Alarm. Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietnia w Łodzi

Alarm!!! Szokujące najście policji. Demaskator nazistowskich zbrodni i tajnych hitlerowskich technologii oskarżany o propagowanie nazizmu. Prowokacja służb specjalnych?
Czy na polskie władze ma wpływ post nazistowskie lobby?
Zapis audio z 14 czerwca wypowiedzi Dariusza Kwietnia poniżej tego tekstu.
W dniu 14 czerwca 2011 w miejscu zamieszkania Dariusza Kwietnia w Łodzi ok godziny 17.30 pojawili się ludzie przedstawiający się, że są z policji i mają pismo z Komendy Głównej – JW – 23 , podpisane przez prokuratora J. Węgrzyna
Pismo zawierało zarzut, iż Dariusz Kwiecień zajmuje się:
– gloryfikowaniem potęgi nazistowskiej
– propagowaniem symboliki nazistowskiej
(sygnatura pisma pz. 21.11/233)
Powołując się na nakaz prokuratora zajęto mu komputer, laptop, kolekcje broni niemieckiej jaką zgromadził w swoich poszukiwaniach, zdjęcia. Pismo wzywa go do wstawiennictwa osobistego w dniu 22 czerwca na g. 11.00 a dyspozytor ma ustalić miejsce spotkania telefonicznie. Dariusz także jutro ma być wezwany w sprawie skonfiskowanych dzisiaj jego osobistych rzeczy.

Skandal niebywały. Człowiek, którego pasją jest obnażanie tajemnic zbrodniczego systemu oskarżony zostaje o jego gloryfikowanie. Dariusz Kwiecień ostatnio często wskazywał na powiązania post nazistowskich struktur typu LEBENSBORN z ludźmi z elit rządzących Europą i światem. Polska jak wiadomo straciła suwerenność, a jej „elity” są jak widać coraz bardziej infiltrowane przez tego typu środowiska.
Represje wobec wolnego dziennikarstwa, wolnych ludzi nabierają w Polsce tempa. Niedawno komando antyterrorystów o 6 rano zapukało do drzwi internauty prowadzącego stronę krytyczną wobec Prezydenta RP. Na pole Michała Głuszczka przybyła policja, by zmusić go do zgody na wykonanie badania prze geologów czy są tam złoża gazu łupkowego.
Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietna to kolejny przykład bezprawia organów represji III RP.
DOSYĆ!!!
Wzywamy wszystkich do solidarności z Dariuszem Kwietniem i rozesłaniem tej i następnych informacji, gdzie tylko jesteście w stanie.

Janusz Zagórski
januszzagorski8@gmail.com 691 558259

Podajemy adresy blogów Dariusza Kwietnia:
moje-riese.blogspot.com oraz riese.mojeforum.net
Zapis audio wypowiedzi Dariusza Kwietnia z 14 czerwca 2011 po najściu policji na jego mieszkanie:

Pobierz plik mp3

6 thoughts on “Alarm. Najście policji na mieszkanie Dariusza Kwietnia w Łodzi

  1. Facet jest uczciwy więc pójdzie siedzieć. W tym kraju jest to normalne. Żadna rewelacja. Poza tym przecież i tak okaże się, że jest chory psychicznie. W przeciwieństwie do ideału który go oskarżył. Posiadającego pewnie kilka samochodów i niezłą posesyjkę. Wszyscy wiedzą gdzie leży prawda 🙂

  2. Dobrze, niech posadzą gościa za nielegalne posiadanie broni ! Najwyższy czas aby sie prawo za takich wzięło !

  3. a Ciebie kostek ktoś postrzelił ? słyszałeś żeby użył tej broni gdzieś? a może to jest broń muzealna, zardzewiała z której co najwyzej można baka puścić? nawiedzony jesteś czy lekarstwa odstawiłeś ? zamknąć to powinni ciebie na obserwację !

  4. Przecież to co Kwiecień mów, że dwie Niemieckie organizacje jak LEBENSBORN i AHNENERBE próbowały stworzyć super żołnierza i w tym celu w obozach koncentracyjnych dokonywali jakichś praktyk genetycznych i przeszczepów na ludziach części zwierząt jest wierutną bzdurą i absurdalnym wymysłem Kwietnia. W tamtych czasach po pierwsze medycyna nie dysponowała wiedzą by czegoś takiego w ogóle dokonywać, a poza tym od czasów wojny nikt o takich niedorzecznościach poza Kwietniem nie mówi! Gdyby choć promil prawdy był w tym co mówi o tym Kwiecień to na 100% nie jedna osoba po wojnie znalazła by się oficjalnie, która by coś takiego powiedziała. Na 100% też znalazła by się nie jedna gazeta czy redakcja by to w demokratycznych już czasach prześledzić i ogłosić. Tymczasem to wszystko jest tylko kłamstwem i wymysłem Kwietnia sprytnie wplecionym w znane historyczne fakty, obliczonym na znalezienie niszy w tajemnicach III Rzeszy, którą takimi bredniami Kwiecień z rozmysłem wypełnia. I w dodatku wie, że nikt mu tego nie udowodni, że zmyśla i kłamie. Każdy może jak Kwiecień powiedzieć, że ma te informacje od jakichś starców, którzy jeszcze żyją, a przeżyli wojnę.

Comments are closed.