Alarm – Stop GMO. Jerzy Zięba mówi: władza to My

Poruszające i mocne wystąpienie Jerzego Zięby w Sejmie RP: „władza to my” Nagranie niezaleznatelewizja.pl (NTV) na naszym kanale na YouTube.

W dniu 21.04.2017 w Sejmie RP odbyło się połączone posiedzenie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska w sprawie nowelizacji przepisów dotyczących GMO. Wśród występujących przedstawicieli środowisk i organizacji pozarządowych głos zabrał Jerzy Zięba. Była to poruszająca i mocna przemowa przypominająca władzy kto tu jest suwerenem. Jerzy Zięba zażądał w imieniu większości społeczeństwa całkowitego zakazu upraw i handlu nasionami i żywnością GMO.


20 thoughts on “Alarm – Stop GMO. Jerzy Zięba mówi: władza to My

 1. Ci którzy dopuszcza GMO, sami też będą jedli taką żywność. Krotkowzrocznosc decydentów, dopadnie ich samych.

  1. „nasi” koryciarze doskonale wiedza co i jak z gmo, ale kasa misiu, kasa, kasa…..kasa, tu i teraz póki u żłoba. Bo jak nie wiadomo o co chodzi i dlaczego tak a nie inaczej, to wiadomo o co chodzi 😀

  2. Czy chłop/farmer je to samo co trzoda chlewna/bydło????. Krótkowzroczność/indolencja wprost poraża.
   /Z trudności dzieją się cuda; Z mroku pojawi się światło./

  3. scierwa doskonale wiedza „”sami też będą jedli taką żywność”” Gaju dostali miliony , za kilka lat nie zobaczysz ich nie usłyszysz , wiesz ile na zachodzie za jeden dwa ary dostają kasy ? nawet do 350 tys euro tyle dostawali pionierzy ale nawet sto tys teraz obecnie to i tak nie mało , lobbysta zaś miliony , i nie łudzić się GMO będzie , WSZYSTKO PODPISZĄ !!! potrzeba 1-2 miliony ludzi na tym „Wiejskim” Gnoju , to Obcy i mają gdzieś protesciki , Oni tego żreć nie będą !!! Czesi chcieli być zdrowi i palić trawę to wyszło na ulice ponad 2 miliony.

  4. Majestic Wszelkie stanowiska z czasem się kończą , dlatego mam inne zdanie na ten temat . GMO dopadnie absolutnie wszystkich !

   1. Mnie nie.Ja nie rezonuje z GMO,Chemi-trails,hałas,chlorowana woda.Moja Świadomość nie dopuści do tego abym spożył bądź mógł przebywać w aluminiowym/hałaśliwym/śmierdzacym środowisku.Dziwne że to wam nie przeszkadza???? hihihihihihihihihu

    Zrozumieć coś naprawdę/głęboko,to znaczy być od tego wyzwolony.

   2. I tu się mylisz . Stanowiska jak wiemy z doświadczenia się nie kończą tylko stołki są zmieniane .
    A jeśli chodzi o GMO to oni maja technologie która odwróci proces a nawet przywróci roślinom pierwotne wartości . Tylko ze my już tego nie zobaczymy .
    Pisaliśmy kiedyś o tej technologii z Majestic .
    Tak wiec jedyne wyjście dla nas to nie dopuścić do wprowadzenia GMO. To jest obowiązek Polaków w stosunku do dzieci .

   3. Qcyp No proszę – Qcypek jest nietykalny , bo jego świadomość go broni , ale przed aluminium – to bidulinka musiał jednak uciec 🙂 Uśmiałam się do łez 🙂

  5. Jerzy Ja nikogo za rękę nie złapałam – tak więc na ten temat , nie wypowiadam się .

 2. Ci którzy dopuszcza GMO nie zaopatrują się w Biedronce czy innych supermarketach , Gaja , zejdź na ziemie :-). To uderzy we wszystkich zwykłych ludzi ale nie w nich .
  Nie sadze ze oni są krótkowzroczni , co to , to nie .

   1. Ha ha Ha ja chyba kupie kapuste i cebule organic i skonczy sie wykwintne jedzenie z Biedronki -LIDDLA ,Gawla Pawla czy Piotra Pawla . Troche prons na zagryche i organic olej z Krety . Moze tez zaczne jesc dzownice jako doskonale zrodlo proteiny. Ide dzisiaj na pokrzywe do lasu. Piernicze ich GMO herbatki .
    Mowilam moim kolegom z pracy w AU , ze powinni isc na pastwisko i dobrze obserwowac co krowy jedza na poboczach a co nie jedza . To sie ze mnie smiali .
    Tak naprawde to zjadlabym sobie ruskiego ziemniaka .
    Moze sie przeniose do Rosji na pol roku podczas podrozy .
    Nie wiem dlaczego ja latam z Polski do Australi przez Europe zachodnia . Na drugi rok zmienie trase .To mnie troche wkutafonilo. Dlaczego ja nie latam do Australi przez Rosje i Japonie tylko przez zwariowany pazerny zachodni rezim lotniskowy.

 3. Oj Panie Zięba Ty się doigrasz jak będziesz posłów obarczał pracą, odbierał im lewe dochody i jeszcze uświadammiał że mają nam i Ojczyżnie (jaka by ona nie była) służyć. Ale podpisuję sie pod twoimi słowami w 100%. Robisz kawał dobrej roboty. Miejmy nadzieję, że przynajmniej część z „aktorów sceny politycznej” zrozumie to, co im powiedziałeś. Szacun (taki duży szacunek).

 4. A swiat by mogl byc taki piekny zeby nie zakichany astralno- religijno- prawny i poprawny politycznie porzadek nad naszym perfekcyjnym organicznym swiatem . Swoja syntetycznoscia chca skazic wszystko . Religijny szujowski astral pelny kleru energii i templariuszy odrzuconych synow feudalow grabiacych nasze przeznaczone do zycia na ziemi . Ktore to niby naleza teraz do koscielnych klech- feudalnych . Komu je zagrabili kiedys jak nie nam wszystkim Cala astralna rzeczywistosc i ziemska szujowska polityka pracuja razem zeby jak najwiecej zamacic w ludzkich glowach i sklocic wszystkich albo zrobic totalny mind control Caly czas maczaja palce w energie ludzi i roslin . fuck someone off skurwieli w senatach i rzadach, fuck someone off wszystkie zakichane konstytucje, szmatalawe prawa , fuck someone off wszystkich kiepow rzadowych garniturow i zamknac ich w amerykanskich obazach Fema i w tym w Polsce jeszcze nieskonczonym . Zmiesc z ziemi armie reptalianskich Natowskich CIA MI6\5 i mosadu i Isis szykow.Niech anaunackie syntetycfzne scierwo zniknie z ziemi ze swoim genem -dlugie lby wreszcie zostana otkryte i zatajona historia ludzkosci zmanipulowanej przez ochydnie okrutna anielska rase . Koniec panowania Rudych truskawkowych dlugich kadlubow nad nami .

Comments are closed.