Alternews – 10.03.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

24 thoughts on “Alternews – 10.03.2014

 1. Ciekawa analiza sytuacji na Ukrainie na ten tydzień.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-wojna-rosja-tygodniu-2014-03
  Zerwanie referendum na Krymie nad tym będą pracowali „demokracji” w Kijowie.
  Środki koncentrowane przez USA w pobliżu Ukrainy zapowiadają wojnę.
  Awacs, okręt z systemami obserwacji elektronicznej to obserwatorzy zaplanowanej wojny. Pogarda tzw zachodu dla uznanych „świętości” jak Olimpiada, referendum została udowodniona już nie raz (Gruzja i olimpiada w Pekinie, Ukraina i Olimpiada w Soczi) teraz pewnie atak tuż przed referendum.
  Rosja to wie.
  Pytanie jak zneutralizuje bandytów.

  Jeszcze w tym tygodniu dowiemy się czy analiza jest słuszna.

 2. Pan panie Januszu przyjął a priori że Rosja jest zła i dlatego pańska narracja chociaż próbuje ją pan obiektywizować, ciągle jest po stronie usa i tzw zachodu. Otóż panie Januszu kiedy rozpadał się ZSRR zachód obiecał Rosji że kraje demoludy nie mówiąc o republikach radzieckich nie znajdą się w strukturach wojskowych zachodu jak jest wszyscy widzimy. Jak pan sądzi po co tam jesteśmy? Teraz przyszła kolej na Ukrainę. Proszę przeczytać komentarz do wydarzeń na Ukrainie Paula Craig Roberta może otworzy to oczy wielu na bieżące wydarzenia. Pan ciągle powołuje się w „Alter Newsach” a to na duże telewizory a to na portale będące w rękach zachodniego kapitału jak można wyrobić sobie obiektywne spojrzenie na rzeczywistość? Zbrodnicza agenda NWO jest w natarciu i może to zmusić Rosję do użycia triady jądrowej bo nie ma się już gdzie cofać. To bardzo niebezpieczna perspektywa ale niestety realna.

 3. Wojtku tak sobie pomyslalam , ze jestes bardzo generous person. Robisz niezla prace tutaj czytajac wszystkie wpisy . W moim imieniu dziekuje ci bardzo za to .

  //
  Proszę bardzo. Pozdrawiam 🙂

 4. Dzień B.Dobry
  JAHN JOHANNES KASSL to jeden z czołowych współcześnie europejskich channeling-men. Ma gdzieś tam Wyżej swojego Informatora…
  Najnowszy przekaz w sprawie około-ukraińskiej tu:
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/03/10/10-03-2014-rosja-jesus-sananda/
  Staram się nie oceniać tej treści, ponieważ trudno to zweryfikować, tylko na intuicję każdy swą indywidualną.
  Zgódźmy się jednak co do jednego – postrzegamy tę (?)nie-rzeczywistość(?) matrix’alną ‚w zawężeniu nawet do 1%’ (cyt. , wywiad niedawny z Joanną Kubicą (‚Dwupunkt’).
  Idąc tym założeniem (w/w link…) sam Putin nie wie jakie mechanizmy nim kierują (‚Wyższy Plan’) jaką rolę ma do spełnienia, i pomimo poczucia bycia mocarzem tego świata, jest postacią do odegrania roli w swej nieświadomości, będąc pobudzany osobistym Ego (nie sądzę by podejmował swe decyzje – choć wydają się nad-wyraz – przemyślane jakby po konsultacji…z osobistym mistrzem duchowym)
  Ostatnio skrytykowałem jednego z Sympatyków ruchu Ntv, który użył słów: ‚Putin ma styl’. Pomimo mojej krytyki, że każdy ‚styl wojenny’ prowadzi do wojny przede wszystkim bólu i cierpienia, to faktycznie Putin porusza się po tej szachownicy dyplomacji i polityki zdaje się bezbłędnie,
  być może właśnie i na tym planie ocen (wydawałoby się…oczywistym) należało by się wstrzymać z opiniami co jest czarne a co białe.
  Ten artykuł ,na chwilę obecną, przywołał mnie do porządku wstrzymania się z gwałtownymi opiniami co do natury tego Wszechświacika naszego, faktycznie możemy ogarniać do 1% ten szeroki pryzmat ‚Dziania się na Ziemi’, i co w tedy jak tak jest?…

  1. Ciekawy tekst z linka.Jeśli by oceniać Rosje nie przez pryzmat jej przeszłych działań innych przywódców i nie przez pryzmat jej przyszłych dzialań wyimaginowanych,ludzi którzy wiedzą lepiej co planuje Rosja czyli ze chce podbijać inne kraje .Jeśli ocenilibyśmy Rosje tylko w tym konkretnym wydarzeniu to widać ze nie ona zaczęła ,to zachod chce jej odebrać jej strategicznie wazną ziemię jaka jest Krym,to zachód podstępnie rozszerzać chce swoje wpływy.Rosja o tym wie i się broni.
   A poza tym Stany tez są cwane bo na ich kraj maja polowe kontynentu nikt nie najedzie.Wiec się za bardzo nie hamują.co im grozi?raczej nic.

   1. Krym , to teren Ukrainy nie Rosji. Już samo twierdzenie o strefach wpływów Rosji przeczy tezie o jej braku winy i pokojowych intencjach. To kraj imperialny, zawsze taki był i jest obecnie. A jeśli chodzi o to kto zaczął, to jak na razie nikt inny poza Rosją nie wprowadził tam swoich wojsk. Niewiele się również mówi o nasilonych aresztowaniach opozycji w Rosji. Putin najbardziej boi się utraty swego majątku i pozycji. Zresztą zwierzchnik cerkwi również negatywnie się wypowiada o Putinie. A tym, których Putin fascynował pozwolę sobie przypomnieć fascynację Hitlerem czy Stalinem.

   2. Hmm na Krymie mieszkają głównie Rosjanie, mówią po Rosyjsku, historycznie przez całe wieki było częścią Rosji (wyjątek to Tureckie podboje i okupacja i stąd tam Tatarzy).
    Równie dobrze można powiedzieć że Warszawy nic Polską nie łączy i użyć dokładnie tych samych argumentów.
    Wojska na Krymie. Były tam wcześniej i są nadal zgodnie z umową między państwową.
    O aresztowaniach opozycji faktycznie się nie mówi a na Ukrainie znikają ich dziesiątki.
    Fascynacja Hitlerem ? To Ukraińscy faszyści budowali swoje Banderowskie państwo w oparciu o pomoc nazistowskich Niemiec. To znane historyczne fakty.
    Cytowanie tez anty Putinowskiej propagandy to najniższy z możliwych poziomów wypowiedzi. Tą propagandą już większość Polaków dosłownie rzyga. Dowodem są liczne wypowiedzi na rozmaitych forach dyskusyjnych.

    Odnoszę wrażenie że konstan to Donek, Jarek albo Bronek czy Radek osobiście. A może Lis, lub inny Kraśko, Olejnik czy inna Pohanke.

   3. Rosyjskie wojska były na Krymie już wcześniej -legalnie.Tylko ich liczba się powiększyła.Putin gra z zachodem tak jak zachod gra z nim.Tylko co do tego ma Polska?
    Jak będzie tam konflikt zbrojny to Polska wysle tam swoje wojska.Wbrew temu co chcą ludzie na Krymie.I syn premiera nie pojedzie tam walczyć.
    A Stany to nie jest kraj imperialny?

 5. A tutaj macie kawałek straszliwej ruskiej propagandy.
  Proponuje wypić nerwosol zanim przeczytacie.

  http://polish.ruvr.ru/2014_03_11/Polak-na-Krymie-5600/

  Nawiasem mówiąc z Ukraińskiej mobilizacji wojsk nic nie wyszło jak przepowiadałem.
  Ukraińcy ze środkowej, wschodniej i południowej Ukrainy nie chcą z nikim walczyć.
  Teraz tworzą gwardię Narodową złożoną wyłącznie z Banderowców bo reszta nie chce walczyć i nie pójdzie strzelać do braci Rosjan.
  Pisałem już że na Ukrainie nie ma dosyć mięsa armatniego do wojny.
  Wystarcza go ledwie do lokalnych prowokacji typu Majdan.

 6. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą możecie uczynić, aby zabezpieczyć się przed wstawkami holograficznymi oraz przed transplantacją matriksu, jest otwarcie swojego umysłu i systemu wierzeń na realność istnienia Matriksu Duszy(istniejącego wewnątrz Materialnego Matriksu Wolnej Woli). Bez względu na to, czy jesteście Istotami Ziemskimi czy Istotami z Gwiazd, fakt waszego istnienia pociąga za sobą istnienie Matriksu Duszy lub Grupowego Matriksu Duszy Istot Ziemskich bądź Oryginalnego Matriksu Istot z Gwiazd. Z chwilą, kiedy uznacie istnienie matriksu, wtedy aktywnie składacie prośbą do tej rodziny duszy/zbiorowości tożsamości, aby wspierała was w umocnieniu tego połączenia.
  Zarezerwujcie sobie chwilę czasu każdego dnia na medytację lub modlitwę (którakolwiek idea pasuje wam bardziej), podczas której skupiajcie swoją uwagę na dokonaniu tego połączenia i rozwijajcie umiejętność wyciszenia umysłu i ciała. Poszukajcie w swoim wnętrzu „miejsca spokoju” (ono naprawdę istnieje i można je odnaleźć) i wyśrodkujcie się w nim przynajmniej kilka minut każdego dnia. Dokonajcie wyboru świadomego rozwoju i poproście swój Matriks Duszy, aby pomógł wam w sposób, który będziecie mogli zrozumieć. Sięgnijcie po wyższą wiedzę wewnątrz waszego matriksu duszy, a ona was poprowadzi. Rozpocznijcie przegląd swojej emocjonalnej rzeczywistości i zjednoczcie się z obszarami represji (czyt. stłumienia – przyp. tłum.). Zacznijcie pracować ze swoimi lękami zapraszając wasz Matriks Duszy, aby was wspomógł. (Pracując bezpośrednio z Matriksem można często w przeciągu jednego tygodnia osiągnąć więcej niż przez rok psychoterapii, aczkolwiek terapia taka może być użytecznym narzędziem, kiedy jest mądrze wykorzystywana). Podejmijcie zobowiązanie do rozwoju waszej duchowej świadomości i wiedzcie, że jeśli nauczycie się efektywnie spoglądać do swojego wnętrza, znajdziecie wszystko, co potrzebujecie, aby wzrastać duchowo. Wasz „duch” jest waszym Matriksem Duszy i nigdy nie jesteście bez niego.
  Drugą najważniejszą rzeczą, którą możecie uczynić, aby odsunąć niebezpieczeństwo wstawek holograficznych, jest połączenie się razem w tolerancji z innymi członkami waszego gatunku. Zeta oraz Wewnętrzny Rząd wykorzystuje koncept „dziel i podbijaj”, zatem bądźcie tego świadomi i rozpocznijcie odprogramowanie siebie z „pospolitych idei”, które możecie w sobie utrzymywać, a które służą podziałom zamiast jednoczeniu ludzi. Wyrośnijcie ze swoich uprzedzeń i zacznijcie widzieć w ludziach elementy wspólne zamiast różnice. Pracujcie indywidualnie ze swoimi własnymi wierzeniami i emocjami, a przebywajcie wspólnie w grupach w celach popierania światowej harmonii, pokoju i braterstwa. Przez pewien czas obserwujcie swoje „tradycyjne” wierzenia i wybierzcie podtrzymywanie tylko tych, które promują tolerancję między ludźmi, szacunek dla wszystkich form życia (nawet „złych gości”, kimkolwiek by oni nie byli) oraz ufajcie sile życiowej lub „duszy w waszym wnętrzu”. Wystrzegajcie się ideologii, które odwodzą was od tworzenia osobistych związków z „wyższą mocą” i zastępują „uwielbianiem bohaterów” figur władzy wasz prywatny związek z duchowymi aspektami waszej istoty. Wspierajcie się nawzajem we wzrastaniu duchowej świadomości, bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzecie i nie wpadajcie w pułapkę skazywania innych, którzy duchowość postrzegają inaczej niż wy. Przyjmijcie na siebie zobowiązanie do utrzymywania wyższej wizji braterstwa dla ludzi i planety oraz wizje równowagi samej planety. Stańcie się Opiekunami, którymi zostaliście stworzeni i pomagajcie innym czynić to samo.
  Jeśli Zeta będzie trudno wykorzystywać wstawki, aby kierować społeczeństwem, ponieważ ludzie staną się zręczni w kierowa swoimi umysłami, Zeta nie będą w stanie wypełnić swojego pragnienia – wymuszonej transplantacji matriksu, w zbiorowy umysł Zeta. Ludzie posiadają moc „powstrzymania tego koszmaru” zanim zajdzie on za daleko -wolność percepcyjna jest drogocennym darem. Jeśli będziecie mądrzy, nie pozwolicie, aby wykradziono go wam bez walki!

  Annunaki mają nadzieję na obrabowanie ziemskich ludzi z ich uśpionego potencjału „Chrystusowej Anielskieji Rasy Ludzkiej”, poprzez tajną manipulację genetyczną za pośrednictwem zniekształconych nauk o DNA, aktywacji bioenergetycznego pola merkaba) oraz przez programy hybrydyzacji. Annunaki usiłują dokonać tego uwiedzenia ludzi po to, aby zapobiec przed zmater­ializowaniem się uśpionego 12-to Zwojowego potencjału DNA u ludzi, dzięki któremu, ludzie mogą odzyskać swoje dziedzictwo Anielskich Ludzi do służenia jako świadomi Strażnicy Korytarzy Amenti(Międzywymiarowych Portali).
  Yanas, Rada Mistrzów Zgromadzenia Melchizedeka Eieyani, i Rasy Założycielskie, Międzywymiarowe Stowarzyszenie Wolnych Światów, Liga Opiekunów oraz rasy Szmaragdowego Przymierza, wskazują na celowe, uwodzące przeina­czanie informacji prezentowanych ludziom przez Legiony Upadłych Aniołów Annunaki, po to, aby ludzie byli lepiej wyposażeni do podjęcia inteligentnych wyborów dotyczących tego w co wierzyć, w odniesieniu do ludzkiej historii, dziedzictwa i potencjału. Rasy Założycielskie przedstawiają szczegółowe wyjaśnienie prawdy o rodzie Anielskich Ludzi, tak aby ludzkość miała możliwość wyrobienia sobie wykształconej opinii na temat współczesnych kontaktów, dzięki którym można podjąć mądre działanie, kiedy ma się do czynienia z mającym obecnie miejsce oszukaństwem Legionów Upadłych Aniołów. Przedstawiciele Ligi Upadłych Aniołów będą pierwszymi, którzy będą fałszywie „zapewniać” ludzi o tym że współczesny dramat konfliktu upadłych ras anielskich w ogóle nie istnieje.

  „Podrużnicy Tom I” Aschayane Deane

 7. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/grabiez-ukrainy-juz-sie-zaczela-2014-03
  „ministerstwo finansów sługusów Waszyngtonu w Kijowie, którzy aspirują do miana rządu, przygotowało plan oszczędności obniżający emerytury Ukraińców o połowę z poziomu 160 dolarów do 80 dolarów, by zachodni bankierzy, którzy pożyczą Ukrainie pieniądze, mogli zostać spłaceni kosztem ukraińskiej biedoty”
  Tego chcieli ludzie dla siebie ginąc na Majdanie?
  Za ta całą pozyczke musieli dać zastaw pewnie w postaci złota wywiezionego z Ukrainy.

  1. A do tej pory to co? Nie grabili !!! A te piramidalne fortuny to pewnie w amerykańskiego lotka powygrywali ( też by pewnie było o wiele za mało).

   1. Prywatyzowali tak jak w Polsce ale emerytury płacili wyższe, energię dotowali.
    Teraz nowi władcy znacjonalizują sprywatyzowane wg politycznego klucza i sprywatyzują między swoich.
    Naród zadłużą na lata i światowych lichwiarzy.
    Złoto już im zabrali i wywieźli do siebie do USA.

   2. No tak grabili ,okradli ludzi wcześniej tak samo.Ale pomyślmy jakby nam obniżyli wynagrodzenia teraz .Jednych złodziei zamienili na drugich.

   3. Ale jeszcze ziemii nie oddali pod zastaw, jak teraz. Spójrz na dług Ukrainy! I na nasz też rzuć :-)))))).

 8. Oscar
  Roznica miedzy ruska propagada a amerykanska jest taka , ze jedna jest spktakularna bardziej od drugiej w jej naciskowych punktach . Taka mala akupunktura polityczna .

  1. Rosja mało krzyczy więcej myśli i działa w sposób przemyślany.
   Zion i sługusy wrzeszczą w mediach bez przerwy i bez sensu oni po prostu ujadają a to oznaka bezradności.
   Aż głowa boli.

 9. Łukaszenka wymienił przyczyny „rozpadu” Ukrainy

  Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka przestrzegł urzędników przed braniem łapówek, mówiąc, że tylko głupiec nie wyciągnie odpowiednich wniosków po wydarzeniach na Ukrainie.

  „Rozpad kraju, do którego doszło na Ukrainie, opiera się na rozpadzie gospodarczym i strasznej korupcji. To dwie przyczyny, które zniszczyły państwo” – powiedział Łukaszenka. Jego zdaniem korupcja jest „rdzą, która przeżre wszystko”.

  Szef MSZ Białorusi, Władimir Makej, powiedział, że powtórka z Majdanu na Białorusi nie jest możliwa, ponieważ sytuacja w tych dwóch krajach „radykalnie się różni” – prezydent nie ma kont za granicą, a jego synowie nie zajmują się biznesem.

 10. Konstans dodał:
  ,,Zresztą zwierzchnik cerkwi również negatywnie się wypowiada o Putinie. ‚

  – – Nie mieszałbym do tego opinii religii – która jest drugim dnem (czy stroną medalu) NWO – tak samo dba przede wszystkim o własną pozycję strategiczną, podmiotowość i tak samo rozmyśla jak nie stracić na tym wszystkim.
  Przykład: najazd abp Michalika na rząd za nicnierobienie dla dobra ludzi (a oni co robią? Caritas to instytucja gangsterska).
  Po pierwszych zdaniach już się zreflektowałem -Aha! idą wszak wybory…

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1073160,Arcybiskup-Jozef-Michalik-krytykuje-politykow-Tylko-sie-kloca

Comments are closed.