Alternews – 11.12.2012

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

33 thoughts on “Alternews – 11.12.2012

 1. Ten program powinien nazywać się AlterSmoleńsk, 8 minut o smoleńsku, reszta wiadomości interesująca.

 2. Tu nie chodzi o sam smolensk.Tu chodzi o eliminowanie z Polski patriotow ,ludzi samodzilnie myslących.Najpierw byl Katyn ,pozniej po wojnie eliminowali ludzi ktorzy walczyli w polskim podziemiu,Wypadek samolotu Casa ,zginęli wazniejsi ludzie w wojsku?Smolensk sprzed dwoch lat a teraz pojedyńczy ludzie ktorzy myslą i np cos znaczą a nie chcą wspolpracować.Tak więc kto rządzi Polską nadal?

 3. Dzisiejsze społeczeństwo oparte jest na świadomości klasowej, która znowuż jest tylko świadomością bezpieczeństwa, pewności. Tak samo jak wierzenia urastają w religie, tak samo posiadanie urasta w przejawy nacjonalizmu. Podobnie jak wierzenia dzielą ludzi, ograniczają, oddalają ich od siebie nawzajem, tak samo i żądza posiadania, przejawiając się jako świadomość klasowa i urastając w nacjonalizm, oddziela ludzi jednych od drugich. Inaczej mówiąc wszelka narodowość oparta jest na wyzyskiwaniu większości ludzi przez niewielu, którzy to czynią dla swej własnej korzyści, za pomocą środków produkcji. Ten nacjonalizm, posługując się narzędziem patriotyzmu, prowadzi do wojny. Wszystkie narodowości, wszystkie suwerenne rządy muszą przygotowywać wojny, jest to ich obowiązkiem i na nic się nie przyda być pacyfistą, a równocześnie mówić o patriotyzmie. Nie można mówić o braterstwie, a w następnej chwili o chrześcijaństwie, gdyż jedno przeczy drugiemu, zarówno tu, jak w Indiach lub w jakimkolwiek innym kraju. W Indiach mogą mówić o hinduizmie i twierdzić jednocześnie, że jesteśmy wszyscy jednym, że cała ludzkość jest jednością. Są to tylko słowa – hipokryzja.
  Jiddu Krishnamurti

 4. Też uważam, że temat Smoleńsk przesłania wszystkie tematy. Dzieje się tak dużo spraw istotnych dzisiaj i teraz!
  Słucham Was prawie każdego dnia i rozwlekanie tematów wręcz denerwuje.
  Pozdrawiam serdecznie.

 5. @lilka . Nie czujecie się przecież patriotami budząc się co rano. Stajecie się nimi dopiero wtedy, gdy dzienniki mówią wam, że musicie być patriotami, gdyż musicie podbić sąsiada. To my jesteśmy barbarzyńcami, a nie ten, kto napada na wasz kraj. Barbarzyńca jest patriotą. Dla niego kraj własny jest ważniejszy niż ludzkość, niż człowiek. Ja zaś twierdzę, że nie rozwiążecie tych waszych zagadnień ekonomicznych i narodowościowych, dopóki będziecie się czuli Nowo Zelandczykami. Rozwiążecie je dopiero wtedy, gdy staniecie się naprawdę ludźmi, wyzwolonymi z wszelkich przesądów nacjonalistycznych, gdy nie będzie w was już poczucia posiadania, gdy umysł wasz nie będzie ulegał podziałom dzięki wierzeniom. Wtedy może nastąpić prawdziwa, ogólnoludzka jedność i wtedy zniknie zagadnienie głodu, bezrobocia i wojny, będziecie bowiem wówczas uważali ludzkość za całość, a nie dzielili jej na poszczególne ludy, w których jedne chcą drugie wyzyskać.
  Jiddu Krishnamurti

 6. Patriotyzm mozna rozumiec na rózny sposób.Mozna byc patriotą broniąc sie jedynie przed agresorem a nie byc patriotycznym najeźdzcą.Moim zdaniem patriotyzm jest dobry wraz z poszanowaniem innych narodów.Wolalabym naprawde zeby w Polsce rządzili głownie polacy mając na uwadze dobro polakow a nie dobro wszystkich narodow innych,ktore co widac golym okiem prubują rozszerzac swoje wplywy irządzic tam gdzie nie muszą tylko chcą.Zresztą moglby rzadzic nawet ktokolwiek gdyby robil cos konkretnie dobrego.Narazie tego nie widac wiec nie ma co sie oszukiwac .Jest jak jest.

 7. A ja się czuję patriotą budząc się co rano. Wstaje z świadomością że mogę w każdej chwili pojechać gdzie chcę, kupić dom/mieszkanie gdzie chcę, kupić ziemię i uprawiać ją gdzie chcę; czy to w Chile, Francji czy Szwecji. i wszędzie tam będę patriotą, lokalnym/miejscowym patriotą.
  Dlaczego mam przedkładać dobro „swoich” nad dobro innych.
  Lilka czujesz się wywyższona swoim patriotyzmem?
  Wszyscy kieeeedyś dożyjemy czasów jedności; chyba że walki „patriotów” rozwalą ten świat.

 8. Panie Januszu dziekuje za te wiadomosc .obecnie te metody po przez urzadzenia elektrotechniczne na nasze uczucia i odczucia beda stosowane czesciej wiec warto o tym zawsze mowic i byc tego swiadomym .

 9. Relatysta.W jaki sposob mam sie czuc wywyzszona swoim patriotyzmem?To nie o to tutaj chodzi.Chodzi o to ze jak ruscy maja tutaj swoje wplywy ,zabieraja np koncesje na wydobycie gazu łupkowego to ja mam sie z tego cieszyc bo oni tez sa ludzmi i im sie nalezy?bo wszystkim sie należa nasze ziemie polskie np.Niech przyjeżdzaja i wykupuja je bo sa od nas bogatsi ,bo sa tacy sami jak my ,sa ludzmi i wszystko sie wszystkim należy.Tylko ze poki co czasy sa takie ze jak nam cos zabiora to nam nic nie dadzą juz od siebie,zrobia nas sobie podporzadkowanymi.Mozna sobie marzyc o lepszych czasach ,nowej erze ,ale jej jeszcze nie ma.Jest troche ludzi ktorzy sa swiadomi a inni myśla ideałami.A po drugiej stronie sa krwiozercze bestie hehe damy im wszystko i siebie do zjedzenia 😛 czym tu sie martwić.

 10. Pojeździjcie więcej po świecie to wam się oczy otworzą, podróże więcej uczą niż jakakolwiek szkoła.
  @Qcyp – nie lepiej powiedzieć krótko i zwięźle i na temat „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się” ?
  Wolałbym żebyś nie namawiał mnie do frajerstwa takimi czerstwymi kawałkami. Ja sobie po prostu nie życzę żeby ktoś realizował własne interesy kosztem moim i mojego otoczenia: uprawiał propagandę w swojej TV którą cwaniacko przejął i teraz może mi zatruwać umysł w moim miejscu zamieszkania, kłamał w swoich gazetach (które również cwaniacko przejął) i wyprowadzał pieniądze (za pomocą ustaw które sam cwaniacko wprowadził) ode mnie i moich przyjaciół bogacąc się i przejmując coraz większą władzę nad nami w dodatku ukrywając to. Tzn: ONI – ci którzy to robią mają prawo do patriotyzmu, bogacenia własnych państw, ale my nie?
  @relatyście radzę jechać do Francji, Chile itd. Po kilku latach opowiesz nam o swoich doświadczeniach z patriotyzmem lokalnym.

 11. stomil pisze:Pojeździjcie więcej po świecie to wam się oczy otworzą, podróże więcej uczą niż jakakolwiek szkoła.

  W porządku podróże kształcą ,oczy otwierają co niektórym, również pełna zgoda,ale żeby zobaczyć i zrozumieć niedorzeczność{głupotę} patriotyzmu nie trzeba nigdzie wyjeżdżać wystarczy żyć w danym kraju i sprawdzić na sobie ,że każda władza odziera ze skóry jednostkę ludzką a potem żąda posłuszeństwa jakim jest patriotyzm .Wybacz ale to forum nie jest dla naiwnych.

 12. @Qcyp „wystarczy żyć w danym kraju i sprawdzić na sobie ,że każda władza odziera ze skóry jednostkę ludzką a potem żąda posłuszeństwa jakim jest patriotyzm .”
  Właśnie o to chodzi że nie wystarczy 🙂 Ocena bierze się z porównania, a jeśli nie masz do czego porównać to nie możesz tego ocenić. Każdy wie że władza jest zła, ale jest też gorsza i jeszcze gorsza tak jak więzienie może być lepsze niż mieszkanie w którym żyjesz i takie jak w ruskich łagrach.
  @Wybacz ale to forum nie jest dla naiwnych.
  No nie wiem. I kto tu głosi utopijne hasła oderwane od rzeczywistości bardziej niż sf.

 13. @stomil czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy i wyjawić w jakim to państwie mieszkają ci szczęśliwcy że patriotyzm wprost im leży na sercu,czy aby twoje porównania nie są chybione?,bo jeśli tak, to szkoda twojego cennego czasu na fałszywe poznanie.

  Mają oczy, ale nie widzą-
  Uszy i nie słyszą.
  Michel Desmarquet MISJA

 14. Nie ma dla wszystkich takiej samej recepty na szczęście panie Qcyp, ale można skutecznie zmniejszyć nadzieję na osiągnięcie go. Nasz kraj skutecznie zmierza właśnie w tym kierunku. Na pewno kierowanie utopijnych haseł do zwolnionej z fabryki samotnie wychowującej matki 3 dzieci nie jest żadną opcją, ani nawet nadzieją.
  Patriotyzm jako ślepe posłuszeństwo jest jakimś śmiesznym mega-uproszczeniem, podejrzewam że nawet zagorzali narodowcy tak tego nie widzą. Twoja definicja wyklucza fakty takie jak np. patriotyzm wielokulturowy, co mnie nie dziwi, bo dla przeciętnego Polaka wychowanego w kraju gdzie władzę sprawują ludzie dbający o interesy obcych Polsce i Polakom państw (to właśnie oni dokonują tej selekcji) – to wykracza poza ich możliwości poznawcze. Wszak u nas sami antysemici, wrogowie ruskich i niemców! A tymczasem w takim państwie jak np. Kanada żyje najwięcej ludzi którzy są szczęśliwi i zadowoleni z miejsca w którym żyją. Ciekawe dlaczego? 😉

 15. Maja oczy ale nie widzą-Qcyp raczej nie widzisz gdzie jest wróg panstwa w ktorym zyjesz.Raczej nie jest to cała inna narodowosc a poszczegolni wybrani jedynie ludzie z tychze narodowosci lub naszej narodowosci.Maja oni jednak wladze i chec na wiecej wladzy i wiecej bogactwa,a moze to tylko taki ich sposob aby sie dalej utrzymywac przy rządzeniu.W kazdym razie chca Ci cos zabrac.Ale Ty tego nie widzisz.niestety.

 16. @stomil pisze; W Kanadzie żyje najwięcej ludzi którzy są szczęśliwi i zadowoleni z miejsca w którym żyją. Ciekawe dlaczego?

  Pewnie dlatego że podoba im się prześladowanie i złe traktowanie Indian .Kulturowe ludobójstwo znalazło usprawiedliwienie w patriotyzmie ,chyba oto ci chodziło panie patrioto.

 17. @lilka pisze:Qcyp raczej nie widzisz gdzie jest wróg panstwa w którym żyjesz.

  ”Nie ten wróg który mówi prawdę, ale ten co milczy”a milczą i patrzą przerażeni co będzie dalej z ich fortunami za pomocą których zniewolili człowieka i pustymi sloganami o patriotyzmie na które nikt już się nie nabierze.

  @W każdym razie chcą Ci coś zabrać.Ale Ty tego nie widzisz.niestety.

  Jemu nic nie mogą zabrać ,bo nic nie ma . Po prostu Wolny Człowiek .

  Jeśli ty też mieszkasz a zapewne tak w angielskojęzycznym kraju, to wiedz że w dużej mierze odpowiedzialność panoszą Anglosasi za kreowanie pustego pieniądza a co za tym idzie zadłużanie obywateli np,Polski jak również twojego obecnego kraju .Krok po kroku się uzależniasz. Właśnie o to nasi poza-ziemscy przyjaciele bardzo się martwią. Jesteś człowiekiem, nie robotem. OBUDŹSIĘ W TEJ CHWILI.
  MISJA

 18. Pod wpływem słuchania takich właśnie „pozaziemskich przyjaciół” ludzie zabijają innych ludzi. Nie odwracaj kota ogonem.
  Tak, jasne 🙂 Z pewnością Anglosasi są źli bo zabijali Indian oraz kreują pusty pieniądz. Bo szufladkowanie jest dla ciebie sposobem na zrozumienie świata którego nie znasz.

 19. stomil pisze:Pod wpływem słuchania takich właśnie „pozaziemskich przyjaciół” ludzie zabijają innych ludzi. Nie odwracaj kota ogonem.
  OK postawmy kota wąsami do rozmówcy .Z chwilą kiedy rynki finansowe upadną wasze szczęście i zadowolenie również upadnie,gdyż zbudowaliście to na pustym nic nie wartym pieniądzu,wasze rozczarowanie i agresja patriotyczna nie będzie miała końca ,arogancja zacznie szukać winnego za to zło które was spotkało i żeby to nie byli znów Indianie.Kanadyjski deficyt budżetowy za rok fiskalny 2009-2010 wyniósł 55,6 mld dolarów – A więc nie życzę przyjemnego zadłużania się i szczęśliwego życia w ignorancji bardziej znośnej, bo to przecież Kanada. Budowanie szczęścia i zadowolenia na nieszczęściu innych(kulturowe ludobójstwo Indian)to nic innego jak moralnie zdeprawowane społeczeństwo któremu daleko jest do prawdziwego szczęścia ,zadowolenia no i oczywiście WOLNOŚCI.

  Andźali

 20. Jeśli interesuje cię zagadnienie kryzysu polecam lekturę „Wojna o pieniądz”.
  Tragedia że istnieją jeszcze dogmatycy którzy z taką pewnością oskarżają i wskazują winnych – typowy Polak. Chcesz coś zmienić, zacznij od siebie. Myślę że nie jestem jedyny który ma gdzieś twoje niby-morały serwowane ala krisznowska papka. Jeśli twoim mistrzom tak wspaniale było w Indiach po co stamtąd wyjeżdżali do tego piekła i dna jakim dla nich były USA. Niech sobie zmieniają społeczeństwo kastowe w Indiach tyle że skończyliby z rozbitym łbem w uliczce, więc ten „nędzny” kraj USA był i jest dla nich idealnym miejscem do działania. Bardziej cenię sobie realną chrześcijańską działalność charytatywną w Indiach niż pseudo-guru z Indii szukających frajerów na łatwym zachodzie.

 21. stomil Po pierwsze nie jestem polakiem,holendrem czy hindusem ,to ciało w które obecnie zaszczyciła moja świadomość(4 000 000 000 000 000 000 000 elektronów)jest ciałem ziemskim.Twoje postrzeganie ludzi po przez narodowość,religie zapewne wygląd jak i stan posiadania jest po prostu komiczne.Zmiana którą mi proponujesz jest faktem w odróżnieniu od ciebie nie marnuje czasu na uganianie się za nic nie wartymi mistrzami (mamon).Powab Mamona jest w istocie bardzo atrakcyjny dla wszystkich ubogich duchem indywiduów,które zachowują się jak dzieci,kochające błyszczące mechaniczne zabawki.Te umysłowo i społeczne niedokształcone jednostki są z łatwością manipulowane przez propagandę komercyjną,,raju bogatych”który podnieca ich wyobraźnie za pomocą reklam oraz telewizji.Zatem te ubodzy duchem ludzie są jak muchy ,które chcą z kosztować wspaniałych dla nich ekskrementów.Od przeszło dwóch dekad Polska jak i ty akceptuje działalność na swym terytorium obcych korporacji,które transferują swe zyski do zaoceanicznych central.Tym samym wymuszają migracje młodych Polaków do krajów anglosaskich za pieniądzem uprzednio wyssanych z Polski.Oczywiście taki system wysysania z kraju kolonizowanego,zarówno jego środków finansowych jak i jego sił życiowych ,musi prowadzić do kompletnego upadku państwa jakim była Polska.Jedyny naród, który potrafi obniżyć poziom ludzkiej inteligencji,moralności, jakości człowieczeństwa a tak że trwaniu w zbrodni przeciw ludzkości i to w skali całego globu to właśnie Stany Zjednoczone tak umiłowane przez ciebie.

 22. Działalność chrześcijańska w Indiach na czym polega, chodzi o budowanie wpływów mafijnej ośmiornicy watykańsko-chrześcijańśkiej:

  – Matka Teresa z Kalkuty, jej działalność została przereklamowana ona sama zaś charakteryzowała się bardziej gwiazdorstwem niż miłosierdziem. Należy zacząć od tego, że w Kalkucie są dużo skuteczniejsze instytucje charytatywne – Związek Kobiet Bengalu czy Ratownicy Kalkuty. O Matce Teresie mówiono, że była katolicką fanatyczką, która chrzciła nieświadomych nędzarzy na siłę, zanim umarli. Umierającym w cierpieniach odmawiano pomocy lekarskiej, a nawet podawania środków przeciwbólowych bowiem Matka Teresa uważała, że cierpienie jest piękne (niemiecki „Stern” z 1998 roku). Pisarka z Lipska Else Bushheuer włączyła do swojej książki „Calcutta – Eilenburg – Chinatown” swój pamiętnik, w którym pisze o przytułku Matki Teresy w którym pracowała: „Kobiety czołgają się po kamiennej podłodze jak dżdżownice, ze czterdzieści naraz, jak zwierzęta, półnagie, oblepiając się brudem, z ogolonymi głowami. „Nieważne co robimy, jeśli robimy to z miłością” – powiedziała Matka Teresa. Ale tu nie ma śladu miłości. „Gdybym miała aparat, zrobiłabym teraz zdjęcie i wysłała je do Amnesty International”. Londyński lekarz Arouop Chatterjee interesujący się jej działalnością wylicza kłamstwa i manipulacje Matki Teresy. Twierdzi np., że jednym z głównych celów ośrodków, które Misjonarki Miłości prowadzą jest nawracanie ludzi na katolicyzm. Oskarża też Misjonarki Miłości o brudną działalność finansową (pieniądze mające iść na cele charytatywne idą na cele polityczne itp.). Obłudę Matki Teresy (i preferowanie bogatych) ma ukazywać fakt iż w Irlandii w 1996 roku, przed referendum agitowała przeciwko prawu dopuszczającemu rozwody, natomiast przyjaźniąc się na z księżną Dianą. poparła jej rozwód, mówiąc: „to dobrze, że już po wszystkim. I tak nikt nie był szczęśliwy” (Ladies Home Journal). Fanatycznie walczyła z aborcją. Krytykę prasy sprowadziła na nią jej reakcja w sprawie tysięcy kobiet z Bangladeszu gwałconych przez pakistańskich żołnierzy. Te, które przeżyły usłyszały od niej zamiast pocieszenia jedynie moralne treści potępiające aborcję. Christopher Hitchens (brytyjski dziennikarz) twierdzi, że część datków, ofiarowanych przez darczyńców na budowę ośrodków medycznych, Matka Teresa przeznaczała na cele misjonarskie. Od czasu filmu Hitchensa zakonnice nie rozmawiają z niekatolickimi dziennikarzami. JP2 beatyfikował ją 19 października 2003 roku.

 23. Qcyp – może nie czujesz się Polakiem, ale twoje zachowanie jest zdeterminowane przez otoczenie w którym mieszkasz. Myślę że 80% Polaków nie czuje się Polakami, ale ich zachowanie na to wskazuje. Zarówno tobie jak i Mańkowi proponuję żebyście więcej jeździli po świecie, szczególnie po Indiach albo USA. Najlepiej jeszcze gdybyście spróbowali tam pracować albo prowadzić biznes. Czytanie czy oglądanie filmów jest po prostu niczym, nie jest żadnym doświadczeniem, ludzie budujący sobie światopogląd w ten sposób to zwykli schizole.
  Nie wkładaj mi w usta swoich szczeniackich przemyśleń, twoje uogólnianie i zamiatanie ludzi na jedną kupkę z innymi kojarzy mi się z czasami podstawówki, kiedy jeszcze młodzi ludzie nie mają pojęcia o życiu.

 24. Bracia patrioci, musimy sobie zadać najpierw pytanie, czy w Polsce są prawdziwi patrioci, czy tylko idioci, którym wydaje się , że są patriotami ?

  Patriota to człowiek działający dla dobra własnej ojczyzny. Czy ludzie którym wysrano się do czaszek i mają teraz gówno zamiast mózgów, zaprogramowani tradycją chrześcijańsko-katolicką, służalczą wobec obcych państw, mam tu na myśli Watykan, mogą być patriotami ?
  Czy półpatriota, półgłówek, służący w połowie Polsce w połowie Watykanowi, służy własnemu narodowi, czy obcym interesom ? Czy hołdujących tradycji chrześcijańskiej, która to , jest typową manipulacją rządzących, czyniąca z ludzi zunifikowaną łatwą do manewrowania masę, czy tych ludzi można nazywać patriotami, czy zmanipulowanymi idiotami działającymi na własną szkodę ?

  Co to oznacza czuć się Polakiem ? Jak można czuć się Polakiem ze sztucznie wdrukowaną tradycją i kulturą łacińską, narzuconą manipulacją, ogniem, zniewoleniem, ciemiężeniem ? Czy tylko idiota, nie zdający sobie sprawy z tego, co mu zrobiono może czuć się Polakiem i być dumny z całej tej spuścizny NWO, która uważa za swoją tradycję?
  Otóż nie bracia patrioci , Polakiem może czuć się każdy, kto posiada polski mechanizm, polski organizm, w którym w genach zapisana jest historia przejść narodu polskiego , cała pamięć komórkowa. Polakiem może się czuć każdy idiota i ten który nie jest idiotą, także ten, który nie musi się czuć Polakiem , żeby być Polakiem. Każdy polski mechanizm wyciąga własną naukę z lekcji, jaką ma zapisaną w historii narodowej.

 25. @stomil Teraz zrozumiałeś że jesteś jak wielu innych robionych w bambuko przez ponad narodowe korporacje które potrzebują naiwnych patriotów.Indie powiadasz z miłą chęciom a Stany i Kanada odpadają” sorry ”ale obawiam się tych manekinów na ulicach.Co do podróżowania i mojej obecnej rezydencji proszę nie rozśmieszaj mnie, zapewniam cię że mieszkam w o wiele cieplejszym i przyjaznym środowisku niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.Argumentem twojego braku wiedzy na temat znajomości Świata jest fakt podania Kanady jako miejsca gdzie ludzie są szczęśliwi i zadowoleni.
  Kind regards
  Robert

 26. Niestety kazdy patriotyzm rozumie inaczej wiec dogadanie sie w tej kwestii jest niemożliwe.Jedni uwazaja za cos negatywnego inni za cos potrzebnego czyli pozytywnego .Gdyby istniala jedna definicja kazdy powiedzialby co wiedzial a tak …ile sie miesci w slowie patriotyzm pogladow widac z powyzszego.To co sie uczylam w szkole o patrotyzmie wiazalo sie glownie z wojną i obroną panstwa przed najezdzca.teraz znaczy dla mnie obrona moich granic ,kultury jaka by nie byla z nalecialosciami nwo i katolicyzmu tudziez wszystkiego innego.Tworza ja Polacy i to co mamy trzeba bronic jesli widac na horyzoncie wrogie zamiary a nie udawac ze rosyjski premier nas kocha.Udawac ze w smolensku byl zwykly wypadek gdy wszystkie fakty temu przeczą.Samo zachowanie po wydarzeniu wskazuje ze cos tu nie gra.Nie trzeba dowodow na wybuch.itd.Urodzilismy sie w polsce tu zyjemy moze sie troszczmy o swoje podworko .Jak by pozwolic wszystkim na deptanie naszej trawy to tej trawki przed domem pieknej juz nie bedzie.

 27. Qcyp czytaj ze zrozumieniem. Nie podałem Kanady jako wzór najlepszego miejsca do życia. Powiedziałem tylko że ludzie tam mieszkający są najbardziej zadowoleni z życia (statystycznie). Indie to jeden wielki syf. Jeśli jesteś egoistą do kwadratu który nie widzi nic oprócz czubka własnego nosa to powinno ci się spodobać – zawsze to nowe doświadczenie. Ja dostaję kurwicy gdy widzę niemowlęta umierające na śmietniku, a tym bardziej obojętność na taki stan rzeczy, więc system kastowy i hinduizm jest dla mnie nie do przyjęcia. W Indiach tak było od zawsze, nawet jeszcze gorzej na długo przed znienawidzonymi przez ciebie brytyjczykami. Dlatego ciągle mówię o tym jeżdżeniu po świecie i poznawaniu ludzi innych nacji.
  Przestudiuj sobie dokładniej finansową historię świata, nawet oficjalne źródła nie ukrywają wzajemnych powiązań między autorami największych przekrętów. Winni są konkretni ludzie a nie cała biała cywilizacja.
  Co zaś do propagowania przez ciebie antypatriotyzmu to pomyśl czy przypadkiem nie płyniesz na fali marksizmu który ma się w naszym kraju świetnie a który stworzyli iluminaci i jest wciskany nadal podprogowo ludziom na całym świecie.

 28. @stomil myślałeś że zabłyśniesz wskazując Kanadę na kraj szczęśliwców a tu lipa.Cieszy mnie to że zdałeś sobie sprawę i przyznałeś się do błędu ,chociaż znowu kota odwróciłeś ale tylko po to żeby wyglądało że to ty masz racje ”cytuje część twojego wpisu”(Powiedziałem tylko że ludzie tam mieszkający są najbardziej zadowoleni z życia (statystycznie).Więc jednak kierujesz się statystykami a nie własnym doświadczeniem i odbytymi podróżami do których tak gorąco zachęcasz .Następny cytat z twoich wypocin(Ja dostaję kurwicy gdy widzę niemowlęta umierające na śmietniku, a tym bardziej obojętność na taki stan rzeczy, więc system kastowy i hinduizm jest dla mnie nie do przyjęcia.
  A gdzież to są dobroduszni chrześcijanie tak cenione przez ciebie za swoją działalnością charytatywną,czyżby nie mogli pomóc tym dzieciom?.
  Dalej nie będę odpisywał komuś kto przeczy samemu sobie.

 29. Trzeba bronić Polski lilka, trzeba i zabrać władzę idiotom-patriotom, kościołom , szmondakom i dać ją Polakom, co oddadzą ją znowu łajdakom, bo tradycja im tak nakazuje.

 30. P.S.
  Chociaż , gdyby ludzie odzyskali władzę nad swoją duszą, zabierając ją kościołom i innym pierdołom, to zniknęła by ostatecznie władza będąca ich katuszą.

 31. Tak, jasne 🙂 Naucz się czytać kolego sympatyczny. Jednak podstawówka się kłania. Nie podałem Kanady jako wzoru NAJLEPSZEGO (ideału), ale na pewno sto razy lepszego niż Polska. Mówię o normalnym życiu. Zwróciłem uwagę na to że to nie tylko moje odczucia, moich znajomych oraz obcych mi ludzi, dlatego została mi w głowie ta statystyka jako pozytyw i myślę że coś w tym jednak musi być. Stąd moje pytanie: „ciekawe dlaczego?”. A ty mi tu wyskakujesz z prostacką rąbanką o prześladowaniu Indian. Znasz chłopcze jakiegoś Indianina czy tylko z anegdot Karola Maya? Więc muszę cię rozczarować bo idealizowanie Indian było i jest zasługą białasów.
  Uwagi na temat Indii nie rozumiem. Cenię jakąkolwiek działalność charytatywną na rzecz ludzi, nie musi być chrześcijańska. Jednak to właśnie chrześcijaństwo uznaje i naucza że wszyscy ludzie są równi. Nie pasuje mi że ktoś będzie pomagał na przykład chorym dzieciom i równocześnie ich nauczał że są ludźmi III kategorii ponieważ sami sobie na to zasłużyli w poprzednim wcieleniu. Jeśli tobie to pasuje – twoja sprawa. To super filozofia. Pozwala ci poczuć jaki jesteś mądry i wielki, pozwala nawet wychować sobie czcicieli, ludzi III kategorii którzy będą dymać twoje ego.

Comments are closed.