Alternews – 11.03.2015

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

34 thoughts on “Alternews – 11.03.2015

  1. A kto, jak nie Balcerowicz najlepiej nadaje się do rozwalenia Ukraińskiej gospodarki. W Polsce wykonał zadanie w 100%.
   Czas zacząć „modlić się za Ukrainę”.

 1. Zmagania przeciwko międzynarodowemu kapitałowi finansowemu i pożyczkom stały się
  najważniejszymi kwestiami walki w narodzie o jego niepodległość i wolność.”

  Gottfried Feder

 2. Julius Steichner, szef “der Stürmer” podczas szopki nazywanej Procesem norymberskim powiedział że niemiecka supremacja rasowa jako doktryna była wzięta wprost z Talmudu. Po prostu chłopaki zamienili Żydów na Niemców.

  1. Polska to katolicki kraj.
   Znane jest pojęcie owieczki i pasterza (pasterz tuczy się na wychudzonych owieczkach.. tak jest w Polsce od 1000 lat).
   To relacja niewolnik i Pan.
   Podobne relacje obowiązują w ideologii Syjonizmu, naród wybrany i goje.
   Naród wybrany tuczy się niewolniczej pracy gojów za głodowe stawki.
   Polska jest kolonią i KK i Syjonistów.

   To jakie tu mają być relacje ?
   Są takie jak to wynika wprost z ideologii rządzących.

   Polska była wolna za czasów PRLu. Nie do końca ale prawie.
   Wtedy obowiązywała dyktatura proletariatu i władze starały się proletariatowi dogodzić (socjal, praca, edukacja, mieszkania, podatki zerowe…wczasy, opieka medyczna).
   Proletariat czy solidaruchy pod namową KK z JPII oraz Syjonistów (Kory Robcie, kasa Sorosa na kolorową rewolucję..) wybrali „wolność” czyli zniewolenie i dyskryminację.
   Ot siła pożytecznych idiotów wykorzystana przez przebiegłych żydów i zawsze chciwy KK (pomijam tu obecnego Papieża który usiłuje zmienić oblicze KK).

   Teraz by niewolnicy chcieli być obywatelami hehehe w koszernej demokracji nie ma takiej opcji, trzeba mieć koszerne korzenie albo zostać urzędnikiem Pana Boga i wtedy można pasać owieczki czyli się na owieczkach tuczyć.

   1. polecam do oglądnięcia film Brauna-ucieczka cenzora- i skończ z tą popularyzacją komuny,albo nie kończ-bedzie radośniej w tej duchocie.

   2. Pisanie prawdy to popularyzacja komuny ?
    To prawdziwie żydowski wygibas propagandowy.
    W Polsce nie było komuny tylko siermiężny ale jednak socjalizm.
    A wszystko co napisałem to jest prawda.

    No ale żyd potrafi każdą rzeczywistość zniekształcić wg własnych potrzeb. Widzimy do na co dzień w tzw mainstreamowych mediach.

 3. Pisze o tym od lat, praktycznie od czasu gdy wadzę przejęły Solidaruchy (Balcerowicz i inni zdrajcy).

  http://wolnemedia.net/gospodarka/miliardy-zlotych-bezpowrotnie-wyplywa-z-polski/

  Ten mechanizm ograbiania Polski który nazwano „prywatyzacją” był oczywisty od samego początku. Zagranica nie przychodziła do Polski by „dawać pracę” jak wciskano pożytecznym idiotom w Polsce ale żeby wywozić z Polski zyski i to zyski robione na wyzysku pracowniczym (niskie zarobki) oraz na wyzysku konsumenckim (wysokie ceny na rynku Polskim czyli dla Polaków).
  Samo pojęcie „pracodawca” jest propagandowym kłamstwem.
  Pracodawcą to był w PRLu gdzie zysk nie był najważniejsze, ważniejsza była walka z bezrobociem czyli danie ludziom szansy na zarobienie środków do życia.
  Po 89r solidaruchy zlikwidował „pracodawców” a prywatne firmy to wyłącznie wyzyskiwacze gdzie właściciel się dorabiał na niewolniczej pracy pracowników (śmieciowe umowy, skrajny wyzysk pracowniczy, liczne oszustwa na pracownikach).

  Ten system wyzysku i zdrady narodowej wprowadziły do Polski solidaruchy oraz KK z JPII na czele.
  Twierdzenie że wszystkiemu winne komuchy jest żenująco idiotyczne.
  Część komuchów i owszem zdradziła ideologię socjalizmu (Kwaśniewski, Balcerowicz, Kaczyński) ale to nie oni podejmowali kluczowe decyzje. Władzę przejęli solidaruchy i KK z JPII na czele.

  1. Ciekawe że Chińczycy znaleźli na to receptę.
   Tam „obcy kapitał”, „obcy inwestorzy” zostawiają część zysków, przenoszą technologię i Chiny mają z tego ogromne korzyści (to kwestia dobrze pomyślanego prawa).
   No ale Chiny są krajem suwerennym w odróżnieniu od Polski Solidaruchów która jest kolonią światowej mafii żydowskiej.
   Podobną do Chin politykę współpracy z zagranicą realizował Gierek (nowe technologie, otwarcie na zachód, rozwój gospodarczy w szerokim tego słowa znaczeniu).
   Solidaruchy czyli pożyteczni idioci sterowani przez mafię żydowską zniszczyły Gierka i zaprzepaściły jego reformy.
   A Chińczycy u Gierka uczyli się jak rozwijać gospodarkę (raczkowali w latach 70 tych).
   Dokąd zaszli Chińczycy idąc drogą Gierka to dzisiaj każdy widzi.
   Dokąd zaszli Polacy idąc drogą solidaruchów i JPII też każdy widzi.

   1. Chiny są puzzlem w procesie globalizacji. Tam się testuje „nowy ustrój”.

   2. Chińczycy dziś to 3 Rzesza dawniej, pozwolono im na transfer technologii bo miano nadzieje iż się jak bezwolne bydło dadzą wykorzystać w walce z „ruskimi” jakich żydzi chcą od tysiącleci zniszczyć za ich wiare i bogów. Ale Chińczycy i Rosja podpisali wzajemny pakt militarny i zrobił się problem zla zachodu. Podobnie jak z Indiami jakie planowali nazi z londynu „rzucić na Chiny”.

   3. byłem w chinach i wiem jedno: za żadne skarby świata nie chciałbym tam mieszkać na stałe,, zwykli ludzie nie mają tam żadnego raju raczej zapierduch jakiego my w polsce nie umiemy nawet ogarnąć wyobraźnią

   4. Chińczycy pracą się bogacą. Tylko pozazdrościć.
    Polacy takiej szansy nie mają.
    Chiny to odmienna kultura więc nic dziwnego że nie każdy chce żyć tak jak Chińczycy. Oni są na etapie wychodzenia z trzcinowych chatek i przeprowadzanie do mieszkań o standardach Europejskich. Oni się przesiadają z osiołków i rowerów na mercedesy.
    To jakby nie patrzyć jest wielki postęp cywilizacyjny.
    Przy tym ich rząd potrafi zarabiać na obcym kapitale który pędzi do Chin.

   5. stomil ,120 milionów bez pracy ,a reszta musi się uwijać aby przeżyć , ale i tak dokonali cudu ,w jakimś sensie komunizm nakarmił te miliardy ludzi a dzisiaj to hybryda komunistyczno -kapitalistyczna , uważam ze żaden inny system nie miałby szans tego dokonać, właśnie system nakazowo rozdzielczy uratował setki milionów przed zwyczajnym głodem ,ma to tez negatywne strony degradacja srodowiska , ale chyba to już zauważyli ?

   6. może się zdziwisz ale jak oni wcale nie uważają swojego kraju za raj, dla nich marzeniem jest wyjechanie np do UE,, to nie kwestia że nie lubię chińskiej kultury, atmosferę tworzą ludzie a chińczycy w swoim kraju są dla mnie lekko zeschizowani i jednak żyją w strachu

  2. Oskar, czy Ty nie rozumiesz, że nie ma ideologii socjalistycznej tylko jest żydowski udany plan zdewastowania Rosji poprzez rewolucję żydowską. Nazwano ja socjalistyczną, tak jak kościół nazwano katolickim, a Amerykę – kapitalistycznym krajem. Mamy różne nazwy, pod kołderką jest od tysiąca lat to samo wszędzie. Niżej piszesz o Chińczykach. Jest tak, że na razie zarabiają. Myślisz, że Żydzi nie wymyślili jak im wykupić gospodarkę?

   1. JESTEM PRAWIE PEWIEN że w Chinach żądzą Jezuici, którzy na głowę biją żydów inteligencją(WIEDZA) jak również bogactwem materialnym i (duchowym).

   2. Nie rozumiem.
    Pierwotne założenia rewolucji uznaje za rozwojowe (złamanie odwiecznego wyzysku i dyskryminacji systemowej).
    Niestety za sprawą żydów te pierwotne złożenie uległy degeneracji w kierunku komunizmu.

    Socjalizm to bezpieczeństwo dla ludzi to państwo które jest po to by stworzyć ludziom sprzyjające do życia i rozwoju środowisko.
    Socjalizm jest forma ekologii czyli tworzenie przyjaznego ludziom zwierzętom i roślinom środowiska.

    Pogoń za zyskiem czyli kapitalizm albo jeszcze gorzej liberalizm to jest niekończąca się walka o przetrwanie gdzie silniejsze bydle zagryza i tuczy się na słabszym stworzeniu, gdzie nie istnieją prawa człowieka a liczy się tylko siła (nie koniecznie fizyczna ale finansowa, pozycji w hierarchii, układów, korupcji …)

    Ja wole środowisko „trawożerców” (konie, krowy, jelenie, sarny,…antylopy, żyrafy…kaczki, skowronki…) a nie akceptuje środowiska drapieżników, padlinożerców, pasożytów…

    Moim zdaniem wg tej zasady powinny funkcjonować państwa obywatelskie.
    Obywatel ma kłopot … to państwo pomoże, uratuje… a nie zagryzą cię padlinożercy (komornicy, łowcy skór, urzędasy…oszuści, naciągacze…).

    Jak widać zupełnie inaczej rozumiem to czego „nie rozumiem”.

   3. Oscar ,dlaczego socjalizm nie miałby gonić za zyskiem ? zachowując trzeźwe zasady jest to nawet wskazane , bo potęguje dobrobyt wspólnoty ,my mieliśmy zbyt dużo dewastacji marnotrawstwa , blokowania inicjatyw a to przekładało się na ukryte bezrobocie ,no i nierówny niesprawiedliwy system RWPG , utrzymywaliśmy biedoty innych krajów ,nasz przemysł sam siebie zjadał relacje handlowe były dywersyjne obliczane .itp

   4. Oskarku, drogi. Nie było żadnych pierwotnych założeń rewolucji socjalistycznej w Rosji. Dowiedz się ile kosztowała rewolucja, kogo wynajęli na te pieniądze aby ją przeprowadzili. Było to kilka tysięcy zawodowych rewolucjonistów wiadomo jakiej narodowości. Może kilkoro, może kilka dziesiątków z tej liczby – to ludzie z proletariatu, którzy pozostawili swój zawód wykonywany. To co było założono przez żydów dokładnie zostało zrealizowane przez żydów. Kto padł ofiarą – kilka warstw społecznych Rosji XX wieku, klasa po klasie została zlikwidowana metodycznie i planowo w ciągu kilku dziesiątków lat – oficerowie, arystokracja, kupcy, chłopi (rolnicy). Oczywiście w Rosji i na całym świecie trzeba było wywiesić jakąś flagę dla propagowania image – którą nazywasz pierwotnymi założeniami. Po rewolucji żydowskiej w Rosji istniał państwowy kapitalizm – ogół narodu stał się niewolnikiem.
    Masz rozległą wiedzę, jednak myślisz jak zaprogramowany robot. Zmień to, bo kręcisz się w kółko. Każdy obecny system państwowy na tej Ziemi jest do obalenia. Dopiero potem można zacząć budować nowy, kiedy już nie będzie „panów” do których należą drukarnie pieniędzy niepokrytych złotem lub srebrem, do których należy już prawie cała Ziemia łącznie z ludźmi (popatrz w swój dowód i paszport – zobaczysz kogo z Ciebie zrobili – przecież nie urodziłeś osobową firmą, której postawiono za cel życia wzbogacać ww. „panów”, a w dokumentach właśnie tak stoi, nawet wartość Twoja obliczona w momencie urodzenia).
    Bardzo długo w Rosji „bolszewickiej” istniał zapis w kodeksie karnym, który głosił, że „osoba” która popełniła próbę samobójczą i przeżyła, trafiała do więzienia do odbycia kary, bo śmiała próbować pozbyć „państwo” dochodu, a państwo” przecież tyle w tą „osobę” zainwestowało, a jeszcze nie zdążyło odzyskać inwestycji, nie mówiąc o spodziewanym zysku. Zapis ten był otwartym i przeoczonym potwierdzeniem systemu niewolniczego. Chyba w latach 60-ch XX wieku go wykasowano.

   5. „„osoba” która popełniła próbę samobójczą i przeżyła, trafiała do więzienia do odbycia kary, bo śmiała próbować pozbyć „państwo” dochodu”

    – w „naszym” prawie był/ jest podobny o samookaleczaniu.

   6. Oskar , Tosza ma racje , to jest grunt całej sprawy ,i wszystkie następstwa i oblicza należy w tym lokować , całość nabiera nieco innego spojrzenia , oczywiscie w rożnych aspektach mamy poszczególne strony tego pozytywne i negatywne i nie są wiążące z punktem wyjścia , ale zawsze temu gruntowi będą podporządkowane i z niego sterowane .mamy ten sam teatr ,ta sama sztuka jedynie aktorzy są inaczej przyodziani , daje to widowni złudzenie zmian epoki itd ,gdy zapytasz każdego przeciętnego „solidarnosciucha ” to nikt nie chciał zmiany ustroju , a zwlaszcza niszczenia krajowej gospodarki,ludzie chcieli autentycznie budować ten kraj , wszyscy wiedzieli o ukrytym bezrobociu ( nadmierne zatrudnienie ) był to kraj niby ludowy , a przecież tak nie było , gdyby inicjatywa rzeczywiscie była w samorządach nikt by nie zrezygnował z socjalizmu ,bo ludzie chcieli wspulnego dobra , tak wiec gdzieś musiało być drążenie od środka od góry ,i tak jak tutaj nie ważne czy fałszywe ,prawdziwe , to bez znaczenia ale za tymi punktami stały te drążenia bo tak było , po linii tych wytycznych można dojść do wymiernych działań a takowe były i funkcjonowały http://www.iluminaci.pl/info/45zasad-zniewolenia-polski-powojennej ,i zawsze powtarzam ze największą ofiarę poniósł naród Rosyjski , praktycznie 3-6 wojen zaczynając od rewolucji aż do końca represji Stalinowskich niemal lat 60- tych ta suma to minimum 60 milionów ofiar ,jestesmy już niemal tysiace lat wplatani w igrzyska NWO wojny pogromy ofiary .odbudowa pokój – i znowu wojny ofiary .przecież to widać ze komuś bardzo zależy aby ludzkość nigdy się nie podniosła a scenariusze cały czas te same , cel taki sam .

 4. Dla Ukrainy stosuja ten sam system Opryczniny, jaki zastosowali Anglicy do Rosji. Zamierzają oni po UKrazi ie zastosować ten sam system ponownie do Rosji i okraść ich ze wszystkiego co posiadaja, równiez z wolności, poza materialnymi aspektami.

 5. Portal Dobre Wiadomosci
  http://www.dobrewiadomosci.net.pl/1110-jill-bolte-taylor-zrozumiec-mozg
  Nagranie Yt z napisami
  „Jill Bolte Taylor to amerykańska naukowiec, która sama zajmując się mózgiem, jego anatomią – przeżyła w roku 1996 udar mózgu. Mogła tym sposobem poznać postrzeganie osób dotkniętych udarem. Felernego poranka rozpoznała pogłębiające się u niej objawy udaru. Próbując wezwać pomoc dostrzegała minuta po minucie zmiany, jakie zachodziły w jej myśleniu. Tym sposobem mogła poznać działanie półkul mózgowych – prawej i lewej, ich odmienne mechanizmy działania.(…)
  Proces przywracania funkcji mózgu trwał około 8 lat, ale niestety trudno tu mówić o jej powrocie do dawnego stanu. Jill Bolte Taylor twierdzi, że nabyła nową tożsamość, pozbyła się emocjonalnego bagażu 37 lat życia – nie pamiętała przeszłości, nie znała swojej przyszłości, więc nauczyła się doceniać rzeczywistość i własne życie w chwili obecnej. Twierdzi również, że nie żałuje udaru, gdyż dzięki niemu stała się lepszym człowiekiem, nabyła niezwykłą wdzięczność za możliwość życia na tej planecie.(…)
  W roku 2008 Jill Bolte Taylor wystąpiła podczas TED Conference (Technology, Entertainment, Design, czyli Technologia, Rozrywka, Dizajn), czyli w konferencji naukowej, która jest organizowana przez fundację non-profit Sapling Foundation pod szyldem „idee, które warto szerzyć” w celu uczynienia świata lepszym miejscem. Podczas konferencji wypowiadają się naukowcy, politycy, także przedsiębiorcy oraz ludzie działający społecznie. Zasadą jest to, by swoje wystąpienie zmieścić w 18 minutach. Jill Bolte Taylor wystąpiła z tematem „Stroke of Insight”, tłumaczonym jako „Wylew zrozumienia”.

Comments are closed.