i gdy mogą o tym mówić to mówią gdy ktoś zapyta…tyle ile potrzeba i nie więcej.

 2. Dorota, w kontekście emigracji do Kanady
  właśnie o to chodzi tym naszym po- sry -anym politykom,
  aby jak najwięcej Polaków doszło do takiego wniosku
  no i żeby wyjechali, umarli, po prostu zniknęli

 3. Ha Ha Ha biznesmeni, zagubione ludziki udające się po wskazówki do medium hihihihihihi ? Toż to kpina w biały dzień!Hitler też miał osobistych wieszczów i gdzie to go zaprowadziło,do Argentyny? ?HiHihihihihihi ŻENADA PO PROSU!

  Chyba otworze szkołe kreowania własnej rzeczywistości a przynajmniej głębokiej Introspekcji na początek aby tego typu szarlatani/szarlatanki nie mącili ludzikom w głowach ?

  1. ciekawe czy teraz zostanie opublikowany moj komentarz

   //
   A co to, test robisz?
   Trafiło do z automatu do spamu. Może uważaj co linkujesz 😉 Już przywróciłem.

   Voytek – [Admin]

  2. polecam wyklikac w google: „lista wszystkich oredzi ksiegi prawdy” i przeczytac oredzie nr 84 pt. Odrzućcie dzieło spirytualizmu New Age. Pozdrawiam

 4. Aria pisze:
  23 lipca 2016 o 21:37

  Udawana egoistyczna miłość nigdy nie rezonuje z prawdziwą miłością pochodzącą ze źródła!

  Egoistyczna tak zwana Miłość to bardzo wysoki spontaniczny stan skupienia energetycznego!To niezależności i Wolność w każdej postaci!To w końcu spacer z Bogiem z Najwyższą ŚWIADOMOŚCIĄ ,największą wredotą jaką możecie sobie wyobrazić ,abyscie ostatecznie stali się doskonali? w łączeniu się z Wielkim Eterem?

  1. Jak można ujrzeć Boga, który wszystko przenika?
   Maharisi: Aby naprawdę Boga widzieć, trzeba Bogiem być. Nie istnieje wszystkość oddzielna od Boga, którą On miałby przenikać, tylko On jest.” Sri Ramana Maharishi?

   1. ##Każdy ma swoją indywidualną ścieżkę ewolucyjną , więc jak można wszystkich w danym momencie jednakowo potraktować ? Tak myśli tylko mały ludzki umysł . Bóg natomiast , pozwala wszystkim spokojnie się rozwijać w ich indywidualnym tempie ##Kto rozprawia, powołując się na autorytet, nie posługuje się rozumem, lecz raczej pamięcią.##

  2. Qcyp Najwyższa Świadomość to Punkt Zero i jest krystalicznie -czystym dzieckiem Próżni, więc jak może być ” wredotą ” 🙂 ? Natomiast Świadomość -zwierciadło , to moment , kiedy Punkt Zero powtórzył akt kontemplacji zapoczątkowany przez Próżnię , tworząc tym samym , swoje zwierciadlane odbicie -punkt odniesienia .Ten punkt w Świadomości został nazwany Wtórną Świadomością /świadomością zwierciadłem a jej istnienie umożliwiło eksplorację potencjałów jakimi jest wypełniona PRÓŻNIA . Świadomość Zwierciadło , to jest właśnie ten podróżnik w czasie , spacerujący sobie po liniach czasu 🙂

   1. Nie nie jest to oczywistsze ale amyl zatwardziły rozumek tak myśli.Czyż ludzie nie powiadają ,,dlaczego żeś mnie tak mocno panie doświadczył/rzucił na pożarcie,, wilków ”odebrał dziecko męża, pieniądze, domy ,konto w banku lista się nie kończy. Czyż w tym momencie bóg nie jest wredny?

    Albo kogo stać na to aby być taki wredny jak bóg i powiedzieć to moja wina to ja przyczyniłem się do mojej wredności przez kreacje ,obecnie znaną w systemie jako manipulacje co oczywiste jest tylko iluzją i nie ma nic wspólnego z prawdą bo to ja jestem bogiem hohihihihi?

   2. Bycie wrednym to nic zdrożnego. przeciwnie trzeba się tym chlubić aby prosto w twarz mówić co się myśli.!

   3. Aby „zmienić” rzeczywistość w której „egzystujemy” musimy ją najpierw zrozumieć . musimy znać jej obraz i wejrzeć w głąb tej rzeczywistości . Fizyka kwantowa odpowiada na to pytanie i przybliża nam obraz tej rzeczywistości . Okazuje się , że my nie zmieniamy świata w którym jesteśmy , tylko przemieszczamy się do rzeczywistości , która bardziej odzwierciedla stan naszych wibracji . Dzieje się to niezwykle szybko , prawie z prędkością światła , więc nie jesteśmy w stanie tego zauważyć przy użyciu naszych zmysłów. Zdanie sobie z tego sprawy i trzymanie się bardziej wiedzy niż zmysłów , wiele by mogło zmienić w naszym obecnym życiu , jednak fascynujemy się nadal iluzją , zapominając o tym co jest naprawdę istotne .

   4. Qcypku -Punkt Zero / jak przypuszczam/ nie jest ” rozmowny ” , bo nie posiada „ego” 🙂

 5. Czasami wyobrażam sobie PRÓŻNIĘ Ojca/Matkę Wszystkiego jako cudowne ziarenko pełne niewyobrażalnych potencjałów . Myślę też / oraz obserwuję /, że ziarenko pozostaje ziarenkiem/potencjałem/ do chwili , kiedy włożymy go do ziemi i przykryjemy tą ziemią /ciemnością/na pewien czas . Czasami potrzebuje zaledwie trzech , czterech dni CIEMNOŚCI , aby pięknie wykiełkować i zwrócić się ku ŚWIATŁU . Często o tym myślę.

  1. Nie możesz sobie nawet tego wyobrazić. Lecz możesz poczuć kiedy śnisz,.Ja dzisiaj śniłem o Hitlerze Studgardzie, przepiękny sen I Hitler powiedział do mnie zobacz tak biało pięknie,ŚNIEG Niemcy się obudziły,niema żadnego czarnego hihihihihihi

   Hitler nigdy nie był przeciwko Polakom!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Qcyp Proszę nie mów mi o Hitlerze . Tam gdzie przemoc , ludzkie cierpienie i śmierć , tam nie ma Światła . Nie można „zbudować” nowej pięknej rzeczywistości z tym samym poziomem zrozumienia , jaki stworzył tę obecną -koszmarną , przerażającą , pełną ludzkiego cierpienia i ociekającą ludzką krwią. BUDOWANIE POKOJU PRZY UŻYCIU WOJNY , NIE JEST MOŻLIWE , bo to są inne cegiełki , inny „materiał budowlany ” .

Comments are closed.