Otwarte Forum Tematyczne – 18.05.2017

W dniu 13 maja 2017 we Wrocławiu odbyła się jedyna w swoim rodzaju konferencja poświęcona objawieniom fatimskim organizowana przez Janusza Zagórskiego (NTV) i Fundację RIAD. Jako drugi prelegent wystąpił na niej Igor Witkowski z prezentacją – „Pozaziemska inżynieria religijna”.


W dniach 26 – 27 maja (piątek – sobota) 2017 w Sobótce już po raz trzeci odbędzie się konferencja „Zdrowi Ślężanie” organizowana pod patronatem NTV. Oto jej krótka zapowiedź Janusza Zagorskiego i Andrzeja Grabarza nagrana w nocy w Studio NTV Sobótka.
**********  Kontakt: ZdrowiSlezanie@gmail.com ************
Wstęp wolny.


Robert Alexander Gajdziński w cyklu „Dlaczego musiałem zginąć?” przedstawia kolejne Dyktowanie spisane przez Nell Halinę Noell. W tej odsłonie dyktuje Zbyszek Cybulski.

Zainteresowanych nabyciem książek, Robert informuje, że jest jeszcze dostępny Tom I „Co Mówią Zmarli – Dyktowania Ludzi w Duchu”. Pakiety Tom I i Tom II do nabycia od 28 kwietnia do wyczerpania nakładu z hurtowni w Londynie.
Zamówienia na www.newrealitybooks.com w zakładce „książki”.

27 maja we Wrocławiu odbędzie się seminarium autorskie Roberta Gajdzińskiego pt.: „Co mówią zmarli? Dyktowania ludzi w Duchu”. Szczegóły na: http://niezaleznatelewizja.pl/co-mowia-zmarli-seminarium/


Tadeusz Owsianko w cyklicznym programie „Moja wiedza o Wszechświecie”. W tej audycji dalej nawiązuje do poruszanych kwestii w poprzednim odcinku, a więc seks, miłość, duchowy związek dwojga osób i to wszystko na bazie symboli i nowych grafik ukazujących transformację Ziemi i naszego nie tylko duchowego Wszechświata.


100 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 18.05.2017

 1. I Igor powrocil z ujawnianiem faktow to fajnie ,ma wtym temacie talent chwala i dzieki tobie Igor ze jestes i to robisz. A ponizej Andrzej i Robert Aleksander dziekujemy ze sie pojawiliscie i jestescie przekazujac i uawniajac fakty i wrescie fakty te zaczynaja byc na stale w wielu glowach w ktorych byl zamet i chaos ??? dziekujemy wam za to . Bawmy sie cudem zycia i istnienia bez money .

  1. Napiszę już nie do końca w kontekście Fatimy ,a w temacie bardziej istotnym , religie i poza ziemskie cywilizacje… wiedza i świadomość …

   Bowiem religie jako instytucja powiedzmy duchowa… to, coś całkiem nowego, one nie mają dłuższej historii niż katolicyzm podający się za CHRZEŚCIJAŃSTWO, którym nie jest.

   Przed nim były ŚWIĄTYNIE i ŚWIĘTE MIEJSCA i niższe rangą synagogi (Synagoga, (z stgr. συναγωγή synagoge – zgromadzenie, miejsce zebrań) dawne starogreckie określenie miejsca spotkań , przekazu wiedzy i dyskusji, zaadoptowane później przez Żydów do roli domu modlitewnego.

   Religia to sztucznie stworzony nurt poświęcony jakiemuś KULTOWI , w dawnych Świątyniach nie było kultów postaci, był przekaz wiedzy ich patronów. Były to mniejsze i większe Świątynie nauczające w tematach twórczych związanych z żywiołami o twórczości w przestrzeniach władzy materii nad energią i energii nad materią, czyli gradacja energii miłości.

   Religia jako taka została stworzona jako forma władzy nad wyznawcami,każda jedna ma charakter polityczno władczy , nastawiony na ekspansję i korzyści.

   Religia nie ma w sobie istoty rozwoju duchowego, jest mentalną ramą wyznawców .. przekroczenie jej eliminuje wyznawcę z grona religijnego.

   Rozwój duchowy .. jak sama nazwa mówi nie jest nastawiony na aspekt korzyści materialnych ,ani władzy nad wyznawcami, bo ich nie ma.
   Rozwój duchowy jest indywidualnym tokiem podnoszenia świadomości przez CZŁOWIEKA.

   Tam gdzie jest mowa o przekazach związanych z religiami …. ZAWSZE w grę wchodzi poza ziemska cywilizacja , która ma za cel władzę nad ludźmi i czerpanie korzyści z ich życia.

   Tam gdzie jest mowa o rozwoju duchowym, o kolejnych poziomach wiedzy …. czyste przekazy ZAWSZE pochodzą od najwyższej przestrzeni energetycznej , wspierającej LUDZKĄ indywidualność rozwojową i jej niepodważalne prawa wolnej woli.

   A, zatem , PO ,CO URODZIŁ SIĘ JEZUS…… ???

   Moim zdaniem wbrew temu co powiedział P. Igor , cytując Księgę Uranti , która dla mnie nie jest autorytetem przekazu prawdziwej wiedzy.
   Nie po to żeby wychwalać ojcowską miłość… „BOGA OJCA”.. ten temat jest aktywny od czasów Mojżesza ( za nim również stoi interes ,przekaz i technologia poza ziemskiej cywilizacji) , religia Zdów i wszystkie późniejsze opierają się rzekomej miłości Boga Ojca .. który jest mściwy , okrutny, odbierający prawa kobietom, poniżający je , wynoszący mężczyzn, żądający bezwzględnego posłuszeństwa wbrew logice, prawości i uczuciom.

   Bóg , który wymusza posłuszeństwo na synu skazując go na tortury i bestialską śmierć na krzyżu…. KIM JEST???
   W takim akcie nie przejawia miłości do syna, ani do żadnej LUDZKIEJ ISTOTY! GDZIE JEST JEGO WSZECHMOC…. W OBRONIE GODNOŚCI ŻYCIA????
   A, jak wiemy z przekazu religij ten akt okrucieństwa Boga miał być dominującym motywem życia Jezusa pokazującym ojcowską miłość!
   Coś tu nie gra… coś jest „szyte grubym ściegiem”… zwyczajnie rozłazi się w logice… i strasznie śmierdzi manipulacją!

   Głosić miłość Boga Ojca można popierając ją czynami, zdarzeniami opartymi na tym wielkim i pięknym uczuciu , ale nie na męczeństwie i okrutnej śmierci, która miała zaistnieć z woli Boga Ojca!

   A ,zatem i ten przekaz Księgi Uranti ( jak wiele innych , które odkryłam ) jest fałszywy , jak jej cel manipulacji świadomością za pomocą tworzenia wielu prawdopodobnych ale nie prawdziwych ścieżek informacyjnych.

   Jezus urodził się na ziemi z czterech bardzo ważnych powodów;

   1.PRZYWRÓCENIE ODEBRANEJ POZYCJI KOBIETY ( ŻEŃSKIEGO ASPEKTU STWÓRCY) W CODZIENNYM ŻYCIU I W ŚWIĄTYNI.

   2. PRZYWRÓCENIE PRADAWNEJ WIEDZY ŚWIĄTYNI.

   3. WPISANIE W POLE MORFOGENETYCZNE WZORCA EWOLUCYJNEGO,TRANSCENDENCJI, KTÓRY OTWIERA NAM DROGĘ PRZEKROCZENIA WYMIARU.

   4. POZOSTAWIENIE PO SOBIE NOWEJ LINII GENETYCZNEJ DLA KOLEJNYCH POKOLEŃ , UMOŻLIWIAJĄCEJ IM EWOLUCJĘ DUCHOWĄ, POLEGAJĄCA NA PRZEMIANIE KOMÓREK MATERII W ŚWIATŁO I POWROTNIE W NOWY RODZAJ MATERII.

   Jezus dokonał WSZYSTKIEGO… zrealizował swój plan przed urodzeniowy w 100%.
   Po swoim przekroczeniu wymiaru, czyli transcendencji ciała materialnego w świetliste stał się niewidoczny dla wszystkich , którzy jeszcze nie dokonali tego aktu.
   Jednak cała TA wiedza została wpisana w pole morfogenetyczne ziemi i w biologiczne DNA LUDZKIE, które jest połączone z polem.

   Oczywiście wiedza ta została ukryta przez sprzeciwiającą się jej opcję wyznawców Przymierza Mojżeszowego , oraz wszystkich współpracowników z cywilizacją , która stworzyła religię .. innymi słowy dawnych magów Atlantydy.

   Czy Jezus i JEGO opcja nie wiedzieli ,że tak się stanie…. oczywiście,że wiedzieli, wiedzieli ,że LUDZIE tamtych czasów jeszcze nie są tak dojrzali duchowo,żeby zaakceptować tą wiedzę i żyć nią.
   Oni wiedzieli,że to długi proces , że potrzeba około 2000 lat na zrealizowanie tego projektu, ale wiedzieli również , że tak się stanie i wiedzieli dokładnie kiedy ,to nastąpi.

   Wszystkie cykle ziemskich zmian mają bardzo precyzyjne połączenie ze zmianami i ustawieniami planetarnymi.. one muszą zachodzić równocześnie.

   A, zatem .. po pierwsze ziemia została otoczona sferą energetyczną przez którą nie może przedostać się żadna cywilizacja poza ziemska, która w tym czasie nie byla w obrębie tej sfery.
   Chodzi w tym o ochronę praw LUDZI na ziemi , nie ingerencję z zewnątrz,a le i o zablokowanie przenoszenia z ziemi DUSZ ,artefaktów i energii poza tą sferę.

   Wszystko MUSI się rozegrać w wyznaczonym czasie i wyznaczonej przestrzeni z uwzględnieniem WSZYSTKICH argumentów uzgodnień między dwoma opcjami dążącymi do innych warunków przyszłości LUDZI i Ziemi.

   Nie będę opisywała szczegółów tego układu.. to inny temat, jednak dodam ,że obydwie opcje starają się zrealizować swój cel przez zupełnie inne zdarzenia rozgrywające się na ziemi… mające odwrotne kierunki działania.

   Czas wyznaczony na ten projekt dobiega już końca…. pozostały mu może już tylko „minuty.”… dodam Wygraliśmy WSZYSCY LUDZIE…. bo opcja wladzy DUCHA NAD MATERIĄ otworzyła DUCHOWI „bramy” uwolnienia się z niewoli materii ,również opcji WŁADZY MATERII NAD DUCHEM.

   Objawienia.. a raczej projekcje technologiczne cywilizacji poza ziemskich zawsze mają charakter religijny.. bo ich celem jest wsparcie i kontynuowanie religii.

   Objawienie .. duchowe nie mają związku z przekazem religijnym, pomimo ,że w dawnych spotkaniach z LUDŹMI akcenty religijne wchodziły w grę.
   Było tak dla tego, bo był to JEDYNY sposób ochrony życia całych grup LUDZI , które zostały by wymordowane, gdyby sprzeciwiły się wdzierającym się na ich tereny religijnym opcją , które ogniem i mieczem torowały sobie drogę władzy.

   Podsumowując .. STWÓRCA WSZECHRZECZY JEST ISTOTĄ DUCHOWĄ…. ABSOLUTNIE NIE RELIGIJNĄ, NIE MA ZWIĄZKU Z ŻADNĄ RELIGIĄ !

   W swoim najwyższym aspekcie jest czystą ENERGIĄ WZORCEM DOSKONAŁOŚCI WE WSZYSTKIM CO BYŁO JEST I BĘDZIE.. ZAWSZE MA HARMONIJNĄ OSOBOWOŚĆ ASPEKTU ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO SPLECIONYCH ZE SOBĄ MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ.

   Ale może się przejawiać zarówno w aspekcie żeńskim jak i męskim…. to zależy od JEGO woli i potrzeb. Jest to najwyższy wymiar mocy , któremu podporządkowane jest wszystko co istnieje, ale ta postać NIGDY nie ingeruje w wolę swoich niższych kreacji, poza jednym wyjątkiem dotyczącym materialnego świata..

   Ingerencja jest tylko wonczas gdy całokształtowi stworzenia zagraża zagląda totalna.

   Kiara.

   1. „Przed nim były ŚWIĄTYNIE i ŚWIĘTE MIEJSCA i niższe rangą synagogi (Synagoga, (z stgr. συναγωγή synagoge – zgromadzenie, miejsce zebrań) ”

    — SYNAGOGA == SYNA GOGA == MAGOGA

    ach ten wredny język pamiętający KORZENIE ZDRADY, KORZENIE HITLERYZMU JAKIE OPANOWAŁY MACKAMI TĘ PLANETĘ…. udając teraz Przenajświętsze… z jakim od momentu zrodzenie (przypałętania się z kosmosu na te planetę) z zoologiczną zapiekłością walczy…..

 2. napisze informacje tym ktorzy sie w swych glowach zastanawiaja co ten jan piotr kutereba tak wiele tu pisze o faktach,pochwalach Januszowi ,Igorowi ,Tadeuszowi,Adrzejowi i innym i tak wychwala NTV.PL =odpowiadam na to pytanie aby glupot zaprzestali pisac = otoz robimy to od 60 lat wsrod swoich bliskich z tymi co sie wychowalem ,kolegow i kolezanek ,przyjaciol ,znajomych itd. itp. i z mej praktyki wynika ze ta mrowcza praca dala w mojej rodzinie owoce korzystne . Dostrzeglem i tu u Janusza w NTV.PL po 3 latach stukania i pisania faktow to i komentarze wsrod piszacych zmienily sie na fakty i dzieki wszystkim piszacym i czytajacym =takie drobiazgi a ciesza wlasnie ten zagmatwny cud zycia sie tego sklada a „MY”=TO ROBIAC TWORZYMY CUD ISTNIENIA .

 3. @Dlaczego musiałem zginąć?
  Osobiście podchodzę mocno krytycznie do pewnych założeń jakie stanowią konstrukcję ‘dyktowań’.
  Najbardziej kontrowersyjne jest dla mnie jest twierdzenie, iż zejście reinkarnowanego już ‘dyktującego’ było z góry zaplanowane i stanowi niejaką karę za błędy popełnione w poprzednim życiu.
  Nie bardzo rozumiem jaką naukę miałoby wnosić uśmiercanie kogokolwiek w taki, czy inny sposób, jeśli jego wtórne życie i śmierć nie odbyło się na zasadzie analogii do doświadczeń i krzywdy swojej ofiary ?
  Czy nie bardziej uzasadnione byłoby zwyczajne odwrócenie ról i zamiana postaci miejscami ?
  Nie bardzo rozumiem też konieczność każdorazowego, długotrwałego dochodzenia do punktu kulminacyjnego (od urodzenia do śmierci) aby doświadczyć jakiś bliżej nieokreślonych sytuacji osobiście.
  Czy nie łatwiej byłoby dzielić się emocjami i korzystać ze wspólnej wiedzy całej zbiorowości ..?

  1. Idąc dalej można zadać sobie pytanie. Po co w ogóle do tego celu miałoby się stosować tak okraczoną formę białkową jakim jest ciało ludzkie i to do tego uwikłane w tak skomplikowane zależności ?

   Może, to my jesteśmy obcymi formami życia dla tego globu i bawimy się w konwertowanie jaźni do występujących na planecie naturalnie organizmów żywych i to tylko po to, by przy użyciu odpowiedniej technologii zapewnić sobie przygodę na wzór scenariusza filmowego, czy gry komputerowej a ciało jest tylko przypadkową i tak, czy inaczej skazaną na biologiczną śmierć kapsułą.
   Kupujesz bilet i na jedno życie stajesz się homo sapiens. Cały przemysł.

   1. Boksik Nasze/ tutaj/ fizyczne ciała zbudowane są z czasu tej płaszczyzny wibracyjnej . To nasze bioskafandry , albo po prostu pojazdy , których jesteśmy kierowcami .

   2. @Gaja.
    W jakim celu założyłaś ten ‚skafander’ ?
    Czemu, przy tak zaawansowanej wiedzy i kontroli nad formami energii, zasilanie ‚skafandra’ wymaga sięgania do tak prymitywnych metod jak świadome uśmiercanie i przetwarzanie innych organizmów ?

   3. „ciała zbudowane są z czasu tej płaszczyzny wibracyjnej ” pięknie napisane , na tej zasadzie działa podróż w czasie i są tu dwie zależności podstawowe zmiana wibracji czasu tej płaszczyzny albo zmiana wibracji ciała co zrobiono w Filadelfii ? zmieniono ciała , brania , porwania ufo ? zmieniano ciała . teraz podróżnicy w czasie zmiana wibracji plaszczyzny czasu . tutaj jest interesujący fenomen bo różnice potencjałów wibracji względem czasu aktualnego powodują przesuniecie w dwóch wektorach do przodu lub w wstecz dzieje się to dlatego że jesteśmy w dolnej granicy spektrum czasowego plaszczyzny wibracyjnej a sami jako ciała jako dysponenci ciała nieco wyżej , wiec czas jako taki nie istnieje , dlatego ktoś kto był w latach 50 w przyszłości znaczy teraz tu obecny przyspieszył wibracje plaszczyzny pobył 2 dni w latach 2 tys i wrócił , zaś potencjał jego różnica wynosiła 50 lat aby został zarejestrowany na linii czasu rzeczywistego , tak się robi wyłomy w czasie , sam fenomem jest nieco niebezpieczny bo są kanały zwrotne ponad tym czasem odnosnie samego ciała co się przyczynia do negatywnego kalibrowania czyli bezustannego przemieniania się w czasoprzestrzeni podróżnik będąc w przyszłości powinien w tej przyszłości wracać ciałem a nie przestrzenią- płaszczyzną , w Filadelfii był odwrotny efekt bo wjechano ciałami w odmienną rzeczywistosc a kalibrowanie względem plaszczyzny objawiało się zanikiem części ciała , te efekty wydają się być skomplikowane ale nie są, bo wystarczy skala czestotliwosci do której się odniesiemy, względem aktualnej czestotliwosci .ja nazywam to fenomenem oka muchy w którym jest zamontowany wyłom czasowy , to nie jest tak jak te debile naukowe kłamią opowiadając farmazony dla idiotów .

   4. Boksik Nasze ciała to CORVETTY jeżeli im tylko na to pozwolimy ! NASZE CIAŁA MOGĄ ŻYĆ BEZ OGRANICZEŃ – kłopot w tym aby przekonać o tym własny umysł !!! Jesteśmy wcielonymi Bogami z czym większość ludzi się nie zgodzi , bo trzymają się żałosnych , ograniczonych programów Pytam Cię zatem – CZY BÓG CHORUJE , STARZEJE SIĘ I UMIERA ? ! NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ , BUDUJEMY NIEUSTANNIE WŁASNYMI MYŚLAMI , ale powiedz to ludziom , to cię natychmiast zlinczują – bo właśnie z takim uporem , bronią swoich własnych ograniczeń 🙂 Pozdrawiam Wszystkie Istoty na Wszystkich Płaszczyznach Wibracyjnych , bo WSZYSCY JESTEŚMY JEDNYM .

   5. Boksik Kiedy naukowcy zaczęli wnikać coraz bardziej w strukturę atomu okazało się , że tam nic nie ma . Wszystko co się dzieje , to myśl bawiąca się materią . Materia – to Świadomość /myśl/ spowolniona do częstotliwości odbieranych przez nasze zmysły . Kłopot jest taki , że wchodząc coraz bardziej w materię ,która sukcesywnie sami budowaliśmy – zapomnieliśmy z czasem o swoim cudownym boskim pochodzeniu. Dlatego będąc w świadomości zbiorowej /UMYSŁ BINARNY- to znaczy , że posiadamy dwa umysły oscylujące między przeciwnościami / stale i najwyższym uporem , odtwarzamy stare programy , zamiast podnieść świadomość i rozwinąć moc materializacji, czyli WEJŚĆ W STAN ANALOGICZNEGO UMYSŁU , otworzyć wyższe pieczęci i MATERIALIZOWAĆ RZECZYWISTOŚĆ Z PRÓŻNI . Zatem Umysł Analogiczny -to jeden umysł, gdzie Główna Świadomość i Wtórna Świadomość /Obserwator i osobowość/są całkowicie zsynchronizowane i funkcjonują JAKO JEDNA ŚWIADOMOŚĆ. W tym stanie PASMA WIRUJĄ W PRZECIWNYCH KIERUNKACH jak koło w kole , tworzaąc silny wir , który powoduje ,że MYŚLI ZNAJDUJĄCE SIĘ NA FRONTALNYM PŁACIE CZOŁOWYM ULEGAJĄ KOAGULACJI I SIĘ MATERIALIZUJĄ !!!

   6. @Majestic.
    Wykroczył eś po za temat dyskusji.
    Rozmawiamy obecnie o celowości życia w takiej formie, reinkarnacji i słabości organizmu białkowego.

   7. @Gaja.
    Piszesz z takim przekonaniem, jakbyś znała kogoś, kto twierdzi, iż żyje w swym biologicznym ciele „wiecznie”.

   8. Boksik Wiara a WIEDZA – to są dwie różne sprawy . Najlepiej sprawdź na sobie – czy to działa , czyli – czy się np wolniej starzejesz niż inni ludzie , czy nie chorujesz itd !? Oczywiście aby tak się działo , musisz przetransformować swój umysł binarny/świadomość zbiorowa/ , na UMYSŁ ANALOGICZNY , aby to czego pragniesz manifestowało się nie tylko w sposób automatyczny, czyli tak jak dotychczas ale w sposób przez ciebie celowo zamierzony i zarządzony .

   9. Boksik Życie jest wszechobecne i niezwykle ekspansywne – tak więc jego rzekoma słabość , jest absolutnie nieuzasadniona .

  2. Boksik Tutaj to długie życie – a tam „liczone ” jest / w stosunku do długości naszego życia /zaledwie w minutach 🙂

   1. @Gaja
    Jaka jest średnia długość życia istoty po tamtej stronie świata ?

  3. „Dlaczego musiałem zginąć?” to są rozmowy dyktowania kontrolowane , podwujna albo potrójna gra , nie zaprzeczam że są same w sobie autentyczne , ale nie można tego brać jako stan rzeczywisty , zbyt wiele wiemy o zasięgu i wielkości manipulacji ,” co zasiejesz to zbierzesz ” bolączką tego świata jest rozsiewane zło ,gdyby rzeczywiscie chodzilo o ukrócenie tego to przynajmniej przy takich okazjach dowiedzielibyśmy się o największych ludobójstwach i o ich inicjatorach bo dlaczego niby nie bóg zazdrosny miałby nie pozwolić ? jeszcze nie wiem do kogo miałyby trafić te dyktowania ? ale zapewne do sektoru moherowo- religijnego aby owieczki poskromić , jak wspomniałem wcześniej dyktowania są autentyczne ale jest to potrzeba chwili kontrolerów aby konsolidować świat dogmatu religijnego , a dla Ludzi z otwartymi umysłami pokazuje wyrafinowaną grę reptylianskiej agendy odsyłam do sesji Calogero Grifasi , do Henocha pokazującego mimo wszystko organizacje ziemskiego wiezienia – hodowli , system reinkarnacji karma itd to wyrafinowana gra pasożytów , i niech tego nikt nie podważa bo tak jest , każdy kto o tym nie wie , a myśli że jest oświecony i uduchowiony jest w błędzie , w totalnym błędzie bo zniewolenie całkowite i jedynie jednostki mają szanse przebić się poprzez energetyczna zaporę , a przyjecie takiego faktu jest niesamowitym pomocnikiem bo się koduje w warstwach swiadomosci , i zostaje jako element ostrożności aby nie wpaść w fałszywe poklaty energii miłości nieba kolorowych astralnych światów , te światy to niemal indywidualne wiezienia ,pułapki . inaczej to spektakl , i do kolejnego wyzysku odzysku w produkcji energii a z czasem po zatraceniu , do budowy uniformów dla niemal biorobotow którym „bóg zazdrosny” ukradł dusze , na ziemi nigdy nie było jakiś bogów , byli jedynie zbrodniarze sodomici , organizatorzy potopów i innych armagedonów .tu jest promil do zrozumienia całości do programowania raczej czyszczenia umyslu z idiotyzmów dogmatów moherowo- religijnych https://www.youtube.com/watch?v=kPih1So4Bow Wszystko jest na ziemi kłamstwem i manipulacją 99,9 % i niemal cala ludzkość żyje w tych 99,9 % swiadomie to akceptując jest to wręcz niebywale , ukrywana i fałszowana historia , archeologia technologia , trucizny smierc i zagłada , nawet niby poważny system akademicki jest idiotyczny, prymitywny , debilny , to tak jakby się spotkać z stadem małp , skaczących po drzewach i zapewne więcej byłoby intelektualnego pożytku , debilizm jest obecnie potęgą , setki tysiecy uczonych na całym świecie w setkach dziedzinach mówi że np piramidy zostały wykonane przez prymitywne niemal ludy , Prymitywnymi narzędziami , jest to zestaw kamienno metalowy , kawałek jakiegoś metalu i kamienia stukasz pukasz i jest precyzja i rozmach nawet obecnie nie osiągalny , tak jest w wszędzie debilizm debilizm ,bo chodzi o kasę i wyzysk oszukać i wykorzystać Goi ile się da !

   1. znalezione w sieci : „Pasy van Allena

    Kulę ziemską otaczają pasy radiacyjne (obszar intensywnego promieniowania kosmicznego), zwane pasami Van Allena. Te wysokoenergetyczne cząstki zostały odkryte w 1958 roku przez astronoma Jamesa Van Allena, natomiast w 2012 roku NASA wystrzeliła dwie sondy, które miały je zbadać.

    Wokół Ziemi znajdują się dwa takie pasy. Rozciągają się one na odległość od tysiąca do nawet 64 tysięcy kilometrów od powierzchni naszej planety. Czasami pojawia się także trzeci pas. Ostatni został odkryty po dużej erupcji słonecznej. Do jego powstania może przyczynić się też na przykład wybuch jądrowy w atmosferze.
    Ochronna bańka

    Naukowcy przyznają, że nie myśleli o wykorzystaniu fal VLF gdziekolwiek indziej niż na powierzchni Ziemi. Okazuje się jednak, że przedostają się one do przestrzeni wokół naszej planety tworząc olbrzymią ochronną bańkę.

    Fale VLF może w rzeczywistości wpływać na ruch cząstek naładowanych w obrębie pasów promieniowania. Ta nieumyślna bariera stworzona przez człowieka stopniowo odpycha od nas promieniowanie.

    Naukowiec Dan Baker z zespołu Laboratorium Fizyki Atmosfery i Kosmosu Uniwersytetu Colorado określa to zjawisko jako „nieprzepuszczalną barierę”.

    http://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/05/kosmiczne-ujawnienie-nadejscie-sfer-z.html

    Prawdopodobnie miał na myśli, że te Sfery pojawiają się tu od tamtych czasów.

    DW: Czy uważasz, że powiedział tak dlatego, że usłyszał to od kogoś innego – taki otrzymał wywiad?

    CG: Oczywiście, że tak. To był przeciek z wyższych poziomów Tajnego Programu Kosmicznego.

    DW: Czy mógłbyś pokrótce przypomnieć nam jak powstała zewnętrzna bariera? Co do tego doprowadziło i kiedy?

    CG: Od wielu lat energetyczne Sfery przybywały do naszego Układu Słonecznego. Przybywały także poprzez Słońce. Wiedzieli, że te Sfery są w pobliżu i ich monitorują.

    DW: Klika (Cabal) wiedziała?

    CG: Tak, Klika wiedziała. Myśleli, że te Sfery są pełne Obcych i próbowali z nimi nawiązać kontakt, ale nie otrzymali żadnej komunikacji zwrotnej. Na początku myśleli, że oto powrócili ich Sumeryjscy bogowie, czym byli bardzo podekscytowani. Szybko się jednak przekonali, że nie była to grupa która przybyła by im tu pomóc.

    W końcu zdecydowali się na użycie nowej eksperymentalnej broni. Broń ta znajdowała się w Australii, ale dowiedziałem się że celowali gdzieś z południowej Afryki. Namierzyli jedną ze Sfer wielkości księżyca, która znajdowała się zaraz za Księżycem i do niej wystrzelili. Kiedy to zrobili energia ta została przekierowana z powrotem do miejsca wystrzału i część tej bazy została zniszczona, zginęło tam wielu ludzi.

    DW: Jak już wcześniej donosiłem zostało to nagrane przez Międzynarodową Stację Kosmiczną.
    Jakie były konsekwencje tego ataku na tę Sferę? Jak zmieniło to zasady gry?

    CG: Zaraz po tym ataku została wzniesiona Zewnętrzna Bariera, a właściwie to jedna z tych przeogromnych Sfer zawarła w sobie cały nasz Układ Słoneczny.

    DW: Sfera się powiększyła?

    CG: Tak. Z poziomu na którym znajdują się te istoty nie ma to większego znaczenia.

    DW: Rozumiem.

    CG: Ustanowiono tę Zewnętrzną Barierę by zapobiec komukolwiek opuszczenie, ucieczkę czy wezwanie wsparcia.

    DW: Biorąc pod uwagę, że rozmowa z Tompkinsem, którą tu oglądamy została przeprowadzona początkiem lata 2016 r., czyli półtora roku od tego wydarzenia, które miało miejsce w grudniu 2014 roku.

    CG: Tak, dlatego prowadzi mnie to do wniosku, że na wyższych poziomach wywiadu informacje zostały zmieszane i tak to do niego spłynęło, ponieważ były doniesienia o przybywających tu i odchodzących gigantycznych fizycznych Sferach, ale tym razem była to jedna gigantyczna energetyczna Sfera, która zamknęła w sobie nasz Układ Słoneczny by zapobiec jakiemukolwiek ruchowi.” zgodnie z tym „podróże” na księżyc zapewne odbyły się w kapsułach o grubości 1 metra aby czlowiek mógł przeżyć ha ha ha ……. no i filmy księżycowe zapewne były chronione w kasach pancernych dodatkowo ha ha ha …

    https://treborok.wordpress.com/na-sloncu-dzieje-sie-cos-dziwnego-calkowicie-zniknely-plamy/?preview=true

   2. @Majestic.
    W którym momencie swojego życia dowiedziałeś się o czymś takim jak pasożytnicza ‚Agenda Reptiliańska’, czy istnienie „Boga Zazdrosnego” ?
    W jaki sposób wyzwoliłeś się spod ich oddziaływania ?

   3. @Majestic.
    Czy widzisz jakiś związek Pasów van Allena i tajemniczych kosmicznych sfer z przedmiotem ‚dyktowań’ ?

   4. „W jaki sposób wyzwoliłeś się spod ich oddziaływania ?” to prawie niemożliwe ,ale otwarte sumienie generuje coś czego oni nie znoszą „W którym momencie swojego życia dowiedziałeś ” na lekcjach religii , ale wynikało to zdarzeń przed obecną moją reinkarnacją .”Czy widzisz jakiś związek Pasów” tak oczywiscie hodowla ziemska jest „chroniona” i maskowana . na zewnatrz jest piękny blask , widziałem wyrwy energetyczne w hologramie nieboskłonu .

   5. @Majestic
    No dobrze, ale co zmusza Cię do reinkarnacji ?
    Czy nie mogłeś wybrać innej formy niż ludzka i rozpocząć życie w innej galaktyce ?

   6. „Czy nie mogłeś wybrać innej formy niż ludzka i rozpocząć życie w innej galaktyce ?” niby jak uciekniesz ? zwlaszcza w fasie ekstradycji ?

  4. Prawdę zna tylko ten, kto w stanie jest odszyfować dźwięk słów obcego ‚pssthkkha i’ ? (fonetycznie)

   1. z kingońskiego. mają inne znaczenia „słów” a w dalszej translacji oznacza to

    Macie Prze…piii

   2. @Sesia.
    Prawdopodobnie tego nikt nie wie a przynajmniej nie miał pojęcia nikt mijający mnie dzisiejszego popołudnia w podziemiach Dworca Centralnego 😀

    Dla zainteresowanych:
    The Arrival (1996) scena w windzie podziemnej bazy ukrytej pod meksykańską elektrownią 😉

  5. @Dlaczego musiałem zginąć?
   Tak na marginesie. Interesujące jest to, czy wśród ‚dyktujących’ był Jack Ruby ?

  6. Errata.
   Jest:
   @Dlaczego musiałem zginąć?
   Osobiście podchodzę mocno krytycznie do pewnych założeń jakie stanowią konstrukcję ‘dyktowań’

   Winno być:
   @Dlaczego musiałem zginąć?
   Osobiście podchodzę mocno krytycznie do pewnych założeń jakie stanowią konstrukcję dla formułowania celowości życia bilogicznego i powiązanej reinkarnacji.

   1. Zwięzłość wypowiedzi wprowadziła błąd skutkujący niespójnością z późniejszym uzasadnieniem.
    Krytyka odnosi się do przedstawianego przez aktorów ogólnego celu życia i potrzeby reinkarnacji a nie formy sporządzonego protokołu czy znajdującej się weń notatki.

    Do klikania w urządzenia mobilne trzeba się przyzwyczaic a i spell-checker czasami nie zachowuje się zbyt przyjaźnie.

  7. @Dlaczego musiałem zginąć?
   Proponuję zamknąć wątek i ewentualnie otworzyć dyskusję przy okazji kolejnego programu Pana Alexandra Gajdzińskiego.

   Problemy:
   (1) Cel życia i reinkarnacja
   Krytyczne podejście do przedstawianego przez aktorów ogólnego celu życia i potrzeby reinkarnacji (aspekt kary za dawne przewinienia)
   (2) Ciało człowieka
   Ciało ludzkie jako kapsuła dla bliżej nieokreślonej formy energetycznej
   (3) Ograniczenia ciała człowieka
   Krytyczne podejście do biologicznego podłoża egzystencji na ziemi (prymitywna forma bytu i jego „zasilania” przez przemianę między innymi innych tworów białkowych)

   Być może uda się zadać kilka pytań bezpośrednio Panu Alexandrowi Gajdzińskiemu. Jako długoletni współpracownik i spadkobierca Pani Noell dysponuje zapewne szerszą wiedzą i opinią w temacie niźli pozwalać by mogły na to ramy czasowe programu.

   1. P.S.
    W miniony weekend pozwoliłem sobie na przeslanie na ręce Pana Roberta Gajdzińskiego prywatnego zapytania drogą e-mail.
    Pytania odnoszą się doświadczeń pracy z tekstami i wynikłej zeń opinii co do trzech nurtujących mnie zagadnień (jak wyżej).
    Mam nadzieję, iż autor programu znajdzie chwilę by udzielić odpowiedzi i wyrazi zgodę na dalsze podzielenie się jego prywatną opinią na niniejszym forum.

 4. Brawo Boksik to co w/w zamiesciles ;;;;;;Może, to my jesteśmy obcymi formami życia dla tego globu i bawimy się w konwertowanie jaźni do występujących na planecie naturalnie organizmów żywych i to tylko po to, by przy użyciu odpowiedniej technologii zapewnić sobie przygodę na wzór scenariusza filmowego, czy gry komputerowej a ciało jest tylko przypadkową i tak, czy inaczej skazaną na biologiczną śmierć kapsułą.
  Kupujesz bilet i na jedno życie stajesz się homo sapiens. Cały przemysł.
  ;;;;;;;////???? === ta teoria bardzo mi sie podoba zwazywszy jak jako tzw. ludzie DOKONALISMY ZNISZCZENIA TEJ PLANETY !!! =niszczymy wszystko co sie rusz i zyje oraz to co jest martwe bez wspolpracy z przesrtrzenia =dziekujemy Boksik =w //////////w tematach wedlug mego doswiadczenia i odbioru w/w tematach jest z moimi odkryciami zgodne =bawmy sie cudem zycia

  1. „DOKONALISMY ZNISZCZENIA TEJ PLANETY !!!” Janie My ?? , lepiej napisz ci co nie komentują ? zaangażowanie w walce z destrukcją świadczy o Tych co nie niszczą i o Tych co niszczą , przecież obojętność to przyzwolenie , wyobraź sobie że jest Tutaj 500 komentujących ukazujących patologie , wtedy jest siła swiadomosc rośnie . niema innego tłumaczenia to jest oblicze stan faktyczny , bo wyobraźmy sobie że Nasza Garstka Tu nie istnieje i jest kompletna pustynia Wiec APELUJMY LUDZIE KOMENTUJCIE ANGAŻUJCIE SIĘ na całym alternatywnym froncie nikt za Was czegoś nie zrobi , miejcie litość nad Waszymi Potomnymi bo będą za sto lat Was przeklinać w destrukcja to zagłada to dyktatura itp ” Eve of Destruction” https://www.youtube.com/watch?v=ntLsElbW9Xo ” Paint it Black” https://www.youtube.com/watch?v=InRDF_0lfHk

  2. @Jan Piotr.
   Jak na mój gust wszystkie problemy sprowadzają się do samej istoty ‚człowieczeństwa’ a sformułowanie to powinno, mym skromnym zdaniem, stracić swe pierwotne znaczenie i przybrać cechy pejoratywne.
   Odwołując się do sztuki telewizyjnej Andrzeja Kondratiuka:
   „Człowiek z człowieka mydło wyprodukował i tym mydłem oblicze swoje obmył. Jest się czym pochwalić przed gośćmi z kosmosu?”

   Nasza cywilizacja nie ma czym się chwalić a jej dorobek popycha nas co raz szybciej ku krawędzi.
   Ciekawe po raz który to raz z kolei zamkniemy z przytupem krąg ewolucji ?

  3. @Majestic.
   Szyszko zależy od punktu widzenia. Pomijając pewne uniwersalne pojęcia, każda ze znanych kultur stworzyła swój własny zbiór definicji, że szczególnym uwzględnieniem prawa do życia, śmierci, norm i wykraczających po za nie patologii.
   Każda kultura ma też swój zbiór praw i należnych im prawd.
   Zacznij więc od zbierania dowodów na to, iż Twoje twierdzenia są prawdziwe a zyskasz mandat by walczyć o Twoją, być może dla danego momentu historycznego właściwą wersję prawdy.
   Warto się też przyłożyć, gdyż w naturze ludzi leży skrajność osądów i używszy słów Napoleona, można pewnego poranka stwierdzić iż faktycznie
   „Jeden krok dzieli wielkość od śmieszności”.

 5. i jeden z przykladow naszej tzw. ludzkiej dzialalnosci:::::::::::a bezludnej wyspie na Oceanie Spokojnym znaleziono tony śmieci. Okazało się, że w większości pochodzą ze statków i Ameryki Południowej. Na plażę przynoszą je prądy morskie.
  Czy polskie bociany też osiadają na wysypiskach śmieci? Ekspert odpowiada – 18-03-2016
  Czy polskie bociany też osiadają na wysypiskach śmieci? Ekspert odpowiada
  Bociany, zamiast migrować, osiedlają się w Portugalii i Hiszpanii. Upodobały sobie wysypiska śmieci, w pobliżu których wiją gniazda. Czy polskie bociany też mają takie zwyczaje? Opowiada nam o tym Andrzej Kruszewicz, ornitolog i dyrektor warszawskiego zoo.
  czytaj dalej
  Henderson to bezludna wyspa koralowa położona w południowej części Oceanu Spokojnego. Znajduje się w odległości ponad pięciu tysięcy kilometrów od Nowej Zelandii. Do wybrzeża Ameryki Południowej jest jeszcze dalej. Do najbliższej zamieszkałej wyspy są 193 km, żyje na niej jedynie 56 osób.
  Wyspa Henderson jest niezamieszkana od ok. 600 lat. Mimo to jest bardzo zanieczyszczona. Na jej wschodnim wybrzeżu znaleziono około 17 ton plastikowych śmieci. Wyspa ma powierzchnię 37 km kwadratowych.
  Badanie śmieci
  Dr Jennifer Lavers z Uniwersytetu na Tasmanii rozpoczęła badania na wyspie, aby wykazać, jaki wpływ ma człowiek na środowisko nawet w tak odległych miejscach na Ziemi, niemalże na środku Pacyfiku. Na wyspie znaleziono największą gęstość śmieci, jaką kiedykolwiek odnotowano. Dr Lavers oszacowała, że około 17 ton śmieci przypłynęło na wyspę z Ameryki Południowej i statków łowiących ryby. Na plaży na jeden metr kwadratowy znaleziono 239 sztuk śmieci. Prawie wszystko (ok. 99,8 procent) to śmieci plastikowe. Bardzo dużo mniejszych kawałków plastiku było już zakopanych w 10-centymetrowej warstwie piasku.

 6. Z niecierpliwością oczekuję dnia ,kiedy to Pan Igor zaprezentuje Bestseller swojej kariery pisarskiej i odda w ręce czytelników dzieło,w którym to główny bohater zakochuje się w czytelniku i…

 7. kolega James i Alex w roli pytajacego ujawniaja powod naszego zapominania =czym jest wybaczanie i to co Janusz w NTV.PL cwiczy juz tyle lat aby ta cywilizacja przetrwala =a Gaja podaje tak wiele podpowiedzi i przykladow jak sie tego pozbyc??? ha ha ha ,a wdzieczny Tomek przybral tyle nazwnictwa tej swojej cudownej istoty itp. itd np. jan piotr obrazil sie na wpis pewnej pani ze pisal tu jako budda ha ha ha o tych smiesznych zabawach w cudzie zycia z tym zjawiawsikieem calej cywilizacji wlasnie inne spojrzenie naukowe;;;praktyczne jak sie uwolnic i stac wolnym;;;http://porozmawiajmy.tv/stany-szczytowe-otwarcie-serca-i-znaczenie-fal-alfa-james-hardt/

 8. DO JANUSZA ZAGÓRSKIEGO
  Panie Januszu często Pan zaprasza Igora Witkowskiego ,który kilka lat temu w programie Roberta Bernatowicza uwiarygadniał oficjalna wersję zamachu z 11 września 2001 roku gdzie także występował Bogusław Wołoszański i znawca terroryzmu Krzysztof Liedel ,wszyscy ci panowie jak jeden mąż stali za oficjalną wersją rządową wydarzeń z 11 września .Ciekaw jestem co dziś w tej sprawie ma do powiedzenia Igor Witkowski ? ,który dziwnym trafem zaczoł się interesować od nie dawna ezoteryką UFO itp. skad nagle taka zmiana ? ciekawe co ma dziś do powiedzenia.

  1. „który dziwnym trafem zaczoł się interesować od nie dawna ezoteryką UFO itp. skad nagle taka zmiana ? ciekawe co ma dziś do powiedzenia.” podobne miałem myśli Pan Igor kiedyś wierzył oficjalnym raportom , pracą naukową, archiwom, to była linia wiarygodności i ogólnej przyjętej akceptacji , każdy niemal chce być poprawny, ale gdy ma się otwarty umysł i nadmiar faktów , informacji nadchodzi ewolucja swiadomosci co do wydarzeń z 11 września na pewno jest już jakaś umiarkowana opinia ale dla dobra Pana Igora nie żądajmy za wiele , wiemy co i kto jedenastego września , ufo trzeba samemu zobaczyć w zasięgu „ręki ” ezoteryka jest potrzebna jako informacja ale nie jako zaślepiona ograniczona praktyka . ” wszyscy ci panowie jak jeden mąż stali ” uważam że Pan Igor był ofiarą raczej w tym gronie, Pan Robert wiedział zapewne co robi ? ! Wyraziłem swoją jedynie opinie

 9. Szanowny Panie Robercie , mnie interesuje obraz tego świata duchowego , czyli tak zwany „chleb powszedni ” jest to oczywiscie rozległy temat ,i niesamowity przeskok energetyczny pojmowania tego zjawiska , ale wypowiedzi i fakty można jakoś interpretować i kojarzyć w możliwą całość ,Ludzie w duchu bardzo skąpo o tym mówią , bo mam wrażenie że są w wiezieniu z otwartymi drzwiami , praktycznie z dyktowań mamy dwa aspekty Karmy i Reinkarnacji , i jakby proces wyczekiwania w bezczasie na kolejną zsyłkę ? brakuje tu przekazów powiedzmy z naszej rzeczywistosci niekoniecznie bieżącego czasu , mamy przekazy np z Fatimy poprzez obcych a od ludzi pod skrzydłami boga praktycznie nic , dziennie statystycznie umiera 150 tys ludzi , czy były jakieś dyktowania na bieżąco „gorąco” ? osobiście widzę w tym jakąś grę ,Z Cebulski wspomina swoje poprzednie życie , gdzie walka o przetrwanie zmusiła go do nieprawości , ale skoro niema nic za darmo , czy ten który wpadł pod te konie nie zasłużył sobie na taki los pojmując”co zasiejesz to zbierzesz „? czy nie jest to błędne kolo niemocy, z góry ukartowanej perfidnej gry „BOGA” ? stworzyć Sodomę a puzniej ją atomowym atakiem spalić na popiół ? nie chce odbiegać od tematu ani go skutecznie krytykować nie taki mam zamiar jedynie wyciągam ciąg zdarzeń i uzależnień . Bo dyktowania są dyktowaniami są prawdziwe same w sobie nawet gdy są zmanipulowane ograniczone ? itp , zapewne jest to jakaś lekcja , moze wyhamuje to nieco mimo wszystko przemoc i bezprawie oby tak było , bo działają dyktowania poprzez nawet dogmatyczne spojrzenie na świat a liczy się efekt końcowy . Cykl Dyktowań jest mile widziany i pożądany ,myślę że tego każdy myślący i nie manipulator nie będzie krytykował bo niema co krytykować dyktowanie to dyktowanie , co do samej treści formy przekazu to co innego ale to odrębny temat poza samym faktem zjawiskiem dyktowań Serdecznie Pozdrawiam i czekamy na cykl ?!

  1. Moim zdaniem reinkarnacja to system niewolnictwa przymusowego wcielania za ,którym stoją obce byty bardzo potężne i dobrze zorganizowane nie widzę tu udziału Boga ? W religii katolickiej reinkarnacja nie występuje być może jest tak ,że na ziemi są różne grupy i doświadczają różnych aspektów np. katolicy po śmierci nie wracają na ziemię ale mają inne możliwości rozliczenia się z życia po śmierci niż np. buddyści . Co do opisów dyktowań spisanych przez Nell Halinę Noell nie wszystko to się potwierdza z innymi osobami ,które tez mają podobne kontakty gdzie nie występuje reinkarnacja wielu ludzi miało różne wizje po śmierciach klinicznych ,które wykazują co innego .Ogólnie nie ma pewności jaki przykład jest prawdziwy skąd taka różnica ? komu mamy wierzyć lub skąd mamy wiedzieć jaka jest ta prawda w tych przypadkach ogólnie lub co jest wyznacznikem prawdy .Uważam ,że nie mamy wiedzy 100% na ten pogląd .

   1. „Moim zdaniem reinkarnacja to system niewolnictwa przymusowego wcielania” tak i ma to wyglądać na konieczność na brak innej drogi itp . Czyściec czyli kasowanie przymusowe pamięci na poziomie ducha , cwane bestie szatańskie !

   1. cały świat kręci się wokół i zatacza cykliczne kręgi wokół ego liderów, galaktyki, gwiazdy, planety, elektrony, neutrony, protony,…

    a ktoś mądry inaczej wymyślił że teraz będzie inaczej bo ego i ja jest złe.. wszystko jest złe jak twierdzą

  1. aby był skończony, zależny od siebie, i samonapędzający .w pozornym chaosie jest inteligentnym tworem energetycznym przejawionym w swiadomosci czyli iluzją a to znaczy że tak naprawdę nic niema .

   1. @Majestic wczoraj w tv edukacyjnej pokazali, że kosmos to wielkie stado dendrytow. Zaiste piękny to był widok. Czyli każdy z nas ma kosmos w głowie. Nawet jamniczek.

   1. @Boksik kontempluję to zagadnienie od wczoraj i jeszcze nie rozgryzlam. A wizja szafki dworcowej z MiB wcale nie pomaga 😉

   2. @Kredka. Aby to zrozumieć musisz posiadac conajmniej jeden kolorofon. Najlepsze sa te wyprodukowane w kraju w latach osiemdziesiatych.
    Uprzedzając ew. pytania. Tak, sprawność pokrętła ma tu znaczenie.

  2. Ja tam zawsze uważałam, że człek rodzi się dziki i zły 😉 A potem się go jeszcze psuje.

  1. mam nadzieję że jeszcze dasz o sobie znać i że kiedyś … nie jedno jeszcze… ale ty mnie nie lubisz jak ja nie lubię środowiska … liczy się człowiek, mam nadzieję że czegoś się nauczyłaś, że nie można… bo za to się w tyłek zbiera

   1. Sesia , nie zostawię Cię z myślą ze Cię nie lubię 🙂
    Sesia , nie ma ludzi których nie lubię , ale są cechy ludzkie których nie lubię . To kłamstwo , manipulacje innymi żeby osiągnąć swój cel , brak ludzkich uczuć , chamstwo , obojętność na krzywdy innych , fanatyzm itd.
    Ty się nie zaliczasz do nich .
    Masz ciekawa osobowość i poczucie humoru i … Cię lubię 🙂
    Serdeczności dla Was <3

   2. „brak ludzkich uczuć , chamstwo , obojętność na krzywdy innych , fanatyzm itd.” właśnie w imię” boga” zazdrosnego , a obojętność to oblicze to brak sumienia, współczuwania , a to jest NO HUMAN już .

   3. ja nie dorabiam do niczego żadnej metki. co jest jakie i kto jest jaki, nawet jeśli nie cukierkowo i na pokaz każdy widzi.

   1. Majestic Pewnie odpocznij. Forum nie zniknie. Tylko proszę bądz czujny. 😉

 10. Tomku , tak mieszkam w pięknym miejscu , w środku natury , w wymarzonej odległości od cywilizacji . Codzienny kontakt z przyroda wnosi wiele radości do mojego życia i ciagle coś nowego .
  Mam tez małego przyjaciela – pieska .
  Dziękuje Ci za wszystkie uśmiechy które wywołałeś i wszystkie które dałeś 🙂
  I za Twoje Wielkie <3 .
  3maj się 🙂

  1. Dajesz tyle radości, że nie mogę siępowstrzymać od buziaka :-* <3 Kocham Cię Hihihi… naprawdę dajesz tyle radości, że obdarować można nią cały świat !!! Tylko wróć do nas, pa kochana. 🙂

   1. A Alegria, stała się jedna z moich ulubionych ciągle ją nucę… :-*

 11. Gaja , tu ci odpisze na twój post .
  Gaja pisze:
  19 maja 2017 o 14:03
  AnonYm Zastraszanie „owieczek” , to był do tej pory , najskuteczniejszy sposób manipulacji nimi . Na szczęście ten program zastraszania przestał działać , więc nie strasz , nie strasz – bo się zes ….rasz :))))))))))))))

  Gaja maska z ciebie opadła już wiele razy i pokazałaś tu swój poziom
  ” rozwoju duchowego”, ” miłości bezwarunkowej ” i kultury osobistej .
  Nie chce ci odpowiadać wulgaryzmem na twój wulgaryzm bo wtedy musialabym ci zasugerować co mogłabyś zrobić jak już się zes…ram :))))))))))))) .
  A na to mi nie pozwala moja kultura osobista i szacunek dla innych .
  Sama wydalas świadectwo o sobie .

  1. AnonYm P RÓBOWAŁAŚ MNIE ZASTRASZYĆ a w takich sytuacjach jestem bezlitosna , gdyz walczę z zastraszaniem ludzi ! Tutaj masz krótką prezentację JAK DESTRUKCYJNYM ZJAWISKIEM JEST STRACH I JAKI JEST JEGO WPŁYW NA CZŁOWIEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZASTRASZACZOM MÓWIĘ definitywnie NIE !!!!!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=k7UsEZV41R0

   1. AnonYm Nasze EMOCJE i nasza GENETYKA , są ze sobą NIEROZERWALNIE ZWIĄZANE !!!!!!!!!!! DLATEGO WŁAŚNIE ŻYJĄC W CIĄGŁYM STRACHU , NIGDY NIE UAKTYWNIMY , OBECNIE NIEAKTYWNYCH W NAS KODÓW DNA , które nieustannie czekają na swoje w nas UAKTYWNIENIE !!!!!!

   2. Gaju wystarczy zneutralizować zrudlo strachu , to że zataisz że w okolicy grasuje morderca nic nie osiągniesz , pewnego dnia przyjdzie do Ciebie . na ziemi jest 99,9% zła a wyrażanie miłości bezwarunkowej tylko wspomaga destrukcje oni się cieszą że ktoś ich toleruje wzmacnia miłością aby kochali bardziej to co robią i są ugruntowani jeszcze bardziej że to „słuszne” , mowiac im o tym uratujesz w jakimś sensie ich i odsuniesz od tego procederu , pomysł że jest coś takiego jak wyprowadzenie z błędu , jedząc mięso swoich ofiar kogo obwinisz ? hodowce rzeźnika ? Gaju Siebie Ty jesteś winna cierpieniu smierci , nie ten rzeźnik bo on jest wegetarianinem , nie ten hodowca bo on jest wegetarianinem zostajesz tylko TY Gaju zobacz jak te zasłony opadły zostałaś sama z swoim talerzem i jego zawartością , gdyby nie Ty to te zwierzęta istoty nie musiałyby się tutaj na ziemi reinkarnowac aby skończyć na Twoim talerzu .to są właśnie zależności miedzy skutkami a przyczynami , a rozwiazanie jest neutralizacja przyczyn , smierc zwierząt jest przyczyną Twojej konsumpcji , NIE rzeźnika – hodowcy , tak jest ze wszystkim , religia pozwala Ci na kanibalizm czy nie jest to przyczyną ? no jest! bo to religia szatana zauważysz to Gaju ? wyrazisz swój protest ? czy wyślesz miłość bezwarunkową ? aby wzmocnić proceder ?

   3. Majestic Śpij dalej , snem wiecznego wojownika , bo tylko tyle potrafisz . Pragnęła by dusza do raju , tylko ……………. .

   4. Gaju to Ty spisz , uważasz że bierność jest cnotą ? uważasz że cale zniewolenie zorganizowane przez mafie morderców wywodzi się z ich bierności ? aby to przykryć wmówili para-fianom że pan ich wyswobodzi , według Ciebie Gaju to z czego a co istotne to czym i jak ? pojecie „wyswobodzić ” zawiera wiele aspektów , że ktoś jest zamknięty zniewolony zmanipulowany , następnie aby wyswobodzić trzeba coś otworzyć , zneutralizować zniewalających, i tak bez końca . inaczej to do ogonka w RAJU ” Darek Sugier – W ogonku papieży. Spotkanie z JP II (obevlog) ” https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA no widział, astralne kurtyny można przesuwać zwlaszcza te z którymi się rezonuje, dlatego nie jedn już sobie tam „Raj „wymodlił .

   5. Ha ha ha nasza genetyka Gaja? I beg your pardon cos mnie walnelo niezle po oczach czystych od klamwstwa . Ty tam swoja genetyke nie pchaj w moja kieszen :)))

 12. Witam panie Tadeuszu i wszystkich czytających,
  Spotkanie dwóch dusz partnerskich, bliźniaczych i ich wspólnej pracy na Ziemi jest rzadkie i ani Wszechświat (wszechświaty?) ani Stwórca, jeśli już do tego doprowadzają, nie mogą tego „przegapić”, muszą to ”zdyskontować” do kreacji ważnych zdarzeń – skądinąd znam historię bardzo podobną niejakiego George’a Stankova, który kilka lat temu poznał na odległość (poprzez własną stronę internetową i autorskie prezentacje) swoją duchową partnerkę w dość późnym wieku, w rezultacie kierowany silnym, duchowym imperatywem odszedł od żony, wyjechał z Niemiec do Kanady i tam razem ze swoją Carlą pracują duchowo, co zwielokrotniło ich siłę oddziaływania – nie tylko w naszym wymiarze.
  Co do snów: W okresie od marca do maja miałem kilka snów zastanawiających, ale nie na tyle wyraźnych, żeby zawracać innym głowę. Najczęściej podróżuję jakimś pojazdem, samochodem, na motorze a nawet „wykatapultowałem się” w rakiecie. Opiszę jednak krótko dwa sny.
  Bodajże ostatniego dnia marca śni mi się, że jestem pod ogromnym blokiem mieszkalnym, jasnym i nowym a tam gdzie powinny być piwnice jest otwarta przestrzeń i widzę u sufitu (czyli pod tym blokiem) ogromną czarną sieć dopiero co założonych instalacji elektrycznych, czarne, długie, okrągłe i grube kable biegną we wszystkie strony, mają jakieś węzły, przecinają się i wiem, że wszystko działa – prąd już płynie. Kątem oka widzę jeszcze kogoś z ekipy, która zakładała całą instalację…
  Inny sen z kwietnia: jadę motocyklem po asfaltowej drodze i z prawej strony mijam mury nowo budowanych domów. Pierwszy dom ma mury promieniujące przepięknym fioletem, cegły są wręcz wykrojone z żywego fioletowego światła, zaraz dalej mijam kolejną budowę, której mury składają się z cegieł promieniujących głębokim światłem rubinowym, jestem zachwycony i jadąc myślę: szkoda że my budując nasz dom nie mieliśmy takiego budulca, widzę też kolejną, trzecią budowę, ale nie umiem określić jej barwy i sen się spłyca…
  Pozdrawiam
  Krzysztof Smoczyk

 13. i zobaczyłam konającego feniksa którego skrzydła zastąpiły dwie żrące się i jego hydry prawicy i lewicy, głowę mu przytłacza korona cesarstwa Rzymskiego a rzymski paragraf (S) pęta go szarfą niczym w dybach. pazury jego jak u kury a całość pięknie zwieńczona trumną na polaków

  nie wierzysz? też zobacz
  banknot 200zł rewers
  wawel – czas widmowy
  czy to nie karalne?…

  a może ktoś tam widzi coś innego?

  1. @Sesia
   Nie lubię dwustuzłotówek, bo niosą ze sobą strasznie negatywny ładunek emocjonalny. Dosłownie.
   Jak będziesz w kraju to spróbuj się nią posłużyć a zrozumiesz. Kwaśna mina sklepikarza, który zastanawia się gdzie i kto w promieniu kilometra będzie chciał go rozmienić, przy zakupie swojej porannej drożdzówki zepsuć może dzień nie jednemu, a Ciebie zostawić na resztę dnia bez grama posiłku.
   Bagaż doświadczeń powoduje to, iż przyjemność z posiadania takiej sumy w ręku, czy kieszeni skutecznie tłumiona jest przez przenoszony poprzez banknot niepokój.
   Pomyśl, jakie to uczucie przepływających fal szczęścia, kiedy dociera do Ciebie fakt, iż smak czekolady z dwuzłotowego loda, którego właśnie nabyłaś w małym sklepie osiedlowym, stanowi tylko połowę mającego miejsce sukcesu, bo właśnie w trakcie tego drobnego, acz koniecznego zakupu pozbyłaś się ciążącego od wypłaty fatum.
   To nic, że jest 6 rano i jesteś na diecie. W końcu jutro też jest dzień a w portfelu czeka jeszcze kilkanaście feralnych dwusetek …
   Pieniędzy nigdy mało, nawet, gdy wiążą się z nimi takie przeciwności 😀

   1. ja bym nawet powiedziała profanacja ..

    gdyby nie moje godło czytaj godność nie była moją osobistą wewnętrzną kwestią jakie na szczęście zabrać ani … nikt mi nie może..

   2. sytuacyjnie scenka w dychę, żeby nie powiedzieć nawet w dechę tym bardziej przecież tę grobową

    nie wypada się śmiać

    tak medzik, tak..

 14. to co w/w dowodzi ze sa dwa SLONCA !!! =wiele razy w necie takie info sie pojawialo I ksiazkowe przekazy mowia o tym czyli jak jedno elektryczne to drugie MAGNATYCZNE ??? ha ha ha =tak jak nasze skafanderki =ciala =fajna teoria bawmy sie cudem zycia I Istnienia =byc moze uda sie UJAWNIC FAKTY

  INFORMACJE wybrane z tego co zamiescil Majestic

  1. Słońce nie jest ani elektryczne ani magnetyczne…. słońce jest nieziemskie…. :p

   i się SWAROŻYC nazywa.

   Co to oznacza dla pejsatych hitlerowców od tysiącleci próbujących z zawziętością mula WYMORDOWAĆ Polaków się okaże wkrótce….. Niecierpliwych odeśle do stosownego fragmentu bibli….. tylko tym razem nie będzie komu, z mordami przy ziemi i z gaciami pełnymi gówien skamleć o kolejne przebaczenie, o kolejne przykazania, o kolejną litość….

   Era polakożerstwa się właśnie, wraz z tym rozbłyśnięciem, zakończyła.

   zwłaszcza iż niezadługo Czerwona Kahina zacznie swój taniec….. taniec pt. POŻEGNANIE Z PEJSATYMI HITLEROWCAMI WSZELAKIEJ ODMIANY plugawiącymi swoim kanibalistycznym voodoo zwanym judaizm tę planetę i ze wszelakimi jacy czynem czy słowem czy datkami pomagali im w JAKIMKOLWIEK LUDOBÓJSTWIE…. teraz czy w jakimkolwiek przeszłym wcieleniu 😀

   Się będzie działo…… robaczki…. się będzie działo…. już ostatni raz w waszym istnieniu.
   Tylko jak napisał jeden poeta…. POLSKA WIOSNĄ ZAPACHNIE ;D

   1. „Czerwona Kahina” przypomniała mi się moja wizja przed laty , odebrana wszystkimi zmysłami powiedzmy że ta Kahina przechodziła o prawie 30 stopni dalej na północ od obecnego biegu slonca , pisałem już o tej wizji , nie była czerwona co prawda, ale był tam purpur fiolet odcienie plazmy itp , powietrze było zjonizowane czułem „smak” prądu , zajrzałem do domostw bo ulice były kompletnie puste , nie było nikogo jakby wszyscy zniknęli , ja i kilkanaście osób bylismy zgrupowani w jednym z budynków dom wolnostojący obszerny , tak jakbyśmy się tam celowo zjechali- spotkali , całość jakby się rozpoczęła w grudniu bez mrozu i śniegu dodatnie temperatury 5-8 stopni całość zaś trwała do końcówki maja , maj był chłodnawy wietrzny bez deszczów . Wiec czekajmy na Świt Swaroga https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/tag/swit-swaroga/ Slawa Slowianom https://www.youtube.com 20 Przykazań Słowian / 20 Slavic Commandments (eng sub) https://www.youtube.com/watch?v=qq3FYPSSCu8/watch?v=_6UMCQs5_0M

 15. fajnie Majestic ze ten Wilk sie pojawil =tylko wg . jakiego kalendarza przeciez pius tam ktorys ??? zrobil z 801 rok =rok 1000 = wycial 200 lat ??? ha ha ha oraz 1000 lat polskiej histori jest bez sladu ISTNIENIA . Szanowny Majesticu co wy na to ??? ha ha ha bawmy sie cudem istnienia

  1. Janie Piotrze , w tamtych czasach był straszny reżim i monopol na wszystko , jedno jest pewne inne kalendarze nie posiadają dat i wydarzeń które można by umiejscowić w tych sztucznych latach , a oficjalna nauka się nigdy nie przyzna , wręcz przeciwnie lobby będzie umiejscawiać w tej ściemie wszystko mozliwe , i nikt się nie pokusi o ponowne badania itp . tak to się robi zobacz https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs w animacji najlepiej widać bo zasypane zarośnięte zdewastowane ukryte rozebrane czesciowo bo budulec kiedyś był potrzebny , nieco oryginału https://www.youtube.com/watch?v=51Qc6OBi2xo https://www.youtube.com/watch?v=1uN08xwzyWc tubylcy do dzisiaj naśladują ufoli jak tam lądowali

 16. Tak Panie Tadeuszu…. ma Pan rację sekretem zmian jest pana PRZEDWIECZNA…. czyli KOBIECOŚĆ .. jej PIĘKNO, MOC I MIŁOŚĆ… dodać należy depozyt mądrości w aspekcie kobiecości, który jest niepodważalnym faktem.
  Czasem zmian jest powroty do pełni wiedzy , czyli uzupełnienie eksperymentu męskiej mocy… o kobiecą mądrość.

  Ten temat jest już wiodący u wielu mądrych LUDZI dzielących się z innymi swoją wiedzą.. mających odwagę mówić PRAWDĘ .
  A, PRAWDA JEST TYLKO JEDNA…. PEŁNIĄ I DOSKONAŁOŚCIĄ CZŁOWIEKA .. SA JEGO DWA ASPEKTY .. KOBIETA I MĘŻCZYZNA.

  Gdy są połączone najwyższym wymiarem miłości…. tworzą PEŁNIĘ BOSKĄ… a na ziemi zaczynają dziać się CUDA…..

  https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18622278_10209871232837504_7785056459245509482_n.jpg?oh=4e875cac45382fb318db5c839b5b1e1f&oe=59A7D683

  https://www.youtube.com/watch?v=M64TknePf2c
  Marek Taran – Maria Magdalena

  Wiedza Marii Magdaleny jest solą w oku wszystkim religiom, bowiem odkrywa po pierwsze przed KOBIETAMI ale i przed MĘŻCZYZNAMI pierwotną rolę i znaczenie KOBIECOŚCI… JEJ niepodważalny priorytet stwórczy i depozyt wiedzy.
  To nie mężczyźnie przekazał swoją mądrość i moc Jezus ,a kobiecie MARII MAGDALENIE, to ONA jest „SKAŁĄ” i fundamentem WIEDZY… I TO ONA STALA SIĘ APOSTOŁEM APOSTOŁÓW!

  Kościół katolicki zawłaszczył sobie JEJ PRAWA, a z M.M. zrobił na wieki osobę bez reputacji moralnej.. okradając JĄ z nie tylko z z JEJ dóbr materialnych, praw i autorytetu, ale również z pozycji RODOWEJ , MAŁŻEŃSKICH PRZYWILEJÓW , HISTORII ŻYCIA I WIEDZY O NIEJ NA PRZESTRZENI SETEK TYSIĘCY LAT!

  Była i jest prześladowana przez tą zbrodniczą sektę , która z obrazu męża M.M. Jezusa zrobiła sobie swój szyld ,zawłaszczając prawa do rozprzestrzeniania przez wieki na ziemi sfałszowanej historii Jego życia… wykreślając z tej historii również Jego dzieci, które jak Maria Magdalena SA JEDYNYMI SPADKOBIERCAMI RODOWYMI WSZYSTKIEGO CO JEST ZWIĄZANE Z ICH OJCEM JEZUSEM.

  Już pora na odkrycie całej prawdy RODOWEJ zarówno o Marii Magdalenie, Jezusie i ich RODZIE jak również okrutnej historii walki o władzę KrK.

  https://www.youtube.com/watch?v=M64TknePf2c

  Marek Taran – Maria Magdalena

  Dziekuję za piękne przypomnienie roli kobiecości……. tak wszystko jest w nas.. w naszym wnętrzu…. nie ma niczego co, mogło by mieć większą wartość niż uczucie MIŁOŚCI.. nie ma niczego co mogło by przetrwać dłużej niż czas…. tylko MIŁOŚĆ to potrafi.. nie ma niczego, co mogło by tworzyć …. tylko MIŁOŚĆ JEST Zarazem twórcza jak i stwórcza.

  Miłość, mądrość i moc.. splecione ze sobą tworzą drogę nieskończoności istnienia życia….. kobiecość jest jej paletą barw.. męskość inspiracją wyboru tworzenia.. siłą, która może wynosić piękno lub je niszczyć…

  Wybór zaistnienia perspektywy jutra należy zarówno do mądrości kobiet jak i mężczyzn…. Czy warto zatem w cichości poczekać na męskie dojrzewanie… na sposobność odczucia wszystkimi zmysłami kobiecej wyjątkowości…. warto… bo, tylko dojrzały owoc jest pełnią rozkoszy i tylko dojrzałość zmysłów może docenić tą rozkosz…

  Jeszcze raz dziekuję mężczyzną … za przypominanie KOBIETOM ….. KIM ONE SĄ NAPRAWDĘ.

  Kiara.

 17. Rola Kobiety, jako Jedność w swoim kształcie Kobieta, i rytm, który zawsze był aktywowany, pomimo wielu „urozmaiceń” w każdym Etapie Gotowości, właśnie przez Kobietę, Czystość, dokonana, często poprzez zapis wibracyjnych zdarzeń, w Energii Męskiej, jako Czystość Gotowego Człowieka, w jego drżeniu zharmonizowanym z Aspektem Kobiety, w kształcie Kobiety, dlaczego piszę „Energia Męska” Jako czyste „gotowe” Światło, Człowiek, bezosobowy, a więc ta Cisza, bez drżenie, Gotowość, często nazwana pustką, która Jest Pełna Życia, bez tego drżenia w Sobie odczuwania, będąc Jednością z Tym który rozwija Siebie, jako harmonia, docierając do tego „Przesilenia”, Przejścia, Stanu, w którym wszyscy Jesteśmy, jako Ci rozwijający się teraz na Ziemi, A wiec Energia Męska, Aspekt Męski w Jednym kształcie, został ubrany przez dopasowane w tej stworzonej barwie programy, Harmonia, którą zaczyna odczuwać Każda Kobieta, będąca Jednością w swoim i ze swoim kształtem, a więc TYM Białkiem nazwanym Ciałem, bez którego jesteśmy bez szansy, podniesienia w Sobie Jako Kobiety, obok tego co dokonane zostało, i zatrzymane dla Mężczyzny, w tej która aktywując Tę zmiane dokonaną już w Sobie, otacza, Sobą Tego i Siebie, w Jedności, która działać zaczyna harmonijnie w swojej indywidualności, pozostając Harmonia dwoje, z dwoje w Sobie, czy w Jednym zbiorze? w tej nieopisanej Nieskończoności, która Jest teraz rozpoczęciem dla Nas wieczności, jako nazwa bez ograniczeń, w w naszym Rytmie, w harmonii z Tym, co pozostaje jako drżenie Naszej Prawdy i posiada Go także Ziemia, Cała Ziemia, a więc Matka Natura, ale w drżeniu Jedynej Prawdy, Prawdy Żywego zawsze będącego Życia, I To co w harmonii Jest Esencją w Ziemskim Sercu, Czystość w której odczuwana Jest indywidualnie Jedność dwoje, i Harmonijny wzrost, tej Jedności z wibracjami Ziemi, w rytmie, który aktywowany Został, w harmonii z Prawdziwym Kosmosem i Mocą drżenia, nazwanej Duchem, dlaczego Duchem? bo jest niekończącym zmieniającym się drżeniem, a więc Mocą każdej zmiany, w rozwoju Świadomości, Podniesienie, Jednej z Jednym, Jednego z Jedną jako Jednośc która rozpoczyna od tego swojego Wszystkiego, i teraz te Prawdziwe związki, pomiędzy, z aktywowaną wiedzą w rytmie, w tym Indywidualnym kształcie, pełna akceptacja, Harmonia, uzupełnienie i odkrywanie, na zasadzie wymiany, wsparcia i dalszego rozwoju, na tej Planecie Ziemia. Kobieta, Mężczyzna, który Jest przejawiony jako Pierwiastek Męski i Żeński, w każdym Materialnym Świecie tej Żywej Ziemi, a wiec Ziemia Jest jako Jedność Matką i Ojcem, Zbiorem Energii Żeńskiej i Męskiej, w każdym kształcie Matki Natury, zawsze w Pierwotnej wibracji, ubranej w To co przyjął na Siebie Człowiek, Harmonia , która Jest Ściśle połączona z Aspektami w dwóch Kształtach, Przejście, z koloru Żółtego, do koloru Esencji, którą aktywują Kobiety i ma Ona barwę bursztynu, Jantaru, jak kto woli, i Jest przejściem w harmonii ze zmianami, które już dokonują się na Tej Ziemi, a więc powrót, do odżywiania się Owocami zrodzonymi z Ziemi, w Świetle, które Jest wypełnione drżeniem , w harmonii z Sercem z którego jako drżenie, jest odbierane w jabłku, przez wprowadzanie tego drżenia z Ziemi i korzenie drzewa, Światło wewnętrzne, w każdym kształcie, będące Energią Życia, dla Życia na Tej Planecie, w dalszej Przemianie, aktywacja, Tego co zawsze było, będąc tak wieloma Poziomami, którymi Jesteśmy, jako zbiór w tej Naszej Ziemskiej, Ciałem nazwanej fizyczności, tkance, która ma w sobie drżenie Komórek w wibracjach Prawdziwych i Macierzystych, jako „Kobiecość” z Mocą kreacji, odradzania swojego Piękna, włącznie z umiejętnością zmiany zapachu, w Jedności ze Światem roślinnym, a więc Mocą „Ducha”, na każdym naszym indywidualnym poziomie, włącznie z Kluczem, „symbolem”, prywatności i możliwości, zgodnie z korzystaniem z tych umiejętności, odpięcia, lub włączenia, tych narzędzi, umiejętności, aby To, co już odnalezione i poukładane, służyło w tym Życiu, do rozpoczętego rozwoju poprzez swoje wewnętrzne Bogactwo Ziemskie, i Jego narzędzia, odkryte przez Jednego Jedną w Jednym Jednej. Odkryte umiejętności, w rytmie tej Ziemi, który Jest i był zawsze rytmem Czegoś czy większego? Tego, co Jest w nim niewidzialne i zawsze Jest Rytmem w harmonii, Jest tak dużo do rozpoznawania, do rozwijania, włącznie z umiejętnościami,, które odkryte w Nas i przez Nas samych, są przywróceniem tego pierwotnego drżenia Tej Ziemi i dla Nas teraz Domu, Matki, wraz z tym, co zostało rozpoczęte wewnątrz Planety i Jest Ściśle połączone z Harmonią i zmianami Kosmosu, w harmonii z Ziemia, bez możliwości Jej wyeliminowania, zniszczenia i oddzielenie, Dlaczego? Bo Jest pośrednikiem i połączeniem w rozwoju Umysłu technicznego, który rozwijać się zaczyna, po przejściu i swojej Indywidualnej wewnętrznej zmiany w Stan Świadomości, aby dokonywać tego swojego rozwoju, od Prawdziwej Biologii Ziemskiej, jako Ten, który przygotowuje się samodzielnie, będąc Świadomością w Sobie, , do aktywacji tego, co otrzymał dla Siebie od Matki – Ziemi, Kobiety, czy Boskości? Bogini? byłoby to ograniczeniem tego Piękna barwy, która jest drżeniem, bez możliwości jej w tych przerywanych Życiach fizycznych odczucia, rozpoznania, stania się i dalszego rozwijania, takie małe, może troszkę odmienne, a uzupełnienie, przez inne odczuwanie Procesu, któremu podlegamy wszyscy, i ulga, która Jest Prawdą? czy mojej Duszy? czy już tej, która wiedząc, odczuwać tę Swoja inność zaczyna, z pełną akceptacja każdej zmiany i innego drżenia, wiedząc, że jest harmonia, i tylko Ona pozostaje aby ta, w której zawsze żeśmy wszyscy byli, była dla każdego aktywowana, Nawet dla Tych, którzy włożyli dużo Pracy, aby stworzyć, połączyć Istoty, w których jest również życia drżenie,

Comments are closed.