Alternews – 11.03.2014

Alternews – prowadzi Wojciech Drewniak.

21 thoughts on “Alternews – 11.03.2014

 1. Dzisiaj słuchałem prawdziwego Alter …News.
  Spokojne, ciekawe, zrównoważone i wyważone.

 2. Co do waluty to moim zdaniem powstanie coś w oparciu o ważony parytet względom Juana, Rubla i Euro. Dolara chyba oleją bo skrajnie inflacjogenny ale jak USA się postawi a się postawi do dodadzą do parytetu i ułamek dolara.
  Jak to zostanie storpedowane a torpedować będzie USA i światowa mafia „jewro-banksterskiej społeczności międzynarodowej” to wolna od jewro-banksterów część świata stworzy sama taką walutę i będzie się nią rozliczać.
  Chiny mają tu największą możliwość wymuszenia do takich rozliczeń tzw jewro-zachód bo w tylko dzięki produkcji w Chinach ten jewro-zachód jeszcze egzystuje..
  Proces będzie realizowany jak tylko ustabilizuje się sytuacja na Ukrainie po myśli Rosji.
  I nie wiem czy jewro-zachód zdaje sobie z tego sprawę. Chyba nie.
  Czas pokaże.

 3. Dziękuje panie Wojtku ,prawdę miło się słucha,jeszcze raz dziękuje i do usłyszenia dziś wieczorem hihihi

 4. Czy jedzie może ktoś z okolic Katowic na 1 zlot 22 marca?
  Zabrałbym się i dołożył do paliwa.
  Mój mail
  marpen@o2.pl
  Tel.602-60-60-30

 5. Prawdziwe „Alter News”! Dodanie opinii dr. Paula Craig Robertsa byłoby wskazane w następnym wydaniu. Zacytowane opinie dwóch Rosjan z których jeden jest na usługach NWO. Opinia Robertsa pokazuje że również tam są znane osoby, które demaskują intencje i bezczelność zachodu w stosunku do Rosji.

 6. Dla mnie najbardziej wiarygodny jest były doradca Putina. Jego ocena w największym stopniu odzwierciedla sytuację. Człowiek wie co mówi i znał Putina osobiście. Niestety w wielu wypowiedziach górę bierze niechęć do Ukraińców spowodowana współpracą banderowców z hitlerowcami. Ja osobiście nie uznaję odpowiedzialności zbiorowej i grzechów, za które mają odpowiadać następne pokolenia. Każdy, kto brał udział w mordach jest za to odpowiedzialny osobiście i tylko on. Jeśli zaś chodzi o dążenia do własnej państwowości, to Polacy też niestety dali się zwieść Napoleonowi i poszli za nim podbijać i niewolić za cenę własnego państwa. Co prawda byli też zdolni do przejścia na właściwą stronę na San Domingo. Panie Januszu proszę nie ulegać naciskom komentatorów bardzo podoba mi się Pana styl prowadzenia audycji, a komentarze niejakiego Oscypa, to dywersja skierowana przeciwko ntv i panu osobiście.

  1. Oj czuje tu jakieś podlizywanie się panu Januszowi panie kontens,no nic, Wojtek i tak dzisiaj będzie i oby zawsze, jeśli będzie chodziło o sprawy najwyższej wagi,ktoś was w końcu musi pilnować hihihihihiaaaaaa

  2. Ten człowiek zdradził i ma nowego pana, musi szczekać jak mu nowy pan każe.
   To żelazna zasada wszystkich zdrajców przechodzących na stronę tzw jewro-zachodu. Takie szczekanie to dowód lojalności dla nowego Pana.
   Ten kto przestanie szczekać kończy jak Bieriezowski (piątkowy samobójca).
   Kto nie chce zdradzić swojego kraju ten kończy jak Lepper (piątkowy samobójca).
   Zbrodniarzem jest nie tylko ten kto zabija osobiście ale także ten kto wydaje rozkazy zabijania. (Hitler nikogo nie zabił osobiście).
   TVN News mamy w dużych telewizorach do obrzydzenia, tu oczekujemy AlterNews. To obrzydzenie do oficjalnej propagandy powoduje takie alergiczne reakcje na taką propagandę i w AlterNews.

  3. Wtrącę swoje dwa słowa w dyskusję. Jeśli chodzi o naszą niechęć do Ukraińców w związku z tym, że banderowcy współpracowali z Niemcami, to jest tylko ta mniejsza część prawdy. Polakom, szczególnie tym z wschodniej części kraju, chodzi o bardzo mocne odradzanie się struktur banderowskich a nawet ich obecne roszczenia w stosunku do części Polski. Jest to związane z tym, że wiele rodzin zna z autopsji czasy powojenne i dokonywanie mordów tak sadystycznych, że trudno to sobie nawet wyobrazić. Co więcej, rodziny tamtych banderowców piastują obecnie znaczne funkcje tam jak i w Polsce. Przykład: syn zbrodniarza banderowskiego skazanego prawomocnym sądem jest teraz posłem. Tak więc, po pierwsze większość zbrodniarzy nie została skazana a po drugie ich potomkowie zaczynają zachowywać się jak ich ojcowie dawniej. Mówienie więc o odpowiedzialności osobistej teraz jest raczej utopią, bo nikt już skazany nie zostanie. Trudno też jest mówić o odpowiedzialności zbiorowej, bo to niehumanitarne, choć bardziej sensowne choćby z powodu wymienionego wyżej.
   I na koniec, przyrównywanie głupoty Polaków z czasów Napoleona do głupoty Polaków czy Ukraińców obecnie jest nieporównywalne, choćby z tego powodu, że nie byli zbrodniarzami a obecnie jest Internet.

 7. Oj jak mi sie podobal ten komentarz .tak mi sie podobal jak nic na swiecie jezeli chodzi o relacje na politycznej arenie Dzieki tego chcialam posluchac no bo tak naprawde jest.

 8. Alternews – prowadzony przez Wojciecha Drewniaka – 11.03.2014 –
  był jak na ten czas jedyną wypowiedzią na temat Ukrainy bardzo rzeczową i jak do tej pory najmniej subiektywną w NTV, mogę tylko powiedzieć, że też potraficie sugerować i manipulować – choć z pewnością (i DZIĘKI BOGU) nie tak jak inne media w „dużych telewizorach” , i wierzę bardzo, że tak przynajmniej pozostanie – choć na pewno może być dużo lepiej, ale to już zależy TYLKO od was.
  Chciałby (jeśli można tylko zasugerować) żeby Panowie Janusz i Wojtek,
  zapoznali się z tymi tekstami (o tak z ciekawości po prostu) :

  http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/03/10/10-03-2014-rosja-jesus-sananda/
  i
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2014/03/11/11-03-2014-putin-ten-ktory-otwiera-brame-sprawozdanie-jjk/

  Chcę Panom i wszystkim czytającym powiedzieć, że nie jestem żadnym fanatykiem strony zawierającej te teksty powyżej, ot lubię czasami tam wejść gdyż czuje tam nazwijmy to – uzupełnienie do całości na temat zmian na Planecie Ziemia (również lubię posłuchać Pana Tadzia Owsianko, w wielu sprawach wiadomości może troszkę inaczej podane, ale są b.zbieżne). po swojemu staram się odbierać to co dzieje się na świecie, a sytuacje na Ukrainie może z troszkę więcej – oczywiście bez przesady gdyż ważniejsze jest dla mnie „zajmowanie się sobą i Matką Ziemią”.
  Na koniec podzielę się jeszcze snem jaki się mi przyśnił (sen był z przed ponad tygodnia, więc nie ma mowy tutaj o znajomości tekstów ze strony TERRA Galaktyczna Kawiarenka), nie będę się rozpisywał, napiszę tylko, że jego odbiór był bardzo pozytywny do osoby W. Putina – jak i sam sen.
  Jak przeczytałem wyżej zawarte teksty, dopiero sobie o nim przypomniałem i
  jestem przekonany – czuje to, że dużo więcej dzieje się tam gdzie większość nie ma wglądu.
  Pozdrawiam z Miłością…… 🙂

 9. Z pewnością praktyka sprawozdawcy pana Wojtka nie idzie w las, jednak dla mnie nr jeden jest i chyba pozostanie Janusz Z. Nie wiem o co chodzi, o jakiś ton…narracji. Żeby zrozumieć, żeby dotarł do mnie AlterNews muszę przesłuchać go 2 razy w wykonaniu Wojciecha D.
  To różnice w stylach, to nie jest coś co się osadza, po prostu coś jest czytelniejsze dla jednych a dla innych mniej. A może przywykłem do narracji Janusza Z, po prostu, też tak może być
  ps. Co stało się z samolotem nad Malezją? To zaczyna być dziwne, to już jest dziwne. Samolot skręca z kursu i znika. W tym czasie nie nadany jest przez pilotów żaden komunikat, SOS, NIC. W końcu…co z pokładowym nadajnikiem, który na pewno nadaje lokalizację wraku – jeśli jest na dnie gdzieś. Potrafią ustalić pozycję satelity na krawędzi układu słonecznego, znaleźć satelitami czy kierować co do 1cm kulą pistoletu wystrzelaną, a nie widzą samolotu? Samoloty większą część lotów spędzają nad wodą, morza, oceany, a jeśli nie większą, to wystarczająco dużą. gdy katastrofa ma miejsce na lądzie, znajdą zawsze. A nad wodą? Nie wierzę że samoloty nie mają w czarnej skrzynce nadajnika-lokalizatora. Coś jest nie tak z tym wypadkiem…

  1. Dla mnie też numerem jeden jest Pan Janusz Zagórski i nie zgadzam się z nagonką prowadzoną przez część komentujących nie tylko w sprawie Ukrainy i Rosji, ale znacznie wcześniej. Najwyraźniej chodzi o zrażenie Pana Janusza do prowadzenia audycji. Dziennikarstwo to sztuka a nie drętwe, beznamiętne czytanie czegoś – do tego można użyć programu komputerowego. NTV bez Janusza Zagórskiego to nie to i nie warto tracić na to czasu!

   1. Wiem że duża część widzów czeka zawsze na Janusza Z., swoim wpisem tylko to potwierdzasz. Miałbym jednak prośbę, o złagodzenie grubiańskiego tonu wobec ‚drugiego’ sprawozdawcy, chyba że przelałeś w tym miesiącu spory abonament i wymagasz…

  1. Na pewno nie prowokacja… 😉
   I też nie będą nikogo pytać, jakby co
   Wyobrażam sobie raczej…opiekuńcze Zejście niż inwazję, odebranie zapałek dzieciom, jak już coś
   Ale któż to wie

 10. Nagłówek w Interia.pl: ‚Zaginiony samolot został jednak uprowadzony?’
  Bezradni służby poszukujące samolotu chwytają się jakiejkolwiek odpowiedzi na tę zagadkę
  hipoteza1. Uprowadzony przez kogo gdzie i po co? Może dla eksperymentów na ludziach na UFO statek Obcych?
  2. NASA eksperymentuje (osobiste badania szaleńca?) na opinii publicznej jak daleko może się posunąć? Użyli HAARP do rozpłynięcia się samolotu w powietrzu ?
  3. Szczelina Czasu, Portal otworzył się pod nimi i wylądowali w innym wymiarze, planecie, świecie równoległym, lub wciąż ‚lecą’? (zrobią jeszcze kilka kółek i szczęśliwie wyrzuci ich w to samo miejsce?
  Film ‚o tej’ tematyce, całkiem fajnie zrobiony, choć nie nowy: ‚Z Los Angeles startuje samolot do Bostonu. Po starcie pasażerowie zasypia-ją, lecz tylko część z nich się budzi. Reszta pasażerów i cała załoga zniknęła, zostały zegarki, pieniądze i inne rzeczy. Na szczęście samolotem leci pilot, który leciał nim prywatnie. Ocaleni próbują zrozumieć co się nim stało. Okazało się, że w czasie snu samolot przekracza wrota i znajduje się w innym czasie. Jedynym wyjściem jest cofnięcie się i powtórne przelecenie przez wrota.’
  Pożeracze Czasu (The Langoliers) – David Morse

 11. USA wycie psa……. Terrorysci i masowi mordercy z flaga w gwiazdeczki Bahometha syna szatana. Panie wojtku super ocena i wlasiwa wreszcie pelna prawdy narracja 🙂 Pozdrawiam.

Comments are closed.