Alternews – 11.12.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

27 thoughts on “Alternews – 11.12.2014

 1. „Organizacje żydowskie i muzułmańskie wskazały na zapisy ustawy zasadniczej, która gwarantuje wolność religijną i prawo do
  kultywowania własnych tradycji oraz przestrzegania wymogów religijnych. Stąd w konsekwencji wniosek do Trybunału Konstytucyjnego.”

  „ubój rytualny ma charakter religijny, jest praktykowany od wieków przez wyznawców judaizmu i islamu”.
  – Współcześnie ubój rytualny, mimo że najczęściej prowadzony jest w uprawnionych rzeźniach, w dalszym ciągu jest czynnością o
  charakterze liturgicznym „.Orzeczenie Trybunału.

  Liturgia-obecnie – publiczna forma kultu religijnego, dotycząca całokształtu
  zrytualizowanych, zbiorowych i ściśle określonych czynności sakralnych, ustalonych przez kapłanów danej religii.

  Jak by zrobić tu analizę to wygląda na to ze w tym uboju nie chodzi o mięso tzw koszerne ,ze nie o to tu chodzi a o rytuał chodzi.
  Oni nam tą koszernoscia zamydlili oczy.Mieso ze zwierzecia ogluszonego a nieogluszonego niczym sie nie rózni.
  Od poczatku chodzilo o rytuał i męke zwierzęcia.
  Tak więc oni swoja liturgie odprawiają w rzeźniach?To sie w głowie nie miesci.
  „…najczęsciej prowadzony jest w uprawnionych rzeźniach”..czyli nie tylko w rzeźniach, ale i w kosciołach?
  bo liturgie to sie odprawia w kosciołach najczęsciej.I co zabijaja krowe na ołtarzu?
  Trybunał usankcjonował religie satanistyczną.
  Jesli teraz zrobia ofiare z psa gdzies jacys mlodociani satanisci tzn ze nie zostaną ukarani bo odprawiaja kult swojej religi.
  Powoli malymi kroczkami zmienia sie rzeczy nieakceptowalne w akceptowalne? .:(

  1. Podrzynanie gardeł zwierzętom czy wrogom to forma ofiary religijnej.
   Mordowanie w imię Boże to też forma ofiary religijnej.
   Oddawanie własnego życia dla Boga to też forma ofiary religijnej.
   Kim jest Bóg domagający się takich ofiar ?
   Czy wolno czcić takiego Boga (domagającego się masowych sadystycznych śmierci).
   A jeżeli Bóg jest dobry to nie może wymagać takich krwawych ofiar, a wszystkie te rytuały są wymysłem złych ludzi.
   Czy nie należy zwalczać takich złych, zbrodniczych ludzi ? (w imię dobrego Boga).
   Czyli są dwie możliwości.
   1. Bóg jest krwawym zbrodniarzem
   2. Bóg jest dobry ale to ludzie składający takie (zbędne Bogu) ofiary są zdziczałymi zbrodniarzami.

   Wniosek.
   Trzeba zdecydować czy Bóg jest dobry czy zły.
   Jak jest zły (wymaga krwawych ofiar) to walczyć z takim Bogiem (jak innymi Bożkami w przeszłości). Czyli zdelegalizować takiego krwawego Bożka jak wielu innych zdelegalizowano.
   Jak Bóg jest dobry to trzeba walczyć ze złymi ludźmi którzy postępują wbrew woli dobrego Boga. Trzeba zdelegalizować takie zbrodnicze praktyki religijne jako przeciwne woli Boga, jako obrażające dobrego przecież Boga.

   Podobno to Bóg daje życie wszelakim stworzeniom.
   Daje po to by odbierać w krwawych rytuałach?
   To Bóg jest dobry czy zły ?
   Bo z tego co się dzieje wynika że Bóg jest sadystycznym, perwersyjnym zboczeńcem. Albo takimi zboczeńcami są ludzie uprawiający te krwawe rytuały.
   Jakby nie patrzyć jest się nad czym zastanawiać.

   Ci co twierdzą że mordują dla Boga sugerują że to Bóg jest zwyrodnialcem (bo tego się domaga od wiernych).
   Ale może oni kłamią a Bóg jest dobry tylko oni są zwyrodnialcami.

   Moim zdaniem świat byłby lepszy gdyby Bóg był dobry i tak trzeba zakładać.
   Wniosek..należy walczyć z jego zwyrodniałymi wyznawcami uprawiającymi bez sensu krwawe rytuały.
   A Bogów domagających się krwawych rytuałów, Bogów rasistów, należy w demokratycznym i cywilizowanym świecie najzwyczajniej zdelegalizować tak jak zdelegalizowano mnóstwo innych Bogów i Bożków w przeszłości.

   1. Jak mawiał Jan Paweł 2, nasi starsi bracia w wierze.To jakoś układa się w całość.

   2. Nie mam wiedzy teologicznej z wielu religii ale wydaje się,że dość prymitywnie sprawę uproszczono. Tak stawiany problem złego czy dobrego Boga jest dla maluczkich.Bóg jest dobry i zły zarazem i to zależy od problemu i sprawy.Syjoniści chyba lepiej gdy zabijają czy mordują zwierzęta tak jak to robią bo mogą robić to gdy się im nie pozwoli z ludźmi.Więc w tym wypadku BÓG jest dobry przymykając oko na zwierzęta broni ludzi.Pozdrawiam.

   3. Syjoniści zabijają i zwierzęta i ludzi.
    Zabijają głównie żydów którzy przeszli na Islam czyli Palestyńczyków.
    Zabijają by zrabować ich ziemię.
    Większość Syjonistów to masa napływowa, głównie z wschodniej Europy, to tzw Chazarowie. Ich z Palestyną łączy wyłącznie religia a nie pochodzenie.
    Ich wspólnota genetyczna z żydami miejscowymi czyli Palestyńczyka jest żadna.
    Czyli Syjoniści spoza Palestyny siłą (zbrodnią i terrorem) odbierają Palestyńczykom ich własną ziemię a mają apetyt na znacznie więcej (USA, Ukraina, Krym, Zakaukazie, Gruzja, Polska, Syria, Egipt, Libia…Irak)
    Zgodnie z zasadą Hitlera „gdzie żyją Niemcy tam jest wielka Rzesza”, gdzie żyją żydzi tam jest wielki…
    „Każdy Niemiec jest obywatelem Wielkiej Rzeszy”.
    Każdy żyd jest obywatelem …

    To oficjalnie głoszone zasady.

   4. Oscar dzięki za wyjaśnienie. no to przyszło nam czekać który z Bogów jest silniejszy.

   5. @Oscar – dokładnie tak, zgadzam się w 100%. Zwyrodnialcom należy się przeciwstawiać i głośno mówić o tym czym są i czemu służą te ich praktyki naprawdę (wigilijny karp – to też ubój rytualny gdyby ktoś przypadkiem miał wątpliwości…). Lilka odnośnie młodocianych satanistów też ma rację – wyrok trybunału dał im mocną broń do ręki. W zasadzie to wszystkim zwyrodnialcom, bo wystarczy że się odpowiednio zorganizują i założą jakieś wyznanie, choćby najbardziej absurdalne. Dobra wiadomość jest taka, że to absurdalne prawo można wykorzystać również przeciwko systemowi.

  2. Sa dwa powody maltretowania i zabijania ochydnego zwierzat jak sie orientuje . W Korei , zeby miesko psie i zupka byla smaczna .(podwyzszenie smakowych korzysci )
   A drugi to morderstwo , ktore dewastuje nie tylko fizyczny swiat ale ALE daje niezwykla sile astralowi .

  3. a co mówi ustawa zasadnicza o ochronie zwierząt ? przecież w „unii ” są nawet przepisy dotyczące zabijania zwierząt przeznaczonych na rzeź , każde zwierze musi być pozbawione „swiadomosci -przytomności” . I oczywiscie wszystkie prawie mięso innowierców które jest dopuszczone do ogólnego handlu -sprzedaży musi zachować ten „humanitarny” krok następnie zwierze jest traktowane zgodnie z rytuałem , np kierunek upływu krwi jest bardzo istotny w przypadku krajów zachodnich europy jest to w zasadzie południowy wschód . Z drugiej strony to Ludzka tragedia , jakoś można sobie „wytlumaczyc” ze to widmo głodu zmusza do zabijania ,ale jak to ma wymiar „religijny” ? to niech każdy sam się zastanowi o czym to świadczy, wojny religijne , prześladowania religijne , inkwizycje religijne, uboje , ofiary …..

   1. Religie.Chrzescijanstwo z Nowego testamentu to jest prawdziwa duchowa wiara,ta pochodząca od słow Jezusa.Religia ze starego testamentu gdzie bog akceptowal ofiary z barankow i byl kreowany na msciwego zazdrosnego boga…to są dwie rózne religie.Oni pomieszali te dwie .Czyli do chrzescijanstwa dorzucili swoje rytuały i obrzedy,bo chcieli sie wladcy Rzymu chyba przypodobać ludowi,jakos to tak bylo i zaskarbić ich przychylnosc więc sie przemianowali na chrzescijan.niby chrzescijan.i powoli swoje obrządki wprowadzali .
    Bo czym jest teraz w katolicyźmie podczas mszy to:”bierzcie i jedzcie to jest ciało moje,bierzcie i pijcie to jest krew moja”
    To nie pochodzi od Jezusa.(jesli istniał oczywiscie naprawde)
    Nie moze być mowy o prawdziwej krwi ,jest wino,bo ludzie by tego nie zaakceptowali.I tak sprytnie sie wymieszaly religie.
    Inspirator-szatan.Ludzie tego nie widzą ,ja to dopiero zakumałam po ogladnieciu”wikingów”(serial),co sie na ołtarzu w kosciele odprawia i na jaka pamiątke.A powinnam byla wczesniej to zauważyć?interesujac sie tematem,raczej.Programy ze sie patrzy a nie widzi ,działają.

   2. lilka@ – oto dylematy wiary, raczej ich sensu, kto jest ważniejszy Bóg Ojciec czy Syn. Nauki ojca czy syna, stary czy nowy testament. No i co na to Duch Święty?

   3. relatysta, czy jesteś, byleś na fundacji N ? pytam bo kiedyś był tam, jest „relatysta „? oczywiscie możesz nie odpowiadać tylko tak pytam ? Pozdrawiam

   4. „Fakty zapisane w testamentach” – świetna rzecz.
    Sprawdzałem tłumaczenia niektórych wersów w różnych wydaniach Bili (w Polsce są chyba cztery) i w każdej inaczej są tłumaczone pewne zwroty i synonimy, zmieniające czasem całkowicie sens przekazu. Autor, gdy by mu naprawdę zależało, wybrał by język bardziej jednoznaczny; a nie taki gdzie każdy musi sam sobie dokładać litery czy tam zgłoski.
    W którymś z filmików Pawła Szydłowskiego było zdanie które kupuje w ciemno- że te stare teksty hebrajskie jak i Wedy, to TEST dla naszej świadomości, poznania, nauki, etyki… Czyli naszego etapu rozwoju. Bez jego przejścia nikt się z nami nie skontaktuje ani nam nie pomoże. Bo i po co? Byśmy nadal byli jak ci antyczni rzezimieszkowie których wciąż chcemy czcić?
    P.S. Sądziłem że po czasie mniej będzie na forum zawiści politycznej i agresji ale…

  4. masz rację lilka, za jakiś czas nowa ustawa spowoduje wykreślenie słowa „zwierząt” i pozostanie sam ubój rytualny, co jakaś paniusia sędzina ogłosi wszem i wobec w pełni swego wydumanego autorytetu

 2. Jak wejsc ,zeby ogladac inne programy NTV ?nie umiem tego zrobic…malo „techniczna”jestem …poprosze o link. pozdrawiam

   1. BoBo. Na czarnym poziomym pasku, poniżej logo NTV, najeżdżasz myszką na w 3-ą pozycję, czyli jak Majkestic napisał archiwum, tam wyświetlają ci się bloki tematyczne, wybierasz to co najbardziej Cię interesuje i klikasz w to, przekierowuje Cię to kliknięcie na stronę z konkretnym blokiem i datami audycji. Po prostu znów klikasz w wybraną pozycję np. Nauka i technologia nowej ery – 2.12.2014 i tyle. Chcąc oglądnąć musisz kliknąć (-:

  1. No świetnie, teraz w „krainie wiecznych łowów” pełno będzie karaluchów, komarów, myszy, kotów…
   No chyba że trafią do Hadesu, gdzie dostaną darmowy wyżer.

   1. niestety wszystko co przejawione w „materii” ma swój napęd w postaci energetycznej duszy itp i nie” teraz” zawsze tak było i jest jeszcze .

Comments are closed.