Alternews – 10.01.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski:
– rozmowa ze Sławomirem Kozakiem z Oficyny Wydawniczej Aurora, promującą książkę „Czwarte Imperium” autorstwa Jane Burgermeister (tak, tej od szczepionek).
http://oficyna-aurora.pl/index.php?a=ksiazki&c=36&f=opis

11 thoughts on “Alternews – 10.01.2013

 1. Z każdą chwilą twoje dni coraz mniej realne są
  nie dziwisz się…

  Tatuaż zdobi twoją pierś
  i w twojej głowie pełno tatuaży…

 2. Clear Energy Systems and SARN Power Sign Agreement for Eastern Europe and CIS

  PR Newswire (http://s.tt/1nyYZ)- Jak ktos zna angielski to nich zobaczy to . Mysle , ze jak nie zostalo jeszcze uzyte to trzeba to wiedziec , ze to jest wazne jezeli chodzi o Universe i nasza Ziemie i jej zrownanie kosmiczne . SARN zostal zrobiony zeby zrobic to zaburzenie i pozostwaic nas w czarnej materii .
  Poszlo na to z naszych pieniedzy miliony dolarow na te invencje , ktore maja sluzyc przeciwko nam . Ten instrument ma dokonac zmiany wplywowe i wykreowac pulse teria . Nie jestem w terminologii polskiej wiec Jezeli ktos z naukowcow i ludzi , ktorzy sie znaja na tym zagladnie na ta strone .
  Placi za to wszystko Rothschild . Jego invencja i program trzymania mass ludzkiej egzystencji w lapach czarnej materii .http://www.prnewswire.com/news-releases/clear-energy-systems-and-sarn-power-sign-agreement-for-eastern-europe-and-cis-170018966.html

 3. Jak sie podaje pewne zrodla to automatycznie zaczynacie sciagac energie z tych zrodel robcie to swiadomie poniewaz one traca na sile swojej a wy zyskacie je i wtedy wlasnie potrzebna jest swiadomosc ludzi tam gdzie jest zagrozenie albo ukryta sila do ktorej musi isc ta swiadomosc tam gdzie ma isc a nie tam gdzie jest sterowana wiec dlatego powszechne media sa po to zeby zwodzic nasza swiadomosc .Dlatego wskazane jest tez zeby sprawdzac najabardziej niewiarygodne i wywrotowe informacje czasami , moga tez byc okrutne i niesmaczne ale sa i musza byc przez nas energetycznie sprawodzone , bez emocji i przyziemnie .

 4. Niech zaczną oszczędzać!!!! To samo Polacy nie tylko zwiększać limit długu a robić cięcia i oszczędności a nie wymyślać absurdalne pomysły

 5. Slucham wlasnie You Tube Jane Burgermeister – pandemic update 25 June 2012
  Co za piekna i compact mowa odnosnie zla jakie szczepionki niosa . Ci co cha je wprowadzic to nie sa ludzie to sa ludzkie wampiry .

 6. gdy my mamy problemy, czy stać nas poprzeć innych? nawet w prosty sposób – myślą!

  “………. brazylijska Zbrodnia Przeciw Ludzkości na Puszczy Amazońskiej (sprawa plemienia Kaypo i Petycja wodza Raoni)
  …………Pewnego dnia zachodnie społeczeństwo uświadomi sobie, że Ziemia jest żywym organizmem, tak jak wszystkie żywe rzeczy na Ziemi, wliczając ludzi. Ona żywi nas, ubiera, ochrania, pielęgnuje.
  Nie możemy żyć i przetrwać bez tej Ziemi i wszystkich jej zasobów, wliczając w to powietrze, ogień, wodę i duchową energię.
  My, jako ludzie, nie możemy wciąż eksploatować Ziemi, zanieczyszczać jej, zatruwać, bezcześcić i niszczyć.
  Sprawiamy, że jest ona bardzo, bardzo chora i potrzebuje Ozdrowienia.
  Ona potrzebuje naszych Modlitw miłości, respektu, uznania; i naszej dobrej, duchowej mocy i energii by być uzdrowioną, odmłodzoną, zasiloną, ochronioną, zachowaną.
  Jedno z najstarszych Praw Wszechświata jest Prawem Wzajemności i wielu rdzennych ludzi i plemion nadal podąża za tym prawem.
  Zasadniczo oznacza ono, że nie możesz brać czegoś (np. od Ziemi) nie dając niczego wartościowego w zamian.
  W przeciwnym wypadku Krąg Życia zostaje przerwany przez ciągłą eksploatację bazującą na egoizmie i chciwości.
  Najczęściej rezultatem są choroby, umieranie, śmierć.
  Wiele starożytnych kultur z całego świata i liczne Rdzenne Plemiona posiadały rodzaj rytuału Uzdrawiającego Ziemię ………… Najlepszym sposobem na zespolenie się jest ponowne włączenie starożytnych rytuałów do naszego życia, takich jak Ceremonia Uzdrawiająca Ziemię.
  ludzie ze wszystkich warstw społecznych, narodowości, religii, zawodów, kultur również powinni wynieść korzyści z Ceremonii Uzdrawiającej Ziemię
  i w ten sposób wypełnić swoją rolę i oddać Matce Ziemi, która dawała i wciąż daje tak wiele w zamian …… Podczas gdy czasopisma i kanały telewizyjne opowiadają o życiu celebrytów, Szef Plemienia Kayapo otrzymuje najgorszą wiadomość swego życia (4 grudnia): Dilma, prezydent Brazylii wyraża zgodę na budowę potężnej zapory hydroelektrycznej (trzecia w świecie pod względem wielkości). To wyrok śmierci dla wszystkich ludów żyjących nad rzeką, gdyż tama zaleje około 400 000 hektarów lasu. Ponad 40 000 Indian będzie musiało znaleźć nowe miejsca, by żyć. Zniszczenie naturalnego siedliska, deforestacja i zniknięcie wielu gatunków są faktami! Wiemy, że jeden obraz jest wart tysiąca słów i pokazuje prawdziwą cenę, jaką się płaci za ”jakość życia” naszego stylu życia zwanego „nowoczesnym”. Nie ma już w naszym świecie miejsca dla tych, którzy żyją inaczej, wszystko musi być zrównane, każdy, w imię globalizacji, musi stracić swoją tożsamość, swój sposób życia. Proszę was, jeśli was to oburza, przekażcie ten obraz i prześlijcie wszystkim tym, których znacie. Dziękuję w imieniu życia i różnorodności”
  Prośba o międzynarodowe poparcie wodza Raoni i przedstawicieli rdzennej ludności Xingu (Brazylia) przeciwko budowie ……… My, rdzenna ludność Xingu, nie chcemy Belo Monte. My, mieszkańcy Xingu walkczymy o nasz naród, naszą ziemię, o przyszłość naszej planety. Prezydent Lula powiedział, że martwi się o Indian i był zaniepokojony o Amazonię, i że nie chciał, by miedzynarodowe organizacje pozarządowe sprzeciwiały się budowie zapory Belo Monte. My, wodzowie 62 wiosek Bacajá, Mrotidjam, Kararaô, Terra-Wanga, Boa Vista 17 km, Tukamâ, Kapoto, Moikarako, Aykre, Kiketrum, Potikro, Tukai, Mentutire, Omekrankum i Cakamkubem Pokaimone, przecierpieliśmy już wiele najazdów i niebezpieczeństw.

  Kiedy Portugalczycy przybyli do Brazylii, to my, Indianie, już tam byliśmy; wielu zginęło, wielu straciło ogromne terytoria, większość swoich praw, wiele z nich straciło część swojej kultury, a inne grupy całkowicie zniknęły.

  Las jest naszym żywicielem. Nie chcemy, by bieg rzeki Xingu został naruszony i by wioski nasze i naszych dzieci, które wychowaliśmy zgodnie z naszymi obyczajami, narażone zostały na niebezpieczeństwo. Nie chcemy zapory wodnej Belo Monte, ponieważ wiemy, ona przyniesie tylko zniszczenie. Nie wierzymy, że bedzie tylko zjawisko lokalne, ale myślimy o wszystkich szkodliwych następstwach tamy: przyciągnie ona jeszcze więcej firm, więcej gospodarstw, promować będzie inwazję na nasze ziemie, konflikty, a nawet wzniesienie nowych tam. Jeśli biały człowiek bedzie to kontynuował, wszystko będzie zniszczone. Zadajemy sobie pytanie: “Czego rząd chce więcej? Co dobrego przyniesie nam tyle energii, po tak dużym zniszczeniu? “

  Zorganizowaliśmy już liczne spotkania i braliśmy udział w najważniejszych spotkaniach protestacyjnych przeciwko Belo Monte, w roku 1989 i 2008 w Altamira, aw 2009 r. we wsi Piaraçu gdzie było obecnych wielu naszych przywódców. Rozmawialiśmy już osobiście z prezydentem Lula, aby go przekonać, że nie chcemy tej zapory i obiecano nam, że nie zostanie ona nam narzucona. Rozmawialiśmy także osobiście z Eletrobrás i Eletronorte, z FUNAI i IBAMA. Uprzedziliśmy rząd, że budowa zapory oznacza rozpoczęcie wojny, za którą będzie on odpowiedzialny. Rząd nie zrozumiał naszego przesłania, a nawet sprowokował plemiona indiańskie stwiedzeniem, że zapora zostanie zbudowana za wszelką cenę. Prezydent Lula, pokazał, że nie wziął pod uwagę słów rdzennych mieszkańców i nie że nie uznaje naszych praw. Jego brak szacunku spowodował, iż doszło do przetargu na Belo Monte podczas Tygodnia Ludności Rdzennej.

  W związku z tym my, Indianie z regionu Xingu, zaprosiliśmy Jamesa Camerona i jego zespół, przedstawicieli Xingu Movimento para Sempre (i organizacje ruchu kobiecego, ISA i Cimi, AmazonWatch i inne ) . Chcemy, aby pomogli nam prowadzić nasze przesłanie do świata i Brazylijczyków, którzy sami nie wiedzą co się dzieje w Xingu. Zaprosiliśmy ich, bo wiemy, że jest wielu ludzi w Brazylii i gdzie indziej, którzy chcą pomóc nam chronić nasze prawa i terytoria. Są oni mile widziani w naszym gronie.

  Walczymy o nasz naród, nasze ziemie, nasze lasy, nasze rzeki, nasze dzieci i chwałę naszych przodków. Walczymy również o przyszłość świata, bo wiemy, że lasy te są potrzebne ludności tubylczej, jak i społeczeństwu Brazylii i całego świata. Wiemy również, że bez tych lasów wiele osób cierpiałoby bardziej niż przez te wszystkie zniszczenia, które miały miejsce w przeszłości. Całe życie jest ze sobą połączone, jak krew, która jednoczy rodziny. Cały świat musi wiedzieć, co się tu dzieje, musi on zdać sobie sprawę, jak bardzo niszczenie lasów i ludów autochtonicznych przyczynia się do ich własnej zagłady. Z tych powodów nie chcemy Belo Monte. Tamy oznaczają zniszczenie naszego narodu.

  Podsumowując, głosimy, że jesteśmy zdecydowani, mocni i gotowi do walki, a przypomnijmy sobie słowa listu, który pewien Indianin Ameryki Północnej kiedyś wysłał do prezydenta: ” Dopiero wtedy, gdy biały człowiek zniszczy cały las, kiedy zabije wszystkie ryby i wszystkie zwierzęta i osuszy wszystkie rzeki, zda sobie sprawę, że nikt nie może jeść pieniędzy “.

  Autorzy: Wódz Bet Kamati Kayapo, Wódz Raoni Kayapo i Yakareti Juruna”

  całość tu: http://bialczynski.wordpress.com/2012/12/26/modlitwa-uzdrawiajaca-ziemie-bobby-lake-thom/

  from http://www.nativehealer.net/

 7. @Luna13

  Dla Ciebie i innych chętnych zasilić energią Ziemię i przestrzeń:

  „Ruch „Planeta Ziemia” zrodził się spontanicznie we wsi Studzianki. Wszyscy z przerażeniem słuchamy wiadomości o coraz częstszych kataklizmach nękających naszą planetę: ogromnych powodziach, huraganach, suszy, śnieżycach. To Matka Ziemia krzyczy, by ją ratować. Przecież to żywy organizm, wyniszczany przez stulecia przez nas – ludzi. Czas, by się zatrzymać i zastanowić, czy nie zbliżamy się do granicy, której przekroczyć nie można. Do tej pory jedynie czerpaliśmy energię od Matki Ziemi, Matki Przyrody, teraz przyszedł czas, by ją wspomóc.

  Codziennie o 21:00 a w każdy piątek o godzinie 22:00 wszyscy, którym los naszej planety nie jest obojętny, zatrzymują się na chwilę, wyciszają. Będąc w swoich domach, łącząc się myślą przesyłają życiową energię lub modlitwę Matce Ziemi, Przyrodzie i Wodzie.

  Ta ze wszech miar pożyteczna społeczna inicjatywa zyskuje sobie coraz większy rozgłos. Do spontanicznego odruchu serc przyłączają się ludzie nie tylko z Polski. Mirosława Tomaszewska ma już sygnały z Niemiec, Luksemburga, Szwecji, Włoch, Holandii, a także Mongolii i krajów Afryki Północnej.”

 8. Jutrzenka
  No tak chyba Panowie na Ziemi przyzwyczaili do swiatla na ksiazycu i Marsa. Programowali ich czesto na nocnych planetarnych wyjsciowkach . Takie swiato jak Moon Stone ,silica light . Nienawidze tego swiatla i tych zarowek chyba bede siedziala przy swiecach jak mi sie stare zarowki skoncza .

Comments are closed.