Alternews – 11.06.2012

– informacje dotyczące Harmonii Kosmosu
– Euro 2012
– zapowiedź konferencji: Systemy finansowe na rzecz Społecznej Gospodarki Rynkowej

6 thoughts on “Alternews – 11.06.2012

 1. Kurii się coś nie podoba ? Niestety są to znamiona czasów w jakich żyjemy czyli Kali Juga, rządy ciemnoty, miernot, wstecznych duchowo ludzi, cała władza kościelna, papieska , księża, papieże , władza świecka, premierzy ,prezydenci , cała ta szumowina w Kali Judze wypływa na wierzch i dochodzi do głosu, pociągając za sobą większość swoim hipnotycznym chorym przywództwem. Dla większości nie liczy się jakość, tylko to kto rządzi pójdą za nimi , jak stado baranów.

 2. Jakiej nienawiści, sama prawda. Mędrcy rządzą ? Miałeś kiedyś do czynienia z prawdziwym mędrcem , panującym nad żywiołami nad naturą ?

 3. Niestety na wioskach (miasteczkach) Kościół ma bardzo duży wpływ na samorządowe władze (i mieszkańców naturalnie), proszę wziąć pod uwagę np. kolejne wybory Wójta etc . kto nie jak Kościół odgrywa dużą rolę … muszę powiedzieć że od wielu lat (obserwuje i poniekąd doświadczam ) działania Kościoła w różnych płaszczyznach w których poruszają się środowiska Alternatywne , trzeba jednoznacznie powiedzieć że instytucji kościelnej nie są na rękę działania takich inicjatyw jak ”Harmonia Kosmosu” etc … znam przypadki przerywania różnych wydarzeń choćby muzycznych a Wójt często później jest z ambony wskazywany jako winny że dopuszcza do rzeczy wg nich niegodziwych …
  Uwaga!
  Jeśli chcecie aby Harmonia Kosmosu odbyła się bez żadnych przeszkód proszę wziąć tą radę jako przestrogę .
  Musicie mieć zapiętą FORMALNIE umowę z tym człowiekiem co wam wynajmuje to pole (już bez możliwości noclegu jak słyszę) .
  Czyli musicie mieć podpisaną umowę na papierze (nic na gębę ) bo inaczej w dzień Harmonii Kosmosu może być przykra niespodzianka że facet się wycofa (bo nie udźwignie presji) i dla świętego spokoju powie że rezygnuje .
  Naturalnie ja wam źle nie wróżę , nie mniej znam już takie sytuacji zbliżone i wiem czym to pachnie .

 4. @ Franciszkek. Jakiej nienawiści? Nauczmy się prawdę wyrażać dobitnie i zgodnie ze stanem faktycznym. Rozumiem, że kościólek reptiliańsko-pedofilski taki zawsze łagodny był? Spaleniznę ze stosów czuję dalej, kości ofiar wojen religijnych nie rozłożyły się…i zmian jakoś nie widzę od tamtego czasu. Daj takiej bandzie palec a zjedzą w całości. NIE WOLNO!!! Zresztą najlepszy dowód jak się panoszą dając sobie wyłączność na duchowość z jaką nigdy nie mieli do czynienia!!!

 5. Odnoszę wrażenie – nieodparte – że niektóre osoby rzekomo demaskujące reptyliaństwo same są szerzycielami gadzich uczuć. Bo jakże określić język nienawiści i krzywdzących uogólnień używany tu i ówdzie w imię – oczywista oczywistość – „prawdy”? Trzeba być uważnym, by kierując się dobrymi intencjami nie stać się narzędziem zamętu i niszczycielstwa. Emocje są dobrym kryterium rozpoznawczym. Kto, co i jaką kreuje atmosferę?

  Tzw. alternatywne środowiska powinny wystrzegać się pychy i gniewu: pychy – oto my posiadacze racji najmojszej wobec straszliwego mainstreamu (jak w publicystyce rozgłośni toruńskiej), gniewu – okładanie epitetami rzeczywistych, a najczęściej urojonych wrogów, obarczanie odpowiedzialnością za swoje życie innych (widzialnych – „to wina Tuska” – i niewidzialnych), okoliczności zewnętrznych. Strzeżmy się paranoi! Każdy jest odpowiedzialny przede wszystkim za własne życie, tworzy własny świat… wraz z innymi; zdaje mi się, że posiada większościowy udział w spółce zwanej sobą samym.

  Pokój!

Comments are closed.