Alternews – 11.02.2013

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak:
– Papież Benedykt XVI abdykuje
– coś się dzieje na rynkach złota
– demonstracje w Irlandii przeciwko zadłużeniu
– korespondencja Janusz Zagórskiego z Wiednia

16 thoughts on “Alternews – 11.02.2013

 1. Pisanie „samo zło” z wieloma wykrzyknikami o czymś, co zawiera wiele dobra, a co udowodnił choćby JP II oraz tysiące anonimowych, trąci nie tylko fanatyzmem, ale i szataństwem. Krzykliwe jest zło. Może z bezsilności?
  Bobie, nie wikłaj się, porzuć to zło! Dla własnego dobra! Przemyśl to i… rób, co chcesz! Volenti non fit iniuria.
  Dawanie wiary teoriom spiskowym, kreowaniu wroga prowadzi do ugrzęźnięcia w gadziej emocjonalności, lękoagresji. Cui bono?

 2. Hallo moi drodzy
  Nice day today 🙂
  Co sie dzieje z Azja . To jest wazne !!! Mialam nadzieje ,ze azjaci sie polacza w jeden blok przeciwko tej amerykanskiej pace zreinkarnowanego Egiptu i zreinkarnowanej rzymskiej Anglii. OJ Oj to mnie martwi ale coz Albert Pike idzie do przodu I Orwell tez. Mam wrazenie , ze realizuja plan tych dwoch facetow bardzo precyzyjnie (Mr Bond Movie) bo na inna kreatywnosc ich nie stac .Przestarzaly gnijacy syff. Z tym papiezem tez wedlug planu . Fine bedziemy mieli wszyscy co robic .

 3. Rozsadek
  Tam gdzie sie juz sprawdzily teroie spiskowe :
  Smolenska katastrofa
  Marlin Monroe
  Bob Marley
  Ibraham Lincoln
  Jhon Kenedy
  Robert Kenedy
  Jhon Lenon
  Martin Luter King
  Mahatma Gandhi
  Michel Jackson
  Princess Dianna
  Brandon Lee
  Alexander Litvinenko
  CIA Drug Smuggling in Arkansas
  Bohemian Grove
  The Iluminatii
  The Federal Reserve Bank
  9 /11
  Fukoshima trzesienie Ziemi .
  Podalam te przypadki , ktore powszechnie znane przez ludzi . Ale jest wiele i to wiele innych niezyjacych naukowcow, artystow i healerow , ktorzy sa ofiarami czarnej magii iluminatii a do niej sie zaliczal Watykan tez . Oni nie ucza ludzi jak uzywac energii do wzmacniania swojej wlasnej power .Oni ucza jak oslabiac swoja energie .Po przez calkowicie materialne patrzenie na zycie i szukanie Boga na zewnatrz .
  Wszystko idzie z zalozeniem Albert Pike jak ktos zna angielski niech to dobrze przeczyta . Wtedy bedzie wiedzial , ze Watykan jest tez konspiracja przeciwko ludzkosci .

 4. jakie nagle 2 zdania wcześniej w kwietniu mówił nagle zapomniał z igły widły albo na konklawe zbierali w parafi pederaki albo się odwidziało

 5. maq
  Przeciez on odchodzi na emeryture po czesci moze spelnia sie twoje zyczenie .

 6. Moim następnym życzeniem jest randka z Kaliną. Są szanse że i te się spełni? 🙂

 7. A może papierz po prostu wie co szykuje się na świecie i najzwyczajniej nie chce w tym czasie być głową kościoła.

 8. Sorry mag
  Ja jeszcze kocham swojego niemieckiego meza chociaz juz rok do mnie nie dzwoni . Ale chyba sie przylutowal gdzies bo jest toolmaker.

 9. Marek
  Moze Pan Papiez sie widzial z Elizabetta palacowych pokoi i dostal intrukcje via London .

 10. Marek
  „A może papierz po prostu wie co szykuje się na świecie i najzwyczajniej nie chce w tym czasie być głową kościoła.”
  Normalnie czytasz w moich myślach, muszę się podpisać pod Twoim podejrzeniem.Coś na rzeczy musi być.Ogólnie oceniam tego Papieża jako mdłego i nijakiego.

 11. Kalino,

  po tym, co napisałaś, widać czarno na białym, że nie znasz katolicyzmu. Bardzo często miażdżąca krytyka czegoś jest pochodną niewiedzy nt. tego czegoś połączonej z przeładowaniem nieprzychylnymi danymi nt. tego czegoś.
  Kościół czy Kościoły uczą obcowania z Bogiem nie tylko wewnątrz, jak pewne nurty New Age, ale i na zewnątrz – wszędzie, jak głosi jezuicka dewiza – szukać i znajdować Boga we wszystkich rzeczach. Przede wszystkim poznaj siebie – mawiała pewna mniszka. Dużo by o tym pisać. Mnóstwo jest literatury. Są teksty mistyczne. Równowaga się liczy między tym, co wewnętrzne i zewnętrzne.
  Co się tyczy „całkowicie materialnego patrzenia na życie” – to mówiąc delikatnie językiem gry w statki: pudło! – tego uczyli ci, którzy chcieli zmieść Watykan z powierzchni ziemi.

  Z cudzych i moich doświadczeń, obserwacji i refleksji wynika, że dobrze rozumiane i mądrze stosowane katolickie praktyki duchowe wzmacniają energetycznie, podwyższają wibracje, po prostu do Źródła prowadzą – takie sedno religii.
  Znane mi osoby, które intensywnie pracują z energią, są praktykującymi katolikami. Jedna z nich, szczególnie intuicyjnie-wglądowo utalentowana, twierdzi, że nie doszłaby do obecnego poziomu bez przestrzegania zasad i wierności religii, zgłębianiu jej, ponieważ dusza przed wcieleniem wybiera najlepszą dla siebie ścieżkę religijną. Nie są to katolicy bezkrytyczni wobec Kościoła – Instytucji, podobnie zresztą jak wielu księży, również watykańskich! Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. I nie neguje się, a reformuje.

  Tak, dzieje pełne są spisków. Ale większość z nich jest wydumanych, z dziedziny historii alternatywnej. Niestety, wielu „alterowców” lekce sobie waży warsztat naukowy, krytykę źródeł itp. „przeżytki” starego świata… Oni wiedzą na pewno! Zupełnie podobnie do gorących-parzących zwolenników opcji politycznej mediów Tadeusza Rydzyka. Nurzanie się w teoriach spiskowych opartych na kreowaniu wroga, wzbudzających lękoagresję, łączy, jak niegdyś proletariszy wszystkich krajów… Duchowi nazi-bolszewicy muszą wyć z zachwytu: jakie żniwo wokół katastrofy smoleńskiej – biorąc pierwszy przykład z powyższej listy rzekomych spisków – tyle negatywnych emocji, destrukcyjnych myśli itp. itd. palce lizać, he, he! Nie udało się zniszczyć tego, co cenne (np. chrześcijaństwa totalitaryzmami), to trza było chwycić się metod bardziej subtelnych i kusić różnymi antypatiami, np. antykatolickich „alterowców” czy antyliberalnych „moherów”.

  Jednak wszechobecne (nie tylko w New Age, ale i w katolicyzmie) Dobro – niekrzykliwe, nie pchające się na afisz, nie oskarżające, ciche – jest bardziej kuszące…

Comments are closed.