Alternews – 10.12.2012

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

12 thoughts on “Alternews – 10.12.2012

 1. Tylko się nie wygłupcie Panowie na tym zlocie z ekonomią nowej ery prezentując wypociny „myśli ekonomicznej” przedstawianej na łamach katolickiego tygodnika „Michael” , rozwiązania prowadzące do cyklicznych kryzysów, jak obecnie , niewolenia ludzi i coraz gorszej jakości konsumpcji. Dlaczego tak , to wygląda? Aby odpowiedzieć na takie pytania , to trzeba mieć jakieś pojęcie o ekonomii, a nie kapuściany łeb , propagatorów tych bzdur z „Michaela”.
  Ekonomia nowej ery hehehehe , ekonomia zniewolenia, biskupi katoliccy ją popierają hehehehe. Już samo , poparcie kiepów z władz kościelnych powinno włączyć ostrzegawcze światełko w główkach.

 2. Hehehe znawca ekonomii się znalazł. Skończ najpierw gimnazjum kapuściany łbie może ci się swiatełko w główce zaświeci.

 3. Na takich jak ty, ekspertów od socjalizmu , podstawówka , to za dużo. Po za tym masz coś do powiedzenia , jakieś argumenty, jeśli nie , to siedź lepiej cicho.

 4. Najwyższy czas zmienić konstytucję, bo świat się chyli ku upadkowi.
  Chodzi o to by zło się zwijało, bo dziś rządzi światem.
  A DOBRO rozwijało.
  Fundamentem DOBRA JEST Konstytucja Polski MODEL -2012 – 1a

 5. Czy Putin robi wrzutkę pod jakiegoś BlueBeama, czy rzeczywiście coś ujawnia… trudno odgadnąć. W każdym razie coraz częściej politycy pozwalają sobie na takie „żarty”.
  Kilka dni temu słyszałem w radiu, że premier bodajże Australii podziękowała z kamienną miną wszystkim za współpracę, podziękowała za wszystko rodakom i zapowiedziała koniec świata. Odebrane to zostało jako świetny żart. Możliwe, że taki rzeczywiście było. Tak jak z relklamami znanej sieci AGD… namawiającej z okazji 21.12 do kupna telewizorów…

 6. Bardzo cenię Pana Zagórskiego i wierzę, że nie jesteśmy sami ale ta wypowiedź Medietieva to oczywisty żart „po konferencyjny”, w tle słychać śmiech osób które widzą jak Medietiev sobie „podrzuca” dziennikarkę – a te sformułowanie o filmie dokumentalnym „Man in Black” panie Januszu czy Pan nie wyczuwa tej ironii???

  Pozdrawiam
  Marcin

 7. żart żartem ale w nim moze sie kryć prawda.Tak samo sobie żartują twórcy róznych filmów ,niby fikcja a scenariusz byl pisany pod wplywem prawdziwych ale ukrytych wydarzen .Robia z tego film fantastyczny gdzie ludzie odbieraja to jako fikcje.Tylko wtajemniczeni widzą cos wiecej.Tutaj tez sprytny zart dla niewierzacych w ufo a dla wierzących jawne przesłanie.

 8. poddam polemice sam siebie:
  – ale to nie był Putin…
  – ale żarty mają podobne 😉

 9. Lilka, zgadzam się z tobą. Wypowiedź Miedwiediewa to klasyczny „balon próbny”. Wysyła przekaz w świat, niby przypadkowo i kończy jako żart. Czyli dla każdego coś miłego 🙂

 10. Nie UFOm panu Niedźwiedziowi, ale potwierdzenie takiej „rewelacji” w takich okolicznościach nie może być traktowane poważnie. Szukanie tu dowodów na istnienie obcych jest intelektualnym nadużyciem.

  Piszę tak, bo sam czuję się tu OBCY i chyba jednak pochodzę z innej planety.

 11. Maniek tak na początek przeczytaj sobie „Kredyt Spoleczny” w 10 lekcjach Alain Pilote możesz zamówić wlasnie w w Michaelu.Przeczytaj jeszcze „Ukryte tajemnice pieniądza”www.michael.org.pl NIEMA ROZWOJU NA DLUGACH!!!Wartość ma to co czlowiek wykonal potrzebnego i to co natura wytworzyla.Bankier wypisując czek na miliard dolarów nie wytworzyl nie wykonal nic wartośćiowego rozumiesz jego pracz nie wart tyle co ten papier na którym wypisal czek.Maniek daję tobie pozwolenie na drukowanie zlotego w milionach mur beton że dlugu nie będzie rozumiesz prawda

Comments are closed.