Alternews – 11.02.2015

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

95 thoughts on “Alternews – 11.02.2015

 1. „Filmu („Grey State”-o o globalnej strukturze NWO i kryzysie w USA)nie będzie.

  David Crowley był zagrożeniem. Film „Grey State”, powodował szum wśród Amerykanów, zwłaszcza ruchu anty-NWO i mógł stać się ikoną tego ruchu.

  David Crowley, 29 lat, mieszkał w Minnesocie. Został zgłoszony jako człowiek, rodzina, ukochany mąż i ojciec zaślepiony. Jeden z sąsiadów powiedział CBS, że był on „doskonałym mężem i byli doskonała rodziną. ” W tym tygodniu został znaleziony martwy obok żony i córki.

  David Crowley zamierzał nakręcić film, którego był reżyserem i scenarzystą – „Grey State”- miał to być film o o globalnej strukturze NWO i kryzysie w USA.”
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/item/47322-filmu-nie-b%C4%99dzie

  „UE wprowadziła restrykcyjną dyrektywę o ziołolecznictwie. Wprowadza ona szereg ograniczeń i utrudnień dla producentów preparatów ziołowych. restrykcje te są absurdalne i godzą w wolność oraz prawo do leczenia się obywateli RP. W związku z tym żądamy od Sejmu RP natychmiastowego zajęcia się tą sprawą i odrzucenia tej bardzo szkodliwej dyrektywy godzącej w podstawowe prawa człowieka.””
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Sejm_RP_Odrzucenia_dyrektywy_UE_o_ziololecznictwie/?srOzGeb

  „Pomóż zebrać 100 tysięcy podpisów pod kandydaturą Pawła Kukiza” (Jeśli oczywiście ktoś chce to zrobić to proszę kliknąć w link.)
  http://kukiz.org/

  „Z Moskwy do stolicy Polski jest tylko 1,3 tysiąca kilometrów Czołg T–90 dojedzie tam w mniej niż dobę – stwierdził dziennikarz rosyjskiego Kanału 5 w materiale dotyczącym obchodów zakończenia II wojny światowej. Wcześniej petersburska stacja zasłynęła nad Wisłą programem o ministrze spraw zagranicznych Grzegorzu Schetyny.”
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/rosyjski-dziennikarz-z-moskwy-do-stolicy-polski-czolg-dojedzie-w-mniej-niz-dobe

  „W Norwegii za pomoc żebrakom można trafić do więzienia
  Norweskie władze zamierzają wytłumaczyć bezdomnym i żebrakom, że ich styl życia, to przestępstwo. Dodatkowo pomaganie im przez lepiej sytuowanych obywateli zostało prawnie zdelegalizowane.”
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/47325-w-norwegii-za-pomoc-%C5%BCebrakom-mo%C5%BCna-trafi%C4%87-do-wi%C4%99zienia

 2. Czy Mińsk II zadziała ?
  Trochę tak, trochę nie.
  Po stronie „zadziała” jest
  – odzyskanie przez francuzów twarzy a przez Rosję Mistrali.
  – umocnienie pozycji politycznej w Europie wschodniej gościnnego Łukaszenki.
  – odsunięcie od wpływu na konflikt V kolumny USA czyli kukiełki z Polin.
  ..
  Po stronie nie zadziała
  – likwidacja nielegalnych armii (najemnicy oligarchów)
  oligarchowie się nie zgodzą i zaatakują Poroszenkę to potencjalnie nowy front wojny
  domowej, bardzo na rękę NowoRosji i Putinowi
  – oddalenie ciężkiego sprzętu od linii frontu na 50-100 km
  to oznaczało by wycofanie wojsk a pozostawienie milicji.
  a milicja Ukraińska sobie nie poradzi z narodem a naród tym łatwiej powstanie.

  Wnioski.
  Mińsk II to będzie bardzo krótkie zawieszenie broni a potem ofensywa powstańców.
  Powstańcy mają za mało ludzi ale zadziała efekt kuli śniegowej.
  W miarę zdobywania nowych terenów będą się dołączały do powstańców nowe rzesze
  zbuntowanych ludzi trzymane dotychczas mocno za mordę przez „demokratów” z Kijowa. Chodzi tutaj o duże miasta jak Mariupol, Dniepropetrowsk, Charków..
  Sytuacja dojrzewa w tym kierunku.
  Ogłoszona przez powstańców mobilizacja gdzie chcą pozyskać ok 100 tys ludzi pod bronią na to wskazuje.
  Mobilizacja Kijowa nie może zadziałać bo Kijów przegrywa a nikt nie chce iść do przegranej armii walczyć w nieswoich sprawach, takie wojsko nie chce walczyć.
  Natomiast wielu che iść do armii wyzwoleńczej, zwłaszcza takiej która odnosi sukcesy.
  Tak było od zawsze w historii.
  I taką sytuację buduje na Ukrainie Putin.
  To Ukraińcy muszą się pozbyć bandytów którzy od czasu przewrotu na Majdanie ich terroryzują. Wszystkie wypowiedzi Putina wskazują na to że taki ma właśnie plan.

  Czas pokaże czy trafnie bredzę.

 3. Jeszcze jeden as w rękawie Putina.
  To uchodźcy i dezerterzy Ukraińscy którzy uciekają przed wojskiem do Rosji.
  Putin ich przeszkoli, uzbroi (w trybie spontanicznej oddolnej inicjatywy Ukraińskich patriotów) i wyśle do domów.
  Oni chętnie wrócą jako zwycięzcy ale dopiero wtedy, gdy szala zwycięstwa przechyli się wyraźnie na korzyść powstańców. Każdy chce wrócić do swojego domu i każdy chce pomścić krew swoich bliskich.
  Banderowcy i jewreje z mafii będą musieli w trybie nagłym wyjechać do Izraela albo do USA. A tam USA będą z nimi robić to samo co Putin z dzisiejszymi dezerterami z armii Ukropów.
  Tyle że z USA i Izraela jest dużo dalej na Ukrainę.
  Putin (i reszta Europy) musi zadbać by Polin przestało być bazą wypadową banderowców i mafii jewrejskiej.
  A to oznacza że wielu „patriotów ” „polskich” w trybie nagłym wyjedzie obrażona z Polski do Izraela czy innego USA.
  Zdziwicie się ilu to wielkich „polskich” patriotów posiada paszport Izreala lub USA czy Kanady. Wiele środowisk „alternatywnych” pójdzie w rozsypkę.
  Jeżeli Europa chce się pozbyć „problemów” to musi się ich pozbyć.
  Polin i Rumunia to problem główny a tzw pribałtyki same znikną gdy zniknie lotniskowiec Polin.
  Lotniskowiec Polin się prawdobodobnie rozpadnie na księstwo Warszawskie, na Śląsk opolski, Wielkopolskę, Pomorze a byłe landy wschodnie wrócą tak jak DDR do macierzy.
  Rumunie odda Węgrom Siedmiogród.
  Ukraina, podobnie jak Polin się sfederalizuje na kilka księstw (NowoRosja, Ruś Kijowska, Banderland).
  Być może Banderland połączy się z ogryzkiem wschodniej polski (Polska odzyska Lwów a Banderland Przemyśl i Kraków).
  I wszyscy będą zadowoleni.

  1. Oscar, kim ty jesteś nawet nie pytam. Musisz być strasznie sfrustrowany, chyba wszyscy cię olewają i nikt cię nie słucha w życiu, bo tutaj spamujesz pokilka postów z rzędu. Niestety, za głupotę admin Voytek nie wycina postów a szkoda. Może zaczniesz pisać pamiętnik? Zawsze będzie ci lżej a tutaj ludzie odetchną z ulgą.

   1. Niektórzy mylą pojęcie „głupoty” z pojęciem „odmienne zdanie”, „odmienne poglądy”.
    A wycinanie „za głupotę” to cenzura w najczystszej postaci.
    I dlatego zuzia jest taka mała (wewnętrznie).
    Zuzia nie potrafi polemizować ale Zuzia potrafi obrzucać błotem ludzi którzy głoszą odmienne poglądy.
    To klasyka hasbary i środowisk zbliżonych, spowinowaconych.

   2. Nie należy polemizować z głupotą, to oczywiste. Naturalnie każdy idiotyzm można nazwać odmmiennym poglądem, co nie oznacza, że rozmowa z durniem ma sens.

   3. „””głupotę, idiotyzm,durniem ,sfrustrowany „””,??? „pokilka postów z rzędu” a z czym Ty tutaj „postójesz ” Zuzia ? opluwaniem Innych ?jakie tematy uważasz za głupie? jakie za idiotyczne , jakie za durne ? może z tym sfrustrowaniem jest całkiem odwrotnie ? bo ktoś kto jest wyzbyty ze wszystkiego to raczej jest frustratem? i aby zaistnieć przepisuje swoje cechy innym takie zwierciadło siebie , jak na razie wszystkie „frustracje” Oscara się sprawdziły ? kto Oscara olewa ? światopoglądy maja rożne drogi a istota rzeczy jest wynik końcowy dobro ludzkości , narodu, jego wiedza i zasobność ,Oscar ma sumienie jako Człowiek, Jednostka, i tylko z tego tytułu cierpi ,pragnie aby każdy coś tworzył dla siebie i narodu , każdy patrzy przez jakiś pryzmat przekonań doświadczeń , ale liczy się cel , końcowy efekt , przynajmniej taki aby obywatel czul się u siebie i był u siebie , bo jak tak dalej pójdzie to nawet nie będzie miejsc na zaparkowanie wozów Pana Drzymały .

 4. dziekoje za wspaniale program Ja mieszkam w usa I ciesze sie ze chociaz od was moge uslyszec prawdziwe wiadomosci

 5. Wojny nie będzie, ruscy dostaną to czego chcą, Polska już dawno sprzedana. Szczyt w Mińsku u dyktatora z zakazem wjazdu do EU i sciskanie sie z Merkel i Olanda, żenada,błaganie Putina w Moskwie,żeby raczył sie spotkać i podpisał rozejm. WOJNA JEST PRZEDŁUŻENIEM POLITYKI,zachód spzreda Ukraine ,a potem środkowy wschód Eurowy,w zamian za pokój skąd to znamy?Niemcy francja są oplecione mackami rosyjskich interesów Amen.Podczas szczytu w Mińsku nastepne czołgi przekraczają granice Ukrainu .Zbliża się nowy rozbiór Polski, będziemy buty pucować ruskim i niemcom od co.

 6. Niezależna telewizja ?? Wolni ludzie?? Są to żarty czy paranoja?

  JAK MOŻNA MÓWIĆ ? o niezależnej telewizji,czy wolnych ludziach zaangażowanych po którejś ze stron konfliktu?
  Walka polityczna ,czy zbrojna toczy się oWładze nad ludzmi. Jakie ma znaczenie ,kto będzie zniewalał ludzi swoimi rządami Putin czy Obamy sojusznicy.
  Wolna telewizja ,to ludzie o neutralnym światopoglądzie,potępiający wszelkie rozgrywki polityczne w których toczone są rozgrywki o zdobycie lub utrzymanie władzy nad ludzmi, a tym samym ich Zniewalanie.

 7. Kto Wie,co to jest Neutralność?
  Czy Wolny człowiek jest neutralny,czy zaangażowany po którejś ze strony konfliktu??

  1. Pierwszym i podstawowym obowiązkiem każdego CZŁOWIEKA jest poszanowanie wartości życia, KAŻDEGO ŻYCIA (bo jest to dla nas LUDZI najcenniejsza wartość) , a co za tym idzie ratowania go w momentach zagrożenia.

   Zatem nie neutralność , a jak najbardziej pokojowy i mądry i logiczny sposób rozwiązania konfliktu i przywrócenia harmonii oraz równowagi życia.
   Ale absolutnie nie zasilanie konfliktu,wzmacnianiem siły militarnej ktorejś ze stron!
   Trzeba nam pamiętać iż wojna nigdy nie jest wygrana…przez nikogo, zawsze jest była i będzie przegrana obydwu stron zamieszanych w konflikt, bowiem starty ZAWSZE są po obydwu stronach, nigdy nie jest inaczej.

   Kiara.

   1. Tyrdy fyrdy Kiara 🙂
    Polityczna poprawność. Chcesz się bawić? To się kurna baw 🙂

    Śnijcie z rozmachem, bo czy ja po to otworzyłam oczy by kaprawo patrzeć? Tym co kaprawo nie patrzą nie dopinguje. … … 😀

   2. @ Kiara
    Owszem, wojna jest wygrana. Przez stronę która w konflikcie nie bierze nigdy udziału, natomiast napuszcza na siebie strony pozostałe, czerpiąc z tego zyski.

   3. „Ale absolutnie nie zasilanie konfliktu,wzmacnianiem siły militarnej ktorejś ze stron!”

    – a co, antyrosyjska kabała nie zadziałała? Żydowskie aniołki zawodzą?

    Jaki, faryzeuszowski peszek.

   4. Robert pisze:
    15 lutego 2015 o 18:48

    @ Kiara
    Owszem, wojna jest wygrana. Przez stronę która w konflikcie nie bierze nigdy udziału, natomiast napuszcza na siebie strony pozostałe, czerpiąc z tego zyski.

    ********

    Tak Robert , zawsze jest tak! Ale podjudzani ślepcy dają się wmanipulować i strzelają do siebie jak do kaczek na zawołanie zakulisowego dyrygenta, który raz jednych raz drugich wystawia jako tarcze strzelnicze.

    Kiara.

  2. Neutralność to asertywny szacunek dla interesów innych.
   Neutralność to obrona własnych interesów z poszanowaniem interesów innych.

   Wasalizm to przekładanie obcych interesów na własnymi (zdrada narodowa)

   Dominacja, Dyktatura to przekładanie własnych interesów na interesami innych (agresja, zamachy stanów, zbrodnie).

   Sami sobie przypiszcie do poszczególnych postaw najważniejsze państwa świata oraz międzynarodową mafię żydowską.

   1. SeJa pisze:
    15 lutego 2015 o 03:11

    Tyrdy fyrdy Kiara 🙂
    Polityczna poprawność. Chcesz się bawić? To się kurna baw 🙂

    Śnijcie z rozmachem, bo czy ja po to otworzyłam oczy by kaprawo patrzeć? Tym co kaprawo nie patrzą nie dopinguje. … … 😀

    ********

    No to SeJa siłaczko …. 🙂 jako ze masz możliwości przekraczające nas wszystkich… walnij się jednego dnia na tą Ukrainę , zdrową rozpierduchę …. 🙂 wywal te zabawki od zabijania na śmietnik, a rozwydrzone bachory weź za fraki i ciapnij skąd przyszły..

    Co nam pod nosem będą halsować i malować obrazki śmierci, dalej won , do domu! Gacie ściągnąć parę pasków na tyłki i będą mieli zajęcie z szukaniem masażystek…… 🙂

    a że wyszkolonych dziewuszek w tej dziedzinie nie mało…. to się wszystko jakoś poukłada bez sprowadzania przebierańców stąd i tamtąd…..

    SeJa do dzieła… wszak możesz ….. 🙂

    Kiara.

  3. obserwator , jaki ma być, abo jest ? chodzi o wersje wydarzeń im więcej tym lepiej bo można wszystko wypośrodkować , a co to jest neutralność !!!? tępota umysłowa ? jak można być w takich eskalacjach obojętnym ? giną niewinni ludzie to nie jest wystarczający powód aby o tym mówić , lepiej by było aby po cichu wszystkich wymordowano ??? „””neutralnym światopoglądzie””” ? czyli o znieczulicy światopoglądowej, liberalizm ,eskalacja, piękna wizja ! bez sumienia jak się mordują to zostaje obojętny , neutralność nie ważne kto winny, kto ofiara ! neutralność to szczyt ludzkiej swiadomosci .

   1. Obojętność w obliczy zbrodni to jest w istocie akceptacja tych zbrodni.
    Widzimy to w mafijnych mediach na co dzień.

 8. UE nałożyła na Rosję nowe sankcje od 16.02.2015
  Rosja negocjuje rozejm a UE nakłada z Rosję za ten rozejm kolejną karę.
  Kara niezbyt dotkliwa raczej symboliczna, polityczna.
  UE wydała na siebie wyrok śmierci.
  Okazuje się bowiem że UE to produkt mafii żydowskiej a celem UE jest zniewolenie i odnarodowienie jej ofiar.
  To UE od lat sączyła jad do Ukrainy (dwa kolejne przewroty, oba z naruszeniem fundamentów demokracji). To UE sączy nieustannie jad nienawiści i zdrady do Białorusi i Rosji. Na tym przecież polega „polityka wschodnia” UE.

  Sprawa Ukrainy pokazuje że UE podobnie jak Polska, Sikorski, Schetyna itp dostała kopa od mocnych w Europie i Europa sama bez mafii żydowskiej próbuje rozwiązać kwestię Ukraińską. Od mafii odwrócili się też mniejsi członkowie UE (Węgry, Grecja,..Słowacja).
  Od żydowskiej UE zaczyna się odwracać coraz więcej państw.
  Kostki domina poustawiane przy pomocy zdrady, przekupstwa i zbrodni zaczynają się walić.
  I nie da się powiedzieć że siła Rosji jest tu bez znaczenia.
  Po prostu racjonalni politycy wybierają opcje bezpieczniejsze i korzystniejsze dla ich krajów. Nikt z tych mądrzejszych nie chce wielkiej wojny w Europie.
  Tej wojny chce mafia której ośrodki decyzyjne leżą daleko od potencjalnego teatru wojny. To oni knują jak rozniecić tę wojnę a ofiary ich zupełnie nie interesują.
  W sumie nic nowego.

  1. The 😀 mądrzejszych? Misiu tu misiu tam.


   Bosch co wam jeszcze trzeba tłumaczyć? Ale kogo to? byle nie nas! … i tak dalej, media pokażą innym waszą niedole i tak dalej. A wy się za łby chwytajcie, dziel i odwracaj uwagę. …

  2. „…mafia której ośrodki decyzyjne leżą daleko od potencjalnego teatru wojny” Czy może raczej głęboko pod ziemią? Połączone siecią szybkich kolei próżniowych…

   1. Robert pisze:
    15 lutego 2015 o 18:44

    „…mafia której ośrodki decyzyjne leżą daleko od potencjalnego teatru wojny” Czy może raczej głęboko pod ziemią? Połączone siecią szybkich kolei próżniowych…

    ****

    Pamiętaj jak królowa robi szach mat….. to ani na ziemi , ani pod ziemią … ani próżniowe koleje nic nie zdziałają….

    Ważne opanować emocje i stać mocno i nie drgnąć mimo…. i pomimo…. 🙂

    Kiara.

   2. Mmm 🙂 Są ludzie jakich mogła bym uznać za wrogów, ale tak nie jest mimo cokolwiek. Swój swego pozna, a Iskra „Bogów” zawsze rozpoznana.

    Jestem Pewna że to działa w każdą stronę. Jeden spuści wzrok i będzie ocalony, inny Go spuści i będzie spalony. Jeden podniesie wzrok i będzie spalony, inny będzie spalony za to że go spuścił a nie podniósł, jeden padnie na twarz i ocaleje inny spłonie za to że zapomniał kim jest i powróci. … „Los” zna serca i dobrze w oczy spojrzy. 😉

   3. Dwoje w jednym łóżku leżało, jedno przyjęte drugie zostawione było. 😉 Jak pisałaś nie ma znaczenia mniemanie.

   4. Nie ma względu na Nikogo, nie ma rodziny nie ma kolesi od kolesi. Bezwarunkowo = Bez-względu.

 9. zniewolenie Narodów Słowiańskich ,kulisy wprowadzenia fałszywego komunizmu (Wspólnoty ) cel był i jest jeden krok po kroku ujarzmić Słowian plan rozłożony na setki lat zobaczmy kto i co, NWO jak i cala agenda ma już tysiace lat i niemal ten sam scenariusz dwie strony przeciwlegle kontrolowane i finansowane przez tych samych http://tworca.org/komunizm.html

   1. To nie zioła.
    To tylko dramatyczny rozdźwięk między lojalnością plemienną a realną rzeczywistością prowadzącą wprost do tzw „podwójnych standardów”, „moralności Kalego”. To pierwotne, atawistyczne instynkty które ciągle drzemią a czasem dominują u niektórych prymitywnych plemion.
    W takich przypadkach następuje wyparcie rzeczywistości ze świadomości i zastąpienie jej dowolnymi urojeniami.
    Problem w tym że takiej urojonej rzeczywistości nie daje się obronić (brak argumentów i logika się nie dopina) więc zamiast rzeczowej argumentacji słyszymy epitety, wyzwiska, insynuacje, nie uzasadnione zarzuty…itp.

    Zresztą hasbara też tak instruuje. Brak ci argumentów (bo nie masz racji) to opluj adwersarza, zdyskredytuj go, ośmiesz go, zniszcz, oskarż, donieś na niego, a jak możesz to zabij.
    To nie zioła, to ślepa plemienna lojalność w której nie ma miejsca na jakikolwiek obiektywizm.
    To fundament wszelakich rasizmów i innych jedynie słusznych „izmów”.
    Te czasy za sprawą edukacji miały minąć.
    Ale jak widać są narody dla których relatywizm plemienny jest fundamentalnym spoiwem. A jeden z tych narodów uważa się za wybrany.
    Niemcy się z tego wyleczyli, Rosjanie nigdy nie zachorowali, żydzi wyssali z Tory.

 10. Poważne zagrożenie dla zawieszenia broni to Debelcewo.
  Jeżeli do jutra wieczorem nie zostanie wyzwolone to najemnicy po ustaleniu
  zawieszenia broni będą się siłą przebijać do swoich.
  Będą mówić że właśnie zgodnie z umową „przesuwają” ciężki sprzęt na odległość 50 km od linii frontu a strzelają bo powstańcy otworzyli do nich ogień.
  I to dla tego Kijów twierdzi że Debelcewo nie jest okrążone a powstańcy udowadniają że jest okrążone.
  Będą ciężkie walki dzisiejszej nocy i prze cały jutrzejszy dzień.
  Najemnicy się nie poddają bo nie chroni ich żadne prawo… i słusznie.
  Zawód „morderca na zlecenie” powinien być ścigany prawem a kara jedna..kara śmierci. Właściciele takich firm powinni być uznani za zbrodniarzy przeciw ludzkości.
  Kiedyś Polskie dziś mafijne wojsko w Polsce zostało przerobione na najemników mordujących w obcych krajach na zlecenie i w interesie mafii.

  Pod Mariupolem powstańcy chyba nie mają dość sił na wyzwolenie miasta.
  Jutro się wyjaśni.

 11. Mnie rozśmiesza nagłe zaprzestanie nagonki na prezydenta Białorusi-hahaha.Nagle Białoruś jest sobie krajem którego nikt się już nie czepia-ze strachu-hahaha.

 12. Ciekawe usystematyzowanie postaw ludzi wobec prawdy.
  Artykuł pośrednio pokazuje stan umysłu ludzi w USA.
  W Polsce jest chyba lepiej, wielu omotanych kłamstwami solidaruchów, KK, mafii żydowskiej już trzeźwieje. Nie wszyscy niestety, najczęściej z powodu obowiązków służbowych (dobrze opłacane szuje) lub z powodu przynależności do mafii (atawistyczna lojalność plemienna czyli nasz zawsze dobry a goj zawsze zły).

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/filtry-prawdy-2015-02

  1. Oskar to jest problem INWAZJI gdzie Ziemia Nigdy nie była wolna. I niech się cieszą ze mają pożytecznego idiotę Oskara jaki nagania by się za łby wzięli jak zawsze tak czy inaczej nie widząc i odwracając uwagę od sedna. 😉

 13. Ważny argument by poprzeć kandydatkę na Prezydenta z SLD.
  http://polska.newsweek.pl/kolejne-doniesienie-do-prokuratury-na-meza-magdaleny-ogorek,artykuly,357032,1.html

  Mafia już podjęła wobec niej stosowne działania.
  Mafia wskazuje w ten sposób kandydatów od niej niezależnych.

  Zasada prosta. Na kogo pluje mafia ten jest niezależny a kogo mafia lansuje ten jest członkiem lub sługusem mafii.
  To prosty klucz do rozpoznania przedstawicieli mafii i kandydatów od mafii niezależnych.
  I tak trzeba odczytywać mafijne media.

  Inny przykład to wczorajsza hucpa w mediach na temat „bohaterstwa” Dudy na nartach. A gdy poskrobać w necie to okazuje się natychmiast że Duda wżeniony w jewrejską rodzinę reprezentuje „polskie” interesy tak samo jak wżeniony Alek, Bronek czy Radek. Widać w tym jakąś metodę mafii.
  Polską jednak powinni rządzić Polacy a nie jakieś półżydki z izraelskimi paszportami.

  I oto toczy się walka na obecnym etapie.
  Drugi też trudny etap, po wyzwoleniu się od dyktatury mafii, to dogadanie się we własnym, Polskim gronie.
  Też nie będzie łatwo. Sprzedawczyków ci u nas dostatek a mafia ma pieniądze.
  Ale najpierw trzeba osiągnąć pierwszy poziom suwerenności która Polska utraciła po 89r za sprawą zdrajców, sprzedawczyków i pożytecznych idiotów z Solidarności.

  Polskę trzeba budować od nowa.
  Konstytucję, ordynacje wyborczą trzeba pisać od nowa.
  Prawo pisać od nowa.
  System sprawiedliwości budować od zera.
  Gospodarkę tworzyć od podstaw.
  Programy edukacyjne pisać od nowa
  Historię odtwarzać ponownie z dokumentów źródłowych.
  Tzw porządek medialny trzeba budować od zera.

  A mafia, zdrajcy, karierowicze oraz inne szuje nie będą w tym zadaniu pomagały.
  Wystarczy popatrzeć jak atakowany jest Orban a Węgry to mały kraj, Polska jest kluczowym lotniskowcem mafii w Europie wschodniej.

  Jak Polacy nie dadzą się znowu ogłupić mafii to wygrają suwerenność.
  Nie ma takiej pewności.
  Choć jest taki klimat, przynajmniej w internecie.

  1. Jesteś Chory? 🙂 Pani Ogórek to Cyborg najniższej generacji, ledwie czyta. Ale Ani Huj, ani stary, ani chłop nawet, znaczy trza głosować 😛

   Szkoda gadać, pożyteczny idioto.

   1. Na dzisiaj mi wystarcza że mafią rzuciła się na nią z kłami.
    Twoje posty mnie tylko umacniają w słuszności tej decyzji.
    A obiektywnie widać że dr Ogórek to mocna kobieta choć niestety anorektyka.
    Hasła które głosi to wynik pracy zespołu, widać tu filozofię Millera.
    Miller jest wrogiem mafii ale nie chce zostać zniszczony i wyeliminowany więc czasami głaszcze mafię po główce by ta go nie zagryzła. Lepper nie głaskał i już ..nie ma Leppera.
    Nowy lider rolników (ten strajkowy) też nie głaska mafii i już go media rozrywają na strzępy tak jak kiedyś Leppera.
    Na dr Ogórek media już się rzuciły z kłami.
    To w tej chwili najpoważniejszy kandydat na Prezydenta spośród tych opozycyjnych względem mafii.

    Jeżeli ludzie uświadomią sobie że w tych wyborach trzeba pójść do wyborów i głosować na dowolnego kandydata pod warunkiem że nie jest z mafii (PO, PIS, PSL.. i pomniejsi dywersanci mafijni..Palikot itp) to w drugiej turze wygra wspólny antymafijny kandydat.

    Ale nie należy nie doceniać siły mafii.
    Te wybory nie są demokratyczne (ordynacja, układ sił w mediach, w służbach specjalnych, w wymiarze sprawiedliwości…)

    Będzie pod górkę.

   2. Ale ze wszystkich cyborgów prezentuje się najlepiej chyba? 😉 Choć z drugiej strony, gdyby ją wybrali, to jak zacznie gadać co jej każą, to mimo wszystko jakoś tak przykro byłoby mi pluć w ekran… 😀 Bo na hr. Bul-a to mogę se pluć bez żalu… 😛

  1. Nie oglądałam i nie myślę bez urazy bo z powodów osobistych 😉

   Normalnie zjechałam pod stół jak usłyszaną zapowiedz Pana Pr. Bronisława jak zachwalał model prezydentury jaki wypracował, czyli brać kasę i się nie pokazywać nawet, chyba że na Seszelach 😀 😀 😀 No i że jest prezydentem kraju do jakiego znów startuje a nawet nie zna nazwy kraju, nie potrafi wymówić. Bo powiedział Rzecz Pospolita Polska fonetycznie z akcentami, zaś nie z zaśpiewem RezeczPospolita Polska (fonetycznie). To całkiem co innego. Ale tak to jest jak kto z kartki ledwie czyta.

   Piertentegolony Goauld.

   1. A może nawet podmianka na jebananego Cyborga jak to cała Ogórek co ledwie czyta i chodzi, aż pryki niedowierzając ją łapią by się nie przewróciła. :DDDD No cóż śmietnik i tylko na to ich stać, a pewnie wystarczy by Toster o pięknej facjacie wygrał wśród idiotów, bo niby że nie Pryki. 😉

   2. I nie myście se że ja jestem za tlenionymi.

    Jak to wkleił Majestic jeden Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii przerwa w sygnale. 😉

    No sorry jak inaczej najechać Im na imiona? To gorzej niż zdrajcy i mordercy narodu, co do Nogi bo na półmózgi się nie powołam 😉
    To jakieś podmianki,jak z pustyni (z za spiżowej) gdzie rzucano wężami z teleportera Księga liczb 21.5 😉

    Mam dość, puk puk kto tam? Swój. Ha Ha.

   3. No sorki wszystkich, to nie mój styl, schlałam się w trupa i wygarnęłam przez odreagowałam bo mi jakaś żyłka wreszcie by i może strzeliła. No nie twierdzę że w głowie 😉

   1. Nie do końca tylko twoja sprawa.
    Bo jak idziesz złożyć donos albo np po siekierę to …. już ni jest miło w całym twoim środowisku.

   2. Najwyżej rozwalą mnie jak Lenina, i podmienią. Bo On też chciał oczyścić szeregi … 😉
    Ale w necie o tym kto „leży w mauzoleum” nie wyczytasz…

   3. Ani donos, znaczy nic w tajemnicy, ani na pewno nie po siekierę 😉 No weś 🙂
    Ale czy o to chodzi by było miło? By nikt się w główkę nie podrapał nawet przypadkiem? By było jak na równi pochyłej? Tak nawiasem tylko i koniec tematu jeśli o to chodzi. 🙂

 14. Grzegorz B twierdzi że było 4, a nie 3 okupantów zaborców Polski XvIII/XX wieku. Czwartym była W.Brytania, która dbała nie tylko o utrzymywanie istnienia Prusów (Wschodnich) lecz odpowiedzialna jest za wzniecanie polskich wielkich zrywów powstańczych w 1830 i 1864, krwawo zresztą tłumionych przez Rosję w tym morderczymi zsyłkami na Sybir wieluset tysięcy (miliona?) Polaków. Mianowicie chodziło o zainwestowanie czwartego „zaborcy” w…dywersje na tyłach wroga -jakim dla W.Brytanii była (i jak się okazuje pozostaje) Rosja. Chodziło o dywersje na tyłach wobec rywalizacji o wpływy np w Indiach, Chinach.
  Są na to papiery, odpowiednie nazwiska emisariuszy, przelewów i prowodyrów.
  Tamte wojny prowadzone były rękami Polaków, tak i dziś zanosi się na to samo. Historia kołem się toczy. Nazwiska kawalerów są już złożone w kopertach – czekają na h:W
  „Zostańcie z bogiem” (G.Braun:)

 15. Ja mam jedną zasadę… nigdy nie daję wrobić swojej uwagi w temat , który na siłę jest nagłaśniany ….. jednostronnie w któraś stronę istnieje przegięcie emocji związanych z nim. Nie ważne negatywnych , czy pozytywnych…. tylko ci źli , albo tylko ci dobrzy….
  Zawsze to mi śmierdzi manipulacją i czyimiś ukrytymi interesami!
  Nie ważne , Rosja, reptylianie , Żydzi , Lucyfer , Aniołowie, wojna, czy inne wartości.. ktoś wystawia znaczoną emocjami kartę do gry… ktoś chce zakryć nią swoje interesy i odwrócić uwagę od tego co szykuje z drugiej strony.

  Niestety większość ludzi łatwo łyka tą przynętę, bo wcześniej zakodowano w nich paniczny strach do tego elementu, którym sprytnie pogrywają.

  Prawda jest taka, że wszystko , ale to wszystko JEST TYLKO INFORMACJĄ…. jak z niej skorzystamy, jak ją użyjemy…. co dzięki niej stworzymy…. zależy TYLKO od braku strachu w nas i poziomu świadomości.
  I NIC WIĘCEJ!

  Ale jak bardzo trudno niektórym to zrozumieć.. jak bardzo trudno wyjść ponad… jak bardzo trudno jest przestać siać nienawiść do innych , jak bardzo trudno jest zaakceptować cudzą wartość na równi z własną…

  Tak realnie… wżyciu codziennym , a nie w tonach wypisywanych słów bez pokrycia i wartości.
  W dniu miłości szumnie deklarowanej…. taka zwykła codzienna bez rozgłosu i komercji…. 🙂
  Ona jest naprawdę bezwarunkowa……

  https://www.facebook.com/video.php?v=785584441517615&pnref=story

  Kiara.

 16. https://www.youtube.com/watch?v=fhCPKH2W2tg
  jak ktos jeszcze nie widzial to chyba warto poogladac co D.Icke mial do powiedzenia na temat 3 wojny planowanej,tego co sie dzieje na ukrainie ,bliskim wschodzie ,isis ,izrael itd jak wszelkimi sposobami chcą wojny,ktora zmienilaby wszystko na ich korzyść.czyli rzadu swiatowego.Bez 3 wojny to chyba raczej nie wykonalne.
  Miejmy nadzieje ze europa sie wyłamie z tego planu.

  1. jAK MA BYC to co ma byc to bedzie, to moze od razu, im wczesniej tym lepiej i po bolu, jak z wyrwaniem zemba. A po nocy przychodzi dzien, a po burzy pokoj

   1. Pokój to moze mamy teraz ,a po „tej” burzy to będzie pokój ale raczej to będzie cela ,dla nas.

  2. lilka ,nie, nie wyłamie , w sensie planowania wszystko idzie zgodnie z planem , 200 -300 akcji „terroru ” i mamy armagedon ,później wściekle szczury po obu stronach wystarczy dogladac aby nie zrezygnowały .

   1. Tak do konca to nie wiem czy idzie z planem.
    Moim skromnym zdaniem niemieckie spoleczenstwo jest w stanie sie sprzeciwić wchodzeniu w wojne,a co za tym idzie rząd jej nie będzie chciał.A te dalsze zachodnie kraje…tam sie bedzie je podsycać ,aktami terroru ale chyba nie maja i nie będą mieć tego samego wroga co my niby.Czyli dla nich nie Rosja jest/będzie wrogiem ,ale moze być Islam?Muzułmanie?
    Nie wiem jak w tym kotle będą mieszać.
    Jedno jest pewne.Polska wmiesza sie w każdy konflikt jak dostanie taki rozkaz.Spoleczeństwo nie ma tu nic do gadania.
    Bo jak na moje oko to na szczytach wladzy są sami agenci.
    Sld w koncu przemówilo innym glosem ,za pokojem z Rosją.i to sie ceni.Ale i tak to jedna mafia.i nie chcialabym zeby znowu rządzili.
    Czas pokaże.Europa to jednak bogaty kontynent i naprawde nikt nie chce isc na wojne z byle powodu.Muszą cos poważniejszego wymyślić niż akcje terrorystyczną ,kilka tych akcji…za duzo byc nie moze bo słuzby okazalyby sie nieudolne.

 17. Znalazłem taki filmik propagandowy.
  To ewidentna propaganda antymafijna ale pokazująca mnóstwo prawd o tym jak faktycznie funkcjonuje ten „wolny świat”.
  https://www.youtube.com/watch?v=sqgirUkkSg4
  Takich rzeczy o sobie nie wygadują przedstawiciele mafii, oni to robią i o tym nie mówią.
  Ciekawe ujęcie problemu w formie „samooskarżenia”.
  Warto obejrzeć by uświadomić sobie potęgę tej mafii.

  I ta mafia ostatnio robi się bardzo nerwowa a Putin stosuje taktykę „gotowania żaby”
  Taktyka ta polega na tym by nie wrzucać żaby do wrzątku lecz stopniowo podgrzewać wodę w kotle z żabą.
  Żaba wrzucona do wrzątku broni się zajadle i wszelkimi sposobami.
  Żaba w podgrzewanej wodzie pozwoli się ugotować bez oporów a gdy zrozumie że trzeba się bronić to jest za późno, już nie ma siły i możliwości obrony.
  To dlatego gdy tylko temperatura wody za bardzo wzrośnie Putin i Merkel ogłaszają „pieremienienie”.

  Inna sprawa że mafia tę taktykę „gotowania żaby” stosuje od lat z powodzeniem w stosunku do podbijanych „pokojowo” narodów.
  Wszystkie kolorowe rewolucje są tak przygotowywane.
  Polska (żaba) do rewolucji Solidaruchów była przygotowywana (gotowana) latami.
  Podgrzewania wody pod PRL-em trwało przez cały czas istnienia PRLu.
  Tam gdzie mafia nie czyje się silna tam stosuje metodę gotowania żaby.
  Tam gdzie „gotowanie żaby” nie działa mafia stosuje bardziej drastyczne metody przymusu bezpośredniego (humanitarne bombardowania, misje stabilizacyjne, strefy zakazu lotów czy walkę z terroryzmem..)

  Dla tych co wiedzą powtarzanie takich informacji jest „nadmiarowe” ale są tacy co dalej nie wiedzą, dalej nie rozumieją. Dla nich każda kolejna informacja może być kroplą która zmieni pożytecznego idiotę w samodzielnie myślącego obywatela.
  Im mniej pożytecznych idiotów tym lepiej dla nas wszystkich.

  1. No Oskar wiesz. Ważne żeby wiedzieć że tu nie chodzi o Paszport, taki czy inny, o żadną przynależność i tak dalej. Mamy w to wierzyć by dać się gotować i by wreszcie przekierować nasze emocje i priorytety przeciwko tym albo tamtym czyli sobie nawet. WSZYSTKO sprowadza się do Pieniądza = Mamona i o to chodzi żeby ludzie tego nie widzieli, Żydzi to, Rosjanie tamto, Polska ha, Komuna Kapitalizm, sralis mazgalis, Rumuni Cyganie uchodźcy Muzułmanie, Prawica lewica, święto, igrzyska wybory, Na patrolu, Drogówka, Czyja wina, Sekrety sąsiadów, … … reklamy we wszystkich mediach przez 18 godzin na dobę … … … wszyscy winni, a kredyty lecą.

   I nie ważne jaki będzie Armagedon i kiedy z jakich jeszcze powodów. Ważne by później liczyło się jedno pytanie, u kogo żyć na kredyt i po ile funt kłaków. A to jest prawdziwy Terroryzm i tak dalej, to czyli nasz system wartości jest wrogiem Ludzkości i to tak zajadłym że właśni bliscy, sąsiad z medalem z kartofla … nawet Cię rozszarpią jeśli tylko powiesz że ten system jest taki.

   Ale wiem to wina Żydów. o tak. No weś 🙂 Takie to żydy jak ja. To wina oj pominę prawdziwe imion jak Ludobójcy, Kappo, Złodzieje … ale WSZYSTKICH Bankierów, i tych co pracują dla Systemu, bez wyjątku włącznie z listonoszem. To może boli ale To! jest prawda. 🙂

   To też jest ugotowanie i pranie mózgu.

   Wiesz czym się zajmuje ten Aparat? Wywłaszczaniem Ludzi na rzecz banków w brew prawu a w Jego majestacie i nikt tego nie rozumie. Wyobrażasz sobie Ilu jest dłużników? Wyobraź to sobie jak wielki jest paraliż bo nie sposób ich wszystkich jakoś ogarnąć (co robić?) Kto nie ma jakiegoś kredytu, długu, kary, przesuniętych płatności …??? NIKT, rozumiesz? NIKT. Oni już działają niemal jak w Amoku na oślep, bo i po co patrzeć kogo kasują na amen? Hurtem przez detal. ………….. Nie ma już na nic innego ani czasu, ani zasobów ludzkich, ani energii czy środków. Każdy kraj jest bankrutem po stokroć a każdy człowiek żyje na kredyt = z łaski jeśli nawet myśli że coś ma. Kolejka. 😉

   Tego żaba ma nie widzieć. To ma być jako Pierwsze odbudowane w nowym jakie by nie było. No i Dziel, i Żądz. To nie jest Niewolnictwo, to jest Eksterminacja.

   1. Skoro już nawet KGHM, Kopalnia Złota, i Mennica Państwowa generuje straty i Dług. To o czym mowa. 😀

    Kto z nas jest w stanie się ustrzec, konkurować z Kopalnią złota?? Gdyby ktoś chciał mi wpierać że nie ma żadnego długu, to jest tylko naiwny. Rozumiem chce mieć nadzieję, i ma jakąś umowę akty własności, papierki jakie na są tyle warte co nic.

    Niech spojrzy na zegar długu narodowego w jakimkolwiek kraju jaki popierdziela że cyferki zanikają. To jak to jest? Pytam.

   2. Aaa pracę Macie, tylko że zamiast kreować przychód (pożytek społeczny) kreujecie zadłużenie. To jak to jest i jak się ostoi pytam?

    Może lepiej zaorać wszystko, bardziej się opłaci?

    Co jest problemem? Pieniądze! i jak go rozwiązać, znieść je na amen. Ale to nielogiczne i nie ekonomiczne, no tak to co powyżej to jest Ekonomia i logika za to 😀 😀 😀 …

   3. @SeJa – Ja nie mam długów poczynionych świadomie i obłożonych własnym podpisem. A na tzw. dług narodowy żadnego wpływu niestety nie mam. Jego powinni spłacać ci, którzy go zaciągali. Nie mają mojego pisemnego upoważnienia w tej sprawie, poza tym składali przysięgę działania dla dobra, a nie na szkodę tego społeczeństwa. Więc na nich wyłączna odpowiedzialność za to spoczywa. Ale masz rację, jest to jedna z form eksterminacji.
    Żeby było śmieszniej, to w mediach głównego nurtu nawet to przyznali ostatnio. W trójce 14-02-2015 w „Raporcie o stanie świata” padło stwierdzenie „wywiady i rządy to też terroryści i szantażyści”. 😛

   4. Piszesz to samo co ja tylko inaczej nazywasz mafię.
    Ty nazywasz ich bankowcami a ja mafią żydowską.
    Banki mają swoich żydowskich właścicieli.
    To właściciel decyduje o polityce firmy (grabi, wyzyskuje, czy wspiera gospodarkę, pozwala się pracownikom bogacić).
    To samo jest w mediach. One też mają swoich właścicieli (głównie żydowskich) i to oni decydują o linii medium (kłamie, uprawia wirtualną rzeczywistość czy raczej odkłamia, pisze twardą prawdę, uczy, wyjaśnia).
    Banki czy media (i nie tylko) to tylko narzędzia w rękach mafii.
    Prezesi oraz kierownictwo tych instytucji to tylko najemnicy od brudnej roboty, dobrze opłacani przez mafię, tacy sami najemnicy jak ci co mordują w wyznaczonych krajach przy pomocy dostarczanej im broni.
    Banki mordują finansowo, media mordują prawdę, rządy mordują demokrację, mafijni prokuratorzy i sędziowie mordują sprawiedliwość, posłowie mordują praworządność, sprawiedliwość, demokrację…

    Tak wygląda demokracja po żydowsku.

   5. No wiesz ja też Robert 🙂 od nikogo z Ram systemu nic nie wzięłam. … (autocenzura co do darów dla Narodów Ziemi)

    Co do prawa. Duch prawa zawsze stanowi dla Ludzi, nigdy przeciw. Jeśli przeciw, jest choćby interpretacja prawa, jest niezgodna z Prawem. Duchem i Literą. Bo choćby weźmy księgę Życia Prawo nadrzędne Konstytucję jaką trzyma Pani z Rogami światła … 😉 Wszystko co jest wbrew Konstytucji, lub niezgodne chociażby jest wbrew prawu, nie ważne jak pięknie zamaskowane idiokracją. = Szkodzi nie jest prawem a Bezprawiem. Nawet są na to odpowiednie Prawa by taką władze obalić zapisane w Konstytucji. Zgodnie z prawem, przejąć sprawy we własne ręce. 😉 To tylko notabene.

 18. Gaju ja Ci nic nie nakazuje ? ja Ciebie wylacznie informuje o istniejącej rzeczywistosci to rodzaj jedynie przysługi, informacji ,co z tym zrobisz Twoja sprawa , ale na tym gruncie jednocześnie mimowolnie przestrzegam i informuje innych aby mieli możliwość rozeznania i nie wpadli w moim mniemaniu w taka pułapkę w jaka Ty Gaju wpadłaś ,i dużo Osób przyznaje mi racje ze ukrywanie zła, obojętność ,celowe niewidzenie jego ,to jedynie wygodna taktyka nic nie dająca wręcz destrukcyjna , takie postawy to współwina holokaustu ludzkości bo to jawne przyzwolenie ! i niema to nic wspulnego z ogólnym budowaniem swiadomosci bo ciemna strona jest celowo omijana , jest to kontynuacja 2 tysiąc letniej już agendy , która pod „pięknymi ” szyldami morduje ludzkość w najleprze , Wszyscy co są jedynie pięknymi piewcami są zaślepieni albo są kolaborantami ,i niema tu znaków zapytania albo wątpliwości bo rzeczywistość w konsekwencji jest mordercza i taki jest jej wykładnik ,pomysł Gaju o następnych pokoleniach ? jaki zgotujesz im los utrzymując ich w wiecznej niewiedzy i zakłamaniu ,Twoje metody można stosować jedynie w gronie ludzi gdzie maja tego swiadomosc , a nie do mas zmanipulowanych bo to ich więcej pogrąży i zniewoli ,a wszystkie niespodzianki i upadki będą w dogmatach lokować i czekać nieświadomie na zagładę .Myślę ze Kalinku sama się odezwie i wystosuje notę krotką i zwięzłą wyjaśniającą motywy i grunt ? Pozdrawiam Cie Gaju , wiem ze z chęcią byś zaczęła znosić chrust tradycyjnie ? 🙂 ale mi to nie przeszkadza i mimo tego przekazuje Ci Energie Oświecenia :)abyś wreszcie zobaczyła nie tylko to co się świeci ale tez to co jest ciemne i niewidoczne bo zapewniam ze ono jest tak samo aktywne i więcej, od tego widzialnego widocznego .

  1. Nie bój się, Odwagi! Majestic:
   „Kiedy rozpaczam, pamiętam, że przez całą historię droga prawdy i miłości zawsze wygrywała. Byli tyrani i mordercy, którzy przez jakiś czas wydawali się niepokonani, ale w końcu, zawsze upadali. Zawsze o tym pamiętaj.“ „Błąd nie stanie się prawdą z powodu jego wielokrotnego powielania, ani prawda nie stanie się błędem, gdy nikt jej nie widzi. Prawda obroni się, nawet jeśli nie będzie miała żadnego wsparcia. Jest samowystarczalna”
   Mahatma Gandhi….

   1. Iza takk?”””tyrani i mordercyw końcu, zawsze upadali””” no miłość chrystusów ich pokonała !?? dziwne ze zawsze powracają ci mordercy ? zastanówcie się jak wygląda polowanie ? jak się nasyca i najedzą to idą odpoczywać ,nigdy nie upadli , a co teraz mamy ? globalna wojna im nie wypaliła to znaleźli inne bardziej „humanitarne „sposoby polowania i to z lepszymi efektami . Ale Odwagi !!!udawajmy ze tego niema ,a prawda to całość , i jeżeli będzie wybiórcza to w swoim przekonaniu będzie trwać i powtarzać ten sam spektakl Mahatma Gandhi…

   2. W sumie zgadzam się że samo to się tylko popsuć może. A Ziemia NIGDY jeszcze nie była wolna. …

 19. Prezydent Izraela Wykupujemy Polskę.avi
  https://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg
  jak ma sie wykreowane pieniadze to ma sie duzo ,a pozniej jeszcze więcej mozna mieć,a pozniej to juz takie hobby zeby miec jeszcze więcej i jeszcze więcej,a pozniej obraz kosztuje im więcej tym lepiej,jakas kopalnia sie przyda,dobrze prosperujaca firma jak najbardziej,tylko innym trzeba uniemozliwić posiadanie.dlatego rozdawnictwa kredytow juz nie będzie…

Comments are closed.