Alternews – 1.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

29 thoughts on “Alternews – 1.07.2014

  1. Ale to nie był polski kontrwywiad ponieważ p.Dukaczewski czy inni tam działający są to Polacy czy Żydzi polskiego pochodzenia ale działający na rzecz NIEPOLSKICH interesów.Ta likwidacja szkoda,że nie miała miejsca za czasów P.Wałęsy.

 1. Ciekawe czy Pan Woytek znowu wykasuje tak jak nie dawno zdania na temat przerośniętego ego Pana Zagórskiego!!!Zaznaczam że to jest nie jest moje zdanie prywatne tylko istoty duchowej zwanej EN-KI ,ja tylko się spytałem i otrzymałem taką wiadomość ,a Pan zachował się mainstreamowe media które filtrują odpowiedzi niekorzystne dla władzy..Osobiście lubię i szanuję Pana Zagórskiego ale nie wiedziałem że zachowujecie się podobnie jak mainstreamowe media bo nazwanie kogoś przerośniętym ego to jest powód do wykasowania postu!!!??

  //
  Twój Enki to żaden autorytet. Istotne może być to, co ty samodzielnie myślisz, a nie kopiujesz po innych, a zwłaszcza po bycie o dość dwuznacznej proweniencji. I to był powód posłania wpisu do niebytu. Nic on istotnego nie wnosił, tak jak i ten.

  Voytek – [Admin]

  1. Dżizas, Voytek, jestem pełna uznania, dla Twojej siły spokoju i tego, ze wytrzymujesz z nami wariatami i naszymi frustracjami :-). Ty chyba jakiś oświecony jesteś…. :-))))).
   Miro spylaj w podskokach od tego bytu…. niebytu…

   //

   Iza, to są długie lata siedzenia w branży, widzenia niejednego na przestrzeni lat, a w szczególności tych autorytetów po których nie pozostało nawet wspomnienie. Niestety, ciągle pojawiają się jacyś ludzie (Miro), którzy z niebytu wyciągają truchło chcąc nadać mu blask autorytetu lub wieszczą światu, że właśnie odkryli proch… Cóż, długa droga przed nimi ale czy koniecznie z nami i to tutaj?

   Pozdrawiam
   Voytek – [Admin]

   1. Emilia M,”i pozostawić wybór i ocenę czytelnikom.” a my to nie czytelnicy ? Ok, od dzisiaj nic tu nie czytam !? od dzisiaj jak Syzyf będę pisał bez opamiętania 🙂

  2. Zacytuje naszego wieszcza „zrazu wziął mnie śmiech pusty, potem jeno litość i żałość”. Nie wiem czy Miro robi sobie tzw. jaja powołując się na „istotę duchową zwaną EN-KI”, czy wierzy w tak absurdalną głupotę? No chyba, że ten EN-KI ma rogi, kopyta i śmierdzi siarką, no to wtedy wszystko wiadomo. Trudno jednak ową istotę nazwać autorytetem, a do tego się na nią powoływać. Jak ten „EN-KI” cos mówi, o ile nie jest żart (znakomity) Miro, to znaczy, że było odwrotnie i p. Voytek miał rację.

   //
   Każdy następny wpis z „enki” od razu idzie do kosza!

   Voytek – [Admin]

   1. Oj, czy to nie zbyt brutalna straż ? Poglądy Miro nie są zagrożeniem dla NTV. Większość samodzielnie myślących oleje pogląd Miro. Ale samodzielnie i logicznie myślący, nie uzależnieni od autorytetów, posłańców bogów, ideologii…… też nie mają patentu na prawdę. Wszyscy możemy się mylić. Może więc lepiej jest nie ograniczać wypowiedzi i pozostawić wybór i ocenę czytelnikom.

  3. A czy ja napisałem że to autorytet?? przeinacza Pan swoje fobie ..Proszę następnym razem razem czytać tekst ze zrozumieniem!!łatwo kogoś ośmieszyć jak się nawet go nie zna,że Pan siedzi w tej branży od kilkunastu lat to nie znaczy że jest Pan alfą i omega!Co to znaczy że Pan w tym siedzi!?? ,Ja też siedzę w tej branży od 30 lat i co ?? jestem głupszy bo nie mam posłuchu lub nikt mnie nie zna,widzę że z tym ego to jednak miałem rację..

   1. Napisałem wyraźnie ze to nie moje zdanie bowiem ,tylko się spytałem a tu dostaje nagle takie baty,ja nikogo nie atakuję tylko spytałem się grzecznie a wy takie armaty wobec mnie wytoczyliście..Szkoda tylko że zachowujecie się jak te mohery ,którym nie można zwrócić najmniejszej uwagi bo zaraz kąsają!!!

 2. Z okazji tego 10tego miliona i w odpowiedzi na apel „… powiadamiania innych..” proponuję zorganizować akcję nalepek samochodowych coby przy okazji jakiegoś kolejnego zlotu każdy mógł takową sobie kupić. Najlepiej jakąś prostą z hasem i logiem NTV i lewostronną koniecznie – naklejana od wewnątrz na szybę (myjnia, dowcipnisie oraz elementy spaczone społecznie/politycznie)

  1. Naklejka na szybe ??? Bardzo dobry pomysl , popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. „wycofaliśmy się ze szpiegowania Niemców bo to sojusznik”
  „Polski już nie ma jako państwa”
  Drugie stwierdzenie przekreśla pierwsze stwierdzenie.
  Niestety drugie stwierdzenie jest prawdziwe. (Polska to atrapa państwa, to klasyczna kolonia dojna do oporu by wzbogacić właścicieli tej kolonii).
  W pierwszym stwierdzeniu fałszem jest sugestia że istnieje jakieś „my-Polska”.
  Właścicielami tej kolonii formalnie jest UE ale faktycznie mafia żydowska, Watykan i Niemcy.

 4. Jaki to rzekomy incydent, że nie stali na baczność, gdy grano jakiś utwór? Przecież oficjalnie Unia Europejska nie jest państwem, wiec nie może mieć hymnu, flagi itp. Zarzuty, że uniosceptycy (nie eurosceptycy) śmią krytykować, gdy są europosłami, to szczyt hipokryzji. Przecież to argument bolszewików – do głosu mogą dochodzić tylko poprawnie myślący, a reszta to „zaplute karły reakcji”. Pracownicy mediów ogólnopolskich, spora cześć to dawni agenci PRL-owskich służb bezpieczeństwa, myśli dalej tymi kategoriami. Czy zatem uniosceptycy powinni wszcząć kontrrewolucję i pogrążyć Europę w krwawej jatce?

 5. NWO to bedzie jeden wielki absurd,tak jak z tym gmo.haha.to jest jakas komedia polaczona z tragedią dla nas.
  https://www.facebook.com/events/1392809550939599/
  A tu link do Kongresu świadków Jehowy ktory odbedzie sie we Wrocławiu 18-20 lipca w hali stulecia a w temacie:
  „RZĄD SWIATOWY ,DLACZEGO JEST POTZREBNY?CZY UTWORZENIE GO JEST MOZLIWE?KTO SIE NADAJE DO SPRAWOWANIA WLADZY?
  ODPOWIEDZI UZYSKASZ PODCZAS KONGRESU MAJACEGO CHARAKTER OTWARTY.”
  „KTO SIE NADAJE NA NOWEGO WLADCE ZIEMI?”

  ich ulotka wpadla mi w ręce .No to zaprawde ciekawe jest.
  Moze ktos by sie wybral tam i zrelacjonowal co oni propagują.:/
  Widac maja ciekawe „powiazania” ci swiadkowie jehowy.

  1. O basta! :O

   lilka – to mocarna informacja.
   W przepowiedniach dotyczących NWO przewiajał się wątek jednej światowej religii. Ktoś z Wrocławia powinien pojawić się na tej konferencji i zrobić relacje i wywiad z jej uczestnikami/organizatorami.
   Ostra piłka…

   1. zauwazylam ze nie tylko we wrocławiu ,zaczyna sie 4lipca w Bialymstoku.
    Wstęp jest wolny, nie przeprowadza się zbiórek pieniędzy. Terminy zgromadzeń:
    04.07.2014 Białystok
    04.07.2014 Łódź
    04.07.2014 Rzeszów
    04.07.2014 Sosnowiec
    04.07.2014 Szczecin
    04.07.2014 Zielona Góra
    11.07.2014 Kalisz
    11.07.2014 Lublin
    11.07.2014 Ostróda
    11.07.2014 Sosnowiec
    11.07.2014 Toruń
    11.07.2014 Warszawa
    18.07.2014 Gdynia
    18.07.2014 Poznań
    18.07.2014 Sosnowiec
    18.07.2014 Wrocław
    18.07.2014 Zamość
    25.07.2014 Gdynia
    25.07.2014 Gorzów Wielkopolski
    25.07.2014 Kielce
    25.07.2014 Koszalin
    25.07.2014 Legnica
    25.07.2014 Sosnowiec
    Serdecznie zapraszamy do wysłuchania pokrzepiającego przemówienia biblijnego pod tytułem „KTO SIĘ NADAJE NA NOWEGO WŁADCĘ ZIEMI?”

  2. Nie trzeba nigdzie jeździć ani zastanawiać się co to znaczy i o co chodzi Świadkom J. z tym ich „NWO”. Z ‚naszym’ NWO nie ma to nic wspólnego. Ich NWO (‚Rząd Światowy’ zawarty w ich doktrynie od 100 lat, od samego początku) to Królestwo Boże z Jezusem Chrystusem jako Królem na czele. Ministrami tego Rządu mają być wybrani z szeregów Ś/J, dokładnie w liczbie 144000 dusz. To wszystko, jakby nie było jasności. Jeśli porozmawiać z nimi na osobności o szczegółach NWO (świeckiego) opowiedzą się szybko przeciw niemu jako o rządzie światowym Szatana.

   1. Że też musiałeś tak dokładnie to wyjaśnić i teraz podejrzliwi nie wybiorą się i nie zdemaskują spisku 🙂
    Idźcie, idzie nie obawiajcie się, ktoś musi przecież trzymać rękę na pulsie dla dobra rodzaju ludzkiego.

 6. Może by tak zapytać wspaniałego i zachwalanego Pana Korwina co on nt. ustawy o GMO?
  Bo jak dotąd uważał, że rynek wszystko rozwiąże a żoładek trawi tak samo uprawy naturalne i GMO…
  Może dosyć tego głaskania po pupce i czas na konkrety?

  1. Korwin gada bzdety i chyba nikt tego nie bierze poważnie… Jego ogromną zaletą jest to że jest anty systemowy i ma realną szansę na rozwałkę tego syfilisu PO-PiS. Ileż można oglądać te same zakłamane komuchowe ryje… Głosujcie na niego, przynajmniej będzie co oglądać i się brechtać…

  2. A konkrety sa takie ze genetyczne oszustwo trwa . 12 czerwca 2014 r ministrowie środowiska krajów członkowskich zdecydowali ze poszczególne kraje EU powinny miec prawo zaakceptować bądź zakazać importu i upraw GMO . ALE UWAGA równocześnie ustanowiono ze decyzja o zakazie danej uprawy GMO bedzie wiążąca prawnie tylko jesli kraj ktory zechce wprowadzić zakaz uzyska najpierw zgodę korporacji panującej wprowadzenie danej uprawy GMO. Bardzo mało prawdopodobne jest by kolporacja produkująca GMO zgodziła sie na to by kraj członkowski zakazał jej produktu . Rząd RP głosował za powyższa propozycja wprowadzenia tego pozornego prawa
   ” zakazu ” upraw GMO .

  3. Ostatnio coraz ostrożniej podchodzi do GMO. Domaga się, aby wyraźnie oznaczać produkty i jest przeciw patetom na te produkty (w ogóle domaga sie ograniczenia czasu trwania patentów. Wyraźnie nie rozróżnia naturalnego procesu zmian genetyczncyh od GMO transgenicznego. Trzeba jednak zwrócic uwage, ze facet edukuje sie, a w srodę podczas pierwszego wystąpienia w Europarlamencie domagał sie liwkdiacji tzw. pakietu klimatycznego. Jak ktos ma wiedze, to proponuje, aby wysłał JKM-owi maila na ten temat. W przeciwieństwie do innych polityków, on reaguje na takie uwagi

 7. Pancerniakiem osobistym sie otoczyc i wyruszyc na Yehve . Helmet na leb ,czarne okulary ,tape recorders wlaczone do pdsluchu i z nikim nie wchodzic w dyskusje . Zachowac wszelkie srodki bezpieczenstwa wskazane dla calkowitej seperacji pogladow filozoficznych .Czasem nie zakochac sie na meetingu w nikim . 🙂

 8. Media nie są żadną władzą-bez przesady-kasa jest władzą.Cokolwiek byście tu nie powiedzieli nie będzie miało mocy sprawczej-poza wzrostem kliknięć.Człek powinien mieć zajęcie-najlepiej artystyczne,ale można też mieć 1000 gęsi-wtedy sołtys będzie bliżej ,bo 5 gęsi każdy może mieć-to nie jest bycie w koronie społecznej.Dokładnie tak mieć jak niezależną telewizję,która zniknie kiedy będzie bardziej upierdliwa od wyznaczonej jej funkcji bycia wentylem.Dobra artystyczna telewizja.Doceniłbym bardziej gdybym wiedział ilu się tu sympatyków zakochało i ile dzieci się poczęło,a przynajmniej o mały włos by się.

  1. Mylisz się , media są władzą , sam sobie tu zaprzeczasz wspominasz o „upierdliwości” a co to znaczy ? raczej to co miałeś na myśli , ze władza ja usunie ?.Doceniłbys ilosc zakochanych sympatyków ? to jakiś punkt honoru ? przecież to normalna rzecz, ludzki normalny odruch .a człek powinien pracować ,każdy jeden, aby się dzielić efektami swojej pracy z innymi ,aby potęgować dobrobyt dla następnych generacji ,zajęcia artystyczne kosztują w tym przypadku nie orzą nie sieja a dobrobyt i siła nabywcza efektu pracy innych wypływa strumieniem i to za granice ,https://www.youtube.com/watch?v=NdH5aqorlt0

  2. mocą sprawcza jest Twój komentarz ,ktoś powiedzial aby nie kopać dołków pod innymi bo samemu się w nie wpada , dzisiaj wiadomo ze to prawo przyciągania ,jak ziarno GMO wyda plon aby upodlić następców tego kto to posiał

 9. Jóź wielu widzów, czytelników,wyraziła chęć na audycje z Panem Pawłem Szydłowskim , jak wiemy pierwszego wyczynu interpretacji „świętych ” relacji dokonał Deniken ,szokująca prawda , doprowadziła do absolutnej odmowy druku tych „bajek” o kosmitach ,uważam ze Pan Szydłowski dokonuje podobnego wyczynu , mimo trudności ,jak wiemy Bestia przez tysiąclecia niszczyła i ukrywała i ukrywa dalej wszelkie dowody w tym temacie” Damnatio memoriae ” warto obejrzeć wszystkie części aby mieć konstruktywne spojrzenie i wyjść z ciemnogrodu nie zarosnąć patyną moherową, oto jedna z nich https://www.youtube.com/watch?v=Dtr-Go0BcXE

Comments are closed.