Otwarte Forum Tematyczne – 25.07.2016

Program zrealizowany w studio NTV, poświęcony Maxowi Spiers’owi i jego tajemniczej śmierci. W audycji udział wzięli Ewa Pawela i Witold Hake, a poprowadził Janusz Zagórski.


5 Konwent Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku i prelekcja Piotra Denisa.


 

232 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 25.07.2016

 1. Witam, Dziękuję za wspomnienie o śp, Maxie, to był dobry człowiek pełen empati, oddany ludziom.
  Takim cieniem jest stwierdzenie, a co sobie o nas pomyślą za granicą, ze nie zapewnilismy naszemu gościowi bezpieczeństwa a co gorsze, że cicho-sza wśród fałszywych przyjaciół. Toczy się wojna i Max doskonale o tym wiedział… dopadli go w kraju seryjnego samobójcy…
  W doopie mam co sobie pomyśli zagranica (już dawno sie ztego wyleczyłem)!!!. Zginął dobry i odwazny człowiem. Cześć jego pamięci, hańba jego/naszym wrogom!
  I jeszcze na koniec, przepytajcie pana Tarasiewicza o Maxa, jak coś wie to niech powie a nie jak zwykle dymy i mgły…

   1. Wytrzymałem do doloris canon starej wariatki która twierdziła Że Obama to mesjasz/zbawiciel.Brak włosów,meczenie w ciągu dnia a o brzuszku nie wspomnę.Jeśli nie kontrolujesz swojego ciała FIZYCZNEGO, zaiste różne stwory i demony mają wadze NA DEŃ.

  1. Trzy wywiady z Max Spiers są na: https://www.youtube.com/user/PorozmawiajmyTV Wywiady prowadził Alexsander Berdowski i trzeba przyznać, że był swietnie do nich przygotowany. Prosiło się aż, żeby pociągnął temat choroby morgellona, czy też co z tym CERN. W ostatnim wywiadzie można usłyszeć , że Max nie jest (jeżeli chodzi o sprawność psycho/fizyczną) tym samym człowiekiem co z dwóch poprzednich wywiadów. Powstaje pytanie o przyczynę takiego stanu, jak i pózniejszy zgon. Z wyglądu młody jeszcze, zdrowy, 182cm 85kg mężczyzna, w pełni sprawny intelektualnie, posiadajacy i dzielący się wiedzą tajemną i tą juz odkrywaną. Wspólnie z Alexsandrem Berdowskim układają rozrzucone puzzle w obraz skrywany dotychczas przed nami. Można to przyjąć jako fakt, lub jeszcze jedną interpretyację jako odpowiedż na nurtujące nas pytania, lub też odrzucić. Nie wiem jak to było, ale w jednym z wywiadów Max przyznaje ze był leczony na schizofrenie, po prostu nie wiem jak to było, ale było. Widzę Maxa jako inteligentnego, pełnego empatii człowieka, w jakiś sposób tragicznie uwikłanego w inny świat (cokolwiek by to nie było) zahaczający o naszą rzeczywistość. W poniższych wpisach toczy się dyskusja w temacie. Jako człowiek ciekawy świata starałem się poznać opinie innych ludzi … po zapoznaniu się z nimi pozostaja one dla mnie ich opiniami. jedne są wyprowadzane w sposób spójny, logiczny, inteligentny…inne już nie tak … delikatnie mówiąc . A tak w góle, to – dziwny ten i tamten świat. Pytanie, co jest po tamtej stronie? Cały czas czeka na odpowiedż.

 2. Temat zrobił się gorący jest dużo domniemań …. a, co wiemy?

  1.Max nie żyje…. taka jest oficjalna informacja, nie oficjalna że miał swoje klony.
  2. Na 4 dni przed śmiercią miał wycieki czarnej substancji ze wszystkich otworów .
  3. Był doskonale wyszkolonym przez służby specjalne „super żołnierzem”.
  4. Stał się rezydentem w Polsce, udzielał wywiadów.
  5. Wszedł lekko w tzw. grono aktywnych ezoteryków w naszym kraju.
  6. Publikował o sobie różne informacje, miedzy innymi o opuszczeniu służb specjalnych i przejściu na stronę ludzi których one gnębią .

  Co wiedzieć powinniśmy…

  1. Nikt nigdy nie opuścił szeregów służb specjalnych żywy….. ich agentem jest się do śmierci…. można być podwójnym agentem, wejść w struktury wroga , ale nadal istnieje praca na rzecz swojej komórki.

  2. Max miał poszatkowaną osobowość ,zakodowanych i uśpionych ich kilka, włączany był do pracy dźwiękiem, gestem lub słowem kodem , o czym wiedział, ale nie pamiętał ich, nie był w stanie w żaden sposób ich kontrolować.
  Cały czas był pod zdalną kontrolą swojego przełożonego, kontakt miał mentalny .. głosy prosto do mózgu.

  3. Mógł być w wielu akcjach nie świadomy tego ( wychodził w przestrzeń astralną, do tego był przygotowany i wyszkolony, o czym sam opowiadał) mógł tam walczyć i zabijać ( czyli niszczyć ciała astralne, formy ciał fizycznych innych ludzi. Takie działania powodują choroby lub śmierć ciała fizycznego atakowanej osoby.
  On sam , jego świadomość nie miała dostępu do informacji o takich akcjach , były mu zacierana o nich wspomnienia, blokowana pamięć.

  Ci wyszkoleni przez Milab ludzie mają kilka osobowości ,obok nas są to sympatyczni ludzie .. a uruchomieni do akcji niebezpieczni mordercy…. nieświadomi tego ! O tym powinniśmy wiedzieć i pamiętać.

  4. W wywiadzie z Madlen Namro podziękował jej za zaproszenie do Polski informując że… „ICH INTERESY SĄ TERAZ NA TERENIE NASZEGO KRAJU….. więc dobrze się składa… ” ten fragment wypowiedzi Maxa jest wycięty z wywiadu…. KTO i DLACZEGO to zrobił… i KTO, to są ONI .. dla których interesów Max był zainteresowany pobytem w Polsce?????

  5. Wiadomo że jesteśmy z różnych powodów miejscem i LUDŹMI którymi sa zainteresowane od wieków inne państwa, że o nasze ziemie zawsze toczyły się walki,że pewne grupy świadomych LUDZI utrudniają tym zakulisowym opcjom łatwe przejecie naszego kraju.

  Zatem jaką naprawdę pełnił rolę Max .. jaki był ukryty cel jego przyjazdu do Polski…. jakom rolę ( świadomie lub nie) pełnią ludzie sprowadzający do nas takich żołnierzy?

  Jednostki LUDZKIE o wysokiej wibracji, które pracują indywidualnie ( a jest sporo takich LUDZI w Polsce ) są silne energetycznie, stabilne moralnie, nie dają się zwalczyć i przejąć, sa silną opozycjom dla ukrytych władców ziemi .

  Do wyeliminowania ich sprowadza się doskonale wyszkolonych specjalistów takich jak Max czy Steward Swedlow.
  Oni budzą współczucie i empatię drastycznymi i sensacyjnymi opowieściami o swoich losach w ten sposób otwierają sobie drzwi przyjaźni do empatycznych LUDZI…. bez problemu wchodzą w naszą przestrzeń.

  A, to jest pierwszy krok do możliwości ingerencji ich ciała astralne LUDZI , zwyczajnie zabicie ich w sposób nie fizyczny. ….. to jest jedna z głównych taktyk obecnej wojny hybrydowej w której prawdziwym polem bitwy nie jest przestrzeń fizyczna , a astralna.
  Bowiem chodzi w tym o zniszczenie LUDZIOM CIAŁ ASTRALNYCH!
  Ciało astralne jest NIEZBĘDNE do wejścia w proces ewolucji, na nim buduje się kolejne ciało subtelne, ciało , ciało uczuciowe… bez dobrze ukształtowanego i pełnego ciała astralnego nie można brać udziału w ewolucji , przejść do wyższego wymiaru.

  Ten , kto straci życie, albo swoje ciało astralne… MUSI rozpocząć cały proces odbudowy go od nowa…

  Wojna hybrydowa głownie toczy się w astralu .. na planie fizycznym widoczne są tylko jej skutki.
  Ciało astralne JEST ENERGETYCZNĄ FORMĄ DLA CIAŁA FIZYCZNEGO.. gdy jest uszkodzone , lub zniszczone,CZŁOWIEK CHORUJE I UMIERA.

  Kolejny istotny element…. czarna ciecz wydostająca się ze WSZYSTKICH otworów Maxa na 4 dni przed jego śmiercią….normalnie gdy zanikają fizyczne funkcje życia , zwieracze w CIELE FIZYCZNYM puszczają i taka ciecz wypływa z człowieka dolnymi otworami.

  Ale, gdy najpierw jest zniszczone lub bardzo uszkodzone ciało astralne … forma dla ciała fizycznego … odbicie jest w ciele fizycznym proces śmierci jest nieco inny.
  Czarny płyn już się zaczyna uwalniać pomimo że ciało fizyczne jeszcze funkcjonuje, chociaż już z zaburzeniami.

  Trzeba wziąć pod uwagę że Max mógł mieć nieco inne DNA niż LUDZIE wcielone dusze, jego procesy życiowe też mogły być nieco inne i dawać inne efekty pomimo fizycznej identyczności ze wszystkimi LUDŹMI.

  Ja nie wiem czy on był klonem , czy nie był,ale był wyszkolonym doskonale żołnierzem nowej generacji, który walczył w astralu , nie na planie fizycznym….. z KIM tam walczył jeżeli jego zwierzchnikami sa służby specjalne USA.. wyszkolił go MI LAB w różnych programach.

  On tylko wniknął łatwo w struktury Polskiego świata ezoteryki…. co… naprawdę robił , sam mógł świadomie nie wiedzieć, wiedzą to doskonale jego zwierzchnicy.

  Jeszcze raz żadne służby specjalne nie oddają swoim wrogom … (a ezoterycy nimi są ) na usługi do zdradzania własnych sekretów swoich żołnierzy.
  Oni włożyli w nich olbrzymi nakład finansowy i dydaktyczny, przygotowali ich do działania w strukturach wroga jako własne wtyczki.

  Przez nich wprowadzają dezinformację , przekazując nieistotne, znane i fałszywe informacje , niby ujawniają swoje sekrety, ale są to od dawna znane i krążące w necie stare informacje.

  Jak dla mnie Max wrócił z astralnej akcji bardzo poturbowany , śmiertelnie ranny na ciele energetycznym,co przełożyło się na śmierć jego ciała fizycznego..
  Był już nie do uratowania, co znaczy że energia na ziemi podniosła znacznie swoją wibrację, zachodzą zmiany których nie da się już zatrzymać. .

  1. dziwne ze tyle zatajono ?! Kiara nic nie wspomniałaś o pośmiertnym przekazie ? o tych rytuałach w katakumbach” wiecznego” miasta . Czyżby szykowała się jakaś duża afera !?? Zofia pisała ze On był -Jest Jezusem !?

   1. Jak Zofia pisała , to , ona wie , ja nic na ten temat nie wiem, po za tym dla mnie to bzdura pierwszej wody, kolejna manipulacja ludzką naiwnością.

    Max Jezusem….. kto ma takie groteskowe poczucie humoru?
    Jezus sługusem do zabijania służb specjalnych…… z tego nawet się nie da śmiać.

    Wiesz co, to jest sen pośmiertny…… dotyczy KAŻDEGO KTO JEST WCIELONĄ DUSZĄ.
    Sen pośmiertny, to czas po śmierci ciała fizycznego dla opuszczającej go duszy na analizę całego swojego życia, bywa od kilku miesięcy do kilkuset lat. Sprawa bardzo indywidualna , w tym czasie Dusza koncentruje się wyłącznie na sobie, jest wyciszona , nie bierze udziału w żadnej działalności, nie robi na pewno żadnych przekazów.

    Kontaktuje się wówczas TYLKO z tymi z którymi ma połączenie uczuciem energii wielkiej miłości……
    W tym czasie Dusza nie jest absolutnie zainteresowana żadnymi sprawami doczesnymi.

    Więcej wiedzy mniej powtarzania bzdur.

    13 lipca 2016. w konkretnym miejscu na ziemi nastąpiło odcięcie Syriusza B ( planetę cyborgów , syntetyków lub jak ktoś woli syntetycznej inteligencji na której jest ich główna baza oraz ich matryce tworzenia programów do kolejnych wcieleń ) od ostatniego , najstarszego punktu zasilania energetycznego na ziemi.
    Zostali ostatecznie odcięci od zasilania bioenergią LUDZI , został przestawiony do pierwowzoru ( w związku z tym sam się przestawił , bo powrócił do równowagi strumień najjaśniejszego światła płynący z Syriusza w momencie jego heliakalnego wschodu.
    Wiele tysięcy lat temu spowodowano kątowe odbicie tej energii tak by stale zasilała Syriusza B. i tworzyła dysharmonijny cykl czasu z zaciemnioną częścią informacji.

    Jest to równocześnie rozpoczęty proces zdejmowania blokad z pamięci LUDZI , oraz znikniecie cienia ograniczającego nasze możliwości fizycznego oglądu rzeczywistości… oraz blokady pamięci.

    Ten proces całkowitej odsłony będzie trwał rok do przyszłego heliakalnego wschodu Syriusza.
    Jest to jeden z najważniejszych procesów energetycznych na ziemi i w kosmosie, uwalnia nas z około 104 tysiąc letniej niewoli mentalnej.
    Czas energetycznego włączenia odsłony trwał dobę… zawsze tak jest , czyli do 14 lipca.

    Czy to w tym czasie Max robił ten skok w astral, który spowodował jego smierć?

    Czas roku do 14 lipca 2017 będzie odsłaniał wiele ukrytych rzeczy, bo rozpuszcza się ostatecznie energetyczna zasłona kryjąca je.
    Musimy być przygotowani na poznanie wielu niesamowitości, musimy opanować emocje i usiłować patrzeć na wszystkie wydarzenia spokojnie ,ale również bardzo analitycznie…. to może być bardzo trudny rok dla wielu z nas.

    Radziła bym skupiać uwagę na sobie, na swoim wnętrzu … nie dać się rozpraszać tworzonymi sensacjami, przez które odchodzący system chce pociągnąć jeszcze od nas energię.

    Kiara.

   2. Jerzy pisze:
    27 lipca 2016 o 09:20

    „””@Kiara, To o czym piszesz, to Twój przekaz jest spójny, przekazany w komunikatywny sposób. Przypomniał mi się film „Tożsamość Bourne`a” i pozostałe z tej serii… z tym , że to co podajesz to już wyższy poziom ingerencji w wnętrze człowieka… Jeżeli możesz pociągnąć temat, to dzięki
    pozdrawiam”””” Podpisuje się pod tym , po to aby nie uronić ani jednego faktu w tym temacie , a to podoba mi się podobne mam rażenia ? silniki na pełnych obrotach TYLKO hamulce zwolnic Czas roku do 14 lipca 2017 będzie odsłaniał wiele ukrytych rzeczy, bo rozpuszcza się ostatecznie energetyczna zasłona kryjąca je.
    „”””Musimy być przygotowani na poznanie wielu niesamowitości, musimy opanować emocje i usiłować patrzeć na wszystkie wydarzenia spokojnie ,ale również bardzo analitycznie…. to może być bardzo trudny rok dla wielu z nas.””” Kiara piszesz wielu z nas , zapewne pamietasz ilu Nas zostało po 21 grudnia 12 roku i ilu dobrnęło w szczerej intencji i otwartym sumieniem do dzisiaj ? ja uważam ze ludzie- ludzkość dozna potężnego szoku ,dla miliardów sceptyków obecnie to wszystko to bajki od „nawiedzonych ” Pozdrawiam

  2. Myślę bardzo podobnie i też mnie zastanawiało, że agenci/żołnierze/itp „takich służb” publicznie wypowiadają się na takie tematy i „zdradzają” (wszystkim znane już) szczegóły. Faktem jest też to, że nie wnoszą niczego nowego ani pozytywnego do tej dziwnej układanki.

  3. Jeśli jest tak jak piszesz Kiara to wyjasnij proszę dlaczego w materiale które zamiescilam w swoim komentarzu przyznajesz się ze pochodzisz z gadow i nie masz się czego wstydzić a wręcz przeciwnie według ciebie jest to powod do dumy.Jak to jest wg.ciebie mamy sluzyc gadom?,piszesz wszystko odwrotnie jak gady czynia i jeśli napisalas ze Max stal po stronie ciemności to jest akurat odwrotnie ze STAL I STOI PO STRONIE SWIATLA.Dlatego odszedł .Ostatni z Nim wywiad wlasnie o tym mowi,mowi o tatalnej manipulacji i ze nie ma wyjscia .Mowi do nas na wielu poziomach,posiada wysoka wibracje co dalo się odczuc osobom blisko niego jak i z relacji poprzez wywiady których udzielal.Z urodzenia 33 z numerologi wynika ze niosl energie Chrystusowa a wiec milosci kaci o tym wiedzieli ,wybrali go do swego rytualu.

   1. Kto nam powiedział ze 33 (sumujac 6) jest energia „Chrystusa”?
    Skad pewnosc ze postac zwana Jezusem,zyła 33lata?
    Czy Horus był pierwowzorem Jezusa?Jesli tak,to czy Jezus zył w pózniejszym czasie,a jesli nie,czy Horus to Jezus…?
    Czy egipskie rytuały sa do dzis odprawiane…?
    Czy suma liczb daty urodzenia,jest wyznacznikiem zrozumienia danego człowieka?
    Dlaczego wrogowie energi „Jednosci”(Chrystusowej),wyznaja liczbe 33 jako najwyzszy stopien zrozumienia,(i dlaczego sie tak ograniczają… 🙂 )
    Dlaczego tak czcza lata Jego „smierci”(odejscia)?
    Czy Istota Rozumna potrzebuje jakichkolwiek rytuałów, do osiagniecia Zrozumienia swego Istnienia,czy ktos inny tego potrzebuje (KTO?) ?
    Czy, jesli nie bedziemy w ZADEN sposób karmic(rytuały i nie tylko)) „panów astrala”,to czy jestesmy w stanie wyjsc poza tą banke(bez ich zgody)?

    Czym jest tzw. energia Chrystusowa,i jak sie ona przejawia?
    Czy energia Zrozumienia,Prawdy,Jednosci,Wolnosci jest zarezerwowana dla jakiejs Istoty,( lub grupy Istot),czy kazdy moze zaczac ja w sobie przejawiac…?

    To tak ogólnie,nie osobiscie. 🙂

  4. …kiara,..wiekszych i bardziej niebezpiecznych bzdetów już dawno nie słyszałem,..że, śmierć ciała astralnego, powoduje śmierć ciała fizycznego,..tak może być tylko z tym kto w taki bzdet uwierzy,.. ale ten wówczas przegrał z kretesem,.. w co ty wkręcasz ludzi, że w ten bzdet wkręcony był max, to jego sprawa,.. dostał za to zapłatę.. ale, że się sama wkręciłaś i teraz gdy astral zdycha wkręcasz ludzi w mental,.. to bardzo niebezpieczna zabawa,..
   ..o polskich wysokowibracyjnych ezoteryków nie ma potrzeby się martwić, oni już dawno przepadli,.. już dawno budują sobie i innym kolejną wysokowibracyjną pułapkę w mentalu,..
   ..mówisz przekonywująco ale tym bardziej zważaj co czynisz..

   1. vv.. zanim tak definitywnie podważysz cudzą wypowiedz…. wypadało by jednak poszukać potwierdzenia swoich słów..

    Tu jest opis… śmierć Maxa była skutkiem „wypadku” … jego wejścia w wysoką wibracja w astralu, która zniszczyła jego astralne ciało, zatem miało to nieco inne efekty fizyczne.


    Rozpad (śmierć) ciała astralnego polega na stopniowym zanikaniu działalności jego cząsteczek. Rozpadowi ulegają kolejno poszczególne warstwy, ułożone według stopnia gęstości materii, tak w miarę opuszczania przez ciało astralne świadomości, to- rozpada się.
    Człowiek powoli uwalnia się od swojego ziemiańskiego życia. …

    (czyli śmierć ciała astralnego , powoduje skutek .. śmierć ciała fizycznego…. Kiara)

    Podczas pobytu w świecie astralnym (kamaloce) umysł oczyszcza namiętności, uczucia i pragnienia przyswajając sobie ich czyste elementy. Następnie ego wchłania wspomnienie z zakończonego życia ziemskiego i przechodzi do „niebiańskiego świata”, gdzie będzie odzyskiwało równowagę, nim znów wróci na ziemię i zjednać się z nowym ciałem fizycznym.

    Tak więc człowiek przechodzi podwójną śmierć. Pierwszą, opuszczając swoje ciało fizyczne a następnie kolejną, opuszczając świat astralny, zostawiając kolejne martwe ciało (astralne), które podobnie jak te fizyczne, ulega rozpadowi, a jego składniki powracają do materii świata astralnego, tak jak materia ciała fizycznego, powraca do ogólnej masy materii ciała fizycznego.

    Agata Kotynia

    http://wiedzaiedukacja.eu/archives/10115

    Nie mam teraz czasu na wyszukiwanie bardziej precyzyjnych opisów związku zniszczenia ciała astralnego i śmierci ciała fizycznego, kto chce niech szuka w necie, znajdzie.

    Kiara.

   2. ..se,
    ..hej,.. ruda ciągała mnie po całej europie,.. ciut odpocznę i może trochu popiszę…

   3. kiara,
    „vv.. zanim tak definitywnie podważysz cudzą wypowiedz…. wypadało by jednak poszukać potwierdzenia swoich słów..”

    ..no właśnie kiara,.. może już czas,.. by pisać tylko to co się samemu doświadczyło lub doświadcza. a nie powielać bzdety jakiś współczesnych niedowartościowańców, wgrane im do propagacji wśród ślepych, głuchych i nieczułych lub też wypociny starych zdechłych zalęknionych pasożytów z astrala, którzy albo boją się ponownie wcielić albo jeszcze jadą na pysze…

    … to co propagujesz o śmierci ciała astralnego oraz matrycach życia w astralu to wkręty, dotyczą tylko tych którzy takim bzdetom zawierzyli, a tym samym podpisali cyrografy by tak się z nimi działo,.. trza umieć rozróżniać,.. oddzielać ziarno od plew,.. ale to potrafi tylko ten kto jeszcze wie lub już wie, że tylko on decyduje osobie i nic oraz nikt z zewnątrz nie może mu nic uczynić jeżeli on na to nie zezwoli lub nieopatrznie, głupio nie przyzwoli,.. ten/ta co nie sprzedał/a swojej duszy, ten/ta co kieruje swoją duszą a nie ona nim/nią.. ci z astrala, mentala czy z innych jeszcze bardziej wymyślnych zaświatów nie mają żadnej mocy działania na planie fizycznym,..chyba że ktoś da się im zahipnotyzować jakimiś mniej lub bardziej wymyślnymi bzdetami i tym samym zezwoli im sterować i decydować za siebie i swój świat…

    „Tu jest opis…”

    .. no właśnie,.. a gdzie sprawdzenie… by nie wkręcić siebie i innych,.. czas dorosnąć..

   4. …błogosławieni ubodzy duchem, albowiem ich jest królestwo niebieskie,..
    …niech twa przyjęta przez ciebie wiedza będzie ci kręgosłupem, a nie kamieniem u szyi…

   5. o, to miło 🙂 ja też nie narzekam vv, moja kędziorkowa (głowa i cała reszta) czeka właśnie na zjazd z prawego ronda, na prostszą 😉 ci mówię się dzieję, oj dzieje ;P znaczy że też se odpaliłam wrotki i jest superowo 🙂

   6. se,
    ..niech twoja kędziorkowa opuści rondo,.. a prosta niech będzie prostą,….

    kiara,
    …by wdrożyć maxa w te astralne bzdety ioraz wojaczki w astralu,.. musiano od dziecka poddać go masochistycznej deprywacji, skamienić serce i czucia, poszatkować mu mózg oraz osobowość…
    .. a co tobie zrobiono, że kupiłaś i propagujesz te niebezpieczne bzdety, dla tych co je przyjmą..
    .. kiara może byłoby lepiej gdybyś energię na poszukiwanie bzdur,.. propagowanie ich i dowartościowywanie nimi swego nie doś sytego intelektu, skierowała na serce i czucia oraz indywidualne doświadczanie tego co jest,.. choćby w astralu,.. to nie takie trudne, …wiele razy w nim byłaś ale niekompletna, przez to słaba, przestraszona i podatna na cudze ster, bo byłaś po zabiciu, bo ciała fizycznego.. będąc kompletną, mocną, mając oparcie w ciele fizycznym, podróże po astralu i, mentalu i innych bardziej wymyślnych czy umyślnych światach mogą nie tylko wiele nauczyć, …ale co ważne pozwolą otrzeźwieć, wytrzeźwieć .. a tym samym uwolnić się od terroru nie tylko stada, poprzez jakieś wysokie WJoty, …ale również uwolnić z dużo „głębszego” i dużo wcześniejszego terroru jaki gotuje nam nas własny dzbanek na boską wieczną energię, podobnie i nierozsądnie głupio scedowany w zarząd luciowym cwaniakom jak WJoty, nazywany powszechnie dla niepoznaki DUSZĄ,.. prze niektórych ze stada WYSOKĄ, czy NAJWYŻSZĄ DUSZĄ,.. trza tylko przywrócić sobie we własny świadomy zarząd zarówno dzbanek jak i własne WJ,.. zwane przez stado dla niepoznaki Wyższą Jaźnią, czy przez niektórych wybitniejszych w stadzie, NAJNAJNAJWYŻSZĄ JAŹNIĄ…

  5. Szanowna Kiaro. Prezentowane przez Panią rewelacje są porażające.

   Nie wiem, z jak przepastnych odmętów sieci czerpie się wiedzę w tym zakresie, lecz spreparowana przez Panią kompilacja jest pełna treści tak oderwanych od rzeczywistości, iż niechybnie pozbawi sił każdego, kto odważy się je w sposób racjonalny skomentować.

   Pozdrawiam trwając w osłupieniu.

   1. Szacowny Szczurze….. może tak konkret .. merytoryczny, bo Pana refleksje nic nie znaczą , oprócz zaznaczenia swojej obecności w sieci.
    Logiczne i rzeczowe kontrargumenty poproszę , zaprzeczające moim twierdzeniom…. wówczas wejdę w dyskusję.

    Na razie to tylko jakieś ble…ble… ble…..
    A, tak na marginesie , wszystkie podzielone rzeczywistości tworzą fragmenty całości… no chyba jakoś , to tak….

    Kiara.

   2. Bardzo proszę. Proszę też pamiętać, iż każde twierdzenie przyjęte za prawdziwe powinno posiadać dowód, czego trudno oczekiwać w przypadku Pani wypowiedzi.

    Kiara: 1. Nikt nigdy nie opuścił szeregów służb specjalnych żywy….. ich agentem jest się do śmierci….
    Szczurbuław: Istnieje w książce Wiktora Suworowa (pseudonim artystyczny) opis sadystycznego mordu na zdrajcy GRU, przez całopalenie w piecu krematoryjnym.
    Pani natomiast swoją wiedze opiera o jakie źródło ?

    Kiara:
    2. Max miał poszatkowaną osobowość ,zakodowanych i uśpionych ich kilka.
    3. Mógł być w wielu akcjach nie świadomy tego ( wychodził w przestrzeń astralną, do tego był przygotowany i wyszkolony)
    4. W wywiadzie z Madlen Namro podziękował jej za zaproszenie do Polski informując że… „ICH INTERESY SĄ TERAZ NA TERENIE NASZEGO KRAJU”
    Szczurbuław: Z szacunku do zmarłego i najbliższej rodziny pominę wypowiedzi dotykające personalnie osoby P. Spiersa.

    Kiara: 5. … Wiadomo że jesteśmy z różnych powodów miejscem i LUDŹMI którymi są zainteresowane od wieków inne państwa, że o nasze ziemie zawsze toczyły się walki, że pewne grupy świadomych LUDZI utrudniają tym zakulisowym opcjom łatwe przejecie naszego kraju. Zatem jaką naprawdę pełnił rolę Max. jaki był ukryty cel jego przyjazdu do Polski … jaką rolę (świadomie lub nie) pełnią ludzie sprowadzający do nas takich żołnierzy?
    Szczurbuław: Myślę, że z biegiem wieków zmieniały się zarówno grupy wpływów, jak i ich intencje. Z nadejściem XX wieku prymat uzyskały korporacje (uwzględniając K.K., który jest najstarszą znaną tego typu organizacją). Wydaje mi się, iż z globalizacją raczej nie walczy się kameralnymi spotkaniami i publikowaniem filmów na YouTube …
    Kto Pani zdaniem dąży aktualnie do przejęcia naszego kraju i w jakim celu ?

    Kiara: 5. … Jednostki LUDZKIE o wysokiej wibracji, które pracują indywidualnie (a jest sporo takich LUDZI w Polsce) są silne energetycznie, stabilne moralnie, nie dają się zwalczyć i przejąć, są silną opozycją dla ukrytych władców ziemi .
    Do wyeliminowania ich sprowadza się doskonale wyszkolonych specjalistów takich jak Max czy Steward Swedlow.
    Szczurbuław: Czy ludzie o wysokiej wibracji działają na rzecz jakiejś „opozycyjnej” organizacji. Czyj interes reprezentują. Przeciw komu działają. Zrzeszają się, czy też unikają wzajemnych kontaktów. Jakie zagrożenie i dla kogo stanowią jako nieliczne (?) i samodzielne jednostki ?

    Kiara: 5 … Mormalnie gdy zanikają fizyczne funkcje życia , zwieracze w CIELE FIZYCZNYM puszczają i taka ciecz wypływa z człowieka dolnymi otworami.
    Ale, gdy najpierw jest zniszczone lub bardzo uszkodzone ciało astralne … forma dla ciała fizycznego … odbicie jest w ciele fizycznym proces śmierci jest nieco inny. Czarny płyn już się zaczyna uwalniać pomimo że ciało fizyczne jeszcze funkcjonuje, chociaż już z zaburzeniami.
    Szczurbuław: Osobiście nigdy nie słyszałem o przypadkach masywnego wydobywania się czarnej cieczy z ciała człowieka. Jedyne znane mi przypadki stanowią efekty silnych krwotoków w przewodzie pokarmowym, gdzie krew przed wydaleniem z organizmu ulega nadtrawieniu, co charakterystycznie zmienia jej zabarwienie.
    Czym jest czarny płyn i w jaki sposób jest wytwarzany przez organizm człowieka. Czy tego typu rewelacja ma swoje źródła ?

    Kiara: 5 … Jeszcze raz żadne służby specjalne nie oddają swoim wrogom … (a ezoterycy nimi są ) na usługi do zdradzania własnych sekretów swoich żołnierzy.
    Oni włożyli w nich olbrzymi nakład finansowy i dydaktyczny, przygotowali ich do działania w strukturach wroga jako własne wtyczki.
    Przez nich wprowadzają dezinformację , przekazując nieistotne, znane i fałszywe informacje , niby ujawniają swoje sekrety, ale są to od dawna znane i krążące w necie stare informacje.
    Szczurbuław: Nie rozumiem, w jakim celu szerzy się dezinformacje w środowisku „Ezoteryków”.
    Czy „Ezoterycy” tworzą jakieś fundamentalne dla ludzkości przesłania, które musza być kamuflowane przy użyciu sztucznie generowanego szumu informacyjnego ? Czy szum informacyjny nie jest generowany przez samonakręcających się użytkowników forów „Ezoterycznych” ?

    Kiara: … Kontaktuje się wówczas TYLKO z tymi z którymi ma połączenie uczuciem energii wielkiej miłości…… W tym czasie Dusza nie jest absolutnie zainteresowana żadnymi sprawami doczesnymi.
    Więcej wiedzy mniej powtarzania bzdur.
    Szczurbuław: Wiedza. Istnieje szereg historycznych definicji tego pojęcia, przy czym aktualnie zakłada się w ramach ogólnej definicji, iż składające się nań informacje muszą być co najmniej wiarygodne. Czy Pani zdaniem istnieje paranauka, która obejmuje swym zakresem i definiuje (w szczególności stosując naukowe podejście) kwestie Snu pośmiertnego ?

    Kiara: … 13 lipca 2016. w konkretnym miejscu na ziemi nastąpiło odcięcie Syriusza B (planetę cyborgów , syntetyków lub jak ktoś woli syntetycznej inteligencji na której jest ich główna baza oraz ich matryce tworzenia programów do kolejnych wcieleń) od ostatniego , najstarszego punktu zasilania energetycznego na ziemi.
    Szczurbuław: Wedle mojej wiedzy „Syriusz B” nie jest planetą, lecz białym karłem, co raczej nie sprzyjałoby przebywaniu w pobliżu wszelakim bytom materialnym czy energetycznym. Powierzchnia takiej „skondensowanej” gwiazdy, ze względu na własności grawitacyjne składa się praktycznie wyłącznie z helu i wodoru oraz różnorakich drobin wchłanianej z przestrzeni materii.
    Jakie znaczenie dla zasilania białego karła ma bioenergia ludzi ?

    Kiara: … Logiczne i rzeczowe kontrargumenty poproszę , zaprzeczające moim twierdzeniom…. wówczas wejdę w dyskusję. Na razie to tylko jakieś ble…ble… ble…..
    Szczurbuław: Będzie mi miło, jeśli posłuży się Pani czasem wiarygodnym źródłem.

  6. WRESZCIE COŚ POZYTYWNEGO Z WED

   13(109) Wszechniszczący Ogień Odpłaty – Sił Świata,

   spali sługi Świata Ciemności

   i wszystkich potomków Cudzoziemskich wrogów,

   co pustką bezduszna napełnili cały Świat Ludzki…

   niosąc na sztandarach swoich kłamstwo

   wady i lenistwo i okrucieństwo,

   życzenie cudzego i pożądanie,

   strach i zwątpienie w siły swe…

   I to – będzie Wielkim Końcem Świata,

   dla cudzoziemskich wrogów,

   przybyłych ze Świata Ciemnego …

   I nastapi koniec Czasów Ciemności,

   dla wszystkich Rodów Rasy Wielkiej,

   i potomków Rodu Niebiańskiego

   1. anakh1 „WRESZCIE COŚ ” tylko coś ? ja czekam na Ród Peruna, Przodków i Obrońców Słowian potomków Rodu Niebiańskiego przyjdzie Dzień gdy kurtyny ciemności opadną i wrócą na swoich Wimanach wiem ze nie zapomnieli o Słowiańskiej rodzinie uwiezionej w kazamatach ciemności .

   2. Szczur Buław… „Kiara: … Kontaktuje się wówczas TYLKO z tymi z którymi ma połączenie uczuciem energii wielkiej miłości…… W tym czasie Dusza nie jest absolutnie zainteresowana żadnymi sprawami doczesnymi.
    Więcej wiedzy mniej powtarzania bzdur.
    Szczurbuław: Wiedza. Istnieje szereg historycznych definicji tego pojęcia, przy czym aktualnie zakłada się w ramach ogólnej definicji, iż składające się nań informacje muszą być co najmniej wiarygodne. Czy Pani zdaniem istnieje paranauka, która obejmuje swym zakresem i definiuje (w szczególności stosując naukowe podejście) kwestie Snu pośmiertnego ?..”

    ****
    Wiarygodność….. dla różnych ludzi ma inne granice potwierdzenia, bo używają różnych jej mierników. Jednym potrzebne są bardzo twarde argumenty, innym wystarczają własne doświadczenia w temacie.

    Nie mam tyle czasu żeby odpowiedzieć na wszystkie Pana zapytania w jednym poście, ale postaram się to zrobić w kilku.

    Czy poznawanie kolejnego życia Duszy po śmierci ciała fizycznego jest konkretną akademicką nauką?

    Nie wiem, być może tak, w dawnym uniwersytecie Krakowskim bynajmniej była, ale nikt teraz na ten temat nie chce upubliczniać informacji, jest to temat tabu.
    Mimo wszystko jest tematem znanym całkiem dobrze od wieków omawianym chyba we wszystkich religiach ( „piekło, czyściec, niebo” to tylko nazewnictwo symboliczne) eksploracja przestrzeni astralnej jest znana i stosowana przez obecnych ludzi. ciało energetyczne / astralne nie jest sekretem od dawna.

    http://labes.ehost.pl/discoverer/texty_pdf/prof/pomiary_energii_subtelnych.pdf

    Tych możliwości uczy się , są prowadzone kursy od wielu lat , np. w Instytucie Roberta Monroe.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Monroe

    Szkolenie „skoczków w czasie” w tym instytucie służy do przeprowadzania długo uśpionych w śnie pośmiertnym i często nieświadomych swojej śmierci Dusz na wyższe poziomy przestrzeni energetycznej.

    Kontakty ze światem duchowym przez ludzi z otworzonymi tego typu możliwościami znane są we wszystkich czasach na całej ziemi.
    w Polsce istnieje , kilka szkół w tym uznane międzynarodowo http://www.psychotronicy.org/

    w którym tego typu wiedza energetyczna jest podstawa.

    Po za tym świat astralny , przejawiający się w postaci ciał astralnego aura… kontakt za pomocą jej z jest znany naukowo.

    https://www.youtube.com/watch?v=LhULV5nDexA

    Fakt że ta tematyka jest dyskwalifikowana i wyśmiewana nie eliminuje jej istnienia i znaczenia.
    Ja nie mam cienia wątpliwości że istnieją naukowe badania prowadzące do kontaktów ze światem duchowym.

    Kilkanaście lat temu doszło do ujawnienia informacji o odkryciach możliwości kontaktu ze światem duchowym przez naukowców z Watykanu ( bo tacy są również tam) właśnie z Duszami ludzi , którzy zmarli, opowiadali o zasadach panujących w świecie energetycznym i czasie pośmiertnym.

    Nie wszystkie oficjalne komunikaty naukowe w tej dziedzinie są prawdziwe , bo materialna nauka często nie ma JESZCZE miernika potwierdzającego naukowo te zasady.

    Jednak sporo z tez duchowości zaczyna mieć potwierdzenie w naukowych odkryciach.
    Ten rodzaj wiedzy jest blokowany , ponieważ dominantem przepływu informacji w świecie fizycznym paradoksalnie jest organizacja duchowa .. RELIGIA. Wszystko co podważa jej dogmaty , a szczególnie w dziedzinie „życie po śmierci” stanowi jej zagrożenie. A zatem jest ośmieszane i zabraniane i oczywiście zmieniane i manipulowane na rzecz dogmatów.

    Istnieje przebogata literatura nawet religijna w której „sąd ostateczny ” jest uwzględniony, weryfikacja pośmiertna czynów duszy .. zaznaczona jest również w momencie decyzji sw. Piotra kierowania ich do różnych miejsc tej przestrzeni , gdzie dokonują konfrontacji ze skutkami swojego ziemskiego życia.
    Oczywiście określenie religijne są ściśle dopasowane do dogmatu,jako że religie służą do rządzenia ludźmi, a nie do ich edukowania.

    Temat przebogaty informacji w bród dyskusja możliwa ale TYLKO z ludźmi ,którzy rzeczywistość traktują jako zbiór informacji duchowo/ fizycznych.
    Ci tylko fizyczni z pełna satysfakcja mogą dyskutować TYLKO z podobnymi sobie.
    Ci , zaś, którzy za wszelka cenę chcą ukryć i zdewaluować prawdę , pomimo że ja znają sa zwykłymi perfidnymi manipulantami i hipokrytami, szkoda dla nich czasu.

    Kiara.

   3. Szczur Buław…. Kiara: 5 … Jeszcze raz żadne służby specjalne nie oddają swoim wrogom … (a ezoterycy nimi są ) na usługi do zdradzania własnych sekretów swoich żołnierzy.
    Oni włożyli w nich olbrzymi nakład finansowy i dydaktyczny, przygotowali ich do działania w strukturach wroga jako własne wtyczki.
    Przez nich wprowadzają dezinformację , przekazując nieistotne, znane i fałszywe informacje , niby ujawniają swoje sekrety, ale są to od dawna znane i krążące w necie stare informacje.
    Szczur buław: Nie rozumiem, w jakim celu szerzy się dezinformacje w środowisku „Ezoteryków”.
    Czy „Ezoterycy” tworzą jakieś fundamentalne dla ludzkości przesłania, które muszą być kamuflowane przy użyciu sztucznie generowanego szumu informacyjnego ? Czy szum informacyjny nie jest generowany przez samo nakręcających się użytkowników forów „Ezoterycznych” ?

    ***********

    Ezoterycy nie tworzą szumu medialnego…. oni zwyczajnie ( oczywiście nie wszyscy) poszerzają zakres wiedzy, która istnieje, a jesteśmy od niej odsuwani.
    Ich poszukiwania i doświadczenia odkrywają odebrana nam wiedzę na nowo.

    Jak niebezpieczna jest to wiedza dla wielu kręgów , a szczególnie dla niby duchowej religii, widać po wywieszanych na kościołach plakatach i gromkich pohukiwaniach z ambon przez księży. Oni zabraniają interesowania się tą tematyką, oraz dewaluują ( bez osobistej wiedzy, jedynie z nakazu) pradawne symbole , które przybliżają prawdziwą wiedzę duchową.

    Ten największy szum…. medialny robi KRK ze strachu przed odkryciem swoich oszustw w tym temacie.

    Jako że zamiast propagować prawdziwe nauki Jezusa, jako swoją dewizę, propagują jego osobę , podstawiając pod nią swoje fałszywe i wymyślone dogmaty w celu sprawowania władzy nad ludźmi.

    Drugą opcją są wszelakie służby specjalne, które wykorzystują wiedzę ezoteryczną , wiedze o energiach przeciwko ludziom.

    Przejmują w przeróżny sposób LUDZI z predyspozycjami duchowymi i używają ich możliwości energetycznych przeciwko innym ludziom.

    Tak dla jasności … znam temat z autopsji, ostatnio zaproponowano mi kilka milionów euro za współpracę ….. nie skorzystałam i nie skorzystam, bo życie i zdrowie TYLKO JEDNEGO CZŁOWIEKA dla mnie JEST BEZCENNE! Nie ma takich pieniędzy za które można je kupić.
    Nie próbujcie więcej tego.

    Gdy przychodzi do konfrontacji tematycznej z potwierdzeniem naukowymi urządzeniami zjawisk , odmawiają użycia ich.

    A za jedynie wiarygodne dowody uznają te w których użyto ich mierników!
    W ten sposób możemy tak się zabawiać do końca świata i jeden dzień dłużnej… możemy twierdzić , że COŚ….. jest, albo CZEGOŚ niema…. bo…. nie uzyskacie na to dowodów , które „MY” uznamy.
    To jest zwykła wyrachowana perfidia wobec LUDZI.

    Należy dodać że niezmiernie znaną w tym temacie organizacją katolicką jest zarówno Zakon Jezuitów jak i Dominikanów… niestety znane są bardzo ze swoich negatywów.

    O funkcji i roli oraz działalności kardynała Dziwisza i współpracy Watykanu z CIA , prowadzeniu wspólnych badań i doświadczeń w dziedzinie ezoteryki ,życia pośmiertnego i kontaktów z duchami z przeszłości, chyba dodawać nie trzeba? O tym fakcie w tej grupie wiemy już od dawna.

    Czy ludzie z tych organizacji są tak beznadziejnie głupi że tracą czas i olbrzymią kasę na jakieś wymyślone , paranoiczne bzdury .. chorych umyslów?
    A uznawanie i nie uznawanie różnych objawień „Maryjnych”.. czyli ducha z przeszłości przez KRK… jak należy rozumieć?????
    Nauki od kogo…. dawnych czy współczesnych duchów ludzi???? Oddawanie im hołdów i wysłuchiwanie ich nakazów … ( budowa kaplic i kościołów na wskazanych miejscach).. czym jest????? dawaniem wodzenia się za nos jakimś zjawom.. czy paranojom chorych umysłów???

    Czy tylko tworzą innego rodzaju szum medialny żeby w nim mogli ukryć swoją polityczno, władcza działalność…. walczący miedzy sobą o władzę , drapieżni kardynałowie?

    Kiara.

 3. Szkoda człowieka , szkoda młodego jeszcze życia – którego pasmo zostało tak nagle zerwane . Wyrazy współczucia dla najbliższych .

  1. Majestic Mam nadzieję , że już wkrótce otworzą się /dla prywatnych osób /możliwości wycieczek w Kosmos . Wtedy dowiemy się wszyscy , jak jest naprawdę . Pozdrawiam Cię kochany Majesticu .

  2. wiesz Gaju zawsze miałem znaki zapytania , a tutaj ktoś zebrał to ładnie wszystko i patrząc na zakres manipulacji „globalnej ” obstaje przy powiedzmy płaskiej ziemi wiem ze to kontrowersyjne ale fakty mówią same za siebie , kiedyś było to niemożliwe abym w to uwierzył albo oko „zawiesił” , na dzień dzisiejszy powiem tak nie ważne czy plaska półpłaska albo okrągła , ale z tego wynika , że żyjemy w jakimś wydzielonym rewirze , być może jest to rodzaj kopuły klosza , nałożonego na zwykłej kulistej planecie tysiąc razy większej od tej nam lansowanej ? dlatego zapewne Antarktyda to rodzaj granicy tego sklepienia kopuły ? prywatne podróże nie zaistnieją , bo niema nawet gdzie latać !?? Chińczycy zainwestowali miliardy a jak doszło do finału musieli na końcu wszystko improwizować zastopować i zapomnieć , niestety ale taka jest prawda ,moje „badania” Sięgają do epizodów z obcymi w rożnych kulturach jest tam dwuznacznosc ale są fakty przesłania że obcy – farmerzy -hodowcy itp , wyraźnie powiedzieli że zrobią ! firmament , bo kiedyś nie było , i panował półmrok , przekazy są różne( sprawa Saturna) itp ale to kwestie czasu ziemskiego przecież może z tylu być już setki milionów albo zapewne miliardy lat , wiec sprawa- problem nie jest oczywisty w chronologii umiejscowienia tego w historii i czasie ale jest coś w” temacie” czy debilnosc idiotyzm polega na tym że się coś nowego lansuje albo na tym że się drenuje niejasne ? przecież tyle spraw uważaliśmy za oczywiste , a niemal wszystko legło w gruzach !?? kiedyś widziałem filmik „pogromców” mitów, auta i woda jadą płyną pod górę , i pogromcy postawili poziomice i stwierdzili że pod górkę jest z górki !!! zapominając o MAŁYM szczególiku że poziomica była pod wpływem tej samej siły ?! to tak na marginesie , polecam te serie wywiadów nie całkiem na temat ale ogólnie zdrowe myślenie wobec panującego rozgardiaszu i zamętu https://www.youtube.com/watch?v=l130lFWE-vc też Cie Gaju Serdecznie Pozdrawiam

   1. Majestic Czy oglądałeś oststni wywiad z Tarasiewiczem , który sam jest zaniepokojony tym , że w biskiej jego obecności umierają ludzie .

   2. tak Gaju oglądałem ,z tego co wiadomo to to że otrzymują to co sami emitują , pamietasz moje przekleństwo ? przeklinam wszystkich ich samymi jeżeli całkiem swiadomie z premedytacja szkodzą innym robią krzywdę i co podobne efekty do tej pory wszystkich szlag trafił , tak jest ze wszystkim stawiasz lustro i niech sami się gotują w swoim sosie , nieświadomość jest z tego wykluczona bo to czysta gra energii odbijasz chamowi jego chamstwo, moja wola, nie chce tego i basta , w taki sposób można planetę w przeciagu miesięcy oczyścić , niech swoje Szatanowo uprawiają wśród swoich jak im to odpowiada Pozdrowionka

   3. Majestic, bez jaj … Myślałem, iż żonglujesz dla zabawy tymi irracjonalnymi hipotezami o płaskiej ziemi …
    Jeśli, nie czujesz się przekonany, to za 500Euro możesz wybrać się samodzielnie na przeciwległy kraniec „szklanego klosza” i przy okazji poszerzyć swoją wiedzę o fakt, iż aktualnie loty nad biegunami nie stanowią wyczynów niezwykłych.
    http://pilotseye.tv/en/route/nordpol/

   4. SzczurBuław to kompletna bzdura z tymi lotami to czysty biznes nikomu nie pozwolą się zbliżyć do granic a te loty to zwykły pic zahaczają nieco o cypel i z powrotem ,jeszcze jakoś nikt nie przeleciał nad biegunem znaczy z jednej na druga stronę kontynentu , no i następne lot z Johannesburga do Sydney w prostej linii przez Dubaj , albo ta stacja kosmiczna przecież to zwykłą dziecinada , 11 września było podobnie wieża dla przykladu nr 7 rozpadła się z tęsknoty za bliźniakami , myśl i pisz co chcesz Twoja sprawa ?, a wracając gwiazda Północy oddalona miliony kilometrów od ziemi „dziwnym trafem „zawsze jest w centralnym punkcie klosza no ale jak jest w centralnym punkcie hologramu to jak niby miałaby zmieniać pozycje . ja wiem swoje i wiem że mam racje , temat jest otwarty aby za i przeciw kibicować , no i rozmawiamy na temat bieguna południowego Antarktydy , północny to nieco inna bajka, Pozdrawiam

   5. SzczurBuław , nie mówiłem o szklanym kloszu ? ten klosz to warstwy jonosfery działa identycznie” tv plazma ” tam jest granica za nim hologramu rzeczywiste „niebo ” kosmos, tej strefy praktycznie nie można opuscic bo to strefa Matrixa chodzi mi o dusze czlowieka w odniesieniu do pełnej swiadomosci i zachowania pamięci jeżeli by tak możliwość zaistniała . Wszystko to stany swiadomosci i percepcji , nie masz swiadomosci to nie masz percepcji bo mózg niczego innego nie wyprodukuje tak to działa , gdy Ci powiem że to słynne ufo lata nad naszymi głowami i jest bardzo rojno od tego i tak nie uwierzysz , gdy Ci powiem że jet tutaj rojno od różnych całkiem innych mieszkancow ziemi nie zaakceptujesz wiec zero odmiennej percepcji , wszystkie teorie spisku były wyśmiewane , ilu byli książkowych racjonalistów uczonych (uczonych na dogmatach i co ciekawe Teorii ) mówili to idiotyczne itp , niemożliwe bo wzory są takie wyliczenia są takie itd . niema wolnej energii ! a jednak była i jest https://www.youtube.com/watch?v=vOWPJEq42l4 40 lat produkuje prąd jej następczynie produkują sto razy tyle , oczywiscie było to badane przez „tęgie umysły ” problem w tym że nie chodzilo nawet to same wytwarzanie prądu ,ale o ukazanie największego sekretu skrywanego przed Ludzkością , bo plazma jest WSZYSTKIM , jak wspomniałem wcześniej niemal wszystko było „irracjonalne ” wyśmiane itd https://soundcloud.com/porozmawiajmytv/wyklad-o-wolnej-energii-na-spotkaniu-lubelskiego-klubu-milosnikow-ntv , kończę rozmowę bo dla mnie jest irracjonalna , ale nie będę na sile Ciebie korygował wyśmiewał itp wolna wola ?

   6. Majestic. No jasne że nikomu nie pozwalają zbliżać się do granic. Śmiałków wyłapują, więzią i zmuszają po nocach do niewolniczej pracy przy myciu upstrzonych przez gołębie hologramów.
    Ten lot z Johannesburga do Sydney to faktycznie jakiś ciemny spisek. Lecieć Emirates aby przesiadać się w Dubaju, kiedy Quantas, czy SAA lecą bezpośrednio … Nie mogę spać z tego powodu … Klucz musi być blisko …

   1. Ja mieszkalam kolo Antarktydy .Jak stalam na Hartz Mountains na Tasmani to widzialam Antarktyde .
    Zobacz na siec lotow i zobacz na mape ziemi UN.

   2. Kalina, Majestic. Wydaje mi się, iż rewelację o płaskiej ziemi i granicach tworzącego iluzję klosza na śnieżnych zwałach Antarktydy wybiegają dalej niż najśmielsze fabuły z pogranicza Fantastyki Naukowej.
    Nie wiem jak Wy sobie to wyobrażacie, że niby Antarktyda jest strefą zamkniętą ?
    W obrębie obszaru Antarktyki stale aktywne jest od 40 do 80 stacji badawczych z obsadą sięgająca do 4 tysięcy ludzi.
    Waszym zdaniem, co się tam dzieje. Wszyscy są uwikłani w spisek ?

 4. Życia zawsze jest szkoda ,odchodzenie zawsze jest nie w porę dla najbliższych, to wielki cios … jest to najtrudniejszy aspekt tej historii.

  Złożenie kondolencji bliskim jest ludzkim obowiązkiem …. wyrazy współczucia…..

  Kiara.

  Ale….. w obecnych wyjątkowych czasach , dzieją się dziwne i niesamowite zdarzenia, bywają bardzo niebezpieczne , bo jest to czas wojny hybrydowej.
  Nie ma co lukrować i słodzić sytuacji , która pod powierzchnią jest brzydka i ma nieprzyjemną woń.

  Lepiej jest ją zrozumieć , wyciągnąć wnioski i nie dać się zaskoczyć ni pokonać… walczymy ( chociaż niektórzy twierdzą inaczej) o nasze życia, o przetrwanie, o wolność i o nasze DNA.

  Przeciwnik ma wiedzę, jest przebiegły , ma wszystkie możliwe środki do pokonania LUDZI oprócz jednego…. UCZUCIA MIŁOŚCI…. to jest najsilniejsza energia, która nas broni , ZAWSZE go pokonuje . Jeżeli wejdzie w pola CZŁOWIEKA , który ma jej wysoką wibrację nawet w przestrzeni astralnej ginie.

  Proces śmierci wygląda wówczas inaczej jest odwrócony w stosunku do wszystkiego co materialne.

  Czyli niknące, ściśnięte ciało energetyczne działa na ciało fizyczne ,wówczas efekty „śmierci astralnej” przejawiają się na ciele fizycznym.
  Jest to identyczne jak ataki psychotroniczne występują bóle , można rezonansem odczytać zaburzenia energetyczne, ale w początkowej fazie organ nie wykazuje stanu chorobowego, bo wszystko jeszcze rozgrywa się w matrycy życia, przekierowaniem i wzmocnieniem energetycznym można wszystko zmieniać.

  Stany chorobowe ciała fizycznego widoczne i odczuwalne dokonane przez zaburzenia fizyczne na ciele fizycznym ,wpisują się w ciało astralne i powodują w nim zaniki energii, gdy już niema co zasilać ciała fizycznego , następuje jego śmierć ….. poszczają zwieracze , wypływają płyny ustrojowe z ciała zgodnie z prawami fizyki dolnymi otworami.

  Jednak zawsze najpierw są to działania fizyczne następnie blokady energetyczne energetyczne.
  W działaniach w polu astralnym jest odwrotnie najpierw są uszkodzenia w polu energetycznym, a później przejaw na ciele fizycznym….. dlatego jeszcze żywe fizyczne ciało zaczyna ewakuację płynów ustrojowych wszystkimi otworami.

  Hybryda…. połączenie dwóch różnych rzeczy współpracujących ze sobą.

  Wojna hybrydowa….. działanie siłowe na hybrydę .. w tym wypadku hybrydą jest zespolone ze sobą i wspólnie istniejące ciało fizyczne i energetyczne/ astralne.. czyli forma energetyczna, ciało astralne i jej materialne odbicie, ciało fizyczne.

  Wojna hybrydowa to dzianie na ciało astralne tak, by osiągnąć zamierzony skutek w ciele fizycznym.
  Wszystko co jest materialne ma swoją energetyczną formę ciało astralne, zniszczenie go jest bezpieczniejszą i skuteczniejszą formą walki od działań wojennych na planie fizycznym.
  Po za tym nie wiemy KTO to robi.. , kto jest agresorem … to nie jest fizycznie widoczne na planie fizycznym.
  A, zatem agresor , posiadacz wiedzy i możliwości prowadzenia wojny hybrydowej w przestrzeni energetycznej ma absolutną przewagę nad atakowanym przeciwnikiem. Na planie fizycznym może się jawić jako sprzymierzeniec i przyjaciel , na planie energetycznym jest wrogiem i agresorem!

  To, czego większość ludzi nie widzi, nie ma na ten temat wiedzy , a tym samym nie wierzy w istnienie takich wydarzeń, to walki wyszkolonych doskonale żołnierzy na planie astralnym .. czyli wojna hybrydowa.

  Jak łatwo mogą oni wejść w każde środowisko fizycznie…. to już wiemy, gorsze jest w tym że bez problemu jako nasi goście mogą wchodzić na planie astralnym w nasze pola energetyczne i bez problemu zabić kogo tylko chcą.

  Niestety większość ludzi jest bezbronna w takich walkach.

  Kiara.

  1. Kiara Mam nadzieję , że wszystko o czym tutaj napisałaś , to są tylko twoje przypuszczenia i podejrzenia , gdyż jak ogólnie wiadomo „PRAWDA jest filozofią w akcji ” .

   1. Kiara Mam nadzieję , że wszystko o czym tutaj napisałaś , to są tylko twoje przypuszczenia i podejrzenia , gdyż jak ogólnie wiadomo „PRAWDA jest filozofią w akcji ” .

    Niestety Gaja ale nasze życie jest wymiernym bardzo zdarzeniem w liniowym czasie… póki co obowiązują nas takie parametry….. zatem PRAWDA…. to zaistniały incydent , który ma miejsce albo w fizyczności albo w energetycznym wymiarze ale jego skutek jest jak najbardziej fizycznym aktem.

    Filozofować sobie można… i fajnie ale w świecie fizycznym najbardziej twórcze są działania … a tak naprawdę energia płynąca z nich.

    Fakt że LUDZIE są odsunięci od dawnej wiedzy oraz możliwości korzystania z niej nie zmienia faktu że ona istnieje, że ktoś kto ją zna używa jej.

    Walka finalna…. z syntetyczną inteligencją , której przedstawiciele na ziemi są absolutnie identyczni fizycznie jak LUDZIE trwała kilkanaście lat.

    Nie chodziło w tym absolutnie o odebranie komuś życia, albo inne fizyczne akty przemocy.

    Chodziło o zniszczenie ich matryc z których tworzyli coraz nowsze systemy swojego życia.. programy energetyczne , które wcielane były bardzo podobnie jak dusze.
    To był i jest jedyny skuteczny sposób naszego wyjścia z niewoli systemu.

    Efektywnym działaniem było odcięcie im zasilania .. energia do nich zawsze płynęła z ziemi.

    W trakcie każdej cywilizacji III wymiaru stworzyli w różnych miejscach „źródła” dostawy kradzionej nam energii.

    Zatem podstawą było przywrócenie energetycznych parametrów tych miejsc do momentu z przed tych działań.

    Żadna walka nie wchodziła w grę, bo oni natychmiast pobierają taką nisko wibrującą energię do swoich systemów życia… my tracimy , oni zyskują.
    Najmniejsza nutka strachu w nas otwiera im dostęp do ingerencji w nasze pola energetyczne, zatem warunkiem takich działań jest wewnętrzna harmonia, ( panowanie nad emocjami) oraz brak strachu… czyli intencjom wszystkich działań musi być miłość bezwarunkowa do LUDZI…. nie samo opowiadanie o niej , a codzienne życie takom wibracjom…. tylko w takich okolicznościach system nie ma wpływu na nas.

    Dopiero wówczas otwierają się prawdziwe możliwości dostępu do wiedzy, prawdy i realnej mocy sprawczej. … mocy energetycznej , a nie siły fizycznej.

    Dopiero wówczas odkrywamy PRAWDĘ na nowo… to jest bardzo długa droga praktycznie w samotności.

    Opowiem w skrócie historię ostatniego wydarzenia, ale przed tym wstawię wam trochę materiałów dla szerszego i lepszego zrozumienia tematu.

    Zacznijmy od czasu, bo on został zmieniony dzięki temu zmieniono istotne punkty na osi ziemi . Naświetlano .. ładowano energetycznie inne niż te najistotniejsze dla nas, zmieniając , blokując nasze procesy życia i nas samych przez zmniejszenie pola magnetycznego ziemi, przesuniecie osi magnetycznej ziemi. W ten sposób zablokowano nam dostęp do wiedzy przeszłości.

    Dodam tylko ,że każda z 4 cywilizacji III wymiaru ma na swoim kącie takie przekręty.. Ale I cywilizacja była najbardziej czysta i etyczna.. jej kolebką są nasze tereny… a my cofamy się do tyłu… do miejsca wejścia w ten trzeciowymiarowy eksperyment, bo tam jest wyjście z niego… i wejście w IV wymiar.

    Zastąpiono wiedzę pradawną stworzoną historią z nieprawdziwymi informacjami oraz pół prawdami… tak jest do dzisiaj. Ludzie kłócą się o wyjątkowość swoich prawd , a są to tylko spreparowane dla nich fragmenty prawdy , udające ją.

    A zatem wróćmy do czasu i tworzenia USA…. to jest istotny element w obecnej historii, ten proces rozpoczął się bardzo dawno temu.

    http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=1724

    Wszystkie cykle energetyczne w naszym III wymiarze mają ogromny związek z Syriuszem

    To długa lektura ale ciekawa dla tych którzy zrozumieją jej prawdziwy sens.

    Kiara.

   2. Kiara To jak wytłumaczysz tzw „cuda” kiedy od lat chorujący ludzie zostawiają w jednym momencie kule i zaczynają nagle chodzić . Udaj się do Jana od Boga / bo tam dzieje się to masowo / -to na własne oczy zobaczysz na ile to życie w liniowym czasie jest wymierne. Pozdrawiam Cię Kiaro .

   3. Kiara Jak odniesiesz się do tych wypowiedzi Kiaro ? Zdaję sobie sprawę z tego , ze studiowałaś stare księgi ale myślę , że jest też czas , aby spojrzeć spojrzeć w nowe. MATERIA ISTNIEJE TYLKO WTEDY KIEDY JEST OBSERWOWANA. ŚWIAT , KTÓRY NIE JEST OBSERWOWANY ISTNIEJE TYLKO W FORMIE FALOWEJ/czyli nie ma postaci materialnej/ „Nasze rozumienie świata materialnego może się ogromnie zmienić lub nawet zostać zrewolucjonizowane przez to , co odkryjemy w nadchodzących latach. Kościół musi być na to przygotowany. Jeżeli współczesna teologia nie będzie zainteresowana zdobyczami nauki , to w niedalekiej przyszłości zostanie zepchnięta na margines życia kulturowego- mówi ksiądz Michał Heller teolog , filozof , fizyk i kosmolog. „Kwantowa Apokalipsa ” https://www.youtube.com/watch?v=kiTseJqNE0c

   4. Gaja pisze:””to w niedalekiej przyszłości zostanie zepchnięta na margines życia kulturowego- mówi ksiądz Michał Heller teolog „” teraz ma być zepchnięta , i ten „ksiądz” dobrze prorokuje ,zgraja zwyrodnialców pedofil i innych wynaturzonych zboków robi chyba sobie religie !? bo jak facet niby samiec może deklarować że mu od urodzenia żółtka uschły !!!? no chyba bo raczej tradycyjnie używa swoich skorup na wszystkie morzliwe sposoby , na WZAJEM się rozgrzeszając ! czy to nie boskie czy to nie cuda !? no i kassssa , nie orze ? oczywiscie gleby! a zbiera .no i to wierni PARA -fianie jak PARA -olimpiada https://www.youtube.com/watch?v=WlVPkqHgoVU

  2. Bardzo dziękuję za masę ciekawych i niezwykle ważnych informacji. Nie zdawałam sobie sprawy z tego o czym Kiara piszesz. Rozświetliło mi to umysł. Dziękuję!

  3. @Kiara, To o czym piszesz, to Twój przekaz jest spójny, przekazany w komunikatywny sposób. Przypomniał mi się film „Tożsamość Bourne`a” i pozostałe z tej serii… z tym , że to co podajesz to już wyższy poziom ingerencji w wnętrze człowieka… Jeżeli możesz pociągnąć temat, to dzięki
   pozdrawiam

 5. Kiara Kiedy ktoś posiada UMYSŁ ANALOGICZNY /życie w „Teraz” / gdzie Obserwator i osobowość są całkowicie ZSYNCHRONIZOWANE i funkcjonują jako JEDNA ŚWIADOMOŚĆ – to w tym stanie 4, 5, 6, ,7 pieczęć są OTWARTE . Wtedy pasma pasma okalające ludzkie ciało wirują w przeciwnych przeciwnych kierunkach , tworząc silny wir , który powoduje , że myśli znajdujące się na frontalnym płacie czołowym, ulegają koagulacji i materializują się . Taka osoba NIE JEST WIĘC W STANIE NIKOGO SKRZYWDZIĆ , gdyż przekroczyła ŚWIADOMOŚĆ MOST =ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWĄ .

 6. @Kiara, To o czym piszesz, to Twój przekaz jest spójny, przekazany w komunikatywny sposób. Przypomniał mi się film „Tożsamość Bourne`a” i pozostałe z tej serii… z tym , że to co podajesz to już wyższy poziom ingerencji w wnętrze człowieka… Jeżeli możesz pociągnąć temat, to dzięki
  pozdrawiam

  Jerzy , dziękuje za pozdrowienia, wzajemnie, nie znam tych filmów 🙂 życie tworzy bardziej niesamowite scenariusze.

  Przenoszenie fizycznych rzeczy do innego wymiaru jest tylko kwestia wiedzy na temat dematerializacji i materializacji od której jesteśmy odcięci .. jak widać skutecznie. Wszystko jest energią , można zmieniać jej stan … dokonywać bilokacji, o tym wiemy.

  Uzdrawianie energia jest nam znane, jest to działanie na planie fizycznym na ciała energetyczne, które następnie odbijają energie w ciele fizycznym.

  To samo można zrobić odwrotnie, wejść w przestrzeń energetyczną .. astralną znaleźć cel , działać na niego energetycznie, a skutek pojawi się w fizyczności… to tylko kwestia wiedzy, nie cuda.

  Tak działają wyszkoleni przez służby specjalne ludzie , są wojownikami nie na planie fizycznym , a na planie astralnym/ energetycznym. Na planie fizycznym mają inną osobowość , bywają sympatycznymi ludźmi.

  Ten temat nie jest nieznany , znamy go całkiem nieźle,szkoleni są na różnych kursach ludzie do podróży astralnych, cześć z nich zajmuje się przeprowadzaniem zagubionych dusz.

  Jedni dokonują takich podróży świadomie inni nieświadomie ale to się dzieje , sporo wspomnień można odnaleźć w snach.

  Wojsko i tajne służby wykorzystały tą wiedzę jako taktykę wojenną najnowszej generacji…. „wojna hybrydowa” ale dzieje się to TYLKO w określonej wibracji energetycznej astralu.

  Globalni władcy tracą swoje możliwości gdy LUDZIE DOKONUJĄ ROZWOJU DUCHOWEGO… czyli podnoszą swoją wibrację, uwalniają się z astralnego wiezienia.
  Zatem system kieruje swoje siły wyszkolonych agentów do miejsc w których dzieje się najbardziej intensywnie ten proces rozwoju duchowego.

  Oczywiście zależny jest on od predyspozycji LUDZKIEGO DNA …., czyli od ilości wcielonych Dusz w danym miejscu, oraz od energetycznych parametrów tego miejsca.

  W obecnym czasie są to POLACY oraz POLSKA, dlatego jest aż taka koncentracja różnych wrogich nam sił na nas i od bardzo długiego czasu osłabianie nas na wszystkich możliwych polach życia.
  Wprowadzanie podziałów , agresji , nienawiści , emocjonalnej konkurencyjności żebyśmy się nie zjednoczyli i nie osiągnęli mocy.

  Powinniśmy użyć naszej mądrości i zrozumieć ,że WAŻNIEJSZE DLA NAS JEST TO CO NAS ŁĄCZY NIŻ , TO CO NAS DZIELI.

  Pamiętać powinniśmy , ze można działać materią na energię i energią na materię, żeby otrzymać zamierzony skutek.

  Kiara.

 7. Dobrze prawisz Kiaro. Wreszcie ktoś, czyli Ty, poskładał puzelki do kupy i dosłownie wypunktował to, co dzieje się w przestrzeni ezoterycznej i nie tylko. Ja też mam odczucia, ze dużo jest teraz wszędzie wokół nas wilków w owczych skórach albo innych fałszywych wybawicieli. Czy mogłabyś częściej dzielić się z nami swoimi przemyśleniami, bo myślę że warto Cię posłuchać ( a raczej przeczytać)? Zajrzyj w wolnej chwili na stronę Aleksa Berdowicza, może uda Ci się tam uspokoić emocje, bo tam strasznie dużo głupot ludzie wypisują, oskarżają też Aleksa, a to on sam chyba też padł ofiarą manipulacji. Pozdrawiam ciepło.

  1. Ktoś ma wywiad wypowiedz Osoby odnosnie smierci „M” kto ,co, jak, po co ,dlaczego, publikacja będzie jak ta Osoba da pozwolenie !? czy” M” został celowo zwabiony do Polski aby na prowincji dokonać terminacji ? oczywiscie nie chodzi mi czy został na czas wezwany lekarz itp , chodzi mi o czysty rytuał i dlaczego w Polsce ? dla kogo to było wygodne, potrzebne ? a to czy osoby trzecie były nie do końca świadome zawsze albo na zawsze zostanie tajemnicą albo polem do spekulacji ? jak wiemy niestety zaśmiecać przestrzeń wypowiedziami , które chcą skupiać zainteresowanie ludzi nad fałszywym słowotokiem jest bardzo proste , wystarczy być imperatorem -monopolistą w relacjach , albo w niedomówieniach ?, kiedyś Doktor powiedzial że nawet albo tylko kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawda oczywistą .dziwi że tyle faktów z mojego punktu widzenia bardzo istotnych „wycieka” po czasie ?

 8. Megi …. 🙂 lepiej jest pisać mniej a konkretnie, gdy już można poskładać chociaż trochę tą układankę.
  Czasami bywam u Aleksa, uważam że absolutnie nie ma w tej historii jego negatywnego udziału.
  Jest bezpodstawnie oczerniany, on szuka informacji w wielu źródłach , dlatego robi tak wiele różnych wywiadów, uczy się sam przez to jak my wszyscy.

  Ma swoje osobiste zrozumienie pewnych zagadnień całkiem dobre i prawidłowe innych mniejsze, nikt nie wie wszystkiego, to nasz wspólny czas odkrywania prawdy.

  Dziękujmy mu za to co zrobił dla wszystkich, bo zrobił dużo , znajdujmy w tym dobro , korygujmy braki i to wystarczy.

  Nie ma żadnego powodu obwiniania Aleksa za śmierć Maxa, to jest totalna bzdura!

  Kiara.

  1. Witam!Pozdrawiam kota .A oto moja historia:Rok 2012.Na jest cykl /co 3 dni/:aktywacji ciała świetlistego”Biorą w tym udział wysokie .z nazwy/ energie.Zacząłem w tym uczestniczyć.Po paru „lekcjach” znajome zasugerowały mi,że nie pasują Im te energie.No to ja porzerwałem.Po jakimś czasie-na początku listopada.wylądowałem w szpitalu a stanie agonalnym.Przypuszczam,że to ma związek.Absolutnie się nie bałem,że zejdę z tego „padołu łez”.Raz w nocy zaobserwowałem obok mnie niebieskie światełko.A gdy znajoma zrobiła mi „czesanie aury”,to gwałtownie zacząłem zdrowieć.
   Jeszcze jeden epizod z tamtego czasu:kiedy się pewnego dnia obudziłem,zauwżyłem na mojej prawej łydce bardzo mocne 3 szramy.Czy to ma zw3iązek z walkami w astralu?Nie wiem,ale daje do myślenia.
   Zgadzam się z Kiarą w ogólnej ocenie.
   serdecznie pozdrawiam Wszystkich „Przebudzonych Wojowników Swiatła” – zbig.

  2. Witam!Pozdrawiam kota Gaji..A oto moja historia:Rok 2012.Na jest cykl /co 3 dni/:aktywacji ciała świetlistego”Biorą w tym udział wysokie .z nazwy/ energie.Zacząłem w tym uczestniczyć.Po paru „lekcjach” znajome zasugerowały mi,że nie pasują Im te energie.No to ja porzerwałem.Po jakimś czasie-na początku listopada.wylądowałem w szpitalu a stanie agonalnym.Przypuszczam,że to ma związek.Absolutnie się nie bałem,że zejdę z tego „padołu łez”.Raz w nocy zaobserwowałem obok mnie niebieskie światełko.A gdy znajoma zrobiła mi „czesanie aury”,to gwałtownie zacząłem zdrowieć.
   Jeszcze jeden epizod z tamtego czasu:kiedy się pewnego dnia obudziłem,zauwżyłem na mojej prawej łydce bardzo mocne 3 szramy.Czy to ma związek z walkami w astralu?Nie wiem,ale daje do myślenia.
   Zgadzam się z Kiarą w ogólnej ocenie.
   serdecznie pozdrawiam Wszystkich „Przebudzonych Wojowników Swiatła” – zbig.

 9. dziekuje Kiara . Interesujaca ksywka. Natomiast wiedza-info -FAKTY sa DOSKONALE jestes piersza ISTOTA ,ktora w/w/ czytalem przekazy z radoscia calej mej ISTOTY to piekne ze jet mi dane byc i zyc teraz i dziekuje Kiaro ze i Ty tu jestes i ten przekaz dajesz . Mam wiele tematow przezemnie nie wyjasnionych z przeszlosci i obecnej terazniejszosci ,nie wiem czy zechcesz skontaktowac sie zemna /moja zgoda do admina na kontakt e-mailowy jest -Janusza i Vojtka znam osobiscie/ o ile zechcesz to wystap z taka prosba -prosze i dziekuje. Pozdrawiam i dziekuje

  1. jan piotr …..nie wiem czy zechcesz skontaktować się zemną….

   Możesz mnie znaleźć pod dwoma adresami…

   http://www.peszer.pl/

   http://cheops4.org.pl/phpBB3/index.php

   Ja na obydwu jestem Kiara , napisz na pw. odpowiem ale ja nie jestem jasnowidzem w potocznym znaczeniu słowa , zajmuję się odczytywaniem symboli i dawnych kodów, w ten sposób można bardzo precyzyjnie poznać przeszłość gdy do tego masz dostęp do wiedzy przeszłości w sobie.
   Korzystam z mojej wewnętrznej wiedzy z jej dużego spektrum , robię analizy i wyciągam wnioski, bo wejście w przeszłość nie jest dla mnie problemem… można świetnie odczytywać informacje zapisane w kamieniach…. szczerze mówiąc to najlepsza biblioteka.
   Jak mogę i potrafię komuś pomoc to pomagam….. jednak ja nie jestem absolutną doskonałością wszystko wiedzącą…. ja się rozwijam i uczę ze wszystkimi.

   Po za tym nie wszystkie tematy mnie interesują na tyle żeby głęboko w nie wchodzić , o tym powinieneś wiedzieć.

   Pozdrawiam…

   Kiara.

  2. Witam!Pozdrawiam kota Gaji..A oto moja historia:Rok 2012.Na transformacja 2012, jest cykl /co 3 dni/:aktywacji ciała świetlistego”Biorą w tym udział wysokie .z nazwy/ energie.Zacząłem w tym uczestniczyć.Po paru „lekcjach” znajome zasugerowały mi,że nie pasują Im te energie.No to ja porzerwałem.Po jakimś czasie-na początku listopada.wylądowałem w szpitalu a stanie agonalnym.Przypuszczam,że to ma związek.Absolutnie się nie bałem,że zejdę z tego „padołu łez”.Raz w nocy zaobserwowałem obok mnie niebieskie światełko.A gdy znajoma zrobiła mi „czesanie aury”,to gwałtownie zacząłem zdrowieć.
   Jeszcze jeden epizod z tamtego czasu:kiedy się pewnego dnia obudziłem,zauwżyłem na mojej prawej łydce bardzo mocne 3 szramy.Czy to ma związek z walkami w astralu?Nie wiem,ale daje do myślenia.
   Zgadzam się z Kiarą w ogólnej ocenie.
   serdecznie pozdrawiam Wszystkich „Przebudzonych Wojowników Swiatła” – zbig.

 10. A co do Maxa ogladalem jego u Alexa , bralem udzial w tej spontanicznej medytacji – na ZERO emocji -opisalem wkomentarzach u Alexa , jest w tych doswiadczeniach wiele zagadek ,podobnie jak z brexit???

 11. Człowiek patrzy na świat, poprzez pryzmat tego, co widzi, czego jest w stanie doświadczyć za pomocą OGRANICZONYCH zmysłów. Ograniczonych, ponieważ „działają” one TYLKO w pewnym ograniczonym zakresie. Ale to nie oznacza, że życie/akcja życia, przeróżne działania, nie toczą się poza tym ograniczonym zakresem doświadczania rzeczywistości. To jest podobnie, jak np. z możliwościami doświadczania zapachów przez człowieka oraz psa. Wiadomo, że człowiek jest w tym zakresie bardzo OGRANICZONY, w porównaniu z psem, który ma znacznie większy zakres doświadczania zapachów.
  Analogicznie jest z doświadczaniem rzeczywistości istnienia. Doświadczamy TYLKO pewien niewielki jej zakres, pewien zakres CZĘSTOTLIWOŚCI, którą jesteśmy w stanie odebrać zmysłami, ponieważ istnienie opiera się na częstotliwości kreacji świata materialnego, z energii źródła.

  Dobrą analogia życia, jest np. telewizja. Wiemy, że istnieje RÓWNOLEGLE wiele RÓŻNYCH PROGRAMÓW, które – aby móc doświadczać – trzeba się do nich najpierw dostroić, do ich częstotliwości, w których te programy istnieją. W tym sensie, człowiek ma OGRANICZONĄ możliwość doświadczania świata, ograniczoną poprzez ograniczone zmysły, którymi dostrojeni jesteśmy do TYLKO jednego programu.

  Fizyczność świata w którym żyjemy, nie bierze się jednak „znikąd” – posiada ona swoje ŹRÓDŁO. Wie o tym wyższa inteligencja, zwana potocznie „szatanem/ciemnymi”, dlatego prowadzi ona wyrafinowaną wojnę z cywilizacją, na niewidocznym „odcinku”, mieszczącym się pomiędzy źródłem, a fizycznością, czyli w miejscu, które jest NIEDOSTRZEGALNE dla człowieka, a bez którego fizyczność istnieć nie może, więc każde działanie na tym polu, automatycznie odbija się na fizyczności.
  W związku z tym, ponieważ człowiek NIE WIDZI tego POLA WALKI, oraz NIE ROZUMIE tego, jak działa wszech/świat, więc nie ma pojęcia o sytuacji, w jakiej naprawdę znajduje się. Przy tym został tak zaprogramowany, aby uznał kłamstwo o świecie, za prawdę, a PYCHA człowieka, czyli jego samo-przekonanie o jego wiedzy, spowodowała jego głęboką wiarę w to, że „wie, jak jest” i ta naiwna wiara, blokuje mu dostęp do poznania prawdy.
  W ten sposób „szatan” uczynił człowieka, cywilizację, całkowicie bezbronną, ponieważ nie widząc przeciwnika, oraz nie rozumiejąc jego metod walki, pyszny człek głęboko wierzy w to, że doskonale rozumie świat, w jakim żyje, że wie, jak on „działa”, że w ogóle wie, „jak jest” i na czym polega życie, no i że żyje w wolnym świecie, w którym nic mu nie zagraża. Wiec śmieje się ze wszystkiego, co nie jest ZGODNE z takim właśnie PROGRAMEM pojmowania świata, a nawet poucza innych, żeby nie zwracali uwagi na jakieś „brednie”, czy jakieś inne „wymysły”, znane pod nawą „teorii spiskowych”…

  W takich warunkach, cywilizacja byłaby SKAZANA na zagładę, ponieważ nie można się obronić przed niewidocznym wrogiem, z którego istnienia zaatakowane ofiary śmieją się, nie można obronić się przed wrogiem, który prowadzi niewidoczną wojnę, której zaatakowane ofiary nie rozumieją, więc również śmieją się z możliwości istnienia wojny, której nie widzą.
  Zwróćmy uwagę na to, że kiedy zaatakowana ofiara słyszy rzeczy, które nie są zgodne z programem, jaki został jej „wdrukowany” do umysłu, to reaguje śmiechem, pytając np.: „czegoś się naćpał/zmień dealera/idź się leczyć… ” itp.

  Posłuchajcie np. tej istoty, tego, co mówi na temat kontroli umysłów: https://www.youtube.com/watch?v=iMQENJieGYk – tak działa PROGRAM! To typowa ofiara kontroli umysłu, która byłaby skazana na zagładę, gdyby… gdyby nie INTERWENCJA ŚWIATŁA w sytuację takiej cywilizacji. Taka interwencja, ma miejsce na Ziemi. Polega ona na tym, że ISTOTY ŚWIATŁA, dobrowolnie wchodzą w te wszystkie programy, aby je zniszczyć, aby rozprogramować cywilizację, która została zaprogramowana na samounicestwienie.

  Walka o taką cywilizacja, odbywa się właśnie na tym terytorium, które jest niewidoczne, czyli na terytorium energetycznym. W związku z tym, istoty które przychodzą tutaj stoczyć taką walkę, przychodzą już z konkretnymi zdaniami do wykonania. Zadania te, ich synchronizacja w całym świecie (oraz poza nim), to wszystko jest realizowane przez umysł podświadomy, a więc dokonuje się BEZ WIEDZY tych istot. Inaczej mówiąc – istoty te „śpią”, więc i tak nie ma znaczenia, co sobie zaplanują, ponieważ i tak, ich życie, toczy się w oparciu o program z podświadomości, który realizuje zadanie, bez względu na to, czy to się komuś podoba, czy nie. Decyzja każdego z nas, o uczestnictwie w tym „spektaklu kosmicznym”, zapadła przed przyjściem na ten świat, a wraz z nią, zadanie do wykonania, więc nie da się tutaj w to zadanie ingerować. Wszelkie planowanie, z poziomu „ziemskiego rozumienia” sytuacji, nie ma najmniejszego sensu, ponieważ realizuje się tutaj scenariusz zaplanowany wcześniej, zaplanowany przez inteligencje wyższą.
  Nie ma więc NAJMNIEJSZEGO POWODU do OBAW o to, że można przegrać z siłami ciemności, ponieważ porażka z nimi jest po prostu WYKLUCZONA!

  ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA JEST PEWNE, NIEPODWAŻALNE i NIEODWOŁALNE! 🙂

  Naszym zadaniem jest JEDYNIE OBUDZIĆ SIĘ „NA CZAS” 🙂 Czyli WZNIECIĆ miłość w świecie, zanim miłość „zrobi tu porządek”, ponieważ to, co najtrudniej jest zrozumieć, to fakt, że MIŁOŚĆ jest NIEBEZPIECZNA dla tych, którzy ją odrzucają! Miłość jest OCHRONĄ dla ludzkości, co oznacza, że miłość po prostu fizycznie unicestwia tych, którzy wybierają nienawiść!
  Miłość jest wysoką częstotliwością kreacji, która stanowi ochronę przed tymi, którzy nie działają z poziomu miłości. Przypomnijmy sobie, jak np. próbowano wejść do bazy „obcych”, w górach Bucegi. Było kilka odcinków na ten temat. Podobnie mówi biblia, o mieście z nieba, do którego: „a nic nieczystego do niego nie wejdzie, ani ten, co popełnia ohydę i kłamstwo…”

  Była informacja o tym, że Max skontaktował się po śmierci. Efektem tego kontaktu, była medytacja, o której jest tutaj mowa, posłuchajcie uważnie tego: https://www.youtube.com/watch?v=6_psiB_4fA4 – „przywrócenie niewinności dziecka, to skok w nowy wymiar”. Dlaczego?

  Niektórzy pewnie zetknęli się, z nauczaniem Jezusa, który mówił: „Bądź jak dziecko” oraz „Kto nie przyjmie królestwa bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego”. Dlaczego właśnie tak?

  Ponieważ żyjemy w doskonałym świecie, który możemy sobie DOWOLNIE STWORZYĆ/ZAPROJEKTOWAĆ/UFORMOWAĆ… itd, jednak zostaliśmy tak zaprogramowani (nasze umysły), aby głęboko wierzyć w te wszystkie BREDNIE, które KSZTAŁTUJĄ świadomość dorosłego człowieka, w brednie, którymi mały człowiek zaczyna być INFEKOWANY, kiedy zaczyna te tzw. „powszechną edukację”, czyli kiedy idzie do… szkoły. Wtedy świadomość zostaje „utwardzona” i niewinne dziecko „usypia” w sobie swoją wewnętrzną istotę boskiego dziecka, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

  TERAZ BUDZISZ W SOBIE BOŻE DZIECKO – STAJESZ SIĘ NA NOWO BOŻYM DZIECKIEM. POWRACA CI ŚWIADOMOŚĆ KREOWANIA ŚWIATA BEZ JAKICHKOLWIEK OGRANICZEŃ. STAJESZ SIĘ ZNOWU ISTOTĄ WOLNĄ!

  Jest takie powiedzenie, że jeśli coś jest niemożliwe, to potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie, przyjdzie i zrobi to, co jest niemożliwe.

  Takimi istotami, które JESZCZE NIE WIDZĄ, że SĄ RZECZY NIEMOŻLIWE, są właśnie MAŁE DZIECI. Ale kiedy już dorosną, kiedy ich świadomość „wydorośleje”, wówczas „dowiadują” się, że są rzeczy niemożliwe, i wtedy następuje moment UTRATY prawdziwych możliwości kreacji, w swoim życiu, kreacji świata bez ograniczeń.
  Istota dorosła, to jest już NIEWOLNIK PROGRAMÓW różnych WIERZEŃ, które nabył w religiach oraz w szkole, pod nazwą „nauka”.

  Oto przykład dziecka, które nie wiedziało, że to, czego dokonało, jest niemożliwe, wg. tzw. „ludzi dorosłych”: https://www.youtube.com/watch?v=NdI3cyGT2zk – widzimy reakcję dorosłych, której to dziecko nawet nie rozumie…

  TAK WŁAŚNIE WYGLĄDA PYCHA DOROSŁYCH – NIE MOGĄ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ i CO SŁYSZĄ! 🙂

  WIESZ ŻE TWOJA ENERGIA OCHRANIA POLSKĘ? TWORZYSZ POLE OCHRONNE POLSKI NA PLANIE ENERGETYCZNYM, KTÓREGO NIE WIDAĆ NA PLANIE MATERIALNYM?

  WIERZYSZ W TO? JAKO DZIECKO BEZ PROBLEMU WIERZYSZ WE WSZYSTKO, A JAKO DOROSŁY – WIERZYSZ W TO, CZEGO NIE WIDZISZ?
  WIZUALIZUJESZ TO POLE OCHRONNE, JAKO „KOPUŁĘ OCHRONNĄ” NAD POLSKĄ, POD KTÓRĄ ISTNIEĆ MOŻE TYLKO MIŁOŚĆ!

  Pomyśl o tym… 🙂

  Jeśli nie potrafisz wyobrazić sobie, jak będąc dorosłym, można na powrót stać się dzieckiem, to spójrz na to: https://www.youtube.com/watch?v=xiuGFH6rca4 – zmieniło się TYLKO ciało dziecka w ciało dorosłe, ale chociaż wraz ze zmianą ciała, zmienił się też głos, to świadomość dziecka, nadal istnieje w tym „dorosłym ciele”! 🙂

  Czy to magia, czy może magią nazywamy to, czego nie rozumiemy? Czy np. zmieniające się kształty pojazdów UFO, maja oznaczać, że UFO-ki są magikami, czy raczej tak wysoko rozwiniętą świadomością, że jej jeszcze nie rozumiemy? 🙂 Zastanawiasz się nad tym? A w dzieciństwie, też by Cię to zastanawiało?

  PAMIĘTAJ – NIE MYŚL, TYLKO CZUJ!

  OD TERAZ UCZYSZ SIĘ ODCZUWAĆ TO, CZEGO DOŚWIADCZAĆ PRAGNIESZ i NIE MYŚLISZ O TYM, JAK TO SIĘ DZIEJE, ŻE OD TERAZ ŚWIAT SIĘ ZMIENIA! 🙂

  ps
  Pamiętasz ten piękny utwór o POTĘDZE Miłości: https://www.youtube.com/watch?v=LdnAbtIF3YM ?
  Muza też działa na podświadomość, i tam robi „co trzeba”, bez Twojej wiedzy…

  MIŁOŚĆ mówi:
  „Ochronię Cię przed niebezpieczeństwem, które ukrywa swoje istnienie (aby nie zostało rozpoznane) / będę trzymał wampiry (energetyczne) z dala od twojego domu (którym jest przecież Polska, cały świat…)

  Płonę niczym ogień / tak bardzo Cie kocham / sny są jak anioły / powstrzymują czyhające zło – trzymają je z dala od Ciebie / Miłość jest światłem / odstraszającym ciemność / tak bardzo Cię kocham / oczyść swą duszę (z ciemności) / kochać – to Twój cel

  Potęga miłości / moc z wysoka / oczyszcza moją duszę / płomień ognia pożądania (miłości) / miłość z językami ognia (religijnie) / oczyść duszę / kochać – to Twój cel

  Ochronię Cię przed niebezpieczeństwem, które ukrywa swoje istnienie / będę trzymał wampiry (energetyczne) z dala od twojego domu / (pamiętaj) jakby co – jestem w pobliżu / z moją wieczną, nieśmiertelną miłością do Ciebie / zawiść porani się (sama) / bądź piękną (istotą miłości) / wzniecającą miłość, kwiecistą / perły/ową, piękne dziewczyny (ziemskie skojarzenia miłości) / miłość jest energią („napędową” życia), która mnie wypełnia

  Potęga miłości / moc z wysoka / oczyszcza moją duszę / płomień ognia pożądania (miłości) / miłość z językami ognia (religijnie) / oczyść duszę / kochać – to Twój cel

  Teraz dokonujemy WZNIESIENIA (miłości, czyli podnoszenia częstotliwości) / (jesteśmy) kochankami w świętym uścisku (zespoleniu) / MIŁOŚĆ JEST NIEBEZPIECZNA (dla tych, którzy ją odrzucają, jednak…), miłość to przyjemność /
  miłość to CZYSTOŚĆ (serca) – to JEDYNY SKARB!

  Potęga miłości / moc z wysoka / oczyszcza moją duszę / płomień ognia pożądania (miłości) / miłość z językami ognia (religijnie) / oczyść duszę / kochać – to Twój cel

  Ochronię Cię przed niebezpieczeństwem, które ukrywa swoje istnienie / będę trzymał wampiry z dala od twojego domu … ”

  – PIĘKNY UTWÓR 🙂


  To wszystko, co próbujemy rozkminić, jest zbyt skomplikowane, aby tego dokonać z obecnego poziomu świadomości, więc czy jest sens tracić na to czas?
  Tak naprawdę, to mamy do wykonania TYLKO jedno zadanie na chwilę obecną – rozpalić świat miłością, bo kiedy to się dzieje – wtedy pamięć powraca i każdy wie, co ma dalej robić. A do tego czasu, jesteśmy jedynie „ślepcami”, którzy nie wiedzą, dokąd naprawdę zmierzają…

  1. jan piotr temat sam w sobie warty uwagi , ale trzeba sobie uswiadomic że wszystko jest iluzja i to jest dramat ,ale jak najbardziej poznając pierwszy stopień iluzji czymkolwiek by nie był , nie musimy innych pokładów odkrywać ,w zasadzie niewiedza nieświadomość jest czymś „wygodnym i bezpiecznym ” z tym że to dystans krotko metrażowy co w konsekwencji będzie autodestrukcją .

 12. Tu jest tekst w srodkowej jego części Kiara przyznaje się ze pochodzi z gadow i jest to powod do dumy.
  Gady pięknie mowia i pisza może i o tym cos Kiara napisze.Mataczenie wiedza to ich domena,stale klamia .
  Czlowiek z duszy będzie wiedział co jest prawda,gad pomyśli po gadziemu.

  1. Zofia Piepiórka
   17 lipiec 2014 ·

   PRAWDZIWA GADZINA W LUDZKIEJ SKÓRZE… a wy co o tym myślicie?

   Kiara pisze:
   ” Dlaczego jesteśmy cywilizacją „Węża i Smoka”……?”

   Nasze ciało materialne zbudowane jest z olbrzymiej ilości wirów energetycznych / czakr , które utrzymują/skupiają / zagęszczają energię do postaci materii o odpowiedniej ilości drgań / wibracji, która określa dany wymiar materialny w którym żyjemy inaczej CYWILIZACJĘ.

   Podstawowymi wzorcowymi czakrami/ wirami jest 7 wirów energetycznych, CZAKR, zarówno ziemskich jak i w ciele Człowieka.

   I. czerwona czakra, dysk czerwony, płaszcz króla albo czerwony smok ( nazewnictwo tych samych rzeczy bywa różne ) , to nic innego , jak „CZAKRA SMOKA” związana z depozytem energii życia, która podnosząc się do góry , unosi się jak symboliczny wąż zwinięty w trzykrotnym zwoju zwoju.
   Każda Istota/ wcielona w materię , Iskra Życia posiada zarowno czerwoną „smoczo/ wężową czakrę jak i wychodzące z niej dwa energetyczne sploty , które reprezentują w nas aspekt męski , niebieski strumień energii, oraz aspekt żeński , czerwony strumień energii. Ten fakt dotyczy ABSOLUTNIE WSZYSTKICH LUDZI posiadających Iskrę Życia.

   Natomiast androidy, bioroboty, syntetyki, szaraki ( wiele nazw tego samego istnieje) NIE NALEŻĄ DO CYWILIZACJI WĘŻA I SMOKA = LUDZI, bo nie posiadają niezniszczalnego depozytu życia w postaci Iskry Życia mającej możliwość ewolucji.Oni nie należąc do naszej Cywilizacji WĘŻA I SMOKA = LUDZKIEJ , która jest LUDŹMI o określonej budowie energetycznej ( fizyczny wygląd mamy taki sam) NIE MAJĄ ŻADNYCH SZANS EWOLUCYJNYCH, ABSOLUTNIE ŻADNYCH.

   Zatem ich intencją jest by móc nadal istnieć, wszelaka manipulacja informacją, oraz zastraszanie nas LUDZI , smokami, wężami jako czymś złym dla nas. A jest to TYLKO manipulacja informacją/ psychomanipulacja , wykorzystująca nasz brak dostępu do całkowitej wiedzy.

   Jednak od wieków najstarszych istnieje zapis symboliczno, graficzny , który kieruje naszą uwagę na zrozumienie przekazywanej nam symboliki prze dawne opcje filozoficzne.

   Obrazek

   Przedstawione tu węże ( męski i żeński aspekt) oplatają ( główny kanał energetyczny) węża kundalini , który podnosząc się ( napełniając energią) tworzy potrójny splot wężowy, który zarówno podnosząc się do szyszynki ( ciało migdałowe) otwiera nam dostęp do ” ZIEMI OBIECANEJ… / NOWEGO WYMIARU” który jest nam WSZYSTKIM LUDZIOM obiecany w Przymierzu ze Stwórcą.

   Symboliczna skrzynia z dwoma skrzydlatymi aniołami ….. „Arka Przymierza” w duchowości i mistyce JEST SYMBOLEM GRAFICZNO FIZYCZNYM. Ale również wykorzystaną w postaci technologii, możliwością ewolucji CZŁOWIEKA , przełożoną na maszynę niosącą w sobie olbrzymie energetyczne moce, tworzenia dobra lub niszczenia. To tylko kwestia intencji używania danej technologii.

   Skrzydlate postacie na skrzyni symbolizują naszą LUDZKĄ możliwość unoszenia się ponad materię , uwalniania od jej ciężkich fizycznych praw za pomocą transformacji energetycznej fizycznych komórek ( fizyczna komórka jest energią zagęszczoną, obniżoną wibracją zespolonych ze sobą pierwiastków i elementów poszczególnych żywiołów) ponownie do świetlistej energii , nad którą CZŁOWIEK może zapanować mocą swoich myśli.

   Zatem TYLKO Cywilizacja ( Węża i Smoka) = CZŁOWIEK ma prawo, bo ma możliwość dokonywania transcendencji, czyli zamiany ciężkiej materii w lżejsze ciało świetliste.

   Takiej możliwości nie miały nie mają i mieć nigdy nie będą szaraki, bioroboty/ syntetyki, bo nie mają ani czakry życia, ani czakry serca, ani mocy energetycznej przemieniania swojej materii w światło. Ich programy nie są w stanie dokonywać takich zmian. Zatem ich jedyną obroną siebie jest manipulacja informacją, stosowanie na LUDZIACH socjotechnik i odcinanie ich strachem od prawdziwej wiedzy.

   Nie bójmy się określenia iż jesteśmy CYWILIZACJĄ SMOKA I WĘŻA, bo to jest nasz zaszczyt umożliwiający nam LUDZIOM ewolucję.

   Obecnie jesteśmy LUDŹMI korzystającymi z twardych ciał fizycznych opartych na energetycznym wzorcu ciała astralnego, ale już za chwilkę będziemy je transformować na dużo lżejsze i piękniejsze ciała bardziej świetliste ( jak najbardziej o identycznej LUDZKIEJ budowie) opartej na wzorcu ciała uczuciowego.

   Ten akt transformacji energetycznej przynależny jest wyłącznie CZŁOWIEKOWI i
   tyko CZŁOWIEK go dokona sam.

   cdn……

   http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=201&start=200

   1. Jak ktoś jest na tyle nie kumaty , że nie jest w stanie odróżniać symboliki od dosłowności.. to wprowadza w obieg publiczny fałsz i pokazuje swój totalny brak wiedzy.

    Iskierka…..
    Przykro mi ale ma jeszcze bardzo długą drogę nauki przed sobą… jednym po drodze z takimi „znawcami” , a innym nie.

    Życzę Ci wyjścia z pól strachu i nienawiści do innych oraz szybkiego rozkwitu w blasku szczęścia i radości.

    Kiara.

   2. „… PRAWDZIWA GADZINA W LUDZKIEJ SKÓRZE… a wy co o tym myślicie?…”
    ___
    Myślę Iskierko podobnie jak Kiara, że masz… jeszcze bardzo długą drogę nauki przed sobą…

 13. Kiara pisze:””4. W wywiadzie z Madlen Namro podziękował jej za zaproszenie do Polski informując że… „ICH INTERESY SĄ TERAZ NA TERENIE NASZEGO KRAJU….. więc dobrze się składa… ” ten fragment wypowiedzi Maxa jest wycięty z wywiadu…. KTO i DLACZEGO to zrobił… i KTO, to są ONI .. dla których interesów Max był zainteresowany pobytem w Polsce?????”” Kiara jaki przedział czasu byś sugerowała odnosnie żniw tych interesów ? http://www.dailymotion.com/video/x4lmfw6_logo-sdm-swiatowe-dni-mlodziezy-krakow-2016-masonskie-okultystyczne-i-poganskie-symbole_school

  1. @ Kiara, all . Przychylam sie do prośby Majestic. Proszę o wyjaśnienie, lub tez podjęcie takiej próby, co oznaczają słowa Maxa które padły w wywiadzie cyt.„ICH INTERESY SĄ TERAZ NA TERENIE NASZEGO KRAJU….. więc dobrze się składa… ”
   Śmierć Maxa wskazuje na to że zaczęło mu być blizej jasnej strony mocy….
   Z kolei pisanie o Polsce jako peryferiach świata gdzie dokonuje sie egzekucji na niewygodnych ludziach, to nic tylko ‚liścia zasadzić” i to porządnego!

   1. Jerzy pisze:
    28 lipca 2016 o 10:12 ……

    Max potwierdził że reprezentuje cudze interesy .. które są teraz na terenie naszego kraju , zatem jest zadowolony z zaproszenia Madlen do Polski , bo może je łatwiej zrealizować.

    To wcale nie jest dla nas pozytywna informacja , biorąc pod uwagę jego wyszkolenie do walki w astralu…
    Czyli łatwiej mu by było realizować polecenia będąc bezpośrednio w miejscu gdzie sa ludzie których ciała astralne miał zniszczyć.

    Pamiętać należy ze miał podzielona osobowość , jedna część nie miała dostępu do wiedzy drugiej.
    Wykonywał rozkazy podawane mentalnie do mózgu , i mógł absolutnie nie mieć świadomości tego gdzie był i co naprawdę robił.
    I tu wcale nie chodzi o fizyczne klony , a o manipulację pamięcią, pamiętał tylko to, co przekazano mu jako prawdziwą informację.

    Sęk w tym że być może po wypadku z głową częściowo przedostawały się do jego świadomości, informacje wkodowane poszczególnym jego osobowościom.

    Nie znam jego wszystkich opowieści, ale te które poznałam w bardzo dużym stopniu są nieprawdziwe. Albo tylko częściowo prawdziwa , zmieniany jest nią sens całej informacji.
    On wierzył że to jest prawda , bo tak był zakodowany, ludzie , którzy nie szukają sami i nie analizują słyszanych treści wierzą w takie „prawdy”.

    Kasowane są moje komentarze na temat Maxa….. chciałam zacytować ten po drugim wywiadzie ale już go nie ma.
    Na szczęście mam doskonałą pamięć…… 🙂

    Dobrze , napisze to jeszcze raz……. Enlil uznany był za złego , bo sprzeciwił się planowi Enkiego, życia na ziemi ziemian, o których mówił że są jedynie niewolnikami do pracy i szkolonymi żołnierzami do walki i był zwolennikiem ( jak większość z ówczesnej rady) , zatem uznany był za złego bo chciał zatrzymania ich życia……

    To fragment , część informacji…. którą manipuluje się ludźmi.

    Jak inaczej zabrzmią słowa Enlila gdy rozszerzymy ta informację…

    Enki był inżynierem genetykiem , stworzył na drodze wieloletnich eksperymentów laboratoryjnych prowadzonych na ziemi ( „Ogród Ednen”) hybrydę … materialne ciało ludzkie z jego kodu DNA w które wcielony był zamiast duszy program…. sztuczna inteligencja.
    Taki człowiek ( jak najbardziej ziemianin… tworzony z DNA istniejącego na ziemi , a nie z kosmicznego KODU ŻYCIA , wyłącznie z ziemskich pierwiastków i elementów , był tworzony jako niewolnik Enkiego do ciężkich prac i wojen!
    Temu perfidnemu działaniu Enkiego przeciwstawił się Enlil Jego siostra i większość rady.
    Nakazano zniszczyć matrycę życia tych ziemian/ sztucznej inteligencji , również ich na wskutek naturalnego kataklizmu… potopu.
    Bowiem wiadomym było z góry że nie mają oni żadnych szans ewolucji, będą ja powstrzymywać żeby istnieć. Nie etycznym jest i niemoralnym tworzenie biologicznych istot jako niewolników.

    Enki ze swoimi zwolennikami przeciwstawili się temu planowi , przeniesli matryce życia ziemian/ sztucznej inteligencji.. oni cały czas modyfikują swoje programy życia ( tworzeni z pierwiastków ziemi na ziemi… LUDZIE posiadający Duszę są „dziećmi gwiazd” pochodzą z kosmosu nie ziemi ) tym się zasadniczo różnimy że każda wcielona dusza ma w świecie energetycznym swoja duchowa matrycę wielką Energie, której jest tylko jedna iskierką na planie ziemskich doświadczeń.

    Inteligencja syntetyczna/ wcielone programy nie mają dusz, sa stale modyfikowanymi programami w postaci wiązek energii.

    Max przekazywał spreparowane częściowo prawdziwe informacje, jednak ludzie nie szukali sami , wierzyli mu… i o, to chodziło, wzbudzić zaufanie sensacjami, przejąc samoświadomość ludzi na planie fizycznym , otworzyć sobie dostęp do niepokornych , o wyższej wibracji na planie astralnym. Zwyczajnie zniszczyć im ciała astralne ( co było niewidoczne fizycznie, nikt nie widział , ani kto, ani jak to robi) czyli dużo łatwiejsze niż eliminacja przeciwników tradycyjnymi metodami.. no cóż tak odbywają się walki w wojnie hybrydowej.
    cicho i skutecznie.

    To był jego cel interesów grupy którą on reprezentował w Polsce .

    Max nie miał możliwości przeciwstawić się swoim zwierzchnikom, był tak zakodowany ,ze zawsze wykonywał ich polecenia. Mógł o tym nie pamiętać, bo czyszczono mu pamięć wgrywano to, co uznano że ma mówić.

    Nikt w Polsce go nie zabił, pojechał na akcję na jedną z gorących wysp greckich…. powiedziano mu że to Cypr.
    Czy tak było naprawdę?
    Dociekliwi mogą sprawdzić czy była tam godzinna awaria elektryczności w podanym przez Maxa czasie… to jest do sprawdzenia gdy gaśnie światło w całym mieście.
    Natomiast jest jedna bardzo gorąca wyspa grecka , która ma specyfikę wyładowań elektrycznych w lipcu, które systematycznie powodują brak prądu.. ludzie wiedza o tym i duża ilość ma prywatne generatory.. to tak na marginesie.

    Max zginął, bo zniszczył sobie w astralnej walce ciało astralne, bez niego nie da się żyć.

    Niemalże spłonęło ono gdy wszedł pole magnetyczne o dużo wyższej wibracji niż miał sam.

    Kiara
    Naprawdę nie wyjeżdża się za granice żeby udzielać wywiadu, mamy już do dyspozycji nagrania na odległość dzięki internetowi.

 14. ps. Przykro mi Iskierka, ale nie mam czasu ani ochoty na zajmowanie się tematem P. Zofia Piepiórka…
  Spotkałyśmy się raz w życiu ,dokonałyśmy _wymiany _ informacji ( wymiany , a nie jak twierdzisz zawłaszczenia prze zemnie wiedzy P. Zofi ) nie mam takiego zwyczaju.

  Wszystkiego najlepszego dla P . Zofi, mam aż nadto dużą swoją wiedzę o I cywilizacji , naprawdę nie muszę korzystać z cudzej.
  Jeżeli korzystam w publikacjach z wiedzy innych ludzi zapewniam Cię ,że jest to w cudzysłowie z dopiskiem pochodzenia źródłowego.

  Zatem jeszcze raz wszystkiego najlepszego i spokojnych snów.

  Kiara.

  1. Jest to wymijajaca odpowiedz jak zwykle od ciebie.Jesli piszesz ze Max byl super zolnierzem z ciemnej strony mocy do zabijania swych umownie przyjaciol ze sfery tzw.ezoterycznej w wojnie tzw.hybrydowej toczącej się w astralu i dlatego zginol to wszyscy przyznają ze nazywasz go morderca.Wytlumacz dlaczego ,czy wiesz co robisz chyba nie wiec albo zamilcz albo pisz co wiesz i widzisz.Nazwalas Maxa morderca z ciemnej strony mocy.Myslisz ze ci się ,,upiecze”,mysle-wiem ze NIE!.

 15. Zacznijmy od faktu iż komuś bardzo zależy na manipulacji informacją na mój temat… Ok! Dwa moje ostatnie posty z wyjaśnieniami nie ukazały się.

  Prawda i tak wyjdzie na powierzchnię .

  „WĄŻ KUNDALINI”…. energia węża kundalini….. czy ktoś nie wie co to jest?
  CZAKRY w budowie człowieka … chyba znany dobrze temat w tym gronie.
  GŁÓWNY KANAŁ ENERGETYCZNY… w człowieku który łączy go z jego nie wcielonym Duchem w Zaświatach… po którym wznosi się energia przebudzonej kundalini i energie naszych aspektów w nas żeńskiego i męskiego.
  Są to strumienie światła biofotony swoim splotowym ruchem wznoszenia się przypominające węzę dlatego w symbolicznym archetypie maja taka nazwę.

  Proces rozwoju duchowego budzi uśpioną w nas „wężową ” energię , energię światła , która się wznosi od najniższej 1 czakry do najwyższej 7 czakry , przebija czakrę korony i łączy się ze swoim nie wcielonym duchem dokonując iluminacji ciała fizycznego.. ‚OŚWIECENIA / TRANSFORMACJI MATERII W ŚWIATŁO. Jej wznoszenie się wygląda jak potrójny splot helis naszego DNA…. symbolicznie jak 3 splatające się węże…. czy kogoś to dziwi ????? Informacji na ten temat jest mnóstwo w necie.

  Używam SYMBOLICZNEGO określenia „wąż kundalini”…. bo jest to znane , popularne i rozumiane. To jest forma zrozumienia SYMBOLICZNEGO przekazywanych informacji na całym świecie.

  KAŻDY KTO JEST WCIELONĄ DUSZĄ .. a nie wcielonym programem … ma opisaną powyżej budowę energetyczną swojego ciała.

  Innymi słowy należy do „WĘŻOWEGO PLEMIENIA”….. może być dumny z tego faktu , bo nie jest TYLKO wcielonym programem, ciałem bez duszy.

  Oczywiście jest to SYMBOLICZNE OKREŚLENIE NIE MA ŻADNEGO ZWIĄZKU Z BYCIEM GADEM I POSIADANIEM GADOIDALNEGO CIAŁA FIZYCZNEGO.
  Na ziemi w tym naszym wymiarze NIE ŻYJĄ FIZYCZNIE OBOK NAS INNE NIŻ LUDZKIE FORMY FIZYCZNE!!!

  To że nikt nigdy nie spotkał takiej istoty fizycznie w naszym wymiarze jest faktem, oni są, są takie rasy ale nie fizycznie na ziemi.
  Oni żyją w odległych rejonach kosmosu oraz w niskich wymiarach astralu.

  Druga sprawa to szerzenie dezinformacji przez syntetyczną inteligencje… żyjącą powszechnie TU i TERAZ obok nas.

  Ich fizyczna budowa jest identyczna jak ludzka ,ale energetyczna budowa jest zupełnie inna niż LUDZI / wcielonych Dusz.

  Syntetyki, ludzie bez dusz nie mają 7 czakr w ciele materialnym , nie mają żadnej z czakr , bo ich posiadanie jest absolutnie związane z Duszą, której oni nie mają.
  Zatem z ironia mówią o LUDZIACH „wężowe plemię” w odniesieniu do „wężowej energii kundalini” , bo TO JEST TO…. co umożliwia nam ewolucję , im brak duchowej Energi udaremnia tą możliwość i różni nas od nich!!!!

  A zatem manipulują jak zawsze informacja ,straszą nas ( gadami i wężami) wprowadzają totalny zamęt, tworzą w ten sposób podziały między nami wykorzystując LUDZKI brak wiedzy , swoje technologie implantowania holograficznych obrazów prosto do mózgów…. wywołują w ten sposób wiele nieprzepracowanych emocji , głownie strach , żywią się tą energią LUDZI.

  A, zatem w kontekście symbolicznego nazewnictwa…. mówi się o LUDZIACH, WCIELONYCH DUSZACH , POSIADACZACH CZAKRY PODSTAWY …”WĘŻA KUNDALINI, WĘŻOWE PLEMIĘ ….. ” każdy kto należy do niego możne być dumny z tego faktu BO NIE JEST CYBORGIEM/SYNTETYCZNA INTELIGENCJĄ , A JEST WCIELONĄ DUSZĄ …… DZIECKIEM GWIAZD które dokonując własnej ewolucji dokonuje ewolucji w kosmosie.

  Jeżeli jeszcze ten temat budzi niezrozumienie i emocje , to proszę szukać wyjaśnień symboliki u ludzi , którzy są dla kogoś autorytetami. Ja nic więcej dodać nie mogę do akceptacji wiedzy zwyczajnie trzeba dorosnąć nie fizycznie, a mentalnie i duchowo.

  W przestrzeni informacyjnej bardzo dużo jest fałszywych informacji i celowej dezinformacji, szkoda że miast zajmować się jej korektą ludzie tracą czas na awantury i walki o priorytety wyłącznie swoich „prawd”….

  Nie jest najistotniejsze TO.. czego jeszcze nie wiemy , bardziej gubi nas TO, co prawdą nie jest a uznawane jest za prawdę.

  Kiara.

  1. To nie jest odpowiedz.Moje pytanie było,abys Kiaro wyjasnila to co powiedzialas,napisalas iż to ze masz pochodzenie od gadow jest dla ciebie duma a nie ujma.
   Mysle ze większość tu piszących pozna prawdziwa odpowiedz i myśli podobnie jak ja.
   Nie to nie jest powod do dumy,wprost przeciwnie i nie wmawiaj tu wszystkim ze tak jest.
   Jestem z duszy człowiekiem a nie gadem,gadow mamy dość,ich mataczenia,zbrodni,kłamstw i wszystkich okropności których się dopuścili na człowieku.
   Wiec czekamy na odpowiedz.
   Dodatkowe pytanie brzmi,jesli jesteś wizjonerka,jasnowidzem to powiedz nam jaka energie posiadal Max i co się stało po Jego odejściu,przeciez wszystko wiesz.Czy może jest to co przekazujesz zlepkiem wyszukanych gdzies wiadomości i powielanych na twój jedyny styl nie człowieczy jak sama mówisz.

  2. „…„WĄŻ KUNDALINI”…. energia węża kundalini…”-moze prosciej bedzie nazwac to SPIRALNA ENERGIA,a nie od razu podawac „gadzie przykłady”…i sie z nimi utozsamiac(swiadomie lub nie)
   Poza tym,oprócz tych „naturalnych”gadów sa jeszcze Ssaki…-osobiscie jest mi blizej do tych drugich.(w kolejnosci,nie w „hierarchi” 😉 )
   Nie wiem czy zauwazyłas,ale własnie trwa wojna(od eonów) miedzy gadami i ssakami,gdzie tzw.”sztuczna inteligencja „posługuje sie własnie gadziorami w niszczeniu i podbijaniu Ssaków…

   I nie musisz tu strachu zasiewac,odnosnie podziału na ludzi i nieludzi,gdzie czesto dawałas do zrozumienia(zwłaszcza swoim potencjalnym oponentom), o mozliwosc ich sztucznego pochodzenia… -ostatnio jak tu pisałas,wielu lęku niepotrzebnie „naprodukowałas”…,gdzie przez jakis czas, ta „mgła”odpowiednio oddziaływała w tej przestrzeni,co tez odbiło sie na tobie rykoszetem(poprzez niewybredne komentarze na twój temat i nie na temat)

   Bo poki co, to nasze czyny swiadcza o nas…, a nie nasze o sobie mniemanie…

   Nie mam nic przeciwko twojej osobie,ale niektóre „narzedzia” sa czasem nieadekwatne…
   🙂

  3. Kiara pisze:”” Dwa moje ostatnie posty z wyjaśnieniami nie ukazały się.”” dziwne ? może wstawiłaś czyjeś nazwiska ? i wyglądało było nie było na insynuacje prawdę nieprawdę ? gdy było to jednoznaczne to etykieta dyskrecja personalna , a to znaczy moderacje cenzurę , jest przecież rozbieżność miedzy zamiarem albo jest coś jednoznaczne albo coś z ukrytym podtekstem insynuacją itd i jedynie autor może powiedzieć jakie miał intencje i jak to miało być interpretowane Pozdrawiam. Ps może to jedynie techniczna sprawa ?

  4. Kiara pisze:”bardziej gubi nas TO, co prawdą nie jest a uznawane jest za prawdę.” dlatego przekonałem się do płaskiej ziemi albo areału powierzchni , bo 99,9 % to czyste klamstwa na ziemi , tym bardziej „glob” ziemski , dziwne żeby się nie zawierał w kłamstwie i manipulacji tym bardziej ze niema dowodów że ziemia jest okrągła żyjemy przynajmniej pod kloszem ze sztucznym firmamentem tysiace „satelitów ” stacje kosmiczne i ZERO zdjęć z orbity , jakieś „foto szopy ” animacje i cala inna zgnilizna dla bezmózgowców, obecnie jest więcej dowodów że ziemia w odniesieniu do globu .

   1. Generalnie to mi sie wydaje , ze Polske celowo sie trzyma pod kreska zeby koscielne barachlo sie tutaj panoszylo . Tam gdzie bieda tam sukmana zaglada i kaze skladac rece do pacieza astralnej dewizji dobroci i milosci podlej . POLSKA nie ma zadluzen, Polska nie jest biedna Iluzja biedoty jest- bo tak krzycza z wieziennej celi klasztorow polscy politycy :)-bo tak dyktuje Vatykan .Taki byl plan na biedote materialna w tej przestrzeni idacy w parze z rozwojem spirytualnej katolickiej dewocji .Ho Ho jak my sobie damy rade z glupota wszechczasow .

   2. ostatnio znalazłem wyniki „badania płaskiej ziemi ” okazało się że nie jest płaska całkiem jest minimalnie kulista powierzchnia ,badania (wręcz czysto naukowe ) i w granicach wszelkich tolerancji i anomalii , to oznacza że żyjemy na wycinku powierzchni kulistej ,badania nie odzwierciedlają lansowanej wielkości globu , byliby oczywiste nonsensem mówić o jakimś placku pootrzymywanym przez żółwi albo coś z wielorybem , ale ogrom i nieskończoność kosmosu mógłby i taka wersje przyjąć zaakceptować a żółwie i wieloryby uznać oczywiscie za metafory . Wycinek powierzchni kuli wprowadza dużo za i przeciw dla Tych co się nie zastanawiają jest kulistość ewidentnym dowodem na glob i nie wnikają w „teorie spisku ” bo to hańba na inteligencji i lepiej trzymać się z reszta masy ludzkich umysłów jak w przypadku szpinaku , w starych tekstach Tybetańskich były mapy z zaznaczonymi lądami – kontynentami poza granicami walu Antarktydy , wal ten ma około 250 km to na nim jest osadzony klosz – iluzji -hologramu jest to niemal zapora energetyczna ale do przebycia , to te energie przepływ tych energii powoduje zmrożenie powietrza i tworzenie idealnej warstwy śniego- lodu , powietrze przedostaje się tam z właściwej planety czyli za energetycznego klosza , mapy te nic nie wspominają o wlasciwej planecie , można przepuszczać że istotne dokladne mapy uzyskali założyciele Nowej Szwabii jest o tym sporo info jak i o wyprawach w wysoki Tybet , następnym epizodem jest wojna atomowa w okolicach Nowej Szwabii , ale chodzi tu o relacje wybitnych wojskowych którzy spenetrowali te obszary relacjonują że rośnie tam trawka a w górotworach itp jest cala tablica Mendelejewa i więcej,klimat jet umiarkowany , to znaczy że musieli przejść na druga stronę klosza jego podstawę , do całości warto dodać przekazy przed tysiecy lat , gdzie to właśnie kosmici ( hodowcy ) obiecali zrobić firmament z gwiazdami , a wcześniejsze przekazy mówią o panującym mroku jakby na ziemi , bo wcześniejsze sklepienie było z lodu a światło przechodziło z faktycznego kosmosu , przy okrągłej ziemi firmament z lodu niema jakby sensu ,ale klosz lodowy to całkiem realne , tak wiec moja hipotezę o wycinku płaskiej ziemi na potężnej planecie opieram na tych faktach jest to pierwsza hipoteza mówiąca o tym , do tego dochodzą czasy ostatnich dekad , manipulacji i ewidentnego oszustwa w podboju kosmosu i setek innych anomalii , bo wystarczy uwierzyć że żyjemy na globie , 24 godziny to obrót ziemi i cale te chamskie manipulacje samoczynnie się tym napędzają .

   3. Majestic
    Z naszego czucia wyszlo , ze Ziemia nie jest zupelnie plaska gdzies to pisalam nawet mam tez gdzies w notatkach moich w totalnym nieladzie gdzies napisane jak jest podwyszszona i gdzie jest opad . Tez nam wyyszlo , ze 1/5 jest pod kloszem -firnamentem. Czyli Ziemia jest duza i ma jadro i ma bardziej elipoidalny-jajowy ksztalt

   4. Kalinko jest o wiele większa krzywizna jest minimalna powiem tak gdybyś na piłkę do gry „piłka nożna ” położyła złotówkę to ta krzywizna da przybliżoną wielkość kuli faktycznego globu (ziemi ) „naszego czucia” to jest Nas teraz kilka Osób w sumie to Ty Kalinko mnie zainspirowałaś oczywiscie miałem dowody i wątpliwości co do lansowanego globu ale się ostatecznie w tym ugruntowałem ale nie jestesmy sami są jeszcze szczątkowe wiadomości z Tybetu taka mapa z kilkoma nieznanymi kontynentami widać ktoś spenetrował obrzeza poza kloszem tysiace lat temu ale to tylko obrzeza , no i tutaj https://www.youtube.com/watch?v=l130lFWE-vc Pan Tarasiewicz chyba o Tobie wspomina ? no i o „kloszu ” pamiętam jak Kredo opowiadał jak ufole -gady zdjęli matową zasłonę (klosz lodowy ) i obiecali Gwiazdy i cały firmament zbudować nad rezerwatem, no i zbudowali , ludzkie móżdżki myślą że to niemożliwe ale to ich sprawa widać nie dorosli do „jak w niebie tak i na ziemi ” przykro że Nas jest garstka w inicjacji „KLOSZA ” ale ktoś napisał że sygnał wyjdzie z Polski Serdeczne Pozdrowionka dla Prekursorów Nowego w sumie starego , na deser Słowiańskie Megality zniszczone 5 tys lat temu https://www.youtube.com/watch?v=aAFX_5fAEbc https://www.youtube.com/watch?v=iFOwlZfNTO4

   5. Nie tylko klosz zostal zainicjonowany i zorganizowany w mozajke konstelacyjna Majestic .Na ziemi jest prawdziwa konstelacja na przyklad juz wiem obecnie , ze Nill jest mleczna droga orion konstelacjae tworza piramidy , Szwajcaria dla mnie jest Saturn i tak dalej bedziemy sprawdzac . Na przyklad rzeka w Irlandi https://pl.wikipedia.org/wiki/Shannon_(rzeka)- jest zbudowana nie naturalna i zbudowana przez faraonskich genetycznie syntetykow . Caly syntetyczny universe znajduje sie juz pod kloszem w tej chwili dlatego bedzie dosyc nieciekawie przez jakis czas ale nie bedzie wojny ani atomu to wam zareczam .Ale bedzie maltretowanie pojedynczych ludzi albo pewne grupy panstwowe . Ci co beda wyluskiwac prawde bede na oczku i beda tlamszeni ale to juz i tak im nie .Byl za kloszem cos mam czucie a teraz zaczyna byc likwidowany w zwiazku z zapadajaca sie czarna dziura – czarnym sloncem . Duzo ludzi jest w starym systemie swiadomosci syntetycznej wiec bedzie mowic o energii , czakrach , kundalini i roznych to medytacjach .
    Na naszym sloncu jest multum ekranow komputerowych blokujacych poprawna swiadomosc organicznej rzeczywistosci . Kreuja te ekrany jak podawlam link do tego , ze juz ktos nas w tym udokumentowal niedawno .Co mnie bardzo ucieszylo jak zobaczylam potwierdzajace zdjecia . Wiadomosci nasze sa z kompletnie nieznanych sobie nawzajem zrodel nikt z tych ludzi nie wiedzial , ze mysmy to juz pisaly dawno na forach a ktos tutaj gdzies po swiecie nawet nie wiem kto zaczal manipulowac zdjeciami i wyczatowal tez podbna sprawe . http://www.lisamharrison.com/2016/07/13/one-people-round-table-12-july-2016/ zobacz nizej na ta strone . Wyczulysmy to kilka miesiecy temu , ze sa ekrany zaslaniajace i rozpraszajace promienie naszego zlotego organicznego slonca .Za Sloncem naszym znajduje sie komputer astralny mozna powiedziec ale nie zupelnie , ktory te ekrany filtrujace zasila .
    Cywilizacje ET,s wykreowaly sie na ziemi z ziemskich organicznych skladnikow poczesci i sa tez zasilane komputerowo jak ich cala machina astralna lacznie z holograficzna reinkarnacja . Czyli sa elektrycznej natury nie ma tylko jest fala swiadomosci . Dlatego caly czas podkreslam , ze my uzywamy mylnie elektrycznosci ciala .. To nie jest tak i nie powinna byc okreslone tym samym pojeciem . Mozemy to nazwac fala swiadomosci organicznej albo cos w tym rodzaju . Elektrycznosc ma tylko aspekt syntetyczny.

   6. Dzięki Kalinko za odpowiedz myslalem ze nie zauważysz mojego wpisu?! bo mi to się nieraz zdarza !!? 27 ,49 min https://www.youtube.com/watch?v=5kRKo_IGAbE anomalia na słońcu plamy itp , no i idiotyzm tęgiego bezmózgowia „specjalistów ” słońce jest w sumie zimne niema tam jak idioci mówią ze są tam reakcje termojądrowe itp , a wnętrze ma miliony stopni ha ha ha , obiekt ten to zwykły reaktor plazmy a klosz indukuje ten „prąd ” być może dlatego Tesle jego technologie utajnili aby nie korzystać z tej bezpośredniej indukcji bo słońce to malutki obiekt na chyba 6-7 tys metrów wysokości łatwo to wyliczyć biorąc pod uwagę plaska ziemie należałoby oznakować, miejsce wschodu i zachodu w czasie rzeczywistym i zmierzyć rozpiętość da to podstawę do trójkąta równoramiennego , a cięciwa podstawy da idealna odleglosc od ziemi tej lampy nazywanej słońcem chyba dobrze to „wydukałem” ? księżyc to podobne ścierwo i teraz mnie naprowadziłaś z tymi ekranami Eureka! cześć kamer obserwujących księżyc właśnie odbiera efekt starych monitorów , co jakiś czas regularnie przechodzi taki pas nie pamiętam jak się to nazywa ? „Byl za kloszem cos mam czucie a teraz zaczyna byc likwidowany ” ja to już widziałem pisałem o tym tutaj widziałem dwie idealne wyrwy wstęgi na firmamencie były potężne nie były żadnym emiterem światła były soczyście jaskrawe „białe ” same w sobie , ostatnio był program z Waldemarem i tam właśnie pokazywał taka miniaturkę zaledwie czegoś podobnego taki właśnie slup -snop światła ale to było zapewne coś innego bo było przy ziemi zaledwie kilkanaście chyba metrów itp . coś będzie się dziać? samo słonce to nie te same słonce co kiedyś , księżyc podobnie , w sumie to te dwa obiekty są prawie płaskie ha ha ha słonce niby obraca się z ziemią , księżyc identycznie fenomen ha ha ha cały czas twarzą do ziemi cwaniaczek ha ha ha Ekranem chciałem powiedzieć , ktoś już dokonał idealnej analizy i właśnie w fazie po nowiu widać cześć gwiazd z hologramu z nim jest nieco inaczej a niżeli z słońcem , właśnie chciałem przez niego uciec z tego Matrixa przed obecnym wcieleniem spotkałem tam kilku bezdusznych ponura sceneria i mnie uziemnili tym ta częstotliwością koszmarny dźwięk ( nazwałem go „zgonem duszy” ) siedzi cały czas w mojej podświadomości , i oczywiscie przez długie lata powtarzałem te scenę w koszmarach nocnych . dzięki za nowości i materiał ,Pozdrawiam Serdecznie

   7. ostatni bastion Egipskich hybryd http://www.archiwa-x.pl/index.php/brutalne-obrzedy-aztekow-ile-wyrwali-serc/ celowo oczywiscie zakłamana historia mówiąca że kapłani Azteków mordowali ofiary a ich głowy były celowo deformowane od dzieciństwa oczywiscie w końcowej fazie tak było przestraszony lud widząc wciąż obecnych „BOGÓW” oddawał swoje dzieci jako ofiary https://www.youtube.com/watch?v=-QnF_RvEaAg następny epizod podłego klamstwa historyków i archeologów to kompletne zakłamanie odnosnie miedzy innymi” kultury Majów ” nie było żadnej kultury w temacie Majów , byli jedynie jakimiś naśladowcami , oczywiscie był to wykrętny manewr dla podręczników szkolnych aby trzymać gojów w ciemnogrodzie miało to na celu odwrócenie uwagi od hybryd -bogów z mózgami trzykrotnie większymi od ludzkich ,obecnych do dnia dzisiejszego i mordujących ludzi , cywilizacja Majów ha ha z epoki według szanownych historyków w epoce kamienia łupanego , dla lepszej orientacji animacja 3D https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs podobne przekręty z Egiptu Saqqara https://www.youtube.com/watch?v=_9zoSmIkJxw potężne trumny , dziwnym trafem idealnie wyczyszczone przez „archeologów ” były tam poszatkowane kości w bituminie komu niby zależało na tym aby je tak zakonserwować w kilkuset tonowych boksach , chodzilo o jakiś materiał genetyczny ? nie pasuje to do żadnych innych rytuałów dla „bogów z orbity” http://davidicke.pl/forum/zakazana-archeologia-duze-czaszki-z-malty-t12198.html

   8. Jezeli chodzi o slonce Majestic to nam wyszlo tak jak pamietam . Mam notatek multum ale totalny w nich nielad i nie wiem gdzie co mam. Bo to sie je robilo od reki i spontan .
    Slonce jak pamietam faktem jest , ze jest plaskie od tylu jest czarne potem nachodzi jakby pomarancz a od naszej strony wyszlo nam zolto- zlote .
    Dlaczego jest czarne od tylu . Zostalo jakby wykorzystane energetycznie przez black Sun Jak znajde notatki to dokladnie opisze jak nam wyszlo ze sloncem . Faktycznie jest male i wogole niedaleko i nie ma temperatury zajebistych i podaza za Ziemia .

  5. Max w swoim wywiadzie z Alexem powtórzyl po trzykroć-,,Gady zawsze klamia,maja to opanowane do perfekcji.

   1. I przyjdzie na nie czas czas ognia i zmiany genetycznej nie bed a mogli zyć w ciele ludzkim i nie będa mogli się ani odradzac ani wcielać

 16. Dobrze by było żeby zabierający głos w dyskusji na temat Maxa obejrzeli ostatni wywiad z nim, można tam znaleźć niezmiernie ciekawe fragmenty jego wypowiedzi, wręcz perełki… ale trzeba bardzo uważnie słuchać.

  Komentarze też są interesujące, warte przeczytania.

  http://porozmawiajmy.tv/ostatni-wywiad-z-maxem-spiersem/

  Jeszcze raz nie obwiniajmy za śmierć Maxa Aleksa, bo to wierutna bzdura i bezpodstawne okrutne posądzenie.

  Owszem był trochę drapieżny w uzyskaniu tego wywiadu… biorąc pod uwagę dekoncentrację mentalną Maxa, ale…. może tylko dzięki takiej konsekwencji możemy posłuchać co miał do powiedzenia Max.

  Zapłacił najwyższą cenę swoim życiem, niezależnie od tego kim był , do czego przygotowany, i co robił nawet poza swoją świadomością, był wykorzystywany przez zwierzchników walczących z LUDZKOŚCIĄ na ziemi.
  Dla nich żadne życie nie ma wartości… albo ma ją na tyle na ile mogą dzięki niemu czerpać osobiste korzyści.

  No cóż Max … ja doskonale wiem kim byłeś i co robiłeś…..

  Kiara.

  1. My tez wiemy kim był Max mowi o tym w wywiadzie z Alexem.Jego pierwotna forma pochodzi z Ziemi z jej wnętrza z Agarthy,pochodzi z anielskich istot.Istota jaka jest nazywa kamiennym pylem,stone mite.Bardzo często w tym zyciu bywal w tych miejscach.Mowi tez ze wszyscy którzy byliśmy tysiące lat tu na ziemi w cyklach reinkarnacji jesteśmy tu teraz aby odbyc ostateczna bitwe z silami ciemności.Bitwa ta toczy się o Ziemie i nasze serca.I nie ma czasu by siedzieć bezczynnie.Jesli przegramy ta bitwe o nasze serca ludzie zostaną uwiezieni na kolejne cykle zyciowe trwające piecdziesiat tysięcy lat ciaglej walki.Mowil tez ze wykorzystano go ponieważ miał w sobie energie stwórcy ,miał w sobie pewien gen który pozwalal mu tworzyć fizyczna rzeczywistość bardzo szybko.
   W tym roku chcą sprowadzić na Ziemie istote która możemy nazwac Lucyferem to tez mowi Max.
   Kiara nazywa Maxa morderca hybrydowym i wlasciwie ciszy się ze zginal po jakiejś nieudanej probie morderstwa na człowieku z tzw.kregu ezoterycznego.
   Zadajmy wiec sobie pytanie kim jest Kiara.Po jakiej stronie stoi ciemnej czy jasnej,jaka posiada wibracje,klamie czy mowi prawde.
   Proszę obejrzeć wywiady Alexa z Maxem tam jest cala prawda kim był Max.Mowi wielopoziomowo wszyscy odczytają po swojej linii,gadziej lub człowieka.
   Pozniej a może nawet niewarto zadac sobie pytanie kim jest Kiara i po co pisze to co pisze jaki ma w tym cel choć działa już na jak to sama okreslila ,,oparach”.

   1. iskierka, nie oceniajmy oceniających koncentrujmy się za i przeciw zbierajmy fakty , czas będzie końcowym weryfikatorem „kim jest Kiara” czy mamy teraz Kiare oceniać albo kogoś innego ? jest temat zdarzenie akcja i reakcja wiec koncentrujmy się wyłącznie na tym , konfrontujmy fakty i aby było ich najwiecej bo stare przyslowie mówi że pod latarnią najciemniej , żadna opcja nie jest do końca wiarygodna , kto da gwarancje ? nikt raczej Pozdrawiam

 17. Prawdopodobnie u Maxa Speiers,a rozwijała się jakaś choroba związana z płucami, całkiem możliwe, że była to naturalna śmierć, tylko, że akurat On, akurat w takim wieku, no zdarza się, podejrzane, ale nie wyciągałbym daleko idących wniosków, chociaż pachnie na odległość, morderstwem nawet, pytanie, jak ważny był Max? a nawet gdyby był bardzo ważny w co nie wątpie, jaką rolę pełni ważność? nie ma człowieka tajemnicza śmierć jak z ręki innowierców to i tak nie dowiemy się z kogo ręki, jaką metodą, i po co dlaczego? nie chce snuć teorii, ale jest teraz w lepszym świecie, i tak miało być moim zdaniem, ludzie odchodzą, ważni mniej ważni, bezimienni, najlepiej nie robić sensacji z czyjeść śmierci, nawet jak prawda, ma wyjść na jaw po czyimś zgonie. Nie ma człowieka, dziś umarło 20 000 ludzi, w ciągu mojego posta, nie umiejszam,ale śmierć nie jest odpowiedzią, więc nie szukajmy jej po wszystkim. Co nie zmienia faktu, że to tragedia, bo brak śp Maxa Spersea to tragedia dla rodziny, a rozstrząsanie tego będzie takie jak dla bliskich z lotu tupolewa, długie i tragiczne, niby chce się znać prawdę, ale może to być kolejna zasłona do odkrycia faktów bo niewidoczna a zarazem tak widoczna śmierć staje się symbolem, tylko jakim? Do walki ze złem? chcielibyśmy… jednak jakby rozstrząsnąć śmierć tych 20 000 ludzi którzy umarli przed chwilą, ich drogę ich życie, to okazałoby się, że 1000 była by to smierć nie naturalna, na jednym człowieku nie da się zwerywikować prawdy to chciałem napisać,nie dodając nie ujmując…. tylko przybliżając stosunek śmierci. Moglibyśmy odkryć wiele prawd, poprzez śmierć, ale nie zapomnijmy o życiu, własnym szczególnie…

 18. Max i jego przekaz dla nas ludzi jest w internecie, wystarczy siegnąć, jest rozpowszechniany na innych forach internetowych. Z ciekawościa wysłuchałem tego co mówi w tym o nas słowianach, naszej historii, wytłumaczenie czemu żydzi nas tak nienawidzą, do czego nas słowian potrzebują, czemu i do czego potrzebuja złych emocji, które celowo wzbudzaja. Historia ludzkosci w pigułce i to co nam szykują…tu i teraz.
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/132868,smierc-maxa-spiers-a-ewa-pawela-i-witold-hake.
  To co jest porozrzucane, nieuporzadkowane prowadzacy wywiad Aleksander Berdowicz współnie z Maxem porzadkują co daje czytelny przekaz.
  PS
  Jest kolejna część „Tozsamość Bourne`a”, a pycha kroczy przed upadkiem chciało by sie powiedzieć

  1. W linku podanym powyzej znajdziesz 3 nagrania youtube z Maxem.
   Z tym niewidzialnym dla nas ludzi a istniejacym innym wymiarem, to jest tak że pełno nawiedzonych , oświeconych, psychopatów i zwykłych jajcarzy snuje swoje wizje i opowieści. Jak rodzynki w cieście sa ci którzy rzeczywiście maja wiedzę i posmakowali tego a ci z kolei to tez dymy i mgły… często pasienie swojego ego… (znowu wyszedł mi rym). Dla laika to temat bardziej w sferze wiary niż „Tomaszowego dotyku”…
   Najlepiej to przy otwartej kurtynie, przed kamerami zebrać towarzystwo i… no własnie co? 🙂

 19. mam dość, osobiście znaczy 🙂

  zastanawiam się jaką nogawkę podwinąć, za jakie ucho się trzymać i na której nodze skacząc by doznać hu go wie czego i co gorsza … szkoda gadać, bo ja z tych też nie kumatych dokładnie czując i widząc jak iskierka 🙂

  nie warto dyskutować, w moim przekonaniu z doświadczenia są tacy wolni inaczej co się na-studiowali (jak to ładnie brzmi) i są biegli w sprzedawaniu swoich programów. naczytali i myślą że coś wiedzą, podczas gdy jakiś wypad na miasto był by lepszy, lub choćby piknik przy łikendzie na łonie natury z przyjaciółmi. a cy cóś. pewnie że takie ło to se będzie rezonować z każdym łoświconym przez neostradę czy kartę biblioteczną ale w życiu to to nic nie widziało poza licznymi własnymi projekcjami sennymi… własnym pofragmentowaniem a przez co uruchamianiem na zasadzie klick wrrr patatajjjj na lepa dla naiwnych w tym wypadku.

  poradziła bym, że nie można oczyścić pełnej szklanki, by wylać wszystko co wie w śmietnik bo tyle jest warte i zacząć od tego co na prawdę ważne od początku, ale tacy ludzie są jak na haju, w życiu nie otworzą serc ni umysłów… bo mają swoją ileś dziesiąt letnią iluzję jaką nazywają wiedzą. jak wspomniał też obserwator. są w tym wypadku niestety jak umyśli roznosiciele syfilisu. maskara.

 20. Co tu się dzieje napisałam 4 posty odpowiedzi , nie ma ich.
  Wkleiłam link do ostatniego wywiadu z Maxem nie ma , moje komentarze na temat drugiego wywiadu zniknęły…. obudziliśmy potwora….???
  Wściekł się bo stracił swojego super….. ale również planetę z matrycami życia. ….
  mieli dwie żeńska i męską w kolorze indygo !!!

  To dowód że jadą na oparach…. „koniec balu panno lalu” … system korzysta już tylko z resztek energii kradzionej bezpośrednio Ludziom na ziemi.

  Kiara.

   1. Dzięki Qcyp… to już pójdę z tego względu do jakiejś pralni.. albo mykwy co by tym brudem zbytnio nie zwodzić….. 🙂

   2. Nie nie oto chodzi!Po prostu postrzegam ludzi według ich przeciwieństw i to się zawsze sprawdza. Kiara to czystość, przejrzystość,prawda.Taki obraz pragniesz widzieć i na taka się kreujesz(iluzja) !Lecz wciąż to jest tylko pragnienie bycia kimś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. Przeciwieństwa są wspaniałą okazją zrozumienia własnych iluzorycznych pragnień(obrazów) za którymi jest Prawda o nas,prawdziwy wizerunek. Nie ten który chcesz żeby był ale ten który jest.

    Anam

   3. Przede wszystkim jestem przeświadczony że nasza znajomość świata i na samych pozostaje wciąż mocno ograniczona i za pozorami i faktami ukrywa się Prawda która nam umyka .Jest nie dostępna dla percepcji/zmysłów dla naszego tak zwanego rozumu i kryteriów naszej wiedzy.A wiec Iskierko nie masz co się denerwować !Kiara jest tylko własnym pragnieniem/obrazem i ty również.
    Anam

 21. Potwierdzam że zniknęły już opublikowane moje posty , nie ma ich na forum , oraz wczoraj wieczorem wysłanego nie ma opublikowanego.
  Nie mam na ten temat żadnych domysłów obciążających pracowników NTV.

  Druga sprawa dyskusyjny temat NIE DOTYCZY MOJEJ OSOBY, nie będę odpowiadała na żadne insynuacje kierowane w moja stronę.
  Ja dzielę się moimi informacjami i analizami , moją wiedzą, nie każdy musi ją akceptować.
  O kulturze osobistej nie powinno się pisać do dorosłych ludzi… jak ktoś jej nie ma , to niema i już.

  Jasna sprawa ,że odkrywanie informacji zatajonych związanych ze śmiercią Maxa jest bardzo niewygodne jego zwierzchnikom, to oni kasują niewygodne informacje.
  W tym miejscu pojawia się kilka osób reprezentujących tą opcję , usiłujących zniszczyć naszą wiedzę oraz ludzi przekazujących ją, widzę to.

  Nie jestem od oceniania Maxa, szczerze mówiąc był używany do wielu rzeczy poza swoją świadomością, nawet gdy miał tego przebłyski niewiele mógł zrobić.

  Na jego przykładzie staram się uświadomić co .. i jak postępują te obrzydliwe i bezwzględne opcje NWO usiłujące zniszczyć LUDZKIE DNA I PRZEJĄĆ ZIEMIĘ.

  Ta walka nadal trwa , pomimo że oni stracili definitywne zasilanie energią z ziemi Syriusza B.
  Czym większą wiedzą dysponują LUDZIE , tym większe możliwości obrony mamy, czym jest większa świadomość i wiedza jak to się dzieje , tym większa jest nasza szansa uchronienia siebie przed cierpieniem i śmiercią.

  Pasmem niebieskiego światła aktywuje się morgaleny.. czyli syntetyczne DNA w LUDZKIM ciele. Na jednych to działa na innych nie, ale prawie każdy jest nimi skażony. One zastępują nasz naturalny system energetyczny , nasze biologiczne DNA, oplatani nimi wewnętrznie LUDZIE stają się niewolnikami systemu przetwarzającymi dla niego energię.
  To w odpowiedzi na jeden z postów.

  Niewidoczna dla fizycznych oczu przestrzeń astralna istnieje , jest polem największej walki , bo teraz dokonuje się jej zamknięcie. Na niej tworzy się kolejna przestrzeń , kolejne ciało energetyczne o dużo większej wibracji, ciało uczuciowe.

  Panują tam inne prawa nie można niewolić i wykorzystywać żyjących w tej przestrzeni istot, nie można ograbiać ich z energii.
  Władcom dotychczasowym nie odpowiada ten system dlatego tak aktywnie wszelakimi sposobami usiłują nie dopuścić do zaistnienia nowego.
  Usiłują obniżać maksymalnie energię górnej przestrzeni astralu by wydłużyć czas tego procesu.
  Dlatego teraz na ziemi jest tyle dezinformacji, nienawiści do LUDZI , którzy działają na rzecz nowego procesu, konkurencyjnych walk o priorytety , wzajemnego poniżania się i prymitywnych wyzwisk i plotkarstwa zakulisowego.

  Ponieważ nie jestem zainteresowana żadna walką, a tym bardziej o mój priorytet , staram się nie być osobą publiczną, nie udzielam się w żadnych grupach.

  Kiedy jest właściwy moment dzielę się moją wiedzą, kto jest zainteresowany zawsze mnie znajdzie, a kto woli być samotnikiem jak ja .. wie doskonale o czym piszę.
  Kto nie akceptuje mojej wiedzy, niech szczęśliwie idzie własną drogą.

  Zbliża się czas osobistych weryfikacji wobec wiedzy wzorca, zatem dobrze jest się bardziej skupiać na sobie niż na innych.

  Dobrze jest pamiętać… czym więcej dajesz, tym więcej dostaniesz.. jak sprzedajesz, to będziesz nadal musiał kupować….

  Najpiękniejsze i najbardziej wartościowe są dary serca…..

  Pojawię się gdy ucichną burze i będzie możliwa merytoryczna dyskusja miast oczerniania i oskarżania z walką o własne ja wiem najlepiej….

  Z przyjemnością wysłuchuje wiedzy innych , wymieniam się własną… ale na planie wzajemnej akceptacji.

  Jako dodatek…. dlaczego Rodos …. i co jest zapisane w kamieniach, co można odczytać i uruchomić swoją energią…..

  można sobie włączyć tłumaczenie http://www.ell.gr/rodos.html

  tak od połowy jest ciekawy materiał https://pracownia4.wordpress.com/2013/01/25/spiewajace-kamienie/

  Kiara.

  Kiara

 22. a) omerta, bezwarunkowy obowiązek milczenia i potęga tajemnicy – w sekcie Opus Dei nazywa się to obowiązkiem “dyskrecji”;
  No takie same prawa istnieje u templers szwajcarskich :Milczenie grobowe do dechy nic nie wyszlo na jaw przez wieki .Wszyscy wisza na zydach . Ja wam mowie , ze zydzi sa tak nieszkodliwi ze swoim gadulstewm i rozpowiadaniem i maceniem Jak to milczace bractwo za plecami egipskich pochodnych .Generalnie uwazam , ze trzeba im sie dobrac do skory i do tej niby „”ich „”kopalni wiedzy , ktora uwiezili dla siebie”i przeistoczyli w klamstwo do manipulacji . Obecnie traca moc tej wiedzy jak i razem z nia traca moc symboli . .

 23. Żeby zrozumieć istotę obecnych wydarzeń, trzeba wiedzieć również KIM byli Templariusze… dla kogo pracowali, jakie ma to odniesienie do obecnego kalendarza, CO.. tworzyli przestawieniem cyklu czasowego.. Wówczas zrozumiemy rolę Syriusza, zasady tworzenia energetycznych/ astralnych matryc, które UTRZYMUJĄ obecne wydarzenia i sfałszowana wiedzę.
  Jak zamieniano wiodącą rolę półkoli północnej na półkule południową, jak tworzono A.. MER ..Y .. KA .. i dlaczego Templariusze okradli Żydów z ich wiedzy i artefaktów Świątyni SAL /SOL…. O…. MON… ( pełna wiedza słońca i księżyca.), dopiero wówczas zbliżymy się do zrozumienia obecnych wydarzeń .


  W 1095 roku papież Urban II ogłosił „świętą wojnę” przeciwko muzułmańskim najeźdźcom Ziemi Świętej, i rozpoczął starania, aby odzyskać „świętą” Jerozolimę; niesławne „Krucjaty” zostały w ten sposób rozpoczęte … uruchomione w postaci wariantu „19,5 roku!” – Jest ” dziesiętna podharmoniczna ” roku 1095, w tym, co mamy teraz jednoznacznie ustalone jest w rzeczywistości tajnym hiperwymiarowym Kalendarzem!

  Do 1099, zostało to osiągnięte. Następnie, około 1113 roku, nowy porządek powstał w Kościele katolickim, ktry stał się znany jako „Templariusze” (Kawalerowie Wzgórza Świątyni w Jerozolimie). Jednym z pierwszych dziewięciu założycieli fundatorów był Bernard z Clairvaux, stworzył także klasztor w Seborga w północnych Włoszech. Dokumenty znalezione w tym starożytnym klasztorze, który został zbudowany w celu ochrony w 1113 r, „wielkiej tajemnicy”.

  Tych oryginalnych dziewięciu Kawalerów, wszyscy powiązani poprzez szereg skomplikowanych relacji rodzinnych, stawili się u króla Baudoin I Jerozolimie w 1118 i mieli obowiązek utrzymywania chrześcijańskich pielgrzymów w bezpieczeństwie na drogach i ścieżkach prowadzących do miasta świętego z portu w Jaffie , Oczywiście, takie zadanie było daleko poza możliwościami zaledwie dziewięciu mężczyzn, i to był podstęp do użycia publicznego w każdym przypadku. Po przybyciu do Jerozolimy, Rycerze pod patronatem tego przez Watykan mianowanego Monarchy Jerozolimy udali się bezpośrednio do Wzgórza Świątynnego, starożytnego miejscu świątyni Salomona, i natychmiast zaczęli wykopaliska w starożytnych (nawet wtedy) ruinach. To od tej pracy, także otrzymali swoją nazwę, „Rycerze Świątyni”.

  Według innej książki Knighta i Lomas, „The Hiram Key,” Świątynia Salomona była konstrukcją zaprojektowaną zgodnie z przykazaniami „świętej” geometrii przez najwcześniejszych przodków masonerii i została zaprojektowana w taki sposób, aby przywołać istotę egipskich mitów Izydy i Ozyrysa. Według królewskich (Wielka Brytania), inżynierów, którzy zbadali wyrobiska templariuszy w 1867 roku, Rycerze znaleźli tajne pomieszczenie pod Wzgórzem Świątynnym i najwyraźniej dokładnie wiedzieli, czego szukali i gdzie to znaleźć.

  „Na zewnątrz katedry w Chartres, przed północnymi drzwiami, znajduje się rzeźba na filarze, co daje nam wskazówkę obiektu poszukiwanego przez kopiących templariuszy, reprezentujący Arkę Przymierza, ale w dość dziwnej sytuacji. Arka jest przedstawiana jako przewożona na pojeździe kołowym. Legenda opowiada, że Arka Przymierza była schowana głęboko pod świątynią w Jerozolimie wieki przed upadkiem miasta wobec Rzymian. Ona była ukryta tam, aby chronić ja przed kolejnymi armiami, które zmieniły miasto w zgliszcza. Hugh de Payen, jeden z pierwotnych dziewięciu templariuszy, został wybrany dla poprowadzenia ekspedycji dla zlokalizowania arki i przywiezienia jej z powrotem do Europy. Trwałe legendy opowiadają, że Arka została następnie ukryte przez dłuższy czas głęboko w krypcie katedry w Chartres. Te same legendy twierdzą również, że templariusze znaleźli wiele innych świętych artefaktów ze starej świątyni żydowskiej w trakcie ich wykopalisk oraz, że znaczna ilość dokumentów została również znaleziona w trakcie wykopalisk. Choć było wiele spekulacji co do dokładnego charakteru tych dokumentów, rozsądny konsensus zaistniał, że były tam zwoje biblijne, traktaty na temat świętej geometrii oraz szczegóły pewnej wiedzy, sztuki i nauki – ukryta mądrość starożytnych wtajemniczonych w egipską tradycję judaistyczną. Do niedawna te legendy otrzymywały krótką odpowiedź historyków akademickich, ale sytuacja ulega znacznym zmianom. Jedno nowoczesne archeologiczne odkrycie ma tendencję do wspierania spekulacyjnego scenariusza, że templariusze wiedzieli gdzie szukać i czego konkretnie szukali .. Miedziane zwoje, jeden z nad Morza Martwego odkryto w Quamran, zdają się potwierdzać nie tylko cel wykopalisk templariuszy ale także, choć pośrednio, dają pewną wiarę dziwacznej koncepcji przekazywania wiedzy z pokolenia na pokolenie, które doprowadziło do oryginalnego odkrycia templariuszy pod spodem Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie.

  Miedziany zwój, który został rozwinięty i odczytany w Manchester University pod kierunkiem Johna Allegro, była lista wszystkich miejsc pochówku wykorzystywanych do ukrywania różnych elementów zarówno sacrum i profanum opisanych jako skarby świątyni jerozolimskiej. Wiele z tych miejsc zostało ponownie przekopane od czasu odkrycia Zwoju miedzianego i kilka z nich zostało ujawnionych, ale nie świątynne skarby, lecz dowody wykopalisk wykonanych w XII wieku. ”

  Gdy ich wykopaliska zostały zakończone na Wzgórzu Świątynnym, Rycerze wrócili do swoich rodzinnych stron. Dwóch z nich przybyło do Roslin, w Szkocji, gdzie założyli swoją siedzibę. Wkrótce potem Rycerze mieli pieczęć Kościoła rzymskokatolickiego, a ich liczba nabrzmiała, gdy bogaci ziemianie i arystokraci dołączyli do ich szeregów. Templariusze poszli w „szał” przy budowie świątyni i przynieśli wiele z dziedzin nauki, takich jak astronomia, ze świętej ziemi. Ich wielkość wzrosła posturą, bogactwem i władzą szybko i wygrywali bitwę po bitwie przeciwko muzułmanom podczas różnych wypraw krzyżowych. Ich moc była podobno tajemnicą, że byli w posiadaniu kawałka prawdziwego krzyża z ukrzyżowania Chrystusa (prawdopodobnie znalezionego w wykopaliskach na Wzgórzu Świątynnym). To dało im władzę nad ich wrogami w walce i mówiło się, że nigdy nie przegrali bitwy, gdy byli w posiadaniu krzyża.

  W końcu stracili Krzyż w bitwie pod Hattin w 1187 na korzyść muzułmańskiego Saladyna. Po marszu w dniu 2 lipca, templariusze zostali otoczeni i odcięci od dostaw wody. W dniu 4 lipca, złamali szeregi z pragnienia i paniki, opuszczali obozowisko i krzyż, i zostali wymazani przez siły muzułmańskie. (Te dwa terminy później staną się kluczowe – nie tylko w Templariusz inspirowali powstawanie Stanów Zjednoczonych Ameryki (jak zobaczymy), ale również w kontynuacji „ukrytej rytualnej historii ” NASA.)

  Ostatecznie, mimo utraty krzyża templariusze najwyraźniej stali się zagrożeniem dla samego Kościoła. Papież i prawie złamany król Francji, Filip le Bel (1268-1314), spiskowali żeby obalić Zakon i zając ich znaczące skarby we Francji. W piątek, 13 października 1307, żołnierze króla ruszyli na Rycerzy i aresztowano wielu z nich. (Jest to również fakt, dlaczego „piątek 13-tego” jest obecnie uważany za „pechowy”).

  Chociaż Papieskiemu spiskowi z królem Filipem udało się uzyskać różne „spowiedzi” torturami i znaczna suma bogactwa Templariuszy, nie została znaleziona przez spiskowców, największy skarb „Templariuszy” – do tej pory został wyekspediowany daleko do Szkocji. Mimo tego, że większość z Zakonu została zniszczona w nalocie „10/13″ (lider, Jacques de Molay, został spalony na stosie), a jego członkowie rozproszeni w całej Europie … i poza nią. W dniu 22 marca 1312 Kościół oficjalnie rozwiązał Zakon przez bullę (data ta stała się następnie również istotna, nie tylko w ruchu nazistowskim w Niemczech, ale także były inne powtarzające się ” rytuały daty ” w NASA). Niemieccy członkowie, którzy przeżyli tworzą Krzyżaków, a szkoccy członkowie zeszli do podziemia … tylko ostatecznie pojawiają się ponownie jako „masoni”.

  Niezależnie od tego starożytne zabytki i skarby templariuszy jakie mieli z Jerozolimy (i z innych Świętych miejsc) wykopalisk, były od tej chwili schowane głęboko pod Rosslyn Chapel w Szkocji, w taki sam sposób, jak te same artefakty kiedyś były zakopane pod Górą Świątynna w Jerozolimie. „Kaplica” w niczym nie przypomina struktury chrześcijańskiej, jak wielu ekspertów, którzy badali to zweryfikowało; Co ciekawe, jest rozplanowana na takich samych zasadach architektonicznych wymiarów jak biblijne podane dla oryginalnej „Świątyni Salomona”.

  Kluczem tutaj jest, że Kościół, tak jak miało to miejsce w czasach starożytnych, próbował zniszczyć konkurencję, która miała wiedzę na tematy „tajne”, która mieli oni co najmniej od czasów Cezara. Ostatecznie dało to odwrotny skutek, ponieważ ci różni byli członkowie templariuszy stali się głównymi graczami w reformacji i ustanowieniu Kościoła protestanckiego.

  Pomimo problemów stwarzanych przez reformację, wszystko wydawało się być ustawione w tym miejscu. 3-cie Millennium nastąpiło, gdy święta gwiazda Syriusz / Isis przeszła przez południk w Giza i Kościół miał w dużej mierze udział w utrzymaniu się tej kluczowej dla siebie „tajemnicy”.

  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=1724

  Tekst jest długi jednak uważne przeczytanie go daje możliwość zrozumienia manipulacji czasem i naszą świadomością.

  Kiedyś wynajęci „rycerze świątyni” walczyli dla Watykanu na planie fizycznym, teraz już inaczej wyszkoleni walczą na planie astralnym… po trupach do swojego celu…
  jak zawsze chodzi o to samo…. o energię.

  Kiara.

  1. Templariusze byli mardecami i bezwzglednymi barbarzyncami . Natomiast zydzi cwaniakami, manipulatorami i klamcami . Niezla smietanka bliskiego wschodu po Europie sie rozpanoszyla i tylko z ta roznica , ze templariusze milcza jak zaklete manekiny a zydzi gadaja na lewo i prawo i z tego wyszlo to , ze zydzi sa na muszce a tamci dalej milcza . Do czasu im sie to uda .Naszym zdaniem i w naszym czuciu to zydzi maja wiedze od templariuszy a nie odwrotnie . Kazdy z tych odlamow egipskich dlugoczachowych cryptoteriestal mial swoje zadanie w opanowywaniu planety pod kazdym wzgledem . Prosze przeanalizowac z czym sie obecnie borykami .Jezeli ktos poprawnie to przemysli to to jest bardzo proste i nie potrzeba zadnych kretych filozofii i epopeji wytlumaczen . Zamierzam wlaczyc w nurt egipskich popychadel w lini krwi show-people jak rodziny krolewskie .Ale jak templers powiedza Stop to tamtci sie natychmiast zamkna i robia tak jak templers wspolczesni chca :))
   Jezeli ktos chce badac historie mordercow swiata w kontynuacji to bedzie bardzo trudno to zrobic poniewaz prawie wszystkie materialy sa zniszczone , ktore moga cos wyjasnic I jest tysiace odlamow za plecami ktorych chowa sie prawda .Na cale szczescie sa ludzie, ktorzy maja coraz wieksza swiadomosc istnienia na ziemi i wiedza im sie poprzez kojarzenia i czucie poprostu otwiera .
   Radze patrzec na ziemie a nie w niebo .Tam nic nie ma tylko iluzja nawet k0nstelacja jest na ziemi jakby to powiedziec powielona . Laczka gwiazd i krajow i dluga kreta rzeczka w centrum z jakas figura Black Sun 🙂

   1. The Templars, the Holy Grail, & Henry Sinclair
    The claim that the Knights Templar are the secret guardians of the Holy Grail, identified as the Holy Bloodline formed by the children of Jesus Christ and Mary Magdalene, is of very recent vintage, but due to its promotion in Dan Brown’s Da Vinci Code (2003) and on TV shows like America Unearthed (2012-present), the idea, first proposed in 1982, has become an industry, gradually subsuming other medieval “mysteries” of equally dubious provenance, particularly the claim that a Scottish noble named Henry Sinclair discovered America in 1398. There is not one single authentic medieval document that (a) confirms a Holy Bloodline of Jesus, (b) links Henry Sinclair to the Knights Templar, or (c) documents any voyage by Henry Sinclair to anywhere outside of Europe. How the myth formed is an astonishing story on its own.

   2. Kalinka, oglądałem da vinci kod i czytałem książkę, linia krwi opus dei, dan brawn swietnie to przedstawił, i masz rację, że trzeba zacząć od małych rzeczy, pozdrawiam Cie serdecznie. 🙂

   3. To głupie, ale jak byłem w Paryżu, w tej piramidzie to wszystko w czasie, moglem cofnąć do początku, mogłem dowiedzieć się prawdy, gdybym kroczył własnym tępem, ja przyspieszyłem i poszedłem na ławkę obok piramidy i w dziurakch w ścianach dostrzegłem Boga(małe rzeczy) ptaki latały według mojego wzroku i posągi w okół piramid, ukazywały tę całą historię tego filmu, uśmiechały się i patrzały, dziwne dzwięki itd… Ale Boga odkryłem własnie tam, właśnie tam też przeżegnała się przede mną jedna frnacuzka, jak nauczałem starszych by nie palili papierosów.

   4. Ja nic nie ogladalam Pacus ja sobie chodzilam po lesie albo robilam drewniany art. :)) I tak bym nic nie zrozumiala nawet jakbym ogladala jak by bylo troche malych kretactw .
    Ale to cos ten cichy oktopusik Opus Dei -jest skrzydlem rzadowym i to juz nie jest juz bajka filmowa .
    I nie mala rzecz , wystarczy , ze bardzo i to bardzo dluga w czasie .

 24. ps. W nazwie M..A.. SON ( MASON) zawarty jest literowy / dźwiękowo wibracyjny kod..

  M. reprezentuje kobiecość, wiedzę kobiecości.
  A. pierwsza samogłoska pradziadek stwórczy, pierwszy element pentagramu inaczej odpowiednik pierwszego zmysłu , światła i ognia.
  Jednym słowem MASON posiadacz wiedzy stwórczego pradziadku A.

  Masoni to wcześniejsi Templariusze… grupa do zadań specjalnych… zwyczajnie pierwotni złodzieje na zamówienie, którzy stali się niebezpieczni dla zleceniodawców Watykan gdy poznali wiedzę ukradzionych artefaktów i zaczęli jej używać.

  Strażnikami dawnej Świątyni SALOMON byli dawni Jazydzi , ta wiedza jest już praktycznie wyeliminowana.

  Templariusze poznali dawny symbol ochronny i sekretne słowa uruchamiające jego moc. Faktycznie on działa TYLKO ochronnie, nie można go użyć jako wzmocnienie walki, bo nie zadziała.

  Kiara.

  1. Alez się Kiara naczytala,
   zabraknie miejsca na wywody jakimi nas raczysz.
   Kiara pisze
   Jak dla mnie Max wrócił z astralnej akcji bardzo poturbowany , śmiertelnie ranny na ciele energetycznym,co przełożyło się na śmierć jego ciała fizycznego..
   Był już nie do uratowania, co znaczy że energia na ziemi podniosła znacznie swoją wibrację, zachodzą zmiany których nie da się już zatrzymać. .

   Odpowiedz
   Tak był,wrocil poturbowany bo walczyl i walczy z takimi jak ty czyli z rasa gadow,zmij,hybryd .Walczy o Ziemie i serca nas wszystkich ludzi,czlowieka z duszy.
   Was czas się konczy,zabierzesz z sobą ta wiedze która raczyliście nas ludzi przez tysiące lat.Tu nic po was nie zostanie.
   Gady klamia,klamia,klamia to mowil Max w swoich wywiadach,klamiesz i ty zaslaniajac się za czyms co już odchodzi.
   Zabierzecie z sobą wasze ,,gadzie zabawki” bo tak naprawdę jesteście prymitywni,zapatrzeni w siebie kosmiczni lachudrzy.
   My mamy serca i piekna zyjaca Ziemie która wy ukradliście i sponiewieraliscie,o tym mowi Max o walce Elochim z upadłymi i ich sojusznikami gadami.
   Swoim pisaniem odwracasz uwagę od pytania dlaczego nazwalas Maxa chybrydowym morderca.
   Jest to oskarżenie które powinno być odpowiednio potraktowane z uwaga przynajmniej przez admina tej strony do czego się zwracam.Jak również do Janusza Zagorskiego do którego należy to forum.

 25. Warto wiec pochować dawnego mnie .Ten żałosny obraz pragnień, czego i wam życzę!

  1. to ja też anam żegnam dawnego siebie, obraz pragnień i łącze się z Tobą, bo nam tego życzysz… 🙂 Pacuś (on)

  2. haha i widzisz? zawsze ktoś zechce skorzystać z podzielenia siebie, z samo-wyparcia i pogrzebania pod dywan jak najdalej od siebie, własnej części. natychmiast przyjdzie „on” przylepi do swego lepienia by mieć do ciebie dojście przez wypartą część a choćby i cząstkę ba okruszek ciebie, nie ważne w jak szczytnym celu, już się „łączy” podpina „najlepiej ze wszystkimi” cytuję jego Pychę jakiej się oprzeć nie potrafi ten co sobie z naiwności korzystać umyślił, w tym i palców jakie to napisały.

   bo co wiecznie dzielić, pod dywany zakopywać, wypierać się i rozbijać na drobne? w celu osiągnięcia jedności, całości i odzyskania siebie? TOŻ TO SEN PIJANEGO WARIATA by tak sobą śmiecić jak ta papuga, na h.. mi te piórka. przecież jedność i zdrowie nie polega na wyparciu i włosiennicy? nie na dogrzebywaniu i nie na śmierci, a na odzyskiwaniu i na życiu… ELEMENTARNA LOGIKA. bez niej każdy wykiwa jak chce kogo chce. to tak jak by powiedzieć jest mi zimno, więc się rozbiorę, pękł mi kubek, więc mam wspaniały pomysł potłukę całą zastawę i zakopie w ogrodzie, no nie debilizm? 😉

   sorki nie ze złości to piszę, i nie przeciw, w wręcz przeciwnie 😛

  3. zbyt dosłownie seja sobie to bierzesz… ja chciałem być po prostu miły, nie ma w tym ukrytego celu, nawet dobrego czy złego, lubie qcypa i nic nie chciałem, a jak chciałem to podświadomie, zmieniam się z minuty na minutę i nie patrze na drobiazgi… pozdrawiam.

   1. chyba, że przez te drobiazgi krzywdzę, to postaram się to wyeliminować, ale wątpię, że krzywdzę, nikogo nie chciałem zdobyć, nie zależy mi na tym, ale też chce być lubiany, to zwykły przyjacielski gest, a Ty się doszukujesz… nawet jak coś wiesz i w dobrym celu, to dziękuję miejwięcej wiem o co chodzi, na fejsie już to wprowadziłem by taki nie być, siedzę cicho i obserwuję, tutaj jestem bardziej, wylewny?? Miłego dnia.

   2. jak anam się zle od tego poczuł to mogę zmienić spowrotem na Pacuś, żaden problem, to ja się zmieniam dla Was i tracę osobowośc Pacuśia, by na nowo (w sumie jak anam) zacząć pracę, nowy nie znaczy gorszy, uniżyłem się, może nick „on” mówi, że to „on” ale tak miało być, nie przemyślane to było jeżeli o to Ci chodzi, działem pod wpływem chwili, ale dobrze zrobiłem, bo a jak zle, to będę Pacuś, i nikomu nic się nie stanie, po co te wywody???

   3. Dobra będę Pacuś żeby nie było. 😛 nie muszę być onem tym bardziej ze jest jakiś jon.. obiecałem ze bede pacus do konca zycia to bede pacuś, nawet z tymi pragnieniami żałosnymi, żeby wszystkim było ok ? Ok?? 🙂 buzka 🙂

 26. „Nie nie oto chodzi!Po prostu postrzegam ludzi według ich przeciwieństw i to się zawsze sprawdza. Kiara to czystość, przejrzystość,prawda.Taki obraz pragniesz widzieć i na taka się kreujesz(iluzja) !Lecz wciąż to jest tylko pragnienie bycia kimś, kim tak naprawdę nie jesteśmy. Przeciwieństwa są wspaniałą okazją zrozumienia własnych iluzorycznych pragnień(obrazów) za którymi jest Prawda o nas,prawdziwy wizerunek. Nie ten który chcesz żeby był ale ten który jest.”

  Qcyp, wiem o czym piszesz , żartuje sobie, ja staram się nie oceniać ludzi, bo, są ciągłą zmienną, wiem doskonale , że każdy w sowim życiu zajmuje się jakimś tematem NIE DLATEGO ŻE GO ZNA DOSKONALE I JEST W TYM MISTRZEM… a wyłącznie dlatego ,że JEST UCZNIEM , TO ZAGADNIENIE JEST NIEZBĘDNE DO POZNANI W JEGO ROZWOJU, JESZCZE BRAKUJE MU W NIM WIEDZY…. zazwyczaj jest to nie załatwiony, nie dokończony temat z poprzednich żyć.

  Tak, ja również odczytuje , odnajduję na zasadzie przeciwieństw w TERAZ… role poszczególnych ludzi w stosunku do mnie, bo każdy z nas otrzymał szansę wyjścia z dawnych niedoskonałości, skorygowania swoich błędów, wyjścia ponad ograniczenia, uwolnienia się z wielu emocjonalnych więzień…. zwyczajnie rozwoju osobistego.

  Naprawdę każdy ma z czego, ja również , wiem to, doskonale, ogarniam własną niedoskonałość, analizując uczucia i odczucia z każdej konfrontacji ze zdarzeniami.

  Bowiem mniej ważne jest dla mnie, co i jak robię, bardziej istotne jakie to doznania budzi we mnie, jak to przeżywam i co te przeżycia powodują…
  Zawsze we mnie , bo ja dokonuję własnego samorozwoju ( jak każdy z nas) i TYLKO JA mogę przemieniać siebie .. nikogo innego tylko siebie!
  Zatem skupić należny się po pierwsze na sobie.. bo TYLKO dzięki własnej harmonii wewnętrznej przekraczamy kolejne poziomy samorozwoju.

  Szczerze mówiąc jest mi dalece obojętne co myślą i mówią inni o mnie…. mnie to nie tyka , to ich problemy z akceptacją odmienności, zazwyczaj walczą z pokonaniem swoich przeróżnych ograniczeń.
  Ja nie mam najmniejszego zamiaru dopasowywać siebie , swoich obrazów do oczekiwań wielu ludzi… bo, bym musiała być kameleonem nigdy sobą.
  Jestem sobą taką jak ja chce być, a nie takom jakom mnie ktoś chce widzieć… jasne?

  Zasada jest jedna nie staraj się zmieniać nikogo na siłę , a tym bardziej wbrew jego woli.. albo akceptujesz cudzą osobowość, albo szukasz swoich podobieństw z którymi czujesz się dobrze.

  Ja staram zajmować się TEMATEM , a nie jego autorem, wypowiadać merytorycznie zgodnie z moją wiedzą , używać argumentów , zazwyczaj logicznych. Nie dyskwalifikuję cudzych argumentów przez podważanie autorytetu osoby.

  To jest dla mnie prostacka i prymitywna zagrywka , robią tak ludzie , którzy właściwie nic konkretnego nie mają do powiedzenia, a koniecznie chcą COŚ…. powiedzieć.. chcą być widoczni.. chcą brylować w jakimś towarzystwie.

  Ludziom nie chce się myśleć samodzielnie , nie chce się analizować wpojonych im informacji .. wystarczy zbudować sobie „jakiś..” zazwyczaj siłowy autorytet, a każde głupstwo, wszystko co powie autor uznawane jest jako święta prawd, prawda i tylko prawda !

  Nie wiem czy ci ludzie sa tylko wygodni czy boja się , czy są aż tak leniwi , czy są zablokowani mentalnie, i jest w nich niemoc… gdyby pokonali swoje ograniczenia, zobaczyli by, że informacje , które uważają za jedyną prawdę i tylko prawdę, wcale nią nie są.
  Tak myślą, bo ktoś ich tak nauczył myśleć.. tak im nakazał i ubezwłasnowolnił mentalnie , tak się z tym zżyli ,że nie wyobrażają sobie by mogło być inaczej…. dlatego tacy ludzie jak JA …. szokują ich pokazując inne spojrzenie na temat , oraz wypływające z tego inne logiczne wnioski.

  Reakcja…. no, oczywiście ona mówi głupoty…. wszyscy wiedzą…. że jest jak wmówiono, napisano w książkach…. 🙂 🙂 jak powtarzają inni…

  Tak…. ale ,to pod stołem…. tak jest , a ponad stołem… jest inaczej , odważ się unieść głowę ponad…

  Kiara.

 27. ps. Ja nie mam żałosnych obrazów samej siebie….. Ja jestem całkowicie świadoma swojego rozwoju, swoich obrazów z przeszłości, swoich niedoskonałości i swojego wzrastania…
  Taka jestem CAŁA JA…. akceptuję siebie w 100 % cieszę się że dzisiejsza JA jestem bardziej dojrzała, bardziej świadoma, bardziej tolerancyjna .. nie mam zamiaru rozstawać się z żadnym aspektem mojej osobowości, bo jak puzzle tworzą mnie całą.

  Jako bardziej dorosła, bardziej świadoma o wyższej wibracji nie muszę żyć swoimi dawnymi aspektami, ale zawsze mam do dyspozycji ich wiedze , one wpisały ją we mnie.

  Kocham siebie… takom jakom jestem , akceptuję wszystkie moje barwy i jestem szczęśliwa.. co nie zatrzymuje mnie absolutnie w dalszej drodze odkrywania wiedzy o sobie i wybierania nowych piękniejszych kolorów dla mojego życia. … bowiem samo życie jest dla mnie jest cudowną podrożą z przeróżnymi krajobrazami… jedne mijam zachwycając się nimi, inne są mi obojętne , a jeszcze inne wcale mi się nie podobają.. zatem opuszczam szybko te przestrzenie. … kieruję się zawsze w stronę lądów emanujących dobrem i radością z ludźmi o podobnym systemie wartości do mojego .

  Mam album pełen wspomnień…. zaglądam z czułością do niego , widzę siebie z różnych lat , ciesze się ,ze zaistniały w moim życiu zdarzenia piękne i trudne , bo dały mi szansę szlifowania mojej osobowości..

  Kiara.

  1. @Kiara, All Dzięki za podzielenie sie waszym postrzeganiem w poruszanym temacie. mam jedno jeszcze pytanie. Nie pamietam dokładnie roku, ale było to tak 25 – 30… lat temu. Sprawa była dosyć rozpropagowana, nagłosniona, bębenek podbijany przez media….chodziło zrobienie mapy DNA ludzkości na Ziemi. Ogłoszenia, coś tak jak, przeslij nam swoje próbki DNA , przyczyń sie do ‚wspólnego dobra” poszerzenia wiedzy o nas samych. Jaki był, jest rzeczywisty cel tej akcji i kto jest beneficjentem tych informacji, do czego im służą? Przy całej wrzawie i naganianiu w mediach do przesyłania próbek swojego DNA o wynikach tej akcji pomimo upływu lat jakoś cicho. Czyzby wyniki były inne od oczekiwań, czy wym agają „modulacji” , podrasowania i stad „zaproszenie” do Europy imigrantów z Bliskiego Wschodu, Azjii i Afryki …. Jakieś wytłumaczenie?

   1. …”Czyzby wyniki były inne od oczekiwań, czy wymagają „modulacji” , podrasowania „…
    Pardon, małe wyjasnienie
    Dysponujac taka Ziemska mapą ludzkiego DNA mozna poprzez manipulację, tzn wymuszone przemocą na siłę mieszanie róznych ocych sobie grup DNA . Cele moga być rózne, od osłabienia jednych, po wzmocnienie innych w zalezności od potrzeb posiadaczy tej mapy i wpływanie na nasza i nie tylko nasza rzeczywistość…
    Pozdrawiam 🙂

  2. Ja nie mam żałosnych obrazów samej siebie
   Ja jestem całkowicie świadoma
   Taka jestem CAŁA JA…

   Ciebie nie ma! pyłku kosmiczny z projekcją Ja.

   1. @Kiara……..twoja zdolność tworzenia (ja)skrajnie korzystnego wizerunku ,wiary w ten obraz i powodowania,żeby inni w niego uwierzyli to komercyjno-ideologiczna propaganda przeciwna PRAWDZIE! Tudzież fikcja zajęła miejsce informacji!

   2. anam ważne żeby w tym wszystkim była szczęśliwa, spotkałem na swojej drodze niezwykle mądrego człowieka, ma wiedzę 1000 krotnie większą od mojej, wie wszystko po jakich cegłach nawet chodzi, z dokładnym opisem ile centymetrów i z czego są zrobione, tyczy się to też bloków , krzewów, jak i bóstw, tematy się nie kończyły gadałem z nim 7 godzin, podziwiając go w zeszłym tygodniu, a potem powiedział jedną rzecz, że nie jest szczęśliwy, ja jestem mimo uchołyści, wierzę w Boga, Bóg mnie prowadzi, więc jedno pytanie do Kiary wyjaśnia wszystko, jesteś szczęśliwa Kochana Kiaro?? 🙂

  1. Jerzy Haplogrupy to też podziały , dla których jeden może zabić drugiego, bo tak sobie np wymyśli .

 28. Cały czas intrygowała mnie pewna niedokończona wypowiedz Maxa, którą przerwano mu w połowie…. mam naturę poznawczą i poszukującą , dlatego drążę temat aż stanie się dla mnie jasny i klarowny… 🙂

  Pomału odczytuję nie dokończone słowa Maxa z cytatu …. ” są ludzie , których nie można zabić.. ( tu nie chodzi o ich nieśmiertelność, bo wszyscy ludzie są śmiertelni, a wyłącznie o niemożliwość zabicia ich!) ale jest sposób… można….
  ” CO”… można… ????

  Faktycznie wydaje się tej opcji , że jest sposób na zniszczenie naszej matrycy życia… gdyby nie fakt że wibracja jest już bardzo wysoka , stabilna, poza zasięgiem ich możliwości ograniczonych do wibracji III wymiaru, to mieli by szanse coś zmienić.

  Duchem już nie będzie władała materia…. ten eksperyment jest zakończony i zamknięty definitywnie !

  To, że znają cząstkę sygnatury energetycznej.. DNA , TYCH Energii, fakt ten nie otwiera im żadnych drzwi.

  Powiem wam tylko że chodzi w tym o najdłuższy nerw błędnika i określony rodzaj dźwięku,a raczej kompozycję określonych częstotliwości w emitowanym dźwięku , który już został użyty, wyemitowany.

  I co… i nic….. to, on po zatoczeniu kręgu wokół ziemi wróci do źródła, miejsca emisji .. co się tam będzie działo.. to zaskoczy BARDZO , ale to BARDZO tych , którzy wypuścili ten dźwięk.

  Robi się coraz bardziej gorąco… ten dźwięk spełni swoje zadanie inaczej , wróci niezmiernie wzmocniony do nadawców , rozbije na pył to, czego najbardziej nie chcieli by zniszczyć… bo, była to wibracja śmierci zapisana w dźwięku.

  Dźwiękiem można zrobić wszystko, zarówno powołać do życia jak i zabijać … stare przysłowie mówi… „czym walczysz … od tego zginiesz…”, „co, cię nie zabiło… to cię wzmocniło…”

  Powinniśmy wiedzieć , że LUDZKOŚĆ jest nie do pokonania dopóki nie zostanie zniszczona jej MATRYCA ŻYCIA… KOD ŻYCIA.

  Wiadomo ,że jest to BOSKI energetyczny zapis , on istnieje w przestrzeni ponad astralnej , jest nie zniszczalny, Ale matryca astralna dla III wymiaru ma swoją lokalizację również w astralu.. Ma ona konkretny zapis wibracyjny/ sygnaturę , po której szukał jej Max.

  To w celu jej zniszczenia był wysłany w astral , ona jest żywym ogniem ( energią , bioplazmą samoświadomościową jak każdy z nas poza ciałem, tylko o wiele silniejszą ma moc.
  Kontakt z nią jest możliwy mentalnie … ( dlatego Max opowiadał o mówiącym ogniu) jednak zbliżenie się do niej i to jeszcze w celu zniszczenia jest ewidentnym samobójstwem.

  Nie ma takiej opcji… która mogła by ją zniszczyć ,jest doskonale zabezpieczona najwyższą wibracją.
  Gdyby doszło do skasowania tej MATRYCY było by zniszczone życie na ziemi. Do tego w żadnym wypadku nie dopuści Stwórca Wszechrzeczy… czyli Życia fizycznego.

  I tą ostatnią desperacką akcjom opcja wysyłająca Maxa podpisała nieodwołalny akt własnego unicestwienia.

  Kiara.

  1. Kiara pisze: „””Robi się coraz bardziej gorąco… ten dźwięk spełni swoje zadanie inaczej , wróci niezmiernie wzmocniony do nadawców , rozbije na pył to, czego najbardziej nie chcieli by zniszczyć… bo, była to wibracja śmierci zapisana w dźwięku.””” Perfekcyjnie Kiara tak właśnie ja rozumuje niech doznają siebie tysiąckrotnie to najlepszy sposób stawiać przed bandziorami takie lustro ono działa, takie przekierowanie zawsze trafi do adresata który miał destrukcyjne zamiary wobec innych ,ja znam ten dźwięk , kiedyś tutaj pisałem że następuje nieco w przenośni „zgon duszy ” ten dźwięk to anty live to złowieszcza groza podstępna perfidna wibracja -czestotliwosc nie do opisania wręcz jakiś intensywny na poczatku na niskim bardzo pułapie jakby chciałby najpierw się wkraść a puzniej równolegle wzrastający do granic wytrzymałości i następuje kolaps u ofiary jest to niepowtarzalnie zabójcze na wielu poziomach energetycznych

  2. Krzysztof Tarasiewicz również wspomina o dżwięku, kyóry obiegnie Ziemię i jego wpływie na ludzi, podaje nawet kiedy to nstąpi,,, Czyt t tam znalazłaś tę informację i ją zinterpretowałaś? Ciekawy jest cały wywiad, ale w temacie dżwięk, to 17min 20sek https://www.youtube.com/watch?v=UdgL3YV2_uo

   1. Nie, Jerzy nie widziałam tego wywiadu ale wydaje mi się że to nie o ten dźwięk chodzi, bo ja słyszałam go fizycznie, jest naprawdę silnie działającą kompozycją wielu destrukcyjnych wibracji, on szybciej wypełni swoją rolę niż rok 2018.

    Dźwięk o którym piszę uderza w prawą półkole mózgu , w splocie słonecznych w „punkt śmierci i w nerw błędnika.
    Przez ten nerw może spowodować paraliż i jeszcze wiele paskudnych rzeczy.
    To ten dźwięk jest odbity , na 100% wróci do nadawców.

    Natomiast taki przepiękny krystaliczny dźwięk faktycznie słyszałam w tym roku, 24. marca 2016, to było dziwne i niesamowite zdarzenie… to były dzwony w krysztale , albo kryształowe dzwony , była to przepiękna melodia.

    Poczytaj sobie ten wątek , mam wrażenie że jest związany z tym dźwiękiem, jest jeszcze coś.. w tym temacie, o czym teraz nie napiszę … potrzebny jest jeszcze czas.

    http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=525

    Tak , ten wywiad jest ciekawy, słowa Krzysztofa o LUDZIACH , SILNYCH indywidualnościach , którzy niewątpliwie zagrażają planom różnych służb, tylko potwierdza dla mnie, moją tezę o roli Maxa … jego wejścia w Polski świat duchowy.

    Ingerencja w świat fizyczny po przez astralny to mało znany temat, a tym bardziej prowadzenie w nim hybrydowej wojny ze skutkami na planie fizycznym.
    tego nie robią krasnoludki, a doskonale wyszkoleni super soldat.. tajnych służb.
    Ich podwójna, a czasami potrójna rola agentów to nie sekret, oraz fakt że ci ludzie nie maja żadnych szans wyjścia żywymi z tego układu.
    Muszą być dyspozycyjni nawet na emeryturze.

    Na ciało astralne można działać fizycznie , na fizycznie ,energetycznie , ciałem astralnym.

    Czyli materią na energię i energią na materię na różnych planach.

    Krzysztof ma dużo dobrych odbiorów i dużo dobrych odczytów, jak dla mnie nie wszystkie, ale to normalne, bo faceci inaczej odbierają niż kobiety.
    Kobiety ogarniają większe spektrum , faceci widza bardziej precyzyjnie mniejszą ilość szczegółów.

    Kiara.

 29. Jezus był nie winny a zginął . Mówił co zrobiono ojcu o tym że go zdradzono. Jezus mówił także o wężowym plemieniu , które ustawiło się wygodnie we wszystkich miejscach świata i stara się nie dopuścić aby prawda wyszła na światło dzienne …A jaka jest prawda? Znikają dzieci młodzi ludzie dziewczęta , młodzi chłopcy wśród zaginionych są dzieci a znikają w ilościach 150 ooo rocznie Nigdy się nie znajdują…a dlaczegóż to? O tuż w świecie w którym żyjemy istnieją istoty wyglądające jak ludzie ale nie są twórcze tak jak ludzie z,,ducha” i nie maja empatii tak jak ludzie z ,,ducha” Od wieków niszczą cywilizacje człowieka siedzą na wszystkich wygodnych stanowiskach i blokują postęp . Max przyjeżdżając do Polski opowiedziała co się dzieje w jaki sposób to funkcjonuje , w jaki sposób składają sataniści ofiary z dzieci i nie tylko .. Ten człowiek to wcielenie Jezusa pokazał ludziom z ,,ducha” jak to wygląda obudzcie się i zobaczcie jak świat wygląda na prawdę …Nie dajcie się zwieść wężom i czarnym lordom oni chcą rządzić i zniszczyć to co dobre to co dla ludzi istotne teraz nadchodzi czas prawdy !!! Całe pokolenia wiele cywilizacji przed nami zginęło w ten sam perfidny sposób i ci którzy są u szczytu myślą że tak będzie zawsze otóż nie nadchodzi czas rozliczenia

 30. DLA TYCH , KTÓRZY JESZCZE WĄTPIĄ W DOBRODZIEJSTWO WYSOKICH WIBRACJI polecam film „Woda Wielka Tajemnica” /lektor pl/

   1. Żeby nie było Gaju, tydzień temu zastanawiałem się o wodzie, leżąc w wannie, zastanawiałem się nad jej rozczepieniem i tu bach już chyba drugi czy 3 filmik o tym oglądam w przeciągu tygodnia 🙂

 31. Tekst leci od: 76 min 12 sek film „dziedzictwo Bourne`a” patrz na: http://www.cda.pl/video/239950f0 cyt : …”Chcesz zmienić ludzkie ciało (mój dopisek, czy aby tylko ciało), coś naprawić, ulepszyć. Do przeprogramowania materiału człowieka najlepsze sa wirusy. Przypominają walizkę. Pakujesz do srodka materiał genetyczny, zarażasz organizm, trafia do wybranych komurek, ale dotarcie tam to koszmar, chyba że z mapą (dopisek mój: genetyczną DNA)”… Teraz wracam do mojego pytania o to, do czego może być, lub też jest użyta mapa DNA Ludzi na planecie Ziemia (o co pytałem wczesniej), no bo bez tej mapy DNA, to nico, nie ma jak ugryżć człowieka, ukąsić go… Wracajac do cytatu kobiety-naukowca genetyka/bio… z filmu to najlepiej podawać wirusa, dostarczyć go do naszego DNA . Ogd kilkunastu lat trwa w Polsce orgia szczepionkowa a Polacy sa chyba najbardziej szczepioną nacją na Ziemi a i sankcje za opór rodziców przy szczepieniu maluszków takie że dr Mengele był by dumny. @Gaja, Majestic, jak sie nie ma nic do powiedzenia, to najlepiej siedzieć cicho. Pozdrawiam

  1. A ja Ci mówię Jerzy , że mam dość tych wszystkich podziałów na Ziemi . Właściwie prawie wszystko nas dzieli , zamiast łączyć . Jesteśmy podzieleni rasowo ,państwowo /granice/ , kolorem skóry , religiami , polityką et cetera . Ludzie giną każdego dnia z tych powodów . Z tych powodów miliony ludzkich istnień zostały unicestwione i to na całym Świecie . To nie są tylko statystyki, ale wielkie ludzkie cierpienie , które się za tym kryje . Ja pragnę ludzkiej jedności a nie ludzkich podziałów i mam do tego prawo . Widzimy wszystko , ale nie widzimy tej prawdziwej iskierki Boga w każdym napotkanym człowieku a jednak to właśnie ona i tylko ona , może nas ze sobą połączyć . /Zapytany przez faryzeuszów , kiedy przyjdzie królestwo Boże , odpowiedział im :Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie ; i nie powiedzą :Oto tu jest albo:Tam . Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest . (Łk 17, 20-21)/ Pozdrawiam Cię Jerzy .

   1. Mylisz różnorodność z podziałami. Każdy człowiek jest inny… i Bogu dzieki za to. Przynalezymy do róznych, ras, kultur, cywilizacji… i za to też dzięki…

  2. dzieci Indygo: http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/91699-dzieci-indygo-pokolenie-ery-wodnika a faszerowanie maluszków , szczególnie w Polsce, przy uzyciu terroru Sanepidu i wysokich karach pieniężnych dla rodziców sprzeciwiających się temu. Zaprzyjażniona rodzina 4-ka dzieci od 2 do 11 lat, jest pod presją sanepidu o szczepienie dzieci. Chłopczyk. który jeszcze nie raczkował po zaszczepieniu z żywego, kontaktowego dziecka zamienił sie w roslinkę : zanik mięśni, kontaktu z otoczeniem, zaczeli walczyć o niego, rehabilitacja, psycholog …. udało sie go odzyskać. Odmawiają szczepień pozostałych dzieci i tu horror, kary sanepidu, wezwania, straszenie. Najmłodsza z dzieci, nieszczepiona dziewczynka, zadziwia wszystkich swoją witalnością, radością, dziecięcą madrością,nawet rodzice mówią, ona jest zupełnie inna….

 32. Praca ludzi o tak wysokich wibracjach jak Max to praca którą wykonał dla nas ludzi z ,,ducha” ma to olbrzymi sens, skoro gadzie plemię pała tak wielką do ludzi nienawiścią i wiele cywilizacji przez ich działania zniknęło z powierzchni ziemi . Max zrobił także wielką robotę na rzecz niewolników reptili a więc dzieci młodych ludzi kobiet porywanych każdego roku ,gady najchętniej by się pozbyli całej reszty ludzi z ,,ducha” ale nadchodzi czas rozliczenia i tym razem czas gadów jest policzony …..

 33. @ all, w moim rankingu zwyciężyła Kiara, chociaż strasznie obsztorcowała Maxa, ale dodała zaraz , że on to robił bez swojej zgody i wiedzy w stanie pomroczności jasnej/ciemnej. Jak tam było, to jeden Pan Bóg wie. Zginął człowiek i spokój jego duszy. W całej tej wymianie mysli, swoich wizji, czy czego tam jeszcze daje sie zauwazyć, że w tym towarzystwie, to: fruwanie w wysokich wibracjach, minimum trzeci/czwarty wymiar, do dobrego tonu nalezy coś tam przepowiedzieć w swerze astralnej najlepiej, co sie wydarzy … i co ja tu zwykły zjadacz chleba 🙂 ? Czasami dobrze pochodzić po Ziemi, poczuć grunt pod nogami 🙂
  Pozdrawiam 🙂

  1. Aby tak pisać faktycznie trzeba mieć pomroczność ciemna.Piszecie takie bzdury dając o sobie wiadomość iż rozwój duchowy nie jest wasza najlepsza strona.Pisze wy bo dotyczy to moim zdaniem jeszcze kilka osob na tej stronie.
   Kiara jak widać zrobila swoje i teraz zaciska te swoje gadzie raczeta z zachwytu a wam pozostanie jak to mowia ,,ostal im się tylko sznur”.
   Ze śmierci,morderstwa dokonanym na Maxie ,człowieku o wysokiej wibracji który zszedł na Ziemie aby mowic prawde o tym co tu się dzieje,wyzwolic dusze z ucisku zrobiliście sobie gadzie show!,przy milczeniu i czyzby aprobacie admina strony i Janusza Zagorskiego.

   //
   To jest forum wymiany informacji i ntv jako takie nie będzie cenzurować informacji. Nawet tych bardzo kontrowersyjnych jeśli są merytorycznie spójne i nie są krytykanctwem dla samego krytykanctwa i mową hejtu.

   Voytek – [Admin]

   1. To nawet nie zasługuje na odpowiedż, czekistko wysokich wibracji
    Pozdrawiam Voytka 🙂

   2. Rozwój duchowy to przede wszystkim,dochodzenie prawdy o swojej Istocie i otoczeniu.Czasem ta prawda nie jest zbyt miła dla naszEgo wyobrazenia o sobie i rzeczywistosci…
    Biorac na sama logike postac Maxa,był on przeciez szkolony w tajnych wojskowych programach,które raczej nie sa akcjami humanitarnymi, a sposobami na najszybsze,najskuteczniejsze wykonania zadania… i w razie potrzeby wyeliminowanie zagrozenia…Wiekszosc swojego „zawodowego” zycia,był przeciez aktywny.
    To ze prawdopodobnie oprzytomniał,zreflektował i chcial naprawic swoje(nie do konca swiadome błedy)swiadczy na jego plus.Ale to nie jest juz powód,zeby robic z niego „swietego”.

    Zbytnie emocje, nigdy nie były dobrym doradca w odnajdywaniu prawdy.To ze wiekszosc tu piszacych ma dystans
    do tematu,nie swiadczy o braku empatii,czy zgadzanie sie ze wszystkimi tezami np.Kiary (jej wczesniejsze tu wystapienia, były tez bardzo…smiałe).
    Jest za mało wiarygodnych danych,zeby jednoznacznie stwierdzic kto,co jest kim lub czym.
    A powoływanie sie na astralne wizje,jako twardy dowód jest
    mało wiarygodne,bo sam fakt, ze ta sfera jest zwodnicza,to jeszcze odczytywana przez odpowiednio zaprogramowane filtry(głowy)…
    Poza tym, Ci co prawdziwa robote działaja…
    to tu, czy na podobnych stronach sie nie wychylaja…
    by ciemne psy za nimi niuchają,
    i robote im utrudniaja…
    czasem jednak ryzykuja…, wyjscia nie mają…
    bo zaciemniacze swoją maniane odwalaja…
    i ogólne obrazowanie zbytnio zmieniaja…

   3. Kiara w swoim komentarzu nazwala Maxa hybrydowym morderca,ktory celowo przyjechal do Polski w celu zabicia osob z tzw.swiata ezoteryki.
    Dla Pana to zwykly, dopuszczalny komentarz,merytoryczny i spojny.O jakiej krytyce Pan pisze .
    Osmiesza Pan i NTV I Janusza Zagorskiego taka wypowiedzia zarazem wystawia swiadectwo iż mile sa Panstwu takie wlasnie wypowiedzi.Po co wiec ten program upamietniajacy odejście Maxa a no chyba po to aby go przedstwic wlasnie w takim swietle jak zrobila to Kiara.

  2. nie wiem czym tu się przejmować, tak na Maxa 😉 zdaje się pierwsze słyszę jak i On raczej o mnie wcześniej nie słyszał nawet, bo później to sam pewnie wie czy słyszał 😉 w każdym razie myślę, że on się tym najmniej przejmuje, bo pewnie ma inne sprawy hee, oby miłe.

   pewnie sam mówił wielokrotnie co sam chciał powiedzieć zanim poszedł, a teraz to takie wiecie, pichcenie własnej zupy przy cudzym ognisku jak by nie było. gdyby jeszcze bez tego, to czemu nie, ale zaraz jakieś przechwytywanie pałeczki i w ogóle to nie wiem po co to piszę? ah każdy ma pokręcone od wkrętów, chce innych wkręcać na swoją modułę. no tak, potocznie rezonans podobnych drgań może tylko z przesunięciem fazowym bo czym innym wzbudzanych. taki sobie zwyczajowy lepień słowny sorki. bo tak na prawdę to nie jest w żeczy samej żaden rezonans ani dysonans ani żadna wibracja u podłorza tych czy innych relacji i zjawisk, a wręcz przeciwnie i dokładnie odwrotnie, bo wszystko pierwotnie wywodzi się z naszego ja żeby nie powiedzieć znów zwyczajowej świadomości dzieląc owe ja na świadomość i tak dalej aż po rezonansy, skutki i przyczyny. Chcę powiedzieć że to wszystko tylko słowa, jak często słyszy się od drwiących samoznienawidzonych, słowa słowa słowa. po to w tym wypadku by coś określić, usystematyzować na skali zdarzeń i konsekwencji jak właśnie wibracja, rezonans jako prawdziwe obserwowalne zjawiska, ale wynikające również jedynie z naszych opisów pojmowania i modeli obserwacji. bo jak byliście czy pojedyncza amplituda jest inteligentna? świadoma? no nie! prawda? ona tylko wchodzi w relację w skutek czego mamy bardziej złożone formy, cyfrowe, synaptyczne, fraktalne i tak dalej. Ale nic bardziej błędnego, bo i owszem, lecz wystarczy obrócić pytanie jak w paradoksie kata i zapytać w takim razie o to gdzie się zaczyna istota -ja- i świadomość za tym, a gdzie się ona kończy? czy zaczyna się z pierwszym drgnieniem pierwszej amplitudy? czy raczej już znów to pierwsza amplituda drgnień i wszystkich innych jest wynikiem świadomości? Bingo … czy to my zaistnieliśmy w z góry założonym świecie określonych realiów, czy to raczej świat został przez nasze założenia wygenerowany z góry dla nas… gdzie się kończy nasza świadomość i gdzie zaczyna jakim poza nami zjawiskiem? czy fala lub kropla jest mniej inteligentna od oceanu? no i właśnie pewnie dla tego, im więcej pamięci ram im więcej tranzystorów tym wydaje się być bliżej świadomości co jest oczywistym bzdurnym założeniem, nawet nie ich połączenie a samo zaistnienie już jest pochodną świadomości… zaś ta jest jeśli nie pochodną to nami 😛

   o, no i się jakość coś wy-rezonowało se samo ze mnie 😛 a masz 😀

   1. programowanie to wkręty, wkręty by się wkręcić. po co się przejmować by rezonować? 😉 a ja?

   2. a mewa ? a pająk ile on/a ma wirków i tranzystorów, a szarak a pisak?

    liść tańczący na niebie 😛

  3. iskierka zajmij się tematem ?!” jeszcze kilka osob” „Kiara ” jak ktoś tak pisze to wiem z doświadczenia że jest jakimś ,prowokatorem, trollem , albo pisownia jest tematem nr 1 ? Miejmy nadzieje że Ci tak tylko wyszło ? „aprobacie admina strony i Janusza Zagorskiego.” no i teraz wszystko się przelewa na NTV to kolejna zagrywka ? a Strona Janusza Zagorskiego jest stroną Janusza Zagorskiego to jest fakt mamy ubolewać na tym ? jest ponoć jakaś Tv Trwać , jakieś radio z ryjem ? może tam admini są wolni od dewiacji i pokus administracyjnych ?

   1. Majestic alez z Ciebie klakier,pomysl samodzielnie może Ci się uda odkryc prawde.

   2. Myślę sobie że przyszliśmy tu świetnie wiedząc gdzie i w jakie realia, ba nawet umyślnie wyżej warząc za niż przeciw. no chyba że za kogoś kogoś zdaniem wybrał kto inny? 😉 ..

   3. iskierka !!! dzięki za” klakiera ” prawda ? czy tak do końca, ma ktoś monopol na prawdę ? żyjemy w świecie klamstwa i manipulacji, tak więc prawda -kłamstwo to raczej abstrakcja, i z założenia prawda i kłamstwo same w sobie i tak zostaną kłamstwem inaczej czymś niewiadomym , wiec żyjmy i dajmy żyć niech efekty-skutki będą weryfikatorem Pozdrowionka

 34. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/z-amerykanskiej-bazy-wojskowej-w-niemczech-skradziono-bron czy to nie wspaniale !? teraz miliony terrorystów będą uzbrojone w te trzy eksponaty muzealne !!!+!, dziwnym trafem nic nie wspominano o kontenerach , ciężarówkach „niefortunnie” przechwyconych i wypełnionych karabinami w przeciagu niemal dwóch lat ? ale nie dziwi nic! pamietamy chyba jak terroryści „ukradli” dwa wirtualne samoloty z pasażerami w dalszej części gry doprowadziło to do kolapsu nie dwóch ale trzech stalowych kolosów w „realu” cuda cuda . jednemu to nawet wypadł paszport z kieszeni ale nie uszkodzony! bo był zamknięty w dwumetrowej szafie pancernej- ogniotrwałej itd .czarne skrzynki wyparowały ale On ocalał .

  1. noo właśnie, wirtualne wszystko, nawet zagrożenie i zwłaszcza że tak dopisze, chociaż? z drugiej strony, samotnych jeźdźców nie brak, zawsze się może trafić jakiś pożyteczny, bo cokolwiek każda woda i każdy młyn, a to media kreują informacje. dla jednych jedna cacy dla innych inne be 😉 wirtualnie 😛

   wiesz ja się zastanawiałam, skoro już nie jedno widziałam czy i hitler był prawdziwy czy tylko wykreowany jak w zasadzie wszystko teraz. bo weźmy tak szczerze, a sprawdziłam jest dokładnie odwrotnie niż się mówi i nakręca, czyli że jeśli jest problem to go nie ma, jeśli jest przewidywana obniżka będzie podwyżka, jeśli mile widziani znaczy umilimy wam życie, jeśli wynocha znaczy zapraszamy, jeśli problem istnieje na prowincjach znaczy przelewa się w metropoliach i tak dalej zgodnie z kluczem jaki okazuje się być prawdziwym dla mnie a sobie sprawdziłam. totalne żeby nie skojarzyć z totalitarnym odwróceniem w necie i mass mediach. zresztą każdy polityk mówi co innego niż myśli, niby po co? bo nauczył się od zawsze mówić, robić i myśleć tak jak od niego wymagano by być tam gdzie jest. więc idzie w konsekwencję, mówi PRECZ z Imigrantami? znaczy podniesie socjal, mówi ZAPRASZAMY, znaczy wprowadzi przepisy uniemożliwiające migrację. Mówi w imię Boga, znaczy skorzysta kolesiostwo i mafia, nie będzie podwyżek ceny czegoś, znaczy wziął w łapę od lobby by podnieść ceny, ma bujne włosy, znaczy nosi perukę, ma kręcone włosy? znaczy ma lokówkę, ma proste? znaczy prostownice bo ma kręcone i tak dalej i tak dalej. to nie żaden spisek a brak odwagi by być sobą, udział w powszechnej grze…

 35. Pacuś…. ” …. więc jedno pytanie do Kiary wyjaśnia wszystko, jesteś szczęśliwa Kochana Kiaro?? ?”

  Tak jestem szczęśliwa, nie dlatego że uważam iż osiągnęłam szczyt rozwoju osobistego i posiadam całą wiedzę zaświatów, a wyłącznie dlatego,że dzisiaj obudziłam się i jestem TU…. potrafię się cieszyć tym, co mam w danej chwili.

  Dziele się tym, co mam z radością , bez oczekiwania na rewanż.

  Umiem znaleźć w negatywie pozytyw i uznać ,że nie każdy spotkany człowiek jest moim przyjacielem, ale każdy jest moim nauczycielem. 🙂 🙂

  Świadomość tych faktów powoduje we mnie wewnętrzny stan szczęśliwości, radości , spokoju.. akceptuje prawo do odmienności innych na równi z prawem do własnej.

  Cieszę się bardzo gdy spotykam LUDZI z zwiększą wiedzą niż ja wysłuchuję ich z wielką przyjemnością i radością… jestem bardzo szczęśliwa że SĄ.

  Kiara.

  1. Niezle kolko rozancowe wymodlilas na tej stronie.Pokaz swe oblicze a wszyscy odgadną kim jesteś.
   Czy gady potrafią mowic prawde,NIE!,CZY GADY SA SZCZESLIWE,NIE!,CZY GADY SA RADOSNE,NIE!
   A PRZECIEZ MOWISZ ZE Z RODZINY GADZIEJ POCHODZISZ.
   Gdyby ukazalo się nie pod komentarzem Kiary to wlasnie do niej kieruje.

   1. Iskierka
    Cos moze byc prawdy w tym , ze Kiara pisze o swoim wezowym pochodzeniu , ze pochodzi od reptois . Slyszalac o homocapensis Karen Huges mowi o tym i Dr Ed Spencer . Zydzi zostali w duzym procencie wykorzystani i jakby przejeci przez tych dlugich i szerokich lbow( Paracas Peru )- tak ja to nazywam i wtloczeni w cala afere pieniadza i manipulacji .Ale dali sie wciagnac i to jest juz nas wszystkich problem zeby ich wyciagnac z tego virusa posiadania wiedzy i pieniadza . Tak bo tez mysla , ze posiadja atrybut na wiedze .
    Ale ta wiedza to jest od homocapensis a nie ich wlasciwie i syntetyczna .Kiara jest zydowka ale to mnie nie rusza Bo Karen Huges tez jest zydowka i sprawdzamy jej dzialalnosc i widze , ze ma bardzo otwarty mind i perfect poczucie prawdy .Ale Karen ma fakty w reku i duzo czucia co sie dzieje dookola i gdzie ma ruszyc , przedewszystkim sie nie boji i idzie na calego .
    Najwiekszymi nierzadnikami jak sie zorientowlama i najblizsza pochodna reptylians czy roznych tych pokreowanych stworow niedoskonalych organicznie sa Szwajcarzy (Templariusze skrzydla calej elity swiatowej )i w panstwach zachodniej europy przewaznie jest ich odlamow cala masa I ich genetyka zostalo skazonych wiele ludzi , ktorzy sa w elitach to kazdy .Natomiast Jezuici sa skrzydlem Vatykanu i KK od 2007 roku jest podzial miedzy nimi i to sie nazywa niby astralna wojna a to wojna miedzy nimi jest ich chora sztuczna swiadomosc ( ciagle babrajaca sie w magi religi i innych okrutnych rytualach manipulacji rzeczywistoscia )znajdujaca sie na wielu syntetycznych poziomach .Syntetyczne poziomy nie sa swiadomoscia sa elektrycznoscia universe i bardzo bazuja na materale swiadomosci organicznej porzadkujac ja i wkladajac na polki i manipulujac nia . Tak , ze jak ktos fruwa po astralu to tylko fruwa po swojej pozostawionej albo skradzionej jemu swiadomosci podczas cyklowych tak zwanych reinkarnacji .
    I ta cala chora swiadomosc niektorzy nazywaja Onnes Ha Ha ha Sorry ale tak jest 🙂
    Ta cala struktura zostala zrobiona przez inicjatorow homocapnsis w rozwoju i poskladaniu ich ciala do kupy i uczlowieczenia fizycznego przypodobnic sie do ziemskich ludzi , wykorzystano wiele elementow organicznych ciala ludzkiego i reptois . To byly cywializacje zyjace na ziemi . Reptois zyly w skalach i byly juz wtedy jak poszlysmy sprawdzic bardziej zdegenerowane mentalnie niz ludzie ,Ludzie pochodza ze spolecznosci zyjacych w llesie kreujac calkowita symbioze ze srodowiskiem lesnym i naturalnym .Iskierka ja sie nie nadaje do wyjasniania precycyjnego o co chodzi chociaz sama mam obraz rzeczywistosci dookoal i staram sie napisac to zeby bylo jasne i wogole nie wiem dlaczego ci to pisze ale moze zasluguijesz na to 🙂 M y sie zajmujemy czuciem i przykladem na zycie dla innych .Mamy swoje zasady nigdy nie manipulowac i nigdy nie klamac wiec sprawdzamy to wszystko po wiele razy przez kojarzenie materialow +czucie Sprawdzamy materialy podane na rynku . Szwjcarzy porzadni w cudzyslowie zaakamuflowani totalnie i obidient do ich rzadu . Tam jest dopiero onnes cwaniactwa i manipulacji swiatowej .Swerdlow dla nich pracuje i wiele ludzi z programow wojskowych alterantywnych zrodel Niektorzy o tym nie wiedza Max nie wiedzial kto ciagnie cugle .
    Ostatnio myslalam , ze zloto dla ludzi umieszczone przez ferdynanda marcos w Filipinskim banku bedzie sluzylo do odwrotu tej cale sytuacji i spowrotem bedzie dane dla ludzi . Ale z czucia nam wyszlo , ze przedostalo sie do Szwjacari z Filipin i to w 2007 roku ( sprawa do zweryfikowania i beda sledzic to )i w tym maczalo palce ONZ -UN i teraz rozumiem dlaczego na stolkach UN siedzialy cyborgi szwjacarskie . Ale to sprawdzimy .
    Kazdy o tym slyszal , ze zona Ferdynanta Marcos ma kolekcje butow 3000 par . To byla propaganda homocapensis przeciwko Marco( jak slucham jego przemowien to wlasciwie byl to jeden z najinteligentniejszych liderow na swiecie ) i nie taki zly Inni mu sie nieumywaja do piet moim zdaniem . Oczywiscie swiety nie byl ale patrzyla na przyszlosc .
    Jak obliczylam to przez 20 lat 3000 par wypada , ze jego zona kupwala 1,5 pary na miesiac budow dla siebie . Sadze , ze z polskich serialow kukielki zaklamane tez kupuja sobie pare butow w miesiacu Moza nawet dwie 🙂

    Wszystkie skandale bardzo schowanymi powiazaniami ciagna do swiss bank
    Na przyklad ten
    http://portugalresident.com/hsbc-swiss-bank-scandal-portuguese-tax-inspector-investigated-for-personal-fortune-%E2%80%9Chidden-away%E2%80%9D
    Dlaczego podalam portugalie bo tam widziano tych z duzymi lbami na jakims meatingu .

    Ten facet mi wogole nie wyglada na zyda raczej na pochodzenie szwjcarskie http://anonhq.com/rothschild-bank-switzerland-now-criminal-investigation-david-de-rothschild-indictment/

    No tak obeliski Amun -Ra wszedzie sa nawet w Polsce wiedzialam
    To jest penis ze sperma faraonow duzych czach .
    Wszedzie sperma zostala rozsiana .
    Wszystkie symbole powinny byc calkowicie usuniete Nie da sie ich zneutralizowac Poniewaz my na nie niezwracamy uwagi a oni dostaja rytualna power od nich .
    Wszedzie ziemia zostal spladrowana i wszyscy zostalismy wykorzystania i dotknieci inwazja Et,s na ziemi a nie z nieba

   2. No wiec Kiaro zrobilam pudlo , ze sama nie sprawdzilam materialow twoich ale mam wiecej do sprawdzania i zajec domowych i nie moge tak na wszystkim siedziec i kojarzyc bo wogole nad tym sie nie zastanwialam(kto ty jestes) ktos mi napisal kiedys na email , ze trzymasz z jakas stara koncepcja zydowska i ze jestes zydowka to z kolei napisala inna osoba . Nie czytalam doglebnie twoich wpisow obecnych bo nie interesuje sie wezowatymi energiami a pobieznie to mi przelecialo .

   1. Kalinko kochana… mogę być dla ciebie i Żydówką….. tylko zlituj się i pokaż mi w końcu moją żydowską metrykę… proszę…..

    To może dowiem się że jakiś Rodszyld to mój bliski krewny…… 🙂 🙂
    a, tak, to co….. nawet cukierka mi nie dadzą na żadne swoje święta!

    A, z tym gadem to niby co….. że mi ogon w tramwaju wystaje.. czy jak pływam to wir w basenie robię… i latam w gorze jak helikopter ?????
    Ale ani w muzeum biologicznym, ani w muzeum osobliwości jeszcze mi miejsca nie zarezerwowali… uf… co za ludzie!!

    Jakoś niestety tak się dzieje, że jak ktoś ma trochę pod sufitem poukładane i chociaż o centymetr swoją wiedzą wyprzedzi peleton….
    To zazdrosne i zawistne towarzystwo nie tylko w smole go umoczy ale i gadzi kostiumik założy, a już metrykę żydowską nieodwołalnie przypnie.

    Szczerze mówiąc wcale by mi nie przeszkadzało być Żydówką.. bynajmniej aspekt intelektualny w pakiecie zagwarantowany.

    No, to powiedz mi miła Kalinko GDZIE … mam odnaleźć swój Żydowski rodowód.. wszak jasnowidzką jesteś… ja nie jestem.
    A , CYGANKĄ przypadkiem nie jestem????? może tu się da coś znaleźć….. 🙂 🙂

    Dla mnie nie ma znaczenia cudze pochodzenie etniczne, to tylko element genetyki związany z materią.. i nic więcej.
    Wszak JEZUS był Żydem jak by ktoś jeszcze nie wiedział.

    Dla mnie istotne jest TYLKO … CO… JAKA WIBRACJA ENERGETYCZNA JEST EFEKTEM LUDZKICH SŁÓW I CZYNÓW….
    JAKIE SKUTKI ONE TWORZĄ, CZY JEST TO DOBRO CZY ZŁO….
    I NIC WIĘCEJ.

    Kiara.

  2. Dziewczyny ja nie znam dokładnie tematu o co sie kłucicie, interesuje mnie co kiara powiedziała i iskierka, oraz rzecz jasna seja, ale ja kiarę widże inaczej, widze ją jako dziewczynę, jak wszystkie dziewczyny, która przede wszystkim się stara. Nie wiem czy wybielić, czy zmanipulowac kogoś, jak to niby gad (w co nie wierzę-mogło jej się wymschnąć, za co jej się obrywa) wydaje mi się, że Kiara jest na rozdrożu dróg, i chce zrozumieć siebie pisząc do nas tak wzniośle jak o swoim szczęściu… Nie róbmy afery nie ma człowieka, Iskierka ładnie napisałaś, że nie wolno brudzić pod filmikiem o Maxie, uszanujmy jego śmierć… Pozdrawiam dziewczyny ! .

   1. Najgorsze jest łapanie za słówka, każdy w naszym życiu coś palnął, nie sądzę by Kiara rozwineła coś więcej na temat swojej gadziej osobowości, najwyrazniej sama dokładnie wtedy nie wiedziała kim jest… a co do tego ,że nawała maxa hybrydowym mordercą, to trzeba zauważyć czy nazwała go tak przed czy po śmierci, bo to różnica… 3 majcie się :):)

 36. Od wieków wiadomo , że gadziny są wśród Ludzi z ,,Ducha” blokuja absolutnie wszystko począwszy od wynalazków czy odkryć ,cofają całe pokolenia wstecz !!!! Jedynie to co posiadają gady to wysokie mniemanie o sobie i z tego powodu mają wielkiego bzika na punkcie swojej osoby ,która w świecie ludzi z ,,ducha ” to na pewno persona non grata ( nieproszona osoba) . Tego typu istności , nie zasługują na najmniejsze wyrazy szacunku, wymuszają go za to siłą, prostactwem i chamstwem.
  To charakterystyczna cecha psychopatów którzy nieposiadają czegoś takiego jak empatia.

  1. tam gdzie jest jedna strona, tam jest i strona druga. mowa o skrajnościach. tym czasem gdzieś po środku jest całe mnóstwo zagubionych ludzi jacy próbując się odnaleźć grają w nie swoją grę w jak uważają nie własnym świecie. i skoro jest też ta grupka innych, to jest i grupka innych inaczej? 😉 czy to spisek? czy może nie zrozumienie i niemożność przeskoczenia siebie? … cóż więcej się rozpisać komplikując o klasowości i kastowości? o dobrej woli każdego i marnych jak nie odwrotnych skutkach wiedzy walającej się po ulicach? i opowieściach innych o tajnej kastowej wiedzy z innych poziomów to już bajka…

   myślę siebie 🙂

   1. nie mniej każdy postępuje z własnego przekonania (wie-że / wiary) i nie inaczej … jak uważa za słuszne tak postępuje. każdy i zawsze. bo kto postępuje wedle swego przekonania nie słusznie? no NIKT i to jest prawda. …

   2. dopiszę z samoobserwacji. jeśli postępuje nie słusznie to kara się i po stokroć starając si by to była jedyna cena nawet świadom konsekwencji. KAŻDY

   3. a domierzając innym sobie odmierza tą samą miarą. bo w istocie o sobie sądzi każdy 🙂 jeśli sam..

   4. Skrajności w swej istocie są awersem i rewersem tej samej monety. Po to świadomość ich doświadcza w formie czyli materii, tym samym niejako poznając siebie (Gnothi seauton). Z tej perspektywy zło nie istnieje, ale na innym poziomie postrzegania (świadomości) istnieje.. paradoksy… nie ma niskich wibracji bez wysokich wibracji, nie ma światła bez ciemności, ale Prawdziwe Światło, to Światło Ciemności, Yin-Yang w mandali życia. A po naszemu nie taki diabeł straszny jak go malują i nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.. czyli Jam częścią tej Siły, która wiecznie zła pragnąc, wieczne dobro czyni.. haha..

   5. hej Izka wiesz że rozumiem.. chodziarz osobiście jednak myślę sobie że zawsze lepiej i o wiele też prościej jest dostawać to czego się pragnie i to właśnie osiągać, nie uważasz?

    niż wręcz jednak przeciwnie,

    w tym jest nutka nieudacznictwa jakiś błąd w fundamentalnym założeniu, ba. bycie sługą mimo woli w jakimś nie własnym planie jak trybik czy silnik jaki siebie nie przeskoczy, takie narzekactwo jednak na „zapluty przekorny los”. no i jak można pragnąć zła? to nie jest mądre i wynika z jakiegoś totalnego zamotania jak sobie uważam .. 😉

    w tym powiedzonku, cokolwiek zdradliwym jednak i mocno grząskim. 🙂

    ja mam za co dziękować staremu drzewu, łące, niebu, duchom, ziemi, kamieniom, swemu tacie, rodzinie ze wszystkich światów, dobrym ludziom, wiatrowi w duchu jedności z nimi, źdźbłom trawy jakie mnie goszczą i posłanie mi moszczą kojąc mego ducha wcielonego, gwiazdom na niebie i nie gwiazdom na nie niebie moim 😉 wiem za co 😛 i nie żadne pierdolety, żadne smętne kawałki a same i tylko dobre konkrety zrodzone z czystej miłości dziecka… co wszystko jest wszechmocny śmiały i radosny mój dobry bóg jaki lubi dawać do woli – z woli tak se woli

 37. Najlepszym dowodem kim jest Kiara, będzie jej chęć powiedzenia nam tego, jeżeli uzna za słuszne, ma prawo być kim chce, nawet jeżeli pochodzi od jakiś nieznanych przodków, być może nie ona to wybierała, czy Ty wybrałeś w jakim kraju się urodzisz?? Kiara jest bystrzacha moim zdaniem Kiaro nie obchodzi mnie kim jesteś, ważne że Cie lubię i że mi nie zagrażasz, bo i kto może mi zagrozić, jak miłością go zaraz wchłonę 🙂 Buziaczki dla Ciebie Kiaro nie poddawaj się, mnie zawszę ciągnęły nadprzyrodzeni ludzie, nadświadomi, nadzwyczajni, inni, tacy sami i różni, wyjątkowi Ty masz kilka tych cech, dlatego nie daj się wodzić za nos, na pytania kim jesteś, jak uznasz za stosowne po prostu powiesz nam jeszcze raz (i tym co nie słyszeli też) a tak po prostu bądz dalej szczęśliwa 🙂 Pozdro !

  1. Oj Pacuś dzięki za tyle ciepła….. nie nie jestem gadem i nigdy tak nie napisałam ale P. Zofia Piepiorka/ wel Iskierka nie jest w stanie zrozumieć symboliki , którą ja się zajmuję od wielu lat , a ,że nie jestem przytakiwaczem jej wielu wydumanych prawd , tylko niezależnym ich odkrywcą….

   Dorobiła mi wszędzie gdzie tylko mogła „historyczny gadzi rodowód”…. ludzie niedowartościowani tam już mają, że muszą poniżać i oczerniać każdego, kto wystawia głowę ponad ich ograniczenia pojmowania wieloaspektowości informacji.

   No cóż…. mądre powiedzenie mówi…. ” kim TY jesteś ja byłam… kim ja jestem ty będziesz….”

   Tacy ludzie jeszcze nie sa w stanie zrozumieć,że wszystkimi swoimi paskudnymi posądzeniami i oczernianiami innych swój obraz marności i małości malują.

   Nie mam zamiaru tracić czasu na wdanie się z nimi w żadne dyskusje, od czasu do czasu wpisuję taki wyjaśniający tekst i to wszystko.

   Nie jest moim zamiarem naklejanie sobie etykietek wielkości ni szyldów z autorytetami…. moja wiedza niech sama w sobie będzie wartością, dla jednych będzie, dla innych nie będzie .. i to i to jest dobre.

   Kim jestem i skąd pochodzę…. jak wszyscy LUDZIE jestem wcieloną Energią… nie programem , a Energią, Iskrą Życia w LUDZKIM CIELE… pochodzę z tego samego źródła.. „Oceanu Miłości” ,co wszystkie wcielone Iskry Życia.

   Może mam tylko ciutkę silniejszą wibracje, i ciutkę większą moc, mniej strachu i więcej odwagi MÓWIĆ CO MYŚLĘ I ROBIĆ CO MOWIE….. 🙂

   Jeżeli coś pisze o sobie to, zawsze prawdę, nie boję się konfrontacji z nią… a, że mam łatwość pisania , moje słowa układają się w prozę poetycką.. taka mam osobowość…. LUDZIE którzy znają mnie osobiście od wielu lat wiedzą , że taka jestem…. brzydzę się kłamstwem.

   I to wszystko.

   Kiara.

 38. Co złego jest w gadach? Kiedyś miałem zabawki za małego bawiłem się gadami, wciąż się nimi w umyślę, bawię, więc jak czujecie zagrożenie, bawcie się tym gadem, ale dla dobra wszystkich traktujmy się jak ludzie, nie może być tak, że człowiek, poniża gady, że sortuje ich w gorszy podział, tak samo gady mogą nas pewnie sortować, archonci pleyadanie, annuaki byli i to jest prawda, jak ktoś jeszcze pochodzi od nich, trzeba go zrozumieć czy musi być tak że ktoś kimś rządzi?? Najwyższa pora połączyć siły gady ludzie bogowie w dążeniu do prawdy potrzeba nam nas wszystkich bo to Zródło nas stworzyło, różnego rodzaju, czarny biały czerwony pradawny gadziowaty i ułomny wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami pokochajcie się do diaska w końcu, owszem można bronić racji jak iskierka między seją a kiarą spór był już o Jezusa półtorej roku temu więc rozumiem że dziewczyny myślą o sobie ale tolerują się, iskierko nie możesz negować Kiary, chociaż jesteś ciekawą osobowością, bo stajesz za dobrem, bronisz maxa spearsa, ale czy na pewno chcesz zrozumieć co Kiara miała na myśli, nie walcz, poddaj się i bądz z nami, na wszystko znajdziemy rozwiązanie, czasem trzeba otworzyć zamknięte drzwi, które jest przez serce… a Ty Seja Kalina i Kiara, Anam, Szczurek i reszta nas ma to serce. Otworzyć je poruszyć to jest sztuka, tym powinniśmy się zająć, zapytaj Kiary kim jest, ale Ty się chyba boisz odpowiedzi, chociaż nie potrzebnie już dywaguję, kochajmy się 🙂 Jesteśmy rodziną, a przynajmniej bądzmy nią, starajmy się to zrozumieć, ja jestem głupi widać to na tle wpisu Kaliny co do mojego o Kiarze, ale moje klucze też otwierając drzwi, a Wy macie swoje klucze? 😉 🙂 ……………. 🙂

  1. Widzę w Kiarze dziewczynę, by nie powiedzieć dziewczynkę… czy na prawdę taka aż taka ważna jest przeszłość, czytałem anakha i seję z dzisiejszej nocy, jeżeli takie są gadziowaci, czy jest taka Kiara? Prostacka i Chamska? Jak Gad? Szczerze to trochę się boję że się mylę, nie śledziłem dokładnie Kiary z innych portali może gdzie indziej inaczej sprzedała swoją osobowość tutaj ja czytam literki, nowy wpis jest dla mnie jedynym dopóki nie zainteresuje mnie przeszłość, to się czuję, że Kiara jest cool osoba, a Wy się po prostu martwicie, że nie nadążycie za jej wiedzą, a nie ! Wy się boicie , że coś co mówi Kiara może być racją… ja się nie boję, prawdy nie należy się nie bać… należy ją poznawać, prawdę o świecie i o ludziach, a Wy zdajecie się wiedzieć więcej o Kiarze niż ona o sobie, nie zdając sobie sprawy, że może ją ranicie, a ona stara się być prawdziwa, kurna rozgryzę Was wszystkich 🙂 Żartuję, ale czy nie mam racji??

 39. … ” a Wy zdajecie się wiedzieć więcej o Kiarze niż ona o sobie, nie zdając sobie sprawy, że może ją ranicie, a ona stara się być prawdziwa, kurna rozgryzę Was wszystkich ? Żartuję, ale czy nie mam racji??”

  Tak Pacuś masz bardzo dużo racji , staram się być na uboczu, bo nie lubię „pierwszych rzędów”. .. nie lubię się eksponować nigdzie.

  Pracuję głównie z ziemią, ten rodzaj pracy jest długotrwałym, wymagającym wielkiej cierpliwości ciągiem zdarzeń, które nie są spektakularnymi zjawiskami, ale niezbędnościom w całym energetycznym procesie naszego wzniesienia.

  Faktycznie trzeba w sobie otworzyć dostęp do dużych pokładów wiedzy… ufac swojej intuicji i nie dawać się zwieść nikomu.

  Czym większa anonimowość, tym większa gwarancja pozytywnego finału, jednak czasami istnieje konieczność bycia w jakimś gronie ze względu na spotkanie pewnych ludzi.
  Czasami istnieje niezbędność napisania czegoś by skorygować informacje , które niebezpiecznie zwodzą myśl CZŁOWIEK.

  Wówczas pojawiam się publicznie…. i tyle.

  Zazwyczaj na mój temat negatywnie i autorytatywnie wypowiadają się ludzie , którzy mnie nie znają wcale, albo widzieli mnie jeden raz w życiu…. tworzą więc wyssane z palca moje obrazy na swoja miarę.

  Kiara.

 40. Przypominam ze program prowadzony przez Janusza Zagorskiego był poswiecony odejściu Maxa a wlasciwie jak powiedziano morderstwie dokonanym na Nim.Pani Pawela tlumaczyla jak zabija się bronia psychotroniczna i ze Max tak wlasnie był potraktowany.
  Max zginal gdy zaczal mowic prawde.
  Co robi Kiara a no w swej glowie roi domysły iż to Max jest hybrydowym morderca i po akcji w astralu zginal tu na Ziemi.Pisze ze wie wszystko ,widzi czy jakos tak domniemywa ze wie.Pewnie służby bezpieczeństwa będą to tez chciały wiedzieć,Max jest obywatelem angielskim i pewnie skrzętnie prowadzone sa prace celem wykrycia sprawcy tego morderstwa.
  Kiara wskazuje sprawcow i jakimi metodami to zrobili.Jednym z tych sposobow posluguje się Kiara.Często o tym mowi.Kto glosno intonuje dźwięk,rozwala wszystko i to jest wskazowka do nich to wroci i rozwali,kto się posluguje takim dzwiekiem o tym pisala i komentowala .W przypadku Maxa zastosowano kilka sposobow.
  .Kiara wszystko wie i mowi otwarcie iż ma powod do dumy ze pochodzi z rodu gadow i przekonuje o swojej wyzszosci nad człowiekiem.
  Max powtarza trzy krotnie w programie z Alexem gady klamia,zawsze tak robia.
  Co robi Kiara klamie,klamie,klamie.
  Wskazuje dokładnie kto jest zabojca Maxa.
  Zostal bestialsko zamordowany i o tym jest program Janusza Zagorskiego.

 41. Tak to działa mniej więcej gdy ktoś stworzy sobie aurę ochronna z wysokiej wibracji pola magnetycznego.

  https://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg

  Drugą sprawą jest znikanie z pola widzenia agresora .. np. dla snajpera jest się niewidocznym i nie identyfikowalnym w innych pasmach energetycznych.
  W astralu natomiast ciało astralne ma moc energetyczną tak dużą ,ze dokonuje niszczenia wszystkiego co usiłuje ingerować weń. trzeba wiedzieć iż jest to energia absolutnie inteligentna i samoświadoma, zatem zna intencje zbliżającej się do niej osoby.

  Kiara.

 42. Max został zamordowany w Polsce . Jakie jest więc środowisko ezoteryczne w naszym kraju…?
  Max mówił także o sieci tuneli pod przedszkolami, szkołami ,domami dziecka , mówił o porywaniu dzieci co pokrywa się to ze statystykami około 150 000 tysięcy porwań ,dzieci i młodych ludzi . Mówił o okrutnych torturach ,badaniach na: dzieciach kobietach ,młodych ludziach, o hipnozie . Max jest jednym z wielu mówiącym o tym że dzieci są wykorzystywane do badań ,są wysyłane w przestrzeń kosmiczną w przeszłość i przyszłość cierpią oraz są składane w ofierze …. To nie ludzkie okrucieństwo i barbarzyństwo .Do tego są zdolni jedynie psychopaci z umysłem pantofelka !Dzieci bezdomne nie mają przecież obrońców no bo któż się o nie upomni ? Dlaczego więc świat milczy? …. Czy tak postępują ludzi uduchowieni ludzie z ,,ducha czy oni są empatyczni? Myślę że NIE!!!!
  Myślę, że Kiara jest jednym z takich dzieci …dlatego posiada taka wiedzę , ewidentnie widać że jest sterowana wykorzystywana i służy jak inne dzieci swoim oprawcom dla ich własnych okrutnych celów …Chyba ,że Max był jej osobistym wrogiem Kiary? Polskie przysłowie mówi o zmarłych nigdy żle …Max posiadał olbrzymią wiedzę ,która ujawnił i czy za to musiał zostać zlikwidowany ? No cóż nie wygodna jest prawda tylko dla tych którzy są okrutni i bezduszni …Na początek obudzą się żołnierze potem reszta ludzi zaczną widzieć świat takim jakim jest…bez strachu to czas prawdy i przebudzenia

  //
  Proszę ostrożnie z tak kategorycznymi stwierdzeniami „że został zamordowany”. W tej chwili nie istnieją żadne dowody w tej kwestii, a pomówienie może skutkować odpowiedzialnością karną.

  Voytek – [Admin]

  1. Należy mówić prawdę i mówić co się czuje i myśli Konstytucja pkt 45 i 54 daje nam prawo do wolności słowa

  2. Voytek
   Nie bojcie sie . prosze tego sie nie robic w alternatywnym przekazie . To nie powinno byc na tych forach .
   Jak mozemy wierzyc tym stworom z kryminologii przeciez on nigdy nie powiedza prawdy . Any way zostal zabity jak go programowano od dziecka i dreczono defragmentacja swiadomosci . Ktos powinien za to odpowiadac nie mam zamiaru chowac niczego pod dywan .Nawet jak mnie upitola . Bo to jest dosyc i nie bede tolerowala wiecej tych straszen . Faktem jest , ze prawdopodbienstwo mordu jest w 90 procentach . I to nie w Polsce . Zrobiono tak , zeby bylo w Polsce bo tutaj nikt nie wyczatuje i sprawa bedzie zalagocona i rozmyta wiec padl max w nasze ramiona .
   Jak ktos chce wyjawnic cala siatke pedofilow lacznie z niezwykle popularnymi spiewakami swiatowymi i inne sprawy to trzeba z nim skonczyc . A pozatym ich program sie nie spelnil jak widzimy bo zaczynaja pekac i odtwarzac pamiec z hipnozy programowej sie budzic . Wiec pozbywaja sie tego programu bo byl nieudany . Jak pozbywaja sie programu to pozbyc sie beda chcieli wszystkich jak im sie uda w tym programie .
   Tych ludzi uwazaja za swoich .

 43. Z tego co wiem Iskierka i Eleonora to dwie różne osoby …Max mówił o tym ,że gady kłamią kłamią i będą kłamać tak to już z nimi jest ….

 44. Chyba tej świętej Klaryssy nie bierzecie na poważnie?.Toż to mistrzyni dezinformacji i popeliny hihihihihihihi

 45. Anakh ..”…..Dzieci bezdomne nie mają przecież obrońców no bo któż się o nie upomni ? Dlaczego więc świat milczy? …. Czy tak postępują ludzi uduchowieni ludzie z ,,ducha czy oni są empatyczni? Myślę że NIE!!!!
  Myślę, że Kiara jest jednym z takich dzieci …dlatego posiada taka wiedzę , ewidentnie widać że jest sterowana wykorzystywana i służy jak inne dzieci swoim oprawcom dla ich własnych okrutnych celów …. ”

  **********

  Pod iloma ty nickami piszesz? uffff. to jest dopiero defraktacja świadomości!

  Teraz jestem, bezdomnym porwanym dzieckiem, pewnie wyszkolonym w jakichś programach tajnych służbach…. i na dodatek działam na ich niekorzyść , robiąc wszystko co blokuje ich działanie…… 🙂 🙂
  Odkrywam ukryta historię i dzielę się za darmo , publicznie moją wiedzą… uff… to dopiero paranoiczna osobowość…. 🙂 To już nie jestem gadem?… 🙂

  W twoich twierdzeniach nie ma za grosz logiki, kobieto, ogarnij się nie siej nienawiści, zacznij myśleć logicznie i zrozum że cała wiedza , to różne fragmenty z różnych czasów ,zapisywana różnymi językami, różnymi symbolami , wedle zrozumienia tych, którzy dawno temu to kiedyś robili.
  One wszystkie TERAZ muszą być połączone i ujawnione dla zrozumienia całokształtu naszej dawnej historii dla wspólnego dobra.

  Ja nie znam szczegółów obecnych afer dotyczących zabijania i maltretowania dzieci, wiem o tym z oficjalnych źródeł w necie. Nie wiem na ile te ilości są prawdziwe , a na ile są propagandą zastraszania, czy statystyki są prawdziwe , czy również maja nas przerażać.
  Dzieje się źle.. to wiem doskonale.

  Ale wiem również , że JEDYNYM SPOSOBEM UWOLNIENIA SIĘ LUDZI Z TEJ MATNI , JEST PODNIESIENIE OSOBISTEJ WIBRACJI, KTÓRA PODNOSI WIBRACJE ZIEMI.. I WEJŚCIE W WYŻSZY WYMIAR NA DRODZE POKOJOWEJ EWOLUCJI.

  Nie ma innego sposobu, jeżeli ktoś twierdzi że można coś zmienić walką, to kłamie, w żadnej wojnie tak naprawdę nie ma wygranych.
  Bo po każdej stronie są straty, ból i cierpienie, strach i przerażenie… to jest energia o niskiej wibracji,to, o nią chodzi tym, którzy prowokują wojny, tworzą zawiść i nienawiść miedzy ludźmi, oraz wszystkie podziały.

  Max jako człowiek to jedno, a Max jako wyszkolony super żołnierz to drugie, trzeba o tym pamiętać i zrozumieć cel tworzenia programów szkolących od dziecka mężczyzn jako bezwzględnych i podporządkowanych 100% rozkazom żołnierzy działających już na płaszczyźnie energetycznej.

  Oni nie idą do akcji w innych wymiarach siać kwiaty… ( do tego szkoli się ogrodników), żołnierz w akcji ma zabijać.. zniszczyć wskazanego „wroga”…. czyjego wroga jeżeli są szkoleni przez tajne służby, służące NWO i programy MILAB.. to jasne.

  Wiadomo ,że ich wrogami są wszyscy , którzy dokonują samorozwoju, na dodatek mają większe predyspozycje w swoim bardziej aktywnym DNA.

  Takie osoby jak Max stają się podwójnymi agentami , wnikają w określoną grupę i wyszukują ludzi , o których wcześniej dowiedzieli się,że odegrają w bliskiej przyszłości jakieś znaczące role na planie ewolucji.
  Ci LUDZIE mogą jeszcze nie wiedzieć , co się uaktywni z ich planów przed urodzeniowych, ale tajne służby zatrudniaj wyszkolonych jasnowidzów i skoczków w czasie , weryfikują przyszłe zdarzenia, identyfikują znaczące postacie. Starają się zmienić przyszłość przez zmianę zdarzeń , eliminując silne energetycznie jednostki.

  Bo ci silni staną się liderami , tych słabszych… zatem są najbardziej niebezpieczni dla NWO.
  Ani, Max , ani żadna inna wyszkolona w MILAB osoba nie ma szans wyjścia z tych struktur żywa, oni są zaprogramowani na samobójstwo w momencie totalnej dekonspiracji, albo giną w niebezpiecznych akcjach, o tym mówiła również Ewa Pawela.
  Jeszcze raz GDY WCHODZĄ W INNE ŚRODOWISKO… a, szczególnie w grupy rozwoju duchowego… PEŁNIĄ ZAWSZE ROLĘ PODWÓJNYCH AGENTÓW!

  Nie do końca są świadomi tego co robią, bo mają podzieloną świadomość i blokowaną pamięć. Zatem mogą być bardzo sympatycznymi ludźmi, ale w innych swoich osobowościach są bezwzględnymi wykonawcami rozkazów przełożonych.
  Dla bezpieczeństw zadań i struktur wysyłających ich, mają przekodowane informacje o akcji w których biorą udział.
  A, zatem…. np. byli na Cyprze nie na Rodos i zwiedzali pałac Ryszarda.. a nie Twierdze Joanitów…. pojechali udzielić wywiadu…. anie dokonać skoku w czasie w tym miejscu.
  Ot .. takie niuanse , które w bystry obserwator zauważy na tle innych informacji.

  A, zatem nie jestem wyszkolona przez żadne programy na ziemi.. moja osobowość i poziom wibracji są efektem mojego rozwoju duchowego WE WSZYSTKICH MOICH POPRZEDNICH WCIELENIACH…. a miałam ich niesamowitą ilość.

  Mam całkiem dobry dostęp do mojej dawnej pamięci,dobrą intuicję i odczyt uczuć, potrafię odczytywać zapis w polu magnetycznym , korzystam z tych umiejętności.. to cały sekret mojej wiedzy.

  Kiara.

  1. Maxa wylaczyly trzy gadzie istoty pastwiąc się niemiłosiernie.
   Po co piszesz cyt.,,kurna rozgryze was wszystkich”,czyzbys była tym co sugerujesz ze Max był .Niezle się poruszasz w tym temacie wiec tez jesteś przeszkolona bo jak sama piszesz nikt kto po tamtej stronie nie może być po tej i mieć wiedze na ten temat wiec jeśli ja posiadasz i zostawiają cie w spokoju to co to oznacza,madry zrozumie.
   I co to ma być mam się bac.Co zamierzacie tu zrobić z nami,jaki macie plan,wszystko wiesz wiec napisz co będzie się dziac w najbliższym czasie.

   1. Kiara, myślę, że już wszystkim wyjaśniłaś, problem w nich jeżeli Ci nie wierzą… jesteś w dobrym miejscu i nie chodzi mi o NTV, tylko o miejsce Twojej egzystencji, z miejsca w którym jesteś, czyli Twojej osobowości, możesz dotrzeć do wielu ludzi, czego Ci życzę.

    Pacuś

   2. Kiara, jak jesteś zmęczona tym wszystkim, wez sobie głęboki oddech, popatrz w lustro i uśmiechnij się nie zapominając odpocząć, bo się wykończysz, tak tłumacząc, i broniąc się, podziwiam Cię, miłego dnia. Ja bym nie umiał tak tłumaczyć wszystkiego co ze mną związane, dlatego tym bardziej Ci ufam i wierzę, bo to nie możliwe, żebyś broniła się jednocześnie tłumacząc o co w tym chodzi, jak byłaś byś w czymś winna. Pamiętaj, że Cię lubię… i wierzę, że w końcu uwolnisz się od złych komentarzy, bo na pewno na to nie zasłużyłaś, odpoczywaj z oddechem, czynnie też się odpoczywa, żebyś kiedyś pokazała wszystkim, że się mylili, że warto na Ciebie postawić. PaPa.

 46. Warto dobrze posłuchać o czym mówi Zagórski a mówi o wydzielinie czarnej z nosa etc …co w chińskiej medycynie oznacza tragiczny stan truciznę…napromieniowanie Chińczycy w tym wypadku nakłuwają czubek języka i wyciskają truciznę …dla mnie wszystko jest jasne nie dajcie się zwieść gadzinom ….

  1. Anakh to kto dokonał aplikacji ? „wyciskają truciznę” a gdzie zawiadomienie o przestępstwie ? czy czarna maź została uwzględniona w protokole aktu zgonu ? a może to wszystko to zwykły słowotok , i Prokurator odpuścił ?

   1. Ostatnio wiele takich dziwnych sobotnich zgonów ….w naszym pięknym kraju …To daje do myslenia?

 47. Znalezione w sieci ….fajna modlitwa módlcie się 😉
  Wszelkie moce – zniewalania – powracajcie do swoich Panów – Nie jestem Godzien” i… Powracają, czary i demoniczne zaklęcia magiczne – do tych – którzy wysłali pod moim adresem.!? – Uderzają w ich środowiska – z Mocą Potrójną, i… z tego, to powodu, wielu służebników, dysponujących Niewidzialną bestią – mają za swoje – ugodzeni własną bronią – bardzo boleją…- a nawet czasem – im współczuje…- Ucz się od Freda – a ominie Cię bieda…- fred kavarek
  Alfred Kazarek

 48. W związku z dźwiękiem…..

  „Na nową erę która rozpocznie się według Nostradamusa w wieku XX ale w pełni rozwinie sie w przyszłym stuleciu opisuje on 8 jaj- czyli coś, co się jeszcze nie wykluło ale zalążki są widoczne.
  Nas zaciekawi Czwarte jajo ;Gdzie zapowiada Gwiezdne podróże i pozacielesne doświadczenia i możliwość faktycznego opuszczenia ciała przy pomocy wewnętrznego strumienia światła i dźwięku ! ;)”

  „Czwarte Jajo”…. to czakra serca…. Ósme jajo , to czakra złota wiedzy duchowej , jej dolna cześć, dysk dolny jest pod naszymi stopami , górna jest nad naszą głową , gdy stwórczy dźwięk „A” odpowiednia wibracja połączy te dyski ( dotyczy to zarówno LUDZI jak i ZIEMI) uniesiemy się ponad materialne ograniczenia III wymiaru, dopiero wówczas naprawdę go przekroczymy.
  Ten proces rozpoczął się w lipcu 2016.. trwa.

  Warto przeczytać ze zrozumieniem…..

  http://www.oobe.pl/park/Osobisty-Dwiek-t1609.html

  O kobiecie intonującej dźwięk „A” , chroniący ziemię przed inwazją wrogiej nam cywilizacji opowiadał na swoim wykładzie Marek Taran, jest to prawdziwa historia.
  ja znam ja ze szczegółami, znam miejsce i czas w którym się wydarzyła…. wiem KTO i JAK .. w jaki sposób pozbawił ziemię tego zabezpieczenia.

  Mamy ja ponownie dlatego żadna z wrogich nam cywilizacji nie wyląduje na ziemi, nie przejdzie przez ognistą sferę jej ochrony.

  Co to znaczy …. przekroczenie wymiaru rozpocznie się razem z rozbrzmieniem tego fascynującego dźwięku „A” … zaintonowanego w odpowiedni sposób w odpowiednim miejscu, przez odpowiednią osobę ( chodzi tu o jej osobistą wibrację czyli właściwy KOD DNA , rozświetlony nią), tak też się stanie, bo ten dźwięk będzie w obiegu równo rok.

  Kiara.

 49. Tak przegladam niektóre komentarze,zwłaszcza odnosnie tzw.astrala i sie zastanawiam,jak mozna poprzez ciało astralne ingerowac w matryce człowieka.
  Skad pewnosc ze w ciele astralnym jest matryca człowieka?
  Ciało tzw. astralne to inaczej ciało EMOCJONALNE i w tej przestrzeni oddziałujemy głownie na emocje człowieka.Dlatego tez nasza swiadomosc,podczas snu operuje w tej sferze,która jest,a raczej powinna byc „zaworem bezpieczenstwa”dla naszego zdrowia psychicznego i równowagi emocjonalnej.Faktem jest ze głownie z tej sfery, mamy zewnetrzne manipulacje.Równolegle na nasze ciała mentalne, sa coraz wieksze sztuczne oddziaływania,gdzie próbuje sie przejac kontrolę nad naszymi niezaleznymi procesami myslowymi,a takze wszczepiac nie swoje idee…
  Co nie znaczy,ze (nie)nasze,syntetyczne myslenie i pobudzana do granic skrajnosci emocjonalnosc,nie ma wpływu…ma, tylko jest to duzo dłuzszy okres działania i mamy dosc czasu zeby to zauwazyc i temu przeciwdziałac…

  Ciało eteryczne(SOBOWTÓR ETERYCZY) jest sferą przez którą mamy bezposredni dostep do ciała fizycznego człowieka:
  cyt. …”Ciało eteryczne jest duplikatem ciała fizycznego. Ciało eteryczne zawiera w sobie kopię ciała fizycznego WRAZ Z NARZĄDAMI dlatego też można spotkać się z osobami, które ciało eteryczne nazywają „sobowtórem eterycznym”. Ciało to jest bardzo ważne. Odpowiada za naszą KONDYCJE FIZYCZNĄ w szczególności za jakość naszej duchowej energii. Osłabione ciało eteryczne może doprowadzić do częstych infekcji i chorób ciała fizycznego. Może również być PRZYCZYNĄ SKUTECZNYCH I TRWAŁYCH ATAKÓW ENERGETYCZNYCH.

  Ciało eteryczne główną energię czerpie ze Słońca i Ziemi. Jest mocno powiązane z czakrą Manipura (czakrą splotu słonecznego) oraz czakrą Muladhara (czakrą korzenia). Ciało eteryczne jest ważnym medium w komunikacji duchowej. Jest nośnikiem informacji, które płyną z wyższych ciał duchowych do naszego ciała fizycznego. Jeżeli komunikacja ta zostanie osłabiona, może to prowadzić do fizycznych i duchowych problemów i objawiać się brakiem spójności pomiędzy tym co myślimy a co robimy…”
  -i tak jak poprzez tzw.fantomowe operacje w odczuwalny sposob naprawiamy nasza fizycznosc,tak tez (tylko odwrotnie) mozna ja zepsuc…
  Tu duza role gra nasze przyzwolenie(wpuszczenie)…Dlatego trzeba uwazac z kim wchodzimy w interakcje,kogo wpuszczamy(dajemy nasza uwaznosc,energie) do naszego domu(swiatyni)…
  Złodziej jesli ma zamkniete bramy,jest mu trudniej ukrasc,zepsuc,zajmuje wiecej czasu…Swiadomosc,Uwaznosc ,sprawna łacznosc, to nasz niezastapiony Straznik…

  Ciało przyczynowe(Duchowe)jest raczej tutaj(Ziemskie inkarnacje) nasza „Matryca”…(ale póki co,tam ich brudne łapki nie siegają)
  A jesli ta „Matryca”jest niepełna w spectrum doswiadczen(zrozumienia),lub sa zakłocenia w „łacznosci”(np.na poziomie mentalno -emocjonalnym)to odpowiednio przejawia sie to,na tym planie egzystencji…
  Dlatego „od zawsze” te siły chcą odciac i przejac to połaczenie…

Comments are closed.