Akcja monitoringu chemtrails – 22.08.2013

Omówienie drugiego dnia akcji.

17 thoughts on “Akcja monitoringu chemtrails – 22.08.2013

 1. Pomysł z zaskarżeniem nierządu ze stolicy o ingerencję w pogodę jest dobrym pomysłem, tylko czy znajdzie się na tyle odważny prawnik lub ich grupa, którzy podejmą się tego zadania ?

  Nie od dziś wiadomo że większość władzy sądowniczej jest w tak zwanym układzie – aby ruszyć tę stajnię Augiasza, należy najpierw dokonać zmian w ich kręgach !

 2. John Holdren, doradca ds nauki Obamy, juz w 2009 roku przyznal, ze prowadzone sa eksperymenty w czasie ktorych do powietrza uwalniane sa czasteczki baru, magnezu, aluminium, nano-wlokien oraz innych substancji. Maja one rzekomo na celu walke z efektem globalnego ocieplenia. Wiadomo jednak, ze temperatury na ziemi obnizaja sie, a emisja CO2 nie przyczynia sie do powstawania ekstremalnych zjawisk pogodowych.

 3. Prawnicy beda dzialac _oni sa tez nami . Wazne jest tylko ustanowienie prawa w tym zakresie.

 4. Ci co uwazaja , ze to sa dobre intencje powinni porownac sobie to z NASA Top secret Silent Weopens for quiet Wars -dokumentem

 5. Witam Panie Januszu.
  Ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi na mój email a uważam że sprawa jest poważna pozwolę sobie tutaj jego treść wkleić:

  „Fajną stronkę znalazłem.
  Można pobawić się czerwona kropeczką i zobaczyć jak się to ma do powstawania i utrzymywania się smug chemicznych za samolotami.
  http://profhorn.aos.wisc.edu/wxwise/Ack … pplet.html
  A i jeszcze dodam linka do dróg lotniczych w Polsce, pewnie nie wszyscy wiedzą ile ich jest.
  https://dl.dropbox.com/s/2mzbl78srat92w … 0K66g&dl=1

  Na skrzydle samolotu występuje spadek ciśnienia i w określonych warunkach meteorologicznych może wystąpić taka sytuacja, że nagromadzona wilgoć w powietrzu dopiero po przelocie samolotu wytrąci się i od razu zamarznie tworząc ‚chmurę’ składającą się z kryształków lodu.
  Nie wszystko co zostaje za skrzydłem jest CHEMIĄ! To oprócz spalin są najnormalniejsze cząsteczki pary wodnej.
  Bardzo często para wodna nie ma się jak wykroplić bo brakuje jej ośrodka i dopiero jeśli ten stan zaburzy np. przelatujący samolot uda się jej to uczynić.
  Czy ten samolot też coś opryskuje http://i.imgur.com/1eYrs.jpg
  albo ten http://img9.imageshack.us/img9/9830/86360317.jpg
  Według mnie nie.
  Na tej stronie http://www.flightradar24.com są pokazane aktualne przeloty samolotów pasażerskich.
  Bardzo pomocna przy oglądaniu nieba.
  Polecam szczególnie zwracanie na uwagę WYSOKOŚCI LOTU poszczególnych samolotów a uda się odkryć dlaczego niektóre mają inne smugi niż pozostałe.
  Każdy samolot leci na innej wysokości i panują tam inne warunki meteorologiczne.
  Gdy jest wyż baryczny będzie inaczej wyglądała smuga a inaczej gdy jest niż.
  Inaczej gdy front ciepły, a inaczej gdy chłodny a jeszcze inaczej gdy zokludowany.
  To jak z mgłą – wiecie kiedy powstaje? Musi zaistnieć odpowiednie ciśnienie, temperatura i zawartość pary wodnej w powietrzu.
  Z tymi smugami jest identycznie.

  Kto z Was mając firmę, która zarabia na wożeniu pasażerów i towarów woziłby po kilka ton chemii do rozpylenia?
  A dwie tony to ok 15 pasażerów gdzie każdy zapłaciłby po kilka tysięcy złotych za lot!
  Po co miałby więc właściciel linii dodawać coś do paliwa? – ONI kierują się tylko zyskiem więc trudno mi zrozumieć że mieliby odpuścić sobie kilkadziesiąt (kilkaset) tysięcy w każdym locie!
  Smugi chemiczne to faktycznie ‚nowe’ zjawisko bo dawniej tyle samolotów nie latało!
  Bardzo szanuję NTV za to co robi ale odsyłam jednak do lektury meteorologi i najlepiej jakich profesorów uczelnianych.
  Musiałem się z Państwem TYMI informacjami podzielić.”
  Dodam jeszcze takie małe doświadczenie.
  Weźmy sobie czystą kartkę papieru i ołówek.
  Narysujmy długą kreskę na kartce po czym przesuńmy nieco kartkę w dowolną stronę i ponownie narysujmy kreskę równoległą do poprzedniej, ale tak aby łokieć ręki rysującej pozostawał ciągle w tym samym miejscu. I jeśli zrobimy to wielokrotnie to powstanie wiele kresek na całej kartce.
  Jeśli teraz podobne doświadczenie zrobilibyśmy rysując mapę korytarzy powietrznych nad naszym krajem, i kartkę przesuwalibyśmy z kierunkiem wiatru to otrzymamy DOKŁADNIE to co widać na naszym niebie!

  Piszę o tym bo nie mogę pozwolić aby wyśmiewano się z nas ludzi szukających prawdziwej WOLNOŚCI że jesteśmy NIEUKAMI.
  Otrzymał Pan odpowiedź od generałów, ale ponieważ nie była ona taka jak Pan chciał najnormalniej zlekceważył Pan tych jegomości! Normalnie wstyd mi 🙁
  Proszę pomyśleć – czy gdyby nie odpisali myślałby Pan inaczej?
  Takie stawianie pytań i oczekiwanie na z góry zaakceptowaną odpowiedź już było w naszym kraju – tylko chyba nie tędy droga tym razem.
  Szanujmy ich, że w ogóle odpisali. Przecież możemy zwrócić się do uczelni naukowych lotniczych, meteorologicznych i wielu oświeconych ludzi zna się na pogodzie i pomogą.

  W żadnym miejscu nie twierdzę –
  1 że chemitrailsy nie są dla nasz szkodliwe – są szkodliwe;
  2 że nie wpływają na nasz klimat – wpływają;
  3 że są bez naszej zgody – są bez zgody;
  4 że dawniej tak nie było – nie było;
  ale muszę dodać że –
  1 są szkodliwe bo to są SPALINY paliw kopalnianych
  2 wpływają na klimat bo rozpraszają promieniowanie cieplne
  3 są bez zgody bo nikt nie pyta się mieszkańców czy może przelecieć nad naszym terytorium gdy odpowiednie umowy są konstruowane. Przecież gdybyśmy nie pozwolili na przelatywanie nad Polską to inni nie pozwolili by latać nad innymi krajami – tylko dokąd by to doprowadziło? – a dotąd że nikt by nie latał samolotami!
  4 nie było bo NIE BYŁO tylu samolotów – na obecną chwilę 6750!

  I to według mnie jest odpowiedź – apelujmy do ludzi niech nie podróżują samolotami.
  Niech nie jeżdżą autami!
  Niech nie palą w piecach śmieciami!!

  A teraz to tak jakbyśmy mieszkając w Krakowie kierowali swe oburzenie do jego władz że nie podoba się nam smog w mieście i żądamy podania prawdy co jest w smogu i kto to nas truje bez naszej zgody! Ale w między czasie wrzucamy do pieca panele podłogowe, albo płyty wiórowe bo przecież MY musimy troszeczkę oszczędzić!
  To jest obłuda!
  Jeszcze raz nalegam aby zwrócić się do naukowych instytucji o wyjaśnienie mechanizmów panujących w atmosferze ziemskiej.

  Dałbym się za NTV pokroić, ale uczmy się a nie panikujmy!
  Z całym szacunkiem – pozdrawiam Wszystkich.

 6. Tajemnica epidemii „Nano Worm”. Czy śmierć naukowców to przypadek?
  Dotychczas odnotowano śmierć dziesięciu badaczy zajmujących się środowiskiem. Co ich łączyło? Otóż w ujawnionych przez siebie badaniach laboratoryjnych połączyli zjawisko chemtrails ze śmiercią ryb, roślin oraz zwierząt, która ma coraz częściej miejsce w różnych zakątkach globu. Informacje o nano-robakach zostały po raz pierwszy opublikowane w 2008 roku, jednak nigdy nie przedostały się do publicznej świadomości i mediów na szeroką skalę… Co kryje się pod tajemniczym terminem „Nono Worm”?

  W ramach wspólnego projektu badawczego naukowcy z University of California, San Diego, Santa Barbara i Massachusetts zaprojektowali oraz stworzyli mikroskopijne „nano-worms”. Te miniaturowe urządzenia można przemieszczać przez naczynia krwionośne nie powodując znaczącej odpowiedzi immunologicznej ze strony organizmu.

  Nano-robaki dzięki swoim właściwościom mogą być stosowane jako środki np. do nieinwazyjnego leczenia raka. Choć pomysł wykorzystania nanotechnologii do walki z nowotworami nie jest nowy, to jednak propozycja zastosowania w tym zakresie nano-robaków jest pionierska. Warto nadmienić, że każdy nano-worm liczy 30 nano-metrów, co czyni go o 3 000 000 razy mniejszym niż dżdżownica (!).

  „Nano-robaki działają tak dobrze ze względu na połączenie ich unikalnego kształtu z powłoką polimerową, która pozwala im obejść naturalne procesy eliminacyjne ze strony organizmu” powiedział Michael Sailor, profesor chemii i biochemii na Uniwersytecie w San Diego. „W rezultacie, nano-worms mogą krążyć w organizmie przez wiele godzin”, dodaje.

  Podczas swoich podróży w krwiobiegu nano-worms są w stanie dotrzeć do prawie każdego narządu i tkanki w organizmie. Okazało się jednak, że nano-robaki pomimo rzeczywistego „agregowania się” w guzach nowotworowych, negatywnie oddziałują także i na inne organy (np. w sposób całkowicie niezauważalny na wątrobę) mogąc doprowadzić nawet do śmierci organizmu.

  Mimo początkowych dobrych wyników badań, naukowcy zdają sobie sprawę, że obecny projekt trzeba poprawić. Oficjalnie podkreślają, iż pracują aktualnie nad innymi nanocząsteczkami i specyfiką leków, które mogą być dołączone do nano-worms (co powinno zwiększyć ich funkcjonalność).

  Czy naukowcy mogli mieć rację? Czy połączenie nano-robaków z chemtrails
  nie jest przypadkiem a celowym działaniem? Zachęcam do zobaczenia
  interesującego filmu w trzech częściach.

  Pionierski projekt „nano-worms” ma jednak swoją mroczną i tajemniczą stronę. Grupa badaczy specjalizujących się w ochronie środowiska odkryła, iż nano-robaki rozprowadzane są za pośrednictwem tzw. chemtrails. Przypomnę, że chemtrails to teoria zakładająca, że smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem ma na celu częstokroć dystrybucję na wielkich obszarach określonych substancji, które mogą być szkodliwe dla organizmów.

  Dziesięciu naukowców, którzy znaleźli dowody na połączenie nano-worms z chemtrails podkreślali, że mająca w ostatnim czasie masowa śmierć ryb, ptaków czy roślin w różnych częściach świata implikowana jest poprzez celowe działania. Shehla Masood, Ruben Santana Alonso, Thongnak Sawekchinda, Sandra Viviana Cuellar Gallego, Eugene Franklin Mallove, Prajob Nao-opas, Sombath Somphone, José Cláudio Ribeiro da Silva, Joao Chupel Primo and Maria do Espirito Santo – dziś wszyscy nie żyją. Czy to przypadek?

  Czy Waszym zdaniem naukowcy, którzy postulowali celowe połączenie nano-worms z chemtrails mogli mieć rację? Czy ich śmierć budzi Wasze wątpliwości?

  Źródła: ddsdtvfortmyers/chemtrailsinourskies/activistpost

  10 zmarlych naukowcow
  1. http://en.wikipedia.org/wiki/Shehla_Masood
  2. http://srnnews.townhall.com/news/politics-elections/2012/11/29/gunmen_kill_environmental_activist_in_mexico
  3. http://www.hrw.org/news/2011/07/30/thailand-investigate-murder-environmentalist
  4. http://www.foei.org/en/get-involved/take-action/archived-cyberactions/sandra-gallego
  5. http://de.wikipedia.org/wiki/Eugene_Mallove , http://www.youtube.com/watch?v=FPu2JMwrIMw
  6. http://www.hrw.org/news/2013/02/26/thailand-investigate-murder-environmentalist
  7. http://de.wikipedia.org/wiki/Sombath_Somphone
  8. http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Cl%C3%A1udio_Ribeiro_da_Silva
  9. http://www.frontlinedefenders.org/taxonomy/term/10849
  10. http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Cl%C3%A1udio_Ribeiro_da_Silva

 7. P O S Ł U C H A J C I E !! wzrasta wibracja planety ( pole schumana) itd. synowie ciemnosci maja pełne gacie i probuja wszelakich sposobow aby zatruc nas i planete – obnizyc wibracje bo braknie im zywnosci – słabej wibracji ( karmia sie nią istoty sterujace elitami tego swiata czyli monarchami i illuminati z pozycji astralnej ezoterycznej na innym wymiarze czestotliwosci )
  kto wie o co chodzi ten wie

 8. W polsce nie ma chemtrails z prostej przyczyn, maly budzet. Jesli cos opryskuje to z Niemiec lub sponsorowane przez UE

 9. Wlasnie cos sobie uswiadomilem, jakie znaczenie maja kominy? Jest to pozbywanie sie okreslonego problemu w atmosferze, puszczenie z wiatrem zanieczyszczen. Wiec moze chemtrails jest jamims sposobem utylizacji odpadow? Takie jakby latajace smieciarki tzn faktycznie po co spryskiwac w nocy bez sensu. Co do pogody to i tak wulkany maja na nia wplyw wiekszy niz dzialalnosc ludzka. Faktycznie cos sie dziaje z pogoda bo mamy w ostatnich latach pobite wszelkie rekordy wielu zjawisk atmosferycznych itp albo cos stulecia albo wrecz rekord wszechczasow na YT jest pelno filmikow np ten:

  http://youtu.be/lz-aVfHF7gk

 10. do „czterdziestolatka”

  Boże co za bzdury Pan wypisuje. Totalna bezmyślność i niewiedza elementarnych praw fizyki albo zła wola aby mieszać ludziom o małej wiedzy w głowach. Smuga kondensacyjna (widoczna para wodna) bardzo szybko zanika, natomiast smugi natomiast chemtrails nie, te nie zanikają tylko przekształcają się w specyficzne smugi chmur a te po kilku godzinach w sposób widoczny – podczas długiej obserwacji – zamieniają się w mgłę pokrywającą całe niebo. Ktoś kto spojrzy na niebo co jakiś czas nie jest to zauważalne, należy leżeć i patrzeć na niebo obserwując rozwój tych smug.
  W dni pochmurne też są rozpylane nad nami te świństwa tyle, że z uwagi na niski pułap chmur nie są te smugi – dla obserwatora na ziemi – zauważalne, ale podczas lotu samolotem ponad chmurami – tak.
  Mamy do czynienia z największą zbrodnią przeciwko ludzkości, a nawet życiu na ziemi w znanej nam formie.

 11. Do Pana Henryka.
  Panie Szanowny zwyczajne chmury też zaczęły swój żywot jako para wodna (para jest gazem i nie jest widoczna!) potem następuje już wykroplenie się wody (powyżej pułapu kondensacji) jako maleńkich kropelek jak we mgle. Ciekawe rzeczy Pan pisze bo z tego wynika że chmury powinny bardzo szybko zanikać?!
  Proszę coś poduczyć się np o chmurach cirrus – to są kryształki lodu!
  Na wysokościach przelotowych panuje -40 do -52 st Celcjusza.
  Czy to są elementarne prawa fizyki które jak mniemam Pan zna skoro mi zarzuca bezmyślność i bzdurzenie?

 12. Do Henryka

  Ten „czterdziestolatek” jest idiotą albo udaje idiotę. Nie warto takiemu odpisywać. Takiemu jak napluć w twarz, to powie, że deszcz pada.

  Do Janusza Zagórskiego

  Strasznie spłyciliście jako NTV ten temat; o modyfikacji pogody to można było i mówiło się 50 lat temu. Teraz oprócz zaawansowanych eksperymentów na ludziach,wdraża się za pomocą nanobiotechnologii „Mroczne plany biologi syntetycznej”- znakomity wykład dokumentujący na wysokim, naukowym poziomie, bardzo szeroko ujęte zagadnienie tzw.”oprysków chemicznych”.

  http://www.youtube.com/watch?v=yq_WqO_Y1-4

  Przestańcie się wreszcie przejmować tymi wszystkimi „pożytecznymi idiotami”,którzy albo negują albo spłycają temat, albo, co już jest swoistym kuriozum, jedno i drugie- jak ten tu powyżej.

  Trochę zdecydowania i konkretów życzę

  – na całym świecie jest już mnóstwo konkretnych i dokładnych badań laboratoryjnych tego co nam rozpylają.

  pozdrawiam

Comments are closed.