Alternews – 07.12.2012

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

13 thoughts on “Alternews – 07.12.2012

 1. Moim zdaniem należy natychmiast przeprowadzić ogólnonarodowe referendum w sprawie pozbawienia władzy obecnej władzy tak żeby Pan Janusz Agórski mógł zostać prezydentem a Pan Kwiecień ministrem obrony Mikołaj Rozbicki ministrem propagandy a Rogala szefem departamentu jakiegoś co spowoduje że wszystko się zmieni nie wiem na co czekacie ja bym już to zaraz zrobił na zlocie a potem na belweder marsz

 2. Oj Karol, Karol, masz zaspawane powieki i czaszkę pełną szlamu. Gdy się odzywasz wypływa Ci ustami, gdy piszesz spływa z Twych palców. Wyzdrowienia Ci życzę.

 3. P.Januszu nadal za mało p.Mirosława Figla.Bo wreszcie jest to osoba ogromnie przygotowana merytorycznie do swoich wystąpień.Niestety wywiady z nim oraz rozmowy czy też jego wystąpienia publiczne są szalenie rzadkie.Stąd ta prośba.Więcej Mirosława Figla.Pozdrawia Warszawa 🙂

 4. A może po prostu przejść w końcu do działania i zacząc wizualizować że np. nie ma GMO, chemtrails, kontroli umysłów a ludzie są szczęśliwi? Po co wciąż rozpatrywać jaką mamy beznadziejną sytuację? Czy to nam pomoże?
  Raczej nie. A część społeczeństwa podatna na sugestie, zacznie podświadomie przyciągać negatywne przyszłe wydarzenia siłą umysłu.

  Niestety uważam że nie wszyscy powinni mieć dostęp do złych informacji. Za to osoby które miały by do nich dostęp powinny mieć wysoki stopień etyki.
  One przetwarzały by te informacje i filtrując przekazywały społeczeństwu. Złe wydarzenia mające nastąpić były by po prostu ‚rozpuszczane’ ponieważ nie miały by prawa zaistnieć w umysłach ludzkich.

  Może było by to programowanie ludzkich umysłów ale ze skutkiem pozytywnym. A nie to co robi się obecnie tworząc wszechobecny strach.

 5. Depain-Kto na co czeka ?A ty jestes z innej planety , ze cie nieobowiazuje robic cos ?
  Polska jest suwerennym krajem , przynajmniej ja tak uwazam .

 6. Zeby pozbyawic kogos wladzy, trzeba miec plan na ludzkosc . trudno jest miec plan na ludzkosc jak sie nie zna samego siebie nawet.
  Referendum jest wskazane na wiele przepisow i kolektywna akceptacja ich . powinnien byc to obowiazek wszystkich obywateli . Wtedy kazdy by byl swiadomy co sie dzieje i jakie sa tego konsekwencje np GMO . szkoly powinny zmienic swoj program na wprowadzenie nowych informacyjnych wykladow o tematyce ziemia -kosmos , ziemia – spiryt, ziemia -ludzkosc .A przedewszystkim kazdy powinien byc rozpatrywany w szkolach jako cenna indiwidualnosc . Kazda istota ludzka powinna czuc respekt i byc respektowana .

 7. urzeczywistnieniu podlega to na czym skupia się uwaga. koncentrowanie uwagi na tym czego nie chcemy, nie spowoduje że tego unikniemy, przeciwnie, urzeczywistni się właśnie to czego się obawiamy. Z drugiej strony jesteśmy wolnymi istotami, nasza wolność polega na możliwości wyboru, żyjemy w dualnym świecie i zawsze pozostaje wybór pomiędzy dwoma biegunami. ponieważ jesteśmy uwarunkowani na negatywne myślenie, sztuka polega na tym, aby świadomie wybierać pozytywne myślenie. Kiedy organizm jest chory nie należy koncentrować się na leczeniu tylko na zdrowieniu. Leczenie jest walką z chorobą a zdrowienie przywracaniem harmonii, różnica jest zasadnicza.

  sweeter12: to co proponujesz prowadzi na manowce, niczego więcej nie potrzeba ponad opanowanie swojego umysłu.

 8. Pomysly typu GMO i pozyskiwanie gazu lupkowego sa pochodzenia USA a skoro taki jest najlepszy sojusznik to mozna sobie marudzic do woli, wchloniemy kazde ich koncepcje (ps. nie jestesmy suwerenni bo mamy za duze dlugi, referendum haha)

 9. @sweeter12
  To jest właśnie celowa polityka NWO. Wystarczy popytać dziennikarzy skąd mają informacje o tym co się dzieje na świecie, skąd się biorą wiadomości PAP i kto modeluje że w każdym nawet konkurencyjnym kanale TV wszystko jest podobne.
  Oczywiście masz rację że zrzygać się można od tego wszechogarniającego wszystko pesymizmu, nawet niektórzy z nas czekają na 21.12 w nadziei że to się wszystko rozwali. Ale to właśnie o to im chodzi, o takie przedstawienie świata gdzie nie ma miejsca na miłość i zdrowe kontakty między ludźmi. Nawet w internecie jest podobnie, wystarczy wejść na byle jaki portal typu wp, onet, interia: wszędzie chaos, epidemie, śmierć, gwałty, kradzieże, narkotyki i podprogowe szerzenie podziałów i wzniecanie nienawiści.

 10. @stomil
  wczoraj w Wiadomościach TVP1 zaprezentowano w czystej (witkacowsko) formie
  BADZIEWNĄ MANIPULACJĘ – najpierw przez 5 min. pokazywali mieszkańców wsi i miast cierpiących z powodu protestów ekologów, mapa Polski, tu wspaniała autostrada, tu piękna obwodnica a wszystko nieudane przez żabkę, motylka, wiewiórkę…
  Pokazali pana wyzywające ludzi, wchodzących w ramach ptrotestów na drzewa…
  myślę – jaka będzie płenrta?
  i jest: na koniec Źarnowiec – spektakularna akcja ekooszołomów ruyjnująca wspaniałą energetykę atomową.
  Nie dziwo na co idzie 16 mln. pln z podatków przeznaczone na promocję energi AT.
  Z naszych pieniędzy, płaca agencjom i „dziennikarzom”. żeby namawiali nas do uzależnienia się od zewnętrznych technologii i surowców, wbrew naszej woli.
  Orwell 2012
  Jak ten chłop się zmienił od kiedy szyszki z drzew zbierał…

 11. sory Kalinko, jakbym mieszkal w W-wie to na pewno wiecej bym zdzialal niz tu teraz…a jesli uwazasz ze Polska jest suwerennym krajem no to sporo jeszcze musisz sobie uswiadomic

Comments are closed.