Alternews 10.07.2012

– rozmowa telefoniczna z Markiem Podleckim
– finał sprawy pobicia przez policjanta uczestnika marszu 11 listopada

6 thoughts on “Alternews 10.07.2012

 1. Marek Podlecki, jest znany w Krakowie (i nie tylko) jako osoba zarejestrowana przez Służbę Bezpieczeństwa PRL w charakterze tajnego współpracownika. Miało to miejsce w 1984 roku, Podlecki przybrał sobie wówczas pseudonim „Janusz” i był prowadzony przez funkcjonariuszy II Wydziału krakowskiej SB. Po operacji likwidacji radia Solidarność, w której wziął udział TW „Janusz”, jego przydatność operacyjna zmalała. Będąc nadal czynnym w sieci agenturalnej, otrzymał za zgodą oficera prowadzącego z kontrwywiadu paszport i wyjechał do USA.Działał aktywnie w środowisku polonijnym. Głosił poglądy radykalnie prawicowe, antykomunistyczne i antysemickie. Po objęciu władzy przez PiS często przebywał w Polsce. Podjął akcję ujawniania rzekomych agentów SB wśród Polonii. Pomówił wiele osób o agenturalność. Zajmował się równocześnie produkcją i redakcją materiałów telewizyjnych. Jak możemy przeczytać w internecie, współtworzył redakcje programów „Misja Specjalna” Anity Gargas i „Cienie PRL-u” Bronisława Wildsteina. W kampanii wyborczej kandydata PiS na prezydenta Krakowa robił kampanię telewizyjną i pracował dla sztabu.
  http://propagandainpoland.wordpress.com/2012/02/15/uwaga-na-blogu-marka-podleckiego-monitorpolski-wordpress-com-admistratorzy-manipuluja-wpisami-zmieniaja-sens-retoryki-wpisu-userow/
  To ten sam Marek Podlecki ?

 2. Co się dzieje w naszym kraju? Otwieram szeroko oczy i nie dowierzam – gdzie ja żyje? Co tu się wyprawia. To jest jakiś koszmar…

 3. Mnie bardziej irytuje czemu tych faszystów puszczono to jest afera,a nie ze facet sie nie położył na glebę no i w afekcie akcji przesadził policjant ,owszem nie popieram tego ale rozumiem, kiedy sie jest na akcji i nabuzowanym od emocji,ale pamiętajmy ze to szła grupa i nagle ucieka,nikt normalny nie ucieka kiedy niema nic do ukrycia ……Przypominam nie atakowali ludzi na chodniku tylko grupe ludzi w kapturach czy tez bez,którzy na hasło, stać policja zaczęli uciekać, uciekają tylko ci co maja cos do ukrycia.

  Jak dla mnie takie grupki powinni pałować ile sie da ,a tym bardziej takie które uciekają ,ciekawe ilu z nich miało, noże albo kastety…..
  Facet ma 29 lat poszedł by z żoną,dzieckiem na spacer,o ile je ma ,a nie szwendał sie w takim wieku z gówniarzerią i szukał zadym,bo poco sie zbierają w grupki ? ano po to aby sie czuc silniejszym i czuć wsparcie od kolegów w razie zadymy.

  Ja sie pytam chcecie miec policje która sie odwróci, jak bandyci beda rozwalać wszytko do okola,czy chcecie miec policje która bandziora weżnie i żuci na glebę i mu przyłoży i nie będzie sie bała, czy aby ich nie oskarży o pobicie …….

  Policja i tak sie cacka z bandziorami, kibolami ,TAKA JEST PRAWDA.

 4. @pechowiec …prawda to jest taka, że policja pobiła niewinnych ludzi. Bandziorów z niemiec puścili a zamknęli polaków.
  Nie mędrkuj więcej o młodzieży w kapturach, o tym co kto powienin robić z rodziną itp tylko popracuj nad innym sposobem postrzegania rzeczywistości, gdyż obecny jest mocno zaburzony.

Comments are closed.