Alternews – 10.02.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


W specjalnym wydaniu Alternews Ewa Pawela i Janusz Zagórski wspominają postać dr Rauni Kilde.

5 thoughts on “Alternews – 10.02.2015

  1. Tak jak powiedział Janusz ” nasz prezydent ” zawodzi POLAKÓW na całej linii … smutna sprawa niestety … 🙁

  2. Ostatnio też pewien facet, co nakręcił film anty-nwo w USA, popełnił samobójstwo wraz z rodziną, jeszcze przed emisją. Czyżby NWO przestało przebierać w środkach? Czas marginalizowania i wyśmiewania opozycji może się powoli kończyć i będą stosowane bardziej brutalne metody.

  3. Ile ludzi na forum sie nasmiewalo z Rauni Kilde. , ze jest manipulowana . Przyposzczam , ze smieszkowie sa manipulowani . Proponuje glebokie oddechy anhapana 3 godzinny dziennie zeby sobie oczyscic z czola osmiornice przyklejana z mackami gleboko wbitymi w sinus .
    Niektorzy sie tez nasmiewiaja z mind control technologi i bojkotowali biednych maltretowanych ludzi , ktorzy mowia albo pisza na na forum ,.
    Powiem jeszcze raz jezeli nie bedzie unity w tym dzialaniu to was wszystkich zaltwia .
    Juz chodzi pelno zombies , ktorzy patrzac na smugi mowia ze tam nic nie ma to tylko samoloty sobie lataja No dobrze po co az tyle samolotow w jednym miejscu tak dlaeko to juz nie pomysla ale na mobile i sytemach komputerowych szarackich sie znaja jak nikt . Potem twierdza , ze swiat nasz jest holografia wizualna . Nie to technologia jest holografia a nie swiat naturalny . Kto to komu wbil w glowe takie dziwadla .

  4. Pan Janusz osnuty jakąś swoistą melancholią… Widzę tu wpływ tow.Nogala bo obaj zaczęli mówić niemal identycznie,choć dotąd łatwo dawało się zauważać niezależność a w niektórych sprawach nawet przeciwieństwo ich poglądów…i nagle wszystko zgliechschachtowane. Tak jak p.Nogal już zupełnie jawnie opowiada się po stronie Rosji,tak p.Zagórski zdaje się przestawać być przeciwko niej…no,no. Ciekawe czasy w tym NTV. Owszem,zawsze w dyskusjach przeważali pro-ruscy „dyskutanci”,ale kierownictwa zdawało się pozostawać niezależna – teraz sprawa się „krystalizuje” i „ujednolica”. Widać Putin górą…

Comments are closed.