Alternews – 01.10.2012

Program informacyjny NTV:
– omówienie spraw krajowych
– komentarz do działań Fundacji KESHE – Dionizy Pietroń

6 thoughts on “Alternews – 01.10.2012

  1. witam. Nie wiem czy zauważyliście ,media głównego nurtu od około 2 miesięcy dość mocno spokorniały -kiedy zobaczyli ostatnie wystąpienie mas ludzi ,chyba coś zaczyna im w zadufanych muzgownicach świtać.To cieszy-pan nierychliwy ,ale b.wyraznie daje im wszystkim znak-spokornijcie.

  2. ten marsz to pic na wode caly czas wspiera rzad marionetek i gabinat cieni kturego osobiscie nie chce 🙂 wole tzw nowa ekono mie

  3. Jak to jest możliwe że podano w mediach „nawet” 100 tyś, jak komunii wydano 200 tyś i zabrakło ? Musieliśmy się bardzo szybko zbierać bo nadal autostrady nie ma z KRK do Warszawy. Miała być S7 🙂

  4. A rydzyk mówiąc o niewierzących nie wystarcza ? W pewnym sensie rozumie dlaczego Polacy przegrywają. Gdy tylko pojawia się szansa , zaczyna się narzekanie. Gliński to zagrywka polityczna. Najpierw PiS nic nie robi. Zrobił zorganizował środowiska, zorganizował wierzących niewierzących. Przekonał rydzyka że warto postawić nie na ludzi karierowiczów tylko na patriotów. profesorów ekonomistów. To źle bo robi. przecież na marszu do jasnej cholery nie byli tylko pisaiki , byli anty elektrownie atomowe, tak ? byliście to wiecie z maintsreamowych mediów. Byli młodzi z anty ACTA, byli z anty GMO . ja pierdykam , wszyscy których nie było to narzekają. Dla nas to było święto NIEPODLEGŁOŚCI czyli wolności . przecież Szewczak tutaj cytowany jest w pewnym sensie od was do jasnej cholery. Ile można mówić o zjednoczeniu i ile razy można narzekać , przypomina mi się tekst z Kazika, najbardziej w młodzieży wkurwia mnie to że już do niej nie należę. Ale to wasz tylko i wyłącznie wybór. Prof. Zybertowicz to też nie jest „moher” ale nie uznacie go bo w pewnym sensie jesteście fanatykami nowej ideologii . Tyle mojej opinii o ostatnich wydarzeniach. Każdy na swoją stronę zacietrzewiony. Gdzie są wolni ludzie ?

  5. Pierwsze powątpiewania i tutaj nasi pozaziemscy bracia mają racje, że nie ufamy nikomu ni niczemu, prócz naszej własnej ignorancji . KESHE dał nam znak żebyśmy d…… ruszyli, Ziemianie mistrzowie płonnych dyskusji .

  6. KESHE – warto poszukać i poczytać w linkach: sporo i ciekawe! Czyżby realizacja tego co ostatnio nagłaśnia Igor Witkowski (przewrót technologiczny wokół grawitacji), tyle że konkretnie i szybciej niż się spodziewaliśmy?
    (o ile to nie jakaś kolejna wpadka…)

Comments are closed.